Протестантизм. П'ятидесятники

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Протестанти та католицькі чуда

Повідомлення прочанка » 17 червня 2010, 22:14

Вова писав:
о.Олег писав:я не підсвідомо, а чітко і свідомо знаю, що Ви сектант, бо належите до секти. Негативний зміст цей термін несе лише по факту того, що Ваші попередники відійшли від Церкви, але це зовсім не означає, що Ви завжди не праві. Завждинеправість в термін "секта" вписуєте Ви, а не я. Я ж констатую історичну тяглість подій, з якої видно, що був момент, коли Ваші попередники належали до Христової Церкви і був момент, коли відрізались.

Та я вам уже наводив місця Писання, Церква це не Католицька конфесія, ні Православна, ні Протестантська. Церква І.Х. не має ніякого відношення до назви якогось союзу. І відійшли не від Церкви , а від Католицького конфесії.
Церква І.Х не передається по наслідству, ви чули такий вислів "У Бога внуків не має, а тільки діти". Читали Об.3:16 А що ти літеплий, і ні гарячий, ані холодний, то виплюну тебе з Своїх уст...Почитайте 2-3 розділ сьогодні тих Церков не має. Якщо також замітити що І.Х. звертається до 7 Церков, а не однієї, де є папа.
Матв.18:20 Бо де двоє чи троє в Ім'я Моє зібрані, там Я серед них. Бачите де є Христос? Отож, не приватизовуйте Христа і Церкву. Не ви є Головою Церкви, А Христос. Якщо уже хочете так, то хто має таке право ви чи православні?

1Петр.4:15 Ніхто з вас хай не страждає, як душогуб, або злодій, або злочинець, або ворохобник, 16 а коли як християнин, то нехай не соромиться він, але хай прославляє Бога за те.Бачите що "перший папа" говорить, як християнин, а не як католик. Всі перші послідовники І.Х. називалися тільки християнами, а не католиками, чи православними - бо їх немає, теж так би голосно говорили що вони спадкоємці.


А можна дізнатися( таке скромне питання) - християни. Чи вважають себе християнами ті, що не визнають Христа за Бога, не визнають Пресвяту Богородицю, не визнають Святе Причастя?
Не бійтеся!

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Протестанти та католицькі чуда

Повідомлення Вова » 17 червня 2010, 22:46

прочанка писав:А можна дізнатися( таке скромне питання) - християни. Чи вважають себе християнами ті, що не визнають Христа за Бога, не визнають Пресвяту Богородицю, не визнають Святе Причастя?

Не зрозумів......а що іменно я із цих трьох я не визнаю, я все визнаю.

Читали таке місце У Писанні :Як.2:19 Чи віруєш ти, що Бог один? Добре робиш! Та й демони вірують, і тремтять. 20 Чи хочеш ти знати, о марна людино, що віра без діл мертва?. Бачите демони вірують, а роблять що хочуть, християнин це не тільки слова, а слова підтверджує ділами.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Протестанти та католицькі чуда

Повідомлення viter » 18 червня 2010, 08:43

Вова писав:Та я вам уже наводив місця Писання, Церква це не Католицька конфесія, ні Православна, ні Протестантська. Церква І.Х. не має ніякого відношення до назви якогось союзу. І відійшли не від Церкви , а від Католицького конфесії.

З Ваших слів виходить, що є тільки одна церква, яка має різні конфесії. Але як таке може бути, що в одній церкві існують різні вчення? Як так в одній церкві Бог засуджує содомію і одночасно дозволяє одностатеві шлюби? Поясніть, бо мені це в голові не вкладається.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Протестанти та католицькі чуда

Повідомлення о.Олег » 18 червня 2010, 10:04

Вова писав:
о.Олег писав:я не підсвідомо, а чітко і свідомо знаю, що Ви сектант, бо належите до секти. Негативний зміст цей термін несе лише по факту того, що Ваші попередники відійшли від Церкви, але це зовсім не означає, що Ви завжди не праві. Завждинеправість в термін "секта" вписуєте Ви, а не я. Я ж констатую історичну тяглість подій, з якої видно, що був момент, коли Ваші попередники належали до Христової Церкви і був момент, коли відрізались.

Та я вам уже наводив місця Писання, Церква це не Католицька конфесія, ні Православна, ні Протестантська. Церква І.Х. не має ніякого відношення до назви якогось союзу. І відійшли не від Церкви , а від Католицького конфесії.
Церква І.Х не передається по наслідству, ви чули такий вислів "У Бога внуків не має, а тільки діти". Читали Об.3:16 А що ти літеплий, і ні гарячий, ані холодний, то виплюну тебе з Своїх уст...Почитайте 2-3 розділ сьогодні тих Церков не має. Якщо також замітити що І.Х. звертається до 7 Церков, а не однієї, де є папа.
Матв.18:20 Бо де двоє чи троє в Ім'я Моє зібрані, там Я серед них. Бачите де є Христос? Отож, не приватизовуйте Христа і Церкву. Не ви є Головою Церкви, А Христос. Якщо уже хочете так, то хто має таке право ви чи православні?

1Петр.4:15 Ніхто з вас хай не страждає, як душогуб, або злодій, або злочинець, або ворохобник, 16 а коли як християнин, то нехай не соромиться він, але хай прославляє Бога за те.Бачите що "перший папа" говорить, як християнин, а не як католик. Всі перші послідовники І.Х. називалися тільки християнами, а не католиками, чи православними - бо їх немає, теж так би голосно говорили що вони спадкоємці.

так не йдеться про "спадок" - йдеться про ідентичність Церкви, яку заснував Христос до тої, в якій перебуваю я грішний. І сім церков, до яких пишиться, мали над собою Христа, що поставив Петра. Православні відпали від Петра, тоді відпали протестанти, але Церква не змінилася: "врата аду не переможуть її". І чого Ви пишите по відношенні до мене "виплюну з уст"? Дуже гаряча Церква Христова.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Протестанти та католицькі чуда

Повідомлення Вова » 18 червня 2010, 17:55

о.Олег писав:І сім церков, до яких пишиться, мали над собою Христа,

От я про це і говорю що Церква є та яка має над собою Головою Христа і яка життям показує що вони є послідовники Христа. І як уже говорив Церква не має ніякого відношення до назви якоїсь конфесії.
о.Олег писав:що поставив Петра.

А де ви таке прочитали що їх заснував Петро. Павло був апостолом язичників, Петро був для євреїв. Не маю зараз часу дивитися історію хто ті Церкви заснував, але я думаю це був Павло.

Православні відпали від Петра,

Я чув такий вислів протестанти є ті що не підчиняються папі, отже і православні є протестантами. Тоді також виходить вони не Церква, а секта?

І чого Ви пишите по відношенні до мене "виплюну з уст"?

Та Боже борони щоб я таке писав. Та я ж пояснив був зразу, що тих сім Церков сьогодні не має. І також підкреслив, що кожна Церква була сама по собі, мала свого пресвітера, і потім був над декілька ми Церквами єпископ і все, тоді не було ніяких пап. Та краще почитайте історію, крім католицької, бо думаю там не напишуть від коли почалося папство. Навіть візьміть такий простий історичний факт, хто офіційно був перший папа і у якому році?
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Протестанти та католицькі чуда

Повідомлення о.Олег » 19 червня 2010, 07:40

Папа є назва всіх єпископів Риму, першим з яких є Апостол Петро. Всі Церкви (громади, спільноти), якщо є Христовими, незалежно від засновника є збудовані на Петрі-Скелі, якого Господь поставив першим серед Апостолів. Відповідно ці громади допоки є на Скелі - є Христовою Церквою, яку "врата адові не сокрушать". Стосовно ж православних, то вони не протестанти, допоки містять Богословську спадщину Христової Церкви 1-го тисячоліття, але є у схизмі, допоки відкидають главенство Петра над Церквою Христовою.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Протестантизм. П'ятидесятники

Повідомлення Вова » 28 серпня 2010, 21:45

Palatinus писав:Вивчивши їхню "кухню" , не лише догматичну але також практичну (з середини), побачили, що в своїй більшості вони є повторенням ранніх єресей. Не йдеться про людей, всюди є добрі і недуже, посвячені і "заробітчани", мова скоріш за догматичну сторону питання.

А можна конкретніше, які були єресі тоді, і які зараз повторюються? Але догматичну, доктринальну, а не окремих осіб.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: З протестантизму додому

Повідомлення о.Олег » 29 серпня 2010, 22:11

Вова писав:
Palatinus писав:Вивчивши їхню "кухню" , не лише догматичну але також практичну (з середини), побачили, що в своїй більшості вони є повторенням ранніх єресей. Не йдеться про людей, всюди є добрі і недуже, посвячені і "заробітчани", мова скоріш за догматичну сторону питання.

А можна конкретніше, які були єресі тоді, і які зараз повторюються? Але догматичну, доктринальну, а не окремих осіб.

мій скромний досвід спілкування з представниками протестантизму показує конечність вислухати, що саме цей конкретний представник протестантизму вважає догматичним/доктринальним "як тоді" так і "тепер" - це дозволить оминути неприємності, пов'язані з тим, що цей окремий представник протестантизму і буде брати на себе сміливістьтвердити/вирішувати, що, власне, вважати, а що невважати догматичним/доктринальним; властивим загалу/окремим особам. Тобто пропоную так: Ви окреслюєте догматичні/доктринальні питання, які вважаєте догматичними/доктринальними і від цього ми спробуємо рухатись в напрямку конкретизаціїтодішніх і теперішніх єресей протестантизму у Вашому його поданні. З повагою, о.Олег Жаровський
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 30 серпня 2010, 20:46

о.Олег писав:Тобто пропоную так: Ви окреслюєте догматичні/доктринальні питання, які вважаєте догматичними/доктринальними і від цього ми спробуємо рухатись в напрямку конкретизаціїтодішніх і теперішніх єресей протестантизму у Вашому його поданні. З повагою, о.Олег Жаровський

Щоб всіх не чипати і багато не писати давайте так, там є чотири сторінки: http://uupc.org/index.php?option=com_co ... &Itemid=66
МИ ОЧІКУЄМО
НАШЕ СТАВЛЕННЯ
МИ ЗВЕРШУЄМО
МИ ВИЗНАЄМО


Що по вашому є не правильно, або як кажете ви - єрись?
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 30 серпня 2010, 21:22

Візьмемо тепер із вашої сторони, це мені дав один католик з яким ми спілкуємося на протестантському форумі. І сказав що для спасіння потрібно це: http://www.ugkk.de/23.html
КАТИХИЗМОВІ ПРАВДИ

Віра і заповіді

Шість правд віри


Все це і нижче визнають у нас, крім завчених молитов.

Код: Виділити все

Християнський привіт

Слава Ісусу Христу! Слава навіки!

Христос посеред нас! I є, і буде!


Крім того ще вітаються
Слава Богу! Слава навіки!
Мир вам! З миром приймаємо!

Правда, Христос посеред нас! I є, і буде! так у нас не вітаються, щось подібно так просто говорять, бо так говорить Писання Матв.18:20 Бо де двоє чи троє в Ім'я Моє зібрані, там Я серед них.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
neoxgeforce
дописувач
дописувач
Повідомлень: 146
З нами з: 23 липня 2009, 18:31
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення neoxgeforce » 30 серпня 2010, 21:40

Вова писав:Візьмемо тепер із вашої сторони, це мені дав один католик з яким ми спілкуємося на протестантському форумі. І сказав що для спасіння потрібно це: http://www.ugkk.de/23.html

Ось тут більше

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 30 серпня 2010, 22:09

neoxgeforce писав:Ось тут більше

Я хотів підкреслити, як мені сказали, що 6 правд віри потрібно всім. Якщо брате все, то у вас навіть із православними не має однієї думки.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: З протестантизму додому

Повідомлення о.Олег » 30 серпня 2010, 22:13

Вова писав: там є чотири сторінки: http://uupc.org/index.php?option=com_co ... &Itemid=66 ...

Тобто Ви, пане Вово, підписуєтеся під всіма цими 4-ма сторінками - це Ваша доктрина/догматика? Тоді прошу когось з католиків почати - підключуся.
а думка з православними у нас розбігається у вченні про Церкву. Правда - прошу концентруватися на зазначеній темі
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 30 серпня 2010, 22:21

о.Олег писав:Тобто Ви, пане Вово, підписуєтеся під всіма цими 4-ма сторінками - це Ваша доктрина/догматика? Тоді прошу когось з католиків почати - підключуся.

Тільки не забудьте що я один, якщо уже хочете підключати, і на все одразу можу не відповісти. Бо у темі "чистилище" мене закидали запитання, ледве встигав.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення viter » 31 серпня 2010, 08:34

Вова писав:Щоб всіх не чипати і багато не писати давайте так, там є чотири сторінки: http://uupc.org/index.php?option=com_co ... &Itemid=66
МИ ОЧІКУЄМО
НАШЕ СТАВЛЕННЯ
МИ ЗВЕРШУЄМО
МИ ВИЗНАЄМО


Переглянув. Такий собі статут релігійної організації (людської).
Пробачте, але все це складає враження гри у церкву. ІМХО.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
neoxgeforce
дописувач
дописувач
Повідомлень: 146
З нами з: 23 липня 2009, 18:31
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення neoxgeforce » 31 серпня 2010, 09:15

Поясніть, будь-ласка, що таке хрещення Духом Святим ?

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: З протестантизму додому

Повідомлення romanm » 31 серпня 2010, 09:58

Значить п.Вова п ятидесятник? Я правильно зрозумів? ТОді давайте будемо чіткіші. Тут ми не говоримо з "ортодоксальними" протестантами(лютеряни) а з однією із деномінацій. Не бачу резону, щоби п. Вова(при усій повазі) був представником цілого і усього протестантизму. Свойого, якогось вчення - так. Але у них різниця є також між лютерянами і п ятидесятниками, нпр. Чи ні?
Хоча, вартує поправитися і сказати, що як такого ПРОТЕСТАНТИЗМУ немає,є ПРОТЕСТАНТИЗМИ.

До чого це я веду? А до того, щоби перед тим як почати якусь дискусію ми чітко уявляли собі хто є хто.

Ще одне: цитуючи одні і ті ж фрази з Біблії, ми будемо розуміти їх толкування зовсім по різному, бо передання(протестантське) на якому фундуються, є зовсім відмінне від нашого розуміння. Тобто тут бачимо прірву в розумінні що таке Писання, нами(яке не є істиною в останній істанції), бо є також Передання(крім Писання) які і є джерелами і нормами Догматики. Ми не возводимо Писання до Абсолюту, як роблять це наші брати, ми признаємо Писання стандартом, але не ЄДИНИМ.

Тобто я думаю, що диспут буде зовсім без сенсу. ТОму, що буде представлена доктрина однієї деномінації, з якою не згідні в середині цієї деномінації інші. Нпр., не один раз говорилося нам устами п. Вови, що у Біблії є все, тре тільки вміти читати(якщо не помиляюся, нпр. про ап. Івана), а ось інші протестанти проти того, щоби св. Писання перетворювати в "паперового Папу". Отож, не бачу резону у "дискусії". :(
Востаннє редагувалось 31 серпня 2010, 10:49 користувачем romanm, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
neoxgeforce
дописувач
дописувач
Повідомлень: 146
З нами з: 23 липня 2009, 18:31
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення neoxgeforce » 31 серпня 2010, 10:41

Потрібно з іншого боку підходити. Нехай п. Вова сам розкаже історію своє Церкви.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: З протестантизму додому

Повідомлення romanm » 31 серпня 2010, 10:45

neoxgeforce писав:Потрібно з іншого боку підходити. Нехай п. Вова сам розкаже історію своє Церкви.


А Ви, нпр. добре знаєте історію своєї? Я ні. Навіщо мені знати історії, єресей(вибачте п. Вово, але для нас це звучить так), якщо я не знаю добре вчення моєї Церкви. Не думаю, що багато людей знають, наприклад, різницю між Непорочним і безсіменним зачаттями, або що є важливіше в К.Ц. Св. Письмо чи Передання?

Це все імхо.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: З протестантизму додому

Повідомлення о.Олег » 31 серпня 2010, 10:47

neoxgeforce писав:Потрібно з іншого боку підходити. Нехай п. Вова сам розкаже історію своє Церкви.

це означає, що питання про догматику/доктрину для Вас знімається? Просто нмд Роман саме про догматику і основну проблему протестантизму (кожного і даного) - перетворення Християнства в релігію Книги. А Бог створив Церкву... Книга без Церкви - не Книга...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення viter » 31 серпня 2010, 15:20

От на сайті пятидесятників пише, що вони звершують церковні богослуження.
Як таке може бути як не мають ні священиків, ні єпископів? Якщо, пан Вова заперечить, що мають, то ким вони висвячені?
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: З протестантизму додому

Повідомлення andrivovk » 31 серпня 2010, 17:36

П'ятидесятники - заснували цю секту сто пасторів з різних конгрегацій у США в 1914 році.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення o.Mykil » 31 серпня 2010, 17:43

andrivovk писав:П'ятидесятники - заснували цю секту сто пасторів з різних конгрегацій у США в 1914 році.


Так, а ще недавно бачив документальне відео (свідчення колишніх масонів-окультистів) про те, що сучасне п'ятидесятництво, протестантський харизматизм, різні релігійні товариства баптистів (продажне ліберальне християнство, одним словом) не раз спонсоруються масонами та поповнюються членами масонських богопротивних організацій-сект.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
neoxgeforce
дописувач
дописувач
Повідомлень: 146
З нами з: 23 липня 2009, 18:31
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення neoxgeforce » 31 серпня 2010, 17:58

Найшов цікаві відео уривки:

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення o.Mykil » 31 серпня 2010, 18:08

neoxgeforce писав:Найшов цікаві відео уривки:


Частково до цієї теми viewtopic.php?f=3&t=1849
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 31 серпня 2010, 19:29

Да, а я думав ми про доктрину будемо говорити, а ви як завжди тільки когось вмієте сектантом назвати, бобонити, і ображати.
viter писав:Переглянув. Такий собі статут релігійної організації (людської).
Пробачте, але все це складає враження гри у церкву. ІМХО.

Якщо для вас Сово Боже це гра у Церкву, то що тоді є катехизм якщо там половину не засноване на Слові Божому. І що ви тут побачили людське? Ви мене просто шокували і зневажливого ставлення до когось. Ні спростувань, ні питань, а тільки зневаги. То що ви тоді за християни такі?

neoxgeforce писав:Поясніть, будь-ласка, що таке хрещення Духом Святим ?

Не маю уже бажання, спитайтеся у своїх священиків звісно якщо вони знають, а краще у католиків – харизматів вони у цьому питанню більше розуміються. Бо ви так і так не повірите. Не має смислу я бачу тут щось пояснювати.
romanm писав:Тобто я думаю, що диспут буде зовсім без сенсу.

Я теж так думаю. Ви поставте себе на моє місце і прочитаєте те що пишуть, як звірі накинулися, зовсім не по християнське.

andrivovk писав:П'ятидесятники - заснували цю секту сто пасторів з різних конгрегацій у США в 1914 році.

Ви спочатку розберіться що таке секта, і що воно значить, навіть на вашому форумі є значення, то ви половину тих пунктів маєте у себе.

o.Mykil писав:Так, а ще недавно бачив документальне відео (свідчення колишніх масонів-окультистів) про те, що сучасне п'ятидесятництво, протестантський харизматизм, різні релігійні товариства баптистів (продажне ліберальне християнство, одним словом) не раз спонсоруються масонами та поповнюються членами масонських богопротивних організацій-сект.

Та це просто брехня, ще такою брехні не чув. Які спонсори, та майте совість уже. Та вони тоді і вас спонсорують і у вас вони є.

Ви всі повідходили від теми, ні хто навіть зауваження не дав, правильно своїх не можна. Я тільки слово за православних згадав уже попередили. А ви хіба тоді християни, це мали б за вас люди сказате, а не себе самих так називати, це якраз є один із пунктів сектанства. Бувайте здорові.

о.Олег можете бобонити у вас це добре получається.
Востаннє редагувалось 31 серпня 2010, 19:31 користувачем Вова, всього редагувалось 1 раз.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: З протестантизму додому

Повідомлення ShMariam » 31 серпня 2010, 19:30

о.Олег писав: А Бог створив Церкву...

Десь в 33 році приблизно :)

andrivovk писав:П'ятидесятники - заснували цю секту сто пасторів з різних конгрегацій у США в 1914 році.


Питання: куди зникла Христова Церква, щоб ні з того, ні з сього, появитися в 1914 р.?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення o.Mykil » 31 серпня 2010, 19:35

Вова писав:Да, а я думав ми про доктрину будемо говорити, а ви як завжди тільки когось вмієте сектантом назвати, бобонити, і ображати.


Чесно слово, дивуюся політкоректності, що вас ще звідси не відправили назавжди за всі висловлювання проти нашої Церкви та віри, що правила категорично забороняють!!!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
neoxgeforce
дописувач
дописувач
Повідомлень: 146
З нами з: 23 липня 2009, 18:31
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення neoxgeforce » 31 серпня 2010, 19:36

ShMariam писав:Питання: куди зникла Христова Церква, щоб ні з того, ні з сього, появитися в 1914 р.?

Тому я і говорив про історію.
neoxgeforce писав:Нехай п. Вова сам розкаже історію своє Церкви.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення o.Mykil » 31 серпня 2010, 19:38

Вова писав:Ви всі повідходили від теми, ні хто навіть зауваження не дав, правильно своїх не можна. Я тільки слово за православних згадав уже попередили. А ви хіба тоді християни, це мали б за вас люди сказате, а не себе самих так називати, це якраз є один із пунктів сектанства. Бувайте здорові.

о.Олег можете бобонити у вас це добре получається.


????????????? %) :evil: =@
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!


Повернутись до “Інші Церкви та Спільноти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 20 гостей