Протестантизм. П'ятидесятники

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Svetik
початківець
початківець
Повідомлень: 31
З нами з: 30 березня 2011, 11:30

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення Svetik » 27 червня 2011, 15:31

Вова писав:Тож прошу, покажіть де Писання так говорить?


ПЕРШЕ СВІТЛЕ ТАЇНСТВО
ХРЕЩЕННЯ ІСУСА ХРИСТА В РІЦІ ЙОРДАН

Тоді прибуває Ісус із Галілеї понад Йордан до Івана, щоб христитись від нього.
Але перешкоджав він Йому й говорив: «Я повинен христитись від Тебе, і чи Тобі йти до мене»?
(Матей 3:13–14)

А Іван зодягався в одежу з верблюжого волосу, і мав пояс ремінний на стегнах своїх, а їв сарану та мед польовий. І він проповідував, кажучи: Услід за мною йде он Потужніший від мене, що Йому я негідний, нагнувшись, розв'язати ремінця від узуття Його. Я христив вас водою, а Той вас христитиме Духом Святим.
І сталося тими днями, прийшов Ісус з Назарету Галілейського, і від Івана христився в Йордані. І зараз, коли Він виходив із води, то побачив Іван небо розкрите, і Духа, як голуба, що сходив на Нього. І голос із неба почувся: «Ти Син Мій Улюблений, що Я вподобав Його»!
(Марко 1:6–8)

Охрестившись, Iсус зараз вийшов iз води ...
вiдкрилось небо i побачив Iван Духа Божого
що зiйшов на Нього. I почув голос iз неба, "Це Син Мiй улюблений".
(Матей 3:16–17)
І сталося, як христились усі люди, і як Ісус, охристившись, молився, розкрилося небо,
і Дух Святий злинув на Нього в тілесному вигляді, як голуб, і голос із неба почувся, що мовив: «Ти Син Мій Улюблений, що Я вподобав Тебе»!
(Лука 3:22)

А Святий дух по вашому, коли сходить на людину?
Відповідь - коли вона відріклась від гріхів!
Коли Прийняла Таинство Покаяння!

А священик є слугою Господнім і тільки він має право відпускати гріхи, оскільки покаяння є Таїнством, оскільки Святий Дух незримо сходить до людини в цей час. Тільки свята Церква вказує людині на єдино вірний орієнтир її життя, до котрого кожен має прагнути і цим орієнтиром є Бог.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення ShMariam » 27 червня 2011, 15:36

Вийшла тема про все на світі! Про Тайну Покаяння говорили тут: viewtopic.php?f=8&t=1201&hilit=%D1%81%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D1%96%D0%B4%D1%8C , там і Вова писав.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Svetik
початківець
початківець
Повідомлень: 31
З нами з: 30 березня 2011, 11:30

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення Svetik » 27 червня 2011, 15:41

Вова писав:то для чого тоді Христос прийшов?


Ісус Христос приходив, бо людство на той час було переповнене в гріхах, і лише страждання і смерть Ісуса Христа дала людству другий шанс продовжувати життя на Землі! Ось, а як зараз обставини з гріхами, думаю. по новинам з катаклізмами - ітак все ясно...природа сама винищує людей за гріхи, тому недарма священники наголошують - Покайтесь, Бо Царство Боже скоро.... Тому, і вам раджу піти в сяту церкву, хоч УПЦ МП, та прийняти там справжню сповідь та причатя!

Тим більше,

Христос Господь Сам пояснює: «Хто їсть Моє Тіло і п`є Мою Кров, той має (в собі) життя вічне, і Я воскрешу його в останній день» (їв. 6, 54).
«Хто їсть Моє Тіло і п`є Мою Кров, той у Мені перебуває, і Я в ньому» (їв. 6, 56).
»Якщо не будете їсти Тіла Сина Чоловічеського і пити Крові Його, життя не матимете в собі» (їв. 6, 53).

Svetik
початківець
початківець
Повідомлень: 31
З нами з: 30 березня 2011, 11:30

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення Svetik » 27 червня 2011, 15:43

Для Вови

А що ви робите, крім читання св. Писання, щоб Ісус меньше за вас страждав в майбутньому?

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення ShMariam » 27 червня 2011, 15:53

Svetik писав:
Вова писав:Тож прошу, покажіть де Писання так говорить?

ПЕРШЕ СВІТЛЕ ТАЇНСТВО
ХРЕЩЕННЯ ІСУСА ХРИСТА В РІЦІ ЙОРДАН

Не встигаю всього перечитувати. :)
Коротко, бо не маю часу: хрещення Ісуса в Йордані - це не те саме хрещення, яким хрестили апостоли (почитайте Діяння Апостолів).

На реколекціях біля мощей св. Івана Хрестителя була.

Відносно Святого Духа - коли Він є в людині, вже заплуталася, запитаю в темі "Запитання священику".

Ісус Христос приходив, бо людство на той час було переповнене в гріхах, і лише страждання і смерть Ісуса Христа дала людству другий шанс продовжувати життя на Землі!


Христос прийшов, щоб відкупити людей від пекла, в яке мали попасти абсолютно всі. Це в першу чергу. "Смертю смерть подолав і тим, що в гробах, життя дарував" (життя вічне). Також прийшов, щоб навчити нас жити так, як Бог хоче. http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=48 (не маю часу шукати, де конкретно це написано)
природа сама винищує людей за гріхи, тому недарма священники наголошують - Покайтесь, Бо Царство Боже скоро....

Природа що вміє думати?
Тому, і вам раджу піти в сяту церкву, хоч УПЦ МП, та прийняти там справжню сповідь та причатя!
Це не спосіб говорити з протестантами.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Svetik
початківець
початківець
Повідомлень: 31
З нами з: 30 березня 2011, 11:30

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення Svetik » 27 червня 2011, 15:57

Вова писав:Я розумію що ви мені заперечуєте, отож прошу на кожному пункту, на основі Писання довести.


Щоб я вас не заперечувала..зверніться краще по кожнеому пункту, що я написла до любого священника з УГКЦ - нехай вам пояснить...навіщо це все робити? Називається це - духовна розмова зі священником (не плутати зі сповіддю). А ви собі тоді вирішите, хто більше має рацію....чи можливо прийшов час вам змінитися в напрямку ефективнішого наверення до Бога?

Svetik
початківець
початківець
Повідомлень: 31
З нами з: 30 березня 2011, 11:30

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення Svetik » 27 червня 2011, 16:02

ShMariam писав:Природа що вміє думати?
- це я образно....в загалному - Всесвіт... якщо людина порушує духовні закони, не живе у гармонії зі Всесвітом, і не усвідомлюючи порушує їх, тому і порушується рівновага життя людей на Землі...Все між собою повязане, і недарам ми зустрілися на цьому форумі..і обговорюєму такі важливі теми..

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення ShMariam » 27 червня 2011, 16:06

Svetik писав:
Вова писав:Я розумію що ви мені заперечуєте, отож прошу на кожному пункту, на основі Писання довести.


Щоб я вас не заперечувала..зверніться краще по кожнеому пункту, що я написла до любого священника з УГКЦ - нехай вам пояснить...навіщо це все робити? Називається це - духовна розмова зі священником (не плутати зі сповіддю). А ви собі тоді вирішите, хто більше має рацію....чи можливо прийшов час вам змінитися в напрямку ефективнішого наверення до Бога?

Тут п. Вова не раз спілкувався зі священиком (і не одним) на різні теми. То ж давайте зосередимося на чомусь одному.

P. S. Svetik, в нас дуже не схвалюється офтоп, тому коли хочете поговорити про щось конктетне, у верхньому правому кутку є функція "пошук", бо багато що ми вже встигли обговорити, в т. ч. з Вовою. Окремі дискусії з протестантами є в розділі "Інші Церкви та Спільноти". Фактично ми тут продовжуємо тему "З протестантизму додому".
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення ShMariam » 27 червня 2011, 16:09

Svetik писав:
ShMariam писав:Природа що вміє думати?
- це я образно....в загалному - Всесвіт... якщо людина порушує духовні закони, не живе у гармонії зі Всесвітом, і не усвідомлюючи порушує їх, тому і порушується рівновага життя людей на Землі...Все між собою повязане, і недарам ми зустрілися на цьому форумі..і обговорюєму такі важливі теми..

Це трошки нехристиянське бачення. :oops: Гармонію з Космосом проповідують неоязичники. Природа "віддає", коли втручаємося в саму природу: скинемо стоки в річку - п'ємо брудну воду.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Svetik
початківець
початківець
Повідомлень: 31
З нами з: 30 березня 2011, 11:30

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення Svetik » 27 червня 2011, 16:48

ShMariam писав:Природа "віддає", коли втручаємося в саму природу: скинемо стоки в річку - п'ємо брудну воду.


Якраз вода і найбільше "віддає" - все відбувається на інформаційному рівні...
...не дарма ж кажуть - бумерангом все вертається......але це тема не для цього форуму... гаразд, поговорили.. Вові дякую за палку дискусію! І з Богом!

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення Вова » 14 липня 2011, 21:34

Svetik писав:Для Вови, якими методами у протестантів спасають душу людини від гріха?

Поясніть що це за питання?
Поясню як зрозумів. Церква вказує на Христа, бо спасає тільки І.Х.

А у Вас є методи спасання грішників? :shock:
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення ShMariam » 14 липня 2011, 21:40

Ми віримо, що Христос спасає через Церкву: Хрещення в Церкві, Сповідь в Церкві, св. Причастя в Церкві, Церква вчить як жити, щоб не ображати Бога.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення Вова » 14 липня 2011, 22:33

По суті наші відповіді не відрізняються. Питання: Сама Церква може спасти грішники? Бо ми віримо що у Церкві якраз і є грішники які спаслися в Церкві, але через Христа, а не сама Церква спасла.

А відносно методів, що скажете? Чи це питання мало на увазі таїнства, але сумніваюся що Svetik мала на увазі таїнства.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення Вова » 14 липня 2011, 22:50

ShMariam писав:
Вова писав:А я чомусь думаю що наоборот. Коли велика кількість є однодумців, то виникає питання " як може таке велика кількість помилятися"?

Тут справа не в кількості однодумців. Якщо людина відносить себе до "панівної" релігії, то в ній присутні і п'яниці, і злочинці...


Та ж Павло так говорив робити
9 Я писав вам у листі не єднатися з перелюбниками,
10 але не взагалі з цьогосвітніми перелюбниками, чи з користолюбцями, чи з хижаками, чи з ідолянами, бо ви мусіли були б відійти від світу.
11 А тепер я писав вам не єднатися з тим, хто зветься братом, та є перелюбник, чи користолюбець, чи ідолянин, чи злоріка, чи п'яниця, чи хижак, із такими навіть не їсти!
12 Бо що ж мені судити й чужих? Чи ви не судите своїх?
13 А чужих судить Бог. Тож вилучіть лукавого з-поміж себе самих!

(1Кор.5:9-13)

А до невеликих Церков і релігійних організацій таких не візьмуть (хіба після покаяння), а ні - то виженуть. От і людина відносить себе до спільноти "вибраних".

Як я уже писав. У нас на 800 членів Церкви є 4 пресвітера 8 дияконів, зробіть так само і проблеми вирішуються.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення о.Олег » 15 липня 2011, 06:27

Вова писав:... Сама Церква може спасти грішники? ...

сама Церква не буває. Інакше це не Церква Христова
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення viter » 18 липня 2011, 00:27

Частину цієї розмови переніс сюди
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

євдоким
дописувач
дописувач
Повідомлень: 128
З нами з: 18 червня 2010, 14:41
Звідки: Удеч
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення євдоким » 08 січня 2012, 21:35

Вова писав:
viter писав:От ніяк не можу зрозуміти який зміст в таких діалогах.

Напевно узгоджують одну доктрину.

Доузгоджуються до того, що з часом від Католицької Церкви залишиться тільки назва! Принаймі, перші паростки тієї політики уже помітні.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: З протестантизму додому

Повідомлення о.Олег » 08 січня 2012, 23:11

євдоким писав:Доузгоджуються до того, що з часом від Католицької Церкви залишиться тільки назва! Принаймі, перші паростки тієї політики уже помітні.

назовіть про що Вам йдеться, якщо можна. Безсумнівно погоджуся - збоченців від богословія (перепрошую за контекст вжитого мною грішним цього високого слова) і серед католиків багацько, от лише з доктриною все гаразд і кожного католика/"католика", хто пише сумнівні речі, варта відсилати саме до доктрини Христової Церкви. Отвережує
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 11 січня 2012, 10:34

о.Олег писав:от лише з доктриною все гаразд ....

Та не дуже, от наприклад колись я був запитав приблизно так: хто крім католиків є Церквою. Якщо опертися на катехизм то протестанти теж, тому ви, чи інші отці скинули силки на інші "закони" ( не знаю як правильно написати) де сказано що протестанти не є Церквою. То виходить кожен у вас на свій розсудок спирається, чи не так? Або скажіть як ви визначаєте правильність ваших доктрин?
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: З протестантизму додому

Повідомлення о.Олег » 11 січня 2012, 11:20

Вова писав:
о.Олег писав:от лише з доктриною все гаразд ....

Та не дуже, от наприклад колись я був запитав приблизно так: хто крім католиків є Церквою. Якщо опертися на катехизм то протестанти теж, тому ви, чи інші отці скинули силки на інші "закони" ( не знаю як правильно написати) де сказано що протестанти не є Церквою. То виходить кожен у вас на свій розсудок спирається, чи не так? Або скажіть як ви визначаєте правильність ваших доктрин?

не зовсім розумію, про що йдеться, однак ми (католики) шукаємо стараємось віднайти церковність в різного роду спільнотах. Православних називаємо Церквою через те, що у них не втрачене Таїнство Священства (і, відповідно - Таїнства), протестантів називаємо "церковними спільнотами" (бо Таїнство священства і, відповідно - всі, окрім Хрещення - не є Таїнствами Христової Церкви). Доктрина чітко говорить, що Христос Духом Святим заснував Церкву, яка повністю тут на землі тотожна Католицькій Церкві, а всі інші Церкви і церковні спільноти є Христовою Церквою у тих моментах, де в своєму навчанні співпадають з Вченням Католицької Церкви. Розумію, що є спокуса (для чіткішого розуміння Доктрини :) ) говорити чорно-білою мовою/твердженнями, однак Христова Церква старається віднаходити Дари Святого Духа (елементи Церковності, православну віру, дійсні Таїнства...) в різних спільнотах і у зв`язку з тим, що знаходить, називає їх Церквою/церковними, християнськими, Христовими
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення andrey s. » 11 січня 2012, 11:40

Вова писав:
о.Олег писав:от лише з доктриною все гаразд ....

Та не дуже, от наприклад колись я був запитав приблизно так: хто крім католиків є Церквою. Якщо опертися на катехизм то протестанти теж, тому ви, чи інші отці скинули силки на інші "закони" ( не знаю як правильно написати) де сказано що протестанти не є Церквою. То виходить кожен у вас на свій розсудок спирається, чи не так? Або скажіть як ви визначаєте правильність ваших доктрин?

п. Вово, знов потребуєте порцію самостверження.....????
о.Олег відповідав дописувачу Євдокиму на заяву, що от тим прагненням Церкви Христової позбирати всіх курчат, як квочка, Церква щось там втрачає і змінюється.(що є не можливим)
Ця заява була реакцією на посилання, яке мене дуже потішило, що всетаки люди, духовенство, поборює свою гордість і відчуває потребу в Єдності, перебування і в повноті користання Дарами Божими, які є у Вселенській Церкві. Коли таке стається, тобто примирення, єднання у Ньому, то на небі Свято, як в раю, так і в чистилищі, де винні в розколі терплять муки....(винні, це не одна сторона..а саме думаю дві)
І саме, що мене тішить, що Церква йде на зустріч, створює умови....
То що Вас так травмує?? що деякі прагнуть і отримують, і цим викликають у інших, які то не хотять, відчуття якогось абсурду, відчуття Безвиходу, намагання ще раз себе переконати, що всетаки не помилились, коли народжені в одному і перейшли в інший.(то їх справа, я то не оцінюю ніяк, окрім: Сумно)
То При чім тут доктрина???, вона чітка, і вже давно має пояснення яке прийнялось ...
п.Вово, пробачте, можливо то звучить викликаючи і грубо.(просто пишу по ходу думок) :pardon:
п.Вово, от те ваше, наше..Ви не змучились собі щось доводити, заспокоювати себе.(пробачте, но частенько таке враження було)
Я не те щоб виступав Вашим противником, ні, ні і ні. Ви досить приємний дописувач, просто якось боляче спостерігати, як Ви себе мучите, катуєте, зневажаєте, за сам факт, що були Католиком...
Не мучтесь, те що заходите на цей сайт, то вже добре, і якщо на те Воля Божа, то все буде добре...Повернетесь...Вам раді..
Я тішу себе думкою, що знайдете той Шлях Примирення, щоб були Одно.
Господи, Боже наш, помилуй нас грішних.
:Rose:
(напевне порушив всі правила на форумі...але готовий понести покарання. Нехай мої мотиви залишаться невідомі.)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 11 січня 2012, 11:46

о.Олег писав:не зовсім розумію, про що йдеться, однак ми (католики) шукаємо стараємось віднайти церковність в різного роду спільнотах. Православних називаємо Церквою через те, що у них не втрачене Таїнство Священства (і, відповідно - Таїнства), протестантів називаємо "церковними спільнотами" (бо Таїнство священства і, відповідно - всі, окрім Хрещення - не є Таїнствами Христової Церкви).

Ну от наприклад із другої сторінки можна почитати що o.Mykil вважає протестантів сектою
hhttp://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php ... 5&start=30

Ладно, це можна із початку починати тему. Мене цікавить от це питання яке я задавав: Або скажіть як ви визначаєте правильність ваших доктрин? О наприклад, перше всього ви ґрунтуєте свою доктрину на Біблії потім на катехизмі, чи як?
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення andrey s. » 11 січня 2012, 11:59

п.Вово, щиро прошу Вас, прошу про молитву, помоліться за мене, будласка. (повірте вже мені, я сектанта би не просив про то..)
В любому разі, вдячний Вам.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 11 січня 2012, 12:26

andrey s. писав:То що Вас так травмує?? що деякі прагнуть і отримують, і цим викликають у інших, які то не хотять, відчуття якогось абсурду, відчуття Безвиходу, намагання ще раз себе переконати, що всетаки не помилились, коли народжені в одному і перейшли в інший.(то їх справа, я то не оцінюю ніяк, окрім: Сумно)

:) А із чого ви взяли що мене щось травмує? У мене все добре, я знаю що я спасенний, читайте мій підпис. Вибачте, але мені достатні слова Христа, ніяка там Церковна науку не може змінити моєї віру.

І не в чому я себе не переконую. Я уже не раз говорив, що я люблю досліджувати церковні доктрини. Думаю (на відміну від вас), я цікавлюся на те саме питання не тільки у п’ятидесятників. чи інших протестантів, але і у вас. От наприклад: Дуже просто сказати: "не хрестіть дітей", але мене цікавить на чому ви ґрунтуєте це вчення і т.д.


п.Вово, пробачте, можливо то звучить викликаючи і грубо.(просто пишу по ходу думок) :pardon:
п.Вово, от те ваше, наше..Ви не змучились собі щось доводити, заспокоювати себе.(пробачте, но частенько таке враження було)

Та не має за що вибачатися. Мені теж не подобається, але нажаль так і є. Маєте ідея як це "ваше, наше.." писати одне?
От ви ніби то проти цього "ваше, наше.." але замітьте ви до мене звертаєтесь пане, тим самим підтримуєте це "ваше, наше..", але коли б ми були "брати" то б не було цього "ваше, наше..", але це не тільки ви собі не можете дозволите сказати "брате" але я також. Питання чому?


Я не те щоб виступав Вашим противником, ні, ні і ні. Ви досить приємний дописувач, просто якось боляче спостерігати, як Ви себе мучите, катуєте, зневажаєте, за сам факт, що були Католиком...

Погано зробили рентген, я себе не катує і не зневажаю, за що? Мені від цього не встидно і не в захваті. Бо будучи католиком мої батьки, не були християни як у більшості таких.

Не мучтесь, те що заходите на цей сайт, то вже добре, і якщо на те Воля Божа, то все буде добре...Повернетесь...Вам раді..

Дякую за запрошення, якщо не забанять, то буду тут..... але я себе тут відчую як у гостях, а не як у дома, але зовсім не від того що щось мене мучить. Християн має мучите тільки одне - коли вони грішать.


Я тішу себе думкою, що знайдете той Шлях Примирення, щоб були Одно.
Господи, Боже наш, помилуй нас грішних.

Я теж би не проти бути Одне, але це напевно не буде можливе.... читаючи про англікан не можу їх зрозуміти як вони перейшли у КЦ при цьому закрили очі на Писання, але це уже інша тема….
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: З протестантизму додому

Повідомлення о.Олег » 11 січня 2012, 13:12

Вова писав:Ну от наприклад із другої сторінки можна почитати що o.Mykil вважає протестантів сектою
hhttp://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php ... 5&start=30

та бо так і є - секта. В сектах шукаємо елементи Церковності (Церкви Христової)
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 11 січня 2012, 13:21

о.Олег писав:В сектах шукаємо елементи Церковності (Церкви Христової)

І що ці елементи дають тим сектантам? Хіба ті елементи можуть їх спасти?
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення viter » 11 січня 2012, 14:15

Вова писав:
о.Олег писав:В сектах шукаємо елементи Церковності (Церкви Христової)

І що ці елементи дають тим сектантам? Хіба ті елементи можуть їх спасти?

Можуть. Наприклад, Свята Тайна Хрещення відкриває для людини Царство Боже. Тому у вас ( протестантів), якщо людина охреститься і до кінця життя не вчинить важкого гріха, то спасеться. Але якщо допуститься важкого гріха, то в протестантів вже не спасеться, бо єдиним способом примиритися з Богом є Свята Тайна Сповіді, якої в протестантів просто немає.
Інший приклад - визнання Пресвятої Трійці та відповідно християнська молитва. Можливо, молячись, протестант таки почує та піде на заклик люблячого Бога, який не бажає смерті грішника, щоб той відвернеувся від своєї гордості та прийняв спасіння таким, яким задумав його (спасіння) Господь Бог, а не таким яким його (спасіння) придумав собі протестант. Отож, як піде протестант за голосом Божим, то спасеться.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: З протестантизму додому

Повідомлення vitalko » 11 січня 2012, 14:39

viter писав:Але якщо допуститься важкого гріха, то в протестантів вже не спасеться, бо єдиним способом примиритися з Богом є Свята Тайна Сповіді, якої в протестантів просто немає.


Думаю, про таку річ не варто говорити з повною впевненістю, бо є ще безмежне Боже Милосердя, яке дивиться на серце людини, і кого Воно до себе запросить відомо тільки Йому. Єдине, про що можна говорити впевнено, це: вір і роби все, чого вчить Католицька Церква і гарантовано спасешся. Такі ось мої думки.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення viter » 11 січня 2012, 15:06

vitalko писав:
viter писав:Але якщо допуститься важкого гріха, то в протестантів вже не спасеться, бо єдиним способом примиритися з Богом є Свята Тайна Сповіді, якої в протестантів просто немає.


Думаю, про таку річ не варто говорити з повною впевненістю

Я так кажу тому, що впевнений, що якщо відійду від Католицької Церкви, то загину. Якщо я так кажу собі, то чому не маю казати це іншим? До того ж, думаю, говорити інакше означає легковажно ставитися до науки Церкви. При цьому, щиро бажаю, щоб спаслися усі люди, бо для мене не стерпна думка про вічні муки людини. :(
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: З протестантизму додому

Повідомлення vitalko » 11 січня 2012, 16:22

viter писав:Я так кажу тому, що впевнений, що якщо відійду від Католицької Церкви, то загину. Якщо я так кажу собі, то чому не маю казати це іншим? До того ж, думаю, говорити інакше означає легковажно ставитися до науки Церкви. При цьому, щиро бажаю, щоб спаслися усі люди, бо для мене не стерпна думка про вічні муки людини. :(


Якщо говорити про мій відхід від Католицької Церкви, що дорівнює зреченню віри, по великому рахунку, то тут я також впевнений, що загинув би, якщо б таке допустив. Але не можу цього сказати про протестанта, чи взагалі нехрещеного, який перебуває у невіданні. І не можу також впевнено сказати ні про одну людину, яка померла(хрещена/нехрещена, праведна/неправедна), що вона загинула, бо для мене це таємниця, яку знає тільки Бог(на цьому і хотів наголосити).

І також вважаю правильним доносити до відома інших людей, що повнота спасіння є в Католицькій Церкві, все питання тільки в тому, якими словами/тоном це робиться. Коли щось комусь категорично заявляєш, то реакція, як правило, протилежна до очікуваного результату. Як каже блаженніший Любомир(не дослівно): "Мудрий не той, хто називає іншого дурнем, а той, що скаже це так, що інша людина, усвідомивши це, захоче виправитися". Думаю, саме це і називається пасторальним підходом.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий


Повернутись до “Інші Церкви та Спільноти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей