Протестантизм. П'ятидесятники

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: З протестантизму додому

Повідомлення andrivovk » 13 вересня 2010, 20:32

о.Олег писав:Слава Ісусу Христу!
ми (католики) буквально віримо Ісусові коли Він говорить: "Це Моє Тіло/Це Моя Кров" - нічого, окрім Христа в Євхаристії немає (під видами хліба і вина приймаємо Тіло і Кров).

Слава навіки.
Тобто від хліба і вина в Євхаристії залишається тільки "вид" : маса, колір, смак і т.д.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 13 вересня 2010, 22:05

o.Mykil писав:19. Висловлювання, які принижують почуття віруючих та розпалюють міжконфесійну ворожнечу.
20. Висловлювання проти Церкви і віри.

Оскільки ви самі особисто почали розпалювати ворожнечу, зневажати інші конфесії, зневажливо висловлюватися "про Спомин смерті І.Х", і вам ніхто навіть слова не скаже, то мені дійсно не має що тут робити.
Бувайте всі з Богом.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення o.Mykil » 13 вересня 2010, 22:40

Вова писав:
o.Mykil писав:19. Висловлювання, які принижують почуття віруючих та розпалюють міжконфесійну ворожнечу.
20. Висловлювання проти Церкви і віри.

Оскільки ви самі особисто почали розпалювати ворожнечу, зневажати інші конфесії, зневажливо висловлюватися "про Спомин смерті І.Х", і вам ніхто навіть слова не скаже, то мені дійсно не має що тут робити.


Неправда, друже! У вас тут не було однодумців чи не від початку! І ще раджу вивчити краще, як ваші протестанти (брати-сестри по вірі) не раз розуміють Євхаристію і як - у традиційних християнських Церквах. Вас не раз банили на цьому католицькому форумі за явні зневаги Христової Церкви, віри, почуттів наших віруючих тощо, але, на жаль, не помогло. Бувайте. З Богом! Бажаю залишатися надалі в Божій правді, а не людській!!


Євхаристія, Церква, Екуменізм http://www.dominic.ua/uk/%D0%A2%D0%B5%D ... D0%BC.html

Игнатий Антиохийский

"Послание к филадельфийцам". Глава IV. Имейте одну евхаристию.

Итак, старайтесь иметь только одну евхаристию. Ибо одна плоть Господа нашего Иисуса Христа и одна чаша в единение Крови Его, один жертвенник, как и один епископ с пресвитером и дьяконами, со служителями моими, дабы все, что делаете, делали вы о Боге.

"Послание к смирнянам". Глава VII. Еретики удаляются от евхаристии.

Они удаляются от евхаристии и молитвы, потому что не признают, что евхаристия есть плоть Спасителя нашего Иисуса Христа, которая пострадала за наши грехи, но которую Отец воскресил, по Своей Благости. Таким образом, отметая дар Божий, они умирают в своих прениях. Им надлежало бы держаться в любви, чтобы воскреснуть. Посему надобно удаляться таких людей, и не наедине, ни в собрании не говорить о них, а внимать пророкам, особенно же евангелию, в котором открыта нам страдание Христа и совершенно ясно Его воскресение.



viewtopic.php?f=7&t=126&p=26028#p26028
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: З протестантизму додому

Повідомлення о.Олег » 15 вересня 2010, 06:23

andrivovk писав:
о.Олег писав:Слава Ісусу Христу!
ми (католики) буквально віримо Ісусові коли Він говорить: "Це Моє Тіло/Це Моя Кров" - нічого, окрім Христа в Євхаристії немає (під видами хліба і вина приймаємо Тіло і Кров).

Слава навіки.
Тобто від хліба і вина в Євхаристії залишається тільки "вид" : маса, колір, смак і т.д.

:Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення o.Mykil » 01 жовтня 2010, 20:54

Пій ІХ, Syllabus errorum, 8 грудня 1864 р.:

18-та помилка: Протестантизм є ні чим іншим, як іншою формою тієї ж істинної християнської релігії, в якій, так само, як і в Католицькій Церкві, можна догодити Богові ( Енцикліка "Nostis et Nobiscum", 8 грудня 1849).

http://www.unavoce.ru/library/syllabus.html
Востаннє редагувалось 01 жовтня 2010, 21:07 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: З протестантизму додому

Повідомлення о.Олег » 01 жовтня 2010, 20:58

o.Mykil писав:Пій ІХ, Syllabus errorum, 8 грудня 1864 р.:

18-та помилка: Протестантизм є просто інша форма тієї самої правдивої християнської релігії, у котрій формі її дано, щоби сподобити Бога рівно, як і в Католицькій церкві (Енцикліка Noscitis, 08.12.1849).

думаю, отче, це варта пояснити, а то не всім може бути зрозуміло де помилка, а де їй протиставлення
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення o.Mykil » 01 жовтня 2010, 21:10

о.Олег писав:думаю, отче, це варта пояснити, а то не всім може бути зрозуміло де помилка, а де їй протиставлення


Та саме таке твердження про "істинність протестантизму" відповідно до католицької позиції є помилковим, що теж тут не раз доводилося. Інші помилки теж в цім місці http://www.unavoce.ru/library/syllabus.html
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення viter » 01 жовтня 2010, 22:32

Пане Вово, а пятидесятники хрестяться, тобто роблять на собі знак хреста?
І ще давно мене цікавить таке питання - як відомо, пятидесятники не признають ікон, бо кажуть, що то ідолопоклонство. Довгий час в Франківську на будівлі де сходяться пятидесятники не було хреста, а кілька років тому з'явився. Як зрозуміти це?
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 01 жовтня 2010, 22:51

viter писав:Пане Вово, а пятидесятники хрестяться, тобто роблять на собі знак хреста?

Ні. І взагалі це виникло приблизно у 900 роках.
viter писав:І ще давно мене цікавить таке питання - як відомо, пятидесятники не признають ікон, бо кажуть, що то ідолопоклонство.

звісно ще не признають ікон, Бог же живий, читайте першу заповідь. Я наприклад так не кажу, але є і такі думки. То це саме як і ваші деякі категорично вважають що тільки у їхній Церкві можна спастися і сектантами обзивають, а інші вважають нас за братів.
viter писав:Довгий час в Франківську на будівлі де сходяться пятидесятники не було хреста, а кілька років тому з'явився. Як зрозуміти це?

не знаю, у нашій Церкві від самого початку був хрест.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення o.Mykil » 02 жовтня 2010, 02:48

viter писав: Довгий час в Франківську на будівлі де сходяться пятидесятники не було хреста, а кілька років тому з'явився. Як зрозуміти це?


Біля храму оо. Василіян Христа Царя? Якщо там, то теж бачив не раз... По-моєму, вони визнають хрест Господа тільки без Спаса на ньому, адже Він вже воскрес і не є розп'ятий... Думаю, що не цілують... А сталять часом через те, щоб люди вже так дуже не страхались через таку незвичність "храму".
Востаннє редагувалось 02 жовтня 2010, 02:55 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення o.Mykil » 02 жовтня 2010, 02:53

Вова писав:звісно ще не признають ікон, Бог же живий, читайте першу заповідь.



ІКОНИ ТА ОБРАЗИ... ЇХНЄ ЗНАЧЕННЯ ДЛЯ ХРИСТИЯН viewtopic.php?f=7&t=1131

Якщо є так багато нині чудотворних ікон і було в минулому, що тяжко хворі зцілюються біля них Божою Благодаттю, значить протестанти не мають довіри до Бога та є маловірами, певною мірою. Послідовники Лютера -лютерани ніби мають ікони чи образи по своїх храмах... І храми Богородиці в них стрічаємо теж... Як це зрозуміти? Робимо, що хочемо? %)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: З протестантизму додому

Повідомлення о.Олег » 02 жовтня 2010, 07:58

Вова писав:
viter писав:Пане Вово, а пятидесятники хрестяться, тобто роблять на собі знак хреста?

Ні. І взагалі це виникло приблизно у 900 роках...

неправда - іконографічні зображення Хреста маємо з 3 ст; а творили на собі знак Хреста вже первісні християни ("малий хрест" - твориться і по нині великим пальцем правої руки на чолі): люди, яким Дано Святе Письмо почитали Хрест Христовий, творили на собі Хрест.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 02 жовтня 2010, 08:48

o.Mykil писав: По-моєму, вони визнають хрест Господа тільки без Спаса на ньому, адже Він вже воскрес і не є розп'ятий...

дай Боже вам розуму, ви ж писали що такі вислови це єрись. От із вами точно не має смислу спілкуватися, ви всіх зневажаєте.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення o.Mykil » 02 жовтня 2010, 08:54

Вова писав:дай Боже вам розуму, ви ж писали що такі вислови це єрись. От із вами точно не має смислу спілкуватися, ви всіх зневажаєте.


Я би просив модератора звернути увагу на такі сектантські штучки та неповагу. Може вже вистачить на офіційному форумі діянь цього відступника від Вселенської Церкви, що зневажає Божі правди та нашу віру??? Чого він нас тут хоче вчити? Єресей? Не пройде. Я тільки висловив свою думку, а він відразу накидається!!!
Востаннє редагувалось 02 жовтня 2010, 08:56 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 02 жовтня 2010, 08:55

о.Олег писав:
Вова писав:
viter писав:Пане Вово, а пятидесятники хрестяться, тобто роблять на собі знак хреста?

Ні. І взагалі це виникло приблизно у 900 роках...

неправда - іконографічні зображення Хреста маємо з 3 ст; а творили на собі знак Хреста вже первісні християни ("малий хрест" - твориться і по нині великим пальцем правої руки на чолі): люди, яким Дано Святе Письмо почитали Хрест Христовий, творили на собі Хрест.

Та перші християна взагалі трохи не сприймали хреста, бо там розпинали людей і І.Х., а в них був перший символ рибка, навіть ви так писали і загадках, а хрест почали сприймати християни тоді коли Константну було ведіння що із тим знаком він переможе, то навіть не логічно що до цього християни хрестилися, бо навіть одразу не всі християни сприймали символом християнства хреста.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 02 жовтня 2010, 08:57

o.Mykil писав:Я тільки висловив свою думку, а він відразу накидається!!!

тобто вам можна зневажливу думку висловлювати, я б теж попросив щоб так зневажливо не висловлювалися про мою Церкву.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення o.Mykil » 02 жовтня 2010, 09:01

Вова писав:
o.Mykil писав:Я тільки висловив свою думку, а він відразу накидається!!!

тобто вам можна зневажливу думку висловлювати, я б теж попросив щоб так зневажливо не висловлювалися про мою Церкву.


Ви на чиєму форумі??? Ви ж бачите, що у вас тут нема однодумців чи ні??? Був би знову модератором-забанив би назавше, а не бавився. Це проти правил форумі ви дієте, зневажаючи нашу віру та Церкву Христову! Покайтеся!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 02 жовтня 2010, 09:19

o.Mykil писав:Це проти правил форумі ви дієте, зневажаючи нашу віру та Церкву Христову! Покайтеся!

Та перестаньте, поки ви не встригаєте у розмову все спокійно, но тільки починаєте, начинається. Заспокойтеся, давайте краще спілкуватися, а не зневажати один одного, бо це зовсім не по християнське.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення o.Mykil » 02 жовтня 2010, 09:22

Вова писав:
o.Mykil писав:Це проти правил форумі ви дієте, зневажаючи нашу віру та Церкву Христову! Покайтеся!

Та перестаньте, поки ви не встригаєте у розмову все спокійно, но тільки починаєте, начинається. Заспокойтеся, давайте краще спілкуватися, а не зневажати один одного, бо це зовсім не по християнське.


Вибачте, але ви знову лукавите. Поки вас нема на форумі, то все іде більш-менш спокійно. Поки нема провокацій та наїздів на нашу віру та Церкву. Особисто я зі сектанством ніколи не мирюся, бо це диявольскі витівки зокрема! Тому раджу повернутися додому-відповідно до теми!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 02 жовтня 2010, 09:58

o.Mykil писав:Вибачте, але ви знову лукавите.

та про яке лукавство мова йде, з іншими я спокійно спілкуюся, а з вами так не виходить.

Поки нема провокацій та наїздів на нашу віру та Церкву.

Я дальше за Писання не виходжу, або спростовуйте і покажіть що я помиляюся, або згоджуйтеся.

o.Mykil писав:Тому раджу повернутися додому-відповідно до теми!

Я особисто не маю нічого проти, тільки щоб ви навернулися до першого апостольського вчення, а так це поки - що не можливо.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: З протестантизму додому

Повідомлення о.Олег » 02 жовтня 2010, 10:01

Вова писав:Та перші християна взагалі трохи не сприймали хреста, бо там розпинали людей і І.Х., а в них був перший символ рибка, навіть ви так писали і загадках, а хрест почали сприймати християни тоді коли Константну було ведіння що із тим знаком він переможе, то навіть не логічно що до цього християни хрестилися, бо навіть одразу не всі християни сприймали символом християнства хреста.

християни бачили (і бачимо) найперше в Хресті перемогу над смертю. В кожному разі зображення Хреста (як і Ікон Богородиці і Христа Ісуса) існують ще з 3 століття
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення o.Mykil » 02 жовтня 2010, 10:01

Вова писав:
o.Mykil писав:

та про яке лукавство мова йде, з іншими я спокійно спілкуюся, .



%) %) %)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: З протестантизму додому

Повідомлення о.Олег » 02 жовтня 2010, 10:02

прошу перестати сварку
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення o.Mykil » 02 жовтня 2010, 10:06

Вова писав:Я дальше за Писання не виходжу,


Ще раз кажу, що "повне Євангеліє" є вкупі зі св. Переданням. Ваше приватне розуміння св. Писання є необ'єктивним поясненням, помилковим, у відношенні до позиції Учительського Уряду Церкви. Тому особисто не довіряю такій анархічній діяності та фальсифікуванні Слова Божого на свій лад.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 02 жовтня 2010, 10:07

о.Олег писав:християни бачили (і бачимо) найперше в Хресті перемогу над смертю.


55 Де, смерте, твоя перемога? Де твоє, смерте, жало?
56 Жало ж смерти то гріх, а сила гріха то Закон.
57 А Богові дяка, що Він Господом нашим Ісусом Христом перемогу нам дав.

(1Кор.15:55-57)

Та ні, Христос здолав смерть, а не хрест.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення o.Mykil » 02 жовтня 2010, 10:10

Вова писав:
Та ні, Христос здолав смерть, а не хрест.


Спас здолав смерть на хресті через Його воскресіння, довершивши на Голготі могутню місію відкуплення людського роду!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 02 жовтня 2010, 10:12

o.Mykil писав:Ще раз кажу, що "повне Євангеліє" є вкупі зі св. Переданням.

Вроді о.Олег говорив що Писання це найвищий авторитет у вас ( вроді так). Те саме що у суді, є місцевий суд, є апеляційний суд, є верховний суд. Та я вже говорив я нічого проти не має проти Передання доти - доки воно не суперечить Писанню.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 02 жовтня 2010, 10:14

o.Mykil писав:
Вова писав:
Та ні, Христос здолав смерть, а не хрест.


Спас здолав смерть на хресті через Його воскресіння, довершивши на Голготі могутню місію відкуплення людського роду!

Та я погоджуюся.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: З протестантизму додому

Повідомлення о.Олег » 02 жовтня 2010, 10:17

Вова писав:
o.Mykil писав:Ще раз кажу, що "повне Євангеліє" є вкупі зі св. Переданням.

Вроді о.Олег говорив що Писання це найвищий авторитет у вас ( вроді так). Те саме що у суді, є місцевий суд, є апеляційний суд, є верховний суд. Та я вже говорив я нічого проти не має проти Передання доти - доки воно не суперечить Писанню.

ні - я грішний говорив про те, що Писання виросло з Передання, є його вершиною і без нього не існує; говорив також про те, що Писання непомильно трактує лише Христова Церква, якій Писання Дане і віру Христової Церкви не сповідує жодний протестант у світі :(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 02 жовтня 2010, 10:22

о.Олег писав:що Писання непомильно трактує лише Христова Церква,

то де набралося скільки помилок?
о.Олег писав:якій Писання Дане і віру Христової Церкви не сповідує жодний протестант у світі :(

Та ні Євангелія дана для всього світу, не будьте жадні - діліться. :)
Не зрозумів про протестантів, що не сповідуємо?
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.


Повернутись до “Інші Церкви та Спільноти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей