Лефевризм. О.Василь Ковпак

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 26 червня 2009, 22:05

вірний УГКЦ писав:
сергій писав: Чогось Ви не посилаєтесь на жодне авторитетне католицьке джерело, а на Вікіпедію, де кожен пише шо хоче. До речі ніхто і ніколи не відкидав правила, що поза Церквою нема спасіння. Але це правило ніколи не було проголошено догмою.


Знову, добре читайте що там написано, а не кажіть дурниць.


Не крутіть фіґлів. Зівсього видко шо вам не до істини а до тарабарського папугайства. В цій "теологічній" статті навіть з Enchiridium symbolorum цитати пофальшовані. Статейка годиться тільки для того щоб довести нечистоплотність лефевристів, та їхнє перекручування реалій.
Sic transit gloria mundi

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 28 червня 2009, 07:57

В цій "теологічній" статті навіть з Enchiridium symbolorum цитати пофальшовані. Статейка годиться тільки для того щоб довести нечистоплотність лефевристів, та їхнє перекручування реалій


Де вони перекручують реалії? Не для полеміки, просто хотілося б знати.

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 28 червня 2009, 16:26

romanm писав:
В цій "теологічній" статті навіть з Enchiridium symbolorum цитати пофальшовані. Статейка годиться тільки для того щоб довести нечистоплотність лефевристів, та їхнє перекручування реалій


Де вони перекручують реалії? Не для полеміки, просто хотілося б знати.

Зокрема точка 469. Тут йдеться про те що папа Пелагій ІІ розглядав мучеництво безбожників, як кару за їхню невіру, але ніде не виключав можливості їхнього спасіння. Не йдеться про фактичних єретиків. Як це чомусь інтерпретує цитата англійського тексту, наведенного данною статею.
Sic transit gloria mundi

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 29 червня 2009, 07:34

Зокрема точка 469. Тут йдеться про те що папа Пелагій ІІ розглядав мучеництво безбожників, як кару за їхню невіру, але ніде не виключав можливості їхнього спасіння. Не йдеться про фактичних єретиків. Як це чомусь інтерпретує цитата англійського тексту, наведенного данною статею.


Дякую:) Ну і так, звичайно, вікіпедію не цитують як серйозну енциклопедію. Це правда.

desyatiy
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 28 червня 2009, 18:37
Звідки: Львів, Рясне І

Повідомлення desyatiy » 29 червня 2009, 09:50

Слава Ісусу Христу. Якщо всі коментуючі так обізнані в тонкощах канонічного права то уважно вичитайте мотивацію екскумуніки о. Ковпака:" ....за підтримку схизми священичого братства Пія Х..."

Так или иначе, через два дня после опубликования откровений Уильямсона Бенедикт XVI подписал 21 января декрет о реабилитации отлученных от Церкви епископов из упоминавшегося братства Пия, включая отъявленного антисемита Уильямсона. А упоминавшийся Федерико Ломбарди заявил о «важном шаге к восстановлению единства Католической церкви».

http://www.ng.ru/world/2009-02-05/7_holokost.html

Тож чому, на даний момент офіційна церковна влада замовчує факт скасування схизми руху традиціоналістів????? А продовжує травлю, залучаючи відповідні світські інституції: прокуратуру; міліцію; суди традиціоналістів УГКЦ. Я не боюся, що мені зроблять закиди про підтримку сектантства, адже за екуменістичним вченням, спасіння можливе і поза католицькою церквою (з чим не згідний). То чого ж мені боятись???
Я, є я.

Мaлuй
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 350
З нами з: 13 лютого 2009, 17:41

Повідомлення Мaлuй » 29 червня 2009, 11:47

desyatiy писав:Тож чому, на даний момент офіційна церковна влада замовчує факт скасування схизми руху традиціоналістів?????


:shock:
а хто сказав про скасування схизми?
"скасування схизми" це повернення лефевристів до Католицької Церкви -- для цього їм необхідно визнати ряд своїх помилок -- а цього вони робити навіть не намагаються... При такому розкладі зняття екскомуніки лише відкинуло їх ще далі від Католицької Церкви -- вилізла їхня повна нездатність до покаяння і небажання до навернення. Попри всі попередження вони і далі противляться авторитету Святого Престолу і ІІ Ватиканському Собору.

desyatiy
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 28 червня 2009, 18:37
Звідки: Львів, Рясне І

Повідомлення desyatiy » 29 червня 2009, 21:37

ЛЬВІВ — У відповідь на лист глави лефевристського Товариства св. Пія Х монсеньйора Бернарда Фелле, в якому він звернувся до Апостольської столиці від імені всіх єпископів Братства, Конгерагація у справах єпископів декретом від 21 січня 2009 року зняла екскомуніку, накладену на 4 єпископів в 1988 році.

http://www.risu.org.ua/ukr/news/topic_c ... atholic;7/

Святіший Отець Венедикт XVI, прагнучи подолати розкол з Братством святого Пія Х, 29 серпня 2005 року зустрівся з єпископом Бернардом Фелльє, висловивши при цьому своє бажання поступово і в слушний час розв'язувати згадану проблему. І тепер, через декрет Конгрегації в справах єпископів, датований 21 січня 2009 року, скасовує екскомуніку, якою були покарані чотири згадані єпископи, бажаючи, щоб якнайшвидше прийшов момент повного примирення і цілковитої єдності.

http://www.askoldova-mohyla.org/uk/item,2012

Думаю достатньо посилань і цитат. Отже екскомуніку таки скасовано. Тобто склад церковного злочину о. Ковпака зник сам собою. Проте зважаючи на бурхливу попередню кампанію, зараз церковній владі якось не зручно цофати назад. І ще Вам нагадаю про те, як оголошувалось рішення про екскомуніку о. Ковпака, що буцім то Рим прийняв таке рішення. А насправді Рим розглянув апеляцію і завернув назад до Львова, рекомендуючи діяти на свій розсуд. Єпархіальний суд ІІ інстанції наложив дане покарання. Брехня - ГРІХ.
Я, є я.

Мaлuй
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 350
З нами з: 13 лютого 2009, 17:41

Повідомлення Мaлuй » 29 червня 2009, 22:02

desyatiy писав:Отже екскомуніку таки скасовано.

екскомуніку скасовано, але не схизму!
не буду повторюватись -- див. вище. і почитай це: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1118

п.с. може хто має бажання пояснити ковпаківцю, що до чого?

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 30 червня 2009, 16:26

Шановні форумчани. Хтось міг би чітко, без емоцій, описати всю авентуру з .о.Ковпаком? Бо багато чув, але, чесно кажучи, мало зрозумів. Так в чім проблема?

Вийшов з послуху Архиєпископові, відкрив семінарію і висвятив священиків у братсві Пія?

А чому він це зробив?

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 01 липня 2009, 13:26

romanm писав:Шановні форумчани. Хтось міг би чітко, без емоцій, описати всю авентуру з .о.Ковпаком? Бо багато чув, але, чесно кажучи, мало зрозумів. Так в чім проблема?

Вийшов з послуху Архиєпископові, відкрив семінарію і висвятив священиків у братсві Пія?

А чому він це зробив?

В певних колах УГКЦ посилено мусолиться думка, чи краще плітка, що хтось когось, доречі найчастіше шо не вказуються персоналії, заставляє вживати на Літургії "згіршуюче" слово ПРАВОСЛАВНІ, заставляє причащатися на стоячи, викидає з церкви образи Серця Христового, забороняє молитися вервичку. На думку прихильників цієї плітки це все прояви плану знищення УГКЦ. Я питав багатьох священиків і тих що вживають "згіршуючого" слова і тих що його не вживають. Всі як один свідчили що ніякого тиску з боку єрархії на них не було стосовно цих обрядових питаннь. Отже твердження про переслідувану традицію є всього навсього пліткою. Можливо о. Ковпак став жертвою цієї плітки. А можливо просто нітшеанське жадання влади. Є й такі цяці-лялі. Хоча б "ліквідатори" УГКЦ в 1948 - Костельник, Мельник і Пельвецький - зараз історики повідають всякі не белиці, але старі священики котрі знали цих осіб говорять про інакше. Це були люди, яких церковна не помічала, не давала влади, а вони "бідні" так хотіли... Того ж таки типу належить і верхушка догналівської (підгорецької) секти. Можливо що о. Ковпак саме такого типу. Тяжко прийти до внятного висновку. Чи він просто збитий з пантелику, чи він просто не міг собі раду дати зі своїми амбіціми...

Але шоб там не було о. Ковпак перейшов у підпорядкування схизматичного лєфевриського єпископа Барнарда Феллє, і вже самим тим актом добровільно відколовся від Церкви. А семінарія, свячення священиків у лєфевристі то вже, як на мене тільки додатні "актуальності".
Sic transit gloria mundi

Мaлuй
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 350
З нами з: 13 лютого 2009, 17:41

Повідомлення Мaлuй » 09 липня 2009, 12:02

Папа Бенедикт XVI зреформував діяльність комісії, відповідальної за діалог з прихильниками лефевристського руху
Теги: Папа Римський | офіційно


Апостольським листом Motu proprio «Ecclesiae unitatem», від 8 липня 2009 р., Папа Бенедикт XVI зреформував діяльність Папської Комісії «Ecclesia Dei» - структури, завданням якої є провадити діалог з спільнотами та особами, що, належавши до лефевристського руху, прагнуть повернутися до повної єдності з Папою. Зважаючи на те, що проблеми, пов'язані з діяльністю Братства святого Пія Х, мають доктринальний характер, Вселенський Архиєрей підпорядкував згадану комісію Конгрегації Віровчення, призначивши її Президентом Префекта згаданої Конгрегації кардинала Вільяма Леваду.

Через повідомлення, опубліковане Ватиканським прес-центром, кардинал Левада зазначає, що своїм рішенням Святіший Отець прагне виявити особливу і батьківську турботу щодо Братства святого Пія Х, з метою допомогти подолати труднощі, які стоять на перешкоді осягнення повної єдності з Католицькою Церквою.

Motu proprio «Ecclesiae unitatem» пригадує, що зняття екскомуніки з чотирьох єпископів-лефевристів у січні цього року мало на меті звільнити цих осіб з тягаря найбільшого церковного покарання, однак, залишаються актуальними доктринальні питання, і поки вони не будуть врегульовані, Братство святого Пія Х не може втішатися канонічним статусом у Католицькій Церкві, а його священнослужителі не можуть виконувати в ній жодних обов'язків.

http://christusimperat.org/uk/node/15860

desyatiy
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 28 червня 2009, 18:37
Звідки: Львів, Рясне І

Повідомлення desyatiy » 13 липня 2009, 00:28

Слава Ісусу Христу!!! Вітаю всіх вірних з великим святом, із завершенням ювілейного року Верховних Апостолів Петра і Павла. Нехай небесні покровителі нашої церкви своїми молитвами зглянуться на наш люд і на нашу церкву.

На попередні коментарі ображатися не буду, але зазначу, що КОВПАКІВЦІ-це негідники, які в роки ІІ світової війни ховалися в лісах і компроментували повстанський рух, катуючи мире населення. Хто мав необережність так назвати рух традиціоналістів той НАХАБА і НЕВІГЛАС. Отець В. Ковпак, ще не заслужив , щоб його ім'ям назвали цей рух. На дописи і посилання про те, що зняття екскомуніки це не є приєднання до церкви, поясню наступне, тим хто хоче розуміти, що таке КАНОНІЧНЕ ПРАВО...
Отже, як і кожен злочин, церковний, повинен мати повний склад (заперечення якоїсь догми, непослух, утворення в церкві паралельних структур). Зважаючи на те, що висвячуючи єпископів Монсенйор Ле Февр, не надавав їм територіальної приналежності, а лише висвячував єпископів з метою спадковості традицій, то і злочин, який їм інкримінувався не був завершеним (читайте праці спеціалістів канонічного права). На підставі цього хочу пояснити, що СХИЗМА це тяжкий, церковний злочин,(який містить в собі всі вищезгадані елементи), який тягне за собою накладення покарання ЕКСКОМУНІКИ (відлучення).Тобто тут потрібно розрізнити, що СХИЗМА - злочин, а ЕКСКОМУНІКА - покарання за нього. Зважаючи на попередні коментарі, людей, які не цікавилися поняттями канонічного права, накладене покарання було відмінене не зважаючи на вчинення тяжкого злочину. Чи можливе таке?????????? Скасування покарання свідчить про те, що злочину не було, або він не тягнув за собою такої тяжкої кари, тобто не був злочином.
На превеликий жаль церковна влада вводить вірних в оману, бо занадто великою і бурхливою була розгорнута кампанія з дескридитації руху традиціоналістів і на даний час вигідніше говорити, що традиціоналісти є ворогами УГКЦ.




УПЦ (МП) поділяє занепокоєння УГКЦ розділенням, однак не приймає «унійних» пропозиції для досягнення єдності (оновлено 18.07)
17.07.2008, [13:45] // Міжцерковні відносини //

КИЇВ — Синод Української Православної Церкви під головуванням Митрополита Київського і всієї України Володимира заслухав Звернення Глави Української Греко-Католицької Церкви кардинала Любомира від 26 квітня 2008 року, в якому була запропонована модель об’єднання українських Церков, які є прямими чи непрямими наступницями Володимирового Хрещення, а також йшлося про подальшу співпраці між обома Церква. В УПЦ наголошують, що реалізація запропонованої УГКЦ моделі залежить від визнання «Української Помісної Церкви» іншими Церквами (Православними і Римо-Католицькою), а можливість цього в УПЦ викликає великі сумніви.

Синод УПЦ (МП) підтвердив, що розділяє занепокоєння Предстоятеля УГКЦ розділеннями, що існують в Україні між єдинокровними братами, які в минулому сповідували одну віру, але не у всьому може погодитись з баченням УГКЦ способу відновлення втраченої єдності.

«Вважаємо, що підняті у Вашому листі питання доцільно розділити на дві групи, а саме: а) питання відновлення єдності між Католицькою та Православною Церквами взагалі, та б) питання відновлення єдності між православними, православними і католиками східного обряду в Україні. З Вашого листа дійшли висновку, що Українській Православній Церкві та іншим деномінаціям, православним за своїм сповіданням, а також всьому православному і католицькому світу, пропонується модель відновлення єдності, яка по суті є класично унійною. Перш за все хотіли би наголосити, що такий підхід не відповідає загальному контексту православно-католицького діалогу, завдання якого полягає у знайденні спільного богословського розуміння догматичних розбіжностей між нашими Церквами, таких як питання про примат в Церкві, Філіокве тощо. Лише після усунення догматичних відмінностей можливе відновлення єдності між нашими Церквами», – йдеться у відповіді на Звернення Патріарха Любомира.

У документі УПЦ сказано, що «питання «унії» як способу досягнення єдності між католиками та православними розглядалось Змішаною комісією з православно-католицького діалогу у Фрайзингу (Німеччина, 1990 р.) та в Баламанді (Ліван, 1993 р.). Зокрема, в Баламандському документі, стверджують в УПЦ, говориться, що «форма "місіонерського апостольства", названа "уніатством", не може бути більше прийнятною ні як метод, ні як модель єдності, що вишукується нашими Церквами»».

В УПЦ (МП) наголошують, що ««унійні» пропозиції не лише суперечать згаданим документам, але й є застарілими, тому що були відкинуті в процесі православно-католицького діалогу.

Синод УПЦ наголошує, що УГКЦ «не має окремого Статуту і в канонічному відношенні керується Кодексом канонічного права Східних Церков, згідно з яким вона є частиною «Католицької Церкви, якою керує наслідник Петра та єпископи, що знаходяться в спілкуванні з ним», тому, за переконанням єрархії УПЦ (МП), УГКЦ не має права самостійно виступати з подібного роду пропозиціями.

«Як структурна одиниця Католицької Церкви, УГКЦ очевидно не має права вступати у будь-які канонічні чи літургійні об’єднання, котрі суперечать канонічним нормативам Католицької Церкви. Все це спонукає нас думати, що висловлені у Вашому листі ідеї позбавлені будь-якої екклезіологічної, канонічної чи літургійної підстави», – сказано у зверненні Синоду УПЦ (МП) до Синоду УГКЦ.

Українська Православна Церква схвалює ідею створення Ради Українських Церков Володимирового Хрещення і сприймає це як добрий знак, що й УГКЦ підтримує цю ініціативу. «Віримо, що такий орган може стати місцем для зустрічей та продуктивної співпраці між нашими Церквами, – сказано у зверненні єрархії УПЦ.

Разом з тим, в УПЦ наголосили, що «прямою й безпосередньою спадкоємницею Володимирового Хрещення, а також наступницею древньої Київської Митрополії є Українська Православна Церква. Що стосується УАПЦ, УПЦ КП і УГКЦ, то в УПЦ (МП) визнають їх «лише опосередковане, а не пряме відношення до Володимирового Хрещення».

Беручи до уваги стан православно-католицького діалогу, в УПЦ (МП) вважають «більш доцільним, щоб ті вірні УГКЦ, хто ототожнює себе зі східним християнством, повернулись до Православ’я, а ті, для яких є дорогим зв’язок з Римською Церквою, перейшли до неї, зберігаючи свій східний обряд».

В УПЦ (МП) запропонували об’єднати зусилля для вирішення суспільних та соціальних проблем.
http://www.risu.org.ua/ukr/news/article;23426/
http://www.hram.kiev.ua/print.php?id=181


Тут я навів приклад і посилання(не всі) про так звану Баламандську угоду РКЦ і РПЦ (забийте в пшуковик і подивіться зміст)для тих хто не в курсі, двома словами( Унійна церква втратила свій об'єднавчий статус і на даний час не є актуальною, отже втратила потребу в існуванні). Тобто ми на даний час під боротьбою з латинізмами маємо руйнацію УГКЦ з середини, шляхом оправославнення обряду(оголошення патріархату - непослух Папі Римському) і намаганнями створення помісної церкви(якої). Про це відкрито, на шпальтах " Львівської газети" висловлювався колишній канцлер (голова виконавчої влади УГКЦ )О. М Димид.(про зміну назви церкви" УГКЦ стане православною") Тож шановні, куди ми йдемо, чому церковна влада замовчує питання , які цікавлять широкий загал, чому ми стали встидатися того, що ми КАТОЛИКИ, чому церковна влада (враховуючи екуменічний діалог, відлучає від церкви ревних синів, але спілкується з жидами, мусульманами, штундами, православними, сектантами?????????????), чому?????? Чи є спасіння по за Католицькою церквою??????????
Мені можуть закинути звинувачення у непослусі, але любі брати, послух має бути розумним (коли батько каже робити зле, то чи повинен я слухатися батька?????????)
Востаннє редагувалось 13 липня 2009, 01:12 користувачем desyatiy, всього редагувалось 7 разів.
Я, є я.

Мaлuй
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 350
З нами з: 13 лютого 2009, 17:41

Повідомлення Мaлuй » 13 липня 2009, 00:48

desyatiy писав: На підставі цього хочу пояснити

а не забагато на себе береш? :shock:
з якої це радості ковпаківець буде тлумачити канонічне право КЦ? Ви ж, лефевристи, на нього наплювали...
приведені цитати висловлювань Папи Римського, до чого тут звинувачення проводу УГКЦ?

п.с. важко говорити з сектантами... :(
п.с.2 попрошу надалі не займатися словоблудством, а цитувати конкретні канони з відповідною нумерацією.

desyatiy
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 28 червня 2009, 18:37
Звідки: Львів, Рясне І

Повідомлення desyatiy » 13 липня 2009, 01:24

Мaлuй писав:
desyatiy писав: На підставі цього хочу пояснити

а не забагато на себе береш? :shock:
з якої це радості ковпаківець буде тлумачити канонічне право КЦ? Ви ж, лефевристи, на нього наплювали...
приведені цитати висловлювань Папи Римського, до чого тут звинувачення проводу УГКЦ?

п.с. важко говорити з сектантами... :(
п.с.2 попрошу надалі не займатися словоблудством, а цитувати конкретні канони з відповідною нумерацією.


Не багато, я казав , ВИ НАХАБА, а канонічне право є канонічне право, я його тлумачити не можу і не збираюся, але його не може тлумачити ні архієпископ, ні його святість + Любомир, вони повинні його дотримуватися, але на жаль серед рівних у нас існують рівніші.Окрім цього хочу повідомити Вас, що наша церква керується не канонами КЦ, а Кодексом Канонів Східних Церков (маю вищу юридичну освіту, до Вашого відома, і знаю мотивацію вироку О. Ковпака, тому можу говорити про склад злочину і його відсутність, також цікавився канонічним правом, якщо є потреба можу навести і конкретні канони) По друге, Ви, навіть по християнськи відповісти не в змозі. Якщо у Вас не має аргументів то не гоже вдаватися до образ.
І чому, Ви, так дратуєтеся на спробу розтлумачити, як просили вище, ситуацію, яка склалася.

P.S от дивлюсь на Ваш статус, Ви не дописувач, Ви писака.....
Також не можу зрозуміти, ми знайомі???? Якщо ні, то від коли ми на ти???
Востаннє редагувалось 13 липня 2009, 01:58 користувачем desyatiy, всього редагувалось 2 разів.
Я, є я.

Мaлuй
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 350
З нами з: 13 лютого 2009, 17:41

Повідомлення Мaлuй » 13 липня 2009, 01:57

та май ти скільки завгодно вищих освіт -- читати спершу навчись!

Щоб у майбутньому Товариство святого Пія Х було канонічно визнаним Церквою, воно мусить повністю визнати ІІ Ватиканський собор і вчительство папи Івана ХХІІІ, папи Павла VІ, папи Івана-Павла І, папи Івана-Павла ІІ і самого Бенедикта ХVІ.

http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?p=6187#6187

чорним по білому написано, які ще питання?

desyatiy писав:Також не можу зрозуміти, ми знайомі???? Якщо ні, то від коли ми на ти???

така серйозна проблема?

desyatiy
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 28 червня 2009, 18:37
Звідки: Львів, Рясне І

Повідомлення desyatiy » 13 липня 2009, 02:09

Не проблема, але вважаю потрібно мати якусь повагу, принаймі.
Ще раз пояснюю СХИЗМА-злочин, ЕКСКОМУНІКА-покарання за нього. Отже нема покарання, нема злочину, це так просто пояснити, а якщо ні то вже сьогодні ввечір, я зроблю Вам витяг з ККСЦ. І не потрібно вводити в оману людей, маніпулюючи канонічними термінами.
Я, є я.

Мaлuй
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 350
З нами з: 13 лютого 2009, 17:41

Повідомлення Мaлuй » 13 липня 2009, 02:16

desyatiy писав:І не потрібно вводити в оману людей, маніпулюючи канонічними термінами.

я так розумію, що це ти до папи звертаєшся? :shock:

desyatiy
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 28 червня 2009, 18:37
Звідки: Львів, Рясне І

Повідомлення desyatiy » 13 липня 2009, 07:47

Мaлuй писав:я так розумію, що це ти до папи звертаєшся? :shock:
Не розумію, чому натискаючи дане Вами посилання, я потрапляю на цей же форум і аж нікуди інше де я би міг прочитати подібний документ???? Чи може сам Папа відписався на форумі :lol:
Чи може /forum.ugcc.org.ua/ є офіційним сайтом Ватикану???
Я, є я.

Мaлuй
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 350
З нами з: 13 лютого 2009, 17:41

Повідомлення Мaлuй » 13 липня 2009, 11:49

desyatiy писав:Не розумію

я б навіть сказав "не здатен зрозуміти", чи "не хочу зрозуміти"... а це, на жаль, основна характеристика всіх сектантів -- закриті вуха і очі.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 13 липня 2009, 14:19

Прохання не забувати про суть обговорюваного предмету, не переходячи швидко на особистості та не вдаватися до образ тих, хто має дещо відміннішу думку від нашої!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Мaлuй
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 350
З нами з: 13 лютого 2009, 17:41

Повідомлення Мaлuй » 13 липня 2009, 14:35

mykil писав:Прохання не забувати про суть обговорюваного предмету, не переходячи швидко на особистості та не вдаватися до образ тих, хто має дещо відміннішу думку від нашої!

перепрошую...

по темі: пан Василь Ковпак -- нещасний чоловік!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 13 липня 2009, 16:10

Мaлuй писав:
по темі: пан Василь Ковпак -- нещасний чоловік!


Так би й зразу! :D
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

desyatiy
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 28 червня 2009, 18:37
Звідки: Львів, Рясне І

Повідомлення desyatiy » 13 липня 2009, 21:58

Мaлuй писав:я б навіть сказав "не здатен зрозуміти", чи "не хочу зрозуміти"... а це, на жаль, основна характеристика всіх сектантів -- закриті вуха і очі.

Слава Ісусу Христу!!!
На превеликий жаль, так є завжди, коли не вистарчає аргументів, починаються безпідставні звинувачення та навішування ярликів. Я вище наголошував маймо взаємоповагу.
Я, є я.

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 13 липня 2009, 23:06

desyatiy писав:Не проблема, але вважаю потрібно мати якусь повагу, принаймі.
Ще раз пояснюю СХИЗМА-злочин, ЕКСКОМУНІКА-покарання за нього. Отже нема покарання, нема злочину, це так просто пояснити, а якщо ні то вже сьогодні ввечір, я зроблю Вам витяг з ККСЦ. І не потрібно вводити в оману людей, маніпулюючи канонічними термінами.

Шановний, термінами та примітивною логікою маніпулюєте саме Ви. Якщо з Константинопольського патріархату скинута екскомуніка, то що це означає що православні стали католиками? Адже як на ма покарання то нема і злочину - за Вашою логікою. Може ви ще договоритесь до того що єговісти є правоірними католиками, бо на них нема екскомуніки?

Доречі, вибачаюсь за офф-топ, але якось не зрозуміло: чому люди або траскають дурниці, або займаються нечистоплотними маніпуляціями, а потім ображаються?
Sic transit gloria mundi

desyatiy
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 28 червня 2009, 18:37
Звідки: Львів, Рясне І

Повідомлення desyatiy » 14 липня 2009, 07:34

сергій писав:Шановний, термінами та примітивною логікою маніпулюєте саме Ви. Якщо з Константинопольського патріархату скинута екскомуніка, то що це означає що православні стали католиками? Адже як на ма покарання то нема і злочину - за Вашою логікою. Може ви ще договоритесь до того що єговісти є правоірними католиками, бо на них нема екскомуніки?

Доречі, вибачаюсь за офф-топ, але якось не зрозуміло: чому люди або траскають дурниці, або займаються нечистоплотними маніпуляціями, а потім ображаються?


Розділ 54. КАРНЕ ПРАВО ЦЕРКВИ,
Нема кари без злочину. Злочин - це зовнішнє і моральне порушення закону, яке тягне за собою санкції. Не кожний гріх є злочином, за який карають. Держава і Церква карають лише за ті злочини, які порушують громадський порядок. Гріх повинен бути морально звинувачуючий з огляду на злочинний намір(dolus) або з огляду на вину, необізнаність або байдужість (culpa) Провина мусить відноситися до якогось порушення закону, яке було встановлено церковною владою управління на підставі тлумачення природного, Божого права або на підставі введення церковного закону ( к. 1414).
Звільнення від кар
.....Звільнити від кари накладеної Апостольським престолом може тільки він сам ...... Кожне застереження слід стало пояснювати, а це означає, що навіть в сумнівному випадку настоятель може надати його. Завжди вважається, що винний покаявся і, що вирішено питання полагодження скандалу і виправлення заподіяної шкоди.


"Східне католицьке церковне право" Віктор Д . Поспішіл. " Свічадо " 1997 р. ст.545, 547

Це я Вам навів " нечистоплотні маніпуляції примітивною логікою" (згідно Вашого визначення) каноніста Поспішіла В. ККСЦ з коментарями.
Документу згаданого в посиланні Малого, на офіційних сайтах Ватикану, я не знайшов. Виникає сумнів, щодо його автентичності.
Проте Ви надалі не ведете дискусії, а лише вдаєтеся до звинувачень
Я, є я.

Мaлuй
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 350
З нами з: 13 лютого 2009, 17:41

Повідомлення Мaлuй » 14 липня 2009, 10:54

desyatiy писав:Документу згаданого в посиланні Малого, на офіційних сайтах Ватикану, я не знайшов. Виникає сумнів, щодо його автентичності.

я так розумію, що ти шукав українською мовою? http://www.radiovaticana.org/en1/Articolo.asp?c=272201

і переклад: http://christusimperat.org/uk/node/11784

Розділ 54. КАРНЕ ПРАВО ЦЕРКВИ,
Нема кари без злочину. Злочин - це зовнішнє і моральне порушення закону, яке тягне за собою санкції. Не кожний гріх є злочином, за який карають. Держава і Церква карають лише за ті злочини, які порушують громадський порядок. Гріх повинен бути морально звинувачуючий з огляду на злочинний намір(dolus) або з огляду на вину, необізнаність або байдужість (culpa) Провина мусить відноситися до якогось порушення закону, яке було встановлено церковною владою управління на підставі тлумачення природного, Божого права або на підставі введення церковного закону ( к. 1414).
Звільнення від кар
.....Звільнити від кари накладеної Апостольським престолом може тільки він сам ...... Кожне застереження слід стало пояснювати, а це означає, що навіть в сумнівному випадку настоятель може надати його. Завжди вважається, що винний покаявся і, що вирішено питання полагодження скандалу і виправлення заподіяної шкоди.

а це -- вільне трактування автора, а аж ніяк не саме право! тим більше, що ККСЦ не має прямого відношення до Братства Св.Пія Х - лефевристів.

для чого людям голови крутити?

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 15 липня 2009, 23:51

desyatiy писав:
сергій писав:Шановний, термінами та примітивною логікою маніпулюєте саме Ви. Якщо з Константинопольського патріархату скинута екскомуніка, то що це означає що православні стали католиками? Адже як на ма покарання то нема і злочину - за Вашою логікою. Може ви ще договоритесь до того що єговісти є правоірними католиками, бо на них нема екскомуніки?

Доречі, вибачаюсь за офф-топ, але якось не зрозуміло: чому люди або траскають дурниці, або займаються нечистоплотними маніпуляціями, а потім ображаються?


Розділ 54. КАРНЕ ПРАВО ЦЕРКВИ,
Нема кари без злочину. Злочин - це зовнішнє і моральне порушення закону, яке тягне за собою санкції. Не кожний гріх є злочином, за який карають. Держава і Церква карають лише за ті злочини, які порушують громадський порядок. Гріх повинен бути морально звинувачуючий з огляду на злочинний намір(dolus) або з огляду на вину, необізнаність або байдужість (culpa) Провина мусить відноситися до якогось порушення закону, яке було встановлено церковною владою управління на підставі тлумачення природного, Божого права або на підставі введення церковного закону ( к. 1414).
Звільнення від кар
.....Звільнити від кари накладеної Апостольським престолом може тільки він сам ...... Кожне застереження слід стало пояснювати, а це означає, що навіть в сумнівному випадку настоятель може надати його. Завжди вважається, що винний покаявся і, що вирішено питання полагодження скандалу і виправлення заподіяної шкоди.


"Східне католицьке церковне право" Віктор Д . Поспішіл. " Свічадо " 1997 р. ст.545, 547

Це я Вам навів " нечистоплотні маніпуляції примітивною логікою" (згідно Вашого визначення) каноніста Поспішіла В. ККСЦ з коментарями.
Документу згаданого в посиланні Малого, на офіційних сайтах Ватикану, я не знайшов. Виникає сумнів, щодо його автентичності.
Проте Ви надалі не ведете дискусії, а лише вдаєтеся до звинувачень

Шановний, якщо Вам не досить офіційного роз"яснення яке надав Той, Хто і відкликав екскомуніку, то мені Вас і Вам подібним просто шкода. Приватна думка будь якого каноніста, залишається його ж таки приватною думкою.
Тай відповіді на питання ви так, шановний, і не надали. Якщо з Константинополя скинуто екскомуніку то шо православні стали католиками?
Але у випадку о. Ковпака, екскомуніки з нього ніхто не скидав. Екскомуніку скинули з чотирьох лефевристських єпископів. А не з о. Ковпака. На нього як на особу цю екскомуніку, яка тяжить на ньому наклали, отже... Якби то мало би бути скинення екскомуніки з нього особисто. Якщо під амністію попали чотири в"язні українці то це не означає що всі в"язні українці попали під амністію. У Вас вибачте з логікою не все впорядку.
Sic transit gloria mundi

гість
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 04 грудня 2008, 00:07
Контактна інформація:

Повідомлення гість » 13 вересня 2009, 08:02

Ватикан не збирається йти на поступки групі ренегатів-ультратрадиціоналістів, раніше відлучених папськими едиктами від Церкви -- http://christusimperat.org/uk/node/18179
Востаннє редагувалось 21 січня 2010, 15:22 користувачем гість, всього редагувалось 1 раз.

desyatiy
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 28 червня 2009, 18:37
Звідки: Львів, Рясне І

Re: Ковпак

Повідомлення desyatiy » 12 грудня 2009, 11:03

Artur писав:Я переглядав фільм про події у с. Шкло, зокрема проповідь Ковпака. Мене вразило з яким спокоєм Ковпак обманює людей. Чому люди вірять йому? Наш народ пройшовши різні історичні випрбування завжди був принижений і гнаний, преслідуваний і нищений, а тому завжди буде співчутливий до тих, кого спіткає щось подібне. Ковпак використав цю чесноту українців у власних цілях. Що він переслідує? Я думаю він і сам не знає, Божа правда переможе.
Насильницьке захоплення храмів, це доказ того, що в ньому немає правди.


Слава Ісусу Христу! Шановний назвіть хоть одну місцину, де відбулося насильницьке захоплення храму??? Чи може нагадати Вам події в Прилбичах, де на ювілей Митрополита Андрея, за вказівкою церковної влади, з болгарками, ломами священики вдерлися до храму. Ви говорите про правду, а чи є вона у словах о. О. Фредини???
За його вказівкою були подані брехливі оголошення до районної та обласної преси про втрату реквізитів церковної громади Храму Різдва Пресвятої Богородиці в Прилбичах, на підставі яких виготовили нові.
Чи може брехня во славу Божу є благом??? Чи все таки ми знаємо, хто є БАТЬКОМ БРЕХНІ :evil: ???
Там нижче є посилання на офіційну інформацію стосовно вироку трибуналу. Та й тут не можу знайти правди. Чому церковна влада так боїться визнати, що вирок не підтверджувався Римом, а був накладений тут, у Львові. Рим лише ознайомився з апеляцією (омив руки) і повернув справу до Львова, на рзсуд тутешнього церковного суду та влади. А судді хто??? Священики, які чинять послух вказівці блаженнішого (який не є непомильним). Так що про об'єктивність говорити не приходиться.
На остаток про відступництво. А хто власне відступник??? Ми визнаємо примат Папи, ми визнаємо Католицьку церкву єдиноспасаючою, ми дотримуємося обрядів, яких дотримувалися наші діди і прадіди будучи уніятами. Тільки чомусь, на даний час, слово УНІАТ серед вірних стало крамолою. Замовчується і принижується його зміст. Чому Церква забуває про основну свою місію, чому політика для неї важливіша ніж спасіння людської душі???
Я, є я.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 12 грудня 2009, 11:20

Скажіть будь-ласка. А чи нинішню ієрархію ви рахуєте єретичною? Якщо так, то в чому?

А якщо ні, то чому ви виявляєте непослух законній церковній владі?


Повернутись до “Інші Церкви та Спільноти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей