Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Mandrivnyk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 69
З нами з: 18 серпня 2008, 19:16
Звідки: Львів

Христова правда далека від правди Підгорецьких отців

Повідомлення Mandrivnyk » 18 жовтня 2008, 21:48

Шановні Сергію, Оremuse, Analityku і всі інші учасники обговорення "підгорецької" теми в її різних варіантах на форумі. У серпні я дещо писав на цю тему і оглянувши ваші коментарі, вирішив поділитися думками щодо прочитаного. На жаль, відчув певну злобу, яка зявилася у дискусії між вами, а це знову ж таки на руку тим самосвятам. Вони вже якось "пропхалися" на 12 канал і за моїми джерелами далі намагаються вийти на ЗМІ, щоб піаритися з допомогою болючих точок нашого церковного життя. Їм на руку новий "лексус" одного владики, вони вміло використовують подібні факти для дискредитації церковної ієрархії і показують, ось бачите, "а ми що казали"... Методика, як казав раніше, відомо чия - спецслужбівська - творити образ ворога, бючи у болючі місця. В колі своїх знайомих, греко-католиків, ми говоримо про слабку інформаційну політику УГКЦ. На мою думку, Департамент УГКЦ не тримає руку на пульсі і найзлободенніші проблеми обговорюються лише на форумах, але не стають предметом коментарів з боку ієрархії УГКЦ.
...Маємо вже чергового прихильника підгорецьких. Якусь пані Оксану, яка, очевидно, має право на вибір церкви. Але от незрозуміло звучать її слова про те, що підгорецькі добре зробили, що "себе висвятили". Цікаво, вони що, вірним не тлумачать, що то таке є бути висвяченим на єпископа і пускають в очі дим розповідями про легітимність таких самозванницьких дій, до яких вони вдалися :(

Аватар користувача
Cardinal
дописувач
дописувач
Повідомлень: 144
З нами з: 15 серпня 2008, 19:34

Re: Христова правда далека від правди Підгорецьких отців

Повідомлення Cardinal » 19 жовтня 2008, 17:05

Mandrivnyk писав:Шановні Сергію, Оremuse, Analityku і всі інші учасники обговорення "підгорецької" теми в її різних варіантах на форумі. У серпні я дещо писав на цю тему і оглянувши ваші коментарі, вирішив поділитися думками щодо прочитаного. На жаль, відчув певну злобу, яка зявилася у дискусії між вами, а це знову ж таки на руку тим самосвятам. Вони вже якось "пропхалися" на 12 канал і за моїми джерелами далі намагаються вийти на ЗМІ, щоб піаритися з допомогою болючих точок нашого церковного життя. Їм на руку новий "лексус" одного владики, вони вміло використовують подібні факти для дискредитації церковної ієрархії і показують, ось бачите, "а ми що казали"... Методика, як казав раніше, відомо чия - спецслужбівська - творити образ ворога, бючи у болючі місця. В колі своїх знайомих, греко-католиків, ми говоримо про слабку інформаційну політику УГКЦ. На мою думку, Департамент УГКЦ не тримає руку на пульсі і найзлободенніші проблеми обговорюються лише на форумах, але не стають предметом коментарів з боку ієрархії УГКЦ.
...Маємо вже чергового прихильника підгорецьких. Якусь пані Оксану, яка, очевидно, має право на вибір церкви. Але от незрозуміло звучать її слова про те, що підгорецькі добре зробили, що "себе висвятили". Цікаво, вони що, вірним не тлумачать, що то таке є бути висвяченим на єпископа і пускають в очі дим розповідями про легітимність таких самозванницьких дій, до яких вони вдалися :(
Чисто з історичної точки зору священник є тим самим єпископом. Колись не було священників, а були тільки єпископи, які вже собі, як допомогу понаставляли священників, але їм заборонили висвячувати. Рукоположення є і в тих і в тих, як і Святий Дух... Щось трохи на єресь стало подібним :ROFL:

Mandrivnyk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 69
З нами з: 18 серпня 2008, 19:16
Звідки: Львів

Христова правда далека від правди Підгорецьких отців

Повідомлення Mandrivnyk » 20 жовтня 2008, 15:16

Cardinale, тоді виходить, що будь-який священик нашої Церкви може висвятити себе на єпископа з допомогою інших без згоди на те церковної влади і на ньому буде зберігатися благодать Святого Духа? Звучить аж зовсім як не єресь :(

Аватар користувача
GoldLions
новик
новик
Повідомлень: 16
З нами з: 22 жовтня 2008, 16:00

Повідомлення GoldLions » 22 жовтня 2008, 20:26

...Лютер теж подібно діяв, бо Церква поринула була у різні проблеми. Однак чим це все закінчилося -- знаємо добре. Сам упав згодом у всякі шкідливі єресі, чого й навчав.......

...Безумовно, є проблеми в нашій Церкві, подібно як були колись у час сумнозвісного Лютера! Але бажання влади за будь-яку ціну не робить підгорецьких порядними в очах інших. І мене дивує, певною мірою, чому ще нічого не сказав стосовно розкольників Рим...

...А Рим і не буде відзиватися. Ми є Церква свого права. Суд виніс рішення, воно є справедливим...


Слава Ісусу Христу!
Ви знаєте, я проста людина, не "богослов", не "теолог", ні навіть не "релігієзнавець", я проста віруюча людина, "рядовий" християнин. Мені довелося побувати в Підгірцях і почути проповіді Підгорецьких єпископів. Слово "єпископи" я вживаю не для того, щоб когось з Вас подразнити, але лише з поваги до них. І буду їх так називати доти, доки Папа особисто не відлучить їх від Церкви. Маю надію, що цього ніколи не буде, бо те, що вони проповідують та навчають на своїх реколекціях, на мою думку, дійсно відроджує,... або дає "живу віру в Бога". Звичайно Ви зараз знову будете осміювати мої слова "жива віра в Бога", а ще гірше - станете називати мене фанатиком, сектантом, відступником. Та я ні від кого і ні від чого не відступав, ані не ходжу на всякі сумнівні зібрання людей, які проводять незрозумілі акції, чи обряди; та саме основне - я не перестав ходити до церкви, але навпаки, по їхніх проповідях став приділяти більше уваги молитві, читанню Святого Письма, сповіді, став набагато частіше задумуватись над своїми вчинками в повсякденному житті і співставляти їх з заповідями Ісуса Христа, а якщо є помилки, визнавати та виправляти їх, ну хоча б намагатись це робити. Ні разу на проповідях Підгорецьких владик я не чув заклику до того, щоб не ходити до церкви, не молитись, чи молитись по-іншому, або іншому богу - "...нехай буде воля моя....", чи не сповідатись і не приймати причастя.....
Ви порівнюєте їх з Лютером, але на мою думку це ще зарано і безпідставно. Лютер виступав проти Церкви, як самої системи і її організації, вони ж виступають проти певних осіб в Церкві, які на їхню думку вносять єресі. І до того ж таке порівняння можна використовувати лише після їх відлучення самим Папою, як це було з Лютером і коли він відкрито пішов проти найсвятішого Отця.
Мені дуже шкода, що виник такий конфлікт у нашій церкві і не було нічого зроблено для його погашення та вирішення. Я не хочу когось судити, чи захищати, а тим паче робити поспішні висновки, лише хочу знати правду і висловити свою думку на те, що пишеться на цьому форумі та задати декілька питань людям, які напевне краще в цьому розуміються ніж я (все ж таки форум УГКЦ :wink: ). А пишеться багато і не завжди підтвердженого фактами та посиланнями на них. Багато демагогії та пустих слів.
Про порівняння Підгорецьких владик з Лютером я вже висловив свою думку. Друге - я не згоден з тим, що цими людьми керує бажання влади за будь-яку ціну. Адже логічніше було б для здобуття такої влади скористатись саме "послухом", якого Ви кажете вони не дотримуються, а також скористатись корупцією і купити такі бажані посади. Було ж сказано, що за цими єпископами стоять політичні сили, а тим більше якісь силові структури інших багатих держав, які б не пошкодували на це коштів. Ми ж бачимо за ними протилежні дії, вони йдуть(чи їх штовкають?) на загострення, після чого про якісь владні пости й говорити марно.... Але може в Церкві нема корупції, і отці не купляють собі парафії? Якщо це брехня виправіть мене.
І третє щодо суду - а була подана єпископами апеляція, чи ні, і якщо була, то куди і чи припиняється дія вироку цього суду до розгляду апеляції?



..."Бесіди з Блаженнішим Любомиром", єресі... Ця книга, звичайно, не зникала зі свідомості "подвижників" із Підгорець. Так, не все в ній гармонізує з офіційним вченням Христової Церкви. Згідний. Маю її. Наприклад, треба признати, що висловлювання Глави УГКЦ щодо гомосексуалізму чи пекла неоднозначне. Однак, думаю, доречніше читати її французькою, в оригиналі. Тому спонукає погляд Блаженнішого до сумнівів-роздумів. Як дослідник окультної дійсності, наголошу, що маятник, яким вихваляється в книзі Блаженніший, є з області окультизму-спіритизму. А це противне Богові. Наука ще не зказала повністю щодо цього свого слова. Вистачає "полазити" по Неті, щоб це перевірити. Маятник як такий фігурує на різних магічних сайтах. Ним рухає... нечиста сила, і за посередництвом цього магічного елементу можна дістати відповіді майже про все, не тільки про доцільність тих чи інших ліків... Я це мовлю попри всю свою повагу до нашого Глави УГКЦ. Так не варто чинити... Бо вірні наслідуватимуть і матимуть серйозні духовні проблеми. Отже, підгорецькі на цьому можуть виграти... Доросла людина повинна відповідати за свої слова. Ми ж не дітки. Але є вищі інстанції в Церкві, тож нехай вирішують.
Звісно, підгорецькі не визнають накладеної на них екскомуніки, бо ще "належать до Чину папського права", (ніби є в ньому, проте не з ним! Одна особа, між іншим, висловилася: "Подібні вони до чоловіка, що начебто живе зі своєю жінкою, та її не любить...") вона не діє, бо подали на апеляцію до Рима, не було їм дано права на захист у суді. А це навіть злочинцеві дається...


Щось я не розумію, до чого тут французька мова, адже на Україні ця книжка "Бесіди з Блаженнішим Любомиром" виходила на українській мові? І невже був такий неякісний переклад? Але саме основне це Ваші слова "не все в ній гармонізує з офіційним вченням Христової Церкви". Не гармонізує, чи перечить? Невже Ви не знаєте, що Ісус Христос і його вчення це гармонія, і не гармонізує з ним лише гріх? До речі ця "славнозвісна" книга побувши у вільному продажі, пропала після того, як Підгорецькі владики звернули на неї увагу. І яку "живу віру" може дати священослужитель якого "вірні наслідуватимуть і матимуть серйозні духовні проблеми"? Я знову вживаю такі смішні слова "жива віра". Для мене це протилежність до віри "мертвої", "показушної", "офіціозної". Ви ж гляньте, більшість українців в неділю "показушно" ідуть до церкви, якщо ідуть, а в понеділок від заздрощів клянуть сусіду, у вівторок крадуть, в середу щось брешуть своїм знайомим, в четвер зраджують своїх коханих, в п'ятницю ідуть до ворожки, щоб погадала, відробила, чи заговорила, в суботу розслабляються за допомогою алкоголю та наркотиків, а в неділю знову не задумуючись "офіціозно" йдуть до церкви і все повторюється заново.... Ось це і є "мертва віра". А за це все, в першу чергу, відповідають священослужителі. Вони повинні робити все можливе і неможливе, щоб так не було, щоб люди повернулись до Христа, виконували його волю і саме головне,- самі мають мати міцну віру, показувати це на своєму прикладі, своїм життям та вчинками. І невже мовчання, упокора та толерантність до пропагування явного гріха(ще й проти першої і найголовнішої Божої заповіді) це те, чого хоче Ісус?

" ... і не беріть участи в неплідних ділах темряви, а краще й докоряйте.... Усе ж те, що світлом докоряється, стає явне, бо все, що явне стає, то світло..."

"...Горе вам, законникам, бо взяли ви ключа розуміння: самі не ввійшли, і тим, хто хотів увійти, боронили..."



Петро Його відрікся, апостоли втекли, але Господь після того сказав: "Паси мої вівці (ти, грішний Петре, що мене зрадив після того всього, що бачив і чув від Мене)"


Ну нехай таке вже сталось, помилився, написав не подумавши, щось не так з перекладом, але де ж визнання своєї помилки, де покаяння, як це зробив апостол Петро?

Насамперед, потрібно зауважити, що „історично - критичної теології” не існує. Можна говорити лише про так званий історично-критичний метод дослідження Святого Письма. Вартувало б з’ясувати саме значення досліджуваного поняття, що рецензується: історично-критичного методу (історично-критична теологія, як подають автори твору)............


"... Погляньте, якими великими буквами я написав вам своєю рукою..."

"... коли хто вам не те благовістить, що ви прийняли, - нехай буде проклятий!
Бо тепер чи я в людей шукаю признання, чи в Бога? Чи людям дбаю я догоджати? Бо коли б догоджав я ще й людям, я не був би рабом Христовим...."


...А подумати, як написати і зробити так щоб наші брати не підпали під вплив підгорецьких і інших "псевдо", бо як я сам бачив багато людей. які мають гіркий досвід спілкування з священиками, які є слабкі у своїй вірі йдуть до цих "владик". Саме зараз ми повинні забути про проблеми, а стати спільно на пояснення підтримку і молитву за тих людей які підпали або підпадають під вплив вчення підгорецьких. Саме зараз усі наші знання досвід мають стати на обороні і підтримки Церкви (не окремих священиків, єпископів а Христової Церкви), бо там де не має єдності між чинами монашими між простим людом і священиками, єпископами, там постійні чвари а там де чвари там, як говорить народна мудрість третій користає. Так що прошу усіх до зменшення емоцій, а справді краще сісти і помолитися, подумати як написати так, що людина яка шукає відповіді могла зайти і справді щось корисне взяти з нашої бесіди а не читати обвинувачення. З молитвою про нас!!!...

...Однак від того що ми тут це обговоримо, один одного звинуватимемо в різних речах, нічого не зміниться. Чому? Бо підгорецькі ковпаківці і так далі виходять саме через те що у нас не має єдності і духовної злагоди. Замість того щоб обговорювати тут ці питання можливо варто просто помолитись до Матінки Божої і попросити у неї поради, підтримки і розум для нас усіх. Ми ж усі греко-католики, усі брати у Христі. Ніби ходимо до Церкви, і приймаємо (так надіюся) Святе Причастя, а інколи поводимось ніби не знати які ми вороги...


"....аж поки ми всі не досягнемо з'єднання віри й пізнання Сина Божого, ... щоб більш не були ми малолітками, що хитаються від усякого вітру науки за людською оманою та за лукавством до хитрого блуду, ..." :)
Востаннє редагувалось 23 жовтня 2008, 00:49 користувачем GoldLions, всього редагувалось 5 разів.

Аватар користувача
GoldLions
новик
новик
Повідомлень: 16
З нами з: 22 жовтня 2008, 16:00

Повідомлення GoldLions » 22 жовтня 2008, 20:30

...Знаю, що ще коли вони навчались у Варшаві, то відвідували курси екстрасенсорики, тож добре орієнтуються у магічних речах. В їхніх численний листах помітне зомбування з елементами гіпнозу....

...Маю до всіх таке прохання, особливо до тих, хто вчащає до "храму Миколая Чарнецького та 25 мучеників", який є у с. Підгірці. Бо недавно дойшла до мене одна інформація: що отці з Підгірців... під супровід своїх незвичних молитовних практик намащують болотом хрест, потім його спалюють... І це начебто є символом очищення від гріхів (а як же тоді свята сповідь?)... Якщо це так, то це ще один доказ, що вони не шанують святих речей, пропагують окультизм-поганство, займаються дурницями, фетишизмом... Сам цього не бачив. Переказали тільки інші. Щоб це не виглядало пліткою... Дякую за увагу!...



Коли ж хто гадає, що він побожний, і свого язика не вгамовує, та своє серце обманює, - марна побожність того....

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 22 жовтня 2008, 22:46

GoldLions писав:"... щоб більш не були ми малолітками, що хитаються від усякого вітру науки за людською оманою та за лукавством до хитрого блуду, ..." :)

:fool:

от власне ти ж і є типовим представником тих "малоліток", про яких цитуєш.
ви такі тупі і сліпі , підгорецькі підлабузники, що аж страшно робиться. :(

Аватар користувача
GoldLions
новик
новик
Повідомлень: 16
З нами з: 22 жовтня 2008, 16:00

Повідомлення GoldLions » 23 жовтня 2008, 00:42

Малий писав:
GoldLions писав:"... щоб більш не були ми малолітками, що хитаються від усякого вітру науки за людською оманою та за лукавством до хитрого блуду, ..." :)

:fool:

от власне ти ж і є типовим представником тих "малоліток", про яких цитуєш.
ви такі тупі і сліпі , підгорецькі підлабузники, що аж страшно робиться. :(


Окрім "навішування ярликів", я наївно чекав на більш конструктивнішу відповідь від таких "зрілих", як Ви?! Ну що ж, я тупий і сліпий, просвітіть мене. І до речі, я цитував "Святе Письмо". :oops:

Аватар користувача
GoldLions
новик
новик
Повідомлень: 16
З нами з: 22 жовтня 2008, 16:00

Повідомлення GoldLions » 23 жовтня 2008, 03:45

Сергій, я прочитав декілька Ваших повідомлень на цьому форумі, і мені було б цікаво, та й навіть корисно дізнатись, як Ви відповісте на мої питання http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1014&postdays=0&postorder=asc&start=30 Можете вважати мене з числа тих, які сумніваються, що звичайно не дуже добре, але буває і гірше. :oops:

Аватар користувача
GoldLions
новик
новик
Повідомлень: 16
З нами з: 22 жовтня 2008, 16:00

Повідомлення GoldLions » 23 жовтня 2008, 03:54

Будь-ласка дайте відповіді http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1014&postdays=0&postorder=asc&start=30, а то так тему "розпорошили". Ну просто рвете їх на куски! %)

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 23 жовтня 2008, 21:56

GoldLions писав:Сергій, я прочитав декілька Ваших повідомлень на цьому форумі, і мені було б цікаво, та й навіть корисно дізнатись, як Ви відповісте на мої питання http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1014&postdays=0&postorder=asc&start=30 Можете вважати мене з числа тих, які сумніваються, що звичайно не дуже добре, але буває і гірше. :oops:


Шановний, дуже Ваш прошу не крутіть хвостом, і не прикидайтесь тим хто сумнівається. Хто сумнівається тверджень не виносить. А на Ваші запитання відповідь вже дана протягом цієї дискусії. Можливо я не дуже зрозумів про що йдеться. Тому прошу Вас: поставте запитання щераз, але у стислій формі, щоб було легкозрозуміти де запитання, а де твердження.

Але перед тим кілька запитань до Вас:

1. Звідки у Вас інформація про купівлю-продаж парафій?
2. На чому ґрунтується Ваше твердження що Лютер виступав проти Церкви?
3. На чому ґрунтується Ваше переконнання що в Церкві цвіте аж така корупція що і єпископські свячення є предметом торгів?
4. На чому базується Ваше переконання про те що "отці" з Підгорець є єпископами?
5. Якщо вони є валідно висвяченими єпископами, то єпископами якої церкви вони є, якщо офіційний, Римом потверджени провід УГКЦ заявив, що підгорецькі "отці" не є єпископами УГКЦ?
6. Чому прихильники підгорецької секти так страждають від комплексу меншовартості який примушує їх вибирати такі "величні" назвиська: Кардинал, Інквізитор, Золотий Лев, Іхтіс?

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 23 жовтня 2008, 22:43

сергій писав:6. Чому прихильники підгорецької секти так страждають від комплексу меншовартості який примушує їх вибирати такі "величні" назвиська: Кардинал, Інквізитор, Золотий Лев, Іхтіс?


:ROFL: :ROFL: :ROFL:

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 23 жовтня 2008, 22:53

GoldLions писав:Окрім "навішування ярликів", я наївно чекав на більш конструктивнішу відповідь від таких "зрілих", як Ви?! Ну що ж, я тупий і сліпий, просвітіть мене. І до речі, я цитував "Святе Письмо". :oops:

та ви вже дістали просто! шо з тобою говорити -- твою поведінку можна наперед передбачити... через кілька постів ти почнеш слиною плюватись і верещати несамовитими голосами... скільки вже вас вилазило на форуми.. і всі однаково поводяться -- аргументів не мають зате обгаджують все навколо...
Пішов ти, разом зі своїми самосвятами і клонами: Робінами, Іхтісами іт.д.
:bad:

Аватар користувача
Cardinal
дописувач
дописувач
Повідомлень: 144
З нами з: 15 серпня 2008, 19:34

Повідомлення Cardinal » 24 жовтня 2008, 11:35

Малий ти дуже влучно себе описав
слиною плюватись і верещати несамовитими голосами... скільки вже вас вилазило на форуми..
ти ніби, як в воду дивишся :ROFL:

Дуже чудово видно по тобі твоє виховання за Святим Письмом, за заповідями Божими і Церковними, стрманість, любов до ближнього - це все твої чесноти про які ти "достойно" проповідуєш своїм прикладом і даєш його до на слідування!

Аватар користувача
Cardinal
дописувач
дописувач
Повідомлень: 144
З нами з: 15 серпня 2008, 19:34

Повідомлення Cardinal » 24 жовтня 2008, 11:50

сергій писав:
GoldLions писав:Сергій, я прочитав декілька Ваших повідомлень на цьому форумі, і мені було б цікаво, та й навіть корисно дізнатись, як Ви відповісте на мої питання http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1014&postdays=0&postorder=asc&start=30 Можете вважати мене з числа тих, які сумніваються, що звичайно не дуже добре, але буває і гірше. :oops:


Шановний, дуже Ваш прошу не крутіть хвостом, і не прикидайтесь тим хто сумнівається. Хто сумнівається тверджень не виносить. А на Ваші запитання відповідь вже дана протягом цієї дискусії. Можливо я не дуже зрозумів про що йдеться. Тому прошу Вас: поставте запитання щераз, але у стислій формі, щоб було легкозрозуміти де запитання, а де твердження.

Але перед тим кілька запитань до Вас:

1. Звідки у Вас інформація про купівлю-продаж парафій?
2. На чому ґрунтується Ваше твердження що Лютер виступав проти Церкви?
3. На чому ґрунтується Ваше переконнання що в Церкві цвіте аж така корупція що і єпископські свячення є предметом торгів?
4. На чому базується Ваше переконання про те що "отці" з Підгорець є єпископами?
5. Якщо вони є валідно висвяченими єпископами, то єпископами якої церкви вони є, якщо офіційний, Римом потверджени провід УГКЦ заявив, що підгорецькі "отці" не є єпископами УГКЦ?
6. Чому прихильники підгорецької секти так страждають від комплексу меншовартості який примушує їх вибирати такі "величні" назвиська: Кардинал, Інквізитор, Золотий Лев, Іхтіс?
Дякую, дякую, дякую!!! Звідки ти взяв, що я є прихильником "підгорецьких"???

І в чому проявляється мій комплекс меншовартості??? Для того щоб цю ваду виявити психолог має з пацієнтом провести декілька сеансів, а ти як екстрасенс виявив його в мене навіть не знаючи хто я? і де я?

І для особливо обдарованих, ще раз повторяю: я не є і не був (ніколи) прихильником "підгорецьких отців"

Очорнення страшна річ, яку ти любиш вживати!

Стиднота, навіть не знаю, як ти міг це написати :D

А знаєш то напевно в тебе є такий комплекс меншовартості і ти спеціально його маскуєш, навіть свій нік написав з маленької букви!

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 24 жовтня 2008, 13:10

Cardinal писав:

І в чому проявляється мій комплекс меншовартості??? Для того щоб цю ваду виявити психолог має з пацієнтом провести декілька сеансів, а ти як екстрасенс виявив його в мене навіть не знаючи хто я? і де я?

І для особливо обдарованих, ще раз повторяю: я не є і не був (ніколи) прихильником "підгорецьких отців"

Очорнення страшна річ, яку ти любиш вживати!

Стиднота, навіть не знаю, як ти міг це написати :D


Не так давно психологи робили дослідження власне на ніках і... виявили що любителі гучних ніків типу Lion, King, Cardinal, страждають манією величі, яка ґрунтується на комплексі меншовартості :D Не тре бути екстрасенсом, це лише в ЧСВВ за допомогою екстрасенсів виявляють - є в тебе покликання чи ні, тре хоч дешо про основи психології знати.

Не мусите так оборонятись від того шо Вам чипают прихильність до підгорецької секти - та Ваші писання на цьому форумі видають Вас.

А в принципі, перепрошую, можливо я дійсно помиляюся вважаючи Вас підгорецьким агентом, може ви просто напросто васильянин..... А це всетаки накладає відбиток спільності на підгорецьких, ковпаківців і... васильян, адже в усіх Вас одна ненька - ЧСВВ :)

А оте фамозне - ґвалт про очернення :lol: виглядає що це типовий сектантський ґвалт :ROFL:

А зрештою Ваша ексіленціє, я хлоп простий зо села і люблю коний і в теольоґію сі не коче розумію, а тилько свої думки висвітлюю. :) Якшо я образив Вашу ексіленцію, то я сі ґречно перепрошую, наміру такого в моєї маленькости не було, але факти річ вперта. :) :oops:

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 24 жовтня 2008, 13:19

Cardinal писав:
Дуже чудово видно по тобі твоє виховання за Святим Письмом, за заповідями Божими і Церковними, стрманість, любов до ближнього - це все твої чесноти про які ти "достойно" проповідуєш своїм прикладом і даєш його до на слідування!


А це вже зовсім по-підгорецьки :lol:

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 24 жовтня 2008, 13:20

Cardinal писав:Малий ти дуже влучно себе описав
слиною плюватись і верещати несамовитими голосами... скільки вже вас вилазило на форуми..
ти ніби, як в воду дивишся :ROFL:


ну і після такого примітивізму, вже ні я не сумніваюся, що ти просто ще один "підгорецький сраколиз" :lol: .
власне тому, що прийоми у вас одні і тіж -- зомбовані. Коли відповіді нема ви подібні заявки робите -- бідолахи! :(

Аватар користувача
Cardinal
дописувач
дописувач
Повідомлень: 144
З нами з: 15 серпня 2008, 19:34

Повідомлення Cardinal » 24 жовтня 2008, 14:58

сергій писав:
Cardinal писав:
Дуже чудово видно по тобі твоє виховання за Святим Письмом, за заповідями Божими і Церковними, стрманість, любов до ближнього - це все твої чесноти про які ти "достойно" проповідуєш своїм прикладом і даєш його до на слідування!


А це вже зовсім по-підгорецьки :lol:
Ну, якщо вчення Ісуса Христа, офіційне вчення Католицької церкви в Катехизмі, передання Святих Отців і Вчителів церкви є по підгорецьки - тоді так!

Мені виглядає, що у моїх двох опонентів є гарячка, або ж лихоманка, бо нормальні, здорові люди розуміють з першого разу.

Чим ж це є по підгорецьке?

Про що з Вами говорити, якщо Ви твердолобі!

Аватар користувача
Cardinal
дописувач
дописувач
Повідомлень: 144
З нами з: 15 серпня 2008, 19:34

Повідомлення Cardinal » 24 жовтня 2008, 15:04

Малий писав:
Cardinal писав:Малий ти дуже влучно себе описав
слиною плюватись і верещати несамовитими голосами... скільки вже вас вилазило на форуми..
ти ніби, як в воду дивишся :ROFL:


ну і після такого примітивізму, вже ні я не сумніваюся, що ти просто ще один "підгорецький сраколиз" :lol: .
власне тому, що прийоми у вас одні і тіж -- зомбовані. Коли відповіді нема ви подібні заявки робите -- бідолахи! :(
Де ти бачеш примітивізм??? Ти ще з ясільок не вийшов? чи що? Я особисто в таких плоских, твоїх, як двері до туалету відповідях і бачу цей примітивізм "вже ні я" ні хто?

Бідна та особистість котра не має широкого кругозору, а дивиться на сівт через маленькі чорні окуляри!

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 24 жовтня 2008, 15:08

Cardinal писав:
сергій писав:
Cardinal писав:
Дуже чудово видно по тобі твоє виховання за Святим Письмом, за заповідями Божими і Церковними, стрманість, любов до ближнього - це все твої чесноти про які ти "достойно" проповідуєш своїм прикладом і даєш його до на слідування!


А це вже зовсім по-підгорецьки :lol:
Ну, якщо вчення Ісуса Христа, офіційне вчення Католицької церкви в Катехизмі, передання Святих Отців і Вчителів церкви є по підгорецьки - тоді так!

Мені виглядає, що у моїх двох опонентів є гарячка, або ж лихоманка, бо нормальні, здорові люди розуміють з першого разу.

Чим ж це є по підгорецьке?

Про що з Вами говорити, якщо Ви твердолобі!


Ого! Те в чому інших звинувачуєте собі дозволяєте, екксіленціє. То не є файно. Не по-кардинальськи. :(

І не вже то Святе письмо, Отці Церкви і Святе Передання так Вас виховало і навчило?

Іншим ставите діагноз, то може Ви лікар, чи екстрасенс? :)

Тай до чого ця купа гарячкуватих постів, які зовсім до теми не належать?

Аватар користувача
Cardinal
дописувач
дописувач
Повідомлень: 144
З нами з: 15 серпня 2008, 19:34

Повідомлення Cardinal » 24 жовтня 2008, 15:22

сергій писав:
Cardinal писав:

І в чому проявляється мій комплекс меншовартості??? Для того щоб цю ваду виявити психолог має з пацієнтом провести декілька сеансів, а ти як екстрасенс виявив його в мене навіть не знаючи хто я? і де я?

І для особливо обдарованих, ще раз повторяю: я не є і не був (ніколи) прихильником "підгорецьких отців"

Очорнення страшна річ, яку ти любиш вживати!

Стиднота, навіть не знаю, як ти міг це написати :D


Не так давно психологи робили дослідження власне на ніках і... виявили що любителі гучних ніків типу Lion, King, Cardinal, страждають манією величі, яка ґрунтується на комплексі меншовартості :D Не тре бути екстрасенсом, це лише в ЧСВВ за допомогою екстрасенсів виявляють - є в тебе покликання чи ні, тре хоч дешо про основи психології знати.

Не мусите так оборонятись від того шо Вам чипают прихильність до підгорецької секти - та Ваші писання на цьому форумі видають Вас.

А в принципі, перепрошую, можливо я дійсно помиляюся вважаючи Вас підгорецьким агентом, може ви просто напросто васильянин..... А це всетаки накладає відбиток спільності на підгорецьких, ковпаківців і... васильян, адже в усіх Вас одна ненька - ЧСВВ :)

А оте фамозне - ґвалт про очернення :lol: виглядає що це типовий сектантський ґвалт :ROFL:

А зрештою Ваша ексіленціє, я хлоп простий зо села і люблю коний і в теольоґію сі не коче розумію, а тилько свої думки висвітлюю. :) Якшо я образив Вашу ексіленцію, то я сі ґречно перепрошую, наміру такого в моєї маленькости не було, але факти річ вперта. :) :oops:
Психічні розлади притримані фанатикам, до речі в тебе, що не скажеш то все підгорецьке то сектанське і т.д. Думаю ти маєш фобії, які мішають тобі жити, а саме фобію що прийде час коли зміниться ситуація і твої особисті інтереси вже не будуть мати перспективу розвитку.

Шкода, що ти нічого не можеш зрозуміти!
Чому я є Василіянин? Гіпотетично навіть, якби і був то це не робило б з мене автоматично їхнього прихильника! Між іншим ЧСВВ є ненькою цілої Греко-Католицької Церкви! І якщо ти вважаєш себе її членом(церкви) тоді василіянський чин є також і твоєю ненькою!

На не мудре питання така сама і відповідь: Оце звинувачення василіян ну дуже подібне манері звинувачень підгорецьких і різних сект :)

Тепер факти:
Наведи мені факт щодо того що до васильянського чину беруть тільки після зустрічі з екстрасенсом!
За ніки теж наведи факти!
...

Перепрошую Ваше меншовартість, але ви теологію вивчали і не потрібно маскуватися!

Компле́кс меншова́ртості — прояв непристосованої структури особистості, що страждає від відчуття переваги оточуючих над нею. Комплекс виникає внаслідок помилок чи невдач і суттєво впливає на поведінку людини.

Першим, хто дослідив і докладно описав комплекс меншовартості, був німецький психоаналітик Альфред Адлер.

Відчуття меншовартості є у кожної людини. Це не є психічним розладом, але, навпаки, стимулює нормальне прагнення і здоровий розвиток людини. Паталогічним це почуття стає тільки тоді, коли у людині перемагає відчуття неадекватності, і це починає гальмувати її корисну активність, робить її депресивною і нездатною до розвитку. У такій ситуації комплекс меншовартості може стати одним з методом уникнути вирішення своїх труднощей. Людина з комплексом меншовартості прикидається кращою, ніж є насправді, і цей фальшивий успіх компенсує відчуття меншовартості, яке є по суті нестерпним відчуттям. У нормальної людини немає ані тіні комплексу меншовартості. Звісно, така людина прагне переважати інших у тому сенсі, що всім нам притаманні амбіції і бажання досягти успіху, допоки це прагнення не призводить до хибних оцінок, які складають основу душевних розладів.

А. Адлер «Комплекс меншовартості і комплекс переваги»

Ознаками синдрому є прагнення «маленької людини» максимально скористатися владою (або її видимістю), яка силою обставин опинилася в його руках, і таким чином самоствердитися. Може проявляти себе у створенні штучних бюрократичних перешкод, спробах принизити людину, чіплянні до дрібниць і наданні непритаманної ваги таким дрібницям.

Аватар користувача
Cardinal
дописувач
дописувач
Повідомлень: 144
З нами з: 15 серпня 2008, 19:34

Повідомлення Cardinal » 24 жовтня 2008, 15:27

сергій писав:
Cardinal писав:
сергій писав:
Cardinal писав:
Дуже чудово видно по тобі твоє виховання за Святим Письмом, за заповідями Божими і Церковними, стрманість, любов до ближнього - це все твої чесноти про які ти "достойно" проповідуєш своїм прикладом і даєш його до на слідування!


А це вже зовсім по-підгорецьки :lol:
Ну, якщо вчення Ісуса Христа, офіційне вчення Католицької церкви в Катехизмі, передання Святих Отців і Вчителів церкви є по підгорецьки - тоді так!

Мені виглядає, що у моїх двох опонентів є гарячка, або ж лихоманка, бо нормальні, здорові люди розуміють з першого разу.

Чим ж це є по підгорецьке?

Про що з Вами говорити, якщо Ви твердолобі!


Ого! Те в чому інших звинувачуєте собі дозволяєте, екксіленціє. То не є файно. Не по-кардинальськи. :(

І не вже то Святе письмо, Отці Церкви і Святе Передання так Вас виховало і навчило?

Іншим ставите діагноз, то може Ви лікар, чи екстрасенс? :)

Тай до чого ця купа гарячкуватих постів, які зовсім до теми не належать?
Не гарно відповідати загальними відповідямии на конкретні питання! Я просто бачу, що Вас навчили! Нікому я діагноз не ставлю, ти перечитай попередні пости і сам ддойдеш до висновку, чи така хамська є Ваша східна духовність?

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 24 жовтня 2008, 16:05

:lol:
Cardinal? ти так розхвилювався, що аж букви почав путати!
втихомирся --- ти вже і так себе з "потрохами" видав!
підгорецький ти і досить комедію ламати :D

Аватар користувача
Cardinal
дописувач
дописувач
Повідомлень: 144
З нами з: 15 серпня 2008, 19:34

Повідомлення Cardinal » 24 жовтня 2008, 18:27

Малий писав::lol:
Cardinal? ти так розхвилювався, що аж букви почав путати!
втихомирся --- ти вже і так себе з "потрохами" видав!
підгорецький ти і досить комедію ламати :D

де попутав? і в чому видав?

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 24 жовтня 2008, 19:13

Сьогодні почув нову мульку запущену "підгорецькими самосвятами"
хоч нас Папа Римський наразі і не визнав, зате визнала Богородиця з Меджугор"я, об"явила, що на Україні, в с.Підгірцях, діють єдиноправедні католицькі єпископи!


навіть не уявляю, як можна такий цирк влаштовувати? найгірше, що їхні прибічники беззастережно вірять будь-якій брехні з вуст самосвятів! цим ходом вони ще більше людей затягнуть до екскомуніки. :(

Аватар користувача
GoldLions
новик
новик
Повідомлень: 16
З нами з: 22 жовтня 2008, 16:00

Повідомлення GoldLions » 24 жовтня 2008, 19:33

шо з тобою говорити -- твою поведінку можна наперед передбачити...


ви такі тупі і сліпі


Зажраний ЖМОТ ти, а не "кардинал" -- так і назвись!


Cardinal а чому в тебе тілбки й мова, що про гроші -- захланний?


через кілька постів ти почнеш слиною плюватись і верещати несамовитими голосами...


:shock: Та що з Вами? Звідки стільки ненависті, злоби, нетерпимості, хамства? Я ж писав, що не хочу робити поспішних висновків та хочу зі всім розібратись, в першу чергу для себе. Ваша ж поведінка лише ще більше показує всю "побожність" тих, які сьогодні називають себе християнами, і які щонеділі "показушно" ходять до церкви, а...... дальше роблять самі знаєте що. Як на мене, може бути дві причини того, чому саме так Ви ведете себе на цьому форумі: або це через брак звичайнісінької культури, вихованості, терпіння до співрозмовників, або це Ви робите навмисно, для компрометації цього форуму та людей, переважно наших братів християн, які на нього заходять. Якщо перше, - то це ще не так страшно і можна досить швидко виправити, лише потрібно захотіти. :) Набагато гірше якщо Ви це робите навмисно та свідомо. :cry: Адже що подумає випадкова людина яка загляне на форум УГКЦ про хритиянські любов, терпимість, прощення, справедливість, не говорячи вже про єдність. Ви ж самі, своїм прикладом, своєю поведінкою відштовхуєте людей від Церкви і її вчення. Якби Ви так "ревно", жорстко, наполегливо та повсякденно захищали нашу Церкву, все наше суспільство від бруду, який рікою лиється на голови всіх теперішніх християн, я б зрозумів і сам підтримав: всякі масові акції, концерти та рок-концерти "гоміків-розповсюджувачів СНІДу" проти того ж таки СНІДу; "вмазаних наркоманів" проти тих же наркотиків; "гей-паради" за ще більші паради; діджей-тури по великих постах; "Гаріпотероманія" з її викладанням в шкільній програмі нашим дітям; будування мусульманських мечетей на нашій святій українській багатостраждальній Землі; різні сатанинські молодіжні рухи, такі як "готи", "панки", "неформали" з їхніми всякими "фєнічками", а це цих "діток" батьки ходять по неділях до церкви; сотні тисяч "відомих та популярних" ворожбитів, "воскозливачів" та "народних цілителів" до яких навіть священники звертаються за допомогою; модна східна культура, з їхніми будами, "харахирами", йогами, сушами та "ушушами"; я вже не згадую про всюдисущу порнографію і про те, що ще трохи і в Києві знову поставлять дерев'яних ідолів даждбога, пердуна і велеса. Чим Ви займаєтесь, в час коли таке відбувається? Без розбору поливаєте брудом людей, навіть не знаючи їх, не знаючи їхніх думок, вчинків, а навіть не намагаєтесь цього дізнатись і діагноз - підгорецькі ....... . Але таке зневажливе і нетерпиме ставлення до своїх братів, які потребують підримки, поради, відповідей на цілком логічні запитання, я зрозуміти не можу. :unknown: Ви згадайте біблійську притчу про "доброго пастуха", який не бив палкою і не "пінав" ногами (як робите Ви, не в прямому значенні звичайно) вівцю, яка заблукала і не могла знайти дорогу, він покинув все стадо і пішов її шукати,... одну, ... а знайшовши втішився, взяв на руки і приніс до решти. :)

Аватар користувача
GoldLions
новик
новик
Повідомлень: 16
З нами з: 22 жовтня 2008, 16:00

Повідомлення GoldLions » 24 жовтня 2008, 22:25

сергій писав:
GoldLions писав:Сергій, я прочитав декілька Ваших повідомлень на цьому форумі, і мені було б цікаво, та й навіть корисно дізнатись, як Ви відповісте на мої питання http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1014&postdays=0&postorder=asc&start=30 Можете вважати мене з числа тих, які сумніваються, що звичайно не дуже добре, але буває і гірше. :oops:


Шановний, дуже Ваш прошу не крутіть хвостом, і не прикидайтесь тим хто сумнівається. Хто сумнівається тверджень не виносить. А на Ваші запитання відповідь вже дана протягом цієї дискусії. Можливо я не дуже зрозумів про що йдеться. Тому прошу Вас: поставте запитання щераз, але у стислій формі, щоб було легкозрозуміти де запитання, а де твердження.

Але перед тим кілька запитань до Вас:

1. Звідки у Вас інформація про купівлю-продаж парафій?
2. На чому ґрунтується Ваше твердження що Лютер виступав проти Церкви?
3. На чому ґрунтується Ваше переконнання що в Церкві цвіте аж така корупція що і єпископські свячення є предметом торгів?
4. На чому базується Ваше переконання про те що "отці" з Підгорець є єпископами?
5. Якщо вони є валідно висвяченими єпископами, то єпископами якої церкви вони є, якщо офіційний, Римом потверджени провід УГКЦ заявив, що підгорецькі "отці" не є єпископами УГКЦ?
6. Чому прихильники підгорецької секти так страждають від комплексу меншовартості який примушує їх вибирати такі "величні" назвиська: Кардинал, Інквізитор, Золотий Лев, Іхтіс?



Можливо Ви не дуже зрозуміли про що йдеться?! :wink: Сприймайте мої думки та запитання.... ну .... якось простіше. Мені зрозуміло, що атмосфера на форумі, а особливо в темах про Підгорецьких владик м'яко кажучи напружена. Я не кручу хвостом і дав одразу зрозуміти, що був на реколекціях у Підгірцях і мені вони сподобались та так думаю, багато в чому допомогли. Тому я дещо симпатизую цим людям.
Як вже писав я не є ні теологом, ні богословом, ні навіть психологом і взагалі, якщо це Вас заспокоїть, я інженер і попробую відповісти на Ваші запитання, як зможу. Хоча мені мало віриться, що Ви не могли розібратись в моєму повідомленні та зрозуміти де запитання, а де твердження. Це, скоріш за все, небажання відповідати на незручні запитання і використання нехитрого прийому - "питанням на питання".
Буду відповідати в порядку черги:
1. Зі слів самих священників. Один з них мій дуже добрий знайомий, можна сказати друг. Ще один товариш ще коли вчився в духовній семінарії, розказував, а дещо я бачив на свої очі і чув своїми вухами і це були не допустимі речі. Звичайно ці люди ніколи не заявлять про це офіційно вслух, але в мене немає причин не вірити почутому і побаченому.
2. Хіба Мартін Лютер не хотів реформувати церкву? Якщо хотів, то він виступав проти тої яка була. Але я б не хотів обговорювати Лютера.
3. Це випливає з 1.
4. На привеликий жаль,але поки що на вірі в їхні слова.
5. Я так думаю це було заявлено після суду, який відбувся над ними і на якому йшлося про їхнє висвячення, а після суду була подана апеляція у вищу інстанцію. Може ще зашвидко робити якісь висновки і треба почекати розгляду апеляції?
5. Якщо це твердження, то помилкове і нічим не обгрунтоване. Про недоцільність брудної та негарної манери спікування на цьому форумі я вже писав на іншій теміhttp://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?p=4150#4150 А якщо питання, то відповідаю. Gold Lions - золоті леви. Все дуже просто -я живу на Галичині, люблю футбол і вболіваю за "Карпати", а тепер і за ще одну команду зі Львова, яка грає у вищій лізі - ФК Львів. На гербах обох клубів золоті леви, та й на гербі Львова, як Ви знаєте, зображені леви. От я і підкреслив свої вподобання та географію.

А тепер я задам Вам декілька питань, "щоб було легкозрозуміти де запитання, а де твердження":
1. Як на Вашу думку, в церкві є корупція, чи нема?
2. Чому деякі священники закріплені за декількома парафіями, а багато молодих не мають жодної?
3. Чому все менше і менше людей ходять до церкви, а якщо і ходять, то не дуже відрізняються від тих, що не ходять, і іноді поводять себе гірше поган?
4. Чи існує, або існувала книжка "Бесіди з Блаженнішим Любомиром"?
5. Чи роповідав відкрито Блаженніший Л. Гузар про те, що користувався маятником для вибору ліків, які приймати в той чи інший момент? Якщо так, то чи це не окультизм, не гріх проти першої Божої заповіді? Чи ті хто це міг читати, чи чути не будуть наслідувати таку практику? Чи визнав публічно Л. Гузар, що зробив помилку , так само публічно, як розповідав про це і чи застеріг інших християн не вдаватись до такої практики?
6. Чи в цій книзі були(є) неоднозначні висловлювання Глави УГКЦ щодо "дівицтва" Марії, божественості Христа, існування пекла, щодо гомосексуалізму? Якщо так, то чи це допустимо?
7. Якщо все це мало місце, то хто окрім Підгорецьких монахів звернув на це увагу і критикував це? Може краще було лишити все як було? Чи повинен християнин мовчати на гріх?
8. Після суду над Підгорецькими єпископами ними була подана апеляція, чи ні?
9. Скажіть, Ви чули про аврію в яку попав один із владик УГКЦ на своєму Лексусі? Нащо йому Лексус?
10. Існує чи ні загалом криза в церкві, чи все так добре і безхмарно?
11. Чи має церква толерантно ставитись до інших релігій, культурних та різних суспільних течій, які пропагують гріховне життя?

Аватар користувача
GoldLions
новик
новик
Повідомлень: 16
З нами з: 22 жовтня 2008, 16:00

Повідомлення GoldLions » 24 жовтня 2008, 23:59

Малий, а можна джерело? А то з такими цитатами я тут такі простині виложу, і за рік не прочитаєте. Є таке, і зауважте з джерелом: 8)
Прохання про вирішення ситуації в Україні
Бенедикт XVІ
Папа
Ватикан
Ваша Святосте,
ми, яких за вірність Христові і Його Євангелію морально вбивають, настійливо Вас просимо допомогти Церкві в Україні.
Незаперечним фактoм є те, що кард. Л.Гузар явно проголошує єpeсі, які порушують саму суть християнства і вперто відмовляється свої погляди змінити чи відкликати! За 12 років своєї деспотичної влади перетворив мученицьку Церкву в ліберальну релігійну організацію, що вбиває Христа в людських душах.
Єpeсі кард. Л.Гузара:
1) ставить під сумнів Христове Божество
2) ставить під сумнів Дівицтво Богородиці
3) ставить під сумнів вічність пекла і вічний засуд
4) робить рекламу окультизму і синкретизму
5) віщує маятником
6) дозволяє гомосексуальну активність і схвалює релятивізм віровчення і моралі
7) ставить під сумнів примат і непомильність Папи
8 ) робить рекламу реінкарнації
Вищезгадані єресі містяться в його книзі «Бесіди з блаженнішим Л.Гузаром; До постконфесійного християнства» (ІSВN 966-8197-10-0, ІSBN 966-9197-46-1) і в радіопередачах радіо „Воскресіння”: www.rr.lvіv.uа. Вже сам цей факт свідчить про особливу кризу в цілій Католицькій Церкві. Як це можливо, що єретик-апостат був іменований Главою УГКЦ і кардиналом? Як це можливо, що після публічного викриття йoгo єресей, надалі залишається Главою УГКЦ? Як це можливо, що єпископи УГКЦ і Конгрегація Східних Церков охороняє його з його єресями? Як це можливо, що в Церкві не існує нікого, хто б своїм авторитетом звільнив Божий люд в Україні від такого злочину щодо віри і вічного спасіння?
Ваша Святосте, хочемо до цього додати, що Л.Гузар в Римі без відома і згоди Папи був таємно висвячений на єпископа, навіть не маючи до цього якоїсь серйозної причини, яка б оправдала його вчинок! Через 17 років, 1996 р., нунцій А.Франко і кард. А.Содано постаралися про зняття суспензи з Л.Гузара і насильно, проти волі Синоду єпископів УГКЦ, проти приписів ККСЦ і без вільного голосування пропхали цього єретика і апостата на Главу УГКЦ! Проти цього злочину протестували три митрополити УГКЦ т.зв. Меморандумом, але з Ватикану (від кард. Сільвестріні) не одержали жодної відповіді!
Ваша Святосте, якщо Глава місцевої Церкви або Церкви suі іurіs є явним єретиком, то як вірні в такій Церкві можуть бути спасенні, якщо їx примушують під послухом підпорядкуватися духовній програмі і диктатурі такого ієрарха?
Ваша Святосте, мусимо Вам повідомити ще один болючий факт. Кардинал М.Влк в Чехії і кард. Леманн в Німеччині, які є главами цих місцевих Церков і диктують духовний напрям в цих країнах, є такими ж єретиками, як кард. Л.Гузар.
Ваша Святосте, цим ми протестуємо проти дії апостата кард. Л.Гузара і єпископа М.Колтуна, які офіційно і публічно поширюють брехню, що нас виключили з Катoлицькoї Церкви. Ми є єпископами і монахами Чину папського права і не підлягаємо їx юрисдикції. Їх т.зв. суд згідно ККСЦ був некомпетентним (кан.417 ККСЦ) і неправосильним. Не дали нам можливості захищатися і їх не цікавила ані мотивація наших дій, ані наш захист. Нам не дозволили подати апеляцію до Вас, Святіший Отче!
Ваша Святосте, молимося за Вас, щоб Бог дав Вам не лише світло, але і силу для вирішення проблеми єресей кард. Л.Гузара і з’єднаної з ним системи, яка є проти Христа і Його правовірного вчення, а отже і проти нас. Якщо розпочне вирішуватися ситуація в Україні, то настане процес відродження і в цілій Західній Церкві! Нехай же всемогутній Бог сприятливого часу покаже вам, коли потрібно розпочати цю операцію.
В Христі, Вам вірні і слухняні,

+ Самуїл
+ Ілля, ЧСВВ
+ Маркіян, ЧСВВ
+ Методій, ЧСВВ

Підгірці, 17.10.2008
Адреса: Синод єпископів УГКЦ, Підгірці 19, Бродівський р-н, Львівська обл., 80660 www.сommunіtу.org.uа

Аватар користувача
GoldLions
новик
новик
Повідомлень: 16
З нами з: 22 жовтня 2008, 16:00

Повідомлення GoldLions » 25 жовтня 2008, 00:16

Сергій, щодо Ваших 4 та 5 питань до мене, можете проаналізувати, бажано з коментарями таке(Ви ж напевне в цьому розбираєтесь :wink: ):
Кардинал Л.Гузар
Верховний Архиєпископ
Київ
Рекурс проти незаконних декретів єпископа М.Колтуна
Пане кардинале,
незважаючи на те, що залишаєтесь у апостазії і далі обороняєте свої єpeсі, Ви все ж надалі офіційно займаєте посаду Верховного Архиєпископа УГКЦ. Тому ми не зобов’язані до послуху Вам, ані не маємо щодо Вас як єретика ієрархічної субординації! Однак, щоб вказати на абсурдність монстрпроцесу, який Ви проти нас організували, подаємо Вам рекурс проти декретів єпархіального єпископа М.Колтуна від 10.9.2008 (№ 08-259, 08-260, 08-261, 08-262).
Обгрунтування:
Колегіальний Трибунал Верховного Архиєпископа 29.8.2008 видав на другому ступені суду несправедливий вирок і підтвердив цим нашу екскомуніку, за яку Ви безнастанно змагалися! Цей Трибунал не дав нам навіть можливості захисту та ігнорував наші аргументи і приписи ККСЦ! 8.9.2008 ми написали, а 9.9.2008 рекомендовано послали „Просьбу про привернення в первісний стан” згідно кан.1326 § 1-2 п.1,2,3,4 ККЦС, яка призупиняє дію вироку Колегіального Трибуналу! Однак єпископ М.Колтун 10.9.2008 видав декрет, в якому на основі вироку Трибуналу Верховного Архиєпископа від 29.8.2008 виголошує на нас велику екскомуніку! І не лише це, а ще й особисто виголосив цей декрет на прес-конференціі та опублікував його у всіх церковних (і світських) часописах. Цим єпископ М.Колтун виразно порушив церковне право кан. 1328 § 1 ККСЦ і допустився злочину!
16.9.2008 на основі кан. 999 ККСЦ ми подали прохання про скасування декрету від 10.9.2008. Єпископ М.Колтун його все ж проігнорував. Тому, згідно церковного права у згоді з кан. 997 і кан. 999 ККСЦ, нашим наступним кроком є подання рекурсу до вищої влади, тобто до Вас, які подали нас до суду!
Причина неправосильності судових вироків і декретів М.Колтуна:
1) Єпархіальний Колегіальний Трибунал не мав компетенції нас судити! Був порушений кан.417 ККСЦ. Тому згідно кан.1303 §1 ККСЦ вирок є неправосильним вже на першому ступені.
2) Нам не була надана можливість захищатися, а на другому ступені Апеляційного Трибуналу наш поданий захист був зігнорований! Тому згідно кан.1326 §1-2 п.1,2,3,4 ККСЦ вирок Апеляційного Трибуналу є неправосильним.
3) Сама суть справи перевищує компетенцію Єпархіального і Апеляційного Трибуналу.
4) Є проти церковного права і здорового розуму, щоб нас судив той, кого ми оскаржили. 1.11.2006p. ми Вас, пане кардинале, оскаржили перед Святішим Отцем за єpeсі та інші злочини; сьогодні Ви сам судите нас за судову скаргу, подану на Вас Святішому Отцю! Це парадокс! Тепер Ви мусите розглядати рекурс, змістом якого є Ваш монстрпроцес і Ваші єpeсі та апостазія. А це є парадокс!
Вимагаємо:
Скасування декрету великої екскомуніки від 10.9.2008 (№ 08-259, 08-260, 08-261, 08-262) і передання всього судового процесу Святішому Отцю, який єдиний на основі кан. 1060 §l і кан. 417 ККСЦ є компетентний справедливо розсудити цілу справу.
В Христі,

+ Методій, ЧСВВ
+ Маркіян, ЧСВВ
+ Ілля, ЧСВВ
+ Самуїл

Підгірці 1.10.2008
Koпії:
- Святіший Отець Бенедикт XVІ
- Апостольська Сигнатура
- Rotа Romаnа
- Єпископ М.Колтун
Адреса: Підгірці 19, Бродівський р-н, Львівська обл., 80660, Україна www.сommunіtу.org.uа

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 25 жовтня 2008, 01:26

GoldLions писав:Малий, а можна джерело?

ну якщо це розповсюджують прихильники підгорецької секти, то думаю, що джерелом є самі ж самосвяти. Та спитай в них -- ти ж з ними спілкуєшся? А почув я це від "ревної"(фанатичної) жіночки, яка вашими "єпископами" просто марить - ну всі там такі...


Повернутись до “Інші Церкви та Спільноти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей