Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Про одностатеві зв'язки

Повідомлення о.Олег » 01 квітня 2010, 21:54

Світлана писав:Я зовсім не нападаюся на Церкву, де ви це бачите? Пропоную: передивіться ще раз відео за посиланням MOD: дуже перепрошую, але такого роду посилання видаляються модератором і скажіть, де ви там бачите якусь фальш? Просто, не хочете визнати правди. А вона така: декому, ну дуже не хочеться зачіпати "незручні" теми, серед них - про одностатеві зв'язки. А щодо модератора, то, звісно, що він може мене видалити, але що то буде за форум без різних думок. Тоді перейменуйте його в клуб однодумців. Я не хочу нікого ображати, наголошую на тому.

Слава Ісусу Христу!
радий познайомитись, пані Світлано. У нас на Форумі не заборонені різні думки, але заборонено обзивати/ображати людей, зокрема, щодо Ваших дописів - Єпископів. Присутні на Форумі різні люди і, якщо ознайомитесь з нашими правилами та не будете їх порушувати, ласкаво просимо залишатись і ділитись своїм відчуттям проблем Церкви.Проблем у Церкві/світі дійсно вистарчає. Можливо і добре, що у Франківську відбулася така акція. Однак потрібно визнати, що жодних маніфестацій, окрім показаної Вами, у Франківську у той час не проходило. Тобто Єпископи Франківська були добре проінформовані, що жодних порухів гомосексуалісти не планували. Розумію, що Ви не погодитеся з моїм висновком, але для нормального продовження дискусії (аргумент на аргумент) Ви мали б показати не власну маніфестацію, а маніфестацію гомосексуалістів. Її не було. Бо не мало бути.
Про гомосексуалізм ми вже тут довго говоримо. В свій час, пані Світлано, на мене-священика УГКЦ нападали гомосексуалісти (таких гілочок було декілька, але, для прикладу http://www2.maidanua.org/news/view.php3 ... rst=&last= - писав я там під ніком +О) через те, що +Любомир Гузар ініціював заяву-протест проти дозволу гомосексуальних сімей. Цей випадок спонукав мене вивчати проблематику відношення Католицької Церкви до гомосексуалізму вцілому - УГКЦ не толерує гомосексуалізм. Просто у випадку з організованою у Франківську маніфестацією УГКЦ не прийняла у ній участь через те, що там про гомосексуалізм не йшлося. Або, для доказу Вашої правоти, надішліть мені приватно (на Форум, якщо це будуть сайти, що пропагують аморальність чи розбрат - заборонено) репортаж не про Вашу маніфестацію, а про те, як маніфестували гомосексуалісти, а Ви їм не давали. До цього моменту тема закривається.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Діяння "підгорецьких"

Повідомлення Злий Іван » 08 квітня 2010, 10:51

В одному селі Буського району паралельно з отцем УГКЦ править один з підгорецьких т.зв. Високопреосвящений Архієпископ Кир Василь Теодозій Івашків за особлиіим запрошенням кількох парафіян (тепер, я так розумію, вже колишніх :cry: ). Вони поприносили нові образи в храм і замінили там кивот. Так ось питання: як бути з освяченістю цих речей?
Востаннє редагувалось 13 квітня 2010, 14:25 користувачем Злий Іван, всього редагувалось 1 раз.
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Діяння "підгорецьких"

Повідомлення Олюнька » 08 квітня 2010, 11:26

Вже говорили тут:viewtopic.php?f=3&t=971
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Мaлuй
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 350
З нами з: 13 лютого 2009, 17:41

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення Мaлuй » 08 квітня 2010, 15:38

882 єпископів Євросоюзу виключено з Церкви
Оприлюднення екскомуніки 265-ти теологів з Григоріанського університету
:o
скільки, кажуть, католиків по світу є? мільярд? цікаво, чи всіх будуть поіменно проклинати, чи тільки єпископів, а мирян гуртом?

Аватар користувача
ієром. Діонисій
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 220
З нами з: 16 вересня 2009, 11:50
Звідки: Львів -- Рим

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення ієром. Діонисій » 08 квітня 2010, 15:51

Це "криза жанру". Справа в тому, що збільшення числа "виключених з Церкви" ставить під сумнів "правовірність" самих же "догналівців". :Bravo:
Ну не можуть всі йти не в ногу, а один в ногу -- згадалось армійське порівняння. :lol: :ROFL:

Аватар користувача
ієром. Діонисій
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 220
З нами з: 16 вересня 2009, 11:50
Звідки: Львів -- Рим

Re: Діяння "підгорецьких"

Повідомлення ієром. Діонисій » 08 квітня 2010, 15:58

І також тут: viewtopic.php?f=3&t=1708
Може об'єднати?

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Діяння "підгорецьких"

Повідомлення o.Mykil » 08 квітня 2010, 16:02

Закрити цю вітку і зробити попередження за дублювання широкої теми на цьому форумі!!!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення o.Mykil » 08 квітня 2010, 16:04

Мaлuй писав:882 єпископів Євросоюзу виключено з Церкви


Думаю, що скоро тільки вони "лишаться" в Церкві. Є небезпека, що і самого Господа "виключать"... %)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Anatolius
дописувач
дописувач
Повідомлень: 114
З нами з: 12 березня 2010, 12:09
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення Anatolius » 11 квітня 2010, 20:23

Кілька годин тому "підгорецька братія" пройшлась процесією центром міста протестуючи проти гомосексуалістів і роздаючи листівки в яких зокрема обхаяно Гузара. Мені перепало кілька цих шедеврів. Але скажу увагу вони привернули, і їх псевдо УГКЦшний камуфляжик, монахині і теде привертало увагу проходящих мимо...

Аватар користувача
ієром. Діонисій
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 220
З нами з: 16 вересня 2009, 11:50
Звідки: Львів -- Рим

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення ієром. Діонисій » 12 квітня 2010, 09:13

Така ж акція планується в Тернополі. Не думаю, що вона матиме великий резонанс, але дивно, що міська влада на таке дозволяє.
Називати дану братію "підгорецькою" некоректно (хоч така назва є в заголовку теми), кращі назви: "догналівці", "група Догнала", "секта Догнала".
Востаннє редагувалось 12 квітня 2010, 09:40 користувачем ієром. Діонисій, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення o.Mykil » 12 квітня 2010, 09:16

ієром. Діонисій писав:
Називати дану братію "підгорецькою" некоректно (хоч така назва є в заголовку теми),


Я це вже десь тут теж пояснював. Як був модератором, то взяв у лапки, тобто в переносному значенні більше тепер є, ніж у прямому.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення Олюнька » 12 квітня 2010, 09:52

Anatolius писав:Кілька годин тому "підгорецька братія" пройшлась процесією центром міста протестуючи проти гомосексуалістів і роздаючи листівки в яких зокрема обхаяно Гузара. Мені перепало кілька цих шедеврів. Але скажу увагу вони привернули, і їх псевдо УГКЦшний камуфляжик, монахині і теде привертало увагу проходящих мимо...

То вони ще з п'ятниці ті листівки роздавали. Головне, там не вказали організаторів мітингу, шифруються.
І дуже смішно виглядало пікетування облради у вихідний день. Цікаво, чи до них хоч охоронець вийшов, бо напевно що в неділю ніхто по кабінетах не сидить. :pardon:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Діяння "підгорецьких"

Повідомлення Злий Іван » 13 квітня 2010, 14:31

Каюсь. Витер одне питання.
Але відповіді на питання, що робити з новими речами в гілці, на яку Ви мене відсилаєте -- не знайшов. Прочитав усю гілку, окрім того, що набрано латиницею, пробував, очі спотикаються :), і купу посилань. Можливо, прогавив.
Все рівно прошу про допомогу, не можу з тим миритися.
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення o.Mykil » 16 квітня 2010, 08:32

Цікава стаття про гей-парад у Франківську, провокації, з ним пов'язані тощо, зокрема коментар укінці о. Віталія Токара http://report.if.ua/index.php?option=co ... Itemid=113

І на тут, як на мене, http://ostro.org/articles/article-93731
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Світлана
новик
новик
Повідомлень: 18
З нами з: 23 грудня 2008, 18:21

підгорецькі священики та збоченці

Повідомлення Світлана » 21 квітня 2010, 17:10

Задумалася над питанням: як має ставитися Церква до різного виду збоченців - любити як братів й прощати цей гріх чи остерігати Церкву й суспільство від цього. У Тернополі - після Івано-франківська та Львова - відбулися акції проти цього зла, які підтримали окремі конфесії. Тут є відео: видалено модератором. Охочий подивитись легко знайде цей сюжет і без посилань. Посилання на розкольницькі сайти у нас забороненоЯ була там і підтримала вимоги маніфестантів. Як до цього ставитеся ви?

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: підгорецькі священики та збоченці

Повідомлення o.Mykil » 21 квітня 2010, 18:36

Про це вже є мова теж і тут viewtopic.php?f=3&t=971&start=600
і в цій вітці viewtopic.php?f=6&t=738

Варто перед поданням нової теми трохи почитати інші та не флудити знову у сектантському ракурсі, тим більше, коли вже пояснилось те раніше viewtopic.php?f=3&t=1767
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: підгорецькі священики та збоченці

Повідомлення о.Олег » 22 квітня 2010, 14:24

Світлана писав:Задумалася над питанням: як має ставитися Церква до різного виду збоченців - любити як братів й прощати цей гріх чи остерігати Церкву й суспільство від цього. У Тернополі - після Івано-франківська та Львова - відбулися акції проти цього зла, які підтримали окремі конфесії. Тут є відео: ... Я була там і підтримала вимоги маніфестантів. Як до цього ставитеся ви?

так до гомосексуалізму і його пропаганди ставимося негативно - в Христовій Церкві від часу Вашого попереднього допису viewtopic.php?f=3&t=1767 нічого не змінилося.
А до самої маніфестації... виступи проти гріха гомосексуалізму в тій маніфестації, нажаль, лише прикриття пропаганди ще більшого гріха - відходу від Христової Церкви...
MOD: у звязку із тим, що в назві теми вжите слово "Церква", а до обговорення подано інформацію про організовану відлученими від Церкви Христової підгорецькими священиками маніфестацію, тему переіменовано на більш відповідну: "підгорецькі священики та збоченці".
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: підгорецькі священики та збоченці

Повідомлення Злий Іван » 22 квітня 2010, 14:35

О. Олег, та не хочуть вони того розуміти. Я мав нагоду спілкуватися з тими сектантами, вони сліпі.
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: підгорецькі священики та збоченці

Повідомлення о.Олег » 22 квітня 2010, 14:54

Злий Іван писав:О. Олег, та не хочуть вони того розуміти. Я мав нагоду спілкуватися з тими сектантами, вони сліпі.

та не будьте до них такий Злий :)
це люди. Хороші люди. Небайдужі. Ходять на маніфестації, бо туди покликали їхні провідники. Не відкидаймо їх. Важко - так, але на "легке" порозуміння надії і не було. І не буде (навіть на "важке"), якщо не будемо розмовляти.
Всім бажаю терпеливості
З повагою
о.Олег Жаровський
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: підгорецькі священики та збоченці

Повідомлення o.Mykil » 22 квітня 2010, 16:59

Бачите, отче Олеже, тут саме поєднання "підгорецькі священики" вже не дуже відповідне, бо згідно з великою церковною екскомунікою їм офіційно заборонено священнодіяти через важкі духовні злодіяння... Може варто подумати над іншою назвою теми... :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Мaлuй
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 350
З нами з: 13 лютого 2009, 17:41

Re: підгорецькі священики та збоченці

Повідомлення Мaлuй » 23 квітня 2010, 07:56

о.Олег писав:MOD: у звязку із тим, що в назві теми вжите слово "Церква", а до обговорення подано інформацію про організовану відлученими від Церкви Христової підгорецькими священиками маніфестацію, тему переіменовано на більш відповідну: "підгорецькі священики та збоченці".

:good:

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: підгорецькі священики та збоченці

Повідомлення Злий Іван » 23 квітня 2010, 08:29

о.Олег писав:
Злий Іван писав:О. Олег, та не хочуть вони того розуміти. Я мав нагоду спілкуватися з тими сектантами, вони сліпі.

та не будьте до них такий Злий :)
це люди. Хороші люди. Небайдужі. Ходять на маніфестації, бо туди покликали їхні провідники. Не відкидаймо їх. Важко - так, але на "легке" порозуміння надії і не було. І не буде (навіть на "важке"), якщо не будемо розмовляти.
Всім бажаю терпеливості
З повагою
о.Олег Жаровський


Я не злий до них, не відкидаю. Я просто констатую факт. Стараюся називати речі своїми іменами.
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: підгорецькі священики та збоченці

Повідомлення о.Олег » 23 квітня 2010, 12:10

o.Mykil писав:Бачите, отче Олеже, тут саме поєднання "підгорецькі священики" вже не дуже відповідне, бо згідно з великою церковною екскомунікою їм офіційно заборонено священнодіяти через важкі духовні злодіяння... Може варто подумати над іншою назвою теми... :)

розумію. Але Таїнство Священства є. Те, що вони не є католицькими священиками - так. Хтось навіть давав уже тут на Форумі канонічне роз'яснення від Церкви з подібного (ковпаківці, здається) приводу. Хоча погоджуюсь - з пасторального погляду можемо собі позволити не називати їх священиками... Просто, думаю, щоб не увійти в (хоч би і пасторальний, але) релятивізм, варта вживати логіку канонів. Не знаю, чи правий... Вибачте
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: підгорецькі священики та збоченці

Повідомлення о.Олег » 23 квітня 2010, 12:13

Злий Іван писав:Я не злий до них, не відкидаю. Я просто констатую факт. Стараюся називати речі своїми іменами.

та я розумію. Вибачте, що дозволив собі пожартувати...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: підгорецькі священики та збоченці

Повідомлення Злий Іван » 26 квітня 2010, 07:24

о.Олег писав:
Злий Іван писав:Я не злий до них, не відкидаю. Я просто констатую факт. Стараюся називати речі своїми іменами.

та я розумію. Вибачте, що дозволив собі пожартувати...

Чудово, що жартуєте, отче :good: , так жити краще. Вибачення не приймаю, бо воно геть не потрібне.
А цих людей мені дуже шкода.
Вовки, (чи може правильніше -- шакали?) пошматували тіло Христової Церкви, і ті відірвані -- вони загинуть :cry: :cry: :cry:
Моє серце крається :cry:
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Pravednyk
гість
гість
Повідомлень: 9
З нами з: 23 грудня 2008, 17:43

Содомський гріх узаконюють

Повідомлення Pravednyk » 04 травня 2010, 21:37

СТРАСБУРГ – Україна в числі 47 європейських країн схвалила рекомендації щодо заходів для подолання дискримінація на підставі сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності. Проти цих ініціатив ПАРЄ переважно виступили парламентарі від Росії, Італії, Польщі, Молдови та Вірменії, мотивуючи свою позицію тим, що поставлені на голосування проекти мають аморальний характер та несуть у собі загрози для свободи слова, думки і віросповідання. Нагадаємо, на початку березня українська ЛГБТ спільнота назвала Віктора Януковича першим українським політиком, що висунув законодавчі ініціативи по забезпеченню цивільного рівності геїв і лесбіянок, і закликала президента продовжити цей курс.
А ще недавно в усіх храмах УГКЦ отці за вказівкою згори шельмували тих, хто вийшов на маніфестації проти узаконення содомського гріха. Чи не лежить тепер частина вини за це на тих, хто в усіх храмах переконував вірних у вигадках "підгорецьких" владик цієї проблеми?

Pravednyk
гість
гість
Повідомлень: 9
З нами з: 23 грудня 2008, 17:43

Re: підгорецькі священики та збоченці

Повідомлення Pravednyk » 04 травня 2010, 21:48

А ось уже і є результат. Це для тих, хто тут витирав лінки, для тих, хто казав, що усе це вигадки. СТРАСБУРГ – Україна в числі 47 європейських країн схвалила рекомендації щодо заходів для подолання дискримінація на підставі сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності. Проти цих ініціатив ПАРЄ переважно виступили парламентарі від Росії, Італії, Польщі, Молдови та Вірменії, мотивуючи свою позицію тим, що поставлені на голосування проекти мають аморальний характер та несуть у собі загрози для свободи слова, думки і віросповідання. Нагадаємо, на початку березня українська ЛГБТ спільнота назвала Віктора Януковича першим українським політиком, що висунув законодавчі ініціативи по забезпеченню цивільного рівності геїв і лесбіянок, і закликала президента продовжити цей курс.
А ще недавно в усіх храмах УГКЦ отці за вказівкою згори шельмували тих, хто вийшов на маніфестації проти узаконення содомського гріха. Чи не лежить тепер частина вини за це на тих, хто в усіх храмах переконував вірних у вигадках "підгорецьких" владик цієї проблеми?

enginer
дописувач
дописувач
Повідомлень: 121
З нами з: 04 листопада 2008, 17:29

Re: Содомський гріх узаконюють

Повідомлення enginer » 04 травня 2010, 22:51

Янукович за час свого правління старатиметься встигнути зробити все, що іншим правителям робити буде гидко чи незручно...

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Содомський гріх узаконюють

Повідомлення о.Олег » 05 травня 2010, 06:14

Pravednyk писав:А ще недавно в усіх храмах УГКЦ отці за вказівкою згори шельмували тих, хто вийшов на маніфестації проти узаконення содомського гріха. Чи не лежить тепер частина вини за це на тих, хто в усіх храмах переконував вірних у вигадках "підгорецьких" владик цієї проблеми?

неправда. Не виступали і не виступають в храмах УГКЦ за збочення ні "за вказівкою згори", ні особисто. Вже подавав тут інформацію про ініціативу +Гузара законодавчо заборонити в Україні можливість узаконювати такі неприродні звязки і усиновлення ними дітей. Виступали і виступаємо проти антицерковної діяльності сепаратистів з Підгірців.
MOD: У звязку з тим, що ця тема ширить неправди про Церкву Христову і в цьому повністю дублює сусідню - поєдную її з темою "підгорецькі священики і збоченці". Прошу не дублювати теми. Вам попередження
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: підгорецькі священики та збоченці

Повідомлення о.Олег » 05 травня 2010, 06:26

Pravednyk писав: А ось уже і є результат.

це результат діяльності президента і його команди
Pravednyk писав:Це для тих, хто тут витирав лінки, для тих, хто казав, що усе це вигадки.

лінки витирались з причини їх аморальності. Загально відомий факт - рух гомосексуалістів, які вимагають "прав", узаконення антиприроднього; загальний його сучасний вислід - СТРАСБУРГ - не новина і відношення підгорецькі священики до руху проти визнання гомосексуальних "пар" мають мало. Бо те, що було вигадками священиків з Підгірців, те вигадками і залишилося (див. вище): нажаль, під видом антигомосексуалістських демонстрацій проводяться виступи проти Христової Церкви.
MOD: витирання лінків - необхідність дії модераторів. Обговорювати модераторіал можна лише приватно (ПП), а на Форумі - заборонено. Вам друге попередження.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Інші Церкви та Спільноти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей