Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Analituk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 76
З нами з: 17 серпня 2008, 00:21

Повідомлення Analituk » 10 вересня 2008, 11:42

Justyne, ot Wy w nas taky j u wsiomu "powidomlenyj"... skarhit morhe wy znajete, Robin( odrazu was powidomliu shcho Robina NE zanju, cikawo buloby dowidatys chto cia liudyna je) na forumi Zolochewa napysaw do temy pro pidhoreckych mirh inshym takorh pro te chomu Ne maje na sajti UGKC Wladyk Romana Danyliaka ta Epaskopa Iryneja Bilyka(oficijno Emeryt Buchackoj Eparchij, wy pro ce takorh ja wlasne pobachyw aktywno pysaly na Forumi)...wony shcho wrhe ne Wladyky UGKC... wsi Emeryty ciloj UGKC je wypysani, a ich chomus ne maje...Nu do Synodu ich ne wkliuchyly.. ce rozumiju...polityka taka siohodni... odnym slowom NE uhodni...ale prosto wkazaty shcho ce Epyskopy UGKC to morhna... chiba wony ne zrobyly shchos dobre dlai Cerkwy...

Analituk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 76
З нами з: 17 серпня 2008, 00:21

Повідомлення Analituk » 10 вересня 2008, 13:55

JUSTYNE, wy shche ne widpowily na pershe pytannia, a tut wrhe druhe syplytsia, washoju dobroju poinformowanistiu wy morhete nam realno dopomohty…
Ot take napryklad aktualne pytannia PATRIARCHAT u nashij (lehitymnij) UGKC… ja zdohadujus washu pozyciju , jakshcho ne pomyliajus jak Sydyty… witer tak zaraz wije… wam tam wyhidno…Hlawa Cerkwy takorh Studyt…( oj zaraz napewno pochnut pysaty zatiato shcho ja Wasylyjanyn, spishu was napered rozcharuwaty, do wasylyjasnkoho chynu ne maju nichoho spilnoho… ot bratnia chrystyjanska LIUBOW…Studyty, Redemptorysty---Dobri, Wasylyjany---„POHANI“, chiba ne taka „pidkylymna“ pozycija dejakych predstawnykiw Cerkwy, washa dumka JUSTYNE…

Koly my howorymo pro pytannia posluchu u Cerkwi, ce stosujetsia zwychajno takorh pytannia Pidhoreckych… nu to pojasnit meni chomu joho ne maje zi storony Keriwnyctwa UGKC… proholoshujut sobi tam jakys Patriarchat… bez zhody Sw. Otcia, Papy Rymskoho… nu wy jak teoloh rozumijete shcho taka warhlywa rich jak Patriarchat maje buty KANONICHNYJ, poblahoslowennyj Najwyshchoj Cerkownoju Wladoju, inakshe ci zhaduwannia na Liturhij jakohos Patriarcha…(Dokumenty wsi i blanky na ofocijnomu Sajti UGKC pidpysani jak WERCHOWNYJ ARCHYEPYSKOP, PAPA zwertajetsia jak do werchownoho Archyepyskopa)… ce jak dity w pisochnyci…zahdujut…zhadujut… a potim prychodiat do Papy na Ad limina do Rumu na pochatku cioho roku i prosiat im nadaty Patriarchyat… wlasne joho POBLAHOSLOWYTY OFICIJNO… daty zhodu… a ne tak jak Moskwa robyla w Istorij Cerkwy zi swojm patriarchatom… to kupliala.. to politychno. wymaniuwala.. tysnula, shantarhuwala…
Ja wam odrazu ODNOZNACHNO zajawliu… ja NE proty patriarchatu w nashij Cerkwi…ale win maje buty „lehitymnyj“ poblahoslowennyj PAPOJU, shchob zberihaw kanonichnist…i tut na ciomu rhyrna KRAPKA.
Ne robit holownych boliw Papi Benedyktowi XVI, a to znajete skilky morhe buty problem wid 5.000 Epyskopiw u cilomu katol. Switi…nechaj nasha cerkwa jak i w pidpilli bulo tak i SIOHODNI realno pokazuje posluch Sw. Otcewi… a ne wydaje barhane za realne… ot i ne dywijtes shcho takyj pohanyj pryklad takorh perekydajetsia I na Pidhoreckych… isnuje brak posluchu i kanonichnosti( apostolska sukcesija---ce je nastupne dyskusijne pytannia u cij problemi, narazi sudyty ne zbyrajus chy wona w nych je chy ni… treba bilshe informacij…!!!)
Proponiju pokazaty bilshe ZRILOSTI zi storony keriwnyctwa Cerkwy I SOLIDNO na wykliuchno TEOLOHICHNOMU riwni wyrishuwaty cej konflikt… a to ponawyrishujut jak u wypadku z o. Kowpakom a w ostanni Instancij wseriwno do Watykanu zwertatys budut…tam bulo ne tilky pytannia Welykoj Ekskomuniky .. i podacha widklykannia samoho Kowpaka… prosto brakuje Awtorytetu I duchownoj SYLY samym rozumno rozwizaty bez milicij, SBU ta politykiw ciu problemu….De washi propozycij dlia rozwiazannia konfliktu…napyshit bud-laska dekilka punktiw….

Analituk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 76
З нами з: 17 серпня 2008, 00:21

Повідомлення Analituk » 10 вересня 2008, 14:21

Католицькі патріархати історично визнавав Папа Римський. Сьогодні, згідно з чинними нормами, проголошеними Другим Ватиканським Собором, нові патріархати для Церков східної традиції встановлює Вселенський Собор або Папа Римський. Відповідно до Декрету про Східні Католицькі Церкви, зміни до устрою цих Церков можна вносити “лише заради їхнього власного й органічного розвитку” (п. 6).
Poradte JUSTYNE "wercham" ne chaj (faktychno, jurydychno, prykladom awtorytetu---zhidno dokumentiw, ne rozumiju chomu wony dosi sui juris, pidliahaju bezposerednio pid Kongregaciju Wschidnych Cerkow, a tilky z powahy wshanowujut Kard. Huzara, morhe to prosto ne chochut u wse te shcho robytsia w nas na Ukraini wtiahuwatys...???) u pytannia pryznachennia Epyskopiw ta uriaduwanniu u Eparchijach, Kyjewo-Halycke Archyepyskopstwo "pryjednaje" do sebe (jak pershyj korok do solidnoho Patriarchatu) Mukachiwsku Eparchiju, Mytropoliju w Polshchi, Eparchij w USA, Kanadi, Brazylij, Ekzarchaty e Europi itd....

danus
початківець
початківець
Повідомлень: 41
З нами з: 24 квітня 2008, 19:21
Контактна інформація:

Повідомлення danus » 10 вересня 2008, 14:31

Пане Analituk, вибачте мене за мою просторікуватість, але я таки не отримав відповіді на моє запитання. Я просив щоб мені подали в якому контексті громадянин Гузар назвав Богородицю звичайною жінкою, натомість ви мені знову процитували автора якогось форуму. Я чесно кажучи, не бачу логіки в тверджені: "1. Спочатку Божу Матір оголошують простою жінкою.
2. У простої жінки не міг народитися Месія, значить Ісус Христос -теж звичайний проповідник."
Для того щоб казати, що Христос був звичайною людиною, а не воплоченим Богом, потрібно сказати, що Діва Марія не була Богородицею. З другої сторони, якщо Богородиця не була звичайною жінкою, тоді, Христос воплотившись прийняв не звичайну людську природу, а якусь іншу надзвичайну. В такому випадку,зявляється питання: чи Христос є спасителем людства, якщо Він не мав спільності в нашій людськості, бо ж в Письмі написано, що воплотившись Він у всьому уподобивсь нам, крім гріха.

Analituk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 76
З нами з: 17 серпня 2008, 00:21

Повідомлення Analituk » 10 вересня 2008, 15:29

Diwa Marija, Matir Borha, morhna prostymy slowamy skazaty "Ososblywa i nepowtorna" w istorij rhinka, dlia dokaziw wizmit Bibliju i pochytajte, a osoblywo katolycki Dokumenty pro Diwu Mariju, Matir Hospoda nashoho Isusa Chrysta...dodatkowo zwernit uwahu na Katolyckyj Katechyzm---na moju dumku ne morhna skazaty slowamy wona prosta rhinka---pislia narodrhennia Isusa Chrysta---wona je takorh nasha spiwspasytelka, Borha matir. Ale wona takorh perwynno do cych podij( narodrhennia Spasytelia) pochodyt z liudskoho rodu, ne majuchy perworodnoho hricha!!!Wlasne ne majuchy hricha, jak morhna skazaty shcho wona je "prosta rhinka, tak jak wsi..."( koly wlasne wsi inshi prosti rhinky toho chasu i siohodnishnioho chasu, majut jak perworodnyj hrich tak napewno jak i wsi smertni liudy inshi hrichy...
A wy wyslowliwannia Kard. Huzara osobysto Chytaly??!! u nych wse musyt u jakomus nezrozumilomu kontesti zwuchaty... a chy ne morhna prosto, chitko i wyrazno, bez dwoznachnosti, chochab cytatamy z Biblij, Katechyzmu... shchob ne bulo sumniwiw, a chitka odnoznachna widpowid...metodamy sumniwu poliubliajut tak zwani katol. Teolohy( ne wsi na Zachodi zwychajno taki) dohmatamy Cerkwy manipuliuwaty, ich dwoznachyty... tak shcho wyjshla jakas nahoda do manipuliuwannia, jakos wykrutytys z toho piznishe shcho na pochatku ne tak skazaw...
Wizmit za pryklad swiatoj pamiati Kard. Schewchyka, najbilsh widomyj Marioloh, w nioho ne maje dwoznachnostej, a chitka katolycka pozycija wsich wselenskych soboriw i oficijnoho wchennia cerkwy

Analituk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 76
З нами з: 17 серпня 2008, 00:21

NOWYNA

Повідомлення Analituk » 10 вересня 2008, 15:37

NOWYNA
Nu ot shche odyn pysaka zaklykaje do sylowho scenariju(dywnyj sylowyj scenarij, myrnym shliachom):http://forum.zl.lviv.ua/topic1188-580.html

Liudy dobri ta schamenitsia, shcho wy robyte, morhe dawajte shche SBU siudy...SOROM...my ot tut sobi myrno howorymo, a tut "ROZUMNI" plany proponujut!!! (karhut shcho morhlywo cej dopysuwach na imja OKEY jakys tam praciwnyk UKU, morhe chtos potwerdyty chy sprostuwaty??!!)

Okey pyshe:
Тепер вже і Валентин(dopysuwach) лютий ворог Іхтіса та підгорецьких.
І за що, за те, що обстоює канонічні права католицької церкви.
Думаю прийшов час щоби всі небайдужі зверталися до Органів ВЛАДИ навести там порядок, видворити цих " пророків", ПРОВЕСТИ СИЛОВИЙ СЦЕНАРІЙ.
А Ми маємо молитися, щоби під час цього не пролилась кров насюськаних фанатів, щоби СИЛОВИЙ СЦЕНАРІЙ ПРОЙШОВ МИРНО, без втрат.
Терпіти такого знущання із обманутих людей просто не можна.
Почитайте писання ІХТІСА ПРО ТЕ, ЩО ВОНИ ТАМ ВИТВОРЯЮТЬ. ЦЕ секта, з примаком протестантських нашарувань.
Влада має залучити на допомогу тим бідним людям ( не провідникам -пророкам, а обманутим їм ) психологів, спеціалістів, богословів, священників.
КОСТЕЛ ТРЕБА ЗАКРИТИ НА ДЕЯКИЙ ЧАС, повернути його юридичним власникам - Львівській картинній галереї, а коли сформується РИМО-КАТОЛИЦЬКА ГРОМАДА - віддати його історичним власникам.
ХТО ПІДТРИМУЄ ЦЕ. НЕХАЙ ВАША ПІДТРИМКА СТАНЕ НАШИМ КОЛЕКТИВНИМ ЗВЕРНЕННЯ ДО ВЛАДИ ПРОВЕСТИ МИРНО СИЛОВИЙ СЦЕНАРІЙ ПО НАВЕДЕННЮ ПОРЯДКУ, ВИДВОРЕННЮ зайд -"пророків "за межі України, заборони їх збіговиськ в НЕНАЛЕЖНОМУ ЇМ ХРАМІ, ПСИХІЧНОМУ ОЗДОРОВЛЕННЮ ЦИХ БІДНИХ, ОБМАНУТИХ ЛЮДЕЙ.
ІСУСЕ ХРИСТЕ допоможи нашій владі прийняти рішення та успішно провести силовий сценарій по наведенню порядку , за цим прийде мир та спокій у славне село Підгірці, Бродівщину, Львівщину, Галичину та Україну.
НЕ мовчи владо на наш запит, готуй, з БОжою допомогою та милістю СИЛОВИЙ СЦЕНАРІЙ умиротворення підстуцпних ворогів церкви та єдности України.

danus
початківець
початківець
Повідомлень: 41
З нами з: 24 квітня 2008, 19:21
Контактна інформація:

Повідомлення danus » 10 вересня 2008, 20:36

Analituk писав:Diwa Marija, Matir Borha, morhna prostymy slowamy skazaty "Ososblywa i nepowtorna" w istorij rhinka, dlia dokaziw wizmit Bibliju i pochytajte, a osoblywo katolycki Dokumenty pro Diwu Mariju, Matir Hospoda nashoho Isusa Chrysta...dodatkowo zwernit uwahu na Katolyckyj Katechyzm---na moju dumku ne morhna skazaty slowamy wona prosta rhinka---pislia narodrhennia Isusa Chrysta---wona je takorh nasha spiwspasytelka, Borha matir. Ale wona takorh perwynno do cych podij( narodrhennia Spasytelia) pochodyt z liudskoho rodu, ne majuchy perworodnoho hricha!!!Wlasne ne majuchy hricha, jak morhna skazaty shcho wona je "prosta rhinka, tak jak wsi..."( koly wlasne wsi inshi prosti rhinky toho chasu i siohodnishnioho chasu, majut jak perworodnyj hrich tak napewno jak i wsi smertni liudy inshi hrichy...
A wy wyslowliwannia Kard. Huzara osobysto Chytaly??!! u nych wse musyt u jakomus nezrozumilomu kontesti zwuchaty... a chy ne morhna prosto, chitko i wyrazno, bez dwoznachnosti, chochab cytatamy z Biblij, Katechyzmu... shchob ne bulo sumniwiw, a chitka odnoznachna widpowid...metodamy sumniwu poliubliajut tak zwani katol. Teolohy( ne wsi na Zachodi zwychajno taki) dohmatamy Cerkwy manipuliuwaty, ich dwoznachyty... tak shcho wyjshla jakas nahoda do manipuliuwannia, jakos wykrutytys z toho piznishe shcho na pochatku ne tak skazaw...
Wizmit za pryklad swiatoj pamiati Kard. Schewchyka, najbilsh widomyj Marioloh, w nioho ne maje dwoznachnostej, a chitka katolycka pozycija wsich wselenskych soboriw i oficijnoho wchennia cerkwy

Нажаль пане Analituk, при всім нашім бажані уникати двозначності, нам це навряд чи вдасться, бо навіть Святе Письмо, повне двозначностей, глибинний зміст яких можна збагнути тільки в контексті сказаного. Наприклад апостол Іван каже, що страх є ознакою недосконалості, а псалмопівець в той же час стверджує, що страх божий чистий і перебуває вічно; також Христос в одному місті каже шануй батька і матір, і засуджує відомавку пов'язану з так званим корваном, а в іншому місці каже хто не зречеться батька і матері заради Мене, той мене недостойний.
Ви вважаєте, що казати що Богородиця була звичайною жінкою, це гріх. Але розяснісь мені, як би ви поступили, якщо б мали намір порекомендувати комусь Богородицю, як взірець до наслідування. Хіба б ви комусь рекомендували наслідувати Її непорочність, чи співвикупительний Її подвиг, навряд, бо це є неможливо наслідувати. І хочете ви цього чи ні, але ви змушені сказати, що не дивлячись на те, що Богородиця непорочно зачата і Мати нашого Господа Ісуса Христа, Вона таки була звичайною жінкою, яка спромоглася на подвиг, який виявився не підсилу тогочасним цадекам ізраеля. Бо прийшов ангел, з благою вісткою до Захарії, а той засумнівався, а прийшов до Діви Марії, а Та у всій своїй простоті і покорі відповіла: "Ось я слугиня господня, нехай станеться за словом своїм". І це на мою думку можна і треба наслідувати.
Тож пане Analituk, займайтесь краще аналітикою, а не пошуками чужих гріхів.

Analituk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 76
З нами з: 17 серпня 2008, 00:21

Повідомлення Analituk » 10 вересня 2008, 22:04

Shanownyj pane Danus, diakuju wam za sprobu wyjasnyty washu pozyciju widnosno pytannia Bohorodyci i zwiazku do twerdrhennia jj jak zwychajnoj rhinky... hadaju takomu teolohu jak wam morhna z pewnenistiu postawyty dwijku... wjakomu to zakladi wy wzahali Teolohiju wchyly...???
Ja ne morhu wyswitliuwaty na ciomu Forumi u wsij pownoti namy korotko rozpochatu "problematyku dialektyky wyslowliuwan Kard. Huzara" bo zarady pewnoj objektywnosti, ce ne je ta tema jaku my obhoworiujemo...bilshist dopysuwachiw nawit welyki teksty inkoly chytaty ne chochut, a wy taku warhlywu temu "wpchaly" u odyn abzac...Ja wam daw zrozumity chto z najnowishycj Teolohiw najkrashche i zmistowno wyslowliuwawsia pro Matir Borhu... wy na ce nawit ne widreahuwaly...I ja ne rozumiju jak wy chytajete wzahali inshi teksty( dlia prykladu mij dopys).. de ja napysaw shcho howoryty: Matir Borha bula zwychajnoj rhinkoju" ce je Hrich...w zahalnomu wyslowliuwannia pro "taku biblijnu postat"(swidomo beru ce u lapky), BOHORODYCIU, osobu jaku Hospod udostojw aktu Wnebowziattia, ne pasuje Kardynalowi Cerkwy, jakyj powynen buty hotowyj wmerty za Chrystowu wiru, pojasniuwaty, wykladaty takymy "prymitywnymy slowamy"... wy rh prekrasno znajete shcho Cerkwa rozwynula za wes chas swoho isnuwannia cilu "nauku"---Mariolohiju, nu de wy bachyly oswichennych teolohiw, z takoju formoju wyslowliwannia...
Ja dozwoliu sobi tretij raz was korotko zapytaty, wy osobysto wyslowliuwannia Kard. Huzara na ciu temu CHYTALY...chy wy morhe dijete pidswidomo METODOJU pidhoreckych, i zachyshchajete wse morhlywe, shcho wam pidsunut...
A chy meni zajmatysia, to ne wam welmyshanownyj wyrishuwaty... odnoznachno chym ne treba...tak ce sluchaty Borhoho slowa wid takoho teoloha jak wy...

Analituk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 76
З нами з: 17 серпня 2008, 00:21

DANUSU

Повідомлення Analituk » 10 вересня 2008, 23:21

Dywitsia Danus, jak prosto i chitko, poky wy spyte sprobuju u dekilkoxh punktach… beremo Katechyzm Katolyckoj Cerkwy, wydaqnyj Synodom UGKC 2002 rik i projdemos choch po dajakych NAJWARHLYWISHYCH punktach( morhete zwiryty):
1. Bohom Spownena Blahodattiu---N:491
2. Dlia nej charakterna „Welychna i CILKOWYTO UNIKALNA swiatist“ bula zbahachena wid pershij chwylyn swoho rhyttia---N:492. „Bilsh nirh bud jaku inshu istotu Otec blahoslowyw jj.“(ne bulo w istorij liudstwa wzahali takych liudej.
3. Schidni Otci nazywajut jj---PRESWIATA –N:493“. Wona stala prychynoju spasinnia“-sw. Irynej. Dajuchy swoju zhodu –stala MATIRJU ISUSA. N:495
4. Wrhe pered narodrhenniam ISUSU bula proholoshenna ---“Matirju Hospoda Moho” (Lk.1,43).
5. Marija –je Prysnodiwa.N:499
A dali po poriadku z rozdilu “Maria---Maty Chrysta, MATY CERKWY N: 963,964,965-970.
Zakinchujemo, rozdilom “Maria---Eschatolohichna IKONA Cerkwy (N:972).

PS: jakshcho ce je tak skladno dlia kohos wywchyty cych dekilka wyznachen chto je Preswiata Diwa Marija, I wlasne chochab slowamy Katechyzmu NEDWOZNACHNO podaty wiru nashoj Cerkwy, todi ce wrhe dijsno je problema u Cerkwi….
A shchodo Washo UZAHALNENOJ DWOZNACHNOSTI u wiri w Cerkwi… to jak bachu washoj arhumentacijeju my “dokotymos” do toho shcho wzahali ne budemo znaty w shcho wirymo… ale u Cerkwy je neporushni wid wikiw DOHMY,- PRAWDY WIRY, Kanony (jaka w nych morhe buty dwoznachnist???:)

danus
початківець
початківець
Повідомлень: 41
З нами з: 24 квітня 2008, 19:21
Контактна інформація:

Повідомлення danus » 11 вересня 2008, 04:37

Хочу вас пане Analituk, трохи розчарувати, я за освітою технік-будівельник, а не теолог, ніхто мені і ніколи не викладав теологію. І тому мені байдуже які оцінки ви мені збираєтеся ставити з теології. Ви мене запитуєте чи я читав вислови кардинала Гузара? Ні не читав, і тому просив вас подати більше інформації, де коли і при яких умовах Гузар, "обізвав" Богородицю звичайною жінкою і доброю матірю і т. д. Ну і на сам кінець, я не вважаю, що всім і всюди в церкві потрібно переповідати догми Церкви, і нічого більше ,бо життя Церкви, це не тільки догматика. І тому я переконаний, що сам по собі вираз "Богородиця була звичайна жінка ...", аж ні як не заперечує Її унікальність, і все те, що ви ласкаво зволили процитувати з катехизму.

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 11 вересня 2008, 07:58

danus писав:Хочу вас пане Analituk, трохи розчарувати, я за освітою технік-будівельник, а не теолог, ніхто мені і ніколи не викладав теологію. І тому мені байдуже які оцінки ви мені збираєтеся ставити з теології. Ви мене запитуєте чи я читав вислови кардинала Гузара? Ні не читав, і тому просив вас подати більше інформації, де коли і при яких умовах Гузар, "обізвав" Богородицю звичайною жінкою і доброю матірю і т. д. Ну і на сам кінець, я не вважаю, що всім і всюди в церкві потрібно переповідати догми Церкви, і нічого більше ,бо життя Церкви, це не тільки догматика. І тому я переконаний, що сам по собі вираз "Богородиця була звичайна жінка ...", аж ні як не заперечує Її унікальність, і все те, що ви ласкаво зволили процитувати з катехизму.

:Bravo: :Bravo: :Bravo:
З повагою, Дмитро.

Inkvizytor
новик
новик
Повідомлень: 17
З нами з: 18 серпня 2008, 10:57

Повідомлення Inkvizytor » 11 вересня 2008, 10:00

Justyn писав:Так, як маю чіткі письмові підтвердження того, що вони є фінансовані через одного генерала колишнього КГБ у відставці. Він знаходиться у Львові. Фінансування йде з Москви через одну з французьких партій.


Я взагалі досить сильно переконаний, що і підгорецькі, і Ковпак, і Каваців, і насильне, "по трупах", "овосточнення" чи, точніше, "осєверовосточнення" УГКЦ і спроба її тотальної "димид-изації" з закликами ходити "ad limina" також до Москви, а не тільки до Риму, фінансуються приблизно з того самого джерела. Тільки, на жаль, чітких письмових підтверджень цього не маю і навряд чи буду мати, бо не маю "дядька в СБУ", який би мені про це детально розповів.

orost
гість
гість
Повідомлень: 7
З нами з: 21 лютого 2007, 13:17

Повідомлення orost » 11 вересня 2008, 11:36

Не часто маю час, щоб приймати участь в обговореннях. Але ось сьогодні перечитав, побіжно, ось цю дискусію, і здивувався. Так багато слів, на тему, про яку немає що дискутувати. Кожний, хто бере шлюб, присягає любов, вірність, а тому невірність є порушенням присяги. Кожний священик УГКЦ присягає послух Папі, Верховному Архиєпископу, єпархіальному Єпископу. Невиконання присяги складеної Богові не може дискутуватись. Є два варіанти: 1. покаяння, 2. покарання. Ніщо інше тут не передбачається!

Analituk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 76
З нами з: 17 серпня 2008, 00:21

Повідомлення Analituk » 13 вересня 2008, 12:40

Ne wstyh pihotowytyt detalnishu na CEJ CHAS widpowid, jak na pochatok dozwoliu sobi widpowisty slowamy( dumkamy) inshoho dopysuwacha, dlia faltu riznych dumok:

..... цілком згоден, що ми відхилилися від теми диспуту. Однак диспут буває таким, якими є опоненти.
Тепер по темі.
Кожна бабця не може виносити офіційні вердикти. А якщо це хоче робити, то у нас безліч політичних партій, до кольору, до вибору. Але бабця може мати власну точку зору, в Церкві Христовій це також не заборонено. Хіба Ісусне казав, що ми – Його приятелі, а не слуги. Значить, ми маємо не тільки обов’язки, ми маємо і права. Натомість я зустрічав багатьох священиків, які розповідали мені про мої обов’язки, і жоден – про мої права. Чому?
Тепер стосовно підгорецького духовенства, бо тебе це найбільше цікавить.
1. Чи вони повинні були накладати на всіх екскумуніку? Ні, бо це велика помилка.
2. Чи вони повинні були призначати священиків на парохії? Ні, бо це ще одна велика помилка.
3. Чи вони повинні були висловити свою незгоду стосовно приниження Богородиці та інших спірних висловлювань з боку Гузара? Так, повинні, бо це їхній християнський обов’язок. Їм треба було писати, писати і ще раз писати до Папи, аби він створив комісію з вивчення цих суперечностей. Ця комісія подала б звіт Папі, щоб він прийняв остаточне рішення, зобов’язуюче для всіх.
4. Чи повинні були єпископи під час синоду ухилитися від зустрічі з двома представниками Підгірець і не обговорити назрілий конфлікт? Ні, не повинні, бо інакше склалося враження, що:
а) єпископи не компетентні, не „озброєні” вченням Христової Церкви
б) єпископи байдужі до захисту правд Христової віри
в) єпископам нема що протиставити виставленим звинуваченням
За таких обставин, чи хтось думає про мирян? Для одних Гузар – найкращий пастир, для інших Самуїл – теж найкращий пастир. То чому вони, миряни, повинні відчувати дискомфорт за свої переконання?

Analituk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 76
З нами з: 17 серпня 2008, 00:21

Повідомлення Analituk » 13 вересня 2008, 12:45

Zarady sprawedlywosti warto zadumatys takorh nad takoju dumkoju...
Jak P.S.: warto dodaty (zwernit uwahu na pytannia w kinci nyrhche podanoho mnoju tekstu)... shcho siohodni Katolycka Cerkwa taky prowodyt PEREHOWORY ( abo sproby perehoworiw, nawodyt kontakty) do wrhe Ekskomunikowanych (Welykoju Ekskomunikoju), napryklad siohodni LEWEFRYSTY (ja maju na uwazi dijsno hrupy wid Epyskopa Lewefra, na danyj chas ne ukrainskych).. ale chy rizni hilky Protestantski u Rymo-Katol. Cerkwy terh ranishe ne buly Ekskomunikowani????, jak siohodni z nymy aktywno balakajut katol. Liberaly!!!


Robin. Думаю тим, що голосно кричали 19 серпня 2008 р. під час Святої Літургії в іншій (не своїй) церкві в Підгірцях, під час тих криків було дуже комфортно.
Про комфорт чи дискомфорт нехай в першу чергу думають ліберали. Їх тепер і так багато з'явилося. Таким чином, наприклад, скоротили Літургію, щоб було "комфортно" (у мене в Донецьку старенька бабця, яка вже не може ходити, однак дивується, коли Свята Літургія триває годину).
Доречі, у 2006 році Святий Престол підтвердив прийняте рішення єпископа Лінкольнського (штат Небраска, США) Фабіана Брасковіца про відлучення від Церкви організації "Заклик до Акції" ("Call to Action"), згідно якого "бути членом цього товариства або підтримувати його несумісно з вченням Католицької Церкви". Цю організацію "Заклик до Акції" в 1976 році створила Конференція католицьких єпископів США. Однак пізніше члени цієї ліберальної організації почали виступати з головним гаслом: "нехай всім в Церкві буде комфортно, роздольно, привольно, відкрито і демократично!"
Так що ліберали в Церкві в США отримали добрий урок.
Ось тому треба розрізняти "комфорт в Церкві" і законне право мирян доводити до відома душпастирів свої духовні потреби і бажання та виконувати їх. Це право забезпечене мирянам Догматичною конституцією Вселенського II Ватиканського Собору про Церкву "Lumen gentium" (п. 37) і повторене в Кодексі канонічного права (кан. 212).

Я переконаний, що католик зобов'язаний критикувати всіх, в тому числі церковну владу, якщо, вона діє неправильно. Люди в Церкві, церковна влада - живі люди, а не напівбоги. Критикувати можна все, що не заборонено критикувати Церквою. Якщо звести цю думку до абсолютної, то критикувати (підкреслюю: критикувати) можна все, крім Святого Писання і вчення Церкви (якщо Ви християнин, зрозуміло). Проте робити це треба так, щоб це була така критика, що допомагає виправити ситуацію і служить добрій справі. Інший, абсолютно неприйнятний підхід до критики, коли "право критики церковної влади" бачиться з тієї точки зору, що якщо церковний ієрарх сказав або написав щось незручне для християнина Васі (я не маю наувазі учасника форуму Васілія), то такий ієрарх в очах Васі перестає бути ієрархом. Як, Robin, по-вашому, відрізнити перший випадок (вживання права критики) від другого (зловживання правом критики)?
Підгорецькі суперєпископи, використовуючи критику, постійно і сильно зловживають нею, порушуючи канонічний порядок і право в Церкві. Про яку критику можна говорити, коли від підгорецьких постійно чуєш вічні прокляття (анафеми) і голосні крики їх рихильників під час Святої Літургії в іншій (не своїй) церкві.
А коли критикуєш "непорочних" декілька Підгорецьких, то їхній прихильник безапеляційно заявляє, що зневажив не тільки їх, але цілу купу "отців, братів, сестер, а також християн" (не даючи конкретних даних про кого йде мова і скільки їх).Чи в церкві підгорецьких зовсім немає права критики своїх "єпископів"? Видно, що так воно і є.
Ви лише собі уявіть те, що підгорецькі стали на чолі проводу Церкви - постійні оголошення анафем (вічних проклять), відсутність будь-якої критики і будь-яких прав, голосні крики під час Святої Літургії в інших Церквах. Бо як почали, так і продовжать. Тому й видно, що зараз ними керує князь темряви.
Тепер підгорецькі пишуть про діалог. Але вони самі спочатку своїми діями унеможливили будь-який діалог – проголосили, що вся церковна влада Києво-Галицького Верховного Архиєпископства - анафемовані (тобто прокляті навічно) єретики. А з єретиками, як Ви знаєте, Церква ніколи переговорів не вела. Назвіть, з якими проклятими навічно єретиками Церква вела діалог чи переговори. Тому дивна така ліберальна позиція підгорецьких – вести діалог з тими, кого оголосили анафемованими. Хіба щоб запитати, чи комфортно почуваються ті, кого самі підгорецькі оголосили проклятими навічно єретиками? Чи може підгорецькі і іже з ними не розуміють що таке анафема?

Analituk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 76
З нами з: 17 серпня 2008, 00:21

Повідомлення Analituk » 13 вересня 2008, 12:47

Zarady sprawedlywosti warto zadumatys takorh nad takoju dumkoju...
Jak P.S.: warto dodaty (zwernit uwahu na pytannia w kinci nyrhche podanoho mnoju tekstu)... shcho siohodni Katolycka Cerkwa taky prowodyt PEREHOWORY ( abo sproby perehoworiw, nawodyt kontakty) do wrhe Ekskomunikowanych (Welykoju Ekskomunikoju), napryklad siohodni LEWEFRYSTY (ja maju na uwazi dijsno hrupy wid Epyskopa Lewefra, na danyj chas ne ukrainskych).. ale chy rizni hilky Protestantski u Rymo-Katol. Cerkwy terh ranishe ne buly Ekskomunikowani????, jak siohodni z nymy aktywno balakajut katol. Liberaly!!!


Robin. Думаю тим, що голосно кричали 19 серпня 2008 р. під час Святої Літургії в іншій (не своїй) церкві в Підгірцях, під час тих криків було дуже комфортно.
Про комфорт чи дискомфорт нехай в першу чергу думають ліберали. Їх тепер і так багато з'явилося. Таким чином, наприклад, скоротили Літургію, щоб було "комфортно" (у мене в Донецьку старенька бабця, яка вже не може ходити, однак дивується, коли Свята Літургія триває годину).
Доречі, у 2006 році Святий Престол підтвердив прийняте рішення єпископа Лінкольнського (штат Небраска, США) Фабіана Брасковіца про відлучення від Церкви організації "Заклик до Акції" ("Call to Action"), згідно якого "бути членом цього товариства або підтримувати його несумісно з вченням Католицької Церкви". Цю організацію "Заклик до Акції" в 1976 році створила Конференція католицьких єпископів США. Однак пізніше члени цієї ліберальної організації почали виступати з головним гаслом: "нехай всім в Церкві буде комфортно, роздольно, привольно, відкрито і демократично!"
Так що ліберали в Церкві в США отримали добрий урок.
Ось тому треба розрізняти "комфорт в Церкві" і законне право мирян доводити до відома душпастирів свої духовні потреби і бажання та виконувати їх. Це право забезпечене мирянам Догматичною конституцією Вселенського II Ватиканського Собору про Церкву "Lumen gentium" (п. 37) і повторене в Кодексі канонічного права (кан. 212).

Я переконаний, що католик зобов'язаний критикувати всіх, в тому числі церковну владу, якщо, вона діє неправильно. Люди в Церкві, церковна влада - живі люди, а не напівбоги. Критикувати можна все, що не заборонено критикувати Церквою. Якщо звести цю думку до абсолютної, то критикувати (підкреслюю: критикувати) можна все, крім Святого Писання і вчення Церкви (якщо Ви християнин, зрозуміло). Проте робити це треба так, щоб це була така критика, що допомагає виправити ситуацію і служить добрій справі. Інший, абсолютно неприйнятний підхід до критики, коли "право критики церковної влади" бачиться з тієї точки зору, що якщо церковний ієрарх сказав або написав щось незручне для християнина Васі (я не маю наувазі учасника форуму Васілія), то такий ієрарх в очах Васі перестає бути ієрархом. Як, Robin, по-вашому, відрізнити перший випадок (вживання права критики) від другого (зловживання правом критики)?
Підгорецькі суперєпископи, використовуючи критику, постійно і сильно зловживають нею, порушуючи канонічний порядок і право в Церкві. Про яку критику можна говорити, коли від підгорецьких постійно чуєш вічні прокляття (анафеми) і голосні крики їх рихильників під час Святої Літургії в іншій (не своїй) церкві.
А коли критикуєш "непорочних" декілька Підгорецьких, то їхній прихильник безапеляційно заявляє, що зневажив не тільки їх, але цілу купу "отців, братів, сестер, а також християн" (не даючи конкретних даних про кого йде мова і скільки їх).Чи в церкві підгорецьких зовсім немає права критики своїх "єпископів"? Видно, що так воно і є.
Ви лише собі уявіть те, що підгорецькі стали на чолі проводу Церкви - постійні оголошення анафем (вічних проклять), відсутність будь-якої критики і будь-яких прав, голосні крики під час Святої Літургії в інших Церквах. Бо як почали, так і продовжать. Тому й видно, що зараз ними керує князь темряви.
Тепер підгорецькі пишуть про діалог. Але вони самі спочатку своїми діями унеможливили будь-який діалог – проголосили, що вся церковна влада Києво-Галицького Верховного Архиєпископства - анафемовані (тобто прокляті навічно) єретики. А з єретиками, як Ви знаєте, Церква ніколи переговорів не вела. Назвіть, з якими проклятими навічно єретиками Церква вела діалог чи переговори. Тому дивна така ліберальна позиція підгорецьких – вести діалог з тими, кого оголосили анафемованими. Хіба щоб запитати, чи комфортно почуваються ті, кого самі підгорецькі оголосили проклятими навічно єретиками? Чи може підгорецькі і іже з ними не розуміють що таке анафема?

Analituk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 76
З нами з: 17 серпня 2008, 00:21

Повідомлення Analituk » 13 вересня 2008, 12:48

....CYTATA
....цілком згоден, що ми відхилилися від теми диспуту. Однак диспут буває таким, якими є опоненти.
Тепер по темі.
Кожна бабця не може виносити офіційні вердикти. А якщо це хоче робити, то у нас безліч політичних партій, до кольору, до вибору. Але бабця може мати власну точку зору, в Церкві Христовій це також не заборонено. Хіба Ісусне казав, що ми – Його приятелі, а не слуги. Значить, ми маємо не тільки обов’язки, ми маємо і права. Натомість я зустрічав багатьох священиків, які розповідали мені про мої обов’язки, і жоден – про мої права. Чому?
Тепер стосовно підгорецького духовенства, бо тебе це найбільше цікавить.
1. Чи вони повинні були накладати на всіх екскумуніку? Ні, бо це велика помилка.
2. Чи вони повинні були призначати священиків на парохії? Ні, бо це ще одна велика помилка.
3. Чи вони повинні були висловити свою незгоду стосовно приниження Богородиці та інших спірних висловлювань з боку Гузара? Так, повинні, бо це їхній християнський обов’язок. Їм треба було писати, писати і ще раз писати до Папи, аби він створив комісію з вивчення цих суперечностей. Ця комісія подала б звіт Папі, щоб він прийняв остаточне рішення, зобов’язуюче для всіх.
4. Чи повинні були єпископи під час синоду ухилитися від зустрічі з двома представниками Підгірець і не обговорити назрілий конфлікт? Ні, не повинні, бо інакше склалося враження, що:
а) єпископи не компетентні, не „озброєні” вченням Христової Церкви
б) єпископи байдужі до захисту правд Христової віри
в) єпископам нема що протиставити виставленим звинуваченням
За таких обставин, чи хтось думає про мирян? Для одних Гузар – найкращий пастир, для інших Самуїл – теж найкращий пастир. То чому вони, миряни, повинні відчувати дискомфорт за свої переконання?

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 17 вересня 2008, 15:01

Тепер вже дійсно звершилось те чого прагнули "підгорецькі отці". Вони вже і офіційно не є в Католицькій Церкві. Хто не вірить прошу поглянути на офіційну веб-сторінку УГКЦ:
http://www.ugcc.org.ua/ukr/press-releases/article;7504/

Релігієзнавці зможуть тепер дискутувати про ще одну нову конфесію в Україні. А вірним Католицької Церкви, особливо ж тим що попали до лабет цієї секти, ще св. Апостол Павло порекомендував, що робити в таких випадках:
"Тож вийдіть з-поміж них і відлучіться, - каже Господь. Нечистого не дотикайтеся, і Я вас прийму" (2 Кор. 6, 17)

oremus
дописувач
дописувач
Повідомлень: 97
З нами з: 11 вересня 2008, 20:02

Антиукраїнський проект спецслужб "підгірці"

Повідомлення oremus » 17 вересня 2008, 19:34

Дорогі мої форумчани. Ось читаю, переглядаю рядок за рядком, дивуюся, обурююсь, хвилююсь, плачу і сміюся. Нанесено черговий удар українській спільноті. Луплять нас по всьому тілу. Бють по голові, ранять серце, обдирають свитину...За душу взялися. Невстигаємо поправитися, невстигаємо піднести коліно з упадку, як черговий удар...Болить, болить. Що робити? До кого податися ? У кого знайти прихісток... Господи зглянься на нас, на твоїх людей. Це ми, твої слуги, що стільки століть промовляємо плачучи "Нищить недоля наш край..." Чи то вже справді отих українців так багато на цім світі, що треба у кожнім столітті по голодомору, по війні...Дурні ми панове, темні люди...Може здогадаймоя , та пізно буде.
А тим часом українські руки вчепились за українське горло. Тиснуть...Душать...Дотискають. І так всюди - в політиці, економіці. культурі,освіті,церкві. Що вже досконало вивчили вороги української ідеї, так це вже однозначно - що найкраще українця бити своїми руками. Ось така панове СТРАШНА ПРАВДА!
Здається проект "підгірські монахи" дійшов до фінальної сцени. Таки автори проекту досягли своєї мінімальної мети - витягнути офіційну УГКЦ на діалог з новоутворенням, дискридитація сильної (найбільшої на Сході) Східньої католицької Церкви...Діалог відбувся. Трагікомедія закінчилася, але гіркий присмак залишився. І буде ще смердіти не один рік.
Переглядаю знову письмові творіння підгорецьких офіцерів і думаю, як ото в сучасному світі бракує середньовічної дисципліни. Я не за інквізицію, ні. Однак деколи її бракує. Прости мене Боже...Бо ж знову йде мова не про віртуальних кібермонстриків, а таки людей, котрих годувала українка мати, співала їм пісень українських, може сорочечку вишивану на грудиках завязувала. Завязали би йому ... Господи прости мене, що невмію полюбити ворога чорного, що так паскудить церковцю нашу...
Велика екскомуніка ! Страшно, лячно.
Будь хто, чи то священик, чи мирянин дивиться на ці слова і жахається... А ці он либляться та чергові брошури пакують по конвертах. ЯКУЖ ТРЕБА МАТИ ДИЯВОЛЬСУ ВІДВАГУ, ЩОБ РУКУ НА ЦЕРКВУ ХРИСТОВУ ПІДНЕСТИ !
Чи не мучить їх сумління ?Чи вночі не ридають до подушок ? Чи не запитують мовчки один одного поглядом - що ми натворили ? Може справжні монахи й би питали, плакали, нервували, переживали. З чотирьох залишилися б 3...2...Між собою один одного направляли, бо ж справа то небуденна для монашої братії. Спокій сумлінню і порядок гри диктує офіцерська присяга вірності справі отечества. Офицерский долг ! Во имя благих намерений...
Може й так панове офіцери. Вибачте може генерали..Однозначно вам тепер титул піднесуть..мало того вже скоро переведуть на відпочинок десь на теплі моря, а потім знову до роботи в Індію наприклад...Ну як вам новий проект? Ні за Україну ви непереживайте, автори спецпроекту УГКЦ2 вже мають на приміті ваших послідовників, вони тут і залишуться ваш послід розкидувати по землиці нашій.

І так дорогі браття українці, доки не зрозуміємо своїми поганими голівоньками, що має бути в своїй хаті одна правда і одна воля ! толку не буде...Ну а поки два керівники у державі, два народи (схід захід), дві мови, дві історії, УГКЦ і УПЦ КП...скоро всього стане по чотири, вісім, і т.д....РОЗДІЛЮЙ І ВОЛОДАРЮЙ.

Який проект наступний ? Скоро побачимо.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 18 вересня 2008, 07:09

Твориться нова секта "догналців" чи по-іншому "духарів". Злочинно найперше, попри автентичні плоди св. Духа...
Не думаю, що у своїй " божественній безпомильності" підгорецькі ПСЕВДОЄПИСКОПИ сприймуть покірно, відкинувши диявольський дух гордості, цю велику екскомуніку і вийдуть на шлях істини, розпочнуть нарешті потрібний діалог.
Їх рука не втомлюється кидати на ліво та на право різні "анатеми", відлучати всіх "хто не з ними" від НЕБА.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

oremus
дописувач
дописувач
Повідомлень: 97
З нами з: 11 вересня 2008, 20:02

Повідомлення oremus » 18 вересня 2008, 18:41

Розпочинати активний діалог екскумуніковані псевди не будуть. Побачите, їм цього не потрібно. Вони прийшли не для діалогу ! Їм потрібний монолог...Вони заставляють всіх нас слухати виключно себе. Це їх ціль - дезінформація. Маніпуляція напівправдивими фактами, будова алогічних схем, апелювання до вже обдуреного люду...Вони себе вже вичерпали.Офіційна Церква звернула на псевдів свій зір, однак заодно псевди засвітилися перед іншими очима. Наступним кроком спецслужб це зіткнути українські церкви між собою. Їм би зараз організувати віртуальну УПЦ КП зі своїми єпископами і патріархом і зачинати видимий бій. Хто тут залишиться "мудрим"? Естественно каноническая матерная церковь.
Люди добрі робім щось до обєднання. Ми мусимо обєднатися з нашими найріднішими УПЦ КП. Ми один народ і маємо одну історію і одне коріння. Якщо будемо разом, то Україну вже ніхто не переможе...Не чекаймо нових спецоперацій - псевдособорів, псевдосинодів, псевдоєпископів. псевдомесій...Їх уже було достатньо. :cry:

Analituk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 76
З нами з: 17 серпня 2008, 00:21

Повідомлення Analituk » 18 вересня 2008, 19:32

Це повідомлення видалене через порушення правил форуму: посягання на честь, гідність і ділову репутацію. Адміністратор.

oremus
дописувач
дописувач
Повідомлень: 97
З нами з: 11 вересня 2008, 20:02

Повідомлення oremus » 18 вересня 2008, 21:04

Шановний пане Аналітику, зізнайтесь щиренько копюрами якої країни вам преміальні виплачують. Мушу визнати кількість ваших АНАЛітичник умозаключєній на форумі УГКЦ дивує. Такий собі спецкор. Даруйте я не в образу. Просто мене болить коли ображають батька моєї церкви. Почуваюся ображеним і хотів би нагадати про гріхи пліткарства. Я не про наведені цитати, а щераз про ваші особисті візії (8штук). Ви себе особисто сьогодні поклали за межі Церкви, бо продовжуєте справу відлучених від Церкви псевдів. Наша подальша дискусія не має сенсу, бо ціль облудна ! Методи заборонені правом моральним. Мені шкода дуже молодих людей, котрі читають отруйні аналізи змонтованих не на швидку руку.

А тепер УВАГА !
пропозиція до адміністратора Форуму.
Просив би вилучати сторінки з форуму, де містяться подібні висновки (пана Аналітика) про легітимність та правосильність будь кого з членів Синоду УГКЦ та робити зауваження з подальшим зняттям з реєстрації подібних "героїв", як такі, що несуть шкоду святій Церкві.

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 18 вересня 2008, 21:17

oremus писав:А тепер УВАГА !
пропозиція до адміністратора Форуму.
Просив би вилучати сторінки з форуму, де містяться подібні висновки (пана Аналітика) про легітимність та правосильність будь кого з членів Синоду УГКЦ та робити зауваження з подальшим зняттям з реєстрації подібних "героїв", як такі, що несуть шкоду святій Церкві.


Пропозиція цікава. Навіть необхідна.

п.с.
кількість ваших АНАЛітичник умозаключєній

не надто достойний спосіб вести діалог... але лежу під столом :lol: :lol: :lol:
З повагою, Дмитро.

Analituk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 76
З нами з: 17 серпня 2008, 00:21

Повідомлення Analituk » 18 вересня 2008, 21:31

Oremus ta Demetrius... uwarhno chytajte, dopysy... wy chytaly CYTATU z inshoho Forumu, de napysaw swoj dumky u 8 punktach dopysuwach Robinu, do nioho i zwernitsia na Forum, ja wrhe podawaw storinku FORUMU ZOLOCHEWA( take wrarhennia shcho dumky inshych wirnych was liakajut???!!!), abo oprotestujte(ZKOMENTUJTE) sylnymy SWOJMY arhumentamy z wyshche podanoj statti (knyrhka MYTROPOLYTA SULYKA) opysani wyshche podij...cie knyrhka isnuje...proshu pojasnit jak ce mohlo u 1996 roci widbutysia... abo podajte inshi FAKTY, shcho danyj AWTOR(MYTROPOLYT SULYK) wse WYHADAW?????

Inkvizytor
новик
новик
Повідомлень: 17
З нами з: 18 серпня 2008, 10:57

Re: Антиукраїнський проект спецслужб "підгірці"

Повідомлення Inkvizytor » 18 вересня 2008, 21:44

Вважаю за необхідне в даному випадку трохи стати на захист Аналітика. Він у даному випадку цитує повідомлення користувача Робіна з золочівського форуму, який, у свою чергу, цитує уривок з книги вислуженого митрополита Філадельфійського УГКЦ Стефана Сулика з чітким посиланням на джерело. А тут нападають, причому досить грубо, на самого Аналітика. Звичайно, можна дискутувати над доцільністю розміщення таких цитат на цьому форумі, особливо, коли йдеться про висновки цього Робіна з того, що написано в книжці, з якими я сам особисто абсолютно незгідний (не знаю, як ставиться до них Аналітик). Але цікаво, що за 7 років, відколи книга митрополита Сулика була видана, ніхто офіційно не спростував того, що там написано. Чи владика займається пліткарством? Може, не знаю...

oremus писав: Спокій сумлінню і порядок гри диктує офіцерська присяга вірності справі отечества. Офицерский долг ! Во имя благих намерений...
Може й так панове офіцери. Вибачте може генерали..Однозначно вам тепер титул піднесуть..мало того вже скоро переведуть на відпочинок десь на теплі моря, а потім знову до роботи в Індію наприклад...


Це теж спокійно можна назвати пліткарством, та й сам заголовок цієї теми теж (інакше треба послатися на джерело інформації, а якщо це особисті припущення, то треба так і написати). Я теж подібні припущення маю (не точно такі самі, але подібні), але якось не ризикую це подавати як істину.

А чи введення цензури допоможе для УГКЦ? Хіба що для одиниць, а для загальної користі навряд чи.

Може, краще би цензуру ввели для висловлювань типу "АНАЛітичний"?

Вибачте, поки писав, Аналітик сам відповів.

Analituk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 76
З нами з: 17 серпня 2008, 00:21

Повідомлення Analituk » 18 вересня 2008, 21:53

OREMUSU ta DEMETRIUSU... do 8 punktnych propozycij ROBINA stawlius suwniwno... napewno pizno wrhe je shchos miniaty... ale chotiw by posluchaty dumky inshych dopysuwachiw na osnowi FAKTIW podanych MYTROPOLYTOM SULYKOM....chochab to de win prosyt takoho bilshe ne dopustyty w majbutniomu(CHYTAJTE UWARHNO TEKST)...a ch Cerkwa w Ukraini wrhe w majbutniomu takoho ne dopustyt....?????
Wam treba soromytys, shanowni OREMUS ta DEETRIUS za washu reakciju... wy teper jak SBU praciujete i styrajete za nakazom prawdu (Dumky) inshych z FORUMU, chochab tak widpowily jak dopysuwach JUSTYN (mirh inshym otec, chocha win nichoho konkretnoho do podanych Faktiw Mytropolyta NE skazaw!!!) ...polityka taka. welykyj DYPLOMAT...
Za dobre slowo INKWIZYTORU diakuju...

CYTATA JUSTYN: Властиво, я Вам і пропоную завязати дискусію навколо доктрини Підгорецьких "монахів", а не про болячки УГКЦ.

Відносно книжки "Як Стефан став Митрополитом" ... З усією повагою до Митрополита Стефана, але у цій книжці він висловив свої жалі, які не можна сприймати як обєктивні. Це є інше питання. Друга річ... Не знаю, чи Вам відомо, що Митрополит Стефан передав рукопис до о. Дмитра Блажейоського і просив його видрукувати рісля своєї смерті, але, очевидно, знав, що той не витримає так довго чекати. Що і сталося..
Факти, які подаються у згаданій книжці, не можна сприймати, як догмати. Це лиш одна із думок на події, які мали місце в нашій Церкві.

Analituk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 76
З нами з: 17 серпня 2008, 00:21

Повідомлення Analituk » 18 вересня 2008, 22:07

2. a na zawershennia jak druhe korotko dodam PANU OREMUSU... shchob win w pershu cherhu zwertaw sam uwahu na swoj slowa a to potim bude pysaty jak na inshij temi meni nastupni slowa...(cytata):Відкликаю всі зауваження у ваш бік. Перепрошую, якщо мій тон виглядає образливим...Я назвав вас братом тільки тому....

Dodam jak Chrystyjany my zobowjazani stojaty za CHRYSTOWU PRAWDU, nawit na SMERT muchenycku za CHRYSTA...ale w pewnych momentach sumniwne je chy za toho chy inshoho EPYSKOPA(joho istorija, powedinaka, postawa, pryklad(swiachennia 1977 roci, bez blahoslowennia Swiatishoho Otcia) i prahnennia prawdy..... podywitsia na sajt STRYJSKOJ EPARCHIJ skilky tam takych w istorij CErkwy bulo Patriarchiw, Wladyk, otciw, monachyn itd...(ce treba konechno rozholoshuwaty katolyckij EPARCHIJ, my shcho sami ne znajemo TRAHICHNI storinky ISTORIJ?????)....

Analituk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 76
З нами з: 17 серпня 2008, 00:21

Повідомлення Analituk » 18 вересня 2008, 22:14

Storinka Stryjskoj Eparchij tam stattia powidomlennia pro Ekskomunikowanych za WSIU istoriju Cerkwy, cikawa moda pishla JE chym chwalytysia u Stryju: stryi.ugcc.org.ua

oremus
дописувач
дописувач
Повідомлень: 97
З нами з: 11 вересня 2008, 20:02

Повідомлення oremus » 18 вересня 2008, 22:49

До Аналітика.
Там де йдеться про перепрошення, що може в якийсь спосіб образив називючи братом, справді мав намір передати доброзичливість. Від вас такого жесту не діждався, коли писав, що сприймаю образу батька своєї Церкви, як свою особисту образу.

Невважаю братися за спростування 8-пунктів, оскільки йдеться про приватне життя окремої людини, котра тільки сама особа про котру йдеться має право щось вияснювати і то не нам з вами. Досить не переконливо виглядає підтасовка за злочин переїзд із стемфордської єпархії на навчання до Риму.Хтось має офіційний папір застереження, чи заборону виїзду студента за межі єпархії, чи навпаки документальне підтвердження про непослух згаданої особи своєму єпарху (Стемфордської єпархії)..Я думаю на форумі, як мінімум знайдеться дві особи для котрих мемуари митрополита є нарисом особистого пережиття, а не матеріал для досудового дослідження. А оскільки це так, то до до згаданих опусів повернуться дослідники десь через 300 років, котрі будуть мати різнобічну інформацію і головне плоди теперішньої праці законної влади Церкви.

Наполягаю на тому, що ніхто не має право ображати членів синоду нашої Церкви. (БУДЬ ЯКІ АРГУМЕНТИ НЕДОРЕЧНІ) йДЕТЬСЯ НЕ ПРО ЦЕНЗУРУ А ПРО ЗЛОЧИН.

ДОРЕЧИ ПАНЕ аналІТИКУ КОРИСТУЙТЕСЬ КИРИЛИЦЕЮ.


Повернутись до “Інші Церкви та Спільноти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей