Як ви ставитесь до вчення Гарафіни Маковій?

"єговісти", "мормони"...

Модератори: Just_me, Artur, ihor

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Як ви ставитесь до вчення Гарафіни Маковій?

Повідомлення o.Mykil » 11 вересня 2008, 11:09

ОКУЛЬТНЕ ВЧЕННЯ ПІД ПЛАЩИКОМ НАРОДОЗНАВСТВА…

Чи чули ви про таку жінку зі с. Великий Кучурів, Чернівецької обл., як Гарафіна Маковій? Мабуть, не всі, бо не кожному це треба… Якщо хтось чув чи ознайомлений з її «творчістю», то яке до неї виробилося опісля відношення? Вона, як відомо, кинулась з головою у так зване «народознавство» і не тільки. Написала вже чимало книг, статей, поширюючи нібито «безневинні речі», проте її численні забобони лише множаться у свідомості легковірних.
Найперше це все суперечить різко найпершій Господній заповіді: «Нехай у тебе не буде інших богів, крім Мене…». З цього забороняється вдаватись до магічних практик, всякого роду ворожби, різного роду забобонства. Магія завжди залишається магією, яким би кольором її не окреслювали. Біла магія – частина чорної, без неї існувати не може, бо діють в окультизмі одні й ті самі сили – злі духи, диявол. У багатьох християнських молитовниках, книжках, катехизмі є певний перелік гріхів, що випливає з конкретної заповіді, зокрема й цієї. Це вчать часом і дітей у школі. Наприклад, коли я мав раніше катехизацію в кількох восьмих класах у 41-ій львівській школі, то згідно з навчальною програмою були саме Божі Заповіді. Розповідав підліткам про необхідність жити саме в істині Бога, наголошував на гріхах, які противляться волі Всевишнього тощо. А тут вчителька-народознавець пропахує прихований окультизм, те, що противиться небесному, задумам Творця… Яким виросте майбутнє покоління? Забобонним? Любителем магізму?
Гарафіна має, отже, магічне сприйняття світу, насамперед церковної дійсності, молитви, помочі святих. Це простежується у багатьох її творах. Вивчає традиції українців, посилається на предків, подає й народознавчі матеріали. Жінка стверджує, що має об’явлення від Бога... Видно, що вона з Ним «спілкується» немовби з панібратом, який їй відкриває таємниці людства, гріха і т. д. Вона дивиться в його очі… Перечитавши критично ряд тих «небесних послань», зрозумів за Божою ласкою, що це ще одна диявольська пастка. Це не християнський Бог шле відразу «на молитву» потрібну інформацію, а, швидше, замаскований його противник-дурисвіт, тобто дідько. Як кажуть у народі – не все золото, що блищить.
На основі кількох Гарафіниних книг, які, за її словами, сповнені «божественного заряду», я нарахував поки що близько двадцяти шкідливих єресей, хибних богословських тверджень, просто порівнюючи писанину з офіційним вченням Вселенської Церкви, що є насамперед з установи Господа. Ось декотрі домисли, почерпнуті тільки з однієї книги «Відповідаємо на запитання», що вийшла у світ у 1999 році у чернівецькому видавництві «Факел» і містить 367 сторінок:
•Хрещення важливе тільки у храмі, ні в якому разі поза ним… Обов’язково треба «купола з хрестом», бо всюди є «астральний бруд». Тільки з потрійним окунанням дитини у воду. Коли душпастирі так не чинять, тоді вони свідомо чи не свідомо служать антихристові, не заблоковуючи на клітинному рівні родоначального зла… (А що тоді робити з тим, хто був хрещений, як це не раз бувало, в час глибокого тривожного підпілля у хаті, часом теж і серед ночі? Перехрещувати? Христова Церква має іншу позицію.

•Звичайне людське слово в неї зветься «богом», є основною енергетичною силою, всесильним, хоч у св. Писанні, відповідно до 1-го розділу Євангелія від Йоана, під Словом, що було споконвіку, розуміється Господь Ісус Христос…

•Ставити пам’ятник людині – це виставити на обзорини мерця – мертве тіло. Матеріал пам’ятників у подобі людини, стягує усіляке астральне зло. Кожен, по мірі свого гріховного значка, те зачіпає… (Але ж не всі такі пам’ятники ставлять задля ідольського вшанування, є меморіали святим, навіть в нас в Україні є вже декілька пам’ятників Іванові-Павлу II, який заслужив на пошану своїм праведним життям на землі. І, як Всевишній позволить, також буде згодом зачислений до сонму святих!). Ставлять на пригадку…

•Один з численних забобонів: Свіча, яку людина поставила в церкві, має обов’язково догоріти до кінця… Огарків переплавляти не можна, бо вони мають бути закопані біля церкви в землю, котра стає для людини, що поставила свічку й надалі своєрідним оберегом. (Зазначу, що з погляду християнства забобони полягають не тільки у приписуванні могутньої сили речам, створеним Богом, а й речам, які створила людина).

•Трохи комічне: у хаті не може бути унітазу… Теж і басейну, тому що це служить для примноження неминучого зла: збирання при домі фатальностей… Заборонено купатись у ставку, бо де плаває риба, там не можна плавати людям… Звідси виливає, що не можна теж плавати і в морях, в озерах з рибою чи як? Чи чули ви колись щось подібне з боку представників Церкви, святих і самого Ісуса? Я, направду, не чув.

• Всі крематизовані (спалені посмертно) не мають нічого спільного з Христом... Як і кожен самогубець… (Завчасно виноситься вирок. Певні справи варто залишити для Бога, бо Його дороги часто відмінні від наших). Доречно слухатися Католицької Церкви у цьому плані.

•Наслідки від чорної магії рекомендує подолати білою, хоча, як уже наголошувалося раніше, біла – частина чорної. Наприклад, чергове анонімне питання на стор. 145-146 (бо майже всі вони такі у книзі): «Син любив читати Біблію, спілкуватися з ровесниками, поки не купив у книжкових продавців книжку «Магія». Ми не знали, що гріх читати таку книгу і не боронили. А він все виписував з неї – і захворів шизофренією. Потрапив у психлікарню. Ми за книгу розказали у церкві. Нам порадили її спалити, що ми і зробили, але хвороба не відійшла. Що робити тепер?

Відповідь мовою оригіналу: «Ваш син книжкою «Магія» зачепив безліч усілякої чорноти, яка і заволоділа, окуповуюче, його мозгами. Світла Вашого роду не стало, аби відігнати заволоділе ним зло.
Є старовинні ікони у чорних рамах, під склом. Відколупайте скіпку з тої сторони рами, що від Вашої правої руки, якщо дивитися іконі в обличчя. Зверху, зі зворотної сторони. Мається наувазі, вертикальна рама. Спаліть, дайте йому, як порошок, той попіл, і хай зап’є свяченою водою. У той час кажіть: «Був чорт – став чоловік, прости і сохрани нас, Боже».
Відтак хай причаститься у трьох різних церквах (дія помноження утричі сили…).

І схожих «рецептів» хоч греблю гати. Слава Богу, що аналогічного не знайдеш у Св. Письмі. Не можна християнській душі служити одночасно Творцеві і нечистому. Ще одній жінці одного разу радила, крім іншого, запхати пальця у задній прохід, а потім… у рот, щоб прийшла поміч. Дивина та й годі.

•Вишитий образ – наруга над святинею… Цікаво чи чув про це знаний о. д-р Дмитро Блажейовський, який займався такою вишивкою?

•Все рукотворне у відображенні Господа, крім ікони та розп’яття із виглядом хреста – спотворення і омертвіння Господньої святині. Гарафіна не признає статуй…

•Коли щось робити після молитви на нічний спочинок, то вона… розряджається цілком. Як говорять, ― без коментарів. Якесь нехристиянське розуміння молитовної практики.

Ознайомлюючись із тими «об’явленнями», бачиш, що Христова правда далека від «догм» Гарафіни Петрівни. Це не є автентичні «надДари» св. Духа, як стверджується, особливо з метою реклами своїх «послань із неба». Було б добре, якщо б священнослужителі сказали стосовно цього свою компетентну думку.
Підходить тут, як на мене, оте біблійне апостола Павла до учня Тимотея: «…Жінка нехай учиться мовчки, в повній покорі. Навчати жінці я не дозволяю… Адам бо спершу був створений, а Єва потім. І Адам не був зведений, жінка ж, зведена, завинила…» (1 Тм. 2, 11-14). «А коли хтось навчає інакше й не притримується здорових слів, слів Господа нашого Христа та побожної науки, той засліплений гордістю, нічого не розуміє, хворий на пусті змагання та словесні суперечки…» (1 Тм 6, 3-4). Варто остерігатися нечистих, бабських байок, вправляючись у благочесті (пор. 1 Тм 4, 7). Будьмо з Богом!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

oremus
дописувач
дописувач
Повідомлень: 97
З нами з: 11 вересня 2008, 20:02

Повідомлення oremus » 11 вересня 2008, 20:56

Думаю брате, що ти більше зробив послугу Гарафіні Маковій ніж хто інший...припхав її на форум УГКЦ. Таких Гарафін у кожній українській школі по пару осіб. Народознавство сучасне це збір праведного з грішним. Просто тим які беруть подібні книжки до рук треба нагадати "Злих книжок не читай!" Бери книжечку фольклорну тай співай на радість собі та іншим... :cry:

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 12 вересня 2008, 07:28

oremus писав:Думаю брате, що ти більше зробив послугу Гарафіні Маковій ніж хто інший...припхав її на форум УГКЦ. Таких Гарафін у кожній українській школі по пару осіб. Народознавство сучасне це збір праведного з грішним. Просто тим які беруть подібні книжки до рук треба нагадати "Злих книжок не читай!" Бери книжечку фольклорну тай співай на радість собі та іншим... :cry:




Не цілком так.... Я не мав і не маю наміру її тут рекламувати, тому що негативно ставлюсь до її антихристиянського вчення та праць. Вона поки що одна така на Україні у своєму роді. Хіба не ясно, що через її "об*явлення" руйнується практично вся християнська догматика? Її книжки (а їх вона вже випустила понад 20) продаються не раз при наших церквах на велику духовну шкоду вірним... Газети, аудіо матеріали тощо. Де дивиться наше духовенство? Чому в нас так "кульгає" апологетика? Адже єресі явні.
Її книг я не купував і ніколи не збираюся робити. Я маю що читати, слава Богові. Просто мені їх подарували для критичного розгляду. Я не можу говорити об*єктивно про річ, не пізнавши її перед тим. Це принцип філософії. Але прочитавши трохи, нема бажання надалі читати подібний "брєд". А люд чомусь захоплюється цими забобонами та магією....
Гарафіна ставить себе понад Христову Церкву. Каже, що отримує постійно інформацію від самого Бога-Отця...
А на зло мовчати гріх. Тому людям треба часом роз*яснювати де чорне, а де біле!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 12 вересня 2008, 08:36

mmm82 писав: Хіба не ясно, що через її "об*явлення" руйнується практично вся християнська догматика?


Брате, нічого її "об'явлення" не зруйнує. Хоча шкоди може наробити. А про апологетику - то треба не на форумі а парохові казати :wink:

І в моїй (Вашій) конкретній парохії не буде подібних безчинств.

Пригадую колись у Львові старець бородатий розповсюджував книги типу "Попередження" чи щось такого. то за день на проповіді було про нього сказано - що то дурниці, а за два дні пішов чоловік собі геть.

п.с. А про рекламу oremus добре написав. про таку не чув і не знав. Та й знати не хочу. Якщо побачу щось біля себе - то робитиму. Чого і вам бажаю.
З повагою, Дмитро.

oremus
дописувач
дописувач
Повідомлень: 97
З нами з: 11 вересня 2008, 20:02

Повідомлення oremus » 12 вересня 2008, 10:45

Знаєте люди, я думаю це звичайний робочий процес, коли Церква має обовязок проповідувати Правду, а світ кривду! Так було завжди.
Наступне, щодо книжок і Гарафіни. Вона не представляє позицію Церкви і може писати навіть про новий адронний колайдер, котрого Гарафіна тримає на припічку :oops:
Інша річ це будь яке видання, яке має мати апробацію цензора Ц. Взяв книжку, де у назві щось на кштал "Істини божі у видіннях нових пророків второхристиянських книг ...і.тд" ага відкривай першу сторінку, де має бути "за дозволом Церкви" і т.д.
Ще один момент, проповідники з амвону мають оповідати про овець у вовчих шкурах, а не про мильний діалог Юльки з Віктором...Я чув як один архієрей темою науки взяв переповісти сценарій серіалу "Баро"...шок на місті...потовиділення у мене закінчилося наступного дня. Що робила Гарафіна тим часом можете собі уявити... :evil:

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 12 вересня 2008, 19:03

Найперше це насмішка над офіційним християнством… П. Гарафіна також радить, крім іншого, плюнути, наприклад, на глину, зліпити з неї хрестик та кинути у вогонь. Або випити свяченої води та відразу сплюнути через ліве плече… Чи на п*ятці лівої ноги намалювати хрестик і потім стати на землю (ЗНЕВАГА ХРЕСТА ХРИСТОВОГО!). Також заохочує ковтати жаб, щоб… «пожерти» сатану…
Все це лине начебто з неба… Інформація поступає тільки на хрещених.
Це велика духовна проблема, бо нищиться через ці окультні богозневажливі речі речі правдива віра…
Диявол бо не їздить на курорт…
У Церкві, крім правдивих об*явлень, є немало сумнівного походження, не від Бога, хоч на Нього можуть зсилатися задля замилення очей.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 12 вересня 2008, 19:10

oremus писав:Знаєте люди, я думаю це звичайний робочий процес, коли Церква має обовязок проповідувати Правду, а світ кривду! Так було завжди.
Наступне, щодо книжок і Гарафіни. Вона не представляє позицію Церкви і може писати навіть про новий адронний колайдер, котрого Гарафіна тримає на припічку :oops:
Інша річ це будь яке видання, яке має мати апробацію цензора Ц. Взяв книжку, де у назві щось на кштал "Істини божі у видіннях нових пророків второхристиянських книг ...і.тд" ага відкривай першу сторінку, де має бути "за дозволом Церкви" і т.д.
Ще один момент, проповідники з амвону мають оповідати про овець у вовчих шкурах, а не про мильний діалог Юльки з Віктором...Я чув як один архієрей темою науки взяв переповісти сценарій серіалу "Баро"...шок на місті...потовиділення у мене закінчилося наступного дня. Що робила Гарафіна тим часом можете собі уявити... :evil:


Я, до речі, теж умію набрати на компі "за дозволом церковної влади". Інша річ, коли є ще відповідний підпис цензора, печатка. Звичайно, я до тогой веду, що духовенство теж мусить чувати. Якщо їм дорогі безсмертні душі вірних.
Не знаю наскільки то правда, чув що раніше її підтримували брати студити... Цікаво, чи ситуація направилась? Теж мені повідали, що бачили як цього літа її книги продавались у львівському Шевченківському гаю.
І ще вчителька цілителька мусить знати, що за кожне слово має відповісти перед Богом. І не тільки усне.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 12 вересня 2008, 19:21

demetris писав:
mmm82 писав: Хіба не ясно, що через її "об*явлення" руйнується практично вся християнська догматика?


Брате, нічого її "об'явлення" не зруйнує. Хоча шкоди може наробити. А про апологетику - то треба не на форумі а парохові казати :wink:

І в моїй (Вашій) конкретній парохії не буде подібних безчинств.

Пригадую колись у Львові старець бородатий розповсюджував книги типу "Попередження" чи щось такого. то за день на проповіді було про нього сказано - що то дурниці, а за два дні пішов чоловік собі геть.

п.с. А про рекламу oremus добре написав. про таку не чув і не знав. Та й знати не хочу. Якщо побачу щось біля себе - то робитиму. Чого і вам бажаю.


Може знищити Божі догматичні істини у свідомості певних християн...
У львівському храмі св. Андрія висіло неподалік дверей попередження, щоб вірні не купляли книг, що шкодять вірі. Думаю, і зараз воно там є. Просто останніми часами там не буваю. Тому що її книги продавались на подвір*ї церкви поруч з багатьма іншими, аудіо касетами з науками о. Г. Планчака тощо.
А тепер та жінка, що займалася цією брудною справою, просто відійшла трохи далі, ближче до дерев і далі за своє... Ще й має охорону... Декого вже, деякою мірою, переслідували за те, що сказав негативно про її "творчість".
Треба нам,християнам, реагувати проти сектанства і новітнього поганства, навертаючись до Господа! Адже маємо немало засобів для цього.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 14 вересня 2008, 17:16

Завдяки критичному розглядові цих «одкровень», численних забобонів, магічних елементів, ідолопоклонства робиш висновок, що Гарафіна Маковій, колишня атеїстка, за її ж словами, отримує різнорідну інформацію просто з пекла, від її так званого темного «бога». На цьому акцентує увагу у своїй книзі «Окультизм у християнстві» Мирослав Маріїн, де він дав певну богословську оцінку нехристиянському вченню вчительки з Буковини. Тій фантастиці, завуальованому окультизму, магії, поганству тощо. Від такої профанації християнства, Божих відвічних істин, аж йде обертом голова...
У книзі «Намистини», котра охарактеризована як шляхи пошуку і Господні одкровення, дорога із духовного намулу до… Небесної чистоти на сторінці 557 Гарафіна стверджує наступну неправдивість: «Господь каже на молитву, щоб надДари Духа Святого (наші газети, книжки) розповсюджувались у церкві – поміх християнами. Щоб вони пізнавали якомога детальніше, як ГРІХ ДІЄ і що таке ІСТИННА СВЯТІСТЬ і ПРАВЕДНІСТЬ на Землі…». Однак насправді Слово Господа Бога не може суперечити тому, що сказане в Біблії та чого завжди навчає протягом віків Його свята Церква. Загальному Об’явленню. Це наче аксіома!
«Взяла на молитву…», «Пішло на молитву…», «Почула на молитву…». Так вона часто висловлюється. До речі всякі маги, екстрасенси, чарівники, відьми… теж, певним чином, «моляться», та до кого? Звичайно, не до християнського Бога… Дехто навіть цього не приховує. Інші маскуються, прикриваються християнством, подібно як ця буковинка. До речі, вона, як довідуємося з книг, непогано обізнана з магічними практиками. Буває, не раз говорить: «На курсах магів навчають так і так…». Пише, як відомо, у св. Писані, що підступний сатана часами вдає із себе ангела світла, щоб якомога більше душ потягнути за собою.
А зараз на основі її «діалогів з богом» ще подам те, з чим Маковій не погоджується. Не все. Дещо. Ворога треба знати «в лице». Зрозумієте опісля, який абсурд та які єресі вона пропагує в цивілізованому світі.

ОТОЖ, ГАРАФІНА МАКОВІЙ ПРОТИ:

•Стриження волосся жінки, що буцімто… будить змія, що спокусив Єву… Щоб жінки носили шапку, бо це, виявляється, «атомна бомба» для Адама... Макіяжу, фарбування та висмикування брів, фарбування губ та вій, високих підборів і т. п. Ходження з розпущеним волоссям...
Чи під силу сучасній жінці (людині) всього цього дотримуватися?
•Кладення різних продуктів, води або їжі на долівку, де є дотик усяких ніг… Має бути тільки на підвищенні.
•Ставлення фотографії на хресті покійника, що мусить бути лишень дубовим. Бо, згідно з її забобонним нецерковним висловом, фотографія на могилі, якщо душа не заспокоєна, примагнічує до себе і передає родичам при відвідинах зібране собою зло… Взагалі-то Гарафіна теж і проти фотографії як такої, бо це начебто частина людини, дроблення її на шматки… Її аргумент: «Якби це так, то у раю обов’язково був би фотоапарат і Господь би з ним відправив із раю Єву і Адама, щоб фіксували найяскравіші події землян і Землі. Та й був би тоді фотоапарат і серед апостолів, щоб зафіксувався на плівці життєпис Божого Сина…».
Смішно якось сказано і нераціонально, певним чином. Хто тоді думав про фотоапарат чи про якусь іншу техніку? Все розвивалося помалу в часі. На все були свої потреби. «Не прогрес є регрес» , ― підкреслює одне латинське прислів’я.
•Того, щоб рвати стару одежу на ганчір’я… «При найменшій неблагочестивості в Отці – будуть у вас ноги втирати: закликає руйнацію з усіх місць», – пише сміливо вчителька-народознавець у «Намистинах».
•Імпорту. Бо коли-хто споживає щось із чужого краю (банани, ківі, апельсини…), то до своїх нечистот – рідних додає… карму (нечистоти) чужої землі.
•Вогнепальної зброї.
А як же тоді захист перед чужоземним нападником? Що грабує твоє помешкання, вбиває твоїх дітей, родичів, земляків? Був у нас на Україні партизанських рух і не лише…
•Годування немовляти тваринним молоком (різними сумішами), бо в дитини розвивається через те… твариняче начало.
•Туалетів у квартирах. Бо вони буцімто оскверняють дух споживчої води… Вода має властивість зафотографовувати…
Дивні нісенітні речі!
•Селекції. Бо та нібито бере силу не з Божественного Вогню, а – силу селекціонера, його роду, нащадків…
•Опечатування гробу людини, яка не склала себе у свідомій вірі в Господа. З Богом та людина, як зазначається, вже нічого не має і як опечатується гріб, то… оскверняється святиня.
Такого, направду, не знайдеш у християнській літературі, потвердженій офіційною церковною владою. Не завжди нам відомо про останні хвилини переходу когось до вічності, про його потаємні думки серця. Тільки Всевишній знає про все, який хоче щоб кожен осягнув спасіння, прийшовши до розуміння Правди. Вирок винесений якось передчасно…
•Ялинки в новорічну ніч. Вона є… програмацією зла, деревом сумним, складним, що не любить людської компанії і т. д.
•Новорічних маскарадних явищ, «Маланки» тощо.
•Дарування діткам різних іграшкових звірів, птахів – відбитків того, що не має знаходити притулку в живому вигляді у християнській оселі… Тобто слоник, собака, зайчик…
Це крайність. А крайність не раз важко назвати доброю.
•Електричної праски. За нею, має бути лише на деревному вугіллі…
•Того, щоб вагітна жінка проводжала в останню дорогу покійного. Тому що дитина все в себе втягує, перебирає… Черговий, отже, видуманий небіблійний забобон!
•Готування їжі чужою людиною, бо це тоді… стає отрутою – не наші думки, емоції… І як тоді піти в гості? З усім своїм чи як? Сам Ісус Христос колись гостював, заходив до Марти й Марії і не тільки.
•Підлоги в хаті, лінолеуму, паркету…
•М’яких меблів. Виробів із віскози.
•Того, щоб одягати одяг своїх батьків. Аби… не повторювати їхньої долі.
Фантастика!
•Орання землі плугом, цим… «металевим монстром».
•Щоб у помешкані були поламані відпрацьовані годинники, адже стягують до оселі зло…
•Тримання в оселі папуги… Це, як випливає з «Намистин» чи з книги «Щоб жив на землі Христос», ― море злого вогню. Попугай у клітці – в’язниця на родовій лінії. Оце так «крутий» забобон!
•Того, щоб жінка під час критичних днів йшла до криниці, бо через таке «осквернення» в неї не буде, між іншим, ніколи якісного молока для годування маляти… Цікаво, навіть до церкви в такий особливий для жінки час дозволяється йти, а тут… Це ж стається попри її волю. І це Господь передбачив у своїх планах. Маковій твердить, що жінці й під час місячних не можна переступати церковного порогу…
•Пиття води з балонів.
•Ринви на хаті, бо вона… відмежовує нашу оселю від цієї Господньої купелі (дощової води), від цих Господніх Дарів. Каже що предки, яких вона обожнює і які є для неї авторитетом, ніколи їх не використовували…
До речі, зауважив, що Гарафіна дуже узагальнює дії предків. Трапляється, що на основі одного села чи двох робить висновок про все. Хоч світ не тільки тісний, але й широкий одночасно. Зокрема Україна зі своїми степами, морями, горами…
•Того, щоб щось продавати та купувати в неділю. Продане або куплене в цей день не лишає довго при житті, не робить щасливим…
Звичайно, неділеньку святу як Господній день треба шанувати, відвідати Божественну Літургію, але всяке в житті трапляється. Бувають ще різні обставини, непередбачувані випадки. Як з цього випливає, не можна тоді цілком, навіть після церкви, навіть один раз… Знову крайність, забобон, що в’яже немічну й так людину, як і інші, по руках та ногах!
•Проливання крові тварин у піст. Бо станеш калікою, матимеш на тілі рану від ножа, заріжуть у морзі у стані клінічної смерті при вскритті…
•Городніх робіт до місячного календаря.
•Телевізора (витвору диявола), супутникових антен…
Хоч будь-яку річ, навіть найменшу, можна використати як на добро, так і на зло. Якщо така справа, то можна дивитися виключно релігійні телеканали (канал), а їх теж нині не бракує, на щастя. Інші, особливо нецензурні, треба просто заблокувати. Також не все є добре (боговгодне) в Інтернеті, сьогоднішніх книжках, журналах, газетах… Згідно з нею, телевізійна система на сьогодні є найвищим каналом зла. Може й так, бо багато ллється з екрана телевізора розпусти, крім добра. Але чи найвищим? Та кожному своє.
•Парникової розсади.
•Перегною на городі. Людських відходів.
•Телефону, телефонних розмов.
•Того, щоб хліб був якоїсь іншої форми, крім круглої… Кожна господиня має пекти його для своєї родини сама.
А як робота чи здоров’я чи якісь інші причини не позволяють на це??? А як у когось нема в хаті господині?
•Миття волосся водою з-під крана чи з річки… Мусить бути з колодязя, некип’ячена…
•Роблення поміток, підкреслень у св. Письмі своєю недосконалою рукою...
Безумовно, воно як Боже Слово натхненне св. Духом, Господом, але робити для їх себе у власній Біблії можна (!). Тільки з розумом, для кращого запам’ятовування, як вчить, наприклад, студентів методологія. Добре простим олівцем, а не як малі діти, що ще не вміють писати чи бродячі сектанти Свідки Єгови, щоб знайти потім відразу «зброю для атаки» інакомислячих, зокрема католиків…
•Похорону на другий день… Начебто не встигає остаточно розділитися душа з тілом: через те не отримує спокою, потрапляє… в лабети сатани, а живі мають чимало бід…
Жах! Хіба так вчить Христова Церква на землі??? Жодна офіційна Церква так не навчає!
•Художньої літератури… За Гарафіною, це приземлений космічний корабель зла, аби всіх забрати і викинути у помийну диявольську яму…

Думаю, не більшу від її сектантських «догм».
•Переливання крові. Взагалі лікарів, офіційної медицини в державі…
•Прального порошку… Що нібито порушує енергетичний обмін людини, створений законами Неба. («Відповідаємо на запитання», ст. 84-85).
•Рубання дерев… «Дерева – це очі злі. У них завжди буває закутий недобрий дух, що відпрацьовує свою карму, тобто має перероджуватись із зла на добро…». Аргумент учительки-народознавця: будьте воістину у Христі, щоб духи не взяли над вами верх, – і зрізайте дерева, які потрібно. Каже Гарафіна, що, мовляв, наші предки старалися не чіпати духів природи, дерев, знаючи, що важко уникнути гріха, навіть істинно прагнучи Бога…
Оце так фантастика! До такої «премудрості» важко додуматись розумному. Наші предки також, до слова, використовували при будівництві й деревину. Це підтверджує і археологія, і здоровий глузд.
•Щоб маля виносити на люди…

І так само багато чого іншого ще не до вподоби «пророчиці», що не співпадає з її «об’явленням», хоч співпадає найперше із здоровим людським глуздом, в переважній більшості з думкою Господньої Церкви. Вона час від часу навіть використовує біблійні цитати, підтасовуючи їх під своє ОКУЛЬТНЕ ДИВОВИЖНЕ ВЧЕННЯ. Це ВЕЛИКИЙ СКАНДАЛ і ЗРАДА ХРИСТИЯНСЬКОЇ ВІРИ! Нівелювання Божого закону і заклик до духовного блуду-гріха.
Бережімо себе тільки в істині Всевишнього, відкидаючи лихі нашепти лукавого, що полює безперестанку за людськими душами, бо ж не можемо пити одночасно з чаші Господньої і з чаші демонської; бути спільниками як Господнього столу, так і демонського (пор. 1 Кор. 10, 21). :(
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 14 вересня 2008, 20:40

Кого зацікавила ця болюча проблема сьогодення (одна з багатьох!), то можна ще собі почитати, що думають про Гарафіну Маковій представники інших християнських конфесій - з Православної Церкви:

http://www.iona.kiev.ua/qa/contemporane ... ition/197/
http://www.pravoslavja.lutsk.ua/vev/stattja?newsid=514
http://www.humansite.ru/sins/

Нехай береже від окультного зла Господь!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 16 вересня 2008, 13:07

Останніх 6 постів від автора теми :ROFL:
Це форум чи збірник статтей? :wink:

Брате, ну немає тут бажаючих поговорити про згадану особу.
З повагою, Дмитро.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 16 вересня 2008, 14:03

demetris писав:Останніх 6 постів від автора теми :ROFL:
Це форум чи збірник статтей? :wink:

Брате, ну немає тут бажаючих поговорити про згадану особу.


І форум, і збір статей,як і в переважній більшості.
То не про її особу варто більше говорити, а про її окультне (нехристиянське) антилюдське вчення з богословської точки зору. Вловлюєте різницю?
Про підгорецьких сектантів "догналців" теж немало говорили. Офіційні повідомлення ЧСВВ копіювали в цілому...
В останній час від мене були,як бачите, посилання на інші ресурси. Статті не наводились завжди. :)
Думаю, ще все попереду.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

oremus
дописувач
дописувач
Повідомлень: 97
З нами з: 11 вересня 2008, 20:02

Повідомлення oremus » 16 вересня 2008, 15:32

Привіт.
Друже, прослідкуй за моєю думкою. І дай відповідь на мої запитання.

Чому церква каже вірним назагал "Злих книжок не читати" ?

Чому перед відкритим люком на дорозі стоїть попереджувальний знак?

Саме тому не варто тут популяризувати (вивчати) маразми параноїдального жанру Гарафіни, бо у такий спосіб роздмухуємо нездоровий інтерес.

Досліджувати (рецензувати) будь що може виключно вакцинований лікар у рукавицях та масці. Форум не лабораторія.

Моє переконання і прохання Гарафіну у дослідну барокамеру :o

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 16 вересня 2008, 17:21

oremus писав:Привіт.
Друже, прослідкуй за моєю думкою. І дай відповідь на мої запитання.

Чому церква каже вірним назагал "Злих книжок не читати" ?

Чому перед відкритим люком на дорозі стоїть попереджувальний знак?

Саме тому не варто тут популяризувати (вивчати) маразми параноїдального жанру Гарафіни, бо у такий спосіб роздмухуємо нездоровий інтерес.

Досліджувати (рецензувати) будь що може виключно вакцинований лікар у рукавицях та масці. Форум не лабораторія.

Моє переконання і прохання Гарафіну у дослідну барокамеру :o



Звичайно,є церковна заповідь цього не робити, та чомусь люди захоплюються подібними речами, їх практикують, грішачи водночас, а дехто на це все спокійно собі дивиться і не робить з цього проблеми, хоч вона очевидна. Християни кинулись у "гарафіномаковійство", а декому це "кольорово", навіть офіційній церковній владі...
Якщо про це лихо мовчати, то заговорить каміння!
Чому нам інколи так бракує євангельського радикалізму у боротьбі зі злом? Чому? Чим ми захоплені?
На форумі говориться про багато речей (і добро, і зло, і про підгорецьких тощо). Я вибрав для цього розділ "Балачка", де, як пише, можна говорити про все, що цікавить...
Це не є популяризація її вчення, творчості. Воно вже й так знане багатьом й без цього.
Чому коли почав у світ виходити сумнівний Гаррі Поттер, зчинився такий розполох? Не задумувались? І мудрі люди реагували проти цього завуальованого окультизму-сатанізму, а не бавились собі спокійно.
До речі, нам часом бракує прикладу православних у захисті своєї віри. Ви тільки подивіться скільки у них існує Інтернет-ресурсів проти сектанства. І не з метою їх реклами, а з метою захисту Христової віри та Церкви.
У нас існує свобода совісті. То ж пишу, що вважаю за потрібне. Та й маю відповідний грунт під ногами. :)

Це не є така собі проста параноя чи шизофренія. Я бачу, ви не бачите проблеми в цьому чи як? Маковій та її бригада знають, що роблять. Лиш, ми, на жаль, часом не знаємо і не хочемо знати.
Не хочете сказати нормально свою думку про її вченя, то й не треба. Світ широкий!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 16 вересня 2008, 19:24

to oremus


1.Чому перед відкритим люком на дорозі стоїть попереджувальний знак?



2.Досліджувати (рецензувати) будь що може виключно вакцинований лікар у рукавицях та масці. Форум не лабораторія.


my ві-дь:


1. Рідко можна побачити такий знак. Щось не бачив ні разу,якщо чесно... Знаємо, що часто люди падають у яму, калічаться тощо. Через крадіжки (кришки ),недбальство інших. Тож можна постраждати у прямому та переносному значенні.

2. Безумовно, треба бути добре обізнаним із правдами християнської віри, бути самому в ній утвердженим, щоб не "потонути" в морі зла, щось аналізуючи чи порівнюючи для себе або для добра інших.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

oremus
дописувач
дописувач
Повідомлень: 97
З нами з: 11 вересня 2008, 20:02

З нами Бог, що звільняє від тривог!

Повідомлення oremus » 16 вересня 2008, 19:41

Привіт.
Ти добре все сказав. Добре.
Якось сказав мій знайомий гарну фразу : "Чим більше нас, тим менше їх" Музимо займатися євангелізацією і просвітленням духовним, починаючи від дітей. Зверни увагу на головній сторінці про головну тему синоду- Євангелізація, як проголошення і передавання Євангелія. Сіючи добро зла стає менше.
А головне зверни увагу на свій девіз "З нами Бог, що звільняє від тривог!". А ти кажеш..."кольорово" :roll:

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: З нами Бог, що звільняє від тривог!

Повідомлення o.Mykil » 17 вересня 2008, 09:34

oremus писав:Привіт.
Ти добре все сказав. Добре.
Якось сказав мій знайомий гарну фразу : "Чим більше нас, тим менше їх" Музимо займатися євангелізацією і просвітленням духовним, починаючи від дітей. Зверни увагу на головній сторінці про головну тему синоду- Євангелізація, як проголошення і передавання Євангелія. Сіючи добро зла стає менше.
А головне зверни увагу на свій девіз "З нами Бог, що звільняє від тривог!". А ти кажеш..."кольорово" :roll:



Безперечно, євангелізація має бути на належному місці і найперше варто нам євангелізувати світ власним добрим прикладом християнського життя.
Щодо вислову "кольорово", то ,мабуть, трохи переборщив. Але мав на увазі, щоб хтось із наших церковних ієрархів сказав своє достойне слово щодо вчення цієї вчительки, що баламутить і духовенство, і мирян. Потрібно тут, наприклад, духа св. Іринея Ліонського.
У Середньовіччі, як відомо, з подібними речами довго не бавились...
Ось деякі плоди Православної Церкви у подібній справі:http://apologet.narod.ru/apologetika/oglavlenie/sylky.htm
Просто підписався раз на розсилання інформації, цікавлюсь подібними речами. УСПІХІВ!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Re: З нами Бог, що звільняє від тривог!

Повідомлення demetris » 17 вересня 2008, 20:45

mmm82 писав: У Середньовіччі, як відомо, з подібними речами довго не бавились...


сумуємо за інквізицією? :twisted:
З повагою, Дмитро.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: З нами Бог, що звільняє від тривог!

Повідомлення o.Mykil » 18 вересня 2008, 07:02

demetris писав:
mmm82 писав: У Середньовіччі, як відомо, з подібними речами довго не бавились...


сумуємо за інквізицією? :twisted:


Та ні... Я не за фізичне катування, прилюдне вбивство правдивих відьм. Бо інквізиція мала свої промахи і зараз була б порушенням прав людини. Просто за "інквізиційну строгість на духовному рівні". У словесній формі! :(
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Re: З нами Бог, що звільняє від тривог!

Повідомлення demetris » 18 вересня 2008, 20:51

mmm82 писав:Та ні... Я не за фізичне катування, прилюдне вбивство правдивих відьм. Бо інквізиція мала свої промахи і зараз була б порушенням прав людини. Просто за "інквізиційну строгість на духовному рівні". У словесній формі! :(


Ви менелякяєте, брате. Тобто Жанна д'Арк теж була правдивою відьмою? А тепер просто так собі свята? Чи її не інквізиція спалила?
А порушення прав людини - це єдине, що вам не дозволяє втілити інквізицію в сучасному житті?
Розтлумачте, бо чогось не розумію.
З повагою, Дмитро.

Чупик
початківець
початківець
Повідомлень: 30
З нами з: 03 квітня 2008, 10:47

Re: З нами Бог, що звільняє від тривог!

Повідомлення Чупик » 19 вересня 2008, 12:26

demetris писав:
mmm82 писав:Та ні... Я не за фізичне катування, прилюдне вбивство правдивих відьм. Бо інквізиція мала свої промахи і зараз була б порушенням прав людини. Просто за "інквізиційну строгість на духовному рівні". У словесній формі! :(


Ви менелякяєте, брате. Тобто Жанна д'Арк теж була правдивою відьмою? А тепер просто так собі свята? Чи її не інквізиція спалила?
А порушення прав людини - це єдине, що вам не дозволяє втілити інквізицію в сучасному житті?
Розтлумачте, бо чогось не розумію.

Перечитав всі точки зору і доходжу до єдиного висновку - книжки такого типу читати не тощо гріх, а їх навіть до друку готувати не можна. Людям (такого типу як авторка), як говориться в Святому Письмі - горіти в гієнї вогняній за свої діяння, та за зведені душі до гріха. І не потрібно популяризувати такі книжки, хоча я сам її не читав і не збираюсь читати.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: З нами Бог, що звільняє від тривог!

Повідомлення o.Mykil » 19 вересня 2008, 15:56

demetris писав:
mmm82 писав:Та ні... Я не за фізичне катування, прилюдне вбивство правдивих відьм. Бо інквізиція мала свої промахи і зараз була б порушенням прав людини. Просто за "інквізиційну строгість на духовному рівні". У словесній формі! :(


Ви менелякяєте, брате. Тобто Жанна д'Арк теж була правдивою відьмою? А тепер просто так собі свята? Чи її не інквізиція спалила?
А порушення прав людини - це єдине, що вам не дозволяє втілити інквізицію в сучасному житті?
Розтлумачте, бо чогось не розумію.



Дещо з Вікіпедії: "...В хрониках венецианца Морозини прямо сказано: «Англичане сожгли Жанну по причине её успехов, ибо французы преуспевали и, казалось, будут преуспевать без конца. Англичане же говорили, что, если эта девушка погибнет, судьба не будет больше благосклонна к дофину». В ходе процесса выяснилось, что обвинить Жанну будет не так то просто — девушка держалась на судилище с потрясающим мужеством и уверенно опровергала обвинения в ереси и сношениях с дьяволом, обходя многочисленные ловушки. Поскольку не удавалось добиться от неё признания в ереси, суд начал концентрироваться на тех фактах, где добровольное признание Жанны не требовалось — например на ношении мужской одежды, пренебрежении авторитетом Церкви, а также пытался доказать, что голоса, которые слышала Жанна, исходили от дьявола. Вопреки нормам церковного суда Жанне не разрешили подать апелляцию Папе и проигнорировали благоприятные для Жанны выводы процесса в Пуатье.

В надежде сломить волю узницы её содержат в ужасных условиях, английские стражники оскорбляют её, трибунал угрожает ей пыткой, но всё напрасно — Жанна отказывается покориться и признать себя виновной. Кошон понимал, что если он осудит Жанну на смерть, не добившись от неё признания вины, то лишь поспособствует возникновению вокруг неё ореола мученицы. 24 мая он прибегнул к откровенной подлости — предъявил узнице готовый костёр для её казни через сожжение и уже возле костра обещал перевести её из английской в церковную тюрьму, где ей будет обеспечен хороший уход, если она подпишет бумагу об отречении от ересей и послушании Церкви. При этом бумага с текстом, зачитанным неграмотной девушке, была подменена другой, на которой был текст о полном отречении от всех своих «заблуждений», на которой Жанна поставила крест. Естественно, Кошон и не думал выполнять своё обещание и снова отправил её в прежнюю тюрьму..."


http://ru.wikipedia.org


Я ж про неї не заікався... Звичайно, щодо Жанни д'Арк прийняли поспішне рішення, як на мене, не дослідили до кінця, на котрому боці істина. Церква (декотрі її представники) можуть помилятися часом на людському рівні.
Я не є за вбивсто людей подібних... Є ж Божа Заповідь "не вбий". Ми живемо у цивілізований час. Є ж на це зараз конгрегація віровчення у справах віри та моралі чи як її там, тож хай вирішує. Теж слово за душпастирямм на локальному рівні, якщо щось подібне появиться.

П. С. А Маковійка задалеко зайшла у своїй магії та забобонстві (духовному блуді). У Старому Завіті фальшивих пророків, як відомо, каменували... Звела немало душ на хибний шлях. Вона просто не для порівняння з теперішньою відомою святою...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: З нами Бог, що звільняє від тривог!

Повідомлення o.Mykil » 19 вересня 2008, 16:00

Чупик писав:
demetris писав:
mmm82 писав:Та ні... Я не за фізичне катування, прилюдне вбивство правдивих відьм. Бо інквізиція мала свої промахи і зараз була б порушенням прав людини. Просто за "інквізиційну строгість на духовному рівні". У словесній формі! :(


Ви менелякяєте, брате. Тобто Жанна д'Арк теж була правдивою відьмою? А тепер просто так собі свята? Чи її не інквізиція спалила?
А порушення прав людини - це єдине, що вам не дозволяє втілити інквізицію в сучасному житті?
Розтлумачте, бо чогось не розумію.

Перечитав всі точки зору і доходжу до єдиного висновку - книжки такого типу читати не тощо гріх, а їх навіть до друку готувати не можна. Людям (такого типу як авторка), як говориться в Святому Письмі - горіти в гієнї вогняній за свої діяння, та за зведені душі до гріха. І не потрібно популяризувати такі книжки, хоча я сам її не читав і не збираюсь читати.



Після критичного аналізу я їх просто спалю, і це буде скоро. Просто дали люди оглянути. Читали їх, купували. В тому-то біда, що зло там дуже замасковане, хоча часами випливає на чисту воду. Дуже Гарафіна Маковій прикривається Богом...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Marat
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 01 січня 2007, 17:09
Звідки: Львів

Повідомлення Marat » 20 вересня 2008, 07:10

Так подібною макулатурою(якби ж то тільки Гарафіна, про різні „вчення” під маскою зцілення від хворіб можна написати цілу книгу) забиті всі книжкові магазини, заборонити це продавати неможливо, демократія... Тут тільки один вихід – видання літератури з критикою цих вчень, створення сайтів в інеті, напівокультні під маскою християнства книги будуть з”являтися сотнями, все не попалиш, не заборониш.Ясно, що пустити в світ брехню легше, ніж потім її спростовуавати, але іншого шляху нема. :)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 21 вересня 2008, 12:42

«Пізнається бо дерево з плоду!» (Мт 12, 33). І пекельні сили, за св. Писанням, не здолають Христової Церкви...
Так, дідько набирає часами образу ангела світла. Використовує для «місії» і своїх слуг…
Якось чаклунка Гарафіна в одній зі своїх книг на одне питання про її особисте життя, ставлення чоловіка до її «ноші для світу» зазначила те, що її чоловік має свою голову на плечах, тобто власні погляди на світ, думки тощо. «Я для нього авторитету не складаю, бо вважає, що для проповідування є монастирі, церкви і спеціально для того призначені духовні особи…».
Мудро, отже, мислить її чоловік, бо саме так і має бути на землі – це ж воля Всевишнього. Як твердив апостол Павло в одному з послань: «Жінка хай в Церкві мовчить». Є в цьому певна рація…
Веде далі вчителька розмову, що… книжки, котрі вона написала, чоловік до рук не бере, і листів, які надходять, теж…
Тому Гарафіна «терпить», рівняється на святих, що не раз віддалялись від людей, проживаючи на самоті, в печерах… «Бог дає інформацію для людей. Бог дає інформацію во ім’я спасіння», − пише брехливо.
Згідно з нею, життя для неї стало… суцільною молитвою… Немає людини, на котру могла б опертися (і не було ніколи!). «Цілковита відмова від світ і від світського життя взагалі. Домашньо-келійний спосіб існування, у молитвах, іконах, постах… Відмова від громадського транспорту, бо там закомульована велика зла сила від натовпу людей, вибиває із ритму, довго не дає працювати… Так само відмова від оточуючої дійсності, людей, друзів, знайомих, бо кожен приходить зі своїм, своє викидає, а треба слухати Небо. Щоб краще його почути, найбільше інформації принести, постає необхідність відмовитися від того, що на землі… («Відповідаємо на запитання»). Господь згодом таким скаже, якщо не розкаються: «Я вас не знаю…».
Проте це тільки прикриття. Пахне обманом, якому не варто вірити. Бо сатана у своїй суті є облудником від початку. Його хитрощі (спокуси)нам добре відомі! До речі, правдиві маги (чорно-білі) часто відрікаються традиційно друзів, рідних, знайомих і т. д., щоб займатися «спокійно», своїми темними ділами…
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 21 вересня 2008, 12:53

Marat писав:Так подібною макулатурою(якби ж то тільки Гарафіна, про різні „вчення” під маскою зцілення від хворіб можна написати цілу книгу) забиті всі книжкові магазини, заборонити це продавати неможливо, демократія... Тут тільки один вихід – видання літератури з критикою цих вчень, створення сайтів в інеті, напівокультні під маскою християнства книги будуть з”являтися сотнями, все не попалиш, не заборониш.Ясно, що пустити в світ брехню легше, ніж потім її спростовуавати, але іншого шляху нема. :)



Так, на жаль, це правда. Окультизм, прогрішення проти найпершої Божої Заповіді (не раз у християнській упаковці) процвітає зараз на повну силу. Навіть на цьогорічному черговому книжковому форуму у Львові, крім корисної літератури, було й немало окультної (з біло-чорної магії, сіро-буро-малинової), езотеричної, язичницької тощо. На всі кольори й смаки. Одна будка була повністю присвячена астрології...

А Маковій хоче служити одночасно і Богові, і чортові (більше) ще й іншим пропонує. Християнську молитву підмінює хитро магічними формулами, сіючи тільки обман та гріх…
_________________
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 21 вересня 2008, 14:12

Християнський люд хоче знати правду про цю вчительку-народознавця --http://www.cirota.ru/forum/view.php?subj=20959

До слова, у своїй суворості вона теж проти, щоб співав на сцені її внук-- http://www.wz.lviv.ua/pages.php?ac=arch&atid=65100
Цікаво з чим це пов*язано? :(
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
ola
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 211
З нами з: 21 серпня 2007, 01:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення ola » 21 жовтня 2008, 14:14

дякую за тему! порадьте, будь ласка, якісь публікації (чи, краще, книги!!!), які практично і переконливо доводять абсурдність "вчення" Гарафини Маковей... Знаю, що є книжка Мирослава Маріїна "Окультизм і християнство". Не певна, чи вона є до кінця апробована Церквою. Що скажете?
Вернися до дому свого, і розкажи, які речі великі вчинив тобі Бог! (Луки 8, 39)

Аватар користувача
ola
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 211
З нами з: 21 серпня 2007, 01:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення ola » 27 жовтня 2008, 15:09

люди, будь ласочка, не мовчіть :cry:
маю знайому, яка "повелася" на Гарафині Маковей... Застосовує купу її приписів. Чоловік жінки "в щоці". Те, про що писав автор теми на початку, люди, які вірять Гарафині, скурпульозно виконують. Потрібна якась книжка, апробована Церквою, в якій написано, що все це - маразм і забобони!!! Може, хтось бачив якесь застереження єпископа щодо її книжок?? Дуже прошу, порадьте щось офіційне, яке виразно застерігає щодо "вчення" Гарафини!!!
Просто статті з інтернету на жіночку не впливають...
Вернися до дому свого, і розкажи, які речі великі вчинив тобі Бог! (Луки 8, 39)

Інквізитор
дописувач
дописувач
Повідомлень: 59
З нами з: 22 жовтня 2008, 12:04
Звідки: Перлина Поділля

Повідомлення Інквізитор » 29 жовтня 2008, 13:49

ммм82 друже я тебе чудово розумію і розділяю твоє обурення. :implication: Рекомендую почитати Кураєва "Сатанізм для інтелігенції", книжка бомба. Хоча сам Кураєв мені не подобається. Приїжало це чудо у Вінницю і такого набалакало, що краще б і рота не розкривало. Хоча як то кажуть старість не радість, маразм не оргазм :D .
ПС: Листи Баламута К. С. Льюіса такуж дуже крута книжка. Я залишив посилання в темі Богосло"я можеш також переглянути. :wink:
Я є лиш чверть буття
Три чверті мене, то свобода
А те що бачиш ти не я
А двері крізь які немає входу
І коли щось я говорю, то не слова, а вітер
Я там де небо п'є зорю
Я вихід із всього на світі


Повернутись до “Спільноти, що пов'язують себе з Християнством”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей