Сторінка 1 з 1

Псевдохристиянська секта в Луцьку

Додано: 26 жовтня 2008, 20:18
o.Mykil
С. І. Х.! Був сьогодні у справах у Луцьку і на вокзалі побачив дивацьку нібито релігійну рекламу автентичних сучаcних сектантів.

По-перше, на громадному білборді була зображена явна алогічність. За ними, жодна Церква (з офіційних тим більше!) не несе спасіння, проте себе вони, всупереч власним словам, нею несправедливо називають (і запрошують у свої "тенета"), "Новозаповітньою", до слова, будучи за всіма параметрами СЕКТОЮ! Я вже їм відписав. Щоб не ображали почуття традиційних віруючих. Наш Ісус же говорив, що Його Вселенської Церкви сили пекла не здолають до кінця... І їй уже близько 2000 років.


Ось їхній сайт, що був поданий на рекламному щиті навперемін з рекламою продуктів - http://nta.lutsk.ua/index.html


Не попадіться до новітньої сектантської пастки!

Додано: 26 червня 2009, 10:59
o.Mykil
ОЗНАКИ ПРАВДИВОЇ ЦЕРКВИ

Правдива Церква Ісуса Христа повинна мати чотири ознаки: бути єдиною, святою соборною (католицькою) і апостольською.
Єдність Церкви полягає в тому, що вона всюди і завжди голосить те саме вчення.
Святість Церкви грунтується на її прагненні довести людство до святості.
Правдива Церква є соборною (всесвітньою, вселенською), або католицькою, тобто повинна відповідати всім народам землі і прагнути до об'єднання народів.
Правда є одна для всіх людей. Ісус Христос умер за всіх людей, а, возносячись на небо, послав Апостолів до всіх народів іземлі, які жили, живуть і будуть жити до кінця світу (Мат. 28, 20). Отже, І свою Церкву Христос заснував для всіх народів, а, зіславши на Апостолів дар розмовляти різними мовами, зазначив, що різні народи повинні з'єднатися у Христовій Церкві.
Правдива Церква повинна бути апостольською, тобто вона мусить існувати від апостольських часів, і її настоятелі повинні бути послідовниками Апостолів.
Ісус Христос неодноразово обіцяв своїй Церкві опіку і охорону (Мат. 16, 18; Мат. 28, 20). Під опікою самого Христа не може загинути Церква, ним заснована — мусить існувати і дійсно існує від апостольських часів аж донині.
Главою правдивої Церкви має бути наступник св. Петра.
Єдиними законними спадкоємцями св. Петра є римські папи.
Правдивою Церквою Христовою є та Церква, яка від часу створення терпить переслідування і яку Бог прославив багатьма чудами.
Ісус часто попереджував учнів, що на них чекають переслідування. Він говорив: "Слуга не більший від пана свого. Переслідували мене — пересліду¬ватимуть і вас" (Йоан 15, 20); "А й година настане, коли то всяк, хто вас убиватиме, буде гадати, що служить тим Богові" (Йоан 15, 19). І дійсно, Католицьку Церкву постійно переслідували…


Згідно з Католицьким Катехизмом.

Додано: 26 червня 2009, 22:48
IgorKkul
на їхньому сайті знайшов слова
"Гуманітарна допомога справді приносить велику користь відчиняючи двері для проповіді євангелії."

і стало чомусь так сумно за нас і за наш народ..... :(

Додано: 27 червня 2009, 16:04
o.Mykil
IgorKkul писав:"Гуманітарна допомога справді приносить велику користь відчиняючи двері для проповіді євангелії."
:(


Ну, матеріальні дочасні цінності не завжди сприяють для ефективного голошення Слова Божого... Отак, гуманітаркою вербують не раз іноземні зайди наш народ до своїх новоутворених "церков" ціною зради первісної віри.