Чи буде колись відновлено Рай на землі?

"єговісти", "мормони"...

Модератори: Just_me, Artur, ihor

Soren117
новик
новик
Повідомлень: 18
З нами з: 27 квітня 2009, 22:05

Повідомлення Soren117 » 12 травня 2009, 14:38

robie писав:
А Ви історію власної організації вивчаєте, взагалі? Вам нагадати хто такі Чарльз Рассел чи Рутерфорд?
А дати, що вказувалися в Сторожовій Вежі як дати кінця світу: 1914, 1915, 1916, 1918, 1925 (цього року селяни навіть не сіяли, настільки були впевнені), 1942 (про те, що було збудовано "дім князів" для пророків, що мали воскреснути до закінчення другої світової, ви в курсі, я сподіваюся?), 1966, 1975, 1980, 1999 і т.д.

Вивчайте історію, це дуже корисно, і не давайте себе дурити, думайте самостійно і критично.


2 Петра 3:3,4

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 12 травня 2009, 15:40

1 Івана 5:7-10
1 Івана 4 :1-5
2 Солунян2:2
Матвія 7:15-16
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Повідомлення ShMariam » 15 травня 2009, 16:58

Як на мене, байдуже, де буде рай, головне, щоб в нього потрапити :)
Кажуть, що рай, як і пекло, починається ще на землі - в серці.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 18 травня 2009, 14:49

ShMariam писав:Як на мене, байдуже, де буде рай, головне, щоб в нього потрапити :)
Кажуть, що рай, як і пекло, починається ще на землі - в серці.


У Катехизмі Католицької Церкви сказано, що Церква - це Царство Боже на землі.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Soren117
новик
новик
Повідомлень: 18
З нами з: 27 квітня 2009, 22:05

Повідомлення Soren117 » 19 травня 2009, 23:24

ShMariam писав:Як на мене, байдуже, де буде рай, головне, щоб в нього потрапити :)
Кажуть, що рай, як і пекло, починається ще на землі - в серці.


Не вір всьому тому що кажуть, а перевіряй на Біблії!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 20 травня 2009, 09:55

Soren117 писав:
ShMariam писав:Як на мене, байдуже, де буде рай, головне, щоб в нього потрапити :)
Кажуть, що рай, як і пекло, починається ще на землі - в серці.


Не вір всьому тому що кажуть, а перевіряй на Біблії!


"Хто ж мене любить, того полюбить мій Отець... і ми прийдемо до нього й у ньому закладемо житло" (Йо 14,21.23)
Чи це не рай?
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 20 травня 2009, 10:54

Преподобний Максим Ісповідник.

Дещо до теми...

Деякі люблячі Господа докладають зусиль, щоб збагнути, у чому ж полягатиме відмінність між вічними обителями й обітованим насліддям, чи буде ця відмінність визначатися місцем або кількістю і якістю досконалости кожного? Комусь видається, що першим, а комусь - що другим. Ті, які пізнали, що означає «Боже Царство всередині вас» (Лк. 17, 21) і «в домі Отця Мого багато жител» (Йо. 14, 2), - ті, отже, приймуть друге твердження, Царство Бога і Отця за вседержительством є у всіх віруючих, а за благодаттю воно є в тих, які цілковито відмежувалися від будь-якого зацікавлення природним життям, чи то душевним, чи тілесним, і здобули духовне життя так, що можуть твердити разом із апостолом: «Живу вже не я, а живе Христос у мені» (Гал. 2, 20).

http://www.truechristianity.info/ua/boo ... ife_03.php

Думки інших про сутність раю http://www.evangelie.ru/forum/t49781.html

Виявляється, декотрі вчені знайшли місцезнаходження раю http://open.az/index.php?newsid=34435 :D
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Soren117
новик
новик
Повідомлень: 18
З нами з: 27 квітня 2009, 22:05

Повідомлення Soren117 » 20 травня 2009, 15:07

Олюнька писав:"Хто ж мене любить, того полюбить мій Отець... і ми прийдемо до нього й у ньому закладемо житло" (Йо 14,21.23)
Чи це не рай?


Що це за новий письменник Біблії з реп ім'ям "Йо 14,21.23"

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 20 травня 2009, 16:13

Soren117 писав:
Олюнька писав:"Хто ж мене любить, того полюбить мій Отець... і ми прийдемо до нього й у ньому закладемо житло" (Йо 14,21.23)
Чи це не рай?


Що це за новий письменник Біблії з реп ім'ям "Йо 14,21.23"


Не варто чіплятися слів... Нічого тут нового та дивного. Це характерне для Церкви скорочення від імені євангелиста Йоана (Івана). У цьому є якась релігійна проблема? Це немаю нічого спільного, наприклад, з дитячою забавкою йо-йо чи закарпатським діалектним словом "йо" - так.

Думаю, ви зрозуміли суть, незважаючи на скорочення. Але ще, можливо, вам прояснить ситуацію і сама Олюнька. :D
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Soren117
новик
новик
Повідомлень: 18
З нами з: 27 квітня 2009, 22:05

Повідомлення Soren117 » 20 травня 2009, 21:50

У Івана 14:21,23 сказано, що ....Ми прийдемо до нього, і оселю закладемо в нього. А інший переклад каже ...Тоді ми прийдем до нього та будемо з ним перебувати.

Тут іде мова про тісні взаємени людини з Богом та Ісусом.
А де ви тут Рай побачили?????

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 21 травня 2009, 07:46

Soren117 писав:
Тут іде мова про тісні взаємени людини з Богом та Ісусом.
А де ви тут Рай побачили?????



Можливо, людина тут побачила "рай" як блаженний стан перебування в духовній єдності зі своїм Спасителем? :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 21 травня 2009, 09:01

Взагалі ми не можемо точно сказати як і що буде після нашої смерті. Біблія - один провідник, який може нам щось підказати і розповісти.
В Обявлені св.Івана. Сказано, що буде небо нове і нова земля. І Іван бачив місто святе, Новий Єрусалим, що сходив з неба від Бога.
І тоді Господь сказав, що це оселя Бога з людьми, і Він буде жити разом з ними. І Бог кожну сльзу з очей їх зітре, і не буде вже смерті.

З цього можна зробити висновок лишень такий, що нам , грішним людям потрібно думати про спасіння (молитися, каятися в гріхах, читати Біблію і вчитися бути праведними, хоча це дуже важко, а старатися треба). А Господь краще знає, що нам і де краще. Тільки перебування з Господом, на мою думку є Раєм.
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 21 травня 2009, 09:15

Щоб багато не фантазувати про Рай, вічне життя тощо, треба заглядати часто до Катехизму Вселенської Церкви:



Ті, що вмирають у благодаті і приязні Божій і які є цілковито очищені, живуть вічно з Христом. Вони назавжди уподібнені до Бога, бо вони Його бачать «як Він є» (1 Ів. 3, 2), обличчям в обличчя. Відповідно до загального Божого розпорядження, від часу Вознесіння Господа і Спаса Ісуса Христа на небо, душі всіх святих та всіх інших вірних, які померли, отримавши святе Хрещення Христове, і яким перед смертю не було чого очищати, або якщо в них було чи буде щось до очищення, то коли після своєї смерті вони завершать це очищення, навіть перед воскресінням їх тіл і перед Загальним Судом, ці душі були, є і будуть у небі, у Небесному Царстві і Небесному Раю з Христом, прийняті до товариства святих ангелів. Після терпіння і смерті Господа Ісуса Христа вони бачили і продовжують бачити Боже єство інтуїтивним баченням і навіть обличчям в обличчя, без посередництва будь-якого створіння.

Це досконале життя з Пресвятою Трійцею, ця спільність життя і любові з Нею, з Дівою Марією, з ангелами і всіма святими називається «небом». Небо є останньою метою і сповненням найглибших бажань людини, станом найвищого й остаточного блаженства.

Жити в небі – це «бути з Христом» (Пор. Ів. 14, 3; Флп. 1, 24; 1 Сол. 4, 17). Вибрані живуть «у Ньому», але вони там зберігають чи, краще сказати, знаходять свою тотожність, своє власне ім’я (Пор. Од. 2, 17). «Бо життя – це бути з Христом: тому-то, де є Христос, – там життя, там і Царство» (Св. Амвросій, Пояснення Євангелія від Луки, 10, 121).

Своєю смертю і Воскресінням Христос «відчинив» нам небо. Життя блаженних полягає в повному володінні плодами Відкуплення, яке завершив Христос, Який приєднує до Своєї небесної слави тих, що увірували в Нього і залишилися вірними Його волі. Небо є блаженною спільнотою усіх тих, які досконало поєднані з Христом.

Це таїнство блаженної спільності з Богом та з усіма тими, які є у Христі, перевищує всіляке розуміння й уявлення. Св. Письмо про це говорить образами: життя, світло, мир, весільний бенкет, вино Царства, дім Отця, небесний Єрусалим, рай: «Те, чого око не бачило й вухо не чуло, що на думку людині не спало, те наготував Бог тим, що Його люблять» (1 Кор. 2, 9).

Через Його трансцендентність, Бога неможливо побачити таким, яким Він є, доки Він Сам не відкриє Свого таїнства для безпосередньої контемпляції з боку людини і доки не дасть їй здатності до цього. Це бачення Бога у небесній славі Церква назвала «блаженним баченням».

«О, якою буде твоя слава і твоє щастя: бути допущеним бачити Бога, мати честь брати участь у радості спасіння та вічного світла в товаристві Христа Господа, твого Бога, (…) тішитися в Царстві Небесному разом із праведниками і друзями Божими радощами дарованого безсмертя» (Св. Кипріян Карфагенський, Послання, 58, 10).

У небесній славі блаженні продовжують із радістю виконувати волю Бога стосовно інших людей і всього творіння. Вони вже царюють із Христом; із Ним «царюватимуть на віки вічні» (Од. 22, 5).


http://basilianfathers.ca/svitlo/statti ... Cerkvy.htm
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Чи буде колись відновлено Рай на землі?

Повідомлення Yur » 30 травня 2010, 22:54

У Святому Письмі не раз згадується про вишній небесний Новий Єрусалим.

Збудися, збудись, зодягнися, Сіоне, у силу свою, зодягнися у щати пишноти своєї, о Єрусалиме, о місто святе, бо вже необрізаний та занечищений більше не ввійде до тебе! (Ісая 52:1)
Уставай, світися, Єрусалиме, бо прийшло твоє світло, а слава Господня над тобою засяла! (Ісая 60:1)
А вишній Єрусалим вільний, він мати всім нам! (Галатів 4:26)
Але ви приступили до гори Сіонської, і до міста Бога Живого, до Єрусалиму небесного, і до десятків тисяч Анголів (Євреїв 12:22)
Переможця зроблю Я стовпом у храмі Бога Мого, і він вже не вийде назовні, і на нім напишу Ім'я Бога Мого й ім'я міста Бога Мого, Єрусалиму Нового, що з неба сходить від Бога Мого, та нове Ім'я Своє. (Об'явлення 3:12)


Що ж це за такий Єрусалим, що мати всім нам, і що він може мати спільного з нашою землею, дивимось далі в Об'явленні.

І бачив я небо нове й нову землю, перше бо небо та перша земля проминули, і моря вже не було.
І я, Іван, бачив місто святе, Новий Єрусалим, що сходив із неба від Бога, що був приготований, як невіста, прикрашена для чоловіка свого. (Об'явлення 21:1,2)


Як бачимо мова іде про нову землю навіть без моря.
Про нову землю і нове небо згадується у Старому й Новому Заповітах.

Бо ось Я створю нове небо та землю нову, і не згадаються речі колишні, і не прийдуть на серце! (Ісая 65:17)
Але за Його обітницею ми дожидаємо неба нового й нової землі, що правда на них пробуває. (2-е Петра 3:13)


Те що, море насправді означає воду, теж знаходимо у Біблії:

І назвав Бог суходіл: Земля, а місце зібрання води назвав: Море. (Буття 1:10)

Й зрозумілим стає, що за відсутности води тілесна сутність людини буде іншою. Відсутність води у новій обителі вказує на НОВЕ ДЖЕРЕЛО життя вічного -- Дух оживляючий.

Так і написано: Перша людина Адам став душею живою, а останній Адам то дух оживляючий (1-е кор. 15:45)
=================================================================

Радив би ще раз звернути увагу на Ісая 65:17

Бо ось Я створю нове небо та землю нову, і не згадаються речі колишні, і не прийдуть на серце!

Що й вказує на іншу сутність Життя Вічного у Царстві Небеснім у порівнянні до нашого теперішнього земного.

=================================================================
Також маємо розуміти, що людина первісна й людина есхатологічна це не зовсім одне й те ж.

Поэтому никак не следует думать, что мы по воскресении будем иметь такое тело, какое имел первый человек до грехопадения. http://christianity.shu.ru/Texts/augustine/civ_dei/civdei13.htm
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)


Повернутись до “Спільноти, що пов'язують себе з Християнством”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей