І знову свідки...

"єговісти", "мормони"...

Модератори: Just_me, Artur, ihor

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Що порадити?

Повідомлення Olya » 17 березня 2009, 10:27

Моя донечка дружить з однією дівчинкою ще з дитячого садочка, з її батьками ми з чоловіком також підтримували дружні відносини. Це була примірна родина (відвідували церкву, вели правельний спосіб життя). В них є 3 дітей. Але на жаль мама цих дітей цього року почала спілкуватися зі свідками Єгови. Спочатку вивчала разом з ними Біблію, потім почала ходити на їхні зібрання, а тепер почала проповідувати. Її чоловік дуже проти цього, бо вона почала в цю віру перетягувати дітей. Все в цій родині пішло шкереберть. Почалися сварки і непорозуміння. Та на жаль почали страждати найбільше діти.
Ось приклад : мама не дозволяє дітям носити хрестик, тато наказує дітей через те, що вони не носять . Тато бере дітей до церкви - мама забороняє їм ходити. Результатом стало те, що дівчинка з якою моя дочка дружила стала погано вчитися, звязалася з найгіршими дітьми в класі, почала вживати погані слова і т. д. Я розумію дитину, бо вона вдома як між двома вогнями.
Я старалася поговорити з її мамою, але вона вже так затуманена цим вченням. Я купила книжку про свідків і хотіла дати їй її прочитати, але вона її не взяла, сказавши що це спеціальна провокація.
моя донька перестала з цією дитиною дружити (бо вона почала говорити, що не можна носити хрестика , неможна молитися до Богородиці і т.д) Моя дочка дуже розчарована, що вона втратила подружку. Що в цій ситуації сказати дитині? І як повернути маму цієї дівчинки я не знаю. Я дуже переживаю за цю родину, але як їм допомогти не знаю.
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

oremus
дописувач
дописувач
Повідомлень: 97
З нами з: 11 вересня 2008, 20:02

Повідомлення oremus » 17 березня 2009, 18:23

Ольго скажу з досвіду. Має пройти час 2-4 роки і ця мама сама побачить що то є свідки. Однак вам всім не потрібно нічого такого робити, щоб відрізати мости до її повернення. якщо ця мама не буде мати куди повертатися, вона знайде великі проблеми з психікою в першу чергу. ЛЮБІТЬ ЇЇ ВСІ НЕ ЛАМАЙТЕ ЇЇ ДУМККИ.ДАЙТЕ МОЖЛИВІСТЬ САМІЙ ЗАПЛУТАТИСЯ. З свідками інакше не можна Черяк якщо зявився мусить уже дозріти..Я говорю з досвіду. Моя мати була у свідках. ми пережили трагедію. Наслідки розбираємо і сьогодні. Молитва в першу чергу допоможе дітям...

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 17 березня 2009, 20:30

Шкода тих нещасних "свідків", що свідомо чи напівсвідомо зрікаються християнства, заперечуючи всі його основні догматичні правди, та й ще інших вводять у блуд...

А пояснювати чиї це "пророки" варто, як на мене, бо секта агресивна до ортодоксальних християн, особливо католиків!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Повідомлення Tornado » 17 березня 2009, 23:52

Молитися за цю маму, жертвувати якісь терпіння, Бог добрий.

В такій ситуації опинилися мої сусіди: жінка з дітьми пішли геть від чоловіка та ще й подала в суд на розвід, мовляв пив і бив її. То ще зараз тягнеться судова справа. Вона теж ходила до церкви з дітьми, а потім зв*язалася з свідками і пішло поїхало...

Soren117
новик
новик
Повідомлень: 18
З нами з: 27 квітня 2009, 22:05

Ісус Христос та Марія, продовження теми

Повідомлення Soren117 » 21 травня 2009, 10:59

Відповідь стосовно того,що Ісус є богом, але не всемогутні і не рівним за значенням з Богом.

Ів. 17:3: «[Ісус молився до свого Отця:] Життя ж вічне — це те, щоб пізнали Тебе, єдиного Бога правдивого, та Ісуса Христа, що послав Ти Його». (Зверніть увагу, що Ісус назвав «єдиним Богом правдивим» не себе, а свого Отця в небі).

1 Кор. 8:5, 6: «Хоч і існують так звані «боги» чи на небі, чи то на землі, як існує багато богів і багато панів, та для нас один Бог — Отець, що з Нього походить усе, ми ж для Нього, і один Господь — Ісус Христос, що все сталося Ним, і ми Ним». (Тут Отця представлено як «одного Бога» християн і як того, що займає становище, відмінне від становища Ісуса Христа).

Ів. 20:17: «Говорить до неї [Марії Магдалини] Ісус: «Не торкайся до Мене, бо Я ще не зійшов до Отця. Але йди до братів Моїх та їм розповіж: Я йду до Свого Отця й Отця вашого, і до Бога Мого й Бога вашого!» (Отже, для воскреслого Ісуса Отець був Богом так само, як і для Марії Магдалини. Цікаво, що ніде в Біблії не знаходимо, щоб Отець звертався до Сина словами «Бог Мій»).

Ів. 14:28: ...йду до Батька, оскільки Батько більший від мене.

Ефес. 4:6 один Бог і Батько всіх, котрий над усіма і діє через усіх та в усіх.

Матвія 3:16, 17 «Це Син Мій Улюблений, що Його Я вподобав!» . Ісус Христос — це Син Божий.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Ісус Христос та Марія, продовження теми

Повідомлення romanm » 21 травня 2009, 11:54

Шановний Soren117 дуже добре що відкрили тему. Але чи вистарчить приводити тільки цитати???

Я тоже можу, наприклад.
(Пробачте немає в мене укр. біблії, дозвольте на російській:

Тогда сказали Ему: кто же Ты? Иисус сказал им: от начала Сущий, как и говорю вам.» (Ин. 8:25)

«А o Сыне ... в начале Ты, Господи, основал землю, и небеса - дело рук Твоих;» (Евр1:10)

«Они будут вести брань с Агнцем, и Агнец победит их; ибо Он есть Господь господствующих и Царь царей, и те, которые с Ним, суть званые и избранные и верные.» (Откр. 17:14)

Іт.д.Тоді виходить що є 2 боги, один більший , другий меньший????

В мене до Вас питання, скільки існує Богів??? Звичайно, якшо подивимося на 1 Кор. 8:5, «есть много богов и господ много».
Але згідно Євангелія від Ів 17:3, скільки? Я думаю, що ви згодитися зі мною, коли скажем що є один Бог Єгова????А всі інші не правдиві боги?!


У нас з вами виникне проблема в термінах. Тому що ви вважаєте Ісуса сотвореним Отцем, на рівні Люцифера??? А він є родженний, від Отця не сотворений!Вловлюєте різницю?????

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Re: Ісус Христос та Марія, продовження теми

Повідомлення ljubomyr_ps » 21 травня 2009, 13:04

Soren117 писав:Відповідь стосовно того,що Ісус є богом, але не всемогутні і не рівним за значенням з Богом.


1 Кор. 8:5, 6: «Хоч і існують так звані «боги» чи на небі, чи то на землі, як існує багато богів і багато панів, та для нас один Бог — Отець, що з Нього походить усе, ми ж для Нього, і один Господь — Ісус Христос, що все сталося Ним, і ми Ним». (Тут Отця представлено як «одного Бога» християн і як того, що займає становище, відмінне від становища Ісуса Христа).

Матвія 3:16, 17 «Це Син Мій Улюблений, що Його Я вподобав!» . Ісус Христос — це Син Божий.


Та Ви, друже, просто не визнає триєдиного Бога - вічного, єдиносущного і нероздільного! Бога Отця-Бога Сина-Бога Святого Духа!.
Що тут сказати -(потомкам відступника Арія,Лютера та ін.) - Ви вишукуєте з Біблії потрібні Вам цитати для доказу своєї правоти (так само як свідки єгови) і стараєтесь тим переконати форумчан у своїй правоті.
"На початку було Слово, а сово в Бога було, і Бог було Слово".
Та й в Символі Віри Святої Апостольської Церкви все сказано. чого ще вишукувати, звичайно для відпавших від Апостольської Церкви завжди знайдуться 150 доказів своєї правоти, але все це переливання з пустого в порожнє.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 21 травня 2009, 16:46

Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Soren117
новик
новик
Повідомлень: 18
З нами з: 27 квітня 2009, 22:05

Re: Ісус Христос та Марія, продовження теми

Повідомлення Soren117 » 21 травня 2009, 20:56

ljubomyr_ps писав:
Та Ви, друже, просто не визнає триєдиного Бога - вічного, єдиносущного і нероздільного! Бога Отця-Бога Сина-Бога Святого Духа!.

"На початку було Слово, а сово в Бога було, і Бог було Слово".


Прочитайте будь ласка друже ljubomyr_ps, коли виник догмат про Трійцю!

У «Новій британській енциклопедії» сказано: «Ні слова Трійця, ні чітко висловленого догмата не знаходимо в Новому Завіті; ані Ісус та його послідовники не мали наміру заперечувати Шему у Старому Завіті: «Слухай, Ізраїлю: Господь, Бог наш — Господь один!» (Повт. 6:4)... Догмат поступово розвивався протягом кількох століть і в супроводі багатьох суперечок... Під кінець IV століття... догмат про Трійцю в цілому набув тієї форми, в якій дійшов до нашого часу» («The New Encyclopædia Britannica», 1976, Мікропедія, т. X, с. 126).
"На початку було Слово, а сово в Бога було, і Бог було Слово".

Що мав на увазі апостол Іван, коли писав Івана 1:1? Чи він хотів сказати, що Ісус сам і є Богом чи, може, що Ісус з Отцем є одним Богом?
У тому ж розділі, 18-му вірші, Іван написав: «Ніхто Бога ніколи не бачив,— Однороджений Син, що в лоні Отця, Той Сам виявив був». Чи хтось із людей бачив Ісуса Христа, Сина? Звичайно! Отже, чи Іван говорить, що Ісус був Богом? Явно ні.
В кінці свого Євангелія Іван робить такий підсумок: «Це ж написано, щоб ви ввірували, що Ісус є Христос, [не Бог, а] Божий Син» (Ів. 20:31).

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Re: Ісус Христос та Марія, продовження теми

Повідомлення ljubomyr_ps » 21 травня 2009, 21:59

Soren117 писав:
У «Новій британській енциклопедії» сказано: «Ні слова Трійця, ні чітко висловленого догмата не знаходимо в Новому Завіті; ані Ісус та його послідовники не мали наміру заперечувати Шему у Старому Завіті: «Слухай, Ізраїлю: Господь, Бог наш — Господь один!» (Повт. 6:4)... Догмат поступово розвивався протягом кількох століть і в супроводі багатьох суперечок... Під кінець IV століття... догмат про Трійцю в цілому набув тієї форми, в якій дійшов до нашого часу» («The New Encyclopædia Britannica», 1976, Мікропедія, т. X, с. 126).
"На початку було Слово, а сово в Бога було, і Бог було Слово".

Що мав на увазі апостол Іван, коли писав Івана 1:1?


Отож бо й воно що для мене не «Нова британська енциклопедія» авторитет - а Свята Апостольська Церква яку утвердив Христос і яку "ворота пекла не переможуть", затверджені нею догми і визнані нею обявлення є авторитетом.
Тому що мав на увазі Іван Церкві і її вірним давно відомо і не вам нас переконувати й повчати :)
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 22 травня 2009, 11:50

Пізнавальний, між іншим, веб-ресурс - http://askforbiblie.by.ru/forjw/true/proskunew.htm


В єврейській мові слово Бог - множина. Троє свідчать на небі: Отець, Слово і Святий Дух (1 Ів. 5:7). Дух Божий створив мене (Іов. 33:4). Сам Дух заступається за нас (Рм. 8:26). Дух повів Ісуса в пустиню (Мт. 4:1). Хто бачить мене, той бачить Отця. Я в Отці і Отець у мені (Ів. 14:8-10). Слово стало тілом (Ів. 1:14). Я і Отець-одно (Ів. 10:30). Бог з'явився в тілі (1 Тм. 3:16). Господь мій і Бог мій (Ів. 20:28). Великий Бог і Спас наш Ісус Христос (Тит. 2:13). У ньому вся повнота Божества тілесно (Кл. 2:9). Він - правдивий Бог і життя вічне (1 Ів. 5:20).


Тепер щодо Богородиці....


Ангел Гавриїл був посланий Богом до Діви, зарученої з чоловіком на ймення Йосиф, благовістити народження Ісуса. Марія сказала до ангела: - "Як воно станеться, коли я не знаю мужа?" (Лк. 1:26-35). Це свідчить про намір Марії і Йосифа жити в чистоті. Брама ця буде зачинена (Єз. 44:2). Сектанти не величають Богородиці, бо не читали у Св. Письмі: "Ось бо віднині ублажатимуть мене всі роди" (Лк. 1:48). Прийшла до мене мати Господа мого (Лк. 1:43). Праворуч Бога стоїть Цариця (Пс. 44:10). Жінка, одягнена в сонце, і місяць під її стопами, на її голові вінець з 12-х зір (Од. 12:1). Набожність до Пречистої Діви є знаком вибрання до неба (Св. Іван Дамаскин, VIII ст.).


Біблійна істина про Христа як Господа та фальсифікації на цю тему Свідків Єгови - http://askforbiblie.by.ru/forjw/true/true.htm

У свідків "Гови" Ісус навіть встиг раніше побувати "Архангелом Михаїлом"- http://askforbiblie.by.ru/forjw/true/archangelos.htm :D
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Soren117
новик
новик
Повідомлень: 18
З нами з: 27 квітня 2009, 22:05

Повідомлення Soren117 » 23 травня 2009, 19:15

Титул «архангел» означає «начальник ангелів», або «головний ангел».
Цікаво, що слово «Архангол» ніде в Біблії не вживається у множині, з
чого випливає, що є тільки один архангел.
А в Юди 9 говориться, що архангел — це Михаїл.

В Об 12:7—12 Михаїл разом зі своїми ангелами воював проти дракона.
Тільки про одну вірну особу, окрім самого Творця, говориться, що їй
підкоряються ангели. Це — Ісус Христос (Матвія 13:41; 16:27; 24:31). Апостол Павло зробив особливу згадку про «Господа Ісуса з Анголами сили Своєї» (2 Солунян 1:7, 1 Петра 3:22).

Про воскреслого Господа Ісуса Христа в 1 Солунян 4:16 (Кул.) сказано так: «Сам бо Господь з повеліннєм, з голосом архангелським... зійде з неба».
Отже, голос Ісуса описується як голос архангела. Таким чином, цей вірш вказує на те, що сам Ісус і є архангелом Михаїлом.

Аватар користувача
Anatolij
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 07 грудня 2008, 20:13
Звідки: Kalush
Контактна інформація:

Повідомлення Anatolij » 23 травня 2009, 20:59

Soren117 писав:

Про воскреслого Господа Ісуса Христа в 1 Солунян 4:16 (Кул.) сказано так: «Сам бо Господь з повеліннєм, з голосом архангелським... зійде з неба».
Отже, голос Ісуса описується як голос архангела. Таким чином, цей вірш вказує на те, що сам Ісус і є архангелом Михаїлом.


Ви свідок Єгови!?
А правильно вище наведений текст зі Святого Письма звучить так:
"Бо сам Господь на даний знак, на голос архангела та при сурмі Божій, зійде з неба, і найперше воскреснуть ті, що вмерли в Христі" (Сол 4:16)

Soren117
новик
новик
Повідомлень: 18
З нами з: 27 квітня 2009, 22:05

Повідомлення Soren117 » 23 травня 2009, 21:46

А правильно вище наведений текст зі Святого Письма звучить так:"Бо сам Господь на даний знак, на голос архангела та при сурмі Божій, зійде з неба, і найперше воскреснуть ті, що вмерли в Христі" (Сол 4:16)


Я вражений від того, що ви вважаєте переклад П.Куліша та І.Пулюя(1871) неправильним!!!
"Сам бо Господь з повелїннем, з голосом архангелським і з трубою Божою зійде з неба, і мертві в Христї воскреснуть найперше" (1 Солунян 4:16 (Кул.))

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 24 травня 2009, 15:16

Anatolij писав: [

Ви свідок Єгови!?


Особисто я по всіх повідомленнях бачу, що так... Адже логіка "свідків" мені добре відома. :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 24 травня 2009, 15:17

Soren117 писав:
Таким чином, цей вірш вказує на те, що сам Ісус і є архангелом Михаїлом.[/b]


А ціле св. Писання та Боже Передання, на щастя, доводять нам протилежне...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Anatolij
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 07 грудня 2008, 20:13
Звідки: Kalush
Контактна інформація:

Повідомлення Anatolij » 24 травня 2009, 19:36

Soren117 писав:
А правильно вище наведений текст зі Святого Письма звучить так:"Бо сам Господь на даний знак, на голос архангела та при сурмі Божій, зійде з неба, і найперше воскреснуть ті, що вмерли в Христі" (Сол 4:16)


Я вражений від того, що ви вважаєте переклад П.Куліша та І.Пулюя(1871) неправильним!!!
"Сам бо Господь з повелїннем, з голосом архангелським і з трубою Божою зійде з неба, і мертві в Христї воскреснуть найперше" (1 Солунян 4:16 (Кул.))



Слухайте, це ж нова секта пулюїстів і кулішівців утворюється, бо як бачимо, ці перекладачі єдині, хто зміг правильно і грамотно перекласти Святе Письмо, вони пророки і тільки їхній переклад несе спасаючу істинно-інтерпретуючу Нову Новину! Римська, Греко-Католицька Церква усі ці століття помилялися, спасіння роду людського було неможливим до приходу на світ єдиноправдивих Куліша і Пулюя, і саме тепер ми отримали можливість зрозуміти Святе Обявлення і спасати свої душу істинним вченням... %)

Бо коли я цитую Біблію, яка перекладалася священиком, була опрацьована біблійною комісією ЧСВВ, членами Римської обителі, переклад здійснений не 2 текстами, а всіма 3-ма текстами (як відомо, декілька текстів було знайдено на поч 20 ст в печерах Кумран, що багато в чому доповнює неточності і помилки перекладів минулих редакцій), і переклад змістовно протилежний у певних моментах перекладу Куліша, тоді постає питання - хто помиляється? або чий переклад досконаліший?

І дайте відповідь будь-ласка на питання: "Оце Ваше відкриття - що ніби-то Ісус Христос є Архангелом Михаїлом, коли ця концепція зявилася, в якому столітті?"

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 25 травня 2009, 13:42

Зображення


Як зазначає с. Софія Клімовська, у книзі "Що ти знаєш про Свідків Єгови", Свідки Єгови навчають, що Ісус помер не на хресті, а на палі, хоч апостоли славили розіп'ятого Ісуса, а не посадженого на палю (пор. 1 Кор. 1, 17-24; 2, 2). Свідки твердять, що Христос воскрес не тілом, а духом, що Його тіло Єгова знищив. А у Святому Письмі, зокрема у Євангелії св. Луки (Лк. 24, 36-43), переконливо представлене воскресіння Ісуса в тілі. Ісус доводив наляканим апостолам, що Він не дух. „Гляньте на мої руки та на мої ноги: це ж я сам. Доторкніться до мене та збагніть, що дух тіла й костей не має, як бачите, що я їх маю" (Лк. 24, 39).

Христос не існував вічно, але був створений Богом...

У Біблії написано, що Бог породив Христа (Євр.1,5) і що Христос є Сущий, тобто Бог (Ів. 8,58).

Христос – Архангел Михаїл, а не Бог...

Проте, Архангел Михаїл не має влади судити диявола (Юди.1,9), тоді як Христос неодноразово це робив (Мт.4,3-11; Мр.5,1-13).


Свідки Єгови зневажають також і Матір Божу, заповіді, насміхаються з віруючих людей, називаючи їх ідолопоклонниками, поганами. Для підтвердження своєї правоти використовують цитати з Книги „Вихід": „Не робитимеш собі ніякого тесаного кумира, ані подобини того, що вгорі, на небі, ні того, що внизу, на землі, ні того, що попід землею, в водах" (Вих. 20, 4).
Востаннє редагувалось 06 липня 2009, 08:26 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 3 разів.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 25 травня 2009, 13:45

Anatolij писав:

Слухайте, це ж нова секта пулюїстів і кулішівців


Коли навіть Свідки Єгови беруть до рук і св. Писання в перекладі Хоменка, то теж трактують біблійні тексти, як їм вигідно, як скажуть там на горі - у Брукліні...


http://www.truechristianity.info/svideteli_01.html

http://effata.lds.lviv.ua/effata_old/co ... article.11

http://www.antitotal.org.ua/index.php?s ... m=2&print=
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

І знову свідки...

Повідомлення прочанка » 24 червня 2009, 10:40

Прочитала статтю, яка викликала глибоке обурення, але інакше ніж автора запиту...

У Львові стадіон ''Україна'' віддали на два дні Свідкам Єгови
Депутат Львівської обласної ради від фракції УНП Олег Немчінов просить міського голову Львова Андрія Садового пояснити, на якій підставі на території комунальних підприємств міста Львова проводять масові заходи тоталітарні секти. Відповідний депутатський запит було підтримано на сесії Львівської обласної ради 23 червня, - повідомили в прес-службі ЛОО УНП.

"Як і більшість львів’ян, я нещодавно отримав у свою поштову скриньку запрошення на "Конгрес". Його організатором є "місцевий збір Свідків Єгови". Як громадянин, поважаю свободу совісті та віросповідання, гарантовану Конституцією України, чергову річницю якої відзначатимемо 28 червня. Проте з подивом із запрошення я дізнався, що "Конгрес" відбудеться 26-28 червня на стадіоні "Україна", який є комунальною спортивною спорудою і не передбачений для використання у якості культової споруди", - йдеться у тексті запиту.


Мені ж інше не зрозуміло, чому наша влада продається всім підряд. Наш мер приймав учать у хресному ході на Хрестопоклонну неділю, йшов у процесії поважних отців церкви і тут із спокійною совістю дозволяє сектантам, які живуть невідомо на який і чий кошт поширювати єресь, збиваючи людей і замалюючи копійкою. В ряді європейських "безбожних" країн ця секта визнана небезпечною і забороненою, а в патріархальному віруючому Львові - їм зелена вулиця.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 24 червня 2009, 10:49

Ви про цю статтю? http://daily.lviv.ua/?newsid=20967

Наводьте теж джерело при нагоді... А що у Львові хіба зараз не два мери: офіційний А. Садовий (по-моєму) греко-католик із жінкою, бачив їх раніше особисто на деяких офіційних заходах УГКЦ та поновлений судом пан Буняк?..

Можливо, йдеться про догоду всім, включно з тоталітарними сектами...

"Місіонерство" Свідків Єгови...

Як відомо, така організація як Свідки Єгови (не Христова Церква традиційна) заперечує мало не всі догмати християнства, включно з тим, що Ісус не є Бог, що пекло − вигадка, що людина не має безсмертної душі (хоч покійники, їхній незнищимий дух, появляються часами після смерті) тощо. Дехто їх через те не вважає автентичними християнами, адже мета єговістів якраз спрямована на знищення офіційного християнства шляхом очевидних єресей і спотворення св. Писання, точніше ціль у тому їхньої головної масонської верхівки, про що низи переважно не здогадуються. Фактів вистачає.

Вони не люблять, до речі, подавати своєю єретичну доктрину в Інтернет, адже вона не раз є змінною та суперечлива сама в собі. І бояться більшої критики, ніж є... У Середньовіччі з такими новаторами, мабуть, навели б порядок відразу... Але це б не був вихід, бо все ж таки вони теж Божі сотворіння, які потребують небесного світла на шляху до вічності перед фізичною смертю. Тому саме офіційне християнство, зокрема Вселенська Церква, має не одне їм сказати. Не забуваючи за іновірців молитися.

Для своїх тимчасових потреб випускають журнал "Вартова Башта", а для неєговістів (традиційних християн) − парадоксально "Пробудись". Насправді вони не знають по-справжньому Біблії, хоч думають, що знають її найкраще. Це ще кому треба встати зі сну.


http://znamyboh.blogspot.com/2009/06/blog-post.html


Апологетичний веб-ресурс http://apologetika.ru/win/index.php3?razd=1&id1=2
Востаннє редагувалось 15 березня 2011, 22:30 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 2 разів.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Повідомлення прочанка » 24 червня 2009, 11:07

вони підступні і хитрі, міняють шкіру, як хамелеони. Минулого року, якраз рік тому, в цей самий час ми перебували у Люрді. В нашій групі були мама і донька-студентка. Спачатку вони себе поводили як дуже віруючі люди, просто фанати, я б сказала. А потім вони вміло почали плести інтриги, робити бучу з найменших проблем, а їх в такій важкій і далекій дорозі виникає немало. Головне, потім вони сходили з арени, даючи можливість воювати іншим, яких, на жаль, знайшлось немало. От вам і витримка віри. Люди поїхали в таке святе місце і так грішили, бо піддалися злим нашіптуванням сатани, бо ті дві особи, як згодом виявилось, були представницями певного угрупування. Їхня місія полягала у зриві прощі, бо в самій поїздці їх цікавила тільки люрдівська Купіль і святе джерело...

yaruk
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 16 березня 2010, 02:39
Звідки: chicago,illinois

dopomogit

Повідомлення yaruk » 21 березня 2010, 02:04

SLAVA ISYSY HRUSTY.meni potribna dryzi vasha dopomoga. v mene ye dryh vin v svidkah.zaras vunukla duskysiya na rahynok, rayu-de vin na nebi chu na zemli.i chu byde zimlya isnyvatu pislya drygogo pruhody.os tak . ya proshy vashoyi dopomogy vuslovutu svoyu dymky,z tsutatamu bibliyi.meni ne vustachaye znan, a tak hochetsya,pomohtu ziytu lyudyam z tsyogo shlyahy.dyakuyu

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: dopomogit

Повідомлення o.Mykil » 21 березня 2010, 04:41

Земля

Свідки вірять, що земля буде існувати вічно, і люди праведні зможуть вічно проживати на ній без горя і печалі – Еккл.1:4, Ісаї 45:18, Пс.78:69, Пс.72:1-4. Слова з молитви Отче наш: хай прийде Царство твоє; хай буде воля твоя, як на небі, так і на землі Мт.6:10, для свідків чомусь означають те, що Христос правитиме землею в праведності і мирі, хоча у євангелії від Iвана.18:36 відповів Ісус: Царство моє не від цього світу; якби моє царство було від цього світу, моя служба подбала б, щоб мене не було видано юдеям. Тепер же моє царство не звідси. Окрім того свідки часто на своїх кольорових публікаціях подають зображення того, як вони чудово будуть жити в раю на землі, збираючи банани і ананаси тоді, коли апостол Павло говорить: Бо Царство Боже - це не їжа, не питво, а праведність, мир, радість у Святім Дусі. Рим.14:17. Зрештою як можна буде потім жити на землі коли: Небо і земля мине, а мої слова не минуть. Мт.24:35 – так заповідав сам Христос, і невже чиєсь слово може бути авторитетнішим!

http://www.truechristianity.info/svideteli_01.html

Земля з ділами, що на ній, розпадеться (2 Пт.З:10). Буде нове небо і земля нова, Єрусалим новий - житло Бога з людьми (Од. 21:1-4), які будуть подібні до ангелів (Лк. 20:36). Ось бачу відкрите небо (Ді. 7:56). Сьогодні будеш зо мною в раю (Лк. 23:43). Павло був узятий до третього неба у рай (2 Кр. 12:2-4). В домі Отця мого осель багато. Я йду приготувати вам місце. Вернуся й вас до себе візьму, щоб і ви були там, де я (Ів. 14:2-4).

Ще тут є про них viewtopic.php?f=6&t=1390

Це антинаукова, антибіблійна, антиекуменічна та далека від християнства організація (!!), не Церква http://www.livingrosary.org.ua/pro-sekt ... -voni.html

Ще єговістів прирівнюють до комуністів, які теж хотіли збудувати "рай" на грішній землі, та не вдалось...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

yaruk
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 16 березня 2010, 02:39
Звідки: chicago,illinois

Re: dopomogit

Повідомлення yaruk » 21 березня 2010, 04:59

dyakuyu za informatsiyu,ya na danuy moment pratsyuyui obroblyayu vsyu vidomy meni saytu,i hochetsya ,yak to skazatu, grechno vse poyasnutu,butu yih tiyeyu samoyu palkoyu.na bibliyi vse poyasnutu.garni lyudu tam ,shkoda yih.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: dopomogit

Повідомлення o.Mykil » 21 березня 2010, 06:42

На жаль, свідки Єгови не знають св. Писання. Тобто правдиво, без численних єретичних спотворень...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: dopomogit

Повідомлення ShMariam » 22 березня 2010, 16:30

Є книжки, з яких можна почерпнути багато про свідків. Я не дуже пам'ятаю назви "Відповідь усміхненим незнайомцям" , " Чиї свідки?", щось таке. Але я так розумію, Ви зараз не в Україні?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

євдоким
дописувач
дописувач
Повідомлень: 128
З нами з: 18 червня 2010, 14:41
Звідки: Удеч
Контактна інформація:

Re:

Повідомлення євдоким » 01 вересня 2010, 14:01

o.Mykil писав:Шкода тих нещасних "свідків", що свідомо чи напівсвідомо зрікаються християнства, заперечуючи всі його основні догматичні правди, та й ще інших вводять у блуд...

А пояснювати чиї це "пророки" варто, як на мене, бо секта агресивна до ортодоксальних християн, особливо католиків!

На моє переконання,провина щодо ширення лавинними темпами єговістів у нашому краю лежить на духовенству,котре щораз більше дбає про своє матеріальне забезпечення,аніж про душі своїх покірних овечок!Ті ж,котрі розуміємо катастрофічність ситуації повинні в цьому намірі постити й молитись, не чекаючи заклику від духовенства!!! Хіба не так?

Аватар користувача
kristik
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 275
З нами з: 17 травня 2010, 11:49
Контактна інформація:

Re: Що порадити?

Повідомлення kristik » 01 вересня 2010, 14:42

Молитися, віпити, надіятися і мати терпіння. І ні в якому разі не відвертатися, бо ця сім'я потребує великої підтримки.
Ми думаємо, що Бог бачить нас зверху, але Він бачить нас зсередини.
Жильбер Сесброн

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Re:

Повідомлення о.Олег » 01 вересня 2010, 19:06

євдоким писав:На моє переконання,провина щодо ширення лавинними темпами єговістів у нашому краю лежить на духовенству,котре щораз більше дбає про своє матеріальне забезпечення,аніж про душі своїх покірних овечок!Ті ж,котрі розуміємо катастрофічність ситуації повинні в цьому намірі постити й молитись, не чекаючи заклику від духовенства!!! Хіба не так?

не думаю, що все так просто. Молитись і постити: нам на це згода Церкви вже майже два тисячоліття. Однак весь цей час люди продукують секти. А єговісти - фінансова піраміда під прикриттям релігійності...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Спільноти, що пов'язують себе з Християнством”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей