Чародії, екстрасенси, окультне серед нас...

"єговісти", "мормони"...

Модератори: Just_me, Artur, ihor

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 19 грудня 2009, 18:09

http://www.paginecattoliche.it/modules. ... =0&thold=0

Немає часу перекладати. Стаття не російська. Як маєте можливість комусь показати, щоби Вам переклав, дізнаєтесь багато цікавого.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 19 грудня 2009, 22:14

grenuh писав:Ого
Скільки тексту написано-а чіткої відповіді немає


Як нема? Доказів вистачає! Не можна свідомому християнинові, що дбає за спасіння своєї безцінної душі, займатися подібним!

Взагалі не бачу потреби доводити протилежне і вважаю, що ця одна з "гарячих" тем себе вичерпала, тож потребує якщо не вже, то трохи пізніше закриття.

Думаю, ви вже, певною мірою, змирилися що біолокація (лозоходство і т. д.), про що почали тему, має відношення до парапсихології, магії (окультизму), адже є для цього ряд фактів.

Як на мене, не варто робитися мудрішим за Церкву, традиційні християнські конфесії, котрі вважають, що екстрасенсорика=окультизм.

Екстрасенсорні дари у Церкві вважають диявольськими... Прикладів вистачає!

Для чого робити ще якісь "ліві" роз'різнення, переливаючи з пустого в порожнє та вдаючись до якихось неологізмів? Церква вже дала відповідь собі на це питання, про те, яким чином у грішної людини з усіма наслідками первородного гріха не раз появляються надприродні здібності (екстрасенсорні під впливом магії). Джерело езотерики, біоенергетики, біло-чорної магії, "третього ока" тощо не є тепер великою таємницею! Та й духовність зараз різна. Деколи базується не на Духові Божому, а на злих духах. Тож можна дуже легко попектися...

Якщо замало джерел дя усвідомлення цього російською та українською мовою, що приводились тут ще раніше, то іншими мовами теж не бракує про це інформації. І не тільки в інтернеті. Правда, саме українською є небагато про це мови.

І варто почитати цілу книгу знаного дослідника окультизму-магії «В плену суеверия», тобто Курта Хазела, уривок з котрої я тут навів до теми. Він усе по-науковому та на основі фактів, а не здогадів, розкладає по поличках. А книга не тільки є в неті доступна до скачування і не тільки по-російськи.

Звідки береться ектрасенсорика? Про це теж написано й тут http://kuraev.ru/smf/index.php?topic=270426.0;wap2

І цей погляд, наприклад, не суперечить християнському вченню...

А щоб не ставити зайвих не раз питань, то можна також прочитати для розширення кругозору так звані "Тридцять питань до кардинала Йозефа Ратцінгера про магію і окультизм" http://www.christusimperat.org/uk/node/15729

Там є також згадка і про екстрасенсорику без недоречного розділення на екстрасенсів, екстрасенсориків, що є, як кажуть, одного поля ягідки.

Екстрасенсорика та все, що з нею пов'язане, то чистої води магія. Цього навіть не заперечують і самі професійні екстрасенси http://www.zagovor.ru/main/vas_privorojoli?id=129

НКВД, Ленін і т. п. не з цієї "опери".:)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

grenuh
новик
новик
Повідомлень: 18
З нами з: 19 жовтня 2009, 22:02

Повідомлення grenuh » 20 грудня 2009, 12:36

Дякую шановним отцям за пораду-зрозумів шо то не варто того в руках тримати. Італійською на жаль не володію(та думаю,що стаття гарна). http://www.zagovor.ru/main/vas_privorojoli?id=129 та http://kuraev.ru/smf/index.php?topic=270426.0;wap2 гарні статті -вельми дякую
За цю http://www.christusimperat.org/uk/node/15729 взагалі дуже вдячний :Yahoo!:
Та питання залишилися
Тут доведеться відсипати трохи біології :shock:
Як відомо-людина складається з живих клітин.Кожна жива клітина створює на собі різницю потенціалів за допомогою помпи-простіше кажучи,заряджена-а кожне заряджене тіло має навколо сеюе енергетичне поле(чи то батарейка,чи кабель зі струмом,чи плата компютерна-різниці немає-точні прилади завжди показують наявність його). Так що тоді людина володіє власним енергетичним полем (що складається з сукупності полів клітин)(тільки дуже прошу не пристосовувати сюди егрегори,сім енерг. оболонок рейки та ін. іноземну балаканирну-що там прадва а що лжа - лиш Господь знає.).І воно напряму залежить від стану самої людини-у Львові є один лікар(і музикант одночасно),що в медвузі працював(і працює досі)у медвузі-так він за допомогою своєї магнітної камери лікував людей-причому безкоштовно(і без трав\замовлянь\рук накладань - просто виміряв біострум на шкірі,зробив розрахунки на папері-налаштував камеру-та й прошу посидіти там півгодини-годину).Звісно,це не було зцілення,але після 10 прийомів люди відчували себе значно краще-тай загальний стан(тиск,рівень гемоглобіну і т.д.) був нормованішим.Це все чиста фізика.
думаю тут поки що все ясно
Як відомо з тої ж фізики-вода не є H2O як ми думаємо зазвичай-вона дисоціює(розпадається) на OH- і H+ .Тобто вода також є слабко-але електрично заряджена.
А тпер питання-відомо що два магніти на певній відстані один від одного взаємодіють одни з одним(тобто за поведінкою магніта певної сили можна виявити неподалік магніт приблизно рівної йому сили. Чому тоді в випадку людини і води всі цю фізику забувають?

Можливо я видамся негречним(вибачте тоді мене,дурного)-та чому всі вважають що лозою духи викликаються?В лозоходінні лоза-це всього лиш стрілка приладу(яким є людина).Лоза причому має бути жива (а не шмат дерева). Деколи використовують рамки-металевий дріт,зігнутий в певній пропорції-бо вни також можуть відхилятися під впливом слабких струмів (метал має бути легкопровідний ніби).Хоча я про те чув,як кажуть,верхнім краєм правого вуха :D тому нічого точно казати не буду.
А щодо екстрасенсі та екстрасенсориків-Ваша правда-яя вибрав дуже невдалі поняття.Краще тих,других,називати "людьми знаднормовим розвитком елементів сенсорної системи.Громіздко некрасиво-але точно і по-біологічному :roll:
А маятник-то взагалі не те.Трохи дивно що його до цієї теми віднесли
Востаннє редагувалось 20 грудня 2009, 13:45 користувачем grenuh, всього редагувалось 1 раз.

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 20 грудня 2009, 14:02

Екстрасенсорика, біолокація, парапсихологія, надприродні знання типу фен-шуй – це слова синоніми, які означують одне = окультизм (магію) і до науки нічого спільного не мають – це просто новітні поняття старого окультизму породженого сатаною, введені сповідниками Ню Ейдж разом з такми словами, як діти індиго, майтрея й т.п.
Стосовно лозоходства, біолокації.., як на мою думку, це все іграшки в руках лукавого.
Ще в часи свого невігластва, я, грішний, брав у руки зігнуті відповідно дротики й лазив по хаті шукаючи «патогенні зони», дротики крутились мов скажені, «патогенних зон» в хаті виявилась ціла хмара, навіть не було де нормально ліжка поставити…
Правду кажуть, розум потрохи приходить з віком і на дурниці типу маятників, дротиків й мотлоху фен-шуй, які нічого доброго крім духовної шкоди не дають, гріх тратити свій час.
Мати Церква нас оберігає від усієї цієї окультної мішури й застерігає наче мати дитину, щоб ця не ходила бавитись у темний ліс, який кишить отруйними зміями й різними дикими звірами. Наша справа (й відповідальність) послухатись ЇЇ і чинити (жити) згідно Божих, Церковних заповідей, настанов…
А цю тему справді вартувало б закрити, бо вже починаємо переливати з пустого в порожнє. Ще й виникають різні непорозуміння – вони не вартують дорогоцінного, Богом даного, нам часу.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 20 грудня 2009, 15:29

grenuh писав:А маятник-то взагалі не те.Трохи дивно що його до цієї теми віднесли


Чому не те? Нічого дивного. Лоза, маятник і т. п. - це одна окультна дійсність, що має теж відношення і до парапсихології, отже, пахне нездорово. Часто про них говорять разом. Я не хотів робити посилання на окультні сайти, щоб це зрозуміти краще та в очевидний спосіб, але для підтвердження своїх слів тримайте http://www.podgorny-school.ru/programma ... tsiya.html

Християнство зве це все окультизмом і диявольською спокусою типу "будете як Бог..." (без правдивого спасенного обожнення). Забобонними штучками і гріхами проти 1-ої заповіді Бога.

Cатана, як відомо, існує зі своїми численними пастками на дорозі до вічності. Біда коли хтось у нього не вірить як і в те, що такі перешкоди наявні де не глянь... Це не міфологічна істота, а дух, тільки злий у суті. Є свідки цього на світі http://www.youtube.com/watch?v=xATPGUHj ... re=related

Варто знати, що навіть біла магія шкідлива з духовної точки зору на всі 100, бо без знання магії чорної, неможливо займатися ні білою, ні зеленою, ні фіолетовою...

Окультизм (магія) шкідливий у всіх своїх сучасних проявах, зокрема у маскуванні під науку, псевдонаукову термінологію.

Якщо навіть, для прикладу, описати пекло найкрасивішими словами, то це ще не означає, що воно хоч трохи добре...

Береженого, звісно, береже Господь. АМІНЬ.

P. S. Про магічний згаданий фен-шуй у нас теж є тут, звісно, темка http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php? ... a30566e396
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Заборона шарлатанства

Повідомлення Олюнька » 20 квітня 2010, 17:01

Зараз активно обговорюється проект закону, що має заборонити діяльність всіляких ворожбитів, цілителів і екстрасенсів. Нарешті, ми не будемо бачити цих рекламок. :)
Хоча, напевно не все так просто, занадто великі гроші крутяться в цій сфері. :no:

У Верховній Раді зареєстровано законопроект, яким пропонується заборонити діяльність екстрасенсів, знахарів, ворожок, хіромантів і “послуг з передрікання долі”. Найцікавіше, що така ідея об`єднала представників усіх парламентських фракцій – як урядових, так і опозиційних. Серед авторів законопроекту – бютівці Павло Унгурян, Валерій Дубіль, нунсівець Юрій Бут, регіонал Григорій Смітюх, комуністи Світлана Шмельова і Євген Царьков та литвиновець Микола Рудченко.

http://unian.ua/ukr/news/news-372537.html
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Заборона шарлатанства

Повідомлення o.Mykil » 20 квітня 2010, 17:32

Але ж, наприклад, за президентства В. Ющенка таку "професію" як ворожка внесено до колекції інших професій в Україні на рівні держави... :crazy:
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Заборона шарлатанства

Повідомлення о.Олег » 20 квітня 2010, 17:41

o.Mykil писав:Але ж, наприклад, за президентства В. Ющенка таку "професію" як ворожка внесено до колекції інших професій в Україні на рівні держави... :crazy:

думаю, це намагання оподаткувати те, що ще не оподатковане.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Заборона шарлатанства

Повідомлення Олюнька » 21 квітня 2010, 11:03

Воно так і є, тому я і сумніваюсь, що ця справа дійде до логічного завершення, бо тільки проаналізувати які гроші витрачаються ними на рекламу, то про їх прибутки навіть не треба говорити. Головне, в цій справі жодного ризику, тільки "накрутити" людину, що їй пороблено, а довести ж це неможливо.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Релігійний світ
новик
новик
Повідомлень: 18
З нами з: 24 листопада 2009, 16:26
Звідки: Україна

Українці проти діяльності екстрасенсів, ворожок, астрологів!

Повідомлення Релігійний світ » 22 квітня 2010, 22:02

Українці, які майже стовідсотково сповідують християнську віру, з радістю зустріли новину про те, що парламентарі пропонують заборонити діяльність екстрасенсів, знахарів, ворожок, хіромантів, астрологів, ясновидців, віщунів, провидців, адже співпрацюють вони не з Богом, а це засуджується Святим Письмом.

Читаючи Святе Письмо, знаходимо, що колись з історичної арени зійшли цілі народи, які загравали з цим злом. Отже, ця проблема не теперішня, вона була завжди. Тому в Біблії Бог дав чіткі вказівки щодо цього. "Не будете ворожити і не будете чарувати! Не звертайтесь до духів померлих та до ворожбитів, і не доводьте себе до опоганення ними. Я – Господь, Бог ваш!" (Лев. 19:26,31); "Нехай не знайдеться між тобою такий, хто переводить свого сина чи доньку свою через огонь, хто ворожить ворожбу, хто ворожить по хмарах, і хто ворожить по птахах, і хто чарівник, і хто чорнокнижник, і хто викликає духа померлого та духа віщого, і хто питає померлих. Бо гидота для Господа кожен, хто чинить таке, і через ті гидоти Господь, Бог твій виганяє їх перед тобою" (Втор. 18:10-12).

Ці останні слова спонукують замислитися всіх, хто вважає себе патріотом рідної української землі. Ми живемо у нелегкий час становлення України як незалежної, економічно стабільної держави. Ми прагнемо бачити наш рідний край заможним, квітучим, людей щасливими. І чи є потреба нам сьогодні у ложці дьогтю, яка може зіпсувати бочку меду? Чи потрібні нашому суспільству ті гидоти, які в очах Бога були, є і залишаться злом?

Хоча ворожбити й чинять чудеса, проте пропоную розглянути одну біблійну історію, який розставить все на свої місця. Це подія, яка трапилась з апостолом Павлом під час подорожі на острів Кіпр. "А коли перейшли аж до Пафи весь острів, то знайшли ворожбита одного, лжепророка юдеянина, на ім'я Варісус. Він був при проконсулі Сергії Павлі, чоловіку розумнім. Той закликав Варнаву та Савла, і прагнув послухати Божого Слова. Але їм опирався Еліма ворожбит, той – бо ім'я його перекладається так – і намагався відвернути від віри проконсула. Але Савл, ще й Павло він він переповнився Духом Святим і на нього споглянув, і промовив: "О сину дияволів, повний всякого підступу та всякої злості, ти ворогу всякої правди! Чи не перестанеш ти плутати простих Господніх доріг? І тепер ось на тебе Господня рука, – ти станеш сліпий, і сонця бачити не будеш до часу!" І миттю обняв того морок та темрява, і став він ходити навпомацки та слухати поводатора... Тоді той проконсул, як побачив, що сталося, увірував, і здивувався науці Господній!" (Дії 13:6-12). Тому парламентарям раджу не лякатись представників темних сил, а сміливо прийняти Закон про заборону їхньої діяльності. Згадайте реформаторів Біблії – царів Іосію, Єзекію, Іосафата, які отримали Боже благословення за те, що очистили свого часу країну від такого роду діяльності.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Українці проти діяльності екстрасенсів, ворожок, астрологів!

Повідомлення o.Mykil » 23 квітня 2010, 01:28

Та ж є відповідна про це тема (-и):

viewtopic.php?f=8&t=1797

viewtopic.php?t=1401
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Українці проти діяльності екстрасенсів, ворожок, астрологів!

Повідомлення o.Mykil » 23 квітня 2010, 02:13

Релігійний світ писав:Українці, які майже стовідсотково сповідують християнську віру, з радістю зустріли новину про те, що парламентарі пропонують заборонити діяльність екстрасенсів, знахарів, ворожок, хіромантів, астрологів, ясновидців, віщунів, провидців, адже співпрацюють вони не з Богом, а це засуджується Святим Письмом.



Якби ж то всі... Не радив би так узагальнювати, бо, мабуть, не всі українці про ці дії влади знають і, на жаль, в Україні є маса різних відьом, ворожок, особливо по селах в Карпатах, які таким не тішаться переважно. І також в Україні, зокрема у Східній, маса нехрищених людей, а також процвітає у багатьох місцях язицництво. Неблизько ще до тих "майже сто відстоків". %)

Тут у поттероманії (явному окультизмі, правда, не раз прихованому) не всі християни бачать проблему, хоч вона очевидна, бо народ починає практикувати сатанізм, магію, диявольскі заклинання тощо, а ви говорите... viewtopic.php?f=3&t=1795
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Заборона шарлатанства

Повідомлення Олюнька » 26 квітня 2010, 14:15

Дивилася сюжет по телебаченню. Вразили мене коментарі хіроманта. Каже, що до мене звертаються за консультаціями цілими сім'ями, от приводять дитину, а в неї чітка якась-там лінія, що означає схильність до наркоманії, і батьки вже знають на що зважати. :o Я собі уявляю життя тої дитини. %)
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
neoxgeforce
дописувач
дописувач
Повідомлень: 146
З нами з: 23 липня 2009, 18:31
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Диявол на тонісі.

Повідомлення neoxgeforce » 27 серпня 2010, 11:44

Що, ви думаєте про це? Як це зупинити?

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Диявол на тонісі.

Повідомлення viter » 27 серпня 2010, 11:46

А про що йдеться?
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
neoxgeforce
дописувач
дописувач
Повідомлень: 146
З нами з: 23 липня 2009, 18:31
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Диявол на тонісі.

Повідомлення neoxgeforce » 27 серпня 2010, 11:56

Я дивлюсь і плачу. Включіть тоніс. Там зараз людей лікують експерти(екстрасенси, езотерики).
Замість Бога вони себе показують.

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Диявол на тонісі.

Повідомлення viter » 27 серпня 2010, 12:06

Все це можна назвати одним словом - лохотрон.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Диявол на тонісі.

Повідомлення о.Олег » 27 серпня 2010, 12:40

viter писав:Все це можна назвати одним словом - лохотрон.

тоніс - це канал телебачення? В кожному разі - і по львівському такого багато... Тут лише закон мав би допомогти, що забороняє такого роду діяльність. Він, здається, і є, однак виконавча служба в Україні на нулю... Маєш гроші - замовляєш музику...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

капрал
дописувач
дописувач
Повідомлень: 107
З нами з: 23 березня 2011, 20:35

екстрасенси і т.п.

Повідомлення капрал » 24 березня 2011, 14:05

яке ставвлення церкви і ревних християн до екстрасенсів?!
Вікіпкді:Екстрасенсорне сприйняття (екстрасенсорика) (від лат. extra та лат. sensus) - форми сприйняття, які використовують невідомі органи чуття та/або мало вивчені механізми сприйняття.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення ShMariam » 24 березня 2011, 14:21

Про це говорили в інших темах. Тут є функція "Пошук" у верхньому правому кутку.
о.Mykil писав:Екстрасенсорика та все, що з нею пов'язане, то чистої води магія. Цього навіть не заперечують і самі професійні екстрасенси http://www.zagovor.ru/main/vas_privorojoli?id=129

І в Катехизмі Католицької Церкви (Частина перша, розділ другий, перший артикул, перша заповідь. :) )

2115 Бог може об'явити майбутнє Своїм пророкам чи іншим святим. Однак праведна християнська поведінка полягає в тому, щоб із довірою віддавати себе в руки Божого Провидіння в тому, що стосується майбутнього, й відкидати всяку нездорову цікавість із цього приводу. Необачність може виявитися браком відповідальності.
2116 Усі форми ворожбитства треба відкинути: вдавання до сатани чи до демонів, викликання померлих чи інші дії, що помилково передбачають «розкриття» майбутнього (Пор. Втор. 18, 10; Єр. 29, 8.). Звернення до гороскопів, астрології, хіромантії, тлумачення віщувань і долі, явища ясновидіння, вдавання до медіумів містять у собі прагнення до панування над часом, над історією і, зрештою, над людьми, як і бажання увійти в спілку з окультними силами. Вони вступають у суперечність із вшануванням і повагою, які поєднані з любовним страхом, що їх ми зобов'язані віддавати єдиному Богові.
2117 Усяке вдавання до чаклунства або чародійства, за допомогою яких намагаються заволодіти окультними силами, щоб поставити їх собі на службу й отримати надприродну владу над ближнім, - навіть щоб цим забезпечити його здоров'я, - вступає у важку суперечність із чеснотою релігійності. Ці практики засуджуються ще більше, коли вони супроводжуються наміром зашкодити іншому або коли йдеться про втручання демонів. Носіння амулетів також заслуговує осуду. Спіритизм часто містить у собі ворожбитські або чаклунські практики. Тому Церква нагадує вірним остерігатися їх. Звернення до медицини, названої народною, не узаконює ні викликання злих сил, ні використання легковірності іншої людини.


http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=42
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення прочанка » 24 березня 2011, 15:57

на одній з реколєкцій священик розповідав про екстрасенса, який займався паранормальними явищами і періодично входив у контакт з якоюсь істотою, яка вела його в тому іншому стані і поблажливо до нього ставилась. В ході справи, чим він більше заглиблювався у цей стан, тим більше потрапляв у залежність від істоти, яка, скинувши добру личину, ставала щораз агресивнішою. Чоловік відчув біду і почав шукати рятунку, звернувся до Церкви. Йому радили найперше молитись, але він не міг... те інше йому цього не дозволяло...
Не варто лізти у ті сферу, у "невідомий віртуал", який невідомо чим відгукнеться... :evil:
Не бійтеся!

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення vitalko » 24 березня 2011, 16:03

Не знаю чи вже кидав чи ні, тому подаю ще раз:

Я служил сатане (свидетельство бывшего экстрасенса)
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення о.Олег » 24 березня 2011, 18:43

капрал писав:яке ставвлення церкви і ревних християн до екстрасенсів?!..

перед тим, як відкрити на Форумі нову тему, перевіряйте, чи подібна тема вже не обговорювалась
перегляньте, наприклад

viewtopic.php?f=8&t=2333&p=31764&hilit=%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%B5%D0%BD%D1%81%D0%B8#p31764
viewtopic.php?f=9&t=1817&p=22096&hilit=%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%B5%D0%BD%D1%81%D0%B8#p22096
viewtopic.php?f=8&t=1576&p=15441&hilit=%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%B5%D0%BD%D1%81%D0%B8#p15441
viewtopic.php?f=5&t=1590&p=15418&hilit=%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%B5%D0%BD%D1%81%D0%B8#p15418
тощо...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення andrey s. » 25 березня 2011, 00:46

прочанка писав:на одній з реколєкцій священик розповідав про екстрасенса, який займався паранормальними явищами і періодично входив у контакт з якоюсь істотою, яка вела його в тому іншому стані і поблажливо до нього ставилась. В ході справи, чим він більше заглиблювався у цей стан, тим більше потрапляв у залежність від істоти, яка, скинувши добру личину, ставала щораз агресивнішою. Чоловік відчув біду і почав шукати рятунку, звернувся до Церкви. Йому радили найперше молитись, але він не міг... те інше йому цього не дозволяло...
Не варто лізти у ті сферу, у "невідомий віртуал", який невідомо чим відгукнеться... :evil:

Я також чув такі історії...
Є вислів який часто чую:"ЯКЩО СИЛЬНО ЗАХОТІТИ,МОЖНА В КОСМОС ПОЛЕТІТИ"...
Я його трохи продовжив:"АЛЕ МОЖНА І НЕ ПОВЕРНУТИСЬ" :) ..А в космосі дуже холодно і темно.
P.S.
пробачте за капслок,незнаю як зробити шрифт.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення andrivovk » 25 березня 2011, 16:29

andrey s. писав:пробачте за капслок,незнаю як зробити шрифт.

ще раз нажати капслок.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення о.Олег » 25 березня 2011, 16:36

andrivovk писав:
andrey s. писав:пробачте за капслок,незнаю як зробити шрифт.

ще раз нажати капслок.

скоріш за все, питання про шрифти з підкресленнями, нахилом, товсті... - Ви як відкриваєте листок для відповіді, безпосередньо над ним є лінійка з кнопками (в, і, підкреслене u, Quote...) - виділяєте свій напис і натискаєте "в" - грубий шрифт; так само, але "і" - похилений...
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення andrey s. » 25 березня 2011, 16:57

о.Олег писав:
andrivovk писав:
andrey s. писав:пробачте за капслок,незнаю як зробити шрифт.

ще раз нажати капслок.

скоріш за все, питання про шрифти з підкресленнями, нахилом, товсті... - Ви як відкриваєте листок для відповіді, безпосередньо над ним є лінійка з кнопками (в, і, підкреслене u, Quote...) - виділяєте свій напис і натискаєте "в" - грубий шрифт; так само, але "і" - похилений...
З повагою, о.Олег

Дякую!!! Я не єкстосенс,но вроді ясно
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення andrivovk » 25 березня 2011, 17:01

andrey s. писав: Я не єкстосенс,но вроді ясно


Подивіться назву теми. %)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення andrey s. » 25 березня 2011, 17:08

andrivovk писав:
andrey s. писав: Я не єкстосенс,но вроді ясно


Подивіться назву теми. %)

А що,навіть прикольно вийшло :) .Виправляти навіть не охота..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

капрал
дописувач
дописувач
Повідомлень: 107
З нами з: 23 березня 2011, 20:35

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення капрал » 26 березня 2011, 12:15

я відповідної теми на форумі не знайшов


Повернутись до “Спільноти, що пов'язують себе з Християнством”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей