Чародії, екстрасенси, окультне серед нас...

"єговісти", "мормони"...

Модератори: Just_me, Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення о.Олег » 02 червня 2011, 17:31

Muzerati писав:
ShMariam писав:
Muzerati писав:

Код: Виділити все

Екстрасенсорне сприйняття (екстрасенсорика) (від лат. extra та лат. sensus) - форми сприйняття, які використовують невідомі органи чуття та/або мало вивчені механізми сприйняття.

З вікіпедії. Я думаю екстраенсом можна назвати будь-яку людину в якої добра інтуїція.

Інтуїція використовує невідомі органи чуття чи мало вивчені механізми сприйняття? :no: Інтуїція нмд "видає" інформацію, яку мозок сприйняв і обробив на рівні підсвідомості (не все ми він сприймає і обробляє на рівні свідомості, інакше ми б не витримали величезної кількості інформації), сприйняту нормальним способом (зір, слух і т. д.)

А яким органом ми дізнаємося вибрати саме цю дорогу, а не іншу, де є небезпека, якщо її не бачимо, не чуємо?

якщо добре розумію ShMariam - мозком :) . Але всі наші розмови будуть втикатися у "кут" потреби більш точного визначення "екстрасенсорика". Допоки говоримо про щось на зразок
1."розвинута інтуїція" - проблеми нмсд не існує (хібащо конкретну подію сумнівно пояснювати інтуїцією, тоді див.2);
2. як тільки людина каже, що покладається на провідництво у своїх рішеннях на "когось/щось", повстає питання визначити в кожному індивідуальному випадку про "кого/що" йдеться
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення ShMariam » 02 червня 2011, 21:04

Muzerati писав:А яким органом ми дізнаємося вибрати саме цю дорогу, а не іншу, де є небезпека, якщо її не бачимо, не чуємо?

Ми почули, побачили щось (від інших людей, з новин, може раніше там були і несвідомо зафіксували якусь інформацію і т. д.), що може свідчити про те, що дорога небезпечна, але не запам'ятали цього, а мозок обробив (на рівні підсвідомості) і видав результат.
Але якщо дійсно не було жодної можливості сприйняти інформацію навіть підсвідомо, напевно це і є екстрасенсорика. Проблема в тому, чи можна усвідомити те, що було сприйнято підсвідомо? :) Нмд, частково можна, але вже заднім числом.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

volodya
гість
гість
Повідомлень: 6
З нами з: 24 вересня 2011, 23:42

Re: Про магічне зло без фарб

Повідомлення volodya » 28 листопада 2011, 22:53

Слава Ісусу Христу!
перечитав вище написані пости, і хочу запитати Вас, а особливо хотів би почути думку отця, стосвно ще одного дивного як на мене чи то ритуалу, чи що ... бо про нього тут не згадувалось і хотів би знати чи має воно відношення до цих страшних ритуалів... це т.з. "спалювання рожі"?

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Про магічне зло без фарб

Повідомлення ShMariam » 01 грудня 2011, 22:09

volodya писав:Слава Ісусу Христу!
перечитав вище написані пости, і хочу запитати Вас, а особливо хотів би почути думку отця, стосвно ще одного дивного як на мене чи то ритуалу, чи що ... бо про нього тут не згадувалось і хотів би знати чи має воно відношення до цих страшних ритуалів... це т.з. "спалювання рожі"?

Я не отець :D , але відповім, що нсмд, це нормальна практика і магічного в тому нема (просто це колись часто робилося знахарками, які, між іншим, знімали вроки, порчу і т. п.). Суть методу полягає в напрямленні інфрачервоного випромінювання на хворе місце. (не дуже в тому розуміюся, але, здається, це чимось подібне до Nuga Best - це також дехто сприймає як чари :D ). Принаймні мого родича одна медсестра так вилікувала (було дуже серйозне зараження).
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

volodya
гість
гість
Повідомлень: 6
З нами з: 24 вересня 2011, 23:42

Re: Про магічне зло без фарб

Повідомлення volodya » 02 грудня 2011, 13:34

ShMariam писав:Я не отець :D , але відповім, що нсмд, це нормальна практика і магічного в тому нема (просто це колись часто робилося знахарками, які, між іншим, знімали вроки, порчу і т. п.). Суть методу полягає в напрямленні інфрачервоного випромінювання на хворе місце. (не дуже в тому розуміюся, але, здається, це чимось подібне до Nuga Best - це також дехто сприймає як чари :D ). Принаймні мого родича одна медсестра так вилікувала (було дуже серйозне зараження).


просто я колись як був малий, пам"ятаю, як на моїх очах робила це одна бабуся...вона накривала вражене місце , здається червоною шматкою і щось ще робила. але вже не пам"ятаю що... от тому в мене і виникло питання, чи то повязане з яикмись чарами чи ні.. щоб на майбутнє знати, чи є в тому щось злого ... дякую за Вашу думку

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Про магічне зло без фарб

Повідомлення ShMariam » 03 грудня 2011, 12:28

ShMariam писав:Я не отець :D , але відповім, що нсмд, це нормальна практика і магічного в тому нема (просто це колись часто робилося знахарками, які, між іншим, знімали вроки, порчу і т. п.). Суть методу полягає в напрямленні інфрачервоного випромінювання на хворе місце. (не дуже в тому розуміюся, але, здається, це чимось подібне до Nuga Best - це також дехто сприймає як чари :D ). Принаймні мого родича одна медсестра так вилікувала (було дуже серйозне зараження).

:oops: :oops: :oops: І то ж треба так наплутати... Пояснення чула давно, а на заняттях з фізики була ще давніше... Там, власне, суть в червоному кольорі тканини: тканина відбиває червоне випромінювання, а поглинає всі інші види випромінювання видимого спектру. Хоч цікаво було б почути думку медиків про такий спосіб лікування. :) Але те, що таке лікування допомагає, - факт.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Чародії, екстрасенси, окультне серед нас...

Повідомлення andrivovk » 03 грудня 2011, 17:41

Дехто думає, що йога - звичайна зарядка і фізичні вправи, а тим часом Екзорцист Ватикану назвав йогу сатанізмом


Головний екзорцист Ватикану отець Габріель Аморт зарахував йогу до сатанізму. 85-річний священик вважає, що заняття йогою ведуть до зла.
На думку отця Аморта, йога здається невинною, оскільки передбачає розслаблення тіла, але насправді є витівкою диявола, тому що пов'язана зі східними релігіями, заснованими на помилковій вірі в реінкарнацію.
Крім того, до чортівні священик зарахував і книги про Гаррі Поттера. На його думку, ці книги пов'язані з магією, а значить, ведуть до диявола.



http://gazeta.ua/articles/life/_ekzorci ... mom/412617
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чародії, екстрасенси, окультне серед нас...

Повідомлення ShMariam » 03 грудня 2011, 17:49

andrivovk писав:Дехто думає, що йога - звичайна зарядка і фізичні вправи, а тим часом Екзорцист Ватикану назвав йогу сатанізмом

Нмсд, він дуже вже багато справи має з нечистою силою, тому трохи перебільшив. Нмсд, йогу, як і східні бойові мистецтва, можна сприймати двома способами: суто як фізичні вправи (чесно кажучи я йоги не практикувала, тому не можу сказати точно, що можна було б зупинитися лише на цьому) і як духовну практику, що є точно гріхом. Тобто якщо зосереджуватися на тому, щоб осягнути якогось там рівня духовної досконалості - це окультизм, а просто вчитися закладати ногу за голову :D не вважаю чимось поганим.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Чародії, екстрасенси, окультне серед нас...

Повідомлення vitalko » 05 грудня 2011, 16:38

ShMariam писав:Нмсд, він дуже вже багато справи має з нечистою силою, тому трохи перебільшив. Нмсд, йогу, як і східні бойові мистецтва, можна сприймати двома способами: суто як фізичні вправи (чесно кажучи я йоги не практикувала, тому не можу сказати точно, що можна було б зупинитися лише на цьому) і як духовну практику, що є точно гріхом. Тобто якщо зосереджуватися на тому, щоб осягнути якогось там рівня духовної досконалості - це окультизм, а просто вчитися закладати ногу за голову :D не вважаю чимось поганим.


А я думаю що не перебільшив. Власне йогою на щастя також не займався, але займався мій хороший товариш, що недавно пішов до монастиря. Коли він перестав нею займатися і я спитав чому, то він відопвів, що йога несумісна з християнством. Глянувши фільм "Боги Нью Ейдж"(на початку теми про Нью Ейдж є лінк на фільм), ще більше переконався в цьому, бо там ніколи фізичні вправи не йдуть окремо від духовних практик. Окультизм в прихованому вигляді. А окультизм це і сатанізм.... Ось такі мої думки
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чародії, екстрасенси, окультне серед нас...

Повідомлення ShMariam » 05 грудня 2011, 16:50

vitalko писав:А я думаю що не перебільшив. Власне йогою на щастя також не займався, але займався мій хороший товариш, що недавно пішов до монастиря. Коли він перестав нею займатися і я спитав чому, то він відопвів, що йога несумісна з християнством. Глянувши фільм "Боги Нью Ейдж"(на початку теми про Нью Ейдж є лінк на фільм), ще більше переконався в цьому, бо там ніколи фізичні вправи не йдуть окремо від духовних практик. Окультизм в прихованому вигляді. А окультизм це і сатанізм.... Ось такі мої думки

:pardon:
Кажуть, що й у східних бойових мистецтвах теж є своя філософія в прихованому вигляді. Я колись трохи займалася дзюдо, але там не було й натяку на таке: розминка, потім відпрацювання прийомів і абсолютно більше нічого...
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Чародії, екстрасенси, окультне серед нас...

Повідомлення vitalko » 05 грудня 2011, 17:01

ShMariam писав:Кажуть, що й у східних бойових мистецтвах теж є своя філософія в прихованому вигляді. Я колись трохи займалася дзюдо, але там не було й натяку на таке: розминка, потім відпрацювання прийомів і абсолютно більше нічого...


Проте, є різні східні бойові мистецтва, з прийомами безконтакного бою і т.д., тому якщо нема чогось в одному, не означає що нема у всіх решта :)

Та й, зрештою, гляньте фільм: Боги Нью Ейдж, побачите самі що і як....
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Чародії, екстрасенси, окультне серед нас...

Повідомлення andrey s. » 05 грудня 2011, 19:07

vitalko писав:
ShMariam писав:Нмсд, він дуже вже багато справи має з нечистою силою, тому трохи перебільшив. Нмсд, йогу, як і східні бойові мистецтва, можна сприймати двома способами: суто як фізичні вправи (чесно кажучи я йоги не практикувала, тому не можу сказати точно, що можна було б зупинитися лише на цьому) і як духовну практику, що є точно гріхом. Тобто якщо зосереджуватися на тому, щоб осягнути якогось там рівня духовної досконалості - це окультизм, а просто вчитися закладати ногу за голову :D не вважаю чимось поганим.


А я думаю що не перебільшив. Власне йогою на щастя також не займався, але займався мій хороший товариш, що недавно пішов до монастиря. Коли він перестав нею займатися і я спитав чому, то він відопвів, що йога несумісна з християнством. Глянувши фільм "Боги Нью Ейдж"(на початку теми про Нью Ейдж є лінк на фільм), ще більше переконався в цьому, бо там ніколи фізичні вправи не йдуть окремо від духовних практик. Окультизм в прихованому вигляді. А окультизм це і сатанізм.... Ось такі мої думки

Власне, всетаки вставлю свої 5 коп. :)
Роблю це тому, що власне маю, маю, хоч і не великий, але всетаки досвід. Тим паче, що дуже добре знаю дівчинку у якої це стало частиною її життя і світосприйняття.
Тобто бувало у свій час, що я практикував деякі окремі речі з Йоги, і власне та людина(дівчинка) є моїм другом і відверта зі мною.
Ну так ось: :)
Я сприймаю слова: Екзорцист Ватикану назвав йогу сатанізмом, не якоюсь спробою зробити всіх, хто йогу практикує, САТАНІСТАМИ, а скорше застережинням, щоб подумали про то. Турботою.(яку ще треба вірно сприйняти)
Хоч якщо відверто, то трішки не схвалюю такий категоризм, саме таку постановку питання, саме в такий спосіб, без попереднього пояснення і підготовки, коли є загроза, що люди можуть згіршитись від самого такого тверження, а не від Йоги. (як колись писав, то що є у нас в місті, і навіть ширше, в Україні, то не Йога як така(в більшості випадків, на скидку в 90%), а скоріше модна назва, щоб бабло косити з охочих до пошуку себе в якісь чужі нашій ментальності способи,, якщо коротше, то для "Йога" для салоїдів :D )

Так, фізичні вправи нероздільні від духовної роботи в Йозі, а власне це і є основою. І так, я погоджусь з Вашим товаришем, ці практики є повністю чужі Християнству, а навіть не є сумістними.
Але звинувачення в "Сатанізмі" є наскільки серйозним, що як подумаю за то, то моторошно.
Можливо Головному Екзорцисту звичайно видніше, але я не розумію такий підхід.(поки не доріс :pardon: )
І я ніяк не назову свою подругу Сатаністкою, і тих які думають, що займаються "Йогою" сатаністами. (от не хочу так називати, і крапка.)
І тут справа не у тому, що я не хочу називати речі своїми іменами, що тікаю від обовязку наголосити на шкоді Йоги для Християнської душі..Ні, ні і ні.
Просто бачу інший шлях вирішиння цього, цієї проблеми, яка без сумніву має тенденції до поширення.
Доречі, як колись згадував, Йогу не вітають і інші релігії, зокрема Будизм точно не вітає, на рахунок Індуїзму не скажу, тай той індуїзм є запутанно-чужим,багато напрямків, щоб розібратись у тому.

Йога розвиває люцкий егоїзм і має зовсім протилежні з Християнством погляди на Досконалість, призначення тої Досконалості.
Справді, якщо змалювати якості і ознаки(Характиристику) "Падшого ангела", то "йога" розвиває деякі ті якості, пробуджує їх в людині.

Якщо хтось, хто практикував "Йогу", но в наслідок турботи Головного Екзорциста(прочитав ту статтю) перестав то робити, то я тільки вітаю, і то справді сильна людина, якщо цього їй досить.
Просто не всі є такими сильними, і багато хто ходить на "йогу" справді за ради фізичних вправ, без всяких духовних практик.
Але, якщо так, то ніяких проблем не мало би бути, просто поміняв зал чи секцію, де не світиться назва "Йога", і виконав обовязок Вірного. :pardon:
А якщо всетаки ні, робити того не хочиться, "то глупота і Церква перебільшує", то можливо проблеми справді Є.???
Чи як???
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чародії, екстрасенси, окультне серед нас...

Повідомлення ShMariam » 05 грудня 2011, 19:13

andrey s. писав: "то глупота і Церква перебільшує", то можливо проблеми справді Є.???

То не "Церква перебільшує", а висловлює свою особисту думку один з її представників, хоч і дуже шанований і досвідчений, та все ж без дару непомильності в таких справах. :pardon:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Чародії, екстрасенси, окультне серед нас...

Повідомлення andrey s. » 05 грудня 2011, 19:20

ShMariam писав:
andrey s. писав: "то глупота і Церква перебільшує", то можливо проблеми справді Є.???

То не "Церква перебільшує", а висловлює свою особисту думку один з її представників, хоч і дуже шанований і досвідчений, та все ж без дару непомильності в таких справах. :pardon:

Та ні, п.Маріанно...Звісно це не догма якась, чи постанова собору..
Но саме звання "Головний Екзорцист" і те, що взагалі це було сказано, всетаки говорить за відношення Церкви до того.
Але на загал, то не є чимось таким, із-за чого мають бути непорозуміння.
Наша УГКЦ так категорично не висказалась, хоч звісно в якихось формах виступає проти "Йоги".
Мені тільки слово Сатанізм кинувся в око, точніше у вухо. :D
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Чародії, екстрасенси, окультне серед нас...

Повідомлення Just_me » 05 грудня 2011, 21:38

Якщо не намагатися досягти нірвани, але зняти нервове напруження та потренувати тіло, сконцентруватися на своїх думках, то чим така погана та йога? Я нею не займаюся, але спробувати хочу і буду, бо це те саме, що східні єдиноборства чи бойовий гопак - спорт не без елементів ідеології, але кожен вибирає те, що хоче.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: Чародії, екстрасенси, окультне серед нас...

Повідомлення Володимир85 » 06 грудня 2011, 10:03

Цікаво знати, що люди, стоячи в церкві також займаються йогою :) , оскільки прямо стояти – це одна з поз в йозі, так як і на колінах молитись також поза в йозі. В мусульманстві люди також стоять певним видом на колінах.
Справа в тому, що в йозі це сприяє більшій концентрації на молитві, оскільки вважається, що певне положення тіла стимулює розумову і сердечну діяльність, підвищується вольове зусилля.

Якщо хтось спробує перевірити таке твердження, то нехай проведе із собою простенький дослід: молитиметься стоячи прямо, не рухаючись чи молитиметься на колінах, а в інший раз розслабиться в кріслі, немов при перегляді якогось фільму в кінотеатрі чи на ліжку – і спробує молитись. Різниця у двох підходах буде відчутною.
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чародії, екстрасенси, окультне серед нас...

Повідомлення ShMariam » 06 грудня 2011, 10:21

Володимир85 писав:Якщо хтось спробує перевірити таке твердження, то нехай проведе із собою простенький дослід: молитиметься стоячи прямо, не рухаючись чи молитиметься на колінах, а в інший раз розслабиться в кріслі, немов при перегляді якогось фільму в кінотеатрі чи на ліжку – і спробує молитись. Різниця у двох підходах буде відчутною.

А я б не радила такий експеримент (2 частина) - бачу в тому зневагу Бога при такій молитві, хіба є дійсно серйозні причини (сильна втома, хвороба і т. п.).

В християнстві (і в ісламі) певна поза є вираженням чогось (покора, готовність слухати...), а не способом сконцентруватися (коли дуже втомлена, з радістю просиділа б всю Службу - для кращої концентрації, але ж не можна).
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: Чародії, екстрасенси, окультне серед нас...

Повідомлення Володимир85 » 06 грудня 2011, 14:42

ShMariam писав:А я б не радила такий експеримент (2 частина) - бачу в тому зневагу Бога при такій молитві, хіба є дійсно серйозні причини (сильна втома, хвороба і т. п.)


гаразд, спробувати можна просто на чомусь сконцентруватись, чи спробувати щось повчити.
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чародії, екстрасенси, окультне серед нас...

Повідомлення ShMariam » 06 грудня 2011, 14:49

Володимир85 писав:
гаразд, спробувати можна просто на чомусь сконцентруватись, чи спробувати щось повчити.

Якщо повчитись, то можна. :) Я найкраще концентруюся на розумовій роботі, коли сиджу і закладаю ногу на ногу, а ще краще, коли лежу. :) Це теж пози йоги? Якщо стою - важко, так само й коли клянчу (хіба сяду на ноги).
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: Чародії, екстрасенси, окультне серед нас...

Повідомлення Володимир85 » 06 грудня 2011, 14:52

ShMariam писав:Якщо повчитись, то можна. :) Я найкраще концентруюся на розумовій роботі, коли сиджу і закладаю ногу на ногу, а ще краще, коли лежу. :) Це теж пози йоги?


Я не знаток йоги, що знаю, то написав. Та знаю точно, що пряме положення тіла, хребта, навіть сидячи (підкреслюю пряме), сприяє як навчанню, так і молитві.
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чародії, екстрасенси, окультне серед нас...

Повідомлення ShMariam » 06 грудня 2011, 14:57

Володимир85 писав:Я не знаток йоги, що знаю, то написав. Та знаю точно, що пряме положення тіла, хребта, навіть сидячи (підкреслюю пряме), сприяє як навчанню, так і молитві.

То я одна не нормальна? :) :no:


P.S. Ну і для чого зачепили цю тему, я вже який день стараюся закласти ногу за голову. :D
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Чародії, екстрасенси, окультне серед нас...

Повідомлення vitalko » 06 грудня 2011, 15:33

Чесно кажучи, мене дещо дивують роздуми щодо шкідливості/корисності йоги, але ніхто не хоче заглянути в нет і прочитати, що воно таке ця йога, що лежить в її основі, на що спрямована?
Навіть банальна вікіпедія дає, як на мене, цілком вичерну відповідь щодо йоги, і в християнина, нсмд, мали б зникнути всякі сумніви щодо того чи займатися нею чи ні:
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%99%D0%BE%D0%B3%D0%B0
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Чародії, екстрасенси, окультне серед нас...

Повідомлення luksander » 06 грудня 2011, 18:09

andrivovk писав:Дехто думає, що йога - звичайна зарядка і фізичні вправи, а тим часом Екзорцист Ватикану назвав йогу сатанізмом


Щось сама назва цієї теми :evil: впливає на мій інтернет, другий день не можу відіслати простенький допис… %)

Думаю, що йога, про яку говорив екзорцист Ватикану так схожа на йогу, якою займаються в наших секціях, як ігристе вино з провінції Шампань на те Советское шампанское, яке ми купуємо в наших магазинах :)

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Чародії, екстрасенси, окультне серед нас...

Повідомлення andrey s. » 06 грудня 2011, 18:46

luksander писав:
andrivovk писав:Дехто думає, що йога - звичайна зарядка і фізичні вправи, а тим часом Екзорцист Ватикану назвав йогу сатанізмом


Щось сама назва цієї теми :evil: впливає на мій інтернет, другий день не можу відіслати простенький допис… %)



Слава Ісусу Христу!!!
(бо теж другий день борюсь з глюками, і теж одне повідомлення пішло у вічне забуття , якись ...., чесне слово, вже 5 чи 6 раз вхожу і мене вибиває. )
luksander писав:Думаю, що йога, про яку говорив екзорцист Ватикану так схожа на йогу, якою займаються в наших секціях, як ігристе вино з провінції Шампань на те Советское шампанское, яке ми купуємо в наших магазинах :)
[/quote]
Я власне про це писав, Ваш приклад дуже вдалий, щоб коротко сказати про суть, яку я намагався пояснити.
Ну чесне слово, так прочитав які уявлення про Йогу у дописувачів, і тільки отримав підтверження цьому.( не треба мене сприймати супер йогістом :D , так просто пощастило щось знати)
Парадокс у тому, що якщо розібратись, то це не Йога, так, ті всі вправи чи ногозакидування, то не йога як така.

Пишу не до того, щоб показати як та йога виглядає, а тому, що є сам факт бажання вживати цю назву, що я там щось практикував з йоги і це давало бажанний результат.(чи нерви заспокоювались, чи нога вже за головою і так залишилась :D , чи ще там щось..)
Тобто, є саме бажання бути причасним в якісь мірі до Йоги, і байдуже як, а особливо коли її не радять, або навіть забороняють.
І це навіть тоді, коли ми розумієм, що навряд чи віддамо своє життя на пізнання себе через своє тіло, а навіть навряд чи підемо до "Йогів салоїдів", де будем щось там робити.
От так, просто це виглядає внутрішнім протестом проти заборони, а особливо в такій категоричній формі..."Сатанізм"...
Тобто так бачу, і це з дописів.
Ми сприймаємо турботу Церкви як намагання нас у чомусь обмежити чи поневолити...Ось і все., а Йогою тут і не пахне.
Навіть сама назва "Йога", вже несе закладене туди навантаження, якщо навіть цим займаємось у вишиваній сорочці і з шматочком сала в голові. :pardon:
Сподіваюсь на те, що ясно виразився.
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чародії, екстрасенси, окультне серед нас...

Повідомлення ShMariam » 30 вересня 2012, 08:58

Церква визнала Вангу відьмою
http://olha-church.org.ua/web/page/cerk ... gu-vidmoju
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чародії, екстрасенси, окультне серед нас...

Повідомлення о.Олег » 01 жовтня 2012, 08:37

ShMariam писав:Церква визнала Вангу відьмою
http://olha-church.org.ua/web/page/cerk ... gu-vidmoju

читав, що церковця, яку збудували за кошти Ванги, все ще не освячена - апелюється до неканонічної архітектури і Ікон, але суть неприйняття її православними Болгарії нмсд саме в особі Ванги. І, якщо чесно, навіть без офіційної заяви болгарського Митрополита Миколи, кожен, хто читав "Правда про Вангу" (авторства її племінниці) може зауважити, наскільки момент виголошення "проротств" подібний на спіритизм (Ванга говорила, якщо вірити її племінниці, що біля неї знаходилися постійно "малі сили" і "великі сили" і коли "вони" починали використовувати Вангу, щоб щось сказати, тій ставало погано, вона втрачала багато сил і довго перебувала в зневірі: не знаю, який ще можна зробити висновок? Хіба ті, хто просить про канонізацію чи взагалі вважають це Даром Божим заявляють, що.... племінниця обманює?).
а це, власне, споруда і інтер`єр
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Чародії, екстрасенси, окультне серед нас...

Повідомлення o.Mykil » 16 листопада 2012, 07:36

ShMariam писав:Церква визнала Вангу відьмою
http://olha-church.org.ua/web/page/cerk ... gu-vidmoju



Вона отримала свої надлюдські сили від нечистого духа, залізла у дрімучий окультизм... Ось ще один доказ http://www.youtube.com/watch?v=xUhoZaptzF4
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Nina
гість
гість
Повідомлень: 5
З нами з: 20 листопада 2012, 23:42

Re: Чародії, екстрасенси, окультне серед нас...

Повідомлення Nina » 28 листопада 2012, 00:24

Прочитала я тут про йогу… Сама займалась, правда тільки фізичними вправами, починала займатись давно і тоді ніхто ще нічим диявольським в Йозі не лякав. Що я можу сказати, ні мій світогляд, ні моя віра в Бога, ні християнські практики від того не змінились, та й я і не помітила, щоб хоч хтось із наших інструкторів йоги намагався духовно на це вплинути, а от спина боліти перестала.
Говорили ще люди про те, що молитись можна тільки на колінах, а я вважаю, що молитись можна будь-коли, головне щиро щоб було, лягаю, і поки засинаю постійно молюсь, їду десь в далеку дорогу, сиджу і на вервичці молюсь і не вважаю це гріхом, не молитись, ось гріх.
Ну, і про основну тему, екстрасенсорні здібності. Зразу скажу, що себе екстрасенсом не вважаю. Але люди із надзвичайним слухом, чи із зашкалюючим рівнем IQ, з надзвичайною пам’яттю — це також люди із надзвичайними здібностями, яких ми, прості люди, не розуміємо. Маю з дитинства якесь таке чуття (може то хтось назве інтуіцією) — часто відчуваю енергетику інших людей, місць. Ніколи цього не використовувала ні в яких цілях. Просто відчуваю, чи тут щось добре є чи погане, чи людина добра чи погана, чи близько чи далеко. Ну, не розвивала я цього і не потрібне воно мені, просто є та й все, це так як ідеальний слух для того, хто не любить співати. Але ж є люди (не знаю як їх правильно назвати), які, наприклад, діагностикою займаються. Вони ж також відчувають більше, ніж звичайні люди і що тут дуже поганого? Мені колись одна така людина діагноз поставила, зовсім без грошей і офіційна медицина перепросилась, що не від того лікували. Деякі такі люди і лікують (травами, масажами, наприклад, я ж не кажу про якісь обряди чи заклинання), то чому тоді це так зле. В давнину вся медицина була народною, та й лікарів вважали, напевно, дадлюдьми, бо знали і вміли більше, ніж інші. Сьогодні про лікарів часто говорять, що «творить чудеса, дар від Бога має». Ну, і людина, яка може діагностувати нетрадиційно, чи лікувати не так, як книжка пише, може також мати дар від Бога. Звідки ж ми знаємо, які лікарські методики є правильні, які ні. Про них також постійно ведуться дискусії. Надчутливість може бути даром Божим, це моя така думка, а от на що його використати, це вже питання до того, хто його має. Так само, як і голос — можна співати у церковному хорі і Бога прославляти, а можна сатанинські пісні співати. Звичайно, всіх бабок-ворожок, віщунів, я вже й не говорю про магів і іже з ними, я просто боюсь і до них навіть не наближаюсь, тому думаю, що треба надчутливих людей на групи ділити і не міряти всіх одним мірилом — як тільки ти щось більше можеш, чи відчуваєш, то ти одразу дияволу служиш, не вірю я в це. Осудіть мене, а я все одно не вірю.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Чародії, екстрасенси, окультне серед нас...

Повідомлення andrivovk » 29 листопада 2012, 00:00

Nina писав:Прочитала я тут про йогу… Сама займалась...

... Маю з дитинства якесь таке чуття (може то хтось назве інтуіцією) — часто відчуваю енергетику інших людей, місць...

Може, вам тут йога "помогла" ? :(
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чародії, екстрасенси, окультне серед нас...

Повідомлення ShMariam » 29 листопада 2012, 00:13

andrivovk писав:
Nina писав:Прочитала я тут про йогу… Сама займалась...

... Маю з дитинства якесь таке чуття (може то хтось назве інтуіцією) — часто відчуваю енергетику інших людей, місць...

Може, вам тут йога "помогла" ? :(

Думаю, просто розвинена інтуїція. Йога, якщо практикувати суто фізичні вправи, не може зашкодити ніяк.

А от в мене колись була "чуйка" на гарний білет на екзамені. :) :D
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281


Повернутись до “Спільноти, що пов'язують себе з Християнством”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей