СВЕТ ВЕРЬІ УПА

"єговісти", "мормони"...

Модератори: Just_me, Artur, ihor

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення ShMariam » 09 липня 2011, 00:25

andrey s. писав:Ви знаїте,та ні,чи хоч чули,за когось хто в це повірив???

Повторюю: на сайті, де викладена ця писанина, в коментарях є численні схвальні відгуки. Таких людей одиниці, як і прибічників Г. Маковій, але вони є. :( Це, в першу чергу, патріоти (при чому без відчуття міри в своєму патріотизмі), а потім вже християни, :( дуже слабенькі в знаннях правд віри.
andrey s. писав:Про:"перед Найвищим Суддею він неосудний." не розумію,як це стосується цього.

Він не може до кінця відповідати за свої вчинки, але гірше з людьми, що йдуть за ним: сліпий веде сліпих.
andrey s. писав: маємо думати,чи когось цією "турботою" не позбавим Життя Вічного.

А тут Ви вже допускаєте, що в ТАКЕ можна повірити. Боїтеся, що наші розмови про це можуть привести когось в той рух? О. Микола все гарно пояснив, в чому полягають їхні єресі (від незнання елементарного!) і чим відрізняються від науки Церкви. Не вірю, що хтось, прочитавши цю тему, захоче стати їх прихильником.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення andrey s. » 09 липня 2011, 14:19

ShMariam писав:А тут Ви вже допускаєте, що в ТАКЕ можна повірити. Боїтеся, що наші розмови про це можуть привести когось в той рух? О. Микола все гарно пояснив, в чому полягають їхні єресі (від незнання елементарного!) і чим відрізняються від науки Церкви. Не вірю, що хтось, прочитавши цю тему, захоче стати їх прихильником.

Та ні п.Маряна,якраз я цього взагалі не боюсь,бо це дуже навряд чи можливо(хоча??),но суть не в цьому.
Та і вжите Вами слово "страх",тут не зовсім підходить,хоч думаю,що це Ви тільки так висловились.
Я поясню,те що думаю.Бо Ви так перейнялись тим,що "їх" не розумієте :)
Я журюсь за той негатив,який може потрапити в серця людей,які не мають "фундаменту",які тільки Його формують.І якщо в той "розчин" для фундаменту буде вливатись таке,ну це точно не послужить його кріпості.І не треба думати,що всі хто ходить до Церкви,вже є сильними в Христі.(наприклад я так не скажу).А про тих хто тільки думає над цим,я взагалі мовчу.Я дуже радий,що Вас це не торкнеться,бо Ви є сильна в Христі,і маєте покликання(думки) до катихізації інших.Але чи повинні ми думати про наслідки,тобто не тільки наші бажання(мотиви,які справді можуть бути щирими)
Тут суть не у тому, як думаєм ми(я,Ви,отець),а суть в тому,що це Є форум(доречі не свіцький,як хтось раніше писав).

І знаєте,чи більше живу,тим більше переконуюсь,що С.П. є справді Книгою-Книг,аж вживати слово "книга" якось не хочиться.
І там кожен находить те,що хоче знайти.Але чи це є потрібно Богу,рідко над цим думаєм.(ну це так,думки над вічним :) ,но вони ні в якій темі не будуть оффтопом.О. :) )

Я думаю,ми всі достатньо висловили своїх думок стосовно свого відношення :oops: до цього.(в цій темі).
Дальнійше продовження,маю підозри буде не чемним.Ато о.Олег,справедливо "надає нам по шиї" :),за оффтоп.
Дуже Вам всім дякую,з Богом....
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення o.Mykil » 11 липня 2011, 19:16

Модерна єресь все шириться і шириться. Дав би Бог, щоб церковна влада відреагувала на це пошвидше і видала для вірних офіційне повідомлення. Командир "Світла віри УПА", що називає також себе несправедливо священиком-екзорцистом, взявся вчити католицьких священиків, обзивати "жидомасонами" незнайомих йому людей, тобто тих, хто не годиться із цим мракобіссям. Що цікаво, якщо ти не погоджуєшся із якимись лжепророцтвами Голодюка, що явно суперечать навчанню Христової Церкви, Божому Об'явленню, значить ти вже "грішиш" проти Св. Духа, не можеш пізнати "спасенне слово правди" Бога і Богородиці, які нібито "неймовірно та унікально саме через Україну хочуть врятувати світ від жидомасонів і глобалістів"
http://s.howww.ru/news/oficijna-zayava- ... isa-g.html

Так діють усі секти! Боротися з ними як зі сатаною... У секті (культі) будь-яке слово харизматичного лідера вважається "священним" і "безпомильним". Це вже пахне тоталітаризмом! %)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення andrey s. » 11 липня 2011, 19:28

Ужас :oops:.
п.Голодюк,пожалійте нас грішних,не доводіть до гріха.Знаю, що читаєте ці дописи,подивіться що наробили. :)
Якщо молитись за нас,то хватить цього в інтернет,ато комусь це образливо і сумно.
Мир Вам...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення o.Mykil » 11 липня 2011, 21:24

Небезпечно! Секти! http://andrepod.livejournal.com/3278.html

Андрій Стець: «Чим правдоподібніше віровчення, тим воно небезпечніше» http://religions.unian.net/ukr/detail/983
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення o.Mykil » 12 липня 2011, 07:50

Дуже дивно, що п. Борис продовжує вводити народ в оману. На одному з останніх відео на ютубі він кілька разів заявляє, що на... офіційному сайті УГКЦ є мова про Степана Навроцького і начебто вказує на це. Однак пора би вже знати, що не http://www.traducionalist.info є офіційним греко-католицьким сайтом, що він стверджує брехливо, а якраз http://www.ugcc.org.ua.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення luksander » 12 липня 2011, 12:58

Солідаризуюся в думках з паном Андрієм. От, хіба що, про Франківськ..? це, все таки, велике село… :)
А от на погляд з дійсно маленького села, в якому ще донедавна Степан Бандера на 99% був бандитом, а християнство – «опіумом для народа», - обговорюване тут явище є добре організованим інформаційним приводом для дискредитації УГКЦ і УПА/українського націоналізму… нмд
П.С. раніше думав, що термін «жидомасони» є суто «руськоправославним» :oops:

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення о.Олег » 14 липня 2011, 11:19

з фейсбуку прийшло до мене повідомлення про підняту там тему УПА без Бориса Голодюка
сумно це все
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Спільноти, що пов'язують себе з Християнством”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей