Сторінка 1 з 1

Арієхрестиянство

Додано: 08 квітня 2012, 15:26
Ірина 76
Слава Ісусу Христу! Умене є запитання до священників.У славному місті Києві є медичний центр,"Живе Слово".Його очолює лікар Філатович О.В.,потрапити до нього можна лише через місяць(безліч народу).А зцілює він "Живим Словом",яким надихнуло його начебто Боже провидіння.Лікар отримав навідь золоту медаль за оздоровлення населення Украъни від Міністерства охорони здоров'я,його пацієнти є як прості громадяни,так і представники влади та церкви.Філатович і його учні сповідують так зване Арієхрестиянство.Хотілось би дізнатись у священнослужителів об'єктивну позицію Церкви до цього вчення.

Re: Арієхрестиянство

Додано: 08 квітня 2012, 15:49
о.Олег
Ірина 76 писав:Слава Ісусу Христу! Умене є запитання до священників.У славному місті Києві є медичний центр,"Живе Слово".Його очолює лікар Філатович О.В.,потрапити до нього можна лише через місяць(безліч народу).А зцілює він "Живим Словом",яким надихнуло його начебто Боже провидіння.Лікар отримав навідь золоту медаль за оздоровлення населення Украъни від Міністерства охорони здоров'я,його пацієнти є як прості громадяни,так і представники влади та церкви.Філатович і його учні сповідують так зване Арієхрестиянство.Хотілось би дізнатись у священнослужителів об'єктивну позицію Церкви до цього вчення.

це Ви про аріохристиянство питаєтеся?
З повагою, о.Олег

Re: Арієхрестиянство

Додано: 08 квітня 2012, 16:07
Ірина 76
Насправді мене цікавить більше діяльність лікаря Філатовича,тому що мені порібна допомога лікаря.А оскільки його лікування грунтується на сповідуванні цієї релігіїї, от я запитую чи це не є якась секта.Не хотілось би поряд із втраченим здоров'ям ще й душу загубити.Якщо Вам,отче, не відома ця діяльність,то можливо Ви роз'ясните що це за аріохристиянство.
Дякую

Re: Арієхрестиянство

Додано: 08 квітня 2012, 16:27
о.Олег
Ірина 76 писав:Насправді мене цікавить більше діяльність лікаря Філатовича,тому що мені порібна допомога лікаря.А оскільки його лікування грунтується на сповідуванні цієї релігіїї, от я запитую чи це не є якась секта.Не хотілось би поряд із втраченим здоров'ям ще й душу загубити.Якщо Вам,отче, не відома ця діяльність,то можливо Ви роз'ясните що це за аріохристиянство.
Дякую

ні - лікаря такого ще не стрічав, але якщо це аріохристиянство: до Християнства (можливо хтось з оо. поправить, але з прочитаного мною аріохристиянство до Христа) відношення має хіба через назву, яку використовує.
перепрошую - дозволю собі зацитувати окреслені там "догми", що становлять їх серцевину (посилання на... гм... це давати не буду - бруд)
Итак, главные принципы АРИОХРИСТИАНСТВА мне видятся в следующем:

1) Иисус Христос не иудейский Мессия, по происхождению и религии не иудей.
2) Писания Ветхого и Нового Заветов не являются священными; Евангелия искажены.
3) Древние евреи – народ ненордического происхождения, избранниками Бога они никогда не были.
4) Ветхозаветная религия прошла длительную эволюцию от примитивного семитского родоплеменного фетишизма и политеистического генотеизма до монолатрии и монотеизма с чертами многочисленных заимствований у окружающих народов.
5) Жизнь и проповедь Иисуса Христа – мифологемы и синтез индоевропейской религиозной традиции, имеющий в своей основе эсхатологическое предупреждение, оккультное посвящение, гносис и противодействие планам иудейской экспансии.
6) Православие, католицизм, протестантизм – иудеохристианство, т. е. искаженное иудействующими первоначальное христианство, "ересь жидовствующих", в основе которой лежит неприемлемая для ариев теория еврейского превосходства.

Всё, что входит в прямое противоречие этим определениям, ариохристианством называться не должно!З повагою. о.Олег

Re: Арієхрестиянство

Додано: 08 квітня 2012, 20:45
Yur
Ірина 76 писав:Насправді мене цікавить більше діяльність лікаря Філатовича

MOD о.Олег:тут питання у його не/християнстві і допоки не визначимося з цим, прошу не подавати такого роду посилання. Безперечно, прогуглити може кожен і сумнівно, що людина, яка зуміла дописувати на Форум не знає, як це робиться. Якщо Ви віднайшли інформацію про Арієхрестиянство і зв`язок п.Фылатовича з цим явищем - прошу прокоментувати

Вийдіть на http://www.google.com/ наберіть Олександр Філатович, там багато про нього.

Re: Арієхрестиянство

Додано: 09 квітня 2012, 00:23
KiYr
Кілька раз бачив його інтервю і для себе зробив висновок,що ця людина має непересічну властивість впевнено і переконливо говорити про що б то не було,а таке не кожному дано.Від таких типів людей навіть великі дурниці виглядають правдоподібніше від правди.Просто хороший талант оратора і більше нічого,прямо як Кашпіровський,який теж подібний талант мав зуби заговорювати,а коли люди зрозуміли вже було пізно.

Re: Арієхрестиянство

Додано: 11 квітня 2012, 12:09
romanm
шось типу доктора "Пі"?