Буддизм

Модератори: Just_me, Artur, ihor

Буддизм це :

релігія
11
61%
самовдосконалення
7
39%
 
Всього голосів: 18

batsits
гість
гість
Повідомлень: 9
З нами з: 14 жовтня 2009, 13:44
Звідки: м.Тернопіль

Повідомлення batsits » 14 жовтня 2009, 15:22

чи є Бог за порогом церкви?

batsits
гість
гість
Повідомлень: 9
З нами з: 14 жовтня 2009, 13:44
Звідки: м.Тернопіль

Повідомлення batsits » 14 жовтня 2009, 15:33

я ходив до церкви раніше,як багато знайомих людей. Але якось з часом я відчув голод правди. Він вивів мене в пошуки. Я хочу бути свідомим і жити з розумінням правди а не "на автоматі", не тому шо так треба. Я хочу повернутись до церкви справжнім.

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення viter » 14 жовтня 2009, 15:38

batsits писав:Я хочу повернутись до церкви справжнім.


А не боїтеся взагалі не повернутись?
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

batsits
гість
гість
Повідомлень: 9
З нами з: 14 жовтня 2009, 13:44
Звідки: м.Тернопіль

Повідомлення batsits » 14 жовтня 2009, 15:45

боюсь.Не відоме лякає мабуть кожну людину.Сам пошук лякає дуже. Часом здається шось прояснюється, а потім відчуваєш запитання: чи направильній я дорозі? Я надіюсь на Бога, на діюсь, шо не дасть мені заблудитись наглухо.

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 14 жовтня 2009, 15:52

viter писав:
batsits писав:Я хочу повернутись до церкви справжнім.


А не боїтеся взагалі не повернутись?

так. недаремно молимося: "і не введи нас у спокусу"

Це дуже добре намірення "знайти себе" може бути реалізоване в Христі, не потрібно відходити.

Недавно читала брошурку "Мої п'ять найважливіших рішень" видавництва "Апостол" на цю тему. Дуже змістовна книжечка, якраз про такі пошуки.

Будемо вам допомагати нашими молитвами. :Rose:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 14 жовтня 2009, 15:53

я ходив до церкви раніше,як багато знайомих людей. Але якось з часом я відчув голод правди. Він вивів мене в пошуки. Я хочу бути свідомим і жити з розумінням правди а не "на автоматі", не тому шо так треба. Я хочу повернутись до церкви справжнім.


А чому ви думаєте, що у церкві нема правди? Спершу ніж шукати десь збоку, пошукайте у себе під носом, якщо можна так виразитися. Біда в тому, що дуже багато людей ходять на автоматі, навіть не задумуючись над тим, чого вони ідуть до храму, і що вони мають звідти винести. Те що ви не хочете ходити на автоматі - це дуже добре. Бо найгірше що може бути з людиною - це ситуація, коли вона літепла, тобто ні холодна, ні гаряча. Той, хто шукає правди - не хоче бути літеплим. Просто пошукайте спочатку де ближче, імхо
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення viter » 14 жовтня 2009, 16:00

batsits писав:боюсь.Не відоме лякає мабуть кожну людину.Сам пошук лякає дуже. Часом здається шось прояснюється, а потім відчуваєш запитання: чи направильній я дорозі? Я надіюсь на Бога, на діюсь, шо не дасть мені заблудитись наглухо.


Христос каже, що хто шукає, той знайде. І це правда, бо жодної неправди нема в Ньому, і ніхто не не вартий такого довіря, як Він. Знайте напевне, що таки знайдете. Тільки єдине, в чому хочу Вас застерегти - добре дивіться, що саме Ви шукаєте.
Якщо таки шукаєте правду, то ніде поза Церквою її не знайдете. Тому повертайтеся до Неї якомога скоріше таким, яким Ви зараз є. Бо Бог нас приймає саме такими (навіть якщо ми самі себе такими прийняти не можемо).
Хай пресвята Богородиця покриє Вас чесним своїм покровом і визволить Вас від всякого зла.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

batsits
гість
гість
Повідомлень: 9
З нами з: 14 жовтня 2009, 13:44
Звідки: м.Тернопіль

Повідомлення batsits » 14 жовтня 2009, 22:38

Дякую всім за відповіді. Всім надобраніч.

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення viter » 14 жовтня 2009, 22:52

Надобраніч :)
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 15 жовтня 2009, 07:36

Щоб Господь провадив вас по правельній дорозі - потрібно молитися. Раджу вам молитися девятницю на зіслання Св. Духа (мені вона дуже допомагає, коли вже немає такого палкого бажання до молитви чи я відчуваю, що молитва стає чимось буденним). Я вже колись розповідала, що саме після молитви цієї девятниці я зовсім змінилася і переглянула свій спосіб життя - і виявила, що жила не правильно. :(
Я тепер згадую, що ходила до Церкви, щоб просто ходити, не відчувала духовного піднесення. Тепер все змінилося і я не можу уявити собі справжнє християнське життя поза Церквою чи поза навчання за допомогою духовної літератури.
Спробуйте знайти священника, щоб могли обсудити з ним життєві проблеми і розповісти про ваш пошук. :)
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 15 жовтня 2009, 10:41

Вертаючись до теми. Катехизм Католицької Церкви Розділ 1 §3 п. 842 каже:

Зв’язок Церкви з нехристиянськими релігіями є насамперед зв’язком спільного походження і спільної мети всього людського роду. Бо всі народи утворюють єдине суспільство; вони мають спільний початок, вони мають також одну кінцеву мету – Бога.

Церква визнає в інших релігіях пошуки Бога і розглядає все, що можна визнати добрим і правдивим у цих релігіях, як приготування до Євангелія і дар Того, Хто освічує кожну людину, щоби, врешті-решт, вона мала життя.

Аби знову зібрати всіх Своїх дітей, яких гріх розпорошив і ввів в оману, Отець захотів скликати всіх людей у Церкві Свого Сина. Церква є тим місцем, де людство повинно знову віднайти свою єдність і спасіння. Вона є кораблем, який плаває у цьому світі подихом Святого Духа під повними вітрилами Хреста Господнього; за іншим образом, прийнятим Отцями Церкви, Церква є Ковчег Ноя, який єдиний рятує від потопу.

ПС. Про пошуки себе пропоную поговорити тут: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1006&highlight=%E1%F3%F2%E8+%F1%EE%E1%EE%FE
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 15 жовтня 2009, 16:27

Католицька сестра в буддійському монастирі, цікавий досвід:http://www.truechristianity.info/ua/books/life_risk_21.php
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

oremus
дописувач
дописувач
Повідомлень: 97
З нами з: 11 вересня 2008, 20:02

Повідомлення oremus » 16 жовтня 2009, 10:45

В ПРОДОВЖЕННЯ ТЕМИ ПРО БУДДИЗМ. http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php? ... c&start=15

ДЛЯ batsits

Шановний друже.
1. ось тобі моя рука . (дякую)

2. Дозволь тобі чесно сказати пару слів. Твій стан мені нагадує легко прихворілого на грип. Нежить, кашель. температури немає (особливість перебігу хвороби). Ти на ногах, працюєш, чи вчишся і не зважаєш на неміч. Дальше є три варіанти перебігу подій. Простуда перейде у фазу загострення - запалення мигдаликів, ангіна, пневмонія...
Другий варіант - через 4-5 днів видимі симптоми зникнуть, про ускладнення перенесеного на ногах грипу дізнаєшся через 5 років коли підеш до лікаря з тяжкими болями голови. Хвороба ця відгукнеться пізніше. Третій варіант - приділити увагу своєму здоров’ю ще сьогодні. Залишись вдома у ліжку, виклич лікаря, або застосуй відому схему лікування. Обмеж себе від спілкування з іншими. Буде краще і тобі і їм. Гіркі пігулки, пекучі гірчичники, чи болючі заштрики підуть на користь.

Отже друже мушу сказати чесно.
Ти носій вірусу.
Нехай тобі за гірчичник стане наступне:
Ти не можеш називатися християнином, бо ти сам себе вилучаєш із Церкви. Твоя стежка - дорога віровідступництва.

Наступне слово - це пігулка.
Ти навчишся прийомів молитви, та звернення твоє ніхто не почує. Самозаглиблення далеке від заглиблення у ласки Божі. Тими ласками є визначені Церквою 7 Святих Тайн.

Наступне нехай буде для тебе блокадою заштриків (пекучих):
А. Читай Євангеліє
" Бо я не соромлюсь Євангелії, бо ж вона сила Божа на спасіння кожному, хто вірує, перше ж юдеєві, а потім гелленові. Правда бо Божа з'являється в ній з віри в віру, як написано: А праведний житиме вірою. Бо гнів Божий з'являється з неба на всяку безбожність і неправду людей, що правду гамують неправдою, тому, що те, що можна знати про Бога, явне для них, бо їм Бог об'явив." Рим1.16-19

Б.Будь послушним Церкві Христові, котра відкидає все, що противиться духу Церкви.
"Нехай у вас будуть ті самі думки, що й у Христі Ісусі!
6 Він, бувши в Божій подобі, не вважав за захват бути Богові рівни, але Він умалив Самого Себе, прийнявши вигляд раба, ставши подібним до людини; і подобою ставши, як людина, Він упокорив Себе, бувши слухняний аж до смерти, і то смерти хресної...Тому й Бог повищив Його, та дав Йому Ім'я, що вище над кожне ім'я, щоб перед Ісусовим Ім'ям вклонялося кожне коліно небесних, і земних, і підземних, і щоб кожен язик визнавав: Ісус Христос то Господь, на славу Бога Отця! Отож, мої любі, як ви завжди слухняні були не тільки в моїй присутності, але значно більше тепер, у моїй відсутності, зо страхом і тремтінням виконуйте своє спасіння" 2Фл.5-12.

В. "І сталось, як молився Він у місці одному, і коли перестав, озвався до Нього один із Його учнів: Господи, навчи нас молитися, як і Іван навчив своїх учнів. Він же промовив до них: Коли молитеся, говоріть: Отче наш, що єси на небесах! Нехай святиться Ім'я Твоє, нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі.
Хліба нашого насущного дай нам на кожний день. І прости нам наші гріхи, бо й самі ми прощаємо кожному боржникові нашому. І не введи нас у випробовування, але визволи нас від лукавого!" Лк.11.1-4


Останнє і найважніше для тебе послухай сам себе у тобі говорить Дух Святий через стукання совісті:
"Я боявся почути негативний спротив..." (ТВОЇ СЛОВА ВИЩЕ)

БАЖАЮ ШВИДКОГО ОДУЖЕННЯ. ЗВЕРНИСЯ ДО ДУХОВНОГО ЛІКАРЯ І СИСТЕМИ ОЗДОРОВЛЕННЯ.

batsits
гість
гість
Повідомлень: 9
З нами з: 14 жовтня 2009, 13:44
Звідки: м.Тернопіль

Повідомлення batsits » 16 жовтня 2009, 23:53

Привіт oremus. Найперше, дякую за твою відповідь. Всі перелічені симптоми в мене присутні. Невже це дійсно та підступна хвороба?


Повернутись до “Інші релігії”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей