Нью Ейдж

Модератори: Just_me, Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Нью Ейдж

Повідомлення о.Олег » 25 травня 2010, 10:03

o.Mykil писав:... За посилання на магічні (антихристиянські) ресурси та за пропаганду окультної дійсності на форумі УГКЦ варто накладати вже якісь санкції, вважаю. :)

санкції є різні. Є каральні, а є навчальні, педагогічні. Тут накладені педагогічні і у нашому випадку їх досить.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Нью Ейдж

Повідомлення о.Олег » 25 травня 2010, 10:07

прочанка писав:звернуся до конкретного прикладу - реслінг - американське явище, яке полонило увагу і час наших підлітків. Як на мене - це субкультура нью ейджу( може помиляюсь, тоді виправте). Мене хвилює, що діти підпадають під такий вплив, це повна зомбація, проти якої ніхто особливо не бореться і музика там відповідна, і видовище!Скажіть бу-ласка, чи треба вникнути в те, що воно погане, щоб пояснити потім дитині?
Як має педагог пояснити, що воно-погано, якщо не пояснить чому? А для того треба проблему вивчити із середини.

все вірно - треба. Проблемою у нашому випадку було лише посилання на сайт (заборонено). Виправили.
взагалі ця тема дуже цікава. Нова Ера - поширене явище навіть у головах тих, хто про неї не чув. Хтось вже тут говорив про це, але для мене грішного паралель з масонством очевидна.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Нью Ейдж

Повідомлення прочанка » 25 травня 2010, 10:16

мені теж так видається... Таке собі, світове панування, але сучасне варіант заполонення молодіжної аудиторії сучасними методами: музикою, телебаченням,одягом... Адже тепер, не 19ст., коли молоді люди "бавилися" в ложі, а полтрапляли в тенета більш серйозні. Тепер працюють по останньому слову науки і це - мене лякає. Як вберегти дітей?! Адже молодь не вбачає нічого поганого в тому, щоб подивитись гарне видовище з відповідною музикою. Навіть, релігійною, як їм видається.
Не бійтеся!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Нью Ейдж

Повідомлення o.Mykil » 26 травня 2010, 04:12

прочанка писав: Як вберегти дітей?! Адже молодь не вбачає нічого поганого в тому, щоб подивитись гарне видовище з відповідною музикою. Навіть, релігійною, як їм видається.


Варто також уникати в тому контексті спільного читання підозрілої ньюейджівської літератури, не захищати таке тощо, наприклад, ця viewtopic.php?f=3&t=1795
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Нью Ейдж

Повідомлення o.Mykil » 02 червня 2010, 07:36

Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Нью Ейдж

Повідомлення andrivovk » 03 вересня 2010, 15:57

Цікава стаття † Годфріда, кардинала Деніелса Архієпископа Брюсселя (Боже Різдво 1990 р.) "Н’Ю-ЕЙДЖ, НОВИЙ ПОРЯДОК, НОВЕ ЛЮДСТВО, НОВА ВІРА" : http://www.banderivets.org.ua/?page=pages/zmistc/zmistc44
Востаннє редагувалось 03 вересня 2010, 16:00 користувачем andrivovk, всього редагувалось 1 раз.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
neoxgeforce
дописувач
дописувач
Повідомлень: 146
З нами з: 23 липня 2009, 18:31
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Нью Ейдж

Повідомлення neoxgeforce » 03 вересня 2010, 16:00

Диявол хитрий. Ще почекаємо і напевно появиться ще щось!

ivtern
початківець
початківець
Повідомлень: 39
З нами з: 26 березня 2009, 14:54

Нью Ейдж - це катастрофа для християнства.

Повідомлення ivtern » 10 листопада 2010, 14:41

На сьогоднішній день дуже широко розповсюдились технології, переконувати людей, які в принципі ззовні нічим не загрожують (на перший погляд).
НьюЕйдж, езотерика, НЛП - зараз набрали такої форми, що людина, яка це попробувала стає інформаційним наркоманом.
Простий висновок сьогодні: це будь-який МЛМ або школа успіху - СЕКТА. Тобто щоб купляли треба переконувати, а для цього є різні технології впливу на підсвідомість (Аделаджа, Зеланд, Кіосакі і купа їхніх послідовників)

Тут питання одне чому християнство НЕ РЕАГУЄ ?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Нью Ейдж - це катастрофа для християнства.

Повідомлення о.Олег » 10 листопада 2010, 15:59

ivtern писав:На сьогоднішній день дуже широко розповсюдились технології, переконувати людей, які в принципі ззовні нічим не загрожують (на перший погляд).
НьюЕйдж, езотерика, НЛП - зараз набрали такої форми, що людина, яка це попробувала стає інформаційним наркоманом.
Простий висновок сьогодні: це будь-який МЛМ або школа успіху - СЕКТА. Тобто щоб купляли треба переконувати, а для цього є різні технології впливу на підсвідомість (Аделаджа, Зеланд, Кіосакі і купа їхніх послідовників)

Тут питання одне чому християнство НЕ РЕАГУЄ ?

перепрошую: червоною барвою на нашому Форумі пишуть лише модератори - взяв на себе сміливість редагувати Ваше повідомлення.
А... як пропонуєте реагувати?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Нью Ейдж

Повідомлення Michail » 11 листопада 2010, 14:06

A Фоколяре яке?
Підгорецькі отці критикують так як і Нью Ейдж.
Але є священики, які хвалять...

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Нью Ейдж

Повідомлення о.Олег » 11 листопада 2010, 14:17

Michail писав:A Фоколяре яке?
Підгорецькі отці критикують так як і Нью Ейдж.
Але є священики, які хвалять...

тут, найперше, маємо розібратись з орієнтирами, яких критиці/похвальбі довіряємо. Ви даєте орієнтир Підгірці і смію зауважити, що орієнтир поганий (про це каже Церква - пошукайте тут, здається, в нашій бібліотеці, посилання на документи Церкви щодо "підгорецьких отців"), тому пропоную орієнтир добрий, якого, за Словом Ісуса "врата аду не подолають"- Христову Церкву. Відповідно зорієнтуємося: Фоколяре - рух в Христовій Церкві (навіть, якщо він проблематичний); Нюейдж - антихристиянський рух.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re:

Повідомлення Michail » 11 листопада 2010, 14:27

о.Олег писав:
vitalko писав:З другої сторони, після цього десь 2 роки тому вони видали цілий албом колядок. Так що розберися тепер що до чого....

а це і є характерним для ньюейдж - щоб важко було розібратися, щоб полонити якістю звучання... Доречі - Ера, Енія...


Слава Ісусу Христу!

Ви мали на увазі цей діалог про Енью?

У чому щоб було важко розібратися?

Уже дві пісні Еньї в перекладі прочитав. Там взагалі нічого страшного не знайшов.
Співає про внутрішній світ людини...

http://video.yandex.ru/users/pugachev-a ... ivge&cid=2
http://video.yandex.ru/users/pugachev-a ... ivge&cid=2
Тут взагалі лиш музика:
http://video.yandex.ru/users/pugachev-a ... ivge&cid=2
Те, що співачка в Нью Ейджі - це її велика проблема. Шкода, що її не привели до Христа...
Знайду погану її пісню, слухати нізащо не буду.
Востаннє редагувалось 11 листопада 2010, 14:32 користувачем Michail, всього редагувалось 1 раз.

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Нью Ейдж

Повідомлення Michail » 11 листопада 2010, 14:31

о.Олег писав:
Michail писав:A Фоколяре яке?
Підгорецькі отці критикують так як і Нью Ейдж.
Але є священики, які хвалять...

тут, найперше, маємо розібратись з орієнтирами, яких критиці/похвальбі довіряємо. Ви даєте орієнтир Підгірці і смію зауважити, що орієнтир поганий (про це каже Церква - пошукайте тут, здається, в нашій бібліотеці, посилання на документи Церкви), тому пропоную орієнтир добрий, якого, за Словом Ісуса "врата аду не подолають". Відповідно зорієнтуємося: Фоколяре - рух в Христовій Церкві (навіть, якщо він проблематичний); Нюейдж - антихристиянський рух.
З повагою, о.Олег



Зрозуміло, приймаю.
Просто з фоколяре не знайомий. А про думку підгірців лише запитав. Я їм на мейл також писав про деякі їх помилки. Не відповіли нічого.

Із взаємною повагою!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Re:

Повідомлення о.Олег » 11 листопада 2010, 14:31

Michail писав:
о.Олег писав:
vitalko писав:З другої сторони, після цього десь 2 роки тому вони видали цілий албом колядок. Так що розберися тепер що до чого....

а це і є характерним для ньюейдж - щоб важко було розібратися, щоб полонити якістю звучання... Доречі - Ера, Енія...


Слава Ісусу Христу!

Ви мали на увазі цей діалог про Енью?

У чому щоб було важко розібратися?

Уже дві пісні Еньї в перекладі прочитав. Там взагалі нічого страшного не знайшов.
Співає про внутрішній світ людини...

http://video.yandex.ru/users/pugachev-a ... ivge&cid=2
http://video.yandex.ru/users/pugachev-a ... ivge&cid=2
Те, що співачка в Нью Ейджі - це її велика проблема. Шкода, що її не привели до Христа...
Знайду погану її пісню, слухати нізащо не буду.

свою думку висловив і додати мені нічого. Вибачте. З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Нью Ейдж

Повідомлення Michail » 11 листопада 2010, 14:53

А я думав, поспілкуємось детальніше... (" Не забывайте также благотворения и общительности,... Євр. 13.16 *в іншому перекладі - "спілкуйтесь").
Ви думаєте, що музика Єньї може затагнути когось в рух Ньюейдж?

На мою думку, свідомого християнина (відродженого від Святого Духа) - ніколи.

Скільки я різних груп чув... і нічого.

Мені ще казали що й Енігма туди ж (може й не Ньюейдж, але щось подібне). Чесно кажучи мені в основному не подобається їх пісні. Та й кліпи зовсім непристойні бувають.
Якщо так брати, то й більшість світських пісень християнину слухати не слід.
Але на це заборониЦеркви нема...
А могла б бути? На те є християнська совість.

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Нью Ейдж

Повідомлення viter » 11 листопада 2010, 15:04

Michail писав:На мою думку, свідомого християнина (відродженого від Святого Духа) - ніколи.

Скільки я різних груп чув... і нічого.

А вплив на підсвідомість?
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Нью Ейдж

Повідомлення Michail » 11 листопада 2010, 15:24

Є якісь дані, що в музиці Еньї, чи Ери зашифровані сигнали, які привертають людей в сектантський рух?

Відроджені від Святого Духа християни, на мою думку, захищені від таких впливів (якщо вони є).
А нехристияни в більшості навіть не слухають, що каже Церква.
Тому такий метод привертання людей в секту був би намного менш ефективним чим навертання нехристиян в НьюЄйдж їхнім роповідуванням якогось свого вчення у тексті пісень (чого в Еньї не спостерігаю, ще продивлюсь тексти ери), або іншимси методами навязування вчення.

А про НьюЕйджівців у своїй області взагалі не чув лише в Інтернеті читав...

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Нью Ейдж

Повідомлення viter » 11 листопада 2010, 15:50

Michail писав:Є якісь дані, що в музиці Еньї, чи Ери зашифровані сигнали, які привертають людей в сектантський рух?

Мета диявола не затягнути людину в секту, а відвернути її від Бога. Секта - це лишень один з багатьох шляхів. Диявол, на відміну Бога Творця, є тим, хто руйнує. Тому людина, потрапивши в секту, входить в спілку з нечистим духом і стає його інструментом. Тому, на мою думку, творчість такої людини має деструктивний характер і впливає на інших згубно, якщо не прямо, то діючи на підсвідомість.
Так, справді святі люди мають захист від впливу диявола - знаємо з Євангелії слова Христа "Ось я даю вам владу наступати на зміїв, скорпіонів і на всю ворожу силу - й ніщо вам не пошкодить." Якщо Ви вважаєте, що дійшли до такого рівня святості, то Вам ця музика не зашкодить. А якщо ні, то чи варто ризикувати? Хороший приклад можна згадати з грецької міфології. Пам'ятаєте прекрасний спів сирен і до чого він доводив мореплавців? :)
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Нью Ейдж

Повідомлення Michail » 11 листопада 2010, 15:58

Святих Ви маєте на увазі в широкому значенні, тобто тих, хто живе істиною вірою, я надіюсь? Як їх і називав апостол Павло...

Ну Ви у міфологію зайшли. Але ж сиерн не існує.

Я розумію що моя відповідь банальна на Ваше запитання, але чи можуть спеціально зробити музику, яка негативно на рівні підсвідомості буде впливати на людину?
Можуть. А якщо таке є в музиці нью..., то значить його можна і виявити... Знайдете такий факт дослідження фізиків-акустиків чи інформатиків?

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Нью Ейдж

Повідомлення Michail » 11 листопада 2010, 15:59

До речі вчені-християни в першу чергу таке б мали досліджувати.

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Нью Ейдж

Повідомлення viter » 11 листопада 2010, 16:35

Michail писав:Святих Ви маєте на увазі в широкому значенні, тобто тих, хто живе істиною вірою, я надіюсь? Як їх і називав апостол Павло...

Ні, не в широкому значенні, маю на увазі тих, хто живе істиною вірою. Я теж намагаюся жити вірою та до святості мені ще дуже далеко.
Michail писав:Ну Ви у міфологію зайшли. Але ж сиерн не існує.

Звичайно не існує. Це алегорія, яка дуже гарно ілюструє як чудово зло вміє маскуватись.
Michail писав:Знайдете такий факт дослідження фізиків-акустиків чи інформатиків?

Я говорю не про фізичний, а духовний вплив на підсвідомість людини. А його не можна виміряти якимись приладами. Ви чули вислів "Врятуй себе і врятуєш багатьох"? Я розумію його так, що людина поєднавшись з Богом стає, так би мовити, каналом через який виливається Божа ласка, благодать на інших. При чому людина цього може навіть і не усвідомлювати. Але так само, людина ввійшовши в спілку з дияволом, стає провідником зла. Тому те, що вона робить, несе в собі негатив, бо вона є знаряддям у руках зла.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Нью Ейдж

Повідомлення andrivovk » 11 листопада 2010, 22:24

Michail писав:Я розумію що моя відповідь банальна на Ваше запитання, але чи можуть спеціально зробити музику, яка негативно на рівні підсвідомості буде впливати на людину?
Можуть. А якщо таке є в музиці нью..., то значить його можна і виявити... Знайдете такий факт дослідження фізиків-акустиків чи інформатиків?

Прочитайте хоча б про цифрові наркотики http://www.reporter.cv.ua/news/cifrovi_narkotiki_ce_vam_ne_zharti/2009-10-14-14

А взагалі мені здається, що ви дієте по другій частині вислову "хто хоче - шукає засобів, хто не хоче - шукає причини" (не хоче - тобто слухати інших).
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Нью Ейдж

Повідомлення о.Олег » 12 листопада 2010, 06:58

Michail писав:А я думав, поспілкуємось детальніше...

так ми з Вами і спілкуємося по цій темі принаймі в двох гідочках Форуму і я саме в контексті цієї розмови пишу Вам, що додати мені нічого. Адже Ви хочете досліджень, запитуєте про небезпеку (для того, хто слухає їхню музику) бути втягненим в Нью Ейдж... - гарно, вивчайте, досліджуйте: я не є фізиком і не володію ще якоюсь інформацією, окрім вже поданої, тому не бачу можливості щось додати до нашого діалогу - лише висловив думку (і не бачу її спростування), що людина, яка любить Христа, не мала б слухати навідь дуже якісну музику від тих, хто проповідує антихриста (Нью Ейдж). Тобто, ще раз, для мене справа не в словах пісень, не в специфіці музики, а в тому, що звучить це все для реклами ворогів Христа/людства.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Нью Ейдж

Повідомлення Michail » 12 листопада 2010, 10:28

Взагалі я нічого доводити не збирався, а в гілці про музику написав про те, що естетично мені подобається. Чесно і просто.

Але все-таки шукаю кращого.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Нью Ейдж

Повідомлення о.Олег » 12 листопада 2010, 10:56

Michail писав:Взагалі я нічого доводити не збирався, а в гілці про музику написав про те, що естетично мені подобається. Чесно і просто.

Але все-таки шукаю кращого.

ні-ні - не кажу, що Ви збираєтеся: кажу про те, що в розмові (не пам`таю з ким, але саме Ви і у даній темі) був запит про те, чи володіє хто результатами досліджень акустиків і що науковці-християни мали б це дослідити, а я і не проти, але навіть, якщо наука скаже, що там все чисто і в піснях згідно з дослідженням текстів буде прославлятися Бог - не слухатиму з означених вище причин, а саме: виступають під егідою Нью Ейдж.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Нью Ейдж

Повідомлення Michail » 12 листопада 2010, 11:13

Я розумію і Ваша думка обгрунтована.
Але хоч Нью Ейдж як організація в нас не проявляється, та влився в суспільну думку і тепер багато традиційних християн частково думають як НьюЕйджівці.

Це більша прблема для Церкви ніж їх музика.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Нью Ейдж

Повідомлення о.Олег » 12 листопада 2010, 11:24

Michail писав:Я розумію і Ваша думка обгрунтована.
Але хоч Нью Ейдж як організація в нас не проявляється, та влився в суспільну думку і тепер багато традиційних християн частково думають як НьюЕйджівці.

Це більша прблема для Церкви ніж їх музика.

а вона саме так і проявляється. Не лише у нас. Такий ось у них метод роботи. Подібно ці панове діють у світі: через заснування гуртків з вивчення мов, вправляннях у бойових мистецтвах, ініціювання обміну досвідом, організацією днів однієї культури в іншій...
з повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Нью Ейдж

Повідомлення andrivovk » 13 листопада 2010, 00:05

Не хочу хвалитися, але я видалив зі свого телефону і комп'ютера і Era і Gregorian коли взнав, що це - New Age. :oops:
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Нью Ейдж

Повідомлення Michail » 15 листопада 2010, 17:40

Я теж... Спеціально, принаймні, слухати не буду. Якось проживу. Але якщо Енья навернеться в християнство, то зроблю так, як зробили християни, інкультурую її музику ;)

Bohdan1111
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 21 лютого 2011, 20:39

Вічна Євангелія.

Повідомлення Bohdan1111 » 22 лютого 2011, 09:33

Проект “Вечное Евангелие” направлен на объединение народов и государств, на создание “объединенного человечества” на добровольной и осознанной основе. Объединение человечества предусматривается как по линии «человек – человек», так и по линии «человек – Бог». Религиозные и идеологические отличия долгое время казались главным препятствием на пути к объединенному человечеству. Мировые войны и, на следующем этапе, “террористические войны” особенно после событий 11 сентября 2001 года в США, демонстрируют, что идеологический и религиозный экстремизм несут угрозу для существования человечества. В книге “Вечное Евангелие” на основе лингвистического анализа продемонстрировано генетическое единство народов мира, процесс зарождения и формирования языков народов, близость религий человечества. Автором продемонстрировано как появилось большое разнообразие языков в процессе расселения народов по земле. Боги народов делятся в основном на две больших группы: Верховный Бог и обожествленные со временем предки. Очень долгое время наибольшей тайной человечества было Имя Бога. Путем анализа древнейших языков мира в книге расшифровано и прочитано Имя, продемонстрировано как постепенно у разных народов изменялось произношение Имени Бога. Верховный Бог практически каждого народа является Ипостасью Единственного Бога. Расшифровка Имени Бога показала, что славянский Даждьбог, шумерский Энлиль, египетский Ра, христианский/иудейский Яхве, арабский Аллах, китайский Тянь… – это один и тот же Бог. Таким образом, доказано что христианство, ислам, буддизм и все другие религии мира, выросли из одного корня, из поклонения разных народов Единому Богу. Расшифровка Имени Бога дала предпосылки утверждать, что “Ваш Бог – это наш Бог, а наш Бог – это Ваш Бог”. Проект “Вечное Евангелие” убирает главное препятствие для объединения человечества – идеологический и религиозный раскол. Объединение человечества предусматривает обязательное присутствие Бога. Пример разрушенного СССР, который казался нерушимой империей, показывает, что невозможно объединить народы, если отказаться от Бога и основой общества сделать атеизм. Здесь нужно также вспомнить Арнольда Дж. Тойнби, которого на Западе считают самым выдающимся историком. Он утверждал, что всякие представления об объединении человечестве, которые не предусматривают присутствия Бога, являются пустой академической химерой. В книге продемонстрировано, почему символом объединенного человечества станет знак “Х”. Ниже приведен адрес в интернете, где можно посмотреть фильм о Евгение Гайдучке, который оставил свидетельство о символе “Х”, как о будущем символе всего человечества. Евгений Гайдучок – человек, который в очень молодом возрасте попал из ХХІІІ века(!) в ХХ век. Остальную жизнь он прожил в СССР. Официальные газеты той эпохи называли его “предсказателем”. Сейчас о Евгение Гайдучке пишут статьи, снимают фильмы.

“Вечное Евангелие” – это Книга, в которой раскрываются тайны, в которой даны ответы на сложные вопросы:

- как Бог рождает Сам Себя, как Он дает Себе Имя и начинает говорить?

- почему слова имеют свойство становиться реальностью?

- для чего Бог создавал человечество?

О “Вечном Евангелии” были пророчества.

1. Святой апостол Иоанн Богослов.

2. Мишель Нострадамус.

3. Свидетельство Евгения Гайдучка, человека из ХХІІІ века..........

http://www.yahovor.org.ua/


Повернутись до “Інші релігії”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей