Сторінка 1 з 3

Нью Ейдж

Додано: 09 грудня 2009, 11:09
vitalko
Пропоную для перегляду документальний фільм(протестантський) про Нью Ейдж(Називається: Боги Нью Ейдж). В фільмі подана історія його виникнення, основні принципи, практики( йога, медитації, читання мантр, і їх істинна суть). З огляду на те, що деякі практики цього руху використовуються навіть християнами, які нічого не підозрюють про це, фільм буде корисний для загального ознайомлення(Для тих, хто осилить додивитися до кінця, бо триває більше ніж півтори години :) ).

І, взагалі, варто зрозуміти що це за рух, і яку деструктивну роль він виконує у світі.

http://bogoblog.ru/tags/dokumentalniy-film/new-age

Додано: 10 грудня 2009, 20:43
o.Mykil
Так, цей "новий вік" є деструктивним явищем для автентичного християнства. Зі своєю епохою Водолія, магізмом, готуванням дороги антихристові.

На жаль, не раз стикаюся з тим, що люди, які декларують себе християнами, можуть захоплюватися у своїй діяльності теософією (що не має нічого спільного із правдивою мудрістю Бога, пізнанням Всевишнього), йогою, східними окультними практиками, тибетською медициною, ідолопоклонницьким буддизмом тощо, поєднуючи те все, певною мірою, із "християнськими переконаннями".

Недавно прочитав, що у стилі "Нью Ейдж" виконують свої трансові пісні такі відомі музичні групи як "Gregorians", "Enigma"...


Вражаюча правда про популярне на просторах кібер-простору "Інтерв'ю з Богом" http://lady.my1.ru/news/2008-09-08-1

Не християнського Бога, у Пресвятій Трійці єдиного, там начебто мається на увазі в контексті "сну", а якогось аморфного, окультного і т.д.

http://proboga.com/content/view/554/36

Ось і маєш "новий вік"!

Додано: 11 грудня 2009, 10:48
vitalko
"Нью Ейдж" виконують свої трансові пісні такі відомі музичні групи як "Gregorians"


Чесно вам скажу не знаю чого "Gregorians" віднесли до Нью-Ейдж. Вони переспівують пісні різних відомих груп, використовуючи при тому григоріянський хоровий спів(до речі серед них є люди, які співають в церковних хорах, щоправда лютеранських). Щоправда група дійсно досить неоднозначна, тому що виконала "аve satani"(гімн сатані) з фільму Омен, за що піддалася жорсткій критиці, і після цього дану пісню на концертах не виконує, здається. Коли їм задали питання чому вони це виконали, то вони відповіли, що їм був неважливий зміст, а цікаве саме виконання як таке.
З другої сторони, після цього десь 2 роки тому вони видали цілий албом колядок. Так що розберися тепер що до чого....

Особисто я деякі їхні пісні слухаю(дуже подобається григоріанський хорал, і взагалі чоловічі хорові співи як такі :) ). Інтернет на даний момент дозволяє глянути на текст пісні, а також подивитися ким був створений оригінал і який зміст несе. Негативних пісеньок не слухаю, але не бачу нічого поганого, щоб слухати позитивні. Але це лише моя особиста думка.

Додано: 11 грудня 2009, 12:07
о.Олег
vitalko писав:З другої сторони, після цього десь 2 роки тому вони видали цілий албом колядок. Так що розберися тепер що до чого....

а це і є характерним для ньюейдж - щоб важко було розібратися, щоб полонити якістю звучання... Доречі - Ера, Енія...

Додано: 11 грудня 2009, 13:18
romanm
Тут також, імхо потрібна обережність на рахунок зараховування усього до ню ейджу. Я не думаю, що ці пісеньки ЕНІЯ, чи ще хтось, так впливають на підсвідомість, що людина стане нюейджістом.

Дозвольте парагон: людина = компютер, пісні = програми. Щоби програма пішла, повинні бути для цього можливості. Тобто я не зможу поставити іграшку для останнього компа, на старий оліветті. Також і пісні. Ну подобаються людям, хай слухають. Послухав і забув, або ще раз переслухав. Когось дуже образить якщо його облають на китайській мові? Думаю буде все рівно. А як на своїй?
Звичайно, якщо відкритим текстом співають сатані, тут інша річ.

Додано: 14 грудня 2009, 19:09
o.Mykil
Ще про цей деструктивний з погляду здорової духовності рух, музику і т. п. http://www.k-istine.ru/sects/new_age/ne ... rkin-2.htm

Музикою теж гіпнотизують, як не дивно...

Додано: 14 грудня 2009, 22:58
vitalko
Как они пишут, главный принцип движения НЭ - это то, что все является вибрацией. Эта вибрация есть божественная энергия аум, которая не дает миру развалиться.

Це з поданої вами статті. А в фільмі я почув наступну фразу: гуру, які вчать послідовників не їсти м"яса, бо воно несе негативні вібрації вбитої тварини, без всяких застережень радять пити коров"ячу сечу, бо вона рахується священною(як і сама корова) і освячує того, хто її п"є.
Дикуни, що тут скажеш. І це в ХХІ столітті в "цивілізованому" світі.... Чи то народу геть засліпило?

Додано: 15 грудня 2009, 11:00
о.Олег
із відповіді священика на цьому сайті:

Серед моїх знайомих дуже поширилось прослуховування важкої музики (року, металу та ін.). Чи є десь перелік музичних гуртів або груп, які є заборонені Церквою?

Враховуючи факт практичного відходу у небуття списку заборонених книг і часописів (так званого Індексу заборонених книг), такого списку по відношенню до тих чи інших музичних колективів не існує і, мабуть, вже не існуватиме ніколи в майбутньому. Тим самим неначе буквально вибивається основа з-під однієї із церковних заповідей, котра виразно проголошує заборону читання «злих книг і часописів», тому слід бути дуже обережним при оцінці та поясненні подібного «мовчання» Церкви, котра, на певному етапі історичного розвитку людського суспільства, коли, внаслідок бурхливого науково-технічного прогресу, тобто збільшенні суто технологічних можливостей та піднесення загальної освіченості людей, стало практично неможливо або недоцільно цензурувати весь обсяг, наприклад, книговидавництва, стала вважати за краще і більш необхідне не стільки забороняти читання тих чи інших помилкових чи шкідливих думок, бачень та ідей, скільки ознайомлювати віруючих (їхніх потенційних мимовільних – адже не можна собі навіть уявити того, щоби кожен віруючий тримав у голові увесь перелік забороненої до читання літератури, – читачів) із цією їхньою хибністю та шкідливістю, пропонуючи правильні і кращі теоретичні та практичні розв’язання тих чи інших як загально-світоглядних, так і суто релігійно-духовних проблем.
Таким чином, Церква не забороняє «букви», а таврує радше ідею, вона не стільки звертає увагу на неправильне, скільки закликає до просвічення світлом справжньої Істини. Це значить, що мусимо дуже свідомо і відповідально підходити до оцінки моральної вартості тих чи інших музичних стилів та відповідних виконавців (подібний принцип слід застосовувати у всіх жанрах мистецтва), адже дуже часто трапляється так, що ми неправильно ідеалізуємо цілком інструментальний, у його суті, засіб, шукаючи і «знаходячи»-таки «гріх» навіть там, де його навіть і близько немає, а проковтуємо отруту там, де її загортають у благовидну фантик-упаковку зовнішньої начебто «традиційної» і такої милої нам пристойності, тобто «прагнучи відцідити комара, ковтаємо верблюда», фарисейськи сповняючи те, від чого нас так застерігає Христос на сторінках Євангелія (пор. Мт. 23,24)

Додано: 17 грудня 2009, 04:33
o.Mykil
Замість релігії езотерія і окультизм? http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?p=841#841

Re: Нью Ейдж

Додано: 26 січня 2010, 18:12
o.Mykil
Деструктивний Нью Ейдж зі своїми доктринами полонить нині, на жаль, уми багатьох, навіть католиків... %) =@

Re: Нью Ейдж

Додано: 15 травня 2010, 13:42
andrivovk
Збірник Gregorian можна скачати навіть на християнському порталі Kyrios http://kyrios.org.ua/music.html Будьте обережні

vitalko писав:Как они пишут, главный принцип движения НЭ - это то, что все является вибрацией. Эта вибрация есть божественная энергия аум, которая не дает миру развалиться.

Це з поданої вами статті. А в фільмі я почув наступну фразу: гуру, які вчать послідовників не їсти м"яса, бо воно несе негативні вібрації вбитої тварини, без всяких застережень радять пити коров"ячу сечу, бо вона рахується священною(як і сама корова) і освячує того, хто її п"є.
Дикуни, що тут скажеш. І це в ХХІ столітті в "цивілізованому" світі.... Чи то народу геть засліпило?


До речі читав недавно в газеті, що в Індії з коров'ячої сечі будуть виготовляти якийсь напиток.Так шо будьте обережні, коли щось п'єте "made in India" :D

Re: Нью Ейдж

Додано: 24 травня 2010, 18:12
o.Mykil
Нью-Эйдж: новый порядок, новое человечество, новая вера http://www.christusimperat.org/ru/node/13459

Re: Нью Ейдж

Додано: 24 травня 2010, 19:18
прочанка
посилання забране модератором

Татьяна Гинзбург «Движение Нью-Эйдж»

Нью Эйдж движение, достигшее публичной известности на Западе в 1970-1980х, это движение за возрождения духовности, эзотерической традиции, пересмотр устоявшихся взглядов.

Название движения произошло от его ориентации на приход Новой Эры, Эры Водолея, которая начнёт зарождаться в человечестве с наступлением двадцать первого века.

Нью Эйдж движение является исключением, среди религиозных движений, поскольку оно не представлено какой-то одной конкретной религиозной организацией, институтом, сектой, или чем-то подобным. Хотя существует множество организаций, которые могут быть причислены к Нью Эйдж.
Универсальная религия

:shock: :shock: :shock:
Поскольку открытие внутренней божественности – есть предельная цель нью-эйджевцев, а монизм – есть базовая теологическая система взглядов, на которой Нью Эйдж основывается, существует только одна религия. Все разнообразные религии мира – это просто альтернативные пути к одной и той же цели. Нью-эйджевец верит, что он способен трансцендировать за ограниченные пределы специфических мировых религий. Это потому, что многие религии основаны на условных истинах, выражающих вероучение, и поэтому ограниченных языком и познанием. Гордон Мелтон (один из теоретиков Нью Эйдж) показывает, что Истина (верность жизни, выраженной истинной религией) - «непознаваема для нью-эйджевцев, невыразима на простом языке. Это – переживание, и только частично может быть выражено в словах. Существует огромное количество способов прийти к Истине, различающихся своей эффективностью, более чем правильностью».
Это не значит, однако, что Нью Эйджевец не открыт, для формулирования своих основных принципов (системы верований). Конечно, каждый может считать свою систему верований – «лучшим путем». Но что является «лучшим путем» для одного - может быть препятствием для другого. Поскольку существует много троп, которые ведут к вершине горы (некоторые сложные, некоторые попроще), каждая тропа в конце пути приводит к одному и тому же результату, к достижению вершины. Универсальная религия - это гора с множеством путей, или садхан. Ни один путь не является единственно правильным путем.

Re: Нью Ейдж

Додано: 24 травня 2010, 19:23
o.Mykil
Нью Ейдж-нова універсальна релігія антихриста, про яку мовиться у біблійних пророцтвах (книга Одкровення), що, мовляв, буде одна релігія для всіх, валюта тощо. :shock:

Re: Нью Ейдж

Додано: 24 травня 2010, 19:25
ієром. Діонисій
Я так розумію, п. Прочанко, що Ваш коментар -- це :shock: :shock: :shock: , а все решта -- цитата.
Якщо так, то даний факт не впадає у вічі, тож Вас можуть підозрівати у прихильності до тверджень статті. Але це ж не так? :wink:

Re: Нью Ейдж

Додано: 24 травня 2010, 19:34
o.Mykil
ієром. Діонисій писав:Я так розумію, п. Прочанко, що Ваш коментар -- це :shock: :shock: :shock: , а все решта -- цитата.
Якщо так, то даний факт не впадає у вічі, тож Вас можуть підозрівати у прихильності до тверджень статті. Але це ж не так? :wink:


Підтримую, отче. Це виглядає у вигляді реклами. Декотрі погляди прочанки в цьому світлі проявилися вже й у цій темі viewtopic.php?f=3&t=1795

Взагалі навіщо на форумі УГКЦ почилатися на окультно-магічні (антихристиянські езотеричні сайти), коли на християнських вебресурсах є немало критики цього руху?.. Не розумію до кінця. Взяти хоча б цей православний сайт http://www.k-istine.ru/sects/new_age/ne ... teffon.htm

Критический анализ идеологии "Нью Эйдж" и оценка ее общественной опасности http://www.scienceandapologetics.org/text/85.htm

Re: Нью Ейдж

Додано: 24 травня 2010, 20:55
andrivovk
Покликання людини і NEW AGE (Пізнай правду № 4 (72) липень-серпень 2005 стор.33) : http://magazine.lds.lviv.ua/rar2.html

Re: Нью Ейдж

Додано: 25 травня 2010, 08:29
прочанка
ієром. Діонисій писав:Я так розумію, п. Прочанко, що Ваш коментар -- це :shock: :shock: :shock: , а все решта -- цитата.
Якщо так, то даний факт не впадає у вічі, тож Вас можуть підозрівати у прихильності до тверджень статті. Але це ж не так? :wink:


Дякую! :) дочекалася. Мене вже невідомо в чому звинувачують... :) В мене шок від течій, які виникають, від сект, але ця світова криза ще може виникати через надмірний фанатизм з іншого боку. А як наслідок, християнські цінності втрачають свою силу.
Я розумію натяки крізь стрічки, але не варто приписувати людям те, чого й близько нема.
А посилання не на ті сайти, не для того, щоб когось подратувати, а на те, що варто ворога знати в лице.
Шкодую, що мене не зрозуміли.

Re: Нью Ейдж

Додано: 25 травня 2010, 08:33
o.Mykil
прочанка писав:А посилання не на ті сайти, не для того, щоб когось подратувати, а на те, що варто ворога знати в лице.
Шкодую, що мене не зрозуміли.


Відповідно до цієї логіки треба тут посилатися на всі антихристиянські сайти, зокрема сатанинські чи як, що ворожі нам, копіюючи звідти, що заманеться??? Цей форум християнський найперше! Тут такі дії начебто заборонені... І без того знається "ворога в лице", цей Нью Ейдж. По критичній інформації у Божому світлі найперше. Немало вже ми тут говорили про це лихо досі. З Богом! %) :shock:

Re: Нью Ейдж

Додано: 25 травня 2010, 08:48
прочанка
o.Mykil писав:
прочанка писав:А посилання не на ті сайти, не для того, щоб когось подратувати, а на те, що варто ворога знати в лице.
Шкодую, що мене не зрозуміли.


Відповідно до цієї логіки треба тут посилатися на всі антихристиянські сайти, зокрема сатанинські чи як, що ворожі нам, копіюючи звідти, що заманеться??? Цей форум християнський найперше! Тут такі дії начебто заборонені... І без того знається "ворога в лице", цей Нью Ейдж. По критичній інформації у Божому світлі найперше. Немало вже ми тут говорили про це лихо досі. З Богом! %) :shock:


Я дуже розумію ваш праведний гнів, але варто його скеровувати у вірне русло, а не бити своїх, щоб чужі боялись. Тим паче, що всі ми не без гріха... чого таїти

Re: Нью Ейдж

Додано: 25 травня 2010, 08:52
o.Mykil
прочанка писав:
Я дуже розумію ваш праведний гнів, але варто його скеровувати у вірне русло, а не бити своїх, щоб чужі боялись.

Ніхто вас ще не "бив" і т. д. :) Далі по темі. Питання звучить знову, бо важко збагнути: для чого на форумі УГКЦ посилатися на магічні сайти??? %)

Re: Нью Ейдж

Додано: 25 травня 2010, 09:03
ієром. Діонисій
прочанка писав:Шкодую, що мене не зрозуміли.

Навпаки, я добре зрозумів (може менше -- о. Микола?), тому і порадив бути більш уважною, а деколи, при цитуванні, просто не забути закрити лапки. А, по можливості, -- додати свій коментар. Коментар був, зрештою ( :shock: ).
:friends:

Re: Нью Ейдж

Додано: 25 травня 2010, 09:03
о.Олег
o.Mykil писав:
прочанка писав:
Я дуже розумію ваш праведний гнів, але варто його скеровувати у вірне русло, а не бити своїх, щоб чужі боялись.

Ніхто вас ще не "бив" і т. д. :) Далі по темі. Питання звучить знову, бо важко збагнути: для чого на форумі УГКЦ посилатися на магічні сайти??? %)

MOD: посилання, якщо можна, заберемо, лишимо лише текст.

Re: Нью Ейдж

Додано: 25 травня 2010, 09:09
прочанка
o.Mykil писав:
прочанка писав:
Я дуже розумію ваш праведний гнів, але варто його скеровувати у вірне русло, а не бити своїх, щоб чужі боялись.

Ніхто вас ще не "бив" і т. д. :) Далі по темі. Питання звучить знову, бо важко збагнути: для чого на форумі УГКЦ посилатися на магічні сайти??? %)


Для боротьби зі злом, з дияволом, наявність якого, не заперечується, треба знати, чим він дише.
Згадайте комуністичних ідеологів+атеїстів, які знали Святе Письмо може навіть краще зА Вас. Навіщо вони це робили? А для того, щоб переінакшити, поставити з голови на ноги, треба було Його досконало вивчити.

Re: Нью Ейдж

Додано: 25 травня 2010, 09:16
o.Mykil
прочанка писав:
Для боротьби зі злом, з дияволом, наявність якого, не заперечується, треба знати, чим він дише.


Та ж знаємо й без того... Це не виправдання реклами окультизму. Тим паче, що інформація на магічному сайті про Нью Ейдж подана у позитивному світлі (без критики) з посиланням на ще інші ньюейджіські сайти. Отак і помножується духовне зло свідомо чи напівсвідомо. Краще ще раз повернутися до початку теми та перейтися по вже поданих лінках viewtopic.php?f=8&t=1580

Re: Нью Ейдж

Додано: 25 травня 2010, 09:26
прочанка
:) реклама? :evil: Хто казав про рекламу чи окультизм. Але не варто деколи все валити в один казан і шукати зло у всьому. Може варто шукати християнські цінності - милосердя і прощення?

Re: Нью Ейдж

Додано: 25 травня 2010, 09:31
o.Mykil
прочанка писав::) реклама? :evil: Хто казав про рекламу чи окультизм. Але не варто деколи все валити в один казан і шукати зло у всьому. Може варто шукати християнські цінності - милосердя і прощення?


Вчинки нас виявляють... Та менше з тим. Про прощення кого (чи чого) маєте в цьому контексті на увазі: ньюйджерів поза ньюейджівським мисленням чи ще щось інше? Щодо зла як такого, то його не толерується... Ми тільки гріх маємо право ненавидіти. Не тих, хто його чинить, а гріх як явище, різнорідне зло, зокрема духовне у рамках Слова Божого. :Rose:

Re: Нью Ейдж

Додано: 25 травня 2010, 09:46
о.Олег
o.Mykil писав:... Ми тільки гріх маємо право ненавидіти. Не тих, хто його чинить, а гріх як явище, різнорідне зло, зокрема духовне у рамках Слова Божого. :Rose:

MOD: все так, як і важливо, отче, виводити людину від зла до добра, а не входити у зло і створювати конфлікт вже не з явищем, а з конкретною людиною, як у даному, нажаль, конкретному випадку. В кожному разі посилання видалене, допис відредаговано, прошу зосередитись на темі

Re: Нью Ейдж

Додано: 25 травня 2010, 09:50
o.Mykil
Так хто ж відходить від теми??? За посилання на магічні (антихристиянські) ресурси та за пропаганду окультної дійсності на форумі УГКЦ варто накладати вже якісь санкції, вважаю. :)

Re: Нью Ейдж

Додано: 25 травня 2010, 09:51
прочанка
звернуся до конкретного прикладу - реслінг - американське явище, яке полонило увагу і час наших підлітків. Як на мене - це субкультура нью ейджу( може помиляюсь, тоді виправте). Мене хвилює, що діти підпадають під такий вплив, це повна зомбація, проти якої ніхто особливо не бореться і музика там відповідна, і видовище!Скажіть бу-ласка, чи треба вникнути в те, що воно погане, щоб пояснити потім дитині?
Як має педагог пояснити, що воно-погано, якщо не пояснить чому? А для того треба проблему вивчити із середини.