Езотерика, Нью-Ейдж та шкода від творчості Пабло Коельо!

Модератори: Just_me, Artur, ihor

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Езотерика, Нью-Ейдж та шкода від творчості Пабло Коельо!

Повідомлення o.Mykil » 02 вересня 2010, 07:32

Про антихристиянські погляди цього мегапопулярного письменника в наш час http://www.christusimperat.org/uk/node/2055
Дискусія відкрита! :shock:
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Re: Езотерика, Нью-Ейдж та шкода від творчості Пабло Коельо!

Повідомлення Olya » 02 вересня 2010, 08:36

Мені колись давали читати книгу П.Коельо здається "Алхімік", але я її не мала часу прочитати, бо якраз тоді сесія була (і так віддала не прочитану).
Але прочитавши цю замітку я рада що не читала, хоча мені її так нахвалювали...
На даний час випущено дуже багато всякої сучасної літератури (філософії, психології), але на мою думку більшість береться з уявлення людей. Тому що людина все щось шукає... Прочитає Біблію - зробила одні висновки, потім прочитає якусь кришнаїтську книжку чи буддиську - інші висновки (в які до речі щиро вірить), а потім взагалі понадіючись на себе (якщо має дар письменника) напише своє бачення, яке прочитає багато людей і повірить... і так починають зароджуватись всякі течії... :(
Знаєте, деколи люди, що ходять в католицькі храми і рахують себе християнами вірять в інкарнацію, вірять, що від вроків допоможе тільки зливання воску і т.д. Дуже багато навіть не читало Святого Письма, але читають різні філософські книги і здається, що кидаються, то в один бік, то в другий як маятник і толком і не знають у що вірити і що можна, а що ні...На мою думку - брак віри, не намагання працювати над собою як християнин і незнання правд віри ( ходження до хаму Божого, тому що так треба, можна сказати без участі душі, а тільки тіла. Бо душа в думках десь літає..) і породжує те, що ми зараз маємо. Тому що таку людину дуже легко звести з правдивого шляху.
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
neoxgeforce
дописувач
дописувач
Повідомлень: 146
З нами з: 23 липня 2009, 18:31
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Езотерика, Нью-Ейдж та шкода від творчості Пабло Коельо!

Повідомлення neoxgeforce » 02 вересня 2010, 13:46

А ми з друзями подарили другу цю книгу. Хоча я навіть не знав, що це за книга і сам не читав.

Аватар користувача
kristik
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 275
З нами з: 17 травня 2010, 11:49
Контактна інформація:

Re: Езотерика, Ньюрчості Пабло Коельо!

Повідомлення kristik » 02 вересня 2010, 15:40

Я читала одну книгу Пабло Коельо і вона мені зовсім не сподобалась - я так і не зрозуміла,що він хотів нею передати :no: . Хоча друг, який мені її подарував дуже розхвалював автора і радив почитати. Та й інші знайомі захоплюються його творчістю, не знаю, що можна почерпнути для себе з такого роду літератури :pardon:
Ми думаємо, що Бог бачить нас зверху, але Він бачить нас зсередини.
Жильбер Сесброн

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Езотерика, Нью-Ейдж та шкода від творчості Пабло Коельо!

Повідомлення o.Mykil » 03 вересня 2010, 05:44

Пригадую, яка була свого часу шалена реклама творів Коельо, зокрема в Україні і особливо "Алхіміка" (до речі, алхімія є окультного характеру). Як молодь вживала його вислови з книг у мові, подібно до сентенцій. І що-перечитав я кілька сторінок того "Алхіміка" і залишив аж досі, не думаючи вертатися. Не сподобалося теж! А тепер ще бачу, що є навіть небезпека для віри чи душі захоплюватися його езотерикою, тобто окультизмом, перемішаним з усім.. :shock: .
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Езотерика, Нью-Ейдж та шкода від творчості Пабло Коельо!

Повідомлення прочанка » 03 вересня 2010, 09:15

Пам"ятаю, скільки на форуму у Львові було радості, що Коельо прибув! Але я його так і не змогла прочитати( хоч в мене таких практично книг нема). Склалося враження, що людина має певні проблемі і дещо викривлене бачення. Але піар -велика сила. От вам і результат.
Не бійтеся!

boroda
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 11 вересня 2010, 15:12
Звідки: Львів

Re: Езотерика, Нью-Ейдж та шкода від творчості Пабло Коельо!

Повідомлення boroda » 12 вересня 2010, 20:10

Я особисто читав і алхімік і таємницю третьої гори :pardon: алхімік більше сподобався,іноді людині і направду треба пройти довгий шлях випробувань,щоб найти себе.А взагалі то я не дуже люблю читати...
Завжди так небуде.


Повернутись до “Інші релігії”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей