Чи всі релігії це шлях до правдивого Бога?

Модератори: Just_me, Artur, ihor

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Чи всі релігії це шлях до правдивого Бога?

Повідомлення romanm » 05 січня 2013, 14:43

А при чому тут християни?

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Чи всі релігії це шлях до правдивого Бога?

Повідомлення пілігрим » 05 січня 2013, 15:02

romanm писав:А при чому тут християни?

Паралелі "правовірні іудеї" - "язичники" за часів земного життя Христа , і "християни" - "всі інші" в наш час , є дуже подібними.
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Чи всі релігії це шлях до правдивого Бога?

Повідомлення romanm » 05 січня 2013, 15:07

Так було завжди. Не бачу резону, якшо чесно, переносити слова Христа, сказані до юдеїв, на християн. Ніхто не відмінив вчення що християнство є сіль і світло і т.д. А бути чи то вважати себе більшим грішником ніж сам чорт - не є нормально. Нмсд.

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Чи всі релігії це шлях до правдивого Бога?

Повідомлення пілігрим » 05 січня 2013, 15:28

romanm писав:Так було завжди. Не бачу резону, якшо чесно, переносити слова Христа, сказані до юдеїв, на християн.

Я б згодився з Вами , якби мені були відомі слова Христа , сказані не до юдеїв (за винятком одного-двох випадків)
.
romanm писав: Ніхто не відмінив вчення що християнство є сіль і світло і т.д. А бути чи то вважати себе більшим грішником ніж сам чорт - не є нормально. Нмсд.

Я і казав , що хто вважає себе добрим християнином (а саме такі і є "сіллю землі" і "світлом світу") , можуть не зважати на мої слова.
Вважати себе грішником зовсім не означає примірятись до якогось еталону. Навіть негативного.Що мені до інших? А "свій гріх я знаю , і гріхи мої завжди переді мною". Саме про християн і про тих , кому не відоме слово Євангелія , Спаситель ,імхо ,сказав -"Кому багато дано , з того багато і спитають". Саме в цьому сенсі я згідний з Андреєм_с.
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чи всі релігії це шлях до правдивого Бога?

Повідомлення ShMariam » 05 січня 2013, 15:54

andrey s. писав:Істину не доводять словами чи диспутами, Істина не має шансу бути доведена Словом.., якщо Господь Його не мовить нашими устами, якщо це не від серця в якому Він ( на любе слово знайдеться інше ) .
Розумію, про що Ви - проповідувати необхідно життям, та не тільки. Уявляєте, якби апостоли після зіслання Святого Духа не промовляли СЛОВОМ, а тихенько збиралися б собі на Літургію, молитви, читання, розважання і... все? Звичайно, їх слово було від Духа Святого, але ж хіба вся наука Церкви є не від Нього? Чи може зараз Господь нікому не дає покликання проповідування словом?
1 Кор, 9:16 писав:Бо коли я проповідую Євангелію, нема мені від того слави, бо це мій обов'язок; і горе мені, коли б я не проповідував Євангелії.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Чи всі релігії це шлях до правдивого Бога?

Повідомлення andrey s. » 05 січня 2013, 18:57

Дякую..., було цікаво. Сподіваюсь ще продовжим.
Ой..., а як на рахунок от цього.., ну коли ми готуємся прийняти Ісуса в Євхаристії.
Як там..., Вірую Господи.. і ісповідую що Ти Єси Воістину Христос Син Бога Живого.., що прийшов у світ грішників спасти, серед яких перший я..... ( ну розумієм що не першого спасти, а перший серед грішників .., чи як ?)
Тобто то так понарошку, чи всетаки в той момент ми не думаєм про гріхи інших у порівнянні зі своїми. Дивимся на себе , на свій гріх..., і думки про гріхи інших в той момент погублять.., якщо тільки не жалувати і за гріхи інших включно ( останнє оффтоп .., і то окрема тема ). Дуже вже ми близькі до Юди вчинком, але саме от те, Те Каяття і рятує.
Чи ми думаєм.., так, я Грішний Господи, але то ще квіточки в порівнянні з іншими, а про тих мусульман і будуіндуїстів я взагалі мовчу., та й Ти сам в курсі Господи ...., що тут говорити. ( Господи :sorry: )
:pardon:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чи всі релігії це шлях до правдивого Бога?

Повідомлення ShMariam » 05 січня 2013, 19:07

andrey s. писав:..
Так, гріхи інших, мусульман з індуїстами в т. ч. мені ні до чого, але... є таке поняття як "чужий гріх" - мовчати на гріх, толерувати гріх тощо. Це в контексті даної теми.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Чи всі релігії це шлях до правдивого Бога?

Повідомлення andrey s. » 05 січня 2013, 19:18

ShMariam писав:
andrey s. писав:..
Так, гріхи інших, мусульман з індуїстами в т. ч. мені ні до чого, але... є таке поняття як "чужий гріх" - мовчати на гріх, толерувати гріх тощо. Це в контексті даної теми.

Якщо в контексті данної теми.., то про який гріх йдеться ? ( а якщо відверто, то перед тим "Не мовчати " має бути жаль , навіть коли гріх чужий. Без того жалю то буде просто докір ( і далеко не братній ) .., осуд., що самі знаєте... не добре для душі. І скажу відверто.., от те "не мовчати" доснаги тільки Сильним у Христі.., лагідним і смиренним. Тут тонка грань.., якщо її переступити., то це на шкоду, або погибель душевну. Я так підозрюю.., можу і помилятись :oops: )
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чи всі релігії це шлях до правдивого Бога?

Повідомлення ShMariam » 05 січня 2013, 19:34

andrey s. писав:Якщо в контексті данної теми.., то про який гріх йдеться ?
Ігнорування слів Христа: "Ідіть і навчайте всі народи..."- якщо йдеться про якусь окрему ситуацію, і про відповідь на особливе покликання і про спосіб життя взагалі.
andrey s. писав: "Не мовчати " має бути жаль , навіть коли гріх чужий. Без того жалю то буде просто докір ( і далеко не братній ) .., осуд., що самі знаєте... не добре для душі. І скажу відверто.., от те "не мовчати" доснаги тільки Сильним у Христі.., лагідним і смиренним. Тут тонка грань.., якщо її переступити., то це на шкоду, або погибель душевну. Я так підозрюю.., можу і помилятись :oops: )
Ще один момент - є тонка грань між лагідністю, братньою любов'ю і просто пасивністю, толеруванням гріха, коренем чого є страх і небажання створювати собі проблеми. Це по собі знаю.

:) Тепер розумію, що значить вузька стежка - з того боку яма, і з того боку, спробуй викрутися.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Чи всі релігії це шлях до правдивого Бога?

Повідомлення andrey s. » 08 січня 2013, 00:48

ShMariam писав:
andrey s. писав:Якщо в контексті данної теми.., то про який гріх йдеться ?
Ігнорування слів Христа: "Ідіть і навчайте всі народи..."- якщо йдеться про якусь окрему ситуацію, і про відповідь на особливе покликання і про спосіб життя взагалі.

п. Маріанно..., я це інакше називаю. Мені якось не хочиться легковажити з визначенням "Гріх ".., щоб ліпити його куди прийдеться ( я жодним чином не кажу що Ви легковажите.., ні я просто написав свою точку зору ).
Розумієте.., от Ісус казав про Силу Віри, що Гора може в море кинутись. Знаєте..., я себе не звинувачую що гори в морі ще не потопив усі..... .
"Ідіть і навчайте всі народи " це щось більше ніж просто те як Ви це змальовуєте. Набагато більше., це подвиг Господа Ради.
Бог не всім дає однаково.., то Ви і самі знаєте. От сьогодні був в гостях, всі поприходили з дітками.., так собі подивився.., коли діти стали для нас колядувати, подивився на тих батьків.., і розумію що це також подвиг., не малий подвиг , а для декого взагалі Не реально Не здійсненний. Подвигів Христа Ради є Не мало, головне .., я думаю.., роздивитись якій для тебе уготований, а не хотіти чужого .., високого, який хтось зробив чи який круто звучить в очах інших. Хоча..., з мрій все і починається, але навряд самобичування є поміччю у цьому.
І звичайно..., Ваш погляд має право на існування.
Нехай Вам Господь Помагає.
:Rose:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Чи всі релігії це шлях до правдивого Бога?

Повідомлення Міра » 14 листопада 2015, 16:26

Дуже мені подобаються Олександра Меня на ту тему: що всі релігії -це спроби людей побудувати сходи до Неба, а Християнство -коли сходи до людини будує сам Господь і по них до нас сходить Ісус Христос.
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33


Повернутись до “Інші релігії”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей