Чи всі релігії це шлях до правдивого Бога?

Модератори: Just_me, Artur, ihor

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чи всі релігії це шлях до правдивого Бога?

Повідомлення ShMariam » 23 жовтня 2012, 09:26

Сторонники восточных культов, таких как «Международное общество сознания Кришны» (секта кришнаитов), культ Ошо Раджниша, «Трансцендентальная медитация», культ Шри Сатья Саи Баба, «Вера Бахаи», «Сахаджа-йога», «Брахма Кумарис», культ Шри Чинмоя, «Рэйки», дзен-буддизм, необуддистские культы и т.д., предлагают «растворить» христианство в восточном мистицизме и низвести его на уровень «одного из путей спасения» (как тут не вспомнить Е.Блаватскую, заявлявшую: «Нет религии выше Истины»).
http://www.zaistinu.ru/articles/?aid=1368
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Чи всі релігії це шлях до правдивого Бога?

Повідомлення andrey s. » 23 жовтня 2012, 10:21

Як відповідь на питання теми відповім запитанням :) : А чому виникає така постановка запитання у Християнина ?
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи всі релігії це шлях до правдивого Бога?

Повідомлення о.Олег » 23 жовтня 2012, 10:36

andrey s. писав:Як відповідь на питання теми відповім запитанням :) : А чому виникає така постановка запитання у Християнина ?

бо християнин, виконуючи заповідь Христову "іти і проповідувати... христячи" зустрічається з таким твердженням всечастіше і хоче навчитись на нього відповідати дохідливо і з любовію
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Чи всі релігії це шлях до правдивого Бога?

Повідомлення andrey s. » 23 жовтня 2012, 10:55

о.Олег писав:
andrey s. писав:Як відповідь на питання теми відповім запитанням :) : А чому виникає така постановка запитання у Християнина ?

бо християнин, виконуючи заповідь Христову "іти і проповідувати... христячи" зустрічається з таким твердженням всечастіше і хоче навчитись на нього відповідати дохідливо і з любовію
З повагою, о.Олег

:) , отче..та я не кусаюсь . І так отче, Ви вибрали цей Шлях . Це вибір, а не формула. Хотів почути відповідь запитаючого, ось і все.
:Rose:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи всі релігії це шлях до правдивого Бога?

Повідомлення о.Олег » 23 жовтня 2012, 11:19

andrey s. писав: :) отче..та я не кусаюсь .

:D
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Чи всі релігії це шлях до правдивого Бога?

Повідомлення andrivovk » 29 грудня 2012, 15:34

Володимир85 писав:Хай не буде більше в світі війн і конфліктів на релігійному грунті, хай буде МИР, хай всі співіснують мирно, працюючи для загального блага, хай процвітає любов, доброта і милосердя.
Щиро, з повагою до кожного, Володимир.


"Не мир прийшов я принести на землю, а меч. Я прийшов порізнити чоловіка з його батьком, дочку з її матір'ю і невістку з її свекрухою" (Мт 10).

"Саме, як говоритимуть: Мир і безпечність, -тоді зненацька злетить на них погибель, як біль на вагітну лоном, - і не уникнуть" (1 Сл 5).

Не всі релігії є шляхом до Бога, бо "всі боги поган - кумири, Господь же створив небо" (Пс 95).
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Чи всі релігії це шлях до правдивого Бога?

Повідомлення пілігрим » 29 грудня 2012, 19:10

andrey s. писав:Як відповідь на питання теми відповім запитанням :) : А чому виникає така постановка запитання у Християнина ?

Така постановка питань у християн якраз і не виникає. Питання - це те , що очікує на відповідь. А християни знають відповідь.
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Чи всі релігії це шлях до правдивого Бога?

Повідомлення andrey s. » 29 грудня 2012, 23:17

пілігрим писав:
andrey s. писав:Як відповідь на питання теми відповім запитанням :) : А чому виникає така постановка запитання у Християнина ?

Така постановка питань у християн якраз і не виникає. Питання - це те , що очікує на відповідь. А християни знають відповідь.

Тобто це не запитання, а стверження ?
І якраз у Християн це трапляється частіше, така постановка запитання. Я не кажу що це погано, я кажу що не розумію про що запитують і якої відповіді очікують.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Чи всі релігії це шлях до правдивого Бога?

Повідомлення пілігрим » 29 грудня 2012, 23:59

andrey s. писав:Тобто це не запитання, а стверження ?
І якраз у Християн це трапляється частіше, така постановка запитання. Я не кажу що це погано, я кажу що не розумію про що запитують і якої відповіді очікують.

Якщо мова йде про питання , яке є заголовком теми , то ні.Це не ствердження. Якщо таке питання виникає у людини , яка вважає себе християнином , то така людина повинна добряче задуматись - а чи вона дійсно християнин?
Всі релігії не є шляхом до Бога , тому що більшість релігій і не ставлять перед собою такої мети - привести до Бога. Ні буддизм(а це навіть і не зовсім релігія) , ні конфуціанство (це точно не релігія) , ні ламаїзм , ні індуїзм , ні язичницькі культи не ставлять на меті привести людину до Бога. На це претендують тільки три авраамічні релігії - іудаїзм , іслам і християнство.
Крім того , мене подеколи тішать заклики до "доброго" життя.Мовляв до цього спонуквють і буддизм , і інші релігії. Ба , навіть можна бути переконаним атеїстом і , при тому" хорошою людиною". Тільки є одне заперечення. А хто сказав , що християнство ставить собі на меті всіх людей зробити "добрими" ? Це не є метою християнства .Це є інструментом .
Що ж стосується ісламу чи іудаїзму... Справа в тому , що християнство ставить людину перед певним набором фактів. Якщо людина приймає їх за істину , тоді вона не може прийняти іуадаїзм чи іслам , бо ті , в свою чергу ,ставлять людину перед набором інших фактів. Факти християнства і факти іудаїзму з ісламом не можуть бути однаково істинними. Питання віри - це питання визнання істинності фактів. Не можна бути трішки християнином , як не можна жінці бути трішки вагітною.
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чи всі релігії це шлях до правдивого Бога?

Повідомлення ShMariam » 04 січня 2013, 11:16

пілігрим писав:Не можна бути трішки християнином , як не можна жінці бути трішки вагітною.
:good: :)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Чи всі релігії це шлях до правдивого Бога?

Повідомлення andrey s. » 04 січня 2013, 20:55

пілігрим писав:
andrey s. писав:Тобто це не запитання, а стверження ?
І якраз у Християн це трапляється частіше, така постановка запитання. Я не кажу що це погано, я кажу що не розумію про що запитують і якої відповіді очікують.

Якщо мова йде про питання , яке є заголовком теми , то ні.Це не ствердження. Якщо таке питання виникає у людини , яка вважає себе християнином , то така людина повинна добряче задуматись - а чи вона дійсно християнин?
Всі релігії не є шляхом до Бога , тому що більшість релігій і не ставлять перед собою такої мети - привести до Бога. Ні буддизм(а це навіть і не зовсім релігія) , ні конфуціанство (це точно не релігія) , ні ламаїзм , ні індуїзм , ні язичницькі культи не ставлять на меті привести людину до Бога. На це претендують тільки три авраамічні релігії - іудаїзм , іслам і християнство.
Крім того , мене подеколи тішать заклики до "доброго" життя.Мовляв до цього спонуквють і буддизм , і інші релігії. Ба , навіть можна бути переконаним атеїстом і , при тому" хорошою людиною". Тільки є одне заперечення. А хто сказав , що християнство ставить собі на меті всіх людей зробити "добрими" ? Це не є метою християнства .Це є інструментом .
Що ж стосується ісламу чи іудаїзму... Справа в тому , що християнство ставить людину перед певним набором фактів. Якщо людина приймає їх за істину , тоді вона не може прийняти іуадаїзм чи іслам , бо ті , в свою чергу ,ставлять людину перед набором інших фактів. Факти християнства і факти іудаїзму з ісламом не можуть бути однаково істинними. Питання віри - це питання визнання істинності фактів. Не можна бути трішки християнином , як не можна жінці бути трішки вагітною.

Знаєте..., я багато з якими Вашими висновками ( чи власне думками ) погоджуюсь, тобто.., як мені здається розумю їх..., частково.
Особливо що стосується " трішки вагтним ". Тобто я про ті випадки коли люди керуються звичайною логікою і при цьому створюють якісь нові поняття в суто порівняльному контексті ( зараз мова тільки за такий контекст ) , як наприклад : Жива Вра, Практикуючий Християнин і т.д. .
Ось таким чином, на мою думку, і формуються такі запитання ( як назва теми ).
Просто все спирається на логіку.., чи по крайній мірі апелює до неї. Вона породженна свтом, а від так просто не може бути здоровою..., здоровою в сенсі розуміння Бога чи Його Промислу.
Здорове мислення обмежує уявлення людини про її зв'язок з Богом.
Я Християнин..., і яке мені діло до будизму чи іудаїзму, чи мусульманства..., щоб ставити питання суто в такому напрямі.
Я можу думати, звертати увагу чи ще якось.., на інші релігї ( цікавість є нашою частиною ) , але як можна прирівнювати те..., що для цього не призначене..., неприрівнювальне ..., якщо я справді журюсь своїм Спаснням через Господа.
Що мені ще треба ????, а.., я зрозумів.., це питання для спасіння інших..., так як у свому я певен :( ( останнє це намагання зрозумти намір автора запитання ).
Дякую .
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чи всі релігії це шлях до правдивого Бога?

Повідомлення ShMariam » 04 січня 2013, 21:49

andrey s. писав:
Просто все спирається на логіку.., чи по крайній мірі апелює до неї. Вона породженна свтом, а від так просто не може бути здоровою..., здоровою в сенсі розуміння Бога чи Його Промислу.
Здорове мислення обмежує уявлення людини про її зв'язок з Богом.

Логіка в принципі створена Богом - логічні закони. Розумію про що Ви, але... Є істини, об'явлені Богом, є істини виведені з об'явленого і виведені за рахунок здорової логіки. Наша віра раціональна, вона нічим не суперечить науці (останнє моє речення - цитата Папи, перепрошую, не пам'ятаю з якого звернення). І, принаймні, відповідь на питання, що обговорюється в даній темі, є і об'явленим, і його дає здорова логіка на основі об'явлення. Тому що тут далі обговорювати, я не знаю. :pardon:

До речі, якщо Ви уважно читали тему, НІХТО з форумчан не шукав відповіді на це питання: кожен вже був при своїй думці, а модератор відділив цю тему з іншої гілки і назвав так, бо це найбільше підходило. Далі йшла дискусія на цю тему, а потім - дискусія "навіщо задавати таке питання" :)
andrey s. писав:Я Християнин..., і яке мені діло до будизму чи іудаїзму, чи мусульманства..., щоб ставити питання суто в такому напрямі.
Так, нам нема діла до буддизму чи мусульманства. Але МИ відповідаємо за тих людей, що є індуїстами, а не знають Христа (тобто, не знають хто Він насправді) і за тих, хто вважає, що можна нарівні звеличувати Христа і Будду.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Чи всі релігії це шлях до правдивого Бога?

Повідомлення пілігрим » 04 січня 2013, 22:16

andrey s. писав:
Особливо що стосується " трішки вагтним ". Тобто я про ті випадки коли люди керуються звичайною логікою і при цьому створюють якісь нові поняття в суто порівняльному контексті ( зараз мова тільки за такий контекст ) , як наприклад : Жива Вра, Практикуючий Християнин і т.д. .
Ось таким чином, на мою думку, і формуються такі запитання ( як назва теми ).
Просто все спирається на логіку.., чи по крайній мірі апелює до неї. Вона породженна свтом, а від так просто не може бути здоровою..., здоровою в сенсі розуміння Бога чи Його Промислу.
Здорове мислення обмежує уявлення людини про її зв'язок з Богом.

Якщо брати "раціоналізм" від "раціо"- "розум" , то немає , на мій погляд , віри , чи навіть світогляду , більш раціонального , більш розумного , ніж християнство.Саме Церква з її догматом завжди стояла на охороні того розумного і доброго , що надбало людство. (Досить звернутись до Томи Аквіната )В догмат християнства пересічна людина не може повірити не тому , що він поганий чи важжий до розуміння і т.д. , а тому , що він занадто прекрасний , занадто добрий , щоб бути правдою. Людський розум не може осягнути того щастя і тої свободи, які дає факт Втілення.
andrey s. писав:., я зрозумів.., це питання для спасіння інших..., так як у свому я певен :(

О-йо-йой ! Ви б не про спасіння інших думали.
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Чи всі релігії це шлях до правдивого Бога?

Повідомлення пілігрим » 04 січня 2013, 22:24

ShMariam писав:Логіка в принципі створена Богом - логічні закони. Розумію про що Ви, але... Є істини, об'явлені Богом, є істини виведені з об'явленого і виведені за рахунок здорової логіки. Наша віра раціональна, вона нічим не суперечить науці (останнє моє речення - цитата Папи, перепрошую, не пам'ятаю з якого звернення). І, принаймні, відповідь на питання, що обговорюється в даній темі, є і об'явленим, і його дає здорова логіка на основі об'явлення.

:good: :good: :good:
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Чи всі релігії це шлях до правдивого Бога?

Повідомлення andrey s. » 04 січня 2013, 23:30

Володимир85 писав:П. С. Цю тему я не створював, оскільки противник обговорювань істинності тієї чи іншої релігії перед іншими. Вважаю, це вирішувати Богові. Писав в іншій темі з якої, починаючи від мого коментаря, все було перенесено в новостворену модератором тему.

Зізнаюсь..., я не помітив цього П.С., і процитував його бо ...., бо ..., процитував і все :pardon: :) .
пілігрим писав:О-йо-йой ! Ви б не про спасіння інших думали.

Шкода що я так погано пояснюю..., якщо Ви так розумієте.
А на загал.., я висловився, висловився як міг..., решта це вже від кожного по трішки. Тобто як не крути ми можемо зрузуміти співрозмовника пропускаючи через себе.., про мотиви чи інтереси .., при намаганні пояснити чи знайти якусь відповідь на те чи інше питання.
Якщо коротко.., то я не розумію цього питання ( як вже вище казав ), і п. Маріанна и Ви п. Пілігрім як би відповіли ( якби захотіли чи порахували можливим відповісти ) на це запитання теми.
ShMariam писав:Так, нам нема діла до буддизму чи мусульманства. Але МИ відповідаємо за тих людей, що є індуїстами, а не знають Христа (тобто, не знають хто Він насправді) і за тих, хто вважає, що можна нарівні звеличувати Христа і Будду.

Я відповідаю....., перед ким ? Чи не надто багато покладаєте на от те "Ми ".
Я справді відповім....., коли буду рахувати когось нище себе, і в це число входять ближні які можуть бути з народження мусульманами чи будистами. Це є так..., бо Любов до Ближнього є важка штукенція якщо поза Господом. Хочите бути першими, то мусите послужити. Хворі потребують лікаря..., хворий я, а лікар Христос. Чоловіколюбія від людей не існує, проповідь Христа є поважна штукенція..., і якщо до цього відноситись як в цьому питанні.., то і плоди будуть відповідні.
Я спокійно те що мені не під силу покладаю на Бога, власне Він Бог і відповідь отримаєм всі у призначенний час.
І я не вірю.., просто не вірю що Господь Бог про це не подбав. Ісус говорив просто : " Що тобі до того ? "
:wink:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Чи всі релігії це шлях до правдивого Бога?

Повідомлення пілігрим » 05 січня 2013, 01:20

andrey s. писав:Я спокійно те що мені не під силу покладаю на Бога, власне Він Бог і відповідь отримаєм всі у призначенний час.
І я не вірю.., просто не вірю що Господь Бог про це не подбав. Ісус говорив просто : " Що тобі до того ? "
:wink:

Так , просто ідем за Ним :)
А кажете , не вмієте висловитись :) Браво.Краще і не скажеш :good:
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чи всі релігії це шлях до правдивого Бога?

Повідомлення ShMariam » 05 січня 2013, 08:25

andrey s. писав:
Я спокійно те що мені не під силу покладаю на Бога, власне Він Бог і відповідь отримаєм всі у призначенний час.
І я не вірю.., просто не вірю що Господь Бог про це не подбав. Ісус говорив просто : " Що тобі до того ? "
:wink:

Так :good: Але як щодо того, що мені під силу? Я більш ніж впевнена, що і людство, і ми, християни, і кожна окрема людина дуже часто вважає неможливим робити те, що насправді змогла б. Варто тільки ДУЖЕ захотіти. І - з Божою допомогою...
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чи всі релігії це шлях до правдивого Бога?

Повідомлення ShMariam » 05 січня 2013, 08:39

andrey s. писав:
Якщо коротко.., то я не розумію цього питання ( як вже вище казав ), і п. Маріанна і Ви п. Пілігрім як би відповіли ( якби захотіли чи порахували можливим відповісти ) на це запитання теми.
Не розумію... Я вже не раз відповідала на питання теми і вже також була дана відповідь, чому задається таке питання, що ж потрібно? Те саме, тільки максимум коротко і ясно?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи всі релігії це шлях до правдивого Бога?

Повідомлення о.Олег » 05 січня 2013, 08:49

ShMariam писав:... максимум коротко і ясно?

Христова Церква - це єдиний істиний шлях до правдивого Бога.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чи всі релігії це шлях до правдивого Бога?

Повідомлення ShMariam » 05 січня 2013, 10:01

о.Олег писав:
ShMariam писав:... максимум коротко і ясно?

Христова Церква - це єдиний істиний шлях до правдивого Бога.
З повагою, о.Олег

Чи, може, потрібні докази типу цитат з Біблії?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи всі релігії це шлях до правдивого Бога?

Повідомлення о.Олег » 05 січня 2013, 10:40

ShMariam писав:
о.Олег писав:
ShMariam писав:... максимум коротко і ясно?

Христова Церква - це єдиний істиний шлях до правдивого Бога.
З повагою, о.Олег

Чи, може, потрібні докази типу цитат з Біблії?

доводити (доказ) віру? А чим тоді "доказувати" Біблію?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чи всі релігії це шлях до правдивого Бога?

Повідомлення ShMariam » 05 січня 2013, 10:47

о.Олег писав:
ShMariam писав:Чи, може, потрібні докази типу цитат з Біблії?

доводити (доказ) віру? А чим тоді "доказувати" Біблію?
З повагою, о.Олег

Та то не мені треба, а тим, хто вважає несправедливим %) :D те, що тільки одна віра веде до Бога
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи всі релігії це шлях до правдивого Бога?

Повідомлення о.Олег » 05 січня 2013, 11:18

ShMariam писав:...Та то не мені треба, а тим, хто вважає несправедливим %) :D те, що тільки одна віра веде до Бога

там і Біблія не поможе. Та і підстава довіри Біблії - Христова Церква. Зрештою - вважаю хибним переймати об`єктивно неправильний спосіб мислення для обгрунтування об`єктивної Істини
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чи всі релігії це шлях до правдивого Бога?

Повідомлення ShMariam » 05 січня 2013, 11:34

о.Олег писав:
ShMariam писав:...Та то не мені треба, а тим, хто вважає несправедливим %) :D те, що тільки одна віра веде до Бога

там і Біблія не поможе. Та і підстава довіри Біблії - Христова Церква. Зрештою - вважаю хибним переймати об`єктивно неправильний спосіб мислення для обгрунтування об`єктивної Істини
З повагою, о.Олег

Тобто Ви проти того: viewtopic.php?f=5&t=2938&start=0 ?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи всі релігії це шлях до правдивого Бога?

Повідомлення о.Олег » 05 січня 2013, 11:55

ShMariam писав:
о.Олег писав:
ShMariam писав:...Та то не мені треба, а тим, хто вважає несправедливим %) :D те, що тільки одна віра веде до Бога

там і Біблія не поможе. Та і підстава довіри Біблії - Христова Церква. Зрештою - вважаю хибним переймати об`єктивно неправильний спосіб мислення для обгрунтування об`єктивної Істини
З повагою, о.Олег

Тобто Ви проти того: viewtopic.php?f=5&t=2938&start=0 ?

чому? Навіть дякував Вам за ідею. Ні - я за. За те, щоб з об`єктивно істинного підходу (тобто - від Христової Церкви) пояснювати об`єктивну Істину.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Чи всі релігії це шлях до правдивого Бога?

Повідомлення andrey s. » 05 січня 2013, 13:18

ShMariam писав:
andrey s. писав:
Я спокійно те що мені не під силу покладаю на Бога, власне Він Бог і відповідь отримаєм всі у призначенний час.
І я не вірю.., просто не вірю що Господь Бог про це не подбав. Ісус говорив просто : " Що тобі до того ? "
:wink:

Так :good: Але як щодо того, що мені під силу? Я більш ніж впевнена, що і людство, і ми, християни, і кожна окрема людина дуже часто вважає неможливим робити те, що насправді змогла б. Варто тільки ДУЖЕ захотіти. І - з Божою допомогою...

Так п. Маріанно..., Ви маєте рацію. Нам тільки потрібно Жити Христом .., виконувати Його Заповіді..,і цим ми можемо нести Його Світло у світ.., проклятий світ де нема Бога. Але..., Бог такий Великий що ми Його часто не помічаєм у інших.., в тому ж світі.
Прокляття це там де Бога нема..., але можливо ми просто не помічаєм ?
І повірте.., я не балакаю за людей які граються у якусь релігію.., я кажу за саме нутро люцке і Те що ним движе ( Образ і Подобу на яку сотворенні ).
Істину не доводять словами чи диспутами, Істина не має шансу бути доведена Словом.., якщо Господь Його не мовить нашими устами, якщо це не від серця в якому Він ( на любе слово знайдеться інше ) .
Найпростіші слова набувають неймовірної Сили і Ваги якщо це йде від Нього.., навіть через нас.
Але.., все ж.., без фундамента яким є Він, Його Наука безпосередньо нам , насамперед нам..,, нічого не буде. Це як сліпий веде сліпого.
Найкраща проповідь..., це проповідь життям, життям яке вже і не наше взагалі. Це гарно звучить.., але чи хтось задумувався як це страшно звучить.., тебе нема.., ти вмер.., твоє життя тобі не належить..... .
Тому..,, я не кваплюсь до таких амбіційних вершин і не ставлю ніяких цілей.., окрім як бути з Ним. А далі.., далі буде як Йому Довподоби.., і свої бажання чи амбіції тут не рахуються.
Нам на Християн потрібно зважати і журитись, тут прірва утворилась бездонна. А Ви кажите Мусульмани чи Будисти. Ті хто Хреста знають не діляться і не прокленають один одного.
Тобто виходить що не так вже і добре знаємо Хреста.., ми Християни. То чого ми можемо навчити ?? Нічого МИ не можемо, як би я не хотів. Може Він .., якщо потрібно.
...........
..........................
Ану цікаво.., прошу відповісти тих хто на це здатен..., що Ви відчули коли прочитали нище сказане ? ( це такий собі експеремент.., далі не розповім.., ато втратиться сенс. ) Мене не цікавлять аргументи чи контраргументи.., мене цікавлять відчуття , що Ви відчули ?
Христос потрібен нам, насамперед нам.., бо ми хворі, а інші ( як то будисти чи індісти чи .. байдуже ) є здорові. Тобто вони кращі за нас, а ми гірші ( перед Богом ) ... . Вони діти Світла, а ми темряви.., допоки Хреста не пізнали.., зміїні діти будемо.
Ну :pardon: ??
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Чи всі релігії це шлях до правдивого Бога?

Повідомлення пілігрим » 05 січня 2013, 14:16

andrey s. писав:Ану цікаво.., прошу відповісти тих хто на це здатен..., що Ви відчули коли прочитали нище сказане ? ( це такий собі експеремент.., далі не розповім.., ато втратиться сенс. ) Мене не цікавлять аргументи чи контраргументи.., мене цікавлять відчуття , що Ви відчули ?
Христос потрібен нам, насамперед нам.., бо ми хворі, а інші ( як то будисти чи індісти чи .. байдуже ) є здорові. Тобто вони кращі за нас, а ми гірші ( перед Богом ) ... . Вони діти Світла, а ми темряви.., допоки Хреста не пізнали.., зміїні діти будемо.
Ну :pardon: ??

В якомусь сенсі це вірно. Християни гірші від буддистів чи мусульман , тому що зобов"язані бути кращими. Може - зобов"язані бути ідеальними. Християнин настільки гірший будь-кого , наскільки сам не відповідає доктрині своєї віри.
Щодо відчуттів - то якогось відторгнення чи протесту Ваше твердження в мене в душі не здійняло. Можливо воно викличе протест в душі того , хто вважає себе добрим християнином. Я , чесно кажучи , далеко не такий(
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Чи всі релігії це шлях до правдивого Бога?

Повідомлення romanm » 05 січня 2013, 14:19

Христос потрібен нам, насамперед нам.., бо ми хворі, а інші ( як то будисти чи індісти чи .. байдуже ) є здорові. Тобто вони кращі за нас, а ми гірші ( перед Богом ) ... . Вони діти Світла, а ми темряви.., допоки Хреста не пізнали.., зміїні діти будемо.
Ну :pardon: ??


Фігня повна :) Нмсд, потрібно не переборщувати з самогнобленням.
Востаннє редагувалось 05 січня 2013, 14:27 користувачем romanm, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи всі релігії це шлях до правдивого Бога?

Повідомлення о.Олег » 05 січня 2013, 14:27

andrey s. писав: Христос потрібен нам, насамперед нам.., бо ми хворі, а інші ( як то будисти чи індісти чи .. байдуже ) є здорові. Тобто вони кращі за нас, а ми гірші ( перед Богом ) ... . Вони діти Світла, а ми темряви.., допоки Хреста не пізнали.., зміїні діти будемо.
Ну :pardon: ??

а тут не надто є про що говорити, бо в Адамі (віруємо) згрішили всі і Христос Прийшов Спасти всіх, заповівши "проповідувати всім". А з тезою допоможе і бабця Історія, яка виявила ой як багато хворі в названих і неназваних релігіях
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Чи всі релігії це шлях до правдивого Бога?

Повідомлення пілігрим » 05 січня 2013, 14:31

romanm писав:
Фігня повна :) Нмсд, потрібно не переборщувати з самогнобленням.


"13 Горе тобі, Хоразине! Горе тобі, Витсаїдо! Бо якби в Тирі та Сидоні сталися ті чуда, що зроблені у вас, вони б давно покаялися, сидячи у веретищі й попелі!
14 Та Тирові й Сидонові легше буде під час суду, ніж вам."

А Тир та Сидон - еталон кривавого язичництва.
Κύριε ελέησον


Повернутись до “Інші релігії”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей