Державні прапори в уніатських церквах

історія, філософія, мови, економіка...

Модератори: Artur, ihor

shovgenyuk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 65
З нами з: 21 вересня 2005, 11:26
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Державні прапори в уніатських церквах

Повідомлення shovgenyuk » 13 квітня 2009, 09:48

Шановні уніати, а чому у ваших церквах використовується державна символіка - прапор України і тризуб?
У вас є свої фани і інша символіка, чому у церквах державними прапорами махаєте?
Православний

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: державні прапори в уніатських церквах

Повідомлення o.Mykil » 13 квітня 2009, 10:18

shovgenyuk писав:Шановні уніати, а чому у ваших церквах використовується державна символіка - прапор України і тризуб?


Тому що земля кругла! Зрозуміло буде? :D
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

shovgenyuk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 65
З нами з: 21 вересня 2005, 11:26
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: державні прапори в уніатських церквах

Повідомлення shovgenyuk » 13 квітня 2009, 11:10

mmm82 писав:
Тому що земля кругла! Зрозуміло буде? :D


Дуже грунтовне пояснення )))
Православний

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Re: державні прапори в уніатських церквах

Повідомлення Малий » 13 квітня 2009, 11:13

shovgenyuk писав:
mmm82 писав:
Тому що земля кругла! Зрозуміло буде? :D


Дуже грунтовне пояснення )))


по-моєму, як для твого рівня розвитку -- цілком прийнятне! чи "нєпанятна"

shovgenyuk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 65
З нами з: 21 вересня 2005, 11:26
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: державні прапори в уніатських церквах

Повідомлення shovgenyuk » 13 квітня 2009, 11:16

Малий писав:
shovgenyuk писав:
mmm82 писав:
Тому що земля кругла! Зрозуміло буде? :D


Дуже грунтовне пояснення )))


по-моєму, як для твого рівня розвитку -- цілком прийнятне! чи "нєпанятна"


У кожного свій рівень розвитку, напевно тому ти і написав "по-моєму" )))
Православний

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 13 квітня 2009, 11:23

Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

shovgenyuk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 65
З нами з: 21 вересня 2005, 11:26
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення shovgenyuk » 13 квітня 2009, 11:26

Olya писав:http://www.zustrich.lviv.ua/molytva/molytva.html

Дякую, Оля
Але як би то вам виглядало коли б у вас, наприклад, хтось відібрав вашу квартиру, а потім сказав, давайте не будемо сваритися і грішити, двайте разом помолимося, Бог один і все таке.... і відправив вам цю ссилку?
Православний

Аватар користувача
Cardinal
дописувач
дописувач
Повідомлень: 144
З нами з: 15 серпня 2008, 19:34

Повідомлення Cardinal » 13 квітня 2009, 12:28

Нісенітниця і то капітальна!

Ви хоч не позортеся зі своїм православ'ям, воно себе дискредитувало за останніх 200 років так, що далі вже немає куди.

Ставлення козаків до уніатів, сміх тай годі! А козаки до яких саме православних належали? До МП? чи КП? чи УАПУ? чи до старообрядців? Ну? Що немає що сказати?

Історію вчіть і дивіться на ту ситуацію з точки зору того часу, а не сьогодення.

МП - підвладна кремлю її предстоятелі з КГБ! Кирил табако-водочний патріарх.
КП - викляла МП
УАПЦ - тут взагалі мова навіть не може йти.

Константинополь сидить і навіть не рипається!

Про яке Православ'я йдеться?

Ніхто не має сумніву, що козаки є нашою гордістю, але вони в той час були просто пішаками, яким керували!

shovgenyuk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 65
З нами з: 21 вересня 2005, 11:26
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення shovgenyuk » 13 квітня 2009, 13:46

Cardinal писав:Нісенітниця і то капітальна!

Ви хоч не позортеся зі своїм православ'ям, воно себе дискредитувало за останніх 200 років так, що далі вже немає куди.

Ставлення козаків до уніатів, сміх тай годі! А козаки до яких саме православних належали? До МП? чи КП? чи УАПУ? чи до старообрядців? Ну? Що немає що сказати?

Історію вчіть і дивіться на ту ситуацію з точки зору того часу, а не сьогодення.

МП - підвладна кремлю її предстоятелі з КГБ! Кирир табако-водочний патріарх.
КП - викляла МП
УАПЦ - тут взагалі мова навіть не може йти.

Константинополь сидить і навіть не рипається!

Про яке православ'я йдеться?

Ніхто не має сумніву, що козаки є нашою гордістю, але вони в той час були просто пішаками, яким керували!


Чому нема що сказати? є! )))

Козаки належали до православних, тоді ще не було ні КП ні МП ні інших, але до уніатів вони точно не належали.

Про КГБ - це ваша улюблена стандартна пурга яку ви застосовуєте для того аби людям лапшу на вуха вішати, орієнтуючися на людську безграмотність і на якийсь дивний "патріотизм" який полягає тільки у ненависті до союзу, кгб і москалів.
Православна церква - це не москалі, навпаки православних москалів можна назвати українцями бо православ'я з України до москалів прийшло, а не від них до нас.
Ця пурга на західній Україні спрацювала на всі 100% бо на заході дуже не люблять москалів і боротися проти москала - тут святе діло.
Не важно шо православні (крім МП) не москалі, головне шо є видуманий супротивник і ваші маркетологи уміють професійно брехати.
Православний

Аватар користувача
Cardinal
дописувач
дописувач
Повідомлень: 144
З нами з: 15 серпня 2008, 19:34

Повідомлення Cardinal » 13 квітня 2009, 14:33

Безумець! А яка пурга, всім відомий факт! Православний - ради тобі немає! КГБ - давай хай розсекретять свої архіви і тоді побачимо!

Люди знають, як було, як посеред ночі вірних греко-католиків вивозили хто зна куди, як молодим дівчатам пальці ломали, щоб здали хто є священиком. Пурга! А ти докажи що цього не було.

ЩО ти думаєш, що якщо козаки були православними то це добре, чи козаки це показник? Ні!

Перевірся в дохторів!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 13 квітня 2009, 15:42

Шановне панство, дозвольте. Ну шо ж ви так налетіли на людину, все таки правосланий брат.

В мене прохання, до всіх, давайте будемо памятати, що форум офіційний, і тут не сидять тільки галичани - західняки. А багато народу тусується.


Тепер. Якщо говорити серйозно, то хай приводять документи, хочаби історичні. Хто "обвинувачує" хай сам шукає доказів. Хай мене вибачать усі, але мені здається, що не арто дискутувати з людьми, які не хочуть ДИСКУТУВАТИ, а хочуть погризтися:)

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: державні прапори в уніатських церквах

Повідомлення romanm » 13 квітня 2009, 15:44

shovgenyuk писав:Шановні уніати, а чому у ваших церквах використовується державна символіка - прапор України і тризуб?
У вас є свої фани і інша символіка, чому у церквах державними прапорами махаєте?


1. А що неможна тримати в церкві прапори?

2. Яка символіка????

3. Прошу незабувати, що тисячі, як Ви називаєте, уніятів, загинули в таборах, ха Україну, так що тримати прапори мають повне право.



І прошу Вас, якщо Ви прийшли провокувати, ліпше не треба.

Якщо хочете серйозної розмови, будемо говорити.

Аватар користувача
Cardinal
дописувач
дописувач
Повідомлень: 144
З нами з: 15 серпня 2008, 19:34

Повідомлення Cardinal » 13 квітня 2009, 16:43

Сорі! Піддався на провокацію!

shovgenyuk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 65
З нами з: 21 вересня 2005, 11:26
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення shovgenyuk » 13 квітня 2009, 17:52

Cardinal писав:Безумець! А яка пурга, всім відомий факт! Православний - ради тобі немає! КГБ - давай хай розсекретять свої архіви і тоді побачимо!

Люди знають, як було, як посеред ночі вірних греко-католиків вивозили хто зна куди, як молодим дівчатам пальці ломали, щоб здали хто є священиком. Пурга! А ти докажи що цього не було.

ЩО ти думаєш, що якщо козаки були православними то це добре, чи козаки це показник? Ні!

Перевірся в дохторів!


Саме первіряйся. )))

А до чого мені твоє кгб і архіви, православні то до чого тут?
Тай ще і не розсекречено , не знаю що, але ти пишеш шо щось мають розсекретити, но то хай розсекречують, як є що і тоді будеш казати.

А давай ти докажи шо цього не було )
З якого то перепугу я маю щось доказувати про кгб і про пальці дівчат?
До чого тут православні коли кгб католиків кудись там возило?
Розбирайтеся собі з кгб, питайте їх куди вас возили.
При тоталітарному режимі багато православних постраждало від всяких кгб і комуністів і різних там інших, алечомусь ніхто не каже шо у цьому всьому винні уніати.
А давайте будемо уніатів звинувачувати у тому шо православні були репресовані, як вам підходить таке?
Фільм про УПА бачили?
Там показано як ляхи знущалися з православного священика, а уніати їм у цьому помагали і це документальний фільм!
І навіть при цьому ніхто не звинувачує уніатів у тому шо постраждали православні, а ви якесь кгб ліпите і ліпите православним, лапшите і лапшите людям...


Так, козаки - це показник і це добре шо вони були православні!
Православний

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 13 квітня 2009, 18:22

Фільм про УПА бачили?
Там показано як ляхи знущалися з православного священика, а уніати їм у цьому помагали і це документальний фільм!



;) Та ви що, документальний фільм. Звичайно, документальні також листи про звірства Кунцевича православного епископа Льва Сапеги( які потім чомусь виявляються підробками:)
Ви би ще процитували "Комсомольскую правду в Украине" як доказ правдивості:)

Ясно, я думав Ви серйозно намірені говорити, а Ви тільки байки пускати:)




Так, козаки - це показник і це добре шо вони були православні!


Ну, щодо козаків, Ви загнули, канєшно. Ні захисниками православія, ні бандюками, вони звичайно не були. Але підносити їх, як ви робите в УАПЦ і поминати їх на великому вході со гетьманством, по крайній мірі не корректно.

Перед тим як писати дурості, прошу вас прочитати Є.Ф, Шмурло, там описано як вели козаки православні при штурмі Могильова, де вбивали і православних і уніатів і євреїв.

Беззаперечно, все таки більшість козаків були з православних земель, але називати їх захисниками не корректно, всі спроби приписати їм місію захисників православя від католиків чи іслама не витримує критики. Чому??? Тому, що факти говорять що на Січі була велика кількість поляків, татар, турків, мадярів, черкесів, і т.д.
тобто вихідців із неправославних країн, які не були православними.

Так і в пізнійший час, Руїни, нагадайте собі, як армії під керівництвом правобережних і лівобережних гетьманів нищило і палило свій, православний люд.
Союзи з татарами проти москви і польщі.

Також прошу подивитися як формувалася Січ, як розвивався кодекс козаків і т.д., але не з книжки по історії 8 класу, а посерйозніші.
Ну і багато різних фактів.


Учітє мат часть, товаріщ:)

Щей така історійка: Мазепа давав банкет в шведському таборі для козаків. Козаки, добре піддавши, почали тягнути зі столу срібний посуд, коли хтось вказав не це, що крадуть, його відразу прирізали.

shovgenyuk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 65
З нами з: 21 вересня 2005, 11:26
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: державні прапори в уніатських церквах

Повідомлення shovgenyuk » 13 квітня 2009, 18:47

romanm писав:
1. А що неможна тримати в церкві прапори?

2. Яка символіка????

3. Прошу незабувати, що тисячі, як Ви називаєте, уніятів, загинули в таборах, ха Україну, так що тримати прапори мають повне право.



І прошу Вас, якщо Ви прийшли провокувати, ліпше не треба.

Якщо хочете серйозної розмови, будемо говорити.


Та чого не можна, тримайте собі шо хочете, мені цікаво чому, бо державні символи - це не релігія, а церква - це релігійна організація.

Під символікою церкви я маю на увазі Хрест, хоругви (у вас фани чи як там), різні речі , що викор. при богослужіннях і т.д.
Мені цікаво як політичні атрибути звязані з церквою, тому і задав запитання.
Православний

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: державні прапори в уніатських церквах

Повідомлення romanm » 13 квітня 2009, 19:40

Та чого не можна, тримайте собі шо хочете, мені цікаво чому, бо державні символи - це не релігія, а церква - це релігійна організація.


Не буду Вам пропонувати енциклыки Пап, може би було быльш зрозумыло чому! Але думаю ви згодитесь зі мною, коли скажу, що крім громадянства небесного, яке має кожен християнин, ми є також громадяни цієї землі. Прапор и герб, це звичайно не помаранчеві( ех шкода, такий класниі кольори опаскудили), або біло - голубі лєнти. Думаю, різницю Ви самі бачите.

Під символікою церкви я маю на увазі Хрест, хоругви (у вас фани чи як там), різні речі , що викор. при богослужіннях і т.д.
Мені цікаво як політичні атрибути звязані з церквою, тому і задав запитання.


Все це є:) бачите, крім Хреста і хоругвів, ми, як і Ви, маємо Євхаристію, це найбільшиа наша "символіка"
Востаннє редагувалось 13 квітня 2009, 19:48 користувачем romanm, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Cardinal
дописувач
дописувач
Повідомлень: 144
З нами з: 15 серпня 2008, 19:34

Повідомлення Cardinal » 13 квітня 2009, 19:44

shovgenyuk писав:
Cardinal писав:Безумець! А яка пурга, всім відомий факт! Православний - ради тобі немає! КГБ - давай хай розсекретять свої архіви і тоді побачимо!

Люди знають, як було, як посеред ночі вірних греко-католиків вивозили хто зна куди, як молодим дівчатам пальці ломали, щоб здали хто є священиком. Пурга! А ти докажи що цього не було.

ЩО ти думаєш, що якщо козаки були православними то це добре, чи козаки це показник? Ні!

Перевірся в дохторів!


Саме первіряйся. )))

А до чого мені твоє кгб і архіви, православні то до чого тут?
Тай ще і не розсекречено , не знаю що, але ти пишеш шо щось мають розсекретити, но то хай розсекречують, як є що і тоді будеш казати.

А давай ти докажи шо цього не було )
З якого то перепугу я маю щось доказувати про кгб і про пальці дівчат?
До чого тут православні коли кгб католиків кудись там возило?
Розбирайтеся собі з кгб, питайте їх куди вас возили.
При тоталітарному режимі багато православних постраждало від всяких кгб і комуністів і різних там інших, алечомусь ніхто не каже шо у цьому всьому винні уніати.
А давайте будемо уніатів звинувачувати у тому шо православні були репресовані, як вам підходить таке?
Фільм про УПА бачили?
Там показано як ляхи знущалися з православного священика, а уніати їм у цьому помагали і це документальний фільм!
І навіть при цьому ніхто не звинувачує уніатів у тому шо постраждали православні, а ви якесь кгб ліпите і ліпите православним, лапшите і лапшите людям...


Так, козаки - це показник і це добре шо вони були православні!
А таки до того, що православна ієрархія мала протекторат від КГБ і винищувала та рейдерськими методами забирала та ліквідовувала в нас храми!

Які православні постраждали від КГБ? Може хоч один є, але думаю що не має.

shovgenyuk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 65
З нами з: 21 вересня 2005, 11:26
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення shovgenyuk » 14 квітня 2009, 10:13

Cardinal писав:А таки до того, що православна ієрархія мала протекторат від КГБ і винищувала та рейдерськими методами забирала та ліквідовувала в нас храми!

Які православні постраждали від КГБ? Може хоч один є, але думаю що не має.


Яке кгб, який протекторат? ти про шо?
Нема кгб уже від розпаду союзу, а УПЦ створена після розпаду союзу, за часів союзу її не було так як і вашої уніатської не було.
У вас забирали і винищували храми радянська влада , а не православна церква.

ВСІ православні постраждали від кгб, але на відміну від уніатів ніхто не робить з цього основної суті існування церкви. Ви знаєте, я б вам рекомендував перейменувати вашу церкву з УГКЦ на УЦПКГБ -уніатська церква постраждалих від кгб

Переполошило вас всіх кгб так шо ви на цій темі аж помішалися.

А ті попи-перешиванці які з православної церкви перейшли у вашу уніатську, шо тоже агенти кгб?
Православний

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 14 квітня 2009, 13:20

Люди Божі, подивіться на ці коментарі під статею, як автокефалісти між собою гризуться http://uaoc.net/?p=2084

Оце так, "автокефалія"... :D
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 14 квітня 2009, 13:41

А ті попи-перешиванці які з православної церкви перейшли у вашу уніатську, шо тоже агенти кгб?


Ну в нас хоть попи, лишилися попами:) бачите, діяння Боже не залежить від особистості попа. Він може бути пияком, розпусником і т.д, але причастя всеодно залишається причастям, як івсі решта тайнства.

Не хочу говорити Вам, про Ваших єпископів, які в кінці кінців стали протестантсьькими пасторами в Австралії (Боднарчук)

Ну але то таке, там ваша церква побудована на козаках, вони оплот, якось поможуть вам:)


Адьйос аміко, не грусті:) всьо буде чотко. Будите з козаками ганяли, на все свій час:)

shovgenyuk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 65
З нами з: 21 вересня 2005, 11:26
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення shovgenyuk » 14 квітня 2009, 14:40

mmm82 писав:Люди Божі, подивіться на ці коментарі під статею, як автокефалісти між собою гризуться http://uaoc.net/?p=2084

Оце так, "автокефалія"... :D


І яке це має відношення до теми "державні прапори в уніатських церквах"?
Я вам пишу про одне, звинувачую вас, критикую, а ви замість того аби виправдовуватися або спростовувати звинувачення або визнавати свою вину і неправоту, починаєте звинувачувати православних, вишукуєте і наводите приклади яке погане православ'я.
До чого тут автокефалія, яке має значення хто з ким гризеться?
Це ви так реагуєте на критику у вашу адресу тільки тому шо я православний. От такі ви тупі!
Як баби базарні!
Православний

shovgenyuk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 65
З нами з: 21 вересня 2005, 11:26
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення shovgenyuk » 14 квітня 2009, 14:47

romanm писав:Ну в нас хоть попи, лишилися попами:) бачите, діяння Боже не залежить від особистості попа. Він може бути пияком, розпусником і т.д, але причастя всеодно залишається причастям, як івсі решта тайнства.

Не хочу говорити Вам, про Ваших єпископів, які в кінці кінців стали протестантсьькими пасторами в Австралії (Боднарчук)



Перший абзац і другий - це взаємозаперечення )))

В уніатській церкві "діяння Боже не залежить від особистості попа", а в православній все залежить від єпископа, що пістолетом розмахує )))

------------------------------
Це ваш рівень інтелекту, шановні уніати )))
Православний

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 14 квітня 2009, 14:47

От такі ви тупі!
Як баби базарні!



:)

О, і бідні баби попали під роздачу...

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 14 квітня 2009, 14:49

Перший абзац і другий - це взаємозаперечення )))


Де? Ви, шановний, читайте що написано, а не що Ви там собі прочитали. В кожній церкві є свої проблеми, просто я вам вказав( 2 абзацом) щоби Ви зрозуміли що і в вас є таке. Нема чого на дзеркало ображатися, коли рожа крива( Російсье народне прислівя)



В уніатській церкві "діяння Боже не залежить від особистості попа", а в православній все залежить від єпископа, що пістолетом розмахує )))

------------------------------
Це ваш рівень інтелекту, шановні уніати )))


Звичайно:) До нашого інтелекту Вам ще огого:)

Якщо думаєте, що хамство красить людину, то на це ваше право, автокефальне:)

Тут ніхто не збирається відбиватися від ваших безглуздих доказів! Пишіть скільки хочете, буде що показати потім другим!
З повагою.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 14 квітня 2009, 15:27

shovgenyuk писав:
romanm писав:
Звичайно:) До нашого інтелекту Вам ще огого:)



Звичайно, що ого-го, але я ж не опускаюся, не падаю, а піднімаюся, тому розрив все більшає.... ви ж рухаєтеся в протилежну сторону ))))


Згоден. Рухайтеся дальше:)

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Re: державні прапори в уніатських церквах

Повідомлення Igor » 15 квітня 2009, 10:20

Давайте уже я внесу ясність, якщо більше нікому.

shovgenyuk писав:Шановні уніати, а чому у ваших церквах використовується державна символіка - прапор України і тризуб?
У вас є свої фани і інша символіка, чому у церквах державними прапорами махаєте?


Тому що під цими прапорами вмирало багато людей за віру і волю свого народу, в тому числі і священників, і на сьогодні цей прапор є невідємним атрибутом духовності нашого народу, і саме через це він повинен бути в Храмі на знак поваги до тих тисяч людей, які склали свої життя в скарбницю духовності нашого народу.

Не можу оминути взаємовідносин церкви, суспільства і держави.
Отже що повинно бути головним пріорітетом діяльності як держави так і церкви? Правильно, громадянин! На першому місці завжди повинна бути людина, турбота про неї і її майбутнє. Тільки людина, яка відчуває турботу держави буде працювати і платити податки. Так само і з церквою(організацією) - людина повинна відчувати свою підтримку (не тільки матеріальну), тоді вона зможе повірити в люблячого Бога, і жодних сумнівів стосовно цього у неї виникати не буде.

А тепер до відносин церкви(організації) і держави.
Держава апріорі не може бути краща за суспільство в духовному плані.
Це обовязок церкви(організації) вибрати з громади кращих (духовно) і надати їм повноту влади, надану Богом, для того щоб разом з державої забезпечити всю повноту опіки над громадою. Для того щоб людина відчувала себе захищеною.

Безумовно, я дуже добре розумію, що все вищеперераховане відноситься скоріше до мрій (бо воно нікому не треба), але мені здається, що до цього треба принаймі прагнути.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 15 квітня 2009, 20:18

shovgenyuk писав:
І яке це має відношення до теми "державні прапори в уніатських церквах"?


Це так, у контексті православізму-автокефалізму, щоб засохлий мозок трохи віджив.

Ви вибрали, на жаль, дорогу деструктивного критиканства, а не конструктивної критики. В науці логіці цей стиль вашої розмови є на найнищому щаблі. Полеміку ще треба вміти вести. По-допломатичному! :) :D
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: державні прапори в уніатських церквах

Повідомлення o.Mykil » 15 квітня 2009, 20:20

Igor писав:

Тому що під цими прапорами вмирало багато людей за віру і волю свого народу, в тому числі і священників, і на сьогодні цей прапор є невідємним атрибутом духовності нашого народу, і саме через це він повинен бути в Храмі на знак поваги до тих тисяч людей, які склали свої життя в скарбницю духовності нашого народу.
.


Один греко-католицький священик навіть був раніше засланий на сибірську каторгу за те, що не хотів потоптати під примусом наш рідний український прапор...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Повідомлення samael » 16 квітня 2009, 09:51

За неодноразові образи користувачів та нецензурні вислови, користувача:
shovgenyuk
ЗАБЛОКОВАНО!
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua


Повернутись до “Гуманітарні дисципліни”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей