Допоможіть знайти матеріали з історії церковних уній!

історія, філософія, мови, економіка...

Модератори: Artur, ihor

Валентин
новик
новик
Повідомлень: 25
З нами з: 24 лютого 2011, 22:12
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Допоможіть знайти матеріали з історії церковних уній!

Повідомлення Валентин » 17 березня 2011, 21:25

Хотів написати "допоможіть, будь ласка", але не залишилось місця у назві :(

Доброго дня, шановні учасники форуму!
Мене звати Валентин, зараз я навчаюся на другому курсі, спеціальність - історія.
Кілька років тому, коли я готувався до вступу в університет, мене зацікавила тема Брестської унії, і саме по цій темі я писав наукову роботу для вступу.
Після цього мене зацікавила тема об'єднання церков. Зараз, у якості курсової роботи, я збираюся писати про Ліонську унію.
Можливо, хтось може підказати, які книги, чи літописи, можуть містити інформацію про неї? Поки що, після проведення розшуків у ЦНБ ім. Вернадського, матеріалів знайдено зовсім небагато. Здебільшого, там матеріали про життя та діяльність імператора Михаїла Палеолога. Десь більше, десь менше, але - їх маловато. Буду вдячний за будь яку допомогу!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Допоможіть знайти матеріали з історії церковних уній!

Повідомлення о.Олег » 17 березня 2011, 21:35

Валентин писав:Хотів написати "допоможіть, будь ласка", але не залишилось місця у назві :(

Доброго дня, шановні учасники форуму!
Мене звати Валентин, зараз я навчаюся на другому курсі, спеціальність - історія.
Кілька років тому, коли я готувався до вступу в університет, мене зацікавила тема Брестської унії, і саме по цій темі я писав наукову роботу для вступу.
Після цього мене зацікавила тема об'єднання церков. Зараз, у якості курсової роботи, я збираюся писати про Ліонську унію.
Можливо, хтось може підказати, які книги, чи літописи, можуть містити інформацію про неї? Поки що, після проведення розшуків у ЦНБ ім. Вернадського, матеріалів знайдено зовсім небагато. Здебільшого, там матеріали про життя та діяльність імператора Михаїла Палеолога. Десь більше, десь менше, але - їх маловато. Буду вдячний за будь яку допомогу!

а Ви в бібліотеку УКУ не зверталися? Розумію, що трошки далеко, але можна багато чого взнати і по телефону...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Допоможіть знайти матеріали з історії церковних уній!

Повідомлення о.Олег » 18 березня 2011, 06:25

Постанови (SECOND COUNCIL OF LYONS (1274) )
http://www.legionofmarytidewater.com/faith/ECUM14.HTM
можливо Вам стане у пригоді
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Допоможіть знайти матеріали з історії церковних уній!

Повідомлення о.Олег » 18 березня 2011, 19:58

Питався в Павла Парфентьєва - радить користати
Geschichte der ökumenischen Konzilien Bd 7. Lyon 1 und 2
Acta conciliorum oecumenicorum. Series secunda (напевно том3)
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Допоможіть знайти матеріали з історії церковних уній!

Повідомлення о.Олег » 22 березня 2011, 06:53

питався в Дмитра Ляліна, що можна з мережі хорошого витягнути по темі. Радить:
Jean Baptiste Martin "Bullaire et Conciles de Lyon" (Lyon, 1905). http://www.archive.org/details/conciles ... 00martgoog
Також там пошукайте Karl Joseph von Hefele "A History of the Councils of the Church: From the Original Documents". (на вибір: англ., нім., фр.)
Діяння 2Ліонського Собору (латиною) Sacrorum conciliorum (авторства Mansi, підставова річ, пошукайте в Мережі).
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Гуманітарні дисципліни”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей