Сторінка 1 з 1

Крим і інші можливі плани по віднові Імперії

Додано: 30 грудня 2005, 10:32
samael
Впродовж 12 років громада вірних Української Греко-Католицької Церкви у м. Ялті (Автономна республіка Крим) домагалася виділення землі для будівництва свого храму. 22 травня 2005 року, після позитивного рішення Ялтинської міської ради, було освячено землю, на якій незабаром постане храм Божий.

Однак радість громади щодо прийнятого конституційного рішення Міської ради не була довготривалою. У засобах масової інформації Криму було розповсюджено відкритий лист мешканців Ялти, які висловлювалися «проти виділення земельної ділянки і будівництва греко-католицьких (уніатських) культових споруд на території Великої Ялти». У листі до членів Міської ради Ялти зокрема йдеться: «Мы, жители города, с прискорбием узнали из газет о Вашем – наших избранников – решении о предоставлении земельного участка для строительства Греко-католического (униатского) культового сооружения в районе улицы Крупской 24.

Вынуждены напомнить Вам, что уния – это совращение православных верующих в католичество путем дезинформации о внешнем сходстве с Православием. Исторически унию создали иезуиты, за которыми в веках сохранилась «слава» коварных и лицемерных деятелей, говорящих одно, думающих другое и делающих третье… Просим Вас не предоставлять земельный участок и не разрешать строительство Греко-католических (униатских) культовых сооружений на территории Большой Ялты, так как предоставление земли униатам может вызвать межнациональные и межконфессиональные противостояния, которые могут привести к непредсказуемым последствиям». ...


http://www.ugcc.org.ua/ukr/press-releases/article;2796/

Re: Крим і інші можливі плани по віднові Імперії

Додано: 22 травня 2014, 12:12
о.Олег
ми тут на Форумі не піднімали питання Криму і інших воєнних подій. В мене були свої причини. Напевно, у кожного з нас свої. Моя проблема - бо... боляче і... в душі зроджується... щось, чого в собі боюсь. Проте наважився. Для початку обрав повідомлення про УГКЦ в Ялті. Але проблематика УГКЦ в Криму не обмежується проблемами Ялти, рівно ж проблематика нинішніх відносин з Росією - не лише Крим чи, навіть, Донецьк/Луганськ. Риторика Путіна "защита русских" загрожує всім державам, в які Путін відкрито чи таємно захоче ввести війська - "захистити". Крім України, в ідеї "братання" найдавніше мусолиться тема Білорусі, тому, щоб не надто відразу зосередити нашу розмову на Україні, подам до уваги цікаву нмд... карту Білорусії:
Зображення
Ваші враження?
З повагою, о.Олег

Re: Крим і інші можливі плани по віднові Імперії

Додано: 22 травня 2014, 15:10
ShMariam
А можна легенду до карти? :)

Re: Крим і інші можливі плани по віднові Імперії

Додано: 22 травня 2014, 15:45
о.Олег
ShMariam писав:А можна легенду до карти? :)

ага :Rose:

Re: Крим і інші можливі плани по віднові Імперії

Додано: 23 травня 2014, 13:24
ShMariam
о.Олег писав:...
Ваші враження?
З повагою, о.Олег

Ну так, є асоціації...

Re: Крим і інші можливі плани по віднові Імперії

Додано: 19 серпня 2014, 15:37
о.Олег
передали, що в Донецьку терористи захопили наш жіночий монастир. :(
прошу про молитву
З повагою, о.Олег

Re: Крим і інші можливі плани по віднові Імперії

Додано: 10 лютого 2015, 17:45
о.Олег
колись дуже мені подобався знятий в Криму фільм "10 негретят"
особливо вражав суддя
Зображення
згадалося, бо сьгодні акторові, що зіграв цю роль (Володимир Зєльдін) 100 років :Rose:
увійшов до Книги рекордів Гінеса, як найстарший діючий актор у світі
многая літа