холокост- видумка чи реалія

історія, філософія, мови, економіка...

Модератори: Artur, ihor

felonu
дописувач
дописувач
Повідомлень: 138
З нами з: 27 липня 2006, 19:18
Звідки: м.Тернопіль

холокост- видумка чи реалія

Повідомлення felonu » 14 грудня 2006, 12:21

Иран обнародовал детали конференции под названием "Изучая Холокост: международный взгляд", которая пройдет в стране на следующей неделе. Ее организаторы ставят своей задачей определить, был ли Холокост в действительности, пишет The Guardian.

Предыстория этой конференции такая. Год назад президент Ирана Махмуд Ахмади Нежад назвал убийство шести миллионов евреев "мифом", сфабрикованным для оправдания создания Израиля, чем вызвал шквал международной критики. Теперь министерство иностранных дел Ирана сообщило, что на конференцию в Тегеран приедут "интеллектуалы и исследователи" из 30 стран. Премьер-министр Великобритании Тони Блэр в свое время отверг идею такой конференции, назвав ее "шокирующей, постыдной и глупой". Теперь же он получил на нее приглашение, сообщает The Guardian. Но о том, кто войдет в состав британской делегации, пока не известно.

В Иране сообщают, что известные историки провели научное исследование, чтобы установить подлинность Холокоста и выяснить, не было ли преувеличено число его жертв. В рамках исследования собраны "документальные, изобразительные, физические и демографические свидетельства". Организаторы конференции говорят, что в ее ходе будут приниматься голоса "за" и "против".

Ученые проведут шесть обсуждений по группам и один открытый форум. На этих мероприятиях обсудят вместимость нацистских лагерей смерти и влияние, которое оказала Вторая мировая война на другие национальные и этнические группы. Иранские чиновники утверждают, что "еврейские страдания" преувеличиваются за счет других жертв.

Манучер Мохаммади, представитель отдела исследований и образования иранского МИДа, заявил, что цель конференции - организация платформы для открытых дискуссий по Холокосту.

По словам Мохаммади, Холокост следует изучать с научной точки зрения и выслушать обе стороны, прежде чем прийти к какому-либо выводу. Представитель МИДа уверен, что этот вопрос играет решающую роль в политике Запада в отношении стран Ближнего Востока и, особенно в отношении палестинцев. "Иран не за и не против. Мы в этом событии не участвовали, так что мы можем быть нейтральными судьями. Для нас важно знать ответ, чтобы мы могли сформулировать нашу позицию по региональным вопросам. Если мы придем к выводу, что Холокост был, мы признаем его, но все равно будем вопрошать, почему за это должны расплачиваться палестинцы".

По утверждениям организаторов, конференция не станет форумом для антисемитов или нацистов. В Тегеран приедут даже раввины. "Наша политика не означает, что мы хотим защищать преступления Гитлера", - говорит Мохаммади.

Напомним, что так называемые историки-ревизионисты, не отрицая факта гибели большого числа евреев, равно как и представителей многих других национальностей во время второй мировой войны, тем не менее, ставят под сомнение желание мирового еврейства приписать себе некий исключительный статус "особо пострадавшего народа". Основной темой ревизионизма является пересмотр числа погибших евреев (якобы 6 млн человек). В трудах историков-ревизионистов, опирающихся на многочисленные документы и свидетельства, а также данные судебной медицины, статистики и многих других наук, доказывается, что это число завышено минимум на порядок, т.е составляет 500-600 тыс человек (по некоторым данным не более 200 тыс человек).
"Ревизионистские" конференции периодически проходят в разных городах мира. Одна из таких конференций в 2002 году проходила в Москве.
Русская линия9,11,2007
РОМАН НАКОНЕЧНИЙ

Kaktus
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 183
З нами з: 05 березня 2010, 10:05

Re: холокост- видумка чи реалія

Повідомлення Kaktus » 16 березня 2010, 18:33

Сама постановка питання, тим більше на церковному форумі, є блюзнірською. Галичани добре знають про жахи голокосту із розповідей старих людей, які пережили цей найстрашніший геноцид. Тому пропоную адміну негайно видалити цю тему - вона явно пахне антисемітизмом і ображає пам'ять 6 мільйонів невинно убієнних жертв.

felonu
дописувач
дописувач
Повідомлень: 138
З нами з: 27 липня 2006, 19:18
Звідки: м.Тернопіль

Re: холокост- видумка чи реалія

Повідомлення felonu » 17 березня 2010, 08:20

Пройшло понад 3 роки як я зачепив дану тему і ви тільки но відреагували.Дякую.Кажете антисемітизм,мені прикро і гірко за невинно убієнних.Я не прихильник культу "ой ми бідні ,нас нищили".Світова історія нараховує лише 7-років без війн і геноциду,але не треба забувати як євреї ставились до інших в тому числі і українців.Аналог їх дій свідків ЯХВЕ ,з одного боку хочуть затягнути до себе , а якщо ні, то мало киями не забють.Назвати жида -жижом, то как як сказати" видалено модераторомі плюнути в леце,а вона каже ,що то дощ паде"
РОМАН НАКОНЕЧНИЙ

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: холокост- видумка чи реалія

Повідомлення romanm » 17 березня 2010, 08:42

,а вона каже ,що то дощ паде"


З однієї сторони, я розумію Вашу думку. Теперішня демократія виступає заправа т. зв. меньшин, і дозволяє обпльовувати все що можна, але!!!!! є деякі але, за холокост можна і сісти в в язницю, якщо щось скажеш не те, не дай Боже, це щодо теперішніх ліберальних режимів.

З другого боку, вважаю, що потрібно мати на увазі і те, що слово також має вагу. Тобто, імхо, переборщили Ви з прикладом, я би поміняв, бо боюся, що модератор напише це червоним ще й вліпить бан. Все - таки потрібно підбирати слова, бо сюди можуть приходити різні люди, і читати "жид"(яке колсь було нормальним словом на Зах Україні) не думаю, що буде дуже приємно. Те, що переборщують з холокостом це правда, але це не значить, що ми повинні писати таким чином. Поміняйте жид, на хохол і подивіться чибільшості буде приємно таке читати. Не думаю.
Це кажу Вам як земляку з Тернополя.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: холокост- видумка чи реалія

Повідомлення о.Олег » 17 березня 2010, 08:52

Kaktus писав:Сама постановка питання, тим більше на церковному форумі, є блюзнірською. Галичани добре знають про жахи голокосту із розповідей старих людей, які пережили цей найстрашніший геноцид. Тому пропоную адміну негайно видалити цю тему - вона явно пахне антисемітизмом і ображає пам'ять 6 мільйонів невинно убієнних жертв.

прошу, пане Кактусе, показати Ваше вміння дискутувати: аргументуйте, стараючись відстоюючи свою думку не образити опонента.
всі пропозиції до адміну - лише у приват
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

felonu
дописувач
дописувач
Повідомлень: 138
З нами з: 27 липня 2006, 19:18
Звідки: м.Тернопіль

Re: холокост- видумка чи реалія

Повідомлення felonu » 17 березня 2010, 08:56

В Бережанах жив один Юдей і коли його питали він казав "я не єврей,а жид ,бо бідний",ще є живілюди які то памятають.Жидо-Масони то вже інша річ,хоч і таксамо пахне.
РОМАН НАКОНЕЧНИЙ

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: холокост- видумка чи реалія

Повідомлення romanm » 17 березня 2010, 09:00

felonu писав:В Бережанах жив один Юдей і коли його питали він казав "я не єврей,а жид ,бо бідний",ще є живілюди які то памятають.Жидо-Масони то вже інша річ,хоч і таксамо пахне.


Ну, Ваше право реагувати чи ні. Міняти Ваш допис, чи залишити таким як є. Я висловив своє бачення. От і все. Просто є правила які не є бажано порушувати.

felonu
дописувач
дописувач
Повідомлень: 138
З нами з: 27 липня 2006, 19:18
Звідки: м.Тернопіль

Re: холокост- видумка чи реалія

Повідомлення felonu » 17 березня 2010, 22:54

Що до правил, жид-згадує і біблія
РОМАН НАКОНЕЧНИЙ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: холокост- видумка чи реалія

Повідомлення о.Олег » 18 березня 2010, 07:13

Слава Ісусу Христу!
felonu писав:Пройшло понад 3 роки як я зачепив дану тему і ви тільки но відреагували.Дякую.Кажете антисемітизм,мені прикро і гірко за невинно убієнних.Я не прихильник культу "ой ми бідні ,нас нищили".Світова історія нараховує лише 7-років без війн і геноциду,але не треба забувати як євреї ставились до інших в тому числі і українців.Аналог їх дій свідків ЯХВЕ ,з одного боку хочуть затягнути до себе , а якщо ні, то мало киями не забють.Назвати жида -жижом, то как як сказати" курві-курва і плюнути в леце,а вона каже ,що то дощ паде"

так склалося, що в сучасній українській мові слово "жид" вживається саме в негативному значенні. Розумію, що нам це насаджено з чужої культури мовлення, але, допоки такий стан речей триває, вартує в дописах на Форумі писати "єврей": мабуть Вас зрозуміють люди заходу України позитивно, але читають Форум різні люди і не треба допускати двоякості у висловлюваннях, пане felonu.
Стосовно ж матюків (запозичених від поляків, що у порівнянні з прийшлими до нас з росії/тощо навідь не здаються вже лайливими)... прошу відредагувати Ваш допис
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

felonu
дописувач
дописувач
Повідомлень: 138
З нами з: 27 липня 2006, 19:18
Звідки: м.Тернопіль

Re: холокост- видумка чи реалія

Повідомлення felonu » 19 березня 2010, 07:42

За перепрошення я бачу "який популярний " форум і "ХОЛОКОСТ "тому підтвердження...
РОМАН НАКОНЕЧНИЙ

Kaktus
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 183
З нами з: 05 березня 2010, 10:05

Re: холокост- видумка чи реалія

Повідомлення Kaktus » 19 березня 2010, 17:39

Заперечення Голокосту є злочином, який переслідується в багатьох країнах, передусім цивілізованих. І, здавалося б, хто має розуміти це краще, ніж українці - вони також пережили геноцид у 20-му столітті. Чому ми з одного боку хочемо, щоб світ визнав наш геноцид, а з іншого заперечуємо інший ? Це безвідповідально. Вибачаюся, звичайно, величезна більшість українців засуджують як Голокост, так і Голодомор, але на жаль ще не перевелися хронічні антисеміти - вони є в усьому світі. Ні одна серйозна людина не може заперечувати Голокост, найпростіший шлях дізнатися про нього - просто запитайте Ваших найстарших родичів, які, можливо, ще пригадують цей жах. Адже колись практично в кожному населеному пункті на Україні жили євреї, які були знищені нацистами під час окупації України. До війни їх було мільйони, а після війни залишилося дуже мало - майже всі були вбиті.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: холокост- видумка чи реалія

Повідомлення romanm » 19 березня 2010, 18:25

Kaktus писав:Заперечення Голокосту є злочином, який переслідується в багатьох країнах, передусім цивілізованих.

Ой, та ви що, а ще переслідуються ті, хто скажк щось проти гомосексуалів чи проти абортів. Зрештою там є модно ображати нацистів, католиків і Папу.
Та й хто виступає проти голокосту? Я, особисто, виступаю проти того, що приходять тут на форум і пишуть всякі дурості, типу, Шептицький мало захищав євреїв і чому Папа не прокляв Гітлера. А не підскажете мені одну річ, пліззз, хто тримав шинки, ключі від храмів? Ааааа, українці , точно. Не треба вибілювати одних, а з решти робити поганців. Євреї також добре приклали і прикладають рук до винищення інших. Що не значить, що ми заперечуємо їх трагедію, а значить, що вони також люди які є такі як ми.

felonu
дописувач
дописувач
Повідомлень: 138
З нами з: 27 липня 2006, 19:18
Звідки: м.Тернопіль

Re: холокост- видумка чи реалія

Повідомлення felonu » 19 березня 2010, 23:37

Запитайте мене ,хто був натхненником і фактичним форматором комуністичної ідеології,відповім: евреї,а згідно Західно-Української розмовної мови "жиди",то вони наразі переслідують на їх думку військових злочинців,а ми ні.Вважаю - СБУ повинно офіційно назвати прізвищата та роди Юдеїв,Левітів,та іших , що причетні до масових вбивств Українського народу часів "Рдадянської комуни",тільки чого вартий товориш Каганович ? Держава Україна дуже добра до всіх "іншоплеменників".Добровіліна згода і навіть заохочення повернення Кримських Татар,причому коштом бьютжету Української Радянської Республіки.Але ж спадкоємнецею СРСР є Російська Федерація,яка успадкавала не тільки борги,але й нерухомість в 112 крїнах світе і банківські рахунки разом із боргами в два трилбйона долярав США.Треба реально дивитись на речі.Ніхто із великих ДЕржавних мужів колишньго Союзу не йшов руйнувати нашу,прабатьківську віру,і руйнувати Храми ,знайшлись " свої достойники",та про цілеспрямоване знищення етносу забувати не можна.
РОМАН НАКОНЕЧНИЙ

felonu
дописувач
дописувач
Повідомлень: 138
З нами з: 27 липня 2006, 19:18
Звідки: м.Тернопіль

Re: холокост- видумка чи реалія

Повідомлення felonu » 19 березня 2010, 23:48

Я маю свідченя ,коли аптекар в селі Велиі Бірки колишньго Великобірківського району,а тепер Тернопільського району вимагав в замін на лікувальні препарати -золото.Здогадайтесь про його національність з першого разу. При тому ,що це була осінь 1942 року,окупація.Перепрошую ,але яке тотальне знищення.Мій дід будучи старшим братом храму в селі Малий Ходачків підробив метричну книгу і вніс дані про хрещенння трьох родин "євреїв",як тих ,що охрестились і німці не чіпали.Панове робіть висновки: не все те золото ,що блищить.
РОМАН НАКОНЕЧНИЙ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: холокост- видумка чи реалія

Повідомлення о.Олег » 20 березня 2010, 12:04

Kaktus писав:Заперечення Голокосту є злочином, який переслідується в багатьох країнах, передусім цивілізованих. І, здавалося б, хто має розуміти це краще, ніж українці - вони також пережили геноцид у 20-му столітті. Чому ми з одного боку хочемо, щоб світ визнав наш геноцид, а з іншого заперечуємо інший ? Це безвідповідально. Вибачаюся, звичайно, величезна більшість українців засуджують як Голокост, так і Голодомор, але на жаль ще не перевелися хронічні антисеміти - вони є в усьому світі. Ні одна серйозна людина не може заперечувати Голокост, найпростіший шлях дізнатися про нього - просто запитайте Ваших найстарших родичів, які, можливо, ще пригадують цей жах. Адже колись практично в кожному населеному пункті на Україні жили євреї, які були знищені нацистами під час окупації України. До війни їх було мільйони, а після війни залишилося дуже мало - майже всі були вбиті.

та Ви все добре пишете - винищували євреїв і це страшна трагедія. Однак, окрім того, що це страшна трагедія, сьогодні - це страшна політика. І розрізнити одне і друге назріла необхідність. Тобто з одного боку продовжуємо засуджувати гріх винищення євреїв (і причина цього засуду аж ніяк не те, що хтось-там "цивілізований" і може нас осудити - Христос є тою причиною для християн), з іншого - маємо засудити політику використання цього факту світовим єврейством в якості чогось на зразок "ми маємо право, бо нас нищили".
Мені дійсно цікаво: маємо ще приклад народу, який би зумів вибити собі права перед лицем світової громадськості таким чином? Нищили ж не лише євреїв. Читав про трагедію Бабиного Яру - більшість загиблих неєвреї, а світ говорить саме про євреїв... Мені не шкода, звичайно, але нікому не муляє те, що євреї говорять майже виключно про себе? Це дійсно відстоювання гідності людини, боротьба за людяність майбутнього світу чи відстоювання власне гідності євреїв, змагання за його (світу) єврейськість??
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

felonu
дописувач
дописувач
Повідомлень: 138
З нами з: 27 липня 2006, 19:18
Звідки: м.Тернопіль

Re: холокост- видумка чи реалія

Повідомлення felonu » 20 березня 2010, 21:17

Знаєте,мій рідний брат каже: "Коли ти родився ,всі жиди заплакали",в принципі це до теми комерція,але я привик "різати правду-матку"тож не дивуйтесь моїм іноді різким висловлюванням.Якщо кого образив,перепрошую. Зповагою ієрей Роман Наконечний УАПЦ,Тернопіль.
РОМАН НАКОНЕЧНИЙ

Kaktus
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 183
З нами з: 05 березня 2010, 10:05

Абсурд, та й годі !

Повідомлення Kaktus » 26 березня 2010, 10:16

Запитайте мене ,хто був натхненником і фактичним форматором комуністичної ідеології,відповім: евреї,а згідно Західно-Української розмовної мови "жиди",то вони наразі переслідують на їх думку військових злочинців,а ми ні.Вважаю - СБУ повинно офіційно назвати прізвищата та роди Юдеїв,Левітів,та іших , що причетні до масових вбивств Українського народу часів "Рдадянської комуни",тільки чого вартий товориш Каганович ?


Чим провинилися замордовані нацистами єврейські діти і величезна більшість убитих євреїв, які не мали жодного стосунку до злочинів комуністичного режиму ? Хіба серед комуністичних злочинців не було й багато українців ? А саме місцеві комуністичні посіпаки і були безпосередніми виконавцями Голодомору. Голод не питав про національність, він косив людей усіх національностей в українських селах - у тому числі і євреїв. А хто тоді керував Радянським Союзом ? Сталін - грузин. То що, за вашою логікою треба звинувачувати грузинський народ у сталінських репресіях і Голодоморі ?

Kaktus
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 183
З нами з: 05 березня 2010, 10:05

Re: холокост- видумка чи реалія

Повідомлення Kaktus » 26 березня 2010, 10:29

Знаєте,мій рідний брат каже: "Коли ти родився ,всі жиди заплакали",в принципі це до теми комерція,але я привик "різати правду-матку"тож не дивуйтесь моїм іноді різким висловлюванням.Якщо кого образив,перепрошую. Зповагою ієрей Роман Наконечний УАПЦ,Тернопіль.
РОМАН НАКОНЕЧНИЙ


Один мій знайомий також хворіє антисемітизмом, але він часто ходить до Церкви. А я йому недавно кажу: "Тобі має бути дуже страшно ходити до Церкви !", а він: "Чому б це ?" А я йому: "Глянь лише на іконостас - там самі євреї: Христос, Богородиця, апостоли, пророки - все стопроцентні жиди, одним словом, у церкві - майже як в Ізраїлі". Сусід задумався і вже не верзе дурниць.
То Вам, отче, має бути ще страшніше, подумайте, що говорячи негативне про євреїв, Ви ображаєте і самого Вашого християнського Бога - Ісуса Христа. Якби я був Вашим єпископом, то Вам прийшлося б публічно на сторінках цього форуму вибачитися за той бруд, який Ви видаєте за "правду". До речі, Правда в її особі = також єврей, Йошуа Назарянин, нащадок великого ізраїльського царя Давида. Якщо не вірите, почитайте про все це в Євангеліях.

felonu
дописувач
дописувач
Повідомлень: 138
З нами з: 27 липня 2006, 19:18
Звідки: м.Тернопіль

Re: холокост- видумка чи реалія

Повідомлення felonu » 26 березня 2010, 11:53

Дорогий мій,в тебе звихнена уява,не можливо називати ні БОГА ,ні Святих представниками того чи іншого народу.Хто прийшов до вибраного народу?Як пийняв ЙОГО той народ?А тефон мого Архієрея 222346 код Тернополя 03522 ,звати Митрополит Мефодій Кудряков.Бажаю ЩАстя!
РОМАН НАКОНЕЧНИЙ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: холокост- видумка чи реалія

Повідомлення о.Олег » 26 березня 2010, 12:04

felonu писав:Дорогий мій,в тебе звихнена уява,не можливо називати ні БОГА ,ні Святих представниками того чи іншого народу.Хто прийшов до вибраного народу?Як пийняв ЙОГО той народ?А тефон мого Архієрея 222346 код Тернополя 03522 ,звати Митрополит Мефодій Кудряков.Бажаю ЩАстя!

поряд з тим, що нормально сприймаю Вашу, отче, думку
MOD: прошу бути стриманими і звертатися на Форумі виключно на Ви.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: холокост- видумка чи реалія

Повідомлення о.Олег » 26 березня 2010, 12:21

Kaktus писав:Один мій знайомий також хворіє антисемітизмом, ...

а мій "один знайомий" каже, що ознака справжнього українця: "рівна ненависть до жидів і антисемітів" :) , що не робить о.Романа Наконечного ( felonu) українцем несправжнім. Бачите: нас всіх (світ) довший час "годують" штамповим мисленням: "антифемініст", "гомофоб", "антисеміт"... тавруючи всіх, хто критикує будь-що з названого. А критикувати треба. Не лише нашу з Вами, Кактусе, Церкву, народ тощо, але й уміти/навчитися/спробувати відділити істину від міфу у всьому нашому багатогранному житті. Нмд це і пропонує зробити о.Роман.
Не справа в кількості загиблих - десь вже писав тут, що за міжнародним правом геноцидом вважається винищення 34-осіб (не сотень-тисяч, а саме так) за якоюсь (національною, расовою, релігійною тощо) ознакою. Факт геноциду євреїв доказано. Тут справа саме в тому (про що, власне, подана відкриваюча тему - звичайно, що є у ній і деякі проблеми - стаття), що цим фактом скористалися євреї для прикриття своїх інтересів. :( Мені от цікаво: євреї сьогодні в Палестині... займаються... чим??
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Kaktus
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 183
З нами з: 05 березня 2010, 10:05

Re: холокост- видумка чи реалія

Повідомлення Kaktus » 26 березня 2010, 18:02

Мені от цікаво: євреї сьогодні в Палестині... займаються... чим??


Захистом Ізраїлю від терористів, які не хочуть визнати, що також ця держава має право на існування.

Kaktus
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 183
З нами з: 05 березня 2010, 10:05

Re: холокост- видумка чи реалія

Повідомлення Kaktus » 26 березня 2010, 18:18

не можливо називати ні БОГА ,ні Святих представниками того чи іншого народу.Хто прийшов до вибраного народу?Як пийняв ЙОГО той народ?


Триєдиного Бога називати неможливо, але Ісус Христос - предвічний Бог-Слово, став людиною і в своїй повній людській природі (св. Павло каже: "в усьому подібний нам, крім гріха"), народився - як і кожна людина, в своєму власному і вибраному народі Божому - тобто як єврей, чому Євангеліє і наводить увесь родовід Ісуса Христа аж від Адама, через Авраама і Якова (Ізраїля). А те, що святих не можна називати представниками якогось народу - це неправда, бо хоча вони й належать усій Церкві, але є й окрасою свого народу, як напр. св. рівноапостольний князь Володимир є українським святим.
З євреїв одні прийняли Христа - з цих (пресв. Богородиця, апостоли і т. д.) пізніше виросла вся Христова Церква, а інші не прийняли, чому євангелист Іван і каже, що "свої Його не прийняли".
Мені дуже жаль УАПЦ, але вирішення проблеми антисемітизму в УАПЦ - це справа передусім самої УАПЦ.

felonu
дописувач
дописувач
Повідомлень: 138
З нами з: 27 липня 2006, 19:18
Звідки: м.Тернопіль

Re: холокост- видумка чи реалія

Повідомлення felonu » 27 березня 2010, 07:59

Любий мій кактус,ви поставили все з ніг на голову,погляньте як називалась тема.Я повторюсь : я проти холокосту у вигляді його бездумного піднесенння,я проти голодомору у прояві його піднесення ,я проти приховування правди про нищення нашого люду ляхами, я проти піднесення дітей,онуків репресованих,я проти державної програми забезпечення житлом дітей репресованих коштом решти громадян,я проти відшкодувань даржавою Україна коштів Кримсько-Татарському народу.Вище наведене ,за винятком Холокосту,є якраз справою Комуністично-євлейською проти чого я не покладу рук в боротьбі.Дана думка є моєю особистою,при бажанні з нею може погодитися не тільки УАПЦ.
РОМАН НАКОНЕЧНИЙ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: холокост- видумка чи реалія

Повідомлення о.Олег » 27 березня 2010, 11:34

Kaktus писав:
не можливо називати ні БОГА ,ні Святих представниками того чи іншого народу.Хто прийшов до вибраного народу?Як пийняв ЙОГО той народ?


Триєдиного Бога називати неможливо, але Ісус Христос - предвічний Бог-Слово, став людиною і в своїй повній людській природі (св. Павло каже: "в усьому подібний нам, крім гріха"), народився - як і кожна людина, в своєму власному і вибраному народі Божому - тобто як єврей, чому Євангеліє і наводить увесь родовід Ісуса Христа аж від Адама, через Авраама і Якова (Ізраїля). А те, що святих не можна називати представниками якогось народу - це неправда, бо хоча вони й належать усій Церкві, але є й окрасою свого народу, як напр. св. рівноапостольний князь Володимир є українським святим.
З євреїв одні прийняли Христа - з цих (пресв. Богородиця, апостоли і т. д.) пізніше виросла вся Христова Церква, а інші не прийняли, чому євангелист Іван і каже, що "свої Його не прийняли".
Мені дуже жаль УАПЦ, але вирішення проблеми антисемітизму в УАПЦ - це справа передусім самої УАПЦ.

все так пишите, але Ви, як виглядає з реакції на подану о.Романом статтю і беззастережне оправдання дій єврейського керівництва у Палестині, реагуєте аналогічно до рухів, що захищають права жінок чи гомосексуалістів: будь яка спроба розібратися в їхній складній проблематиці відразу буде названа, відповідно: антифемінізм, гомофобія.., а у Вас в нашому випадку - антисемітизм, який ще до того з Вашої легкої руки проектується з представника УАПЦ на всю її цілість...
Дійсно визначальною рисою Ваших дописів, якщо порівняти схожу тематику Голокосту і Голодомору, є те, що Ви пишите про загиблих від голоду в Україні наголошуючи на тому, що там були представники різних народів, а від рук націонал-соціалістів і фашистів? Чому такий перенаголос саме на євреях? Ні - у світі: розумію, адже євреї саме про себе і говорять і це, навіть погоджуся, нормально, але незаангажований дослідник мав би нмд дивитися на проблему загально, а не з боку лише одного народу. Це ж нічого від трагедії євреїв не забере, правда ж? Це ж подасть повнішу картину злочинів середини минулого століття проти людства
Нажаль, смію константувати, що у Ваших дописах і надалі прослідковуються подвійні стандарти...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Kaktus
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 183
З нами з: 05 березня 2010, 10:05

Re: холокост- видумка чи реалія

Повідомлення Kaktus » 30 березня 2010, 09:13

Ви, як виглядає з реакції на подану о.Романом статтю і беззастережне оправдання дій єврейського керівництва у Палестині, реагуєте аналогічно до рухів, що захищають права жінок чи гомосексуалістів: будь яка спроба розібратися в їхній складній проблематиці відразу буде названа, відповідно: антифемінізм, гомофобія.., а у Вас в нашому випадку - антисемітизм, який ще до того з Вашої легкої руки проектується з представника УАПЦ на всю її цілість...
Дійсно визначальною рисою Ваших дописів, якщо порівняти схожу тематику Голокосту і Голодомору, є те, що Ви пишите про загиблих від голоду в Україні наголошуючи на тому, що там були представники різних народів, а від рук націонал-соціалістів і фашистів? Чому такий перенаголос саме на євреях? Ні - у світі: розумію, адже євреї саме про себе і говорять і це, навіть погоджуся, нормально, але незаангажований дослідник мав би нмд дивитися на проблему загально, а не з боку лише одного народу. Це ж нічого від трагедії євреїв не забере, правда ж? Це ж подасть повнішу картину злочинів середини минулого століття проти людства
Нажаль, смію константувати, що у Ваших дописах і надалі прослідковуються подвійні стандарти...

Якщо Ви ще раз уважно поглянете на мій допис, то побачите, що я ніколи не звинувачував УАПЦ в антисемітизмі, а на конкретному прикладі вказав на те, що він існує також у цій Церкві - як і в усіх інших Церквах України, бо він є проблемою загальносуспільною. Темою, яка тут обговорюється є "Голокост" - геноцид єврейського народу під час Другої Світової Війни, а не всі геноциди на світі, в тому числі й Голодомор - геноцид українського народу. Звичайно, тоді був і геноцид циган, а нацистами був запланований і геноцид усіх слов'ян. Але це - не тема, яку ми повинні обговорювати тут. Якщо бажаєте, відкрийте іншу тему - "Геноциди". Звинувачення в подвійних стандартах я не розумію, я просто концентруюся на порушеній темі.

Kaktus
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 183
З нами з: 05 березня 2010, 10:05

Re: холокост- видумка чи реалія

Повідомлення Kaktus » 02 квітня 2010, 09:21

Я повторюсь: я проти холокосту у вигляді його бездумного піднесенння,я проти голодомору у прояві його піднесення ,я проти приховування правди про нищення нашого люду ляхами, я проти піднесення дітей,онуків репресованих,я проти державної програми забезпечення житлом дітей репресованих коштом решти громадян,я проти відшкодувань даржавою Україна коштів Кримсько-Татарському народу.Вище наведене ,за винятком Холокосту,є якраз справою Комуністично-євлейською проти чого я не покладу рук в боротьбі.

Якщо я правильно зрозумів Вашу цитовану думку, то євреї винні у всьому поганому (на Вашу думку), що відбувалось чи відбувається в Україні. Якщо це не явний антисемітизм, тоді я буддист. Буду за Вас молитися, щоб Ви прозріли і позбавилися цього гріха. Ваша Церква тут дійсно ні при чому – це Ваша особиста позиція, надіюся, що вона не надто поширена.

беззастережне оправдання дій єврейського керівництва у Палестині


Потрібно відрізняти єврейський народ від держави Ізраїль, майже чверть громадян котрої, до речі, становлять араби. Але поміркуймо: ця держава оточена арабським світом, що переважає її за населенням у сотні разів. До того ж це – єдина демократія на Близькому Сході. Отже, Ізраїль як ніхто зацікавлений у мирі з своїми сусідами. Однак є й такі фундаиенталістські терористичні організації (Хамаз, Хізболла), котрі не визнають навіть самого права євреїв на життя у власній державі. Більше того, вони постійно нападають на Ізраїль, тому ця країна ніколи не виходила із стану війни. Поставте себе на місце ізраїльтян, на яких постійно падають ракети з сектору Газа та з Південного Лівану. Ця країна вже більше як пів століття бореться за своє виживання. Я не оправдовую військових злочинів, які, можливо, вчинили ізраїльські вояки під час операцій у секторі Газа чи деінде – на мою думку, надмірне застосування насильства шкодить передусім іміджу самомго Ізраїлю. Однак вина у жахливому становищі палестинського народу, який має повне право на свою власну державу, лежить передусім на тих, хто не хоче зрозуміти, що потрібно також поважати право єврейського народу на власну державу в своїй історичній батьківщині та Богом даній країні - Ізраїль.

felonu
дописувач
дописувач
Повідомлень: 138
З нами з: 27 липня 2006, 19:18
Звідки: м.Тернопіль

Re: холокост- видумка чи реалія

Повідомлення felonu » 02 квітня 2010, 10:13

Дозволю собі ще раз вас ,шановний КАКТУС зпантеличити,а саме:Я не пропоную створення ,чи відновлення гетто,ні.В той самий чис я хотів би визнання главою держави Ізраїль,від їх політичних і релігійних лідерів публічних вибачень за скоєння злоченів представниками даного народу.Прикладов вибачень може бути покаяння Риму за інквізицію,чи визнання Німетчиною остербайтерів...
З найкращими побажаннями,з повагою Роман.
РОМАН НАКОНЕЧНИЙ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: холокост- видумка чи реалія

Повідомлення о.Олег » 02 квітня 2010, 11:56

Слава Ісусу Христу!
... право єврейського народу на власну державу в своїй історичній батьківщині та Богом даній країні - Ізраїль.

цікаво :D ... Тобто Ви таки стоїте на позиціях оправдання Ізраїлю (те, що Ви розповідаєте про ракети з сектору Газа/тощо - так, але ж не слід забувати, що у відповідь Ізраїль (мені здалося, чи Ви говорите про те, що це - демократично??) шквально бомбардує ці території і гине мирне населення - згадайте події початку минулого року - чоловіки, жінки, діти...) і... це саме через старозавітню вибраність єврейського народу?! Роблю такий висновок, бо не бачу можливості примінити Ваш підхід: "права" :) до всіх народів загально... Хоча... чому? Ні (тобто - Так!): можливо, варта згадати, що окрім Старого - існує Новий Завіт, що вибраний народ у Новому Завіті - християни :D - це наше право - "держава Ізраїль"/інші. Воюймо :D Відвойовуймо... :(
:( :( ні - не сміюсь я. Просто Ваші дописи ще раз нагадали мені, що державу Ізраїль почали запеклі сіоністи, які не були євреями за походженням і були християнами (з різних англіканських течій). Серед них колись досить популярний письменник епохи вікторіанства Д.Раскін, художник Г.Гант, проповідник і публіцист Г.Манк. Манк навіть переконував Лінкольна перейти в табір сіоністів, тобто присвятитися ідеї повернення євреїв на їх "землю обітованну" та створенню для них держави... Добре, що Президент тоді був зайнятий своїми війнами.., але сьогодні в США самі євреї дуже по-різному ставляться до держави Ізраїль (до навіть дуже ворожого чи байдужого), а от якраз християнські проповідники зі своїми церковними спільнотами (баптисти, п`ятидесятники, "Божі Асамблеї" тощо) активно пропагують цей "християнський сіонізм". В його межах проповідується, що одною з чиненайважливіших задач для християнина є допомога державі Ізраїль і боротьба з її ворогами... Круглодобово працюють телеканали (наприклад Trinity Broadcasting Network), що агітують людей давати гроші на цю сіоністську справу... Протестантські спільноти відкрито дають гроші не лише на якісь там "потреби" - на закупівлю зброї, на утримання армії... Чому? Бо вірять в державу Ізраїль, як у щось "містичне", "божественне". Мій хороший знайомий (Георгій Пінчук, викладач генетики, православний) розповідав якось про свою студентку з методистського "Руху за Святість", яка вірить в богообраність єврeїв, у тe, що Бог нe тільки зробив їх Cвоїм обраним народом, а й тeпeр підтримує їх як Cвій вибраний народ. В її цeркві прихожани систeматично дають досить вeликі гроші на сіоністську справу і вважають її, цю справу, принаймні однією з найважливіших, якщо нe НАЙважливішою...
Напевне у Вас особисто все не аж так, але у кожному дописі по тематиці євреїв Ви нмд надто поспішно і узагальнено тавруєте опонента антисимітом. Доцінювати єврейський народ треба, але не більше, аніж будь-який інший. Те ж саме з критикою.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Kaktus
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 183
З нами з: 05 березня 2010, 10:05

Re: холокост- видумка чи реалія

Повідомлення Kaktus » 20 квітня 2010, 13:35

о.Олег писав:
це саме через старозавітню вибраність єврейського народу?!
:( :( ні - не сміюсь я. Просто Ваші дописи ще раз нагадали мені, що державу Ізраїль почали запеклі сіоністи, які не були євреями за походженням і були християнами (з різних англіканських течій). Серед них колись досить популярний письменник епохи вікторіанства Д.Раскін, художник Г.Гант, проповідник і публіцист Г.Манк. Манк навіть переконував Лінкольна перейти в табір сіоністів, тобто присвятитися ідеї повернення євреїв на їх "землю обітованну" та створенню для них держави... Добре, що Президент тоді був зайнятий своїми війнами.., але сьогодні в США самі євреї дуже по-різному ставляться до держави Ізраїль (до навіть дуже ворожого чи байдужого), а от якраз християнські проповідники зі своїми церковними спільнотами (баптисти, п`ятидесятники, "Божі Асамблеї" тощо) активно пропагують цей "християнський сіонізм". В його межах проповідується, що одною з чиненайважливіших задач для християнина є допомога державі Ізраїль і боротьба з її ворогами... Круглодобово працюють телеканали (наприклад Trinity Broadcasting Network), що агітують людей давати гроші на цю сіоністську справу... Протестантські спільноти відкрито дають гроші не лише на якісь там "потреби" - на закупівлю зброї, на утримання армії... Чому? Бо вірять в державу Ізраїль, як у щось "містичне", "божественне". Мій хороший знайомий (Георгій Пінчук, викладач генетики, православний) розповідав якось про свою студентку з методистського "Руху за Святість", яка вірить в богообраність єврeїв, у тe, що Бог нe тільки зробив їх Cвоїм обраним народом, а й тeпeр підтримує їх як Cвій вибраний народ. В її цeркві прихожани систeматично дають досить вeликі гроші на сіоністську справу і вважають її, цю справу, принаймні однією з найважливіших, якщо нe НАЙважливішою...
Напевне у Вас особисто все не аж так, але у кожному дописі по тематиці євреїв Ви нмд надто поспішно і узагальнено тавруєте опонента антисимітом. Доцінювати єврейський народ треба, але не більше, аніж будь-який інший. Те ж саме з критикою.

Як християнин, я вірю також у Старий Завіт, тому те, що Палестина була пообіцяна і дарована єврейському народові Богом, є для мене беззаперечним фактом.
Наскільки мені відомо, головним ідеологом сіонізму був Теодор Герцель, віденський єврей і наш земляк (походив із Галичини), а не якісь там англійці чи американці. Історія вибраного Богом назавжди народу довела, що ідея відновлення держави Ізраїль була правильною. Не бачу нічого поганого в тому, що християни принципово підтримують державу Ізраїль, навпаки - це логічно, бо ми завдячуємо єврейському народові дуже багато, в тому числі і нашого Спасителя. Що ще не означає, що християни мають підтримувати все, що чинить держава Ізраїль.

У зв’язку з систематичними репресіями адміну Kaktus змушений припинити дописи на форумі ВСІЄЇ УГКЦ, який дехто пробує перетворити на приватний форум псевдонепомильного інквізитора, католицькішого за самого папу.
Kaktus емігрує на форум РІСУ. Хто хоче спілкуватися з ним і надалі, гайда туди.


Повернутись до “Гуманітарні дисципліни”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей