Майстер і Маргарита

театр, книги, музика, опера...

Модератори: Artur, ihor

aminazin81
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 09 січня 2010, 00:12
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Майстер і Маргарита

Повідомлення aminazin81 » 09 січня 2010, 00:18

Доброго часу добм!

Шановні читачі сайту, я тут новачок. Знайшов сайт у пошуковику. Зробити це мене спричинило обурення незрозумілою витівкою каналу ICTV, що на це Різдво показав серіал "Майстер і Маргарита". Причому маркований зеленим кружечком, тобто можна дивитися дітям будь-якого віку!

Чи вам не здається, що це приниження всіх без винятку віруючих України - і греко-католиків, і православних? Мені здається, Церква мала би щось зробити - хоча б якогось листа на ім"я влади написати.

З повагою, Віталій Баранов, Ужгород.
Працюючи разом, звільнимося від зла

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Приниження віруючих

Повідомлення luksander » 13 січня 2010, 20:22

А може ставитись до цього так: переважна більшість телепередач принижує їх авторів перед Богом; і тих, хто їх дивиться – теж перед Богом. А нам треба «голосувать ногами» (по-моєму так у Віктора Суворова про подібну ситуацію). :)

Аватар користувача
wolf
початківець
початківець
Повідомлень: 34
З нами з: 03 лютого 2006, 08:57

Re: Приниження віруючих

Повідомлення wolf » 14 січня 2010, 07:43

Думаю, що серіал марковано зеленим, тому що роман (на основі якого знято) є у шкільній програмі...
Open Your mind - Use Open Source!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Приниження віруючих

Повідомлення прочанка » 20 січня 2010, 12:46

Спочатку моя реакція була схожа, але потім глянула на це з іншого боку. Цей фільм актуальний дуже і дуже, особливо в наш час, перед виборами. Варто задуматись, що відбувається в нашій країні, в душах людей.
Адже в ньому чітко показано, до чого докочуються люди, які відходять від Бога(адже немовля Ісусик народився для спасіння світу!). Атеїстів не буває, як не буває третього між вибором добра й зла. Якщо ти не служиш Богові, автоматично попадаєш під "патронат" :evil:
Не бійтеся!


Повернутись до “Мистецтво”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей