Сторінка 1 з 1

Майстер і Маргарита

Додано: 09 січня 2010, 00:18
aminazin81
Доброго часу добм!

Шановні читачі сайту, я тут новачок. Знайшов сайт у пошуковику. Зробити це мене спричинило обурення незрозумілою витівкою каналу ICTV, що на це Різдво показав серіал "Майстер і Маргарита". Причому маркований зеленим кружечком, тобто можна дивитися дітям будь-якого віку!

Чи вам не здається, що це приниження всіх без винятку віруючих України - і греко-католиків, і православних? Мені здається, Церква мала би щось зробити - хоча б якогось листа на ім"я влади написати.

З повагою, Віталій Баранов, Ужгород.

Re: Приниження віруючих

Додано: 13 січня 2010, 20:22
luksander
А може ставитись до цього так: переважна більшість телепередач принижує їх авторів перед Богом; і тих, хто їх дивиться – теж перед Богом. А нам треба «голосувать ногами» (по-моєму так у Віктора Суворова про подібну ситуацію). :)

Re: Приниження віруючих

Додано: 14 січня 2010, 07:43
wolf
Думаю, що серіал марковано зеленим, тому що роман (на основі якого знято) є у шкільній програмі...

Re: Приниження віруючих

Додано: 20 січня 2010, 12:46
прочанка
Спочатку моя реакція була схожа, але потім глянула на це з іншого боку. Цей фільм актуальний дуже і дуже, особливо в наш час, перед виборами. Варто задуматись, що відбувається в нашій країні, в душах людей.
Адже в ньому чітко показано, до чого докочуються люди, які відходять від Бога(адже немовля Ісусик народився для спасіння світу!). Атеїстів не буває, як не буває третього між вибором добра й зла. Якщо ти не служиш Богові, автоматично попадаєш під "патронат" :evil: