Музика

театр, книги, музика, опера...

Модератори: Artur, ihor

Якому стилю музики надаєте перевагу?

РОК
10
22%
Поп
3
7%
Альтернатива
0
Немає голосів
Фольк
8
18%
Джаз
3
7%
Класична музика
14
31%
Мій варіант (пишемо в темі)
7
16%
 
Всього голосів: 45

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Музика

Повідомлення Michail » 22 листопада 2010, 15:46

Я ж кажу, що їх музика мені якось непо душі...
НАвіть до Еньї далеко...

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Музика

Повідомлення Michail » 22 листопада 2010, 15:47

Michail писав:
andrivovk писав:
Michail писав:Де б можна скачати такі гарні християнські мелодії?

Тут можна скачати ВОКАЛЬНАЯ МУЗЫКА ДЛЯ ДУШИ. ГРИГОРИАНСКИЙ ХОРАЛ.В исполнении монахов-цистерцианцев монастыря Святого Креста http://katolikforum.ru/index.php?showtopic=1426
Та й взагалі перегляньте тут всю тему "Музика", може щось собі знайдете http://katolikforum.ru/index.php?showforum=55

А також скачайте собі в інтернеті "Альма матер. Музика з Ватикану".Навіть Бенедикт 16 брав участь у записі цього диску. Слухав пісню з цього диску "Advocata nostra", гарна.



АА оця в якомусь дивному форматі.. Поки ще не відкривю.

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Музика

Повідомлення Michail » 23 листопада 2010, 14:24

о.Олег писав:а як Вам македонці "Анастасиjа"?
http://www.vbox7.com/play:24ba4a08
http://www.youtube.com/watch?v=1--Z9ZKKGPU&NR=1



Ритмічна, але досить важкувата... Нажаль.
Як Ви й казали, смаки не вибирають...

Щось таке, вже краще:

http://mlook.ru/index.php?idv=6MoPZk1sM ... 0%B8%D1%8F

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Музика

Повідомлення Michail » 07 грудня 2010, 14:57

Цікавою музикою мені видались композиції співачки Songog Namgong
Нажаль в Інтернеті нема... По CNL дивився кліп...

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Музика

Повідомлення Michail » 15 грудня 2010, 15:50

Ще подобається музика (трек) з фільму "Машина часу"...

Така собі переробка етнічної музики...

Аватар користувача
Knight of Christ
гість
гість
Повідомлень: 6
З нами з: 29 травня 2009, 11:23
Звідки: Львів

Re: Металл

Повідомлення Knight of Christ » 23 грудня 2010, 10:56

Bohdan_Astro писав:Дуже цікава робота з точки зору медицини.
А ще цікаво, яка музика має викликати співпериживання болі інших?
А яка музика мала б допомогти зробити добрий іспит совісті та збудити жаль за гріхи?
І чи потрібна така?


Музика така потрібна і дуже навіть!
Дуже рекомендую фільм "Падре Пiо" і саундтрек до нього, ссилки під руками не маю, дам пізніше.
З повагою
CHRIST IS THE LORD!!!!
MARANATHA!!!

cnb
гість
гість
Повідомлень: 6
З нами з: 24 грудня 2010, 18:21

Re: Музика

Повідомлення cnb » 27 грудня 2010, 07:28

о.Олег писав:
Michail писав:Про Сталіна питання риторичне.
Для ознайомлення я б вірші переглянув...

Подивлюсь ще у висловах Еньї, у її біографї чи є щось богохульне поки що не знаходив).
В такому разі християнам взагалі слід ніколи і не торкатися культури багатьох народів, які їх знищували. особливо римлян! Але християни ж провели інкультурацію! Навіть обряди свої формували, запозичуючи з культур поганських народів...


А якщо б хтось Енью навернув у християнство, то як з її піснями, які поганого в собі не містять, бути? Може вона лиш формально в ньюейджі, бо не знає Христа Ісуса особисто?

Вибачте, що багато запитую, але які питання в мене виникають, на ті й хочу знати відповіді...

бачите - римляни стали християнами, запозичувались культурні формулювання різних народів для будування Церкви Христової, а Нью Ейдж діє для того, щоб християнами бути перестали, використовує символи/терміни Християнства, щоб відвести від Бога. Пожертвую красою їх музики - не слухатиму. Як не користаю з продукції «Проктор енд Гембл» (хоч ціна-якість дуже навіть добра), бо її власник 20% прибутку віддає на "церкву святого сатани" в Америці.
і... я грішний нічого риторичного не писав ні про Сталіна, ні про маму... Не справа в словах чи в музиці, не справа, чи навернеться Енія - справа в реальному стані речей, не в припущеннях на майбутнє: Енія виступає від руху Нью Ейдж. Відношуся до неї, як і до гуртів сатаністів, хоча також співають часами якісну музику. Така ось моя думка
З повагою, о.Олег

Скажіть, будь-ласка, Отче Олеже, а звідки у Вас інформація про те, що Еня виступає від руху Нью Ейдж і що власник Проктер енд Гембл віддає 20% сатаністам? Наскільки можна вірити цим джерелам і чи не є це таким же наклепом, як наприклад те, що говорять підгорецькі на Блаженнішого Любомира?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Музика

Повідомлення о.Олег » 27 грудня 2010, 10:10

cnb писав:Скажіть, будь-ласка, Отче Олеже, а звідки у Вас інформація про те, що Еня виступає від руху Нью Ейдж і що власник Проктер енд Гембл віддає 20% сатаністам? Наскільки можна вірити цим джерелам і чи не є це таким же наклепом, як наприклад те, що говорять підгорецькі на Блаженнішого Любомира?

власник давав інтерв'ю і сам про це відкрито говорив
а от про Енію дійсно - все, що після Вашого запитання перечитав говорить про неї як про ортодоксальну римо-католичку. Не можу пригадати, звідки у мене була інформація про неї в якості представника Нью Ейдж. Знайду - надішлю. Хоч і надіюсь, що помилився.

З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Музика

Повідомлення о.Олег » 27 грудня 2010, 10:13

"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Музика

Повідомлення о.Олег » 27 грудня 2010, 10:15

хоч це і не про музику, можливо корисним у темі буде помістити посилання на документ Церкви про Нью Ейдж
JESUS CHRIST
THE BEARER OF THE WATER OF LIFE

A Christian reflection
on the “New Age”

http://www.vatican.va/roman_curia/ponti ... ge_en.html

і роз'яснення Церкви про медитацію
LETTER TO THE BISHOPS OF THE CATHOLIC CHURCH ON SOME ASPECTS OF CHRISTIAN MEDITATION
Congregation for the Doctrine of the Faith
http://www.ewtn.com/library/curia/cdfmed.htm
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Музика

Повідомлення о.Олег » 27 грудня 2010, 10:20

багато некоректних узагальнень і потребує гм... розумного читання, але багато у чому заставляє задуматись
Архимандрит Лазарь (Абашидзе)
Грех и покаяние последних времен

Глава IV. Краткий разбор наиболее распространенных
в наше время греховных увлечений
Увлечение рок-музыкой

http://lib.eparhia-saratov.ru/books/11l ... in/25.html
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Nazariusz
дописувач
дописувач
Повідомлень: 80
З нами з: 09 грудня 2010, 23:34
Звідки: Львів

Re: Музика

Повідомлення Nazariusz » 27 грудня 2010, 13:29

Мені здається, що варто прислухатись до слів тих, хто стверджує, що сама по собі музика не може бути ні доброю, ні злою. Все залежить, який зміст у неї вкладаєте ви. Часто можна навіть сз задоволеннням слухати зовсім не боговгідну музику іноземною мовою, навіть не знаючи про це і не розуміючи слів, і при цьому зовсім не перейматись грішними думками. Але радив би все ж прислухатись до слів, бо, слухаючи антихристиянську музику, ми тим самим будемо її популяризувати. Та й взагалі, неприємно слухати музику, усвідомлюючи, що у неї жахливий зміст...
Проголосував за рок, хоча слухаю і фолк, і поп, і монаший спів :D
"...Хто не зі Мною, той проти Мене, і хто не збирає зі Мною, той розкидає"(Мт. 12:3)

cnb
гість
гість
Повідомлень: 6
З нами з: 24 грудня 2010, 18:21

Re: Музика

Повідомлення cnb » 27 грудня 2010, 14:08

о.Олег писав:
cnb писав:Скажіть, будь-ласка, Отче Олеже, а звідки у Вас інформація про те, що Еня виступає від руху Нью Ейдж і що власник Проктер енд Гембл віддає 20% сатаністам? Наскільки можна вірити цим джерелам і чи не є це таким же наклепом, як наприклад те, що говорять підгорецькі на Блаженнішого Любомира?

власник давав інтерв'ю і сам про це відкрито говорив
а от про Енію дійсно - все, що після Вашого запитання перечитав говорить про неї як про ортодоксальну римо-католичку. Не можу пригадати, звідки у мене була інформація про неї в якості представника Нью Ейдж. Знайду - надішлю. Хоч і надіюсь, що помилився.

З повагою, о.Олег



Дякую за Вашу відповідь. Але хочу дещо додати стосовно Проктер енд Гембл. Заклик не купувати продукцію цієї компанії через причетність до сатаністів я вперше почув на початку 2007 року від тих людей, які щонеділі їздили в Підгірці (це були здебільшого вже старші жіночки). Люди, які розповсюджували цю інформацію одночасно зводили неабиякі наклепи на Блаженнішого на основі книжки "Бесіди з Блаженнішим ...", яку ніхто з них не читав. Всю цю інформацію вони отримували від сумнозвісних підгорецьких. Після того, як я задав собі труду пошукати більше інформації про ці звинувачення з більш об'єктивних джерел - то з'ясував для себе, що обидва обвинувачення є неправдими, тобто наклепами, просто в першому випадку це прояв недобросовісної конкуренції, а в іншому - намагання ввійти в кошару не через ворота, як злодій і грабіжник.
Як наслідок я ще більше вподобав собі слова з пісні, яку співає наш дитячий хор - "Навчи людей судити обережно, прощати всім, як Ти прощав безмежно".

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Музика

Повідомлення о.Олег » 27 грудня 2010, 15:11

cnb писав:... одночасно ...

а там вперемішку: правда і брехня.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Музика

Повідомлення Michail » 27 грудня 2010, 18:31

"Бесіди з Блаженнішим ...",

До речі є десь електронний варіант цієї книги... я б хотів прочитати.
Дякую за будь яку відповідь.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Музика

Повідомлення о.Олег » 27 грудня 2010, 19:35

Michail писав:"Бесіди з Блаженнішим ...",

До речі є десь електронний варіант цієї книги... я б хотів прочитати.
Дякую за будь яку відповідь.

це до теми "музика"? Прошу не флудити.
передивіться -
viewtopic.php?f=3&t=1164&hilit=%D0%B1%D0%B5%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B8
має бути посилання для завантаження
решта - там в темі
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Музика

Повідомлення andrivovk » 27 грудня 2010, 22:28

cnb писав:Скажіть, будь-ласка, Отче Олеже, а звідки у Вас інформація про те, що Еня виступає від руху Нью Ейдж...

http://uk.wikipedia.org/wiki/Enya Там так і написано " ірландська співачка напрямку нью ейдж".
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Музика

Повідомлення о.Олег » 27 грудня 2010, 22:31

andrivovk писав:
cnb писав:Скажіть, будь-ласка, Отче Олеже, а звідки у Вас інформація про те, що Еня виступає від руху Нью Ейдж...

http://uk.wikipedia.org/wiki/Enya Там так і написано " ірландська співачка напрямку нью ейдж".

не думаю, що черпав звідтіля (не надто довіряю вікіпедії). В кожному не одне і те саме разі Етно-стиль часто путають з Нью Ейдж, а це не можна робити
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

cnb
гість
гість
Повідомлень: 6
З нами з: 24 грудня 2010, 18:21

Re: Музика

Повідомлення cnb » 27 грудня 2010, 22:48

andrivovk писав:
cnb писав:Скажіть, будь-ласка, Отче Олеже, а звідки у Вас інформація про те, що Еня виступає від руху Нью Ейдж...

http://uk.wikipedia.org/wiki/Enya Там так і написано " ірландська співачка напрямку нью ейдж".


а тут http://en.wikipedia.org/wiki/Enya так і написано
She does not classify her music as belonging to the New Age genre. When asked what genre she would classify her music as belonging to, she would reply, "Enya".
тобто вона (Еня) не вважає, що її музика належить до стилю ню-ейдж. Коли ж її запитали до якого ж тоді стилю належить її музика, вона відповіла до стилю "Еня".

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Музика

Повідомлення о.Олег » 27 грудня 2010, 22:58

cnb писав:...а тут http://en.wikipedia.org/wiki/Enya так і написано
She does not classify her music as belonging to the New Age genre. When asked what genre she would classify her music as belonging to, she would reply, "Enya".
тобто вона (Еня) не вважає, що її музика належить до стилю ню-ейдж. Коли ж її запитали до якого ж тоді стилю належить її музика, вона відповіла до стилю "Еня".

як на римо-католичку - надто лагідно відмовилась від причетності до Нью Ейдж. Правда це всього лише не ставить її вище від просто "традиційних" католиків і зовсім не робить причетним до Нью Ейдж
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Музика

Повідомлення Michail » 28 грудня 2010, 16:09

Вибачте за флуд...

З останнього посту

"Правда це всього лише не ставить її вище від просто "традиційних" католиків і зовсім не робить причетним до Нью Ейдж"


Я дещо не зрозумів... Вона нью ейдж чи ні?

Знаєте чому її музика мені подобалась? Бо коли я за піааніно, то в мене виходить подібна (я не граю по нотах, а відтворюю те, що виникає в голові). Ну не така сама, звичайно, але якась є гармонія і т.д.

Її ще б прямо спитати, чи вона нью ейдж... А може це був піар?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Музика

Повідомлення о.Олег » 28 грудня 2010, 16:45

Michail писав:...Вона нью ейдж чи ні?..

не можу знайти, звідки в мене була інформація про її заяву "я Нью Ейдж". В кожному разі Енія нормально фігурує як виконавиця кельтики і world art (рівно ж фігурує у списках виконавців Нью Ейдж), а її причасність чи непричасність до Нью Ейдж не можу довести.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Музика

Повідомлення Michail » 28 грудня 2010, 16:54

Дякую...
Якщо знайду, що вона не Нью Ейдж, то чи можу слухати її музику? (Поки не знайду, про всяк випадок не буду).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Музика

Повідомлення о.Олег » 28 грудня 2010, 17:23

Michail писав:Дякую...
Якщо знайду, що вона не Нью Ейдж, то чи можу слухати її музику? (Поки не знайду, про всяк випадок не буду).

розумієте - навіть список заборонених книг не є чимось, що зобов'язує не читати, а є пересторогою Церкви, порадою. У питанні музики навіть такого списку немає. Якщо перечитаєте наш діалог, то побачите, що мої аргументи проти слухання Нью Ейдж несуть ідею противлення продукції, що її виробляють під знаменом ворогів Христа і Церкви. Це лише моя думка і озвучив її саме для того, щоб люди Божі перебирали тим, що в себе впускають (в т.ч. - музика). Намір я грішний з Божою Поміччю реалізував незалежно від того, чи Ви/я будете слухати Енію/інше (ньюейджівська вона чи ні), а чи не будете: в категорію музики у висліді нашої розмови введено окрім подобається/не, якісна/не, стиль... тощо дуже нмд важлива складова - хто і популяризуючи кого співає. Це важливо. А вирішувати, дізнаватися, слухати/не - річ індивідуальна.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Музика

Повідомлення Michail » 28 грудня 2010, 17:45

Розумію.
Але все ж таки хочеться дізнатись, хто вона... А може вона всме-таки вважає себе католичкою? Нажаль не знаю де шукати її саму для контакту :) (Хоча Оксану Білозір, наприклад, можна знайти в ФейсБуку)


Але її фани також її відрікають від єйджа:
http://enya-fanclub.ucoz.ru/forum/17-42-1

А це вже інше, ніж би вона свою музику приписувала єйджу...
З іншого боку її музика не є християнською, а скоріше психологічною, етно.... Слова, прада, не завжди несуть зрозумілий зміст...

Я в принципі не дуже страждаю конкретно по її музиці, але хотілося б замінник (може й християнський), бо мелодії (і голос) справді хороші...

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Музика

Повідомлення о.Олег » 28 грудня 2010, 19:35

Michail писав:... її музика не є християнською, а скоріше психологічною, етно...

ну а українські древні пісні, а мусульманські, а юдейські... і багато-багато всього іншого? :)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Музика

Повідомлення Michail » 29 грудня 2010, 15:58

о.Олег писав:
Michail писав:... її музика не є християнською, а скоріше психологічною, етно...

ну а українські древні пісні, а мусульманські, а юдейські... і багато-багато всього іншого? :)



Етно...
Так якщо їх християни переробили (грецькі 8 гласів, грецькі мелодії стали основою наших церквоних напівів), то могли б і інші етнічні музичні твори переробити.
Я вже писав, що мені подобається індіанська музика в сучасному оформленні.
Кельтська також... Може мене просто на етнічні мелодії тягне? :)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Музика

Повідомлення о.Олег » 13 січня 2011, 07:19

"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Музика

Повідомлення Michail » 13 січня 2011, 16:23

Музика супер. Дякую!
Але і на неї можна сказати: "чужа цінність"... а можна і прийняти як свою.

В свій час чи то в Китаї чи в Кореї, чи віншій суміжній державі (кіно дивився і не звернув увагу на державу) знищували всі скрипки, як буржуазний інструмент...

Тепер же та також є скрипачі на високому рівні.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Музика

Повідомлення о.Олег » 13 січня 2011, 16:51

Michail писав:... знищували всі скрипки, як буржуазний інструмент...

в Російській Імперії знищували бандури... Цікаво - є там віртуози?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Мистецтво”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей