Музика

театр, книги, музика, опера...

Модератори: Artur, ihor

Якому стилю музики надаєте перевагу?

РОК
10
22%
Поп
3
7%
Альтернатива
0
Немає голосів
Фольк
8
18%
Джаз
3
7%
Класична музика
14
31%
Мій варіант (пишемо в темі)
7
16%
 
Всього голосів: 45

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Металл

Повідомлення о.Олег » 31 серпня 2010, 21:23

ShMariam писав:А для мене головне - слова. Хіба б не знати який шедевр був.

а інструментальної, симфонічної музики не сприймаєте? Музики, яка не пісня?? :sorry:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Металл

Повідомлення ShMariam » 31 серпня 2010, 21:36

о.Олег писав:
ShMariam писав:А для мене головне - слова. Хіба б не знати який шедевр був.

а інструментальної, симфонічної музики не сприймаєте? Музики, яка не пісня?? :sorry:

:no:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
neoxgeforce
дописувач
дописувач
Повідомлень: 146
З нами з: 23 липня 2009, 18:31
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Музика

Повідомлення neoxgeforce » 31 серпня 2010, 21:43

Є хтось на форумі, хто слухає шансон?

Аватар користувача
kristik
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 275
З нами з: 17 травня 2010, 11:49
Контактна інформація:

Re: Музика

Повідомлення kristik » 01 вересня 2010, 00:09

Я слухаю, але не весь. Той, що про тюремне життя і бандитів вже набрид. Хоча колись і такий слухала :pardon:
Ми думаємо, що Бог бачить нас зверху, але Він бачить нас зсередини.
Жильбер Сесброн

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Музика

Повідомлення Michail » 09 листопада 2010, 14:24

demetris писав:Думаю результати голосування не є надто виправданими, адже вибір альтернативний: або... або ... або... так не буває.
Я вибрав класику, хоча поважаю рок, полюбляю фольк і (навіть :oops: ) поп


Тому я вибрав свій варіант.
Я не надаю переваги ніякому стилю, а вибираю найкращі (для мого сприйняття) музичні твори з усіх стилів.
Наприклад композиції Еньї, Ейс -оф-Бейс, деякі музичні твори з фільмів (особливо під них гарно згадати дитинство), окремі твори Бтеховена (більша частина його творів мені не подобається) і інших класиків і т.д.
Якщо гарно сформований реп в поєднанні з популярною музикою, якщо гарні етнічні музики, особливо пісні американських індіаців... нова індійська музика.... коротше кажучи з усього - найкраще!
З християнської музики це окремі пісні Павла і Йосафата Савранів, нові музичні переробки колядок, у Росії є група Візантія, також непогані переробки християнсьих пісе0молитв...























video editing software

Тому я вибрав сві























business software

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Музика

Повідомлення andrivovk » 09 листопада 2010, 22:53

Michail писав:Я не надаю переваги ніякому стилю, а вибираю найкращі (для мого сприйняття) музичні твори з усіх стилів.
Наприклад композиції Еньї, Ейс -оф-Бейс, деякі музичні твори з фільмів (особливо під них гарно згадати дитинство), окремі твори Бтеховена (більша частина його творів мені не подобається) і інших класиків і т.д....

Еніа - це музика окультного Нью Ейджу.Була про це тема тут на форумі.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Музика

Повідомлення Michail » 10 листопада 2010, 13:58

Я не надаю значення словам. Просто сама музика і поєднання з голосом співачки - захоплюючі. Хай наші християни зроблять подібне (але ще краще), я з радістю йому надам перевагу...
От меневсе дивує, чому християни не намагаються зробити якісніше за те, що пропонує світ.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Музика

Повідомлення о.Олег » 10 листопада 2010, 16:20

Michail писав:Я не надаю значення словам. Просто сама музика і поєднання з голосом співачки - захоплюючі. Хай наші християни зроблять подібне (але ще краще), я з радістю йому надам перевагу...
От меневсе дивує, чому християни не намагаються зробити якісніше за те, що пропонує світ.

як на мене грішного - християни вже зробили якісніше, аніж світ. На чиї смаки будемо взоруватись у поставленому питанні: на Ваші чи мої? І... чи в гонитві за задовільненням всіх музичних смаків не втратить Християнство? Стосовно ж смаків (в тому ж числі і музичних) - про смаки не сперечаються. І це нмд (а я трохи музикант) правильно. Проте... слухання ньюейджівських (безперечно якісних) музичних творінь на моє переконання не є справою смаку - для мене ця справа подібна (але ще гірша, бо йдеться про проповідників відречення від Христа), якби я слухав відтворену музику (таке існує), в часі якої звершували людські жертвоприношення: вражає, але... але наруга над Богом і людиною, беззаконня...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Музика

Повідомлення Michail » 11 листопада 2010, 12:52

Чому зразу так глобально?
Ну накидайте хоча б ссилок на кращу християнську музику.
Взагалі я Нью Єйдж зовсім несприймаю і їх музику ніколи не шукаю.
Але музика Еньї має щось в собі красиве. Я іноді в думці чпіваю під її мелодії християнські пісні які самоскладаються в моїх думках.

А в якій гілці обговорювали творчість цієї співачки? Хай почитаю.
Може там і переклади текстів її пісень є. Подивлюся що там богохульного...

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Музика

Повідомлення Michail » 11 листопада 2010, 14:02

@І... чи в гонитві за задовільненням всіх музичних смаків не втратить Християнство?@
О. Олег, я поважаю Вашу думку, як священика. Але вибачте, я про пісенні смаки тих чи інших людей не говорю. Християнські пісні набагато кращі за світські і тим більше псевдорелігійні. Хай будуть християнські пісні в різних музичних стилях (рок-музика рок-музиці - рознь).
Я про якість музики.
Якщо християнські автори свої пісні будуть робити з високоякісною музикою (+ християнські коспозитори ), то в чому програє християнство?

Музика Еньї, на мою думку, якісні. Голос чистий.

А тексти я все таки перегляну. От уже текст "Мей іт бі" знайшов. Там нічого поганого нема. Чому б не слухати?
Про це в гілці про її творчість ще напишу.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Музика

Повідомлення о.Олег » 11 листопада 2010, 14:28

Michail писав:Чому зразу так глобально?
Ну накидайте хоча б ссилок на кращу християнську музику.
Взагалі я Нью Єйдж зовсім несприймаю і їх музику ніколи не шукаю.
Але музика Еньї має щось в собі красиве. Я іноді в думці чпіваю під її мелодії християнські пісні які самоскладаються в моїх думках.

А в якій гілці обговорювали творчість цієї співачки? Хай почитаю.
Може там і переклади текстів її пісень є. Подивлюся що там богохульного...

та я не можу собі дозволити мислити поверховіше. Не має для мене значення, що співає представник Нью Ейдж - вистарчає знати, що це Нью Ейдж. Ви... Сталіна вірші читати можете (непогано писав, кажуть мої друзі-грузини) -= того, хто виморив голодом, знущався, розстрілював? Ну, припустимо, можете. Тоді.., ну от уявіть собі (перепрошую - не знаю, як ще пояснити, наскільки рідним є мені Бог/Церква), що Вашу Маму катують і ті ж кати пишуть прекрасну музику: будете слухати?
А музику... шукайте. Я про молитву Церкви, хоча зустрічалося і якісне християнське (окрім навіть християнських класиків) слухати. Та і взагалі - створюйте якісну музику. Чому ні - я за.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Музика

Повідомлення Michail » 11 листопада 2010, 14:59

о.Олег писав:
Michail писав:Чому зразу так глобально?
Ну накидайте хоча б ссилок на кращу християнську музику.
Взагалі я Нью Єйдж зовсім несприймаю і їх музику ніколи не шукаю.
Але музика Еньї має щось в собі красиве. Я іноді в думці чпіваю під її мелодії християнські пісні які самоскладаються в моїх думках.

А в якій гілці обговорювали творчість цієї співачки? Хай почитаю.
Може там і переклади текстів її пісень є. Подивлюся що там богохульного...

та я не можу собі дозволити мислити поверховіше. Не має для мене значення, що співає представник Нью Ейдж - вистарчає знати, що це Нью Ейдж. Ви... Сталіна вірші читати можете (непогано писав, кажуть мої друзі-грузини) -= того, хто виморив голодом, знущався, розстрілював? Ну, припустимо, можете. Тоді.., ну от уявіть собі (перепрошую - не знаю, як ще пояснити, наскільки рідним є мені Бог/Церква), що Вашу Маму катують і ті ж кати пишуть прекрасну музику: будете слухати?
А музику... шукайте. Я про молитву Церкви, хоча зустрічалося і якісне християнське (окрім навіть християнських класиків) слухати. Та і взагалі - створюйте якісну музику. Чому ні - я за.
З повагою, о.Олег


Про Сталіна питання риторичне.
Для ознайомлення я б вірші переглянув...

Подивлюсь ще у висловах Еньї, у її біографї чи є щось богохульне поки що не знаходив).
В такому разі християнам взагалі слід ніколи і не торкатися культури багатьох народів, які їх знищували. особливо римлян! Але християни ж провели інкультурацію! Навіть обряди свої формували, запозичуючи з культур поганських народів...


А якщо б хтось Енью навернув у християнство, то як з її піснями, які поганого в собі не містять, бути? Може вона лиш формально в ньюейджі, бо не знає Христа Ісуса особисто?

Вибачте, що багато запитую, але які питання в мене виникають, на ті й хочу знати відповіді...

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Музика

Повідомлення Michail » 11 листопада 2010, 15:05

Я, до речі радий, що так щиро і відверто з Вами всіма можна поспілкуватися, а то лише одному всі ці думки надоїло обдумовувати.
І ще, до речі, якщо комусь совість забороняє слухати якусь музику або пісні, то потрібно прислухатись до своєї совісті.
Тому, допоки я не знайду те, що автор музики чи пісні йде проти Христа Ісуса, і тим більше не виявляє цього в своїй творчості, то совість мені проти цієї людини нічого не каже.

Належить вона до якоїсь секти. Ну не знайшла ще правдивого знання про Бога.
Таким чином, виходить, що ми не можемо слухати ніякі мусульманські пісні і єврейські (бо вони видимо розіпяли Христа), навіть якщо в піснях оспівується лише добро?


І ще згадав. Представники католицької Церкви також багато негативного зробили протягом віків... І це визнали і за це просили пробачення.
То тепер нехристияни, які ведуть дуже моральний образ життя можуть сказати, що творчість Церкви і знати не хочуть?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Музика

Повідомлення о.Олег » 11 листопада 2010, 19:44

Michail писав:Про Сталіна питання риторичне.
Для ознайомлення я б вірші переглянув...

Подивлюсь ще у висловах Еньї, у її біографї чи є щось богохульне поки що не знаходив).
В такому разі християнам взагалі слід ніколи і не торкатися культури багатьох народів, які їх знищували. особливо римлян! Але християни ж провели інкультурацію! Навіть обряди свої формували, запозичуючи з культур поганських народів...


А якщо б хтось Енью навернув у християнство, то як з її піснями, які поганого в собі не містять, бути? Може вона лиш формально в ньюейджі, бо не знає Христа Ісуса особисто?

Вибачте, що багато запитую, але які питання в мене виникають, на ті й хочу знати відповіді...

бачите - римляни стали християнами, запозичувались культурні формулювання різних народів для будування Церкви Христової, а Нью Ейдж діє для того, щоб християнами бути перестали, використовує символи/терміни Християнства, щоб відвести від Бога. Пожертвую красою їх музики - не слухатиму. Як не користаю з продукції «Проктор енд Гембл» (хоч ціна-якість дуже навіть добра), бо її власник 20% прибутку віддає на "церкву святого сатани" в Америці.
і... я грішний нічого риторичного не писав ні про Сталіна, ні про маму... Не справа в словах чи в музиці, не справа, чи навернеться Енія - справа в реальному стані речей, не в припущеннях на майбутнє: Енія виступає від руху Нью Ейдж. Відношуся до неї, як і до гуртів сатаністів, хоча також співають часами якісну музику. Така ось моя думка
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Музика

Повідомлення о.Олег » 11 листопада 2010, 19:49

Michail писав:... потрібно прислухатись до своєї совісті...

зазвичай так. Якщо вона не хворіє (знаю ба-агато людей з хворою совістю...).
але це в даній темі - офтоп
перепрошую
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Музика

Повідомлення о.Олег » 11 листопада 2010, 19:59

Michail писав:...Таким чином, виходить, що ми не можемо слухати ніякі мусульманські пісні і єврейські (бо вони видимо розіпяли Христа), навіть якщо в піснях оспівується лише добро?..

можемо, чому ні. В подібних до данного випадках часто цитують цей уривок неповністю, але подам так як є: "Усе мені дозволено, але не все корисно; усе мені дозволено, але ніщо не повинно володіти мною" (1 Кор 6,12).
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Музика

Повідомлення о.Олег » 11 листопада 2010, 20:20

Michail писав:...І ще згадав. Представники католицької Церкви також багато негативного зробили протягом віків... І це визнали і за це просили пробачення.
То тепер нехристияни, які ведуть дуже моральний образ життя можуть сказати, що творчість Церкви і знати не хочуть?

та сказати може хто-будь і про що-будь, але, знову ж, орієнтир у нас Бог і Його Церква - на інші не погоджусь. Відповідно у подібній аргументації може бути проблема, яка тут офтопік, але вже обговорювана нами viewtopic.php?f=8&t=1671&hilit=%D1%96%D0%BD%D0%BA%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%86%D1%96%D1%8F - перегляньте, якщо можна, лист від 15 лютого 2010, 16:45: якщо маєте, то подайте там у темі більш ширшу інформацію.
Але проблема не у гріхах грішників - люди грішать, часами навіть свідомо блудять з ідолами, чинять аморально...: принципово інакше, коли хтось говорить на гріх - праведність (або норма); на "чорне" - "біле". А саме так чинить Нью Ейдж - називає божка теософів Богом Істинним. :(
Можливо краще дати більш життєвий приклад: існує католицький священик і існує протестантський пастор - практикуючі гомосексуалісти. Христова Церква говорить про гомосексуалізм як про гидоту і збочення, закликає до покаяння, забороняє священодіяти.., а протестантська спільнота "освячує" гомосексуальні "шлюби", проповідує гомосексуалізм як "норма". Попри тотожні вчинки... різниця... мала б бути очевидною.

З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Музика

Повідомлення Michail » 12 листопада 2010, 10:17

Думки ваші зрозумів.
Дякую!

А чи є дані що саме музика Еньї на когось вплинула негативно?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Музика

Повідомлення о.Олег » 12 листопада 2010, 11:05

Michail писав:Думки ваші зрозумів.
Дякую!

А чи є дані що саме музика Еньї на когось вплинула негативно?

негативно в значенні хворі якоїсь, психічних розладів тощо..? Не думаю. Але зацікавила діяльністю Нью Ейдж, привернула до Нью Ейдж, знайшла собі симпатиків/однодумців - безумовно. Навіть серед моїх знайомих. І, наслідок - поняття Бога в людини деформується, своя думка сприймається рівноцінною з іншими (релятивізм), Бог малюється під себе, віра/мораль Церкви Христової стає неважливою...
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Музика

Повідомлення Michail » 12 листопада 2010, 11:32

Це погано.
Але чому на одних християн впливає, а на інших ні?
Може ті, на кого впливає, ще не знайшли Христа, не відродились згори, не зросли в Дусі Святому? Хай Церква працює сильніше. На мою думку Церква розслабилась. І в плані проповіді і в плані культурологічному. Тому і є змога зростати різним сектам.

Треба розвиватися. Для мене, наприклад, не хватає якісної християнської музики (не пісень). Іноді знаходжу, я навів деякі з них.
Думаю що для інших християн теж. От нашумівший роман "Код да Вінчі"... Християнам хочеться знати і про християньскі ордени і т.д. Але чомусь пишуть і розкручують твори антихристияни.
От би християнські письменники так старались. Та й у іншиз жанрах літератури і мистецтва взагалі. Може і є цього та переклади на нашу мову недоступні, оповіщення християн - слабке.

Ті ж журнали. От журнал "Християнин і Світ" хоч трохи дорогий, та я якось відірвав ті 22 гривні, щоб його купити (3 номер). І цікаво і корисно. Але мало таких видань. Зате світської і антихристиянської макулатури - хоч грубку всю зиму топи.

Як Вам до речі космпозитор Горан Брегович?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Музика

Повідомлення о.Олег » 12 листопада 2010, 14:09

Michail писав: ...Але чому на одних християн впливає, а на інших ні?..

ставлю питання інакше: для чого мені-християнину слухати антихристське Нью Ейдж?
Michail писав:Як Вам до речі космпозитор Горан Брегович?

симпатичний
Зображення
:) подобається його творчість, знайомий через фільми Кустуріци і в записах...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Музика

Повідомлення Michail » 12 листопада 2010, 14:56

о.Олег писав:
Michail писав:Як Вам до речі космпозитор Горан Брегович?

:) подобається його творчість, знайомий через фільми Кустуріци і в записах...

В нього є навіть"Отче наш" поставлений на якісну музику. Ну хоч кілька таких співаків та має бути...

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Музика

Повідомлення andrivovk » 12 листопада 2010, 23:33

Michail писав:Треба розвиватися. Для мене, наприклад, не хватає якісної християнської музики (не пісень). Іноді знаходжу, я навів деякі з них.
...
От би християнські письменники так старались. Та й у іншиз жанрах літератури і мистецтва взагалі. Може і є цього та переклади на нашу мову недоступні, оповіщення християн - слабке.

А Вівальді.Навіть був священиком.А Моцарт.

Письменники.Католицький письменник Жорж Бернанос ("Під сонцем сатани", "Щоденник сільського священика", "Діалоги кармеліток", та інші), Франсуа Моріак (один з найбільших католицьких письменників 20 ст.).
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Музика

Повідомлення Michail » 18 листопада 2010, 14:59

Де б можна скачати такі гарні християнські мелодії?

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Музика

Повідомлення andrivovk » 18 листопада 2010, 20:36

Michail писав:Де б можна скачати такі гарні християнські мелодії?

Тут можна скачати ВОКАЛЬНАЯ МУЗЫКА ДЛЯ ДУШИ. ГРИГОРИАНСКИЙ ХОРАЛ.В исполнении монахов-цистерцианцев монастыря Святого Креста http://katolikforum.ru/index.php?showtopic=1426
Та й взагалі перегляньте тут всю тему "Музика", може щось собі знайдете http://katolikforum.ru/index.php?showforum=55

А також скачайте собі в інтернеті "Альма матер.Музика з Ватикану".Навіть Бенедикт 16 брав участь у записі цього диску.Слухав пісню з цього диску "Advocata nostra", гарна.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Музика

Повідомлення andrivovk » 18 листопада 2010, 21:41

Я ще згадав.Хоча стосується не музики, а книг, але ви тут запитували, то напишу.Отже, серія книг про отця Брауна.Автор - Гілберт Кіт Честертон.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Музика

Повідомлення о.Олег » 19 листопада 2010, 09:33

а як Вам македонці "Анастасиjа"?
http://www.vbox7.com/play:24ba4a08
http://www.youtube.com/watch?v=1--Z9ZKKGPU&NR=1
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Музика

Повідомлення Michail » 19 листопада 2010, 10:55

andrivovk писав:
Michail писав:Де б можна скачати такі гарні християнські мелодії?

Тут можна скачати ВОКАЛЬНАЯ МУЗЫКА ДЛЯ ДУШИ. ГРИГОРИАНСКИЙ ХОРАЛ.В исполнении монахов-цистерцианцев монастыря Святого Креста http://katolikforum.ru/index.php?showtopic=1426
Та й взагалі перегляньте тут всю тему "Музика", може щось собі знайдете http://katolikforum.ru/index.php?showforum=55

А також скачайте собі в інтернеті "Альма матер. Музика з Ватикану".Навіть Бенедикт 16 брав участь у записі цього диску. Слухав пісню з цього диску "Advocata nostra", гарна.


Дякую...

А Грегоріан як Вам? Мен спочатку типу подобалась їх музика, але потім спротивилась сама по собі...
Але потрібно чимось музично-естетичну нішу заповнити. Надіюсь, що заповню цими піснями.

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Музика

Повідомлення Michail » 19 листопада 2010, 11:01

о.Олег писав:а як Вам македонці "Анастасиjа"?
http://www.vbox7.com/play:24ba4a08
http://www.youtube.com/watch?v=1--Z9ZKKGPU&NR=1


Дякую, прослухаю на дозвіллі, дам коментарій. Авось мені сподобається...

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Музика

Повідомлення andrivovk » 19 листопада 2010, 19:57

Michail писав:А Грегоріан як Вам? Мені спочатку типу подобалась їх музика, але потім спротивилась сама по собі...
Але потрібно чимось музично-естетичну нішу заповнити. Надіюсь, що заповню цими піснями.

Грегоріан - це також NEW AGE.Не раджу.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books


Повернутись до “Мистецтво”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей