Ігор Шевчук

театр, книги, музика, опера...

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Вірші

Повідомлення ShMariam » 05 грудня 2012, 18:35

о.Олег писав:
ShMariam писав:А можна ще раз, але прозою? :)

тобто - щоб пояснили те, що мали на увазі сказати?
:)

Так :)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Вірші

Повідомлення ShMariam » 08 грудня 2012, 15:12

Може не будемо зразу і про все?
Я просила пояснити лише те, що було написане 2 грудня
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Ігор Шевчук
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 01 грудня 2012, 15:55

Re: Вірші

Повідомлення Ігор Шевчук » 10 грудня 2012, 18:30

MOD: Повідомлення відредаговане. У нас на форумі до співрозмовника звертаються на Ви, без фамільярності. Попередження

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Ігор Шевчук

Повідомлення Just_me » 14 грудня 2012, 12:56

Ігор Шевчук писав:Від Діви Марії поезії:


Вибачте, будь ласка, хочу для себе з"ясувати: Ви думаєте, що Діва Марія Вам з"являється, диктує поезії чи в чому тут суть?
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Ігор Шевчук

Повідомлення пілігрим » 14 грудня 2012, 15:16

Just_me писав:
Ігор Шевчук писав:Від Діви Марії поезії:


Вибачте, будь ласка, хочу для себе з"ясувати: Ви думаєте, що Діва Марія Вам з"являється, диктує поезії чи в чому тут суть?

Не чіпайте тонку душу поета)))
Він ТАК відчуває)
Натяки , нюанси , метафори , напівтони...
Тут вже пробували попросити переклпсти образи поета на нормальну мову. Відповідь дивіться вище :)
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Ігор Шевчук

Повідомлення Just_me » 14 грудня 2012, 15:28

пілігрим писав:Не чіпайте тонку душу поета)))
Він ТАК відчуває)
Натяки , нюанси , метафори , напівтони...
Тут вже пробували попросити переклпсти образи поета на нормальну мову. Відповідь дивіться вище

Та я загалом в тонкі душі не лізу, я стараюся їх всіляко берегтися. І не прошу пояснювати поезію (хоч як поціновувачка поезії загалом знаю, що зробити це можна, та і проза буває не менш тонкою), але мушу з"ясувати, що то за момент із Дівою Марією. Не проста людська цікавість, а модераторська доцільність.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Ігор Шевчук
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 01 грудня 2012, 15:55

Re: Ігор Шевчук

Повідомлення Ігор Шевчук » 18 грудня 2012, 19:42

Натхненниця. Не диктує нікому ніхто: ні муза(природа), ні геній (природний ще рівень), ні геній духовно-Христовий, ані Діва Марія (Бог за благодаттю), ні Бог, бо Він смиренний і не насильник, не дозволяє такого, не ламає й волі карася. Від міри віри, міри Любові - глибина і осяйність і висота художнього слова. Ви чуєте в серці, коли любите, і бачите те, що інші не бачать, про це є і це є в світовій культурі і в поезії всього світу. І.Шевчук.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Ігор Шевчук

Повідомлення ShMariam » 18 грудня 2012, 23:03

Ігор Шевчук писав:... ані Діва Марія (Бог за благодаттю)...

Перепрошую? :shock:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Ігор Шевчук

Повідомлення andrey s. » 19 грудня 2012, 01:12

ShMariam писав:
Ігор Шевчук писав:... ані Діва Марія (Бог за благодаттю)...

Перепрошую? :shock:

:) , п.Маріанно, а за що Ви перепрошуєте ( ще з таким смайцликом :shock: ) ? Ви ж ніби нікого не скривдили ...., і цікавість Ваша теж не образлива ( сподіваюсь що буду вірно зрозумілий :oops: ) .
Наприклад коли я читаю п. Ігора ..., то просто читаю і розуміти не є моєю метою. Що не розумію.., те залишаю на Бога. В такому стилі написання у слів і словосполучень є великий простір для маневру .., а від так й розуміння написанго залежить від читача ( за умови читання .., або не читання ).
Ніяким чином не намагаюсь пояснити щось за автора, це власне було би не вічливо.
Сумно що автор не спілкується в інших темах.., це власне те що хотів сказати..., основний меседж :roll: .
Дякую :Rose: .
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Ігор Шевчук

Повідомлення ShMariam » 19 грудня 2012, 23:37

andrey s. писав:
ShMariam писав:
Ігор Шевчук писав:... ані Діва Марія (Бог за благодаттю)...

Перепрошую? :shock:

:) , п.Маріанно, а за що Ви перепрошуєте ( ще з таким смайцликом :shock: ) ? Ви ж ніби нікого не скривдили ...., і цікавість Ваша теж не образлива ( сподіваюсь що буду вірно зрозумілий :oops: ) .
Моя цікавість, як писала Just_me, зумовлена моїми обов'язками модератора (та й просто християнки). А слово "перепрошую?" вживаю замість "що-що?" :)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Ігор Шевчук
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 01 грудня 2012, 15:55

Re: Ігор Шевчук

Повідомлення Ігор Шевчук » 20 грудня 2012, 21:35

Відповідаючи на запитання, приводжу статтю, якою підказую, що на все відповідається любовю, пізнається любовю або мірою любові:

Подамо приклад для молоді?

Трудно досягти, щоб розум не надувався, немов той пухир. Найтонший солод пристрасті відводить людський ум від Божої любові — і він не пізнає людину як сам Бог, натомість самоздіймається над братом, бо непокірний, «самомнітєльний».
Я приймаю їжу найчастіше з рук моєї дружини, — це добре. Пропоную — з рук парадоксального Христового художника: втілювача художніх образів.
Якщо дещо в словах попередніх ще не відгоріло і не відділилось земне (бо я теж людина) і не стало сприятливою їжею безвідносно людських національностей, конфесій, можностей, освіт і т. ін., великодушний розум Ваш очищеніший те прозрить, великодушно тому і простить. Що з мене взяти? «Великодушності шпаки не забувають».
Та в оправдання скажу Вам, що в Христа слово попереджувально-пророче не розходиться, як те знаєте, із виконанням на ділі! А я ж — співтворець Його. О! це є щастя — тісне єднання з Богом-Словом в житті).
Ще прошу щедрості великодушшя: навіть святий Василій Великий — той, як на замовлення, помер на один день пізніше, аби похрестився, спасся один лиш його лікар-єврей...

Лише своїм серцем, у якім творить Бог, можемо подати приклад для молоді.
Ніхто і не явить інакше. Чому?
Саме у спілкуванні з Богом, а значить, обоженні, і в спілкуванні один з одним посередництвом Бога, значить — в обоженні, ми можемо цілком відкритися як особистості і насолодитись особистостями в любові очищеній, при цьому якраз в любові і розкриваються особи, в творчості любові в Духові Животворчому. Все це в Христі-Богові — для Отця-Бога. Амінь. Хто з благодаттю, особливо постійною, — тим зрозуміліше. Заборонами не добився нічого ніхто та й не доб’ється.
Тільки взірцем Христового серця.

25.09.2012
Напрошується тактично і можливо благословиться, щоб відкрити окремий розділ "Ігор Шевчук. Трактати. Статті". Хочуть інші душі спілкуватись.Так?

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Ігор Шевчук

Повідомлення ShMariam » 20 грудня 2012, 21:42

Ігор Шевчук писав:Відповідаючи на запитання,
Напрошується тактично і можливо благословиться, щоб відкрити окремий розділ "Ігор Шевчук. Трактати. Статті". Хочуть інші душі спілкуватись.Так?
Якщо будуть бажаючі спілкуватись, то хай пишуть. :)

Ігор Шевчук писав:Відповідаючи на запитання, приводжу статтю, ..
:) Я не про це питала. В наступній цитаті розумію все:
Ігор Шевчук писав:Натхненниця. Не диктує нікому ніхто: ні муза(природа), ні геній (природний ще рівень), ні геній духовно-Христовий, ані Діва Марія (Бог за благодаттю), ні Бог, бо Він смиренний і не насильник, не дозволяє такого, не ламає й волі карася. Від міри віри, міри Любові - глибина і осяйність і висота художнього слова. Ви чуєте в серці, коли любите, і бачите те, що інші не бачать, про це є і це є в світовій культурі і в поезії всього світу. І.Шевчук.

крім
Ігор Шевчук писав:.. Діва Марія (Бог за благодаттю)..
То що там з Дівою Марією? Що значить в дужках "Бог за благодаттю"?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Ігор Шевчук
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 01 грудня 2012, 15:55

Re: Ігор Шевчук

Повідомлення Ігор Шевчук » 21 грудня 2012, 13:14

“То що ж там з Дівою Марією?» – імпульс від Вас, точніш – від Бога.
«Від Бога імпульс, від нас – робота» – німецькі високі Композитори.
Але і від Вас робота.
Бо найцентральніше запитання від Вас поставлено. Все звідти ж, як – «Хто є Ісус Христос?»
Ніби для одного запитання і благословилось все. Вона – на УГКЦ дивиться.
Доторканнями до Марії і Христа твориться найємніший зміст. Любов’ю, музикою, і з них поезією.
Спільні відповіді в діалогах. Святим чи композитором не заборонено нікому, щоб стати, зреалізуватись.
Звучіть.
У вужчому значенні ось це: «Бог – за природою Своєю Бог». А Діва Марія, створена? – Благодаттю Тройці.

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Ігор Шевчук

Повідомлення пілігрим » 21 грудня 2012, 13:32

Як кажуть на деяких форумах "Слив засчитан"
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Ігор Шевчук

Повідомлення ShMariam » 21 грудня 2012, 14:46

Ігор Шевчук писав:У вужчому значенні ось це: «Бог – за природою Своєю Бог». А Діва Марія, створена? – Благодаттю Тройці.
То добре... Я насторожилася, бо тут на форумі проповідували з псевдокатолицької секти, що Діва Марія рівна Богові за благодаттю. :shock:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Ігор Шевчук
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 01 грудня 2012, 15:55

Re: Ігор Шевчук

Повідомлення Ігор Шевчук » 25 грудня 2012, 09:19

З Різдвом Христовим, католики світу всього! В мистецтві всіх мистецтв - молитві зібраній - ми єдині! Слава Христу-Богу!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Ігор Шевчук

Повідомлення о.Олег » 13 січня 2013, 13:08

ShMariam писав:
Ігор Шевчук писав:Прокиньтесь! Нема в світі вже великих поем, як мистецьких творів, крім моїх, більш як 50-и, – й це нема їх вже 20 чи 30 років… ніде.
:) :pardon:

Маряна - гратулюю Твоїй спостережливості :)
...Маяковский: "Ну и что, таких, как я, вообще всего один, я же не хвастаюсь!"
Хлебников, грустно: "А таких, как я, вообще нет...".
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Ігор Шевчук

Повідомлення о.Олег » 22 січня 2013, 14:30

MOD: писати червоним на Форумі можуть лише модератори. Попередження. Виправте
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Ігор Шевчук

Повідомлення о.Олег » 23 січня 2013, 16:19

Ігор Шевчук писав:Див. посилання вище на форумі, або посередництвом Вікіпедії (в кінці сторінки Ш.І.С. - посилання на мій сайт).

у звязку з тим, що дописувач Ігор Шевчук не звертає увагу на попередження модераторів і використовує Форум УГКЦ виключно в цілях популяризації своєї творчості, а не для дискусій, всім шанувальникам цього автора пропонуємо скористатись з вказаних посилань у Вікіпедії на інші інтернет ресурси - щоб не обтяжувати Форум і не спокушувати інших авторів подавати тут виключно свій доробок, на нашому порталі твори п.Ігора Шевчука буде стерто.
Заборона дописувати. Причина: використання Форуму не за призначенням

З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Ігор Шевчук
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 01 грудня 2012, 15:55

Re: Ігор Шевчук

Повідомлення Ігор Шевчук » 13 лютого 2013, 12:08

З благословіння Богородиці:

Сергієві Ковалевичу

"Відпливли" США, Європа та й світ – від цілісної справжньої природи людини, давно, – от і настало "нове варварство" або здичіння – самодіяльно воно чинить ... панічно втікає від "внутрішньої уважної людини", від своєї природи і зв’язку з Центром-Богом, хитається без опори... без смислу... чогось протестує... та й що то є (чи знає ?) бути щасливим, самим собою... Нидіють у фрагментах у голові в космічній повній самоті – в інтернеті... (аналог: космічні тіла-фрагменти – розлітаються в порожнечу...). Не хоче світ художнього цілого, бо веде до Бога.
Світ відмовився від художнього мислення, художніх образів, бо на найбільшій глибині найконцентрованішого мислення можна знайти лиш найпервісніші художні образи. Що знову ж таки – хід до Бога. Художнє відкриття – знов до Бога-Слова, бо то є явлення Бога в досягненому явищі.
Отже, без Христа – самодіяльність, з усіма негативами непрофесійності.

Протестуючі – хто без художнього цілого.
Світ – протестанти, по суті.
Всі – в головах, в каламуті психічного центру!
Що таки знов чим подалі від Бога; самі роздроблюватимуть себе й весь світ.

Не здолають ці, хто з січкою інтелектуальною в головах, протестуючі, частково створені фрагменти – не тільки своєї нецільності, навіть – усвідомлень різниці між коментаторами-журналістами (зараз оце – всі, чи не всі...) і письменниками-художниками, або тим більш поетами-художниками (може одиниці за всю історію подолали цю неподоланність несумісного, жалюгідно й неповно, або почасти...).
А ті, в Москві, що задля влади самовполонені ментальною магією – не люблять, не поважають своїх дружин: в пеклі вони є... яке там вже художнє ціле і Боже щастя...
(Скажу маловідоме на сьогодні: бути на торжествах і святах Христової Церкви ліпше нам вдвох із дружинами: наливають більше сімейним! звісно, благодаті!).

Які іще нездолання є? Ще – між демократією й капіталом, який користає її й переінакшує – до протилежного...

Або – між Божими пророками і єпископами ( це було, є й буде), і один Бог тільки вирішував ось це протиріччя... А зараз Дух Святий і Співспасительниця Богородиця піднімають відповідних вірних до досконалості в Св. Тройці, - "хто не визнає Богородиці, той від’єднаний від Божества" (св. Григорій Богослов).

Ще – між невеликими з 50 душ християн общинами (із живим ділом і словом й любов’ю) і шовіністичн0 заідеологізованою скаліченою «Надцерквою».

Ще – між тоталітаризмом і відсутністю нового живого богослів’я в Церкві як відповіддю в збудуванні Христової Церкви в дусі її Соборів, св. Максима Сповідника, св. Афанасія – героїчного бійця, що молодів як і я.

Церква не має щасливо-живого справжнього і нового богослів’я (аналог: людина без спинного мозку; а дивуються: поет хоче лиш Тройці і живобогослів’я!!). Одні свв. Григорій, Василій Великий – після ап.Івана Богослова – Богослови Тройці, і далі нема, мабуть, такого.
Є троїцист в поезії, живе богослів’я, бо розп’ятий... Ми і служимо з тобою Богу-Слову, Богородиці і Тройці, і добре.
Самодіяльністю займатимуться, без Христа аби, і здивуєшся – з наступного року – ти.
Слава Св.Тройці і Богородиці!

Ігор. 8.02.2013

Ігор Шевчук
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 01 грудня 2012, 15:55

Re: Ігор Шевчук

Повідомлення Ігор Шевчук » 17 березня 2013, 11:26

Серце

Франціску1, Папі Римському, присвячується

1

Бог засіяв
у людях – сльози
Бог засіяв трави в роси
Святе серце все зносить
куди не піди – нелукаве:
Бог засіяв трави:

ніде в світі подіти
найживіших моїх діток.

Богу давши принади
собі давши зарок
буду серце глибоке копати
як криницю глибоко копати
святе серце глибоко копати
до зблиску зірок!

16.03.2013


* * *

Боже, як неземний
я літаю
пісні не пам’ятаю
слова не пам’ятаю
Краю сиркового місяця
кинув я дорогожитності.
Точка.
Любове, не можу без Тебе жити!!

Точка –
серця і скроні –
Христа і Марії!
Точка: торкання мрії
Віяння
Гори златії!
Гори – златії...
Кров стара із утроби
Бог все робить

17.03.2013, на підході до житла

Ігор Шевчук
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 01 грудня 2012, 15:55

Re: Ігор Шевчук

Повідомлення Ігор Шевчук » 18 березня 2013, 10:31

Серце

Франціску1, Папі Римському, присвячується

2

Линь, злітай, раю втілений,
святий орле білий!
Святий Божий ясний!!
І я – яструб,
а із серця мого
як не питимуть крові,
доведеться мені в Україні
доведеться мені несвятому
отут біднякові
на полицю зуби покласти...

Та свята – слова слава!
А любов свята вчасна:
Тим любов – з Христа лава,
тим любов – свята лава,
Що в Христі не погасне!

Линь, святий орле, –
Ясний!

Бо святе – тим прекрасне!

18.03.2013,
Київ

Ігор Шевчук
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 01 грудня 2012, 15:55

Re: Ігор Шевчук

Повідомлення Ігор Шевчук » 25 березня 2013, 13:24

Серце

Поема

Т. Шевченко присвячується

Кричать!
Кричать: «Геніально!»
«Тільки страшно глянуть!»
«Лиш поет би – щезнув!!»
І їдять знов! крові вип’ють –
Й знову п’ють – з стаканів
Кабани сі здоровезні,
а у мене знову крила –
це із серця –
з серця крила
крила – білі величезні!

а любов тут ходить
просить
перли ніби їм кидати:
«Не женися на багатій,
бо вижене з хати!»
Доста!
Боже, кажу – доста!
я –
більш не писатиму!!
запах Бога
тут і зараз
доки не переважатиме!!..

люди – хороші
люди хороші
серце – хороше
поки без грошей...

любов ходить
росить-росить
любов з неба Божа:
бо любов хороша!

згадайте бо любов таку
оце вас мати цілувала
і пестила
і доглядала
і пестила і лікувала
чи може вас найшли на смітнику?!
чи може любов вбили ось яку!
чи може вас знайшли на смітнику?!
всі може Бога убивали
і на кимвалах набреньчали...
Боже, Ти це геніально
тільки страшно глянуть

любов просить
ходить-просить:
«люди – хороші
згори – хороші...»
може я що ...
Бог найшов, а я це вирвав –
бо вже пахне прірва!
«й знизу хороші –
доки без грошей...»

любов – хороша
любов – хороша
поки без грошей
Глянь-но, Боже, –
в серці кажуть?
що любов хороша
як правда хороша –
допоки без грошей

І помниш, тебе, чистим
у чистім мати нарядила
і вивела
і спорядила –
в місті зуроченім та урочистім
тебе залишила??
і пташкою ніби ходила
в дружбі найбільш сердечній
тут ходила
світла зоре!

моя ти мила!!..

«дружба – хороша
дружба – безсмертна
дружба – велика
зате й друг не мотлошить –
поки вона без грошей...»

Я більш не писатиму,
Боже! добрий Боже, вічний,
милий,
я так не писатиму
серце моє так не може
поки любов у коморі не переважатиме!
Геніально!
серцем глянуть –
отвір –
бескид –
вниз –
і вгору
лише схилюсь заговорю!
тільки морем заговорю!
Ти – мене в комору!!

хай заплаче!
і заплаче
і він в Мене
ще не тих вговоре...

Я ж нічого вже не маю –
лише Ти
та свята Божа Мати
різнії привіти з раю
сухі
нехудожні – святі
Слове, Ти прям’ розбираєшся!
інші – достань здожени
лиш летючі
свято-Миколаєві

Та й хай плаче!
це не має,
це він любить
ще й тому він бачить!

Але хто з серцем – сьогодні!
хтиві та й не бачучі!
ви ж любили! і любили –
мріяли й томились...
мріяли про передачі –
златих кульок
в серці м’яких...

і на острові златому
Христа троном всвічені
ви ж вчувались – що є вічні!!

аби менш вас мітили
і – як менш помітними –
ви ж то не сердячились
от навкруг хлад крига – злая
гасяча
бо навкруг ледач
на суд серця

нестарці колишні,
не понесли вас на небо
білі крила вишні?
чавіть серце, м’які вишні,
як не замерзає
всесвіт тихий

світ мій тихий –
крила Божі білі
в темряву зростають!!
Тож моліться! –
на крилах білих
земля з серця виростає
в серце Боже:
ви моліться!

бо Любов безкрая!
іде море
ідуть гори
хмари – хмари освіжились –
і земля святая!
Ось вона, Любов Христа,
втрапляє –
іде земля
іде небо
вона ж не минає...

Цілься, серце!
аби ранок
Бога не збалакать...
Та й в коморі чути-бачить
ще й до горя плакать!

Як Музика
чи Древо вічне
що корінь в небі
вниз спускається
цілує всіх
і всіх торкає
не забуває
не забуває –
не забувається...

20.03.2013, ранок,
Київ

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Ігор Шевчук

Повідомлення Just_me » 25 березня 2013, 20:10

Пане Ігорю, даний Форум є дискусійним і не надається до того, щоб пропагувати на ньому власну творчість. Запрошуємо Вас до ДИСКУСІЙ (не до публікації продуктів власної творчості) в інших темах, а дану тему закрито з огляду її використання не для цілей Форуму.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.


Повернутись до “Мистецтво”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей