Шукаю православних друзів :)

пропозиція дружити, познайомитись ближче в приватному спілкуванні

Модератори: Artur, ihor

vaazi
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 07 липня 2009, 17:58

Шукаю православних друзів :)

Повідомлення vaazi » 07 липня 2009, 18:10

Довго вагався, але все-таки вирішив написати. Можливо щось із цього вийде! :) Я хотів би познайомитися з православними дівчатами та хлопцями з Києва для спілкування в реалі: прогулянок, спілкування, зустрічей, спільних походів у храм, тощо. Реальність сучасного світу така, що віртуального спілкування вистачає, але простого природнього спілкування не вистачає, і часом почуваєшся зовсім самотнім в нашому мегаполісі. Отже, ті хто має подібну проблему пишіть або стукайте в аську: 146290816. Буду радий!
______________________________








disney club
San Antonio apartment

Мaлuй
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 350
З нами з: 13 лютого 2009, 17:41

Re: Шукаю православних друзів :)

Повідомлення Мaлuй » 08 липня 2009, 00:37

vaazi писав:Довго вагався, але все-таки вирішив написати. Можливо щось із цього вийде! :) Я хотів би познайомитися з православними дівчатами та хлопцями з Києва для спілкування в реалі: прогулянок, спілкування, зустрічей, спільних походів у храм, тощо. Реальність сучасного світу така, що віртуального спілкування вистачає, але простого природнього спілкування не вистачає, і часом почуваєшся зовсім самотнім в нашому мегаполісі. Отже, ті хто має подібну проблему пишіть або стукайте в аську: 146290816. Буду радий!

ти не туди забрів! чи це з наміром зроблено? 8)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Шукаю православних друзів :)

Повідомлення o.Mykil » 10 липня 2009, 09:25

vaazi писав: Довго вагався, але все-таки вирішив написати. Можливо щось із цього вийде! :) Я хотів би познайомитися з православними дівчатами та хлопцями з Києва для спілкування в реалі: прогулянок, спілкування, зустрічей, спільних походів у храм, тощо.




Шановний, а ви часом не помились номером? Краще зайдіть на якийсь молодіжний портал Православної Церкви, котрогось Патріархату, сайт "православних знайомств" (є й такі), бо тут трохи не той "континент" для Ваших пошуків, для Вас, не цілком знаного іншим. Аська багато не говорить за особу. Імхо. Успіхів! :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!


Повернутись до “Знайомства”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей