Сторінка 1 з 1

Шукаю православних друзів :)

Додано: 07 липня 2009, 18:10
vaazi
Довго вагався, але все-таки вирішив написати. Можливо щось із цього вийде! :) Я хотів би познайомитися з православними дівчатами та хлопцями з Києва для спілкування в реалі: прогулянок, спілкування, зустрічей, спільних походів у храм, тощо. Реальність сучасного світу така, що віртуального спілкування вистачає, але простого природнього спілкування не вистачає, і часом почуваєшся зовсім самотнім в нашому мегаполісі. Отже, ті хто має подібну проблему пишіть або стукайте в аську: 146290816. Буду радий!
______________________________
disney club
San Antonio apartment

Re: Шукаю православних друзів :)

Додано: 08 липня 2009, 00:37
Мaлuй
vaazi писав:Довго вагався, але все-таки вирішив написати. Можливо щось із цього вийде! :) Я хотів би познайомитися з православними дівчатами та хлопцями з Києва для спілкування в реалі: прогулянок, спілкування, зустрічей, спільних походів у храм, тощо. Реальність сучасного світу така, що віртуального спілкування вистачає, але простого природнього спілкування не вистачає, і часом почуваєшся зовсім самотнім в нашому мегаполісі. Отже, ті хто має подібну проблему пишіть або стукайте в аську: 146290816. Буду радий!

ти не туди забрів! чи це з наміром зроблено? 8)

Re: Шукаю православних друзів :)

Додано: 10 липня 2009, 09:25
o.Mykil
vaazi писав: Довго вагався, але все-таки вирішив написати. Можливо щось із цього вийде! :) Я хотів би познайомитися з православними дівчатами та хлопцями з Києва для спілкування в реалі: прогулянок, спілкування, зустрічей, спільних походів у храм, тощо.
Шановний, а ви часом не помились номером? Краще зайдіть на якийсь молодіжний портал Православної Церкви, котрогось Патріархату, сайт "православних знайомств" (є й такі), бо тут трохи не той "континент" для Ваших пошуків, для Вас, не цілком знаного іншим. Аська багато не говорить за особу. Імхо. Успіхів! :)