Шукаю партнера до танців

пропозиція дружити, познайомитись ближче в приватному спілкуванні

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Шукаю партнера до танців

Повідомлення Just_me » 01 листопада 2010, 09:36

От, добре, що в нас така рубрика з"явилася. Мені потрібен доброволець високого зросту, бо я вирішила піти вчитися танцювати бальні танці, а там бажано партнера, такого ж як в мене нульового рівня. Або якщо ви професіонал і згодні вчити мене танцювати, буду теж рада. Сміливців прошу зголошуватися, вік значення не має :) Єдине, бажано, щоб ви були з Івано-Франківська або Львова. Дякую :)
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Шукаю партнера до танців

Повідомлення viter » 01 листопада 2010, 09:43

Як партнер буде з Франківська, то Ви будете ходити на таці у Франківську, а якщо зі Львова - то у Львові? :D
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Шукаю партнера до танців

Повідомлення Just_me » 01 листопада 2010, 21:09

viter писав:Як партнер буде з Франківська, то Ви будете ходити на таці у Франківську, а якщо зі Львова - то у Львові? :D

Саме так. Мені хоча б ненадовго, щоб я не танцювала як слон, дівчині не пасує... :pardon: Якщо серед форумчан чи їхніх знайомих з"являться такі ентузіасти, які погодяться вчити або вчитися разом зі мною, я буду дуже рада.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Patlatus
дописувач
дописувач
Повідомлень: 137
З нами з: 05 серпня 2011, 11:57

Re: Шукаю партнера до танців

Повідомлення Patlatus » 05 серпня 2011, 12:52

я колись танцював рок-н-рол, свінг, джайв, середньовічні танці, бачату, сальсу, і т.д., але більшість з тих танців я вже забув.
Я зі Львова, можна було б повчитися танцювати бальні танці, якщо це ще актуально.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Шукаю партнера до танців

Повідомлення Just_me » 20 вересня 2011, 00:28

Відписала вам у приват
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Patlatus
дописувач
дописувач
Повідомлень: 137
З нами з: 05 серпня 2011, 11:57

Re: Шукаю партнера до танців

Повідомлення Patlatus » 23 січня 2012, 17:21

Just_me писав:Відписала вам у приват

Якщо це повідомлення стосувалося мене, то дивно, бо ще досі не отримав ніякого повідомлення в приват. Або простіше, це повідомлення не стосувалося мене.


Повернутись до “Знайомства”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей