Форумівка

пропозиція дружити, познайомитись ближче в приватному спілкуванні

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 24 квітня 2012, 09:37

Якщо місце не пристосоване взагалі, можна буде зробити шашлики? Це питання до хлопців. Може треба взяти якісь інструменти? Треба підготуватися до того, що не буде опори, треба буде якось зробити самому.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення andrey s. » 24 квітня 2012, 12:48

Хтось має авто???
Змалюйте мені хтось те місце, бо ніколи там не був, там є умови для шашлика??? Місце??
Мангал було би класно мати, звичайно з шампурами.(подзвоню знайомому у Львові..)
А де той Андрій цілий(Анрійвовк))) :) , він взагалі як, хоче бути??? (Андрію, даавай, придумай щось з мангалом і шампурами...якщо не зможеш то признайся у цьому, будем думати ..)
:pardon:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 24 квітня 2012, 15:37

andrey s. писав:Хтось має авто???
Змалюйте мені хтось те місце, бо ніколи там не був, там є умови для шашлика??? Місце??
Мангал було би класно мати, звичайно з шампурами.(подзвоню знайомому у Львові..)

Будь ласка, зв'яжіться з ним, бо в нас ні в кого нема. І на рахунок шампурів теж.
andrey s. писав:А де той Андрій цілий(Анрійвовк))) :) , він взагалі як, хоче бути??? (Андрію, даавай, придумай щось з мангалом і шампурами...якщо не зможеш то признайся у цьому, будем думати ..)
:pardon:
А спробуйте поговорити з ним в приваті. :wink:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення о.Олег » 24 квітня 2012, 16:33

на телефон і скайп не відповіда :(
біда,
біда...
:)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 24 квітня 2012, 16:36

о.Олег писав:на телефон і скайп не відповіда :(
біда,
біда...
:)

Адмін? На телефон точно відповість, хіба би загубив.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення о.Олег » 24 квітня 2012, 16:41

ShMariam писав:
о.Олег писав:на телефон і скайп не відповіда :(
біда,
біда...
:)

Адмін?..

Андрій
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 24 квітня 2012, 16:46

о.Олег писав:Андрій
Який Андрій?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення о.Олег » 24 квітня 2012, 17:00

ShMariam писав:
о.Олег писав:Андрій
Який Андрій?

та ж про андрійвовк трішечки вище говорили (це ж Ви пропонували в приваті з ним поговорити) - на це і відповідав :Rose:
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 24 квітня 2012, 17:12

о.Олег писав:та ж про андрійвовк трішечки вище говорили (це ж Ви пропонували в приваті з ним поговорити) - на це і відповідав :Rose:
З повагою. о.Олег

Він не прийде.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 24 квітня 2012, 18:09

andrey s. писав:Хтось має авто???
Змалюйте мені хтось те місце, бо ніколи там не був, там є умови для шашлика??? Місце??
Мангал було би класно мати, звичайно з шампурами.(подзвоню знайомому у Львові..)
А де той Андрій цілий(Анрійвовк))) :) , він взагалі як, хоче бути??? (Андрію, даавай, придумай щось з мангалом і шампурами...якщо не зможеш то признайся у цьому, будем думати ..)
:pardon:

Це великий парк, де-не-де є місця, де є пеньки, столики, є навіть колиба (вже трохи забула до неї дорогу :oops: ), але як сказала моя знайома (там близько живе), що вже зранку займають. Ледве пригріє сонечко - вже виходять люди. Є одна маленька проблема - я не пам'ятаю, де саме є ті місця (на звичайних пікніках там була - можна сісти будь-де на траві) і чи є там підставки для шампурів (ніколи не звертала увагу). Нині вже думала над тим - а що як викопати ямку, з двої боків насипати землі і так закріпити шампури? За лопатою (тою самою :D ) можна збігати до мене додому.

Таки доведеться шукати мангал. :pardon:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
brat Martyn
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 289
З нами з: 26 березня 2007, 13:10
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення brat Martyn » 24 квітня 2012, 22:31

Так, мене вже видзвонили, я прийду, і навіть, можливо, не сам. Тільки уточніть ще раз, де саме в Гаю здибанка і на котру годину :) Щось забагато тут мови про шашлики, чи мені це тільки здається?
© 1983-2013 Maryan Kachmar: Ето неловкое чуство..: коли дорослий світ до люті огидний, а дитиною залишатися не вихід.
Skype: m.s.kachmar; e-mail: [email protected]; або сайти: www.simport.org.ua, www.photography.kachmars.com

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 24 квітня 2012, 22:40

brat Martyn писав:Так, мене вже видзвонили, я прийду, і навіть, можливо, не сам. Тільки уточніть ще раз де саме в Гаю здибанка і на котру годину :)

Just_me писав:... Зберемося близько 2 всі на одному місці (я можу взяти на себе зустріч і збір тих, хто приїде з іншого міста і довезення їх до Винниківського ринку, де ми з вами і зустрінемося :) А там по ходу і знайдемо якесь місце, навіть якщо і не дуже пристосоване.
brat Martyn писав:Щось забагато тут мови про шашлики, чи мені це тільки здається?
То просто з ними багато проблем. Але мусимо саме шашлики, а не сардельки, бо:
о.Олег писав:шашлики форева!!
Зображення
:pardon:
P.S. Можете записати мій номер.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення Just_me » 24 квітня 2012, 22:55

Бачу, не все так безнадійно. Мар"яна творить чудеса :friends:
То, може, Ви, брате Мартине, за шашлики візьметесь, щоб не перекладати їх на ніжні жіночі плечі? (у фізичному, не у фінансовому плані, витрати поділимо) І мангал із шампурами можливо маєте?
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення о.Олег » 25 квітня 2012, 07:52

ShMariam писав:...То просто з ними багато проблем. Але мусимо саме шашлики, а не сардельки, бо:
о.Олег писав:шашлики форева!!
Зображення
:pardon: ...

е-е-е - я грішний не аж так вірую в шашлики :)
(по секрету: мій смайл їсть саме сардельки - придивіться :) )
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 25 квітня 2012, 08:16

Не хочу нікого розчаровувати, але якщо до п'ятниці не вирішиться проблема з мангалом і шампурами, будем їсти сардельки на прутиках.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення о.Олег » 25 квітня 2012, 09:43

ShMariam писав:Не хочу нікого розчаровувати, але якщо до п'ятниці не вирішиться проблема з мангалом і шампурами, будем їсти сардельки на прутиках.

універсальна штука ті сардельки. Їх і у Піст можна їсти. А деякі їх види можна давати їсти важким грішникам за покуту... Універсальна штука ті сардельки, універсальна
:)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення Just_me » 25 квітня 2012, 10:14

о.Олег писав:сардельки. Їх і у Піст можна їсти

І я так завжди кажу: Сьогодні п"ятниця, напевне треба купити сардельок :D
За покуту нікому, щоправда, не даю, :) але раз були в нас несмачні цукерки, то казала домашнім "Як будете нечемні, згодуємо вам всі ті цукерки". Нечемними були сестра та бабця...
Так що люди добрі, аби отець не наклав на нас покуту в вівторок сардельками напихатися, подумайте над своїми вчинками та шампури з мангалом знайдіть!
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 25 квітня 2012, 17:13

:D
ShMariam писав:Крім того, хоч як я хвалилася, що мені недалеко йти і буде неважко - як порахувала скільки мушу нести (особливо, м'ясо)... зрозуміла, що сама не донесу. Хтось з хлопців мусить допомогти ( в приваті скажу куди під'їхати).
Ніхто так і не зголосився...
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
brat Martyn
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 289
З нами з: 26 березня 2007, 13:10
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення brat Martyn » 25 квітня 2012, 19:00

Щось понести допомогти можу я, а от зі шашликами халепа... Їжа, як їжа, якщо хтось зготує - гарно, от і все. А сам в тому ділі розуміюсь десь трошки більше ніж на футболі, якого я взагалі і у будь-якому виді не любитель. За шомпури, принаймні маю кого поспитати, то поспитаю, а от з мангалом, боюсь то буде надто далеко везти.
© 1983-2013 Maryan Kachmar: Ето неловкое чуство..: коли дорослий світ до люті огидний, а дитиною залишатися не вихід.
Skype: m.s.kachmar; e-mail: [email protected]; або сайти: www.simport.org.ua, www.photography.kachmars.com

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 25 квітня 2012, 19:11

brat Martyn писав:Щось понести допомогти можу я, а от зі шашликами халепа... Їжа, як їжа, якщо хтось зготує - гарно, от і все. А сам в тому ділі розуміюсь десь трошки більше ніж на футболі, якого я взагалі і у будь-якому виді не любитель. За шомпури, принаймні маю кого поспитати, то поспитаю, а от з мангалом, боюсь то буде надто далеко везти.

А будете вміти прилаштувати їх без мангалу і спеціально пристосованого місця? (часом цеглу кладуть, але ж ми її не будемо везти. :) А каміння (багато, великого) в тому районі нема.)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
brat Martyn
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 289
З нами з: 26 березня 2007, 13:10
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення brat Martyn » 25 квітня 2012, 19:19

було б добре про все початитись у лицекнижці або у скайпі, я не надовго вийду, а потім буду вдома і постійно десь біля мережі...
по телефону погоджусь на різні варіанти за умови номеру, що починується на 067, 068, 096, 097, 098... але не -063, 093, 050, 066, 095, 099 бо на довго - дико дорого.
© 1983-2013 Maryan Kachmar: Ето неловкое чуство..: коли дорослий світ до люті огидний, а дитиною залишатися не вихід.
Skype: m.s.kachmar; e-mail: [email protected]; або сайти: www.simport.org.ua, www.photography.kachmars.com

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення andrey s. » 25 квітня 2012, 20:04

Йой))))) :) , хай Вам Львівяни буде соромно, я спитав за мангал з шампурами, мав аж три варіанта...
От спеціально вибрав самий тяжчий мангал(по вазі, як мішок картоплі важить, 60 кг.)), буду його на своїх не молодих плечах перти в поїзді, щоб вас (особливо Маріанну) совість мучила))))))))))))
:D , я жартую, все ОК..за мангал домовився і привезу його, без проблем, він майже невагомий...і плечі ще не старі :wink: .
Мар'яно, будь спок, спи спокійно ...
Але дивись кота мертвого не замаринуй...(хоча..я не сильно тим журюсь, в житті і "котячий" досвід стане в нагоді))))))
:oops:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
brat Martyn
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 289
З нами з: 26 березня 2007, 13:10
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення brat Martyn » 25 квітня 2012, 20:45

Шампури за мною, так що, щоб вже не так було важко.. . а, може, Ви пару цегел привезете і мангал ми все таки в дерні викопаємо? Простіше, натуральніше, екзотичніше, а головне результат майже один і той же...

Я вже не одноразово бував на форумівках, але щоб така пишнота була, при чому форумівки якби і не церковні зовсім... а тут навіть мангал з Франківська, я вже про самі шашлики мовчу.
© 1983-2013 Maryan Kachmar: Ето неловкое чуство..: коли дорослий світ до люті огидний, а дитиною залишатися не вихід.
Skype: m.s.kachmar; e-mail: [email protected]; або сайти: www.simport.org.ua, www.photography.kachmars.com

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення о.Олег » 25 квітня 2012, 21:17

Молитовники візьміть - перед посиденьками пропоную помолитися Молебен або Акафіст до Богородиці: не йде мені шашлик отак просто, пожалійте :)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення о.Олег » 25 квітня 2012, 21:18

а Прочанка буде?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 25 квітня 2012, 21:21

brat Martyn писав:Шампури за мною, так що, щоб вже не так було важко.. . а, може, Ви пару цегел привезете і мангал ми все таки в дерні викопаємо? Простіше, натуральніше, екзотичніше, а головне результат майже один і той же...
Мангал ніби легший. :)
А як щодо розпалювання вогнища в мангалі і без нього? В мангал хіба можна класти звичайний хмиз (не бачила такого :pardon: і взагалі не спец в таких справах)?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 25 квітня 2012, 21:22

о.Олег писав:Молитовники візьміть - перед посиденьками пропоную помолитися Молебен або Акафіст до Богородиці: не йде мені шашлик отак просто, пожалійте :)

Обов'язково.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
brat Martyn
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 289
З нами з: 26 березня 2007, 13:10
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення brat Martyn » 25 квітня 2012, 21:22

о.Олег писав:Молитовники візьміть - перед посиденьками пропоную помолитися Молебен або Акафіст до Богородиці: не йде мені шашлик отак просто, пожалійте :)


Оце тема!!! Вибиремо собі найкрутіше поганське капище і разом із шашличком і його молитвою покропимо, щоб дідьки встряхнулись :) :good:
© 1983-2013 Maryan Kachmar: Ето неловкое чуство..: коли дорослий світ до люті огидний, а дитиною залишатися не вихід.
Skype: m.s.kachmar; e-mail: [email protected]; або сайти: www.simport.org.ua, www.photography.kachmars.com

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення Just_me » 25 квітня 2012, 21:42

Начиталася тут з вами. Ржунимагу :D
о.Олег писав:Прочанка буде?

Постарається :)
brat Martyn писав:але щоб така пишнота була

Ну, знаєте, десь форумівка за форумівкою, а в нас раз у 6 років 8)
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення andrey s. » 25 квітня 2012, 21:50

brat Martyn писав:
о.Олег писав:Молитовники візьміть - перед посиденьками пропоную помолитися Молебен або Акафіст до Богородиці: не йде мені шашлик отак просто, пожалійте :)


Оце тема!!! Вибиремо собі найкрутіше поганське капище і разом із шашличком і його молитвою покропимо, щоб дідьки встряхнулись :) :good:

Ви квапите події)))))))) :)
Можливо.... , ай, буде як буде, головне щоб були головні діючі особи цього дійства, ми, а Бог закерує як ми спроможні здюжити..
Справді, початок це ...,щоб у всіх бажаючих не змінилися обставини і не було неочікуваних сюрпризів, і можливо(У Бога все можливо :pardon: ) , щоб ті хто не мав наміру прийти, в наслідок обставин, щоб вони змінились і вони прийшли(якщо це навіть не обставини, а бажання, чи проста сміливість додалась)
Давайте за це помолимось, будласка..
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ


Повернутись до “Знайомства”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей