Форумівка

пропозиція дружити, познайомитись ближче в приватному спілкуванні

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Форумівка

Повідомлення Володимир85 » 18 липня 2011, 20:18

Шановні форумчани
В житті кожного з нас важливе якісне спілкування на духовні питання, питання, як краще жити, що в собі розвивати для покращення тощо. Таке спілкування змінює життя.
На форумі є таке спілкування та хотілось би ще живого.
Можливо таке питання вже розглядалося тут.
Можна було б раз в 1-2 місяці проводити такі зустрічі, наприклад у Львові. Дисклокацію можна було б змінювати при потребі чи бажанні форумчан :) При розмові визначили б формат зустрічі, місце і т.д. Можна було б під кожну зустріч придумати основну тему для спілкування, організаторів, хто має до цього орагнізаторські здібності і досвід проведення таких зустрічей, щоб все проходило добре.
Що скажете? Нехай прийде хоч і 2 людини, це вже :Yahoo!: добре
Востаннє редагувалось 19 липня 2011, 10:57 користувачем Володимир85, всього редагувалось 4 разів.
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Зустріч

Повідомлення Вова » 18 липня 2011, 20:39

Пробуйте, може получиться. :good: Пробував таке саме зробити у нас (на "Джерелі") хоч раз у рік, на природі, щось не дуже було бажаючих.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: Зустріч

Повідомлення Володимир85 » 18 липня 2011, 20:46

скільки би не було, і то вже добре :Yahoo!:
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Зустріч

Повідомлення ShMariam » 18 липня 2011, 20:48

Думаю, краще це була б неділя. Напр., 2-га неділя місяця.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: Зустріч

Повідомлення Володимир85 » 18 липня 2011, 20:51

я за, щоб це була 2-га неділя місяця.
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Зустріч

Повідомлення ShMariam » 18 липня 2011, 20:59

Зустрітися можна де завгодно, але куди потім йти?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: Зустріч

Повідомлення Володимир85 » 18 липня 2011, 21:01

це слід обговорити, а поки пропоную подумати всім над цим питанням, до другої неділі серпня час є)
можна спитати тих, хто вже має досвід таких зустрічей. Можна обмінятись телефонами в приватних повідомленнях :) для покращення контакту :)
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Зустріч

Повідомлення Georgij » 18 липня 2011, 21:04

може тему і формат визначити на форумі? Будь-яка неділя на славу Божу підходить, якщо це принесе добрі плоди, можливо повязані з апостолятом завдяки інтернету
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Зустріч

Повідомлення ShMariam » 18 липня 2011, 21:07

Шевченківський гай, під церквою.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Зустріч

Повідомлення ShMariam » 18 липня 2011, 21:07

Georgij писав:може тему і формат визначити на форумі? Будь-яка неділя на славу Божу підходить, якщо це принесе добрі плоди, можливо повязані з апостолятом завдяки інтернету

П. 1 Знайомство....
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: Зустріч

Повідомлення Володимир85 » 18 липня 2011, 21:09

думаю так само, як Ви, Георгію та Мар’яно :)
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Зустріч

Повідомлення Georgij » 18 липня 2011, 21:17

Можем і приємно порозчаровуватись, адже втратиться якась конфіденційна таїнственнісь форуму, думаю кожен уявляє один одного не так як є насправді, :) . Не боїтесь? :)
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: Зустріч

Повідомлення Володимир85 » 18 липня 2011, 21:20

думається, що живе спілкування вартніше, ну то особисто для мене так)
звук має силу :)
а розчарування не повинно бути :)
Востаннє редагувалось 18 липня 2011, 22:01 користувачем Володимир85, всього редагувалось 1 раз.
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Зустріч

Повідомлення Georgij » 18 липня 2011, 21:43

ShMariam писав:Шевченківський гай, під церквою.


При такій справі мав би бути священник :)

П.1 Молитва на початок
П.2 Знайомство
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Зустріч

Повідомлення ShMariam » 18 липня 2011, 21:48

П. 3 Знайомство
П. 4 Знайомство.... :D
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: Зустріч

Повідомлення Володимир85 » 18 липня 2011, 21:48

думаю, годину визначимо вже перед зустріччю? напевно виявлять бажання приїхати не львівяни, скажуть коли їм буде зручно
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Зустріч

Повідомлення Georgij » 18 липня 2011, 22:06

Де двоє або троє.... :Yahoo!: Хай це почитають ще вірні форумчани, може будуть ще якісь пропозиці, а саме головне-мета, щоб не було просто- по-молодєцкі :) вибачайте, що так пишу
А що всілякій справі початком є слово і всьому, що починається, рада передує,

хотів би прочитати комент когось з отців :)
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Зустріч

Повідомлення andrey s. » 18 липня 2011, 22:45

Друзі,,цікава пропозиція.Буду радий підтримати.
Наприклад мені було би цікаво.
І погоджуюсь,що було би не погано,якби був отець.А ще краще,щоб збір був у якісь Церкві.Суть в тому,щоб разом бути на Службі Божій,а потім спілкування.
Я не знаю,як це може нашкодити,навіть не уявляю.(це ж не зустріч з дівчиною з якою познайомився в неті,з наміром одружитись.Типа,йдеш і думаєш,а ось вона пожартувала і дала не своє фото :D ).
Було би дуже непогано,якби визначили тему зустрічі і все таке.(як пропунував п.Володимир).
Правда,є одне но.Добре Вам Львівянам,а я з Франківська.(це не є проблемою,просто потрібно щоб домовленність була заздалегідь.У Львові я маю де зупинитись)
Одним словом,я не проти,а навіть буду радий,коли запросите....
Дякую..
Доречі,треба у отця(нашого,майже единого.) роспитати,можливо би зустрілись, якось щоб це стосувалось Віра і Світло.Поспілкувались з людьми які потребують уваги.
Треба срочно брати о.Олега в полон :) .Отче,Ви згідні здатись в полон?? :)
Я про організацію зустрічі і решта(ну Вам видніше,у мене нема досвіду з цим).
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Зустріч

Повідомлення ShMariam » 18 липня 2011, 22:53

andrey s. писав:А ще краще,щоб збір був у якісь Церкві.Суть в тому,щоб разом бути на Службі Божій,а потім спілкування.

В гаю Служба Божа на 11.00. Трошки ранувато. Може краще кожен піде в свою церкву, а потім збір десь між 14.00 - 16.00? Все залежить від того, коли зможуть приїхати нельвівські.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Зустріч

Повідомлення Just_me » 18 липня 2011, 23:08

Таааак.... Тільки не баньте мене одразу... :D
Нікому не приходила думка зустрітися просто в якийсь із чудових літніх вечорів, не обов"язково ж в неділю. В кав"ярні. Повірте, зусріч вийшла б милою, в неформальній атмосфері і ні до чого не зобов"язуючою... Досвід підказує. У мене так навіть лекції і семінари проводили, досі згадую з приємністю :) .
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Зустріч

Повідомлення andrey s. » 18 липня 2011, 23:17

ShMariam писав:
andrey s. писав:А ще краще,щоб збір був у якісь Церкві.Суть в тому,щоб разом бути на Службі Божій,а потім спілкування.

В гаю Служба Божа на 11.00. Трошки ранувато. Може краще кожен піде в свою церкву, а потім збір десь між 14.00 - 16.00? Все залежить від того, коли зможуть приїхати нельвівські.

У мене є ідея,правда мушу попередьньо спитати дозволу.Якщо би вийшло,то ще мали би місце для зустрічі,і Церква під боком,і центр Львова.(потім можна було би,якби не Львівський ,був не один я ,щоб Ви Львівяни потім коротко ознайомили нас зі центром Львову.Прогулялись на завершення зустрічі по Львову.)
А монастир Онуфрія як Вам???Там Церква старовинна.
І всетаки,було би супер,якби всі разом пішли до Храму.Думаю нічого страшного не станеться,якщо хтось піде до Греко-Католицького Храму,якщо навіть зазвичай звикли ходити до іншого.Хіба це суть.А у кого якісь проблеми з цим,нічого страшного,зустрінеться з рештою після Служби.(но я не вірю,що це стане проблемою для когось,навіть для протестантів.Так би хотілось щоб разом.. :) ,а потім все решта,і прогулянки,і Львівська кава,і все,що більшість захоче.Отець Олег,міг би навіть співслужити.Ну цеж кльово.
Що думаєте???
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Зустріч

Повідомлення ShMariam » 18 липня 2011, 23:26

А чому саме св. Онуфрія? Напр., церква Андрія - ще більше в центрі Львова. :) Я б сказала, найгарніша церква в нашому місті, :) правда, не у візантійському стилі.

Все залежить від того, на котру годину можуть приїхати з інших міст. Не знаю, коли в Онуфрія, а в Андрія остання ранішня Сл. Божа на 12.00.

P.S. Треба врахувати, що о.Олег має відслужити в себе на парафії.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Зустріч

Повідомлення andrey s. » 18 липня 2011, 23:40

ShMariam писав:А чому саме св. Онуфрія? Напр., церква Андрія - ще більше в центрі Львова. :) Я б сказала, найгарніша церква в нашому місті, :) правда, не у візантійському стилі.

Все залежить від того, на котру годину можуть приїхати з інших міст. Не знаю, коли в Онуфрія, а в Андрія остання ранішня Сл. Божа на 12.00.

P.S. Треба врахувати, що о.Олег має відслужити в себе на парафії.

Та не проблема де,і доречі так само як коли,тобто не обовязково щоб в Неділю.
Доречі,є варіанти: Гошів молодіжна проща 24(на день незалежності.),або навіть можна на добу з ночівлею,наприклад в Крехові в монастирі.(там є умови,гостьовий будиночок,місця всім хватить.Там ігумен дуже добрий,)
Головне домовитись всім,щоб кожен сказав свою думку,я такий хлопець,що пристосуюсь під когось,навіть Львівського.Тобто я готовий до компромісів,лиш би Вам було добре...
Але потрібна думка всіх,ми не можем вирішити за всіх.(потрібно,а навіть дуже корисно,щоб в житті здибались.Наприклад Дивен Світ,вони знають один одного в житті,а ми що,не годні цього??)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: Зустріч

Повідомлення Володимир85 » 19 липня 2011, 07:32

Створюю опитування, хай всі висловлять свою думку, де краще зустрітись.
Годину врахуємо, щоб підходила всім, особливо прислухаючись до не львівських.
Чекаємо на відповідь отців і їх думки із приводу зустрічі та її організації:)
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Зустріч

Повідомлення Georgij » 19 липня 2011, 07:40

andrey s. писав:Доречі,є варіанти:Гошів молодіжна проща 24(на день незалежності.),або навіть можна на добу з ночівлею,наприклад в Крехові в монастирі.(там є умови,гостьовий будиночок,місця всім хватить.Там ігумен дуже добрий,)
Головне домовитись всім,щоб кожен сказав свою думку,я такий хлопець,що пристосуюсь під когось,навіть Львівського.Тобто я готовий до компромісів,лиш би Вам було добре...
Але потрібна думка всіх,ми не можем вирішити за всіх.(потрібно,а навіть дуже корисно,щоб в житті здибались.Наприклад Дивен Світ,вони знають один одного в житті,а ми що,не годні цього??)


:Bravo: :good: це би було незобутньо :)
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Зустріч

Повідомлення ShMariam » 19 липня 2011, 08:44

По-перше, хай зголосяться іногородні. Бо здається мені, що це буде один тільки Андрій. Зголошуйтесь! :wink:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: Зустріч

Повідомлення Володимир85 » 19 липня 2011, 08:45

так, в Гошеві чи іншому монастирі було б чудово організувати.
Думаю, перше слід зустрітись і познайомитись, а в розмові вже це питання вияснити про поїзки, прощу, тощо.
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Зустріч

Повідомлення ShMariam » 19 липня 2011, 08:50

До речі, ця неділя - перший день посту. Це буде якось заважати (в неділю не постимо, бо греко-католики)?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Зустріч

Повідомлення Georgij » 19 липня 2011, 08:58

ShMariam писав:По-перше, хай зголосяться іногородні. Бо здається мені, що це буде один тільки Андрій. Зголошуйтесь! :wink:

То я на Львівському форумі :shock: ?, жартую, іногородній не тільки Андрій, me to :)
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Зустріч

Повідомлення ShMariam » 19 липня 2011, 09:04

Georgij писав:
ShMariam писав:По-перше, хай зголосяться іногородні. Бо здається мені, що це буде один тільки Андрій. Зголошуйтесь! :wink:

То я на Львівському форумі :shock: ?, жартую, іногородній не тільки Андрій, me to :)

Ой, вибачте :oops:

Просто з постійних іногородніх і таких, що живуть не дуже далеко від Львова, можна перерахувати на пальцях однієї руки. П'ятеро, здається.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281


Повернутись до “Знайомства”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей