Виставка тіл померлих людей

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Виставка тіл померлих людей

Повідомлення Just_me » 18 вересня 2012, 12:36

Georgij писав:в Івано-Франківську монашество вийшло протестувати проти показу фільму "Код Давінчі". а як ви відреагували на цей фільм? чи не зухвалий він?

Я так розумію, це запитання до мене.... Я трохи розчарую, я не бачила цього фільму, ніколи нічого про нього не читала, не знаю його сюжету ані теми, на яку він знятий, тільки чула про нього купу відгуків і те, що він наче б-то антихристиянський. Я нічого про це не знаю і не можу судити, бо маю такий пунктик ніколи не дивитися фільмів, які дивляться всі, не читати книг, які всі читають. Тому я не бачила жодного фільму про Джеймса Бонда, ані Матриці, ані Діамантової руки, ані Гаррі Поттера, ані тим більше Коду да Вінчі. :) Отака я маргіналка :P
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Виставка тіл померлих людей

Повідомлення о.Олег » 18 вересня 2012, 13:02

Just_me писав:
Georgij писав:в Івано-Франківську монашество вийшло протестувати проти показу фільму "Код Давінчі". а як ви відреагували на цей фільм? чи не зухвалий він?

Я так розумію, це запитання до мене.... Я трохи розчарую, я не бачила цього фільму, ніколи нічого про нього не читала, не знаю його сюжету ані теми, на яку він знятий, тільки чула про нього купу відгуків і те, що він наче б-то антихристиянський. Я нічого про це не знаю і не можу судити, бо маю такий пунктик ніколи не дивитися фільмів, які дивляться всі, не читати книг, які всі читають. Тому я не бачила жодного фільму про Джеймса Бонда, ані Матриці, ані Діамантової руки, ані Гаррі Поттера, ані тим більше Коду да Вінчі. :) Отака я маргіналка :P

якщо ж про "Код..." - просто багато галасу про недужефільм. І виступи того роду, про які пише Георгій, розрекламували цю сумнівщину краще будь-яких рекламних агенств.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Виставка тіл померлих людей

Повідомлення andrey s. » 18 вересня 2012, 13:04

о.Олег писав:
Just_me писав:
Georgij писав:в Івано-Франківську монашество вийшло протестувати проти показу фільму "Код Давінчі". а як ви відреагували на цей фільм? чи не зухвалий він?

Я так розумію, це запитання до мене.... Я трохи розчарую, я не бачила цього фільму, ніколи нічого про нього не читала, не знаю його сюжету ані теми, на яку він знятий, тільки чула про нього купу відгуків і те, що він наче б-то антихристиянський. Я нічого про це не знаю і не можу судити, бо маю такий пунктик ніколи не дивитися фільмів, які дивляться всі, не читати книг, які всі читають. Тому я не бачила жодного фільму про Джеймса Бонда, ані Матриці, ані Діамантової руки, ані Гаррі Поттера, ані тим більше Коду да Вінчі. :) Отака я маргіналка :P

якщо ж про "Код..." - просто багато галасу про недужефільм. І виступи того роду, про які пише Георгій, розрекламували цю сумнівщину краще будь-яких рекламних агенств.
З повагою, о.Олег

точно...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Виставка тіл померлих людей

Повідомлення Georgij » 18 вересня 2012, 13:05

Just_me писав: Тому я не бачила жодного фільму про Джеймса Бонда, ані Матриці, ані Діамантової руки, ані Гаррі Поттера, ані тим більше Коду да Вінчі. :) Отака я маргіналка :P

Я так само не бачив, значить я маргінал? :) (не здогадувався) просто надто часто траплялися статті в безлічі видань про виставку нами помянуту, і це якраз не випадок, як з фільмами яких не дивимось, а з тих реклам та статей побачив надто багато небажаного, та й ви певне теж...
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Виставка тіл померлих людей

Повідомлення Georgij » 18 вересня 2012, 13:09

о.Олег писав:якщо ж про "Код..." - просто багато галасу про недужефільм. І виступи того роду, про які пише Георгій, розрекламували цю сумнівщину краще будь-яких рекламних агенств.
З повагою, о.Олег

Згідний, але я тоді вірив, що це якось вплине на владу, на свідомість тих, хто вважав себе християнином і на чіткій позиції щодо навіть реклами, в якій шокувало всіх зображення Ісуса в обіймах жінки... Маємо приклад, коли тепер мусульмани ремствують через наступну образу їх релігійних почуттів через образливий фільм, навіть відмовляться від ютуба.
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Виставка тіл померлих людей

Повідомлення о.Олег » 18 вересня 2012, 13:29

Georgij писав:... шокувало всіх зображення Ісуса в обіймах жінки...

розумію всю складність, але не думаю, що варта повертатися до того, що ми вже пройшли (і проходять все ще мусульмани) і поряд з тим, що хтось-там використовує "Ім`я, що вище над всяке ім`я", християнин нмсд має з одного боку розуміти, що це "тезка"/підробка (і не заборониш таке творити), а не Ісус Христос, й, другий крок, навчитися використати навіть таке нездорове зацікавлення піплса (що "все схаває") для Проповіді Бога Істиного, для навернення до Бога, що "так полюбив світ, що Сина Свого Єдинородного Дав..."
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Виставка тіл померлих людей

Повідомлення Georgij » 18 вересня 2012, 14:42

о.Олег писав:.... другий крок, навчитися використати навіть таке нездорове зацікавлення піплса (що "все схаває") для Проповіді Бога Істиного, для навернення до Бога, що "так полюбив світ, що Сина Свого Єдинородного Дав..."
З повагою. о.Олег

Для того і є прийняття або неприйняття чогось, тільки от чи завжди мовчки?
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Виставка тіл померлих людей

Повідомлення о.Олег » 18 вересня 2012, 15:45

Georgij писав:
о.Олег писав:.... другий крок, навчитися використати навіть таке нездорове зацікавлення піплса (що "все схаває") для Проповіді Бога Істиного, для навернення до Бога, що "так полюбив світ, що Сина Свого Єдинородного Дав..."
З повагою. о.Олег

Для того і є прийняття або неприйняття чогось, тільки от чи завжди мовчки?

ні - в жодному разі не говорю про мовчки. Говорю про напрямленість, ціль мовлення. В випадку, який дали Ви, ціллю було... що? Можливо я не вловлюю якогось глибшого сенсу, тому прошу мене виправити, поглибити: протест, заборона показу?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Виставка тіл померлих людей

Повідомлення Georgij » 19 вересня 2012, 08:09

о.Олег писав:В випадку, який дали Ви, ціллю було... що? Можливо я не вловлюю якогось глибшого сенсу, тому прошу мене виправити, поглибити: протест, заборона показу?
З повагою, о.Олег

протест, заборона показу
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Виставка тіл померлих людей

Повідомлення о.Олег » 19 вересня 2012, 09:45

Georgij писав:
о.Олег писав:В випадку, який дали Ви, ціллю було... що? Можливо я не вловлюю якогось глибшого сенсу, тому прошу мене виправити, поглибити: протест, заборона показу?
З повагою, о.Олег

протест, заборона показу

тобто і Ви і я грішний однаково розуміємо :(
просто як на мене, протестувати, забороняти і безсенсовно в сучасному світі і... як на Християнство - надто мало ("...ось Я посилаю вас як овець серед вовків... ідіть і проповідуйте... христячи...")
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Виставка тіл померлих людей

Повідомлення ShMariam » 19 вересня 2012, 23:04

Тему розділила. Все, що стосується нової "сенсації" тут: viewtopic.php?f=3&t=2831
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Наталка Мостовенко
новик
новик
Повідомлень: 12
З нами з: 10 жовтня 2012, 09:15
Звідки: Павлоград, мешкаю у Харкові

Re: Виставка тіл померлих людей

Повідомлення Наталка Мостовенко » 11 жовтня 2012, 12:55

ShMariam писав: Якщо йдеться про використання трупів в навчальних цілях - будь-ласка, скільки завгодно.

Я була в анатомічному музеї при Дніпропетровській медакадемії.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Виставка тіл померлих людей

Повідомлення andrey s. » 11 жовтня 2012, 20:40

Наталка Мостовенко писав:
ShMariam писав: Якщо йдеться про використання трупів в навчальних цілях - будь-ласка, скільки завгодно.

Я була в анатомічному музеї при Дніпропетровській медакадемії.

І ... ? Які відчуття ?
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Наталка Мостовенко
новик
новик
Повідомлень: 12
З нами з: 10 жовтня 2012, 09:15
Звідки: Павлоград, мешкаю у Харкові

Re: Виставка тіл померлих людей

Повідомлення Наталка Мостовенко » 12 жовтня 2012, 08:44

andrey s. писав:І ... ? Які відчуття ?

довго не могла вживати консервовані шампіньйони - вони мені нагадували за коліром експонати.


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей