Знаки кінця часів

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
ірця123
дописувач
дописувач
Повідомлень: 75
З нами з: 13 листопада 2009, 23:41
Звідки: Тернопіль

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ірця123 » 21 жовтня 2012, 08:44

ShMariam писав:Та суть в тому, що ніби досліджено(М. Маріїн), що те, що буде на руці, має впливати на мозок. Як? Невідомо. Інакше не було би сенсу боятися тих чіпів. Та й їх би так не боялися, якби їх не вживлювали саме туди, де має бути "знак звіра" - люди роблять відповідні висновки.


Цілком погоджуюсь з такою думкою. Це вже сліпим треба бути щоб те заперечувати: чіпи вже вживляють у світі. А штрих-код з трьома 6 (сетами) - то, як на мене, явний признак печаті. В одній книжці знайшла цікаву думку: апокаліпсис писався на грецькій мові а грецьке слово "χαρασσω" буквально означає "провести глибокі прямі лінії , вирізати їх , надряпати." А слово "χαραγμα" в нашій мові перекладено як печать ( начертание) спільнокореневе зі словами " подряпина, стовп, смуга, риска" В англійському слові "bar-code" (штрих-код) слово "bar"в перекладі - брусок, стержень, смужка, стовп, решітка, перегородка.
В Біблії в англійській мові в "знак звіра" вжито як MARK - що однаково вживається в контексі "маркувати товари" і "клеймити тварин"

Між іншим, дуже багато цікавих речей зібрано в цьому блозі: http://suchasnysvit.blogspot.com/2012/1 ... st_16.html Зокрема те, як чіп віддає "команди" головному мозку.
Боже, Ти-Бог мій. Тебе шукаю пильно. Тебе душа моя прагне.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrivovk » 22 жовтня 2012, 21:30

Под видом "вакцинации" - подготовка к чипированию всех http://www.youtube.com/watch?v=WZ6fHdNQjOs
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrey s. » 22 жовтня 2012, 22:11

andrivovk писав:http://www.youtube.com/watch?v=WZ6fHdNQjOs

Йой..., йой лудоньки...шо сі діє. Супостати нападають, жити не дають, купляти і продавати не дають, гидоту на лоба ліплют.., ну скажіт...як ся маю розчесувати коли та гидота на лобі ? Га... ? , як в неділю до Церкви піти коли та мюкросхема з голови торчит..., щоб сосіди сі сміяли ???, чи що ще до біди. Вчера голова колгоспу казав що корові моїй щось в задницю запхає..., ая..ая.. то ще поза того року піп на проповіди казав...за якогось Апокаліпсиса згадував. То все комуняки винні.
.................
І це я на повному серйозі, тобто це моє відношення. Якось задумайтесь в чому приймаєте участь . Боячись і шукаючи вихід, бажаючи врятуватись, вберегтись, попередити інших...., тим самим сповнюєте те що мусить статись. Ось вже сказали що в пеклі будуть горіти хто паспорт отримає, Ісуса як Юда зрадимо. (що само по собі є дуже небеспечно... з уст простих смертних ). Страх..., надто велика спокса щоб нею хтось не скористався. А скільки на цьому зароблять (хоч це саме менше зло ) , а скільки на цьому Душ зведуть..., то я вже і рахувати до скількох не вмію.
Справді....., як програма якась.., на самознищення Душевне (я жахнувся скільки того бреду в інтернеті. Тільки сьогодні взнав як все запущено ).
А шо..., дуже зручно. Можна грішити хоч куда, Церква то умовно - символічна назва і з Нового Завіту тільки Откровення (дуже виборочно ) правда.., решта понаписували у Ватикані і повиривали, правду утаїли. Головне за чіп думати, проти нього висловлюватись, якщо чіпа не буде то в раю як піть - дать, 100 пудово в Книзі Життя записаний будеш (гріхи спишуться, навіть Гомосексуалізм дрібниці . Головне щоб чіпа в зад.... ( ой..в лобі :oops: ) не було .
...........
Так що краще я мультік про Фантіка ( Слоненятко ) подивлюсь. Доречі (для тих хто знає про що кажу, їм вже напевне під 30 -40 років ). Ну так ось, дивився з внуком моєї хресної мами..., і він сказав : От дурна мавпа, краще би сама той банан зїла ( там чарівний плід мався на увазі ) , і стала самою головною там.... . От це є " Знаки кінця часів ".
А Ви кажите мікрусхеми в лобі.
:oops:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 22 жовтня 2012, 23:39

andrey s. писав:І це я на повному серйозі, тобто це моє відношення. Якось задумайтесь в чому приймаєте участь . Боячись і шукаючи вихід, бажаючи врятуватись, вберегтись, попередити інших...., тим самим сповнюєте те що мусить статись. Ось вже сказали що в пеклі будуть горіти хто паспорт отримає, Ісуса як Юда зрадимо. (що само по собі є дуже небеспечно... з уст простих смертних ). Страх..., надто велика спокуса щоб нею хтось не скористався. А скільки на цьому зароблять (хоч це саме менше зло ) , а скільки на цьому Душ зведуть..., то я вже і рахувати до скількох не вмію.
Справді....., як програма якась.., на самознищення Душевне ...

Справді перебільшення є, і як і в будь-якій (абсолютно будь-якій!) справі є фанатики, які можуть будь-що довести до абсурду, а що гірше - виставити себе на посміховисько, через що тверезомислячі люди будуть дивитися на ту справу з підозрою. Я бачу велику користь з того, що про "печать звіра" та інші знаки кінця часів говорять, бо попереджений - значить захищений. Хай людина ніколи не бере в руки Святе Письмо, "плаває" в тому, що вчить Церква, але вона знає про число 666, про "печать звіра", про Антихриста. І хай не вона, а її діти, а краще пра-пра-...правнуки :) будуть готові до того, що прийде Антихрист і заставить поставити свою "печать", вони її "впізнають" і будуть знати про наслідки.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Michail » 23 жовтня 2012, 15:39

Я надіюсь, що то не в наш час буде. А ще вірю в обіцянку Божу, що своїх вірних Він захистить.
(А на рахунок важливості останніх знаків, то якщо б не було потрібно ,автор Одкровення про них не писав би).


Чисто для загального ознайомлення додам такі речі, бо сьогодні натрапив на них, не шукаючи спеціально:


«Сейчас стали ставить микрочипы под кожу. К нам приезжала женщина из Красноярска. У неё в руке был чип. Она стала слышать голоса, которые отдавали ей приказы. Она нашла старца, который ей объяснил, что это из-за чипа; она его вырезала, и все прошло». Источник: http://pressa.irk.ru/sm/2005/06/002001.html


«Великий Афонский Старец нашего времени Паисий (скончался в 1994 г.) говорил: «Если кто примет новый паспорт со штрих-кодом или карточку с тайными тремя шестёрками, с идентификационным номером, тот потеряет Благодать Божию, и энергия бесовская вселится в него».

Абрикос1
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 23 жовтня 2012, 12:44

ЗУ "Про єдиний демографічний реєстр" Чому мовчимо?

Повідомлення Абрикос1 » 25 жовтня 2012, 23:38

Верховна Рада прийняла ЗУ "Про єдиний демографічний реєстр".
Якщо підпише президент, то уже зовсім скоро при подачі документів на отримання нового паспорта (причому як внутрішнього так і закордонного) будемо здавати відбитки пальців, тобто з нас роблять потенційних злочинців. А в сам паспорт буде вмонтований електронний чип, за яким можна буде визначити наше місцезнаходження. Єдиний демографічний реєстр стане величезною базою даних, де будуть систематизовано вноситись відомості про кожного з нас. Чому мовчить моя Греко-Католицька Церква? :Search: Свій протест висловили громадські організації, УПЦ МП (як би ми до них не відносилися, але ж не мовчать!), а ми??? Чи не гарна нагода всім православним і католицьким церквам виступити проти цього в унісон, монолітно, а від цього ще голосніше? Адже, якщо тихенько "проковтнемо" цього разу, то незабаром так же тихенько вони зможуть зробити електронний паспорт універсальним документом кожного громадянина. Невже не бачимо закономірності: спочатку наше ім"я, дане при хрещенні замінюють на цифру (ІПН), потім реєстр і електронні паспорта , далі - під благими намірами (боротьба з злочинністю, корупцією, бандитизмом і просто для зручності) перейдемо на виключно безготівкові відносини. І нарешті згадуємо пророцтво від Св. Івана Богослова: «великим і малим, багатим і вбогим, вільним і рабам буде дано знамено на їхню правицю або їхні чола, щоб ніхто не міг ані купити, ані продати, якщо він не має знамена ймення звірини, або числа ймення його :evil: …»
Навіть якщо вважаємо цей закон рушієм прогресу і не бачимо тут ніякої «містичної» складової, то виступімо проти цього хоча б тому, що нас банально хочуть помітити, як худобу, а з іншого боку – невідомо в чиї руки може потрапити така унікальна база даних всіх українців і як ці руки можуть наші дані використати.
З повагою
Микола

Абрикос1
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 23 жовтня 2012, 12:44

Чому мовчить моя Церква?

Повідомлення Абрикос1 » 27 жовтня 2012, 11:33

Модератори сайту, напевне вирішили, що ця тема більше стосується іншого форуму і "перекинули" її в "знаки кінця часів". Тому трохи переформатую запитання, бо я власне і хотів зробити акцент не на так на пророцтві св. Івана Богослова про кінець часів, як на тому, чому не бачимо реакції нашої Церкви на подібні резонансні події? На мою думку, розділ "Церква і Суспільство" буде актуальнішим за "Балачку". Отже:

Верховна Рада прийняла ЗУ "Про єдиний демографічний реєстр".
Якщо підпише президент, то уже зовсім скоро при подачі документів на отримання нового паспорта (причому як внутрішнього так і закордонного) будемо здавати відбитки пальців, тобто з нас роблять потенційних злочинців. А в сам паспорт буде вмонтований електронний чип, за яким можна буде визначити наше місцезнаходження. Єдиний демографічний реєстр стане величезною базою даних, де будуть систематизовано вноситись відомості про кожного з нас. Чому мовчить моя Греко-Католицька Церква? :Search: Свій протест висловили громадські організації, УПЦ МП (як би ми до них не відносилися, але ж не мовчать!), а ми??? Чи не гарна нагода всім православним і католицьким церквам виступити проти цього в унісон, монолітно, а від цього ще голосніше? Адже, якщо тихенько "проковтнемо" цього разу, то незабаром так же тихенько вони зможуть зробити електронний паспорт універсальним документом кожного громадянина, потім реєстр і електронні паспорта , далі - під благими намірами (боротьба з злочинністю, корупцією, бандитизмом і просто для зручності) перейдемо на виключно безготівкові відносини...
Навіть якщо вважаємо цей закон рушієм прогресу і не бачимо тут ніякої «містичної» складової, то виступімо проти цього хоча б тому, що нас банально хочуть помітити, як худобу, а з іншого боку – невідомо в чиї руки може потрапити така унікальна база даних всіх українців і як ці руки можуть наші дані використати...
З повагою
Микола

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Чому мовчить моя Церква?

Повідомлення andrey s. » 27 жовтня 2012, 13:01

Абрикос1 писав:Модератори сайту, напевне вирішили, що ця тема більше стосується іншого форуму і "перекинули" її в "знаки кінця часів". Тому трохи переформатую запитання, бо я власне і хотів зробити акцент не на так на пророцтві св. Івана Богослова про кінець часів, як на тому, чому не бачимо реакції нашої Церкви на подібні резонансні події? На мою думку, розділ "Церква і Суспільство" буде актуальнішим за "Балачку". Отже:

Верховна Рада прийняла ЗУ "Про єдиний демографічний реєстр".
Якщо підпише президент, то уже зовсім скоро при подачі документів на отримання нового паспорта (причому як внутрішнього так і закордонного) будемо здавати відбитки пальців, тобто з нас роблять потенційних злочинців. А в сам паспорт буде вмонтований електронний чип, за яким можна буде визначити наше місцезнаходження. Єдиний демографічний реєстр стане величезною базою даних, де будуть систематизовано вноситись відомості про кожного з нас. Чому мовчить моя Греко-Католицька Церква? :Search: Свій протест висловили громадські організації, УПЦ МП (як би ми до них не відносилися, але ж не мовчать!), а ми??? Чи не гарна нагода всім православним і католицьким церквам виступити проти цього в унісон, монолітно, а від цього ще голосніше? Адже, якщо тихенько "проковтнемо" цього разу, то незабаром так же тихенько вони зможуть зробити електронний паспорт універсальним документом кожного громадянина, потім реєстр і електронні паспорта , далі - під благими намірами (боротьба з злочинністю, корупцією, бандитизмом і просто для зручності) перейдемо на виключно безготівкові відносини...
Навіть якщо вважаємо цей закон рушієм прогресу і не бачимо тут ніякої «містичної» складової, то виступімо проти цього хоча б тому, що нас банально хочуть помітити, як худобу, а з іншого боку – невідомо в чиї руки може потрапити така унікальна база даних всіх українців і як ці руки можуть наші дані використати...

Ну і ... :pardon: , в чому проблема ? Справді не розумію .
Церква провадиться Духом Святим..., і коли буде потрібно ..., тільки тоді Вона ( з великої букви бо Божа Установа ) скаже своє Слово. Мова йде не за окремих священників якоїсь (любої ) конфесії, а саме за Пастирске Звернення. І будучи вірним УГКЦ ...., для мене решта зойків когось там, з інших конфесій .., є просто тим що чую, не більше. Господь мені дав кого маю слухати, і це очевидно.
Я не розумію одного, поясніть будласка . Яка мета цього, от цього Вашого допису , що на Вашу думку має відбуватись і як саме ? Яка має бути моя (наприклад ) реакція на ці події ? Проти кого має Церква виступити ?
Продовжу після Вашої відповіді (тільки прошу по можливості відповідати своїми словами, Обявлення не цитуйте , тільки розуміння його висловлюйте. Тобто щоб багатозначностей не було..просто на "хлопский розум " ).
Поясните ?
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

KiYr
початківець
початківець
Повідомлень: 47
З нами з: 06 січня 2011, 00:14

Re: Чому мовчить моя Церква?

Повідомлення KiYr » 27 жовтня 2012, 17:24

Дивні люди бувають.... Так в кожного є паспорт,приписка за місцем проживання,ідентифікаційний код-без цього всього на любу роботу не беруть,навіть кожний компютер і мобільний телефон мають тільки свої власні цифрові дані,за якими можна за лічені хвилини визначити,де знаходиться їхній користувач..то що і проти цього протестувати? А в майбутнбому кажуть навіть в супермаркетах будуть розплачуватись за допомогою відбитків власних пальців. І грошей паперових,пластикових карток,навіть гаманця не треба носити,бо палець завждим з собою. Від цього нікуди не дінешся і опір буде безглуздою дурницею в очах суспільства.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Чому мовчить моя Церква?

Повідомлення andrey s. » 27 жовтня 2012, 19:11

KiYr писав:Дивні люди бувають.... Так в кожного є паспорт,приписка за місцем проживання,ідентифікаційний код-без цього всього на любу роботу не беруть,навіть кожний компютер і мобільний телефон мають тільки свої власні цифрові дані,за якими можна за лічені хвилини визначити,де знаходиться їхній користувач..то що і проти цього протестувати? А в майбутнбому кажуть навіть в супермаркетах будуть розплачуватись за допомогою відбитків власних пальців. І грошей паперових,пластикових карток,навіть гаманця не треба носити,бо палець завждим з собою.

Так, це якесь забалванювання свого роду (на мою приватну думку ). Хто хоч чув за технології той знає реалії (я про обмеження свободи і ля..ля..ля.. ) .
Тут суть взагалі не у цьому. Технологія це тільки технологія і байдуже в яких вона руках.
Вся суть у тому як ті руки назве Церква, або вони самі назовуться. Розумієте..., на мою думку мусить бути індифікація самого звіра.., інакше нема сенсу коли це не свідомо. Саме розділення ще не настало, і я би тішився з цього приводу поки є можливість. Що мусить статись те станеться, і уникнути цього не вдасться. Чи хтось хоче звіра побороти ?
Ні..., цього не буде. Тут питання буде у тому коли звір виявиться, от тоді і настануть "веселі " часи. І маю дуже приватну думку з цього приводу, стосовно тих хто створює ажіотаж з цього приводу, про решта людей які тупо повторюють я не кажу. Ніхто не забув за хитрість лукавого, ну так я нагадаю.
Від цього нікуди не дінешся і опір буде безглуздою дурницею в очах суспільства.

Ні.., але тільки при одній умові, і це буде стосуватись тільки особистості.. війни не буде бо звір буде дюжий. Буде просто вбивство і мурдування Християн . Тобто якщо Церква дасть клич (саме яка на Петрі.., Якій дана обітниця і з Якою ми в Євхаристійному Єднанні.., а не дяді вася з пивзавода ), виявить звіра (буде проведена "лінія на піску " .. символічно ), тоді це для мене буде серйозно, і приводів для жартів вже не буде, смутні часи настануть для вірних. Але..., варто то пройти. У Святих треба вчитись, ЇХ терпінню, тут вся суть.
....................
Розумієте..., менше треба дивитись Голіудских фільмів..., де зло приходить і люди його перемагають.
Ато направду..., шо надумали..., щоб Обявлене не звершилось :x , самому перемогти звіра, типа обєднатись, ля..ля..ля, і нанести сокрушительний удар.
Народе, це Божа компетенція і Він з цим на раз - два впорається. Поміч Йому не потрібна , Він Всемогутній Бог, і кому пощастить дожити до того.., думаю це побачить во очі. Правда очей вірних Богу майже не залишиться, ось у чому штука.
Церкві треба вірити у цьому і покласти це на Неї, на Господа.
От таке то.
.............................
І взагалі.., знаєте, такі теми є шкідливі. Вони відволікають від Духовного, думки глобальні про люцтво і все таке, а от своїй Душі уваги менше, або і взагалі. Це реально з себе, що відбулось поки постала ця тема.
Треба журитись щоб в гріху не згинути, а не журитись Божою "роботою ". Ми надто нікчемні в порівнянні з НИМ.
А ще це називається : Покластись на Бога (свій кволий мозок не враховою у цьому тверженні . Тут Віра потрібна ).
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Tornado » 27 жовтня 2012, 20:40

Мене теж хвилює мовчання УГКЦ. Саме про "чіпи" і всю загрозу, яка несе глобалізація я запитував нашого Батька - Блаженнішого Святослава на сайті "Дивенсвіт", де була така спеціальна можливість для молоді. Писали, що протягом року має вийти аудіодиск з відповідями. Чекаю на неї...
І все ж таки МП активнішу займає позицію в питанні всієї загрози глобалізації і "чіпів".
Помилуй мене, Боже, помилуй мене, бо на Тебе надіється душа моя. (Пс. 56, 1)

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrey s. » 27 жовтня 2012, 21:09

Tornado писав:Мене теж хвилює мовчання УГКЦ. Саме про "чіпи" і всю загрозу, яка несе глобалізація я запитував нашого Батька - Блаженнішого Святослава на сайті "Дивенсвіт", де була така спеціальна можливість для молоді. Писали, що протягом року має вийти аудіодиск з відповідями. Чекаю на неї...
І все ж таки МП активнішу займає позицію в питанні всієї загрози глобалізації і "чіпів".

Це схоже з прислівям : На Бога надійся.., але сам не плошай ? Ви про це.
Бо в цьому випадку Церкву ставлю як Божу установу, яку лукавий не здюжить ( Обітниця Христова всім відома )
Хтось розуміє чого просить у Церкви ? Дії чи пояснення ? Дивіться..., як прийде час пожалкуємо що наполягали. А про пізно я не боюсь, покладу це на Бога. Вибір той не віддійметься НІ У КОГО..За незнав я не боюсь, бо коли взнаю завжди можу кинути , відмовитись, вибрати (це важче..але можливо ) . Вибір треба буде зробити, але поки нема з чого вибирати якщо Церква це не оголосила.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Re: Чому мовчить моя Церква?

Повідомлення Tornado » 27 жовтня 2012, 21:11

KiYr писав:Дивні люди бувають.... Від цього нікуди не дінешся і опір буде безглуздою дурницею в очах суспільства.


Християни завжди дивні для людей цього світу. На суспільство і його думку нам, християнам, зважати не треба, а тільки на Бога. Світ проти Господа.
Опір не чинити кажете? Що буде опором в тому часі? А якраз те, що добровільно відмовитись від того "клейма", яке буде давати право і влаштування на роботу, отримання зарпалати, пенсії, можливість купити-продати.
Один священик казав мені на рахунок "клейма/чіпа" так: "Ти що, віриш в таке...?!" Страшно було почути таке від слуги Божого.
Помилуй мене, Боже, помилуй мене, бо на Тебе надіється душа моя. (Пс. 56, 1)

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Чому мовчить моя Церква?

Повідомлення andrey s. » 27 жовтня 2012, 21:24

Tornado писав:Опір не чинити кажете? Що буде опором в тому часі? А якраз те, що добровільно відмовитись від того "клейма", яке буде давати право і влаштування на роботу, отримання зарпалати, пенсії, можливість купити-продати.

Я про це і сказав, особистий. І собі уявіть який буде біль, коли ті, кого любиш, виберуть протилежне.
Знаєте...я краще поживу от зараз, а не такими страшним майбутнім. На все свій час призначено.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Re: Чому мовчить моя Церква?

Повідомлення Tornado » 27 жовтня 2012, 21:30

andrey s. писав:
Tornado писав:Опір не чинити кажете? Що буде опором в тому часі? А якраз те, що добровільно відмовитись від того "клейма", яке буде давати право і влаштування на роботу, отримання зарпалати, пенсії, можливість купити-продати.

Я про це і сказав, особистий. І собі уявіть який буде біль, коли ті, кого любиш, виберуть протилежне.
Знаєте...я краще поживу от зараз, а не такими страшним майбутнім. На все свій час призначено.


Андрій, згідний з Вами, але люди мають бути поінформовані. І не стояло питання це 20 р. тому чи 10, а саме тепер починає бути актуальним, бо є певні ознаки та підготовка до основного, розумієте?
Помилуй мене, Боже, помилуй мене, бо на Тебе надіється душа моя. (Пс. 56, 1)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чому мовчить моя Церква?

Повідомлення о.Олег » 27 жовтня 2012, 22:11

Абрикос1 писав:... на отримання нового паспорта (причому як внутрішнього так і закордонного) будемо здавати відбитки пальців, тобто з нас роблять потенційних злочинців. ...

в який спосіб відбитки пальців потенційно робить Вас злочинцем?
Абрикос1 писав:...А в сам паспорт буде вмонтований електронний чип, за яким можна буде визначити наше місцезнаходження. ...

залишайте паспорт дома. Правда - вже сьогодні через мобільний телефон досягається такого знання
Абрикос1 писав:...Єдиний демографічний реєстр стане величезною базою даних, де будуть систематизовано вноситись відомості про кожного з нас. ...

цікаво було б почути Вашу думку: в чому проблема тут?
Абрикос1 писав:...Чому мовчить моя Греко-Католицька Церква? ...

це саме про "знаки кінця світу": протестанти/православні виступають саме в контексті Одкровення Йоана Богослова.
Абрикос1 писав:...перейдемо на виключно безготівкові відносини... ...

цікаво було б почути думку спеціаліста з фінансів: "виключно" можливо? Які небезпеки? Юриста на Форумі маємо: які небезпеки з використанням бази інформації про українців/інших?
Абрикос1 писав:...Навіть якщо вважаємо цей закон рушієм прогресу і не бачимо тут ніякої «містичної» складової... ...

тобто це у Вас таки в контексті Одкровення. Так і зрозумів з першого Вашого листа - відповідно переніс і з`эднав з темою, в якій обговорюємо саме це (включно з реакцією УГКЦ). Прошу зважати на дії модератора. Їх можете оскаржувати в ПП. Попередження. Тема долучається до вже існуючої і в повному обсязі переноситься в Церква і Суспільство
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Tornado » 28 жовтня 2012, 17:17

Прочитайте цю серйозну офіційну інформацію:
"П'ять висновків експертів, які свідчать про небезпеку ідентифікаційного номера, платника податків ((ІНПП), номера соціальної карти і т.п.), в якому є число антихриста - 666. Українські фахівці знайшли число антихриста при кодуванні інформації в загальноприйнятій міжнародній системі EAN.":
http://prav.at.ua/_ld/0/95_expertiza2.pdf
Помилуй мене, Боже, помилуй мене, бо на Тебе надіється душа моя. (Пс. 56, 1)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 28 жовтня 2012, 21:57

Tornado писав:Прочитайте цю серйозну офіційну інформацію:
"П'ять висновків експертів, які свідчать про небезпеку ідентифікаційного номера, платника податків ((ІНПП), номера соціальної карти і т.п.), в якому є число антихриста - 666. Українські фахівці знайшли число антихриста при кодуванні інформації в загальноприйнятій міжнародній системі EAN.":
http://prav.at.ua/_ld/0/95_expertiza2.pdf

читав
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Tornado » 29 жовтня 2012, 19:38

І що скажете, отче, на те все прочитане?
І взагалі, яка позиція тих священиків чи єпископів в цьому питанні (ел.паспорти, "чіпи"), з якими контактуєте?
Помилуй мене, Боже, помилуй мене, бо на Тебе надіється душа моя. (Пс. 56, 1)

Абрикос1
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 23 жовтня 2012, 12:44

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Абрикос1 » 30 жовтня 2012, 00:20

andrey s. писав:Я не розумію одного, поясніть будласка . Яка мета цього, от цього Вашого допису , що на Вашу думку має відбуватись і як саме ? Яка має бути моя (наприклад ) реакція на ці події ? Проти кого має Церква виступити ?


... Ми, нмсд, повинні достукатися до отця Олега, не знаю, чи є інші священик на форумі, якщо є, то і до них (а я думаю не перший, хто звертався з подібним проханням), з тим, щоб трохи "порухали" провідників нашої Церкви, а ті, в свою чергу приєдналися до офіційної позиції УПЦ МП, численних громадських організацій( або не приєднуючись, в силу обставин, ні до чиєї позиції, а висловивши власну), звернулися до президента з вимогою не підписувати прийнятий ВР законопроект "про єдиний держ. реєстр" - бо це очевидне зло проти власного народу.Чому? - намагатимусь відповісти далі.

KiYr писав: ...А в майбутнбому кажуть навіть в супермаркетах будуть розплачуватись за допомогою відбитків власних пальців. І грошей паперових,пластикових карток,навіть гаманця не треба носити,бо палець завждим з собою. Від цього нікуди не дінешся і опір буде безглуздою дурницею в очах суспільства.

... от тоді заживем :Yahoo!:

А якщо серйозно, то нас було попереджено: "не любіть світу, ані того, що в нім". Суспільство з його стереотипами і пожадливостями це, напевно, і є той світ, який нам любити не можна. Невже не очевидно- від відбитка пальця і до "печатки" на руці - один крок. Тому між вибором: думка суспільства чи спасіння душі - сподіваюсь, що Бог дасть сили і розуму обрати другий варіант.

andrey s. писав:Що мусить статись те станеться, і уникнути цього не вдасться.

Нмсд, ми самі впливаємо на те, що має статися. І чим ми далі від Бога, тим ближче стаємо до тих страшних останніх часів.

о.Олег писав:
Абрикос1 писав:... на отримання нового паспорта (причому як внутрішнього так і закордонного) будемо здавати відбитки пальців, тобто з нас роблять потенційних злочинців. ...

в який спосіб відбитки пальців потенційно робить Вас злочинцем?

За діючим законодавством правоохоронці можуть фотографувати та проводити дактилоскопію лише осіб, затриманих за підозрою у скоєнні злочину або за бродяжництво, тих, хто звинувачується у вчиненні злочину, взятих під варту або підданих адміністративному арешту за рішенням суду.
Те, що загроза не теоретична, переконатися не складно. У невеликому берлінському комп'ютерному клубі молодий хакер Ян Красслер демонстративно легко підробив чужі відбитки пальців. Все, що він має - нехитрий набор підручних засобів ціною в 10 євро. Результат виходить у вигляді ледь помітної прозорої наліпки. "Якщо поліцейські придивляться до пальця – то наклейку, певна річ, видно. Але кожного ж не перевірятимуть. Я вже спробував – у магазині, де у такий спосіб розплачуєшся. Усе спрацювало! ", - каже Ян Красслер. Розплатитися в німецькому магазині, де замість платіжних карток приймають відбитки пальців – це найневинніша річ, яка стає можливою. Головне - роздобути оригінал відбитка. У 2008 році жертвою хакерів став міністр внутрішніх справ Німеччини. Німецькі противники чіпових документів влаштували полювання за пальчиками усіх своїх урядовців. Щоб довести небезпеку тотального збору біометричних даних. В українському варіанті завдання спрощується вдвічі. Біометричні дані українців вже з першого січня почнуть заповнювати найціннішу базу даних, з будь-коли створених в Україні. "З огляду на попередній досвід – як в нашій країні зберігають персональну інформацію, коли на Петрівці можна купити будь-яку базу – там, скажімо, базу Податкової – про будь-яке майно, про доходи.Захистити базу персональних даних не можуть навіть в одній із найпросунутіших в технічному плані країн світу – Японії.

о.Олег писав:
Абрикос1 писав:...А в сам паспорт буде вмонтований електронний чип, за яким можна буде визначити наше місцезнаходження. ...

залишайте паспорт дома. Правда - вже сьогодні через мобільний телефон досягається такого знання


:) Очевидно, що згодом це буде універсальний документ (і посвідчення особи і платіжна чи медична картка тощо) і залишення його вдома означатиме масу, м"яко кажучи, незручностей, а то й взагалі неможливість нормального існування в суспільстві.
Поєднання єдиного державного реєстру з усіма необхідними за законом даними та електронний передавач вашого документу створює усі умови для тотального контролю над кожною особою.

о.Олег писав:
Абрикос1 писав:...Чому мовчить моя Греко-Католицька Церква? ...

це саме про "знаки кінця світу": протестанти/православні виступають саме в контексті Одкровення Йоана Богослова.

... Не розумію, а нам що заважає?
о.Олег писав:
Абрикос1 писав:...перейдемо на виключно безготівкові відносини... ...

цікаво було б почути думку спеціаліста з фінансів: "виключно" можливо? Які небезпеки? Юриста на Форумі маємо: які небезпеки з використанням бази інформації про українців/інших?
[/quote]
Отче Олеже, ще 20 років тому мало хто знав, що таке gps, мобільні телефони, інтернет... Складно було уявити, що зарплатню отримуватимемо через банкомат, який стоятиме на кожному кроці. Якщо Ви задасте подібне питання фінансисту, я(хоч не фінансист), гадаю, що особливих проблем з переведенням на безготівку бути не повинно. Для цього потрібно змінити законодавчу базу. А під "правильну" тему це зробити не складно. Ви тільки подумайте: немає проблеми зарплат в конвертах, немає злочинності (бо нема можливості купити ні зброї, ні наркотиків, ні контрабанди) зникає корупція... Не жизнь, а сказка... :good: Невже такого "безхмарного" майбутнього ми прагнемо?
А це думка і юриста і фінансиста (прямо два в одному):
Введення в Україні біометричних паспортів може привести до зловживань з боку розпорядників реєстру та правоохоронних органів.
Таку думку під час засідання круглого столу висловив судовий експерт в сфері фінансів та оподаткування, член всеукраїнського громадського об'єднання «Батьківський комітет України» Олег Щербанюк.
«Створюється база даних відбитків пальців жителів всієї країни. А при сучасних технологіях можна виготовити та нанести ці відбитки куди завгодно. Як в цій ситуації ми можемо бути захищенні від зловживання правоохоронних органів або зловмисників?», - сказав Олег Щербанюк.
За його словами, законопроект "Про Єдиний демографічний реєстр" концентрує бази даних в одних руках, що неминуче ставить всі органи влади в інформаційну залежність від розпорядників реєстру.
«У даному випадку всі відомчі інформаційні системи замикаються на Єдиний Державний інформаційний реєстр, тобто він отримує владу над відомчими інформаційними системами, що є можливістю для маніпулювання всіма органами влади в державі. А це плавний перехід від демократії до тоталітарної держави», - додав він.

Невже немає жодної офіційної позиції нашої церкви щодо такого резонансного питання?
З повагою
Микола

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Tornado » 30 жовтня 2012, 10:10

Бажаючі можуть ознайомитись з позицію РПЦ щодо електронних документів тут - http://www.patriarchia.ru/db/text/2255365.html.
Помилуй мене, Боже, помилуй мене, бо на Тебе надіється душа моя. (Пс. 56, 1)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 30 жовтня 2012, 11:02

Абрикос1 писав:
о.Олег писав:
в який спосіб відбитки пальців потенційно робить Вас злочинцем?

За діючим законодавством правоохоронці можуть фотографувати та проводити дактилоскопію лише осіб, затриманих за підозрою у скоєнні злочину або за бродяжництво, тих, хто звинувачується у вчиненні злочину, взятих під варту або підданих адміністративному арешту за рішенням суду.
Те, що загроза не теоретична, переконатися не складно. У невеликому берлінському комп'ютерному клубі молодий хакер Ян Красслер демонстративно легко підробив чужі відбитки пальців. Все, що він має - нехитрий набор підручних засобів ціною в 10 євро. Результат виходить у вигляді ледь помітної прозорої наліпки. "Якщо поліцейські придивляться до пальця – то наклейку, певна річ, видно. Але кожного ж не перевірятимуть. Я вже спробував – у магазині, де у такий спосіб розплачуєшся. Усе спрацювало! ", - каже Ян Красслер. Розплатитися в німецькому магазині, де замість платіжних карток приймають відбитки пальців – це найневинніша річ, яка стає можливою. Головне - роздобути оригінал відбитка. У 2008 році жертвою хакерів став міністр внутрішніх справ Німеччини. Німецькі противники чіпових документів влаштували полювання за пальчиками усіх своїх урядовців. Щоб довести небезпеку тотального збору біометричних даних. В українському варіанті завдання спрощується вдвічі. Біометричні дані українців вже з першого січня почнуть заповнювати найціннішу базу даних, з будь-коли створених в Україні. "З огляду на попередній досвід – як в нашій країні зберігають персональну інформацію, коли на Петрівці можна купити будь-яку базу – там, скажімо, базу Податкової – про будь-яке майно, про доходи.Захистити базу персональних даних не можуть навіть в одній із найпросунутіших в технічному плані країн світу – Японії...

це пояснення, в який спосіб збирання відбитків пальців робить Вас злочинцем?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 30 жовтня 2012, 11:14

Tornado писав:Бажаючі можуть ознайомитись з позицію РПЦ щодо електронних документів тут - http://www.patriarchia.ru/db/text/2255365.html.

досить виважено нмсд
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 30 жовтня 2012, 11:25

Tornado писав:І що скажете, отче, на те все прочитане?
І взагалі, яка позиція тих священиків чи єпископів в цьому питанні (ел.паспорти, "чіпи"), з якими контактуєте?

всюди, де передбачається насильство над свободою волі людини, Церква проти. Перегляну, чи існує щось саме по цій тематиці (документи). А стосовно моїх особистих контактів - моя сфера трошки інакша і розмовляю я при зустрічах з духовенством скоріше про конкретних людей, аніж про людство і куди воно котиться
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Злий Іван » 30 жовтня 2012, 12:15

Абрикос1 писав:
Введення в Україні біометричних паспортів може привести до зловживань з боку розпорядників реєстру та правоохоронних органів.
Таку думку під час засідання круглого столу висловив судовий експерт в сфері фінансів та оподаткування, член всеукраїнського громадського об'єднання «Батьківський комітет України» Олег Щербанюк.
«Створюється база даних відбитків пальців жителів всієї країни. А при сучасних технологіях можна виготовити та нанести ці відбитки куди завгодно. Як в цій ситуації ми можемо бути захищенні від зловживання правоохоронних органів або зловмисників?», - сказав Олег Щербанюк.
За його словами, законопроект "Про Єдиний демографічний реєстр" концентрує бази даних в одних руках, що неминуче ставить всі органи влади в інформаційну залежність від розпорядників реєстру.
«У даному випадку всі відомчі інформаційні системи замикаються на Єдиний Державний інформаційний реєстр, тобто він отримує владу над відомчими інформаційними системами, що є можливістю для маніпулювання всіма органами влади в державі. А це плавний перехід від демократії до тоталітарної держави», - додав він.

Невже немає жодної офіційної позиції нашої церкви щодо такого резонансного питання?


Ви гадаєте, нашій міліції треба базу відбитків, щоби повісити на когось чужі злочини?
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Абрикос1
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 23 жовтня 2012, 12:44

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Абрикос1 » 30 жовтня 2012, 12:45

о.Олег писав:
Абрикос1 писав:
о.Олег писав:
в який спосіб відбитки пальців потенційно робить Вас злочинцем?


це пояснення, в який спосіб збирання відбитків пальців робить Вас злочинцем?
З повагою, о.Олег


Сьогодні, згідно ЗУ "Про міліцію", відбитки пальців можуть брати у: затриманих, взятих під варту, або підданих адмін. арешту, тобто злочинців або підозрюваних. В інших випадках правоохоронці не мають права знімати відбитки пальців у громадян. Зате з прийняттям нового закону всі громадяни стають потенційними злочинцями, підпадаючи за змістом діючого законодавства до категорії "підозрювані"(зрозуміло, що де-факто, а не де-юре).
Інша сторона закону - незахищеність наших даних. Про що свідчить уже багатий досвід інших країн з рівнем корупції значно нижчим, аніж у нас. Зважаючи на це і на описані вище приклади, знаючий свою справу хакер або можновладець, що має доступ до нової структури державного реєстру, яка буде створена під новий закон, може з легкістю отримати мої персональні дані + відбитки пальців, які, до слова є речовими доказами згідно кримінально-процесуального кодексу.

А тепер, Отче Олеже, поєднаймо все перелічене вище:

- єдиний державний реєстр громадян з усіма даними, які я свідомо чи несвідомо надав у користування державі. До речі, знову ж таки, нещодавно прийнятий ЗУ "Про інформацію" зобов"язує приватні та державні установи збирати персональні дані на кожного. Спробуйте полетіти за кордон, не підписавши в турфірмі згоду на збір та обробку персональних даних (переконався на власному досвіді - не проходить. Або дома сидіти, або підписати цей документ). Так зобов"язує новий закон.І не тільки турфірми, але й усі організації, що надають послуги, при наданні яких необхідно використовувати персональні дані клієнта, вже працюють згідно закону "Про інформацію".
-універсальний електронний документ, який, переконаний, незабаром з"явиться на базі біометричного паспорта з електронним чипом, що дає можливість спостерігати за кожним з нас
- нова структура єдиного державного реєстру, яка буде "пам"ятати" всю нашу історію: на що хворіємо, де відпочиваємо, працюємо, які доходи отримуємо, хто наші рідні, де проживаємо. А в разі зацікавлення, можуть і поспостерігати за нашим життям в "онлайн" режимі. СБУ стає просто непотрібною. Орган єдиного реєстру "зав"язує" на собі всі контролюючі, правоохоронні органи державні установи і безумовно стане надвпливовою організацією.
...-Параноя?
-Нове законодавство!

Дивує особисто Ваша, отче Олеже, відстороненість від цього питання. Невже не "зачепило" стільки всього ж вже написано. Якщо не вважаєте аргументи, наведені в цій темі вагомими (хоч якісь) чи достатніми, то напишіть - в якому місці не погоджуєтеся. Якщо аргументація Вас задовільняє, то чому нічого не робимо? Так і буду "набридливою мухою", поки не відповісте, чи не забаните. Так і знайте. :P
І повертаючись до першого свого питання в цій темі:ЧОМУ МОВЧИТЬ МОЯ ЦЕРКВА?
З повагою
Микола

Абрикос1
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 23 жовтня 2012, 12:44

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Абрикос1 » 30 жовтня 2012, 12:50

Злий Іван писав:
Абрикос1 писав:Ви гадаєте, нашій міліції треба базу відбитків, щоби повісити на когось чужі злочини?


...Згідно нового законодавства така можливість значно спрощується. Але питання значно ширше, аніж просто відбитки. Сподіваюся зрозумієте моє бачення, переглянувши попередні коментарі.
З повагою
Микола

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 30 жовтня 2012, 13:23

Абрикос1 писав:...Сьогодні, згідно ЗУ "Про міліцію", відбитки пальців можуть брати у: затриманих, взятих під варту, або підданих адмін. арешту, тобто злочинців або підозрюваних. В інших випадках правоохоронці не мають права знімати відбитки пальців у громадян. Зате з прийняттям нового закону всі громадяни стають потенційними злочинцями, підпадаючи за змістом діючого законодавства до категорії "підозрювані"(зрозуміло, що де-факто, а не де-юре)...

не стають. Ви новий закон розглядаєте з позицій старого. Підміна понять. Не стають. Власне лише це Ваше твердження і хотів вияснити, бо саме цю логічну помилку і побачив - в будь-якій більш-менш серйозній дискусії Вам на неї вкажуть
А небезпеки зловживань - так, реальні. Як реальні і сьогодні з вже існуючими обовязковими документами - на все знайдеться злочинець.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 30 жовтня 2012, 13:27

Абрикос1 писав:ЧОМУ МОВЧИТЬ МОЯ ЦЕРКВА?

тобто на Вашу думку варта, щоб Церква була в політиці і втручалася в функціонування Держави.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Tornado » 30 жовтня 2012, 13:44

Отче, але ж Церква несе відповідальність за людей не лише як громадян, але як своїх чадо-християн. І треба якось впливати на Президента і його оточення, щоб захищати своїх віруючих. Не йдеться тут про вплив, наприклад, на вибір того чи іншого кандидата, в чому, на жаль, наша УГКЦ (зокрема в Івано-Франк.) ДУЖЕ активно брала участь!!!). А тепер слабо якось піти проти цих антихристиянських законів? Треба ж мати мужність та бажання, чи не так?
Помилуй мене, Боже, помилуй мене, бо на Тебе надіється душа моя. (Пс. 56, 1)


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей