Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Новий форум УГКЦ!

Повідомлення o.Mykil » 22 грудня 2008, 11:31

Максим писав:
сергій писав:
Максим писав:Тут збираються для спілкування у спокійній, витриманій манері. Для осіб із гноєм у голові - тут не місце! Отже: форум українських Греко-Католиків. Адреса його http://ugcc.uaforums.net/


Максиме не вводьте людей в оману!

Це сектантський форум де всяке виявлення власної думки, яка не співпадає з думками великого гуру і вождя Догнала просто на просто витираються.

ВИ, підгорецькі чи краще сказати догналівці - брехуни і злодії!

Ви брешете що це форум УГКЦ, хоча це є форум догналівської секти яка загніздилася в Підгірцях.

Ви намагаєтесь вкрасти і назву в УГКЦ, хоча на неї не маєте жодного права.

Замість дискусії на цьому форумі просто витирають тему. Якби ви не брехали і не зводили людей, прикриваючись вивіскою УГКЦ то ви взагалі були би нікому крім власних адептів не цікаві.

А мені там сподобалося. А те, що витирають, то правильно роблять, мене тут також раз витерли й забанили. Нема чого в чужий монастир зі своїм уставом лізти.



Знайшли сектанти своє місце тусовки замаскувашись під УГКЦ, відійшовши від неї насправді...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 22 грудня 2008, 11:33

Максим писав:
сергій писав:До певної міри згідний з Вами, але коли в Google-і вводиш "форум УГКЦ" їх викидає на 2 місці. Пересічна людина і не відразу розпізнає куди потрапила. А якщо аргументами їх "товкти" вони дуже скоро втрачають нерви і показують своє справжнє лице. Я тільки закликаю здерти з них маску.

А мені там сподобалося. А те, що витирають, то правильно роблять, мене тут також раз витерли й забанили. Нема чого в чужий монастир зі своїм уставом лізти. :)



Тому не лізьте тоді зі своїм "уставом" і сюди -- аналогічно! :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 22 грудня 2008, 11:35

Максим писав:
ljubomyr_ps писав:Цікаво що наш тобто цей форум є "Форум Української Греко-Католицької Церкви" а вищезгаданий форум є "Форум українських Греко-Католиків". Щось тут не ясно:складається враження, що якісь так звані українські грекокатолики рішили відмежуватись від Української ГК Церкви і створити свій власний форум. Працюють по принципу розділяй і владаюй у своїй стаєнці.
Хлопці давайте не будемо ділитись. В єдності сила народу і Церкви. Розділяє нас тільки сатана.

А мені там сподобалося. А те, що витирають, то правильно роблять, мене тут також раз витерли й забанили. Нема чого в чужий монастир зі своїм уставом лізти.


Господь вас, мабуть, "забанив" ще раніше. Нічого плести дурниці.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Максим
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 15 грудня 2008, 23:22

Повідомлення Максим » 22 грудня 2008, 12:09

mmm82 писав:Господь вас, мабуть, "забанив" ще раніше. Нічого плести дурниці.

Псевдо Kvas було забанено. Якраз за правду про Мариновича. І витерто. Бо я назвав справжнє його прізвище.
А бомбити можна і ваш форум. Але для чого це робити? Ось хто справді боїться вільної думки.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 22 грудня 2008, 12:15

Максим писав:
mmm82 писав:Господь вас, мабуть, "забанив" ще раніше. Нічого плести дурниці.

Псевдо Kvas було забанено. Якраз за правду про Мариновича. І витерто. Бо я назвав справжнє його прізвище.
А бомбити можна і ваш форум. Але для чого це робити? Ось хто справді боїться вільної думки.


Звичайно, нічого тут "квас" пропагувати серед зими. Прийде літо... :D
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Гузар
новик
новик
Повідомлень: 10
З нами з: 22 грудня 2008, 15:48

Повідомлення Гузар » 22 грудня 2008, 16:00

Моліться за правду. Я бачу за діями підгорецьких монахів рух за цю правду!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 22 грудня 2008, 16:13

Гузар писав:Моліться за правду. Я бачу за діями підгорецьких монахів рух за цю правду!


Ей, провокатор, ти не туди попав. Який Гузар? Він майже не бачить... І Блаженнішому зараз не до форуму. Тебе зараз забанять за такі речі. Хіба можна користуватися в такий спосіб чужим авторитетом?

Не робіть комедій з Церкви!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 22 грудня 2008, 16:18

Максим писав:
mmm82 писав:Так як у мене дитини нема...

Не хочу вас ображати. Відчуваю, що Ви добра людина. Може Вам серце і душа надалі підкаже правильний шлях у своїх думках та устремліннях.
Христос посеред нас.



Цього й бажається. Тільки без втручання до Божої справи "владик"... :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Гузар
новик
новик
Повідомлень: 10
З нами з: 22 грудня 2008, 15:48

Повідомлення Гузар » 22 грудня 2008, 18:06

Максим писав:Папа Римський не мав щось скасовувати - він мав підтвердити. Він же вирішив не виручатися, тобто, між рядками читайте: не підтверджу, бо яке діло ви маєте до монахів папського права?
Відносно справжніх василіан: справді, не смішіть, бо висловили свідомо свою позицію проти підгірецьких владик лише поодинокі, яким залежиться посада, яку вони займають. Це отці із Львівських церков Онуфрія та Антрія.

Підтримую, брате. Справді, треба мати совість, щоб навиворіт читати документ від папського престолу.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 22 грудня 2008, 18:08

Які монахи? Яке папське право? Хіба вони монахи? :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Новий форум УГКЦ!

Повідомлення o.Mykil » 22 грудня 2008, 18:11

Ой, ой... Довідався, що мене там ("М. К.") вже забанили. Так просто і без попередження. Але ж я хотів їм тільки добра. Писав, відповідав. Правда, до їхніх "владик" не горнуся...
Ой, йой, йой... Що мені тепер робити? Чому вони відкидають своїх ближніх? :D
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Гузар
новик
новик
Повідомлень: 10
З нами з: 22 грудня 2008, 15:48

Повідомлення Гузар » 22 грудня 2008, 18:12

mmm82 писав:Які монахи? Яке папське право? Хіба вони монахи? :)

Брате, схаменіться! Не міряйте всіх одним штибом. Якщо хтось вам не подобається, то не означає, що він грішник. Він може бути праведником.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 22 грудня 2008, 18:18

Гузар писав:
mmm82 писав:Які монахи? Яке папське право? Хіба вони монахи? :)

Брате, схаменіться! Не міряйте всіх одним штибом. Якщо хтось вам не подобається, то не означає, що він грішник. Він може бути праведником.



Та я не міряю, шановний "Гузаре". І про цю важливу істину відаю...
Яке монашество ж може бути поза монастирським уставом? У монастир же не влазять зі своїм уставом... :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Гузар
новик
новик
Повідомлень: 10
З нами з: 22 грудня 2008, 15:48

Повідомлення Гузар » 22 грудня 2008, 18:37

mmm82 писав:
Гузар писав:
mmm82 писав:Які монахи? Яке папське право? Хіба вони монахи? :)

Брате, схаменіться! Не міряйте всіх одним штибом. Якщо хтось вам не подобається, то не означає, що він грішник. Він може бути праведником.

Та я не міряю, шановний "Гузаре". І про цю важливу істину відаю...
Яке монашество ж може бути поза монастирським уставом? У монастир же не влазять зі своїм уставом... :)

Схаменіться. Вам би пожити в їх умовах. Солдат є навіть той, хто живе не в регулярній армії, а може бути партизаном.

Гузар
новик
новик
Повідомлень: 10
З нами з: 22 грудня 2008, 15:48

Re: Новий форум УГКЦ!

Повідомлення Гузар » 22 грудня 2008, 18:56

mmm82 писав:Ой, ой... Довідався, що мене там ("М. К.") вже забанили. Так просто і без попередження. Але ж я хотів їм тільки добра. Писав, відповідав. Правда, до їхніх "владик" не горнуся...
Ой, йой, йой... Що мені тепер робити? Чому вони відкидають своїх ближніх? :D

Може, брате, чимось добряче насолив? А для чого? Хіба так проявляється любов до ближнього?

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Новий форум УГКЦ!

Повідомлення o.Mykil » 22 грудня 2008, 20:49

Гузар писав:
mmm82 писав:Ой, ой... Довідався, що мене там ("М. К.") вже забанили. Так просто і без попередження. Але ж я хотів їм тільки добра. Писав, відповідав. Правда, до їхніх "владик" не горнуся...
Ой, йой, йой... Що мені тепер робити? Чому вони відкидають своїх ближніх? :D

Може, брате, чимось добряче насолив? А для чого? Хіба так проявляється любов до ближнього?


Та чим, хіба що правдою, фактами? :shock:
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Повідомлення Yuriy D » 22 грудня 2008, 22:14

Те що "догналців" не можна вважати монахами було сказано тими ж василіанами на тому ж 12 каналі, коли в студії були присутні єпископ М. Колтун, о. О. Фредина та інші церковні та громадські діячі. Отець-василіанин (на жаль не пригадую фамілію) чітко пояснив, що монахами вони не є тому, що порушили цілу купу правил монашого життя, за якими живуть василіани, а також, що не менше цікаво і те, що з василіанмького чину їх виключили за непокору та порушення дисципліни, а не за проповідування Євангелія, як це часто вони люблять говорити :twisted:
Так, формально вони ще є монахами, бо процес їхнього виключення спеціально ними затягнутий, але ким вони є насправді можна вже було побачити.

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 22 грудня 2008, 22:39

І як брате будеш розбиратись. Може тобі ще й карабіна дати так буде скоріше. Комуністична секта так і поступала усіх незгідних на розстріл або на соловки. А деж християнська любов до ближнього. У вас нею й не пахне.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
ihor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 78
З нами з: 22 червня 2005, 09:26
Звідки: м. Київ

Повідомлення ihor » 23 грудня 2008, 00:45

Максим писав:Псевдо Kvas було забанено. Якраз за правду про Мариновича. І витерто. Бо я назвав справжнє його прізвище.
А бомбити можна і ваш форум. Але для чого це робити? Ось хто справді боїться вільної думки.

Чи відомо вам, що можна реєструвати тільки одне ім"я. Ваш допис і ваші слова свідчать, що ви порушили це правило (мабуть вам приємніше дискутувати самому з собою), тим більше новоявлений учасник "Гузар" якось дивним збігом обставин пише з тої самої ІР адреси, що й ви. То хто кого атакує?
А спільна ІР адреса для вас і "Гузара" вже внесене в перелік заборонених, як, доречі, і нік.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 23 грудня 2008, 08:24

ihor писав:
Максим писав:Псевдо Kvas було забанено. Якраз за правду про Мариновича. І витерто. Бо я назвав справжнє його прізвище.
А бомбити можна і ваш форум. Але для чого це робити? Ось хто справді боїться вільної думки.

Чи відомо вам, що можна реєструвати тільки одне ім"я. Ваш допис і ваші слова свідчать, що ви порушили це правило (мабуть вам приємніше дискутувати самому з собою), тим більше новоявлений учасник "Гузар" якось дивним збігом обставин пише з тої самої ІР адреси, що й ви. То хто кого атакує?
А спільна ІР адреса для вас і "Гузара" вже внесене в перелік заборонених, як, доречі, і нік.



Звичайно, варто блокувати різних провокаторів із підозрілими ніками, аватарками тощо. Бо виходить якось неморально... Мусить же тут бути якись елементарний порядок!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 23 грудня 2008, 08:31

ljubomyr_ps писав:І як брате будеш розбиратись. Може тобі ще й карабіна дати так буде скоріше. Комуністична секта так і поступала усіх незгідних на розстріл або на соловки. А деж християнська любов до ближнього. У вас нею й не пахне.



Це ви до кого, бо щось не ясно стало тут? :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 23 грудня 2008, 09:15

Ой, а що на їхній провокативний форум уже напали професійні хакери, бо не можу зайти зі самого ранку чи що? :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

пан Гузар
новик
новик
Повідомлень: 20
З нами з: 23 грудня 2008, 10:11

Повідомлення пан Гузар » 23 грудня 2008, 10:18

Ганьба, діти мої! Ганьба!
Мені поскаржилися на форумі українських Греко-Католиків, що ви їм шкоду робите! Хіба це по-християнськи? Не годиться таке чинити, не по-божому це!

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Повідомлення samael » 23 грудня 2008, 10:57

Чим Ви, панове, так надокучаєте панові Максимові, що він мені погрози в приват пише? :unknown:
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Повідомлення samael » 23 грудня 2008, 11:05

Чим Ви, панове, так надокучаєте панові Максимові, що він мені погрози в приват пише? :unknown:

PS: Переношу гілку в "Балачку"!
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

пан Гузар
новик
новик
Повідомлень: 20
З нами з: 23 грудня 2008, 10:11

Повідомлення пан Гузар » 23 грудня 2008, 11:05

samael писав:Чим Ви, панове, так надокучаєте панові Максимові, що він мені погрози в приват пише? :unknown:

Очевидно, що й ви йому надокучили, раз чоловіка довели. Зробили собі хлопці форум, то нащо їм смітити? Хіба це по-християнськи?

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Повідомлення samael » 23 грудня 2008, 11:08

пан Гузар писав:
samael писав:Чим Ви, панове, так надокучаєте панові Максимові, що він мені погрози в приват пише? :unknown:

Очевидно, що й ви йому надокучили, раз чоловіка довели. Зробили собі хлопці форум, то нащо їм смітити? Хіба це по-християнськи?


Я лише адмініструю данний форум (технічне забезпечення). Те що відбувається на інших форумах - підлягає їх правилам.
Тому й не можу когось "карати" чи "нагороджувати" за те, що людина робить за межами цього форуму.

А сам я вперше бачу форум пана Максима!

PS: погроза і розправа - це по-християнськи?
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 23 грудня 2008, 11:21

samael писав:Чим Ви, панове, так надокучаєте панові Максимові, що він мені погрози в приват пише? :unknown:


І мені за свободу слова прийшло попередження у приват... Не сподівався... Ну це, як знаємо, характерно для прихильників підгорецьких. Але реагувати не весь цей духовний блуд, звинувачення в "апостатизмі" нашої церковної ієрархії тощо спокійно якось не випадає...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 23 грудня 2008, 11:24

пан Гузар писав:Ганьба, діти мої! Ганьба!
Мені поскаржилися на форумі українських Греко-Католиків, що ви їм шкоду робите! Хіба це по-християнськи? Не годиться таке чинити, не по-Божому це!


Які греко-католики, що відмежовуються від офіційної ієрархії УГКЦ? Який новий "Гузар"? Це чистої води ошуканство... Вистачить уже тієї брехні!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 23 грудня 2008, 11:26

А хіба по-християнськи наносити моральну шкоду честі ієрархії Церкви, змішуючи крихти істини з наклепами, розвалювачи матірню стражденну Церкву від самих основ???
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!


Повернутись до “Інші Церкви та Спільноти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей