Про аморальність гомеопатії

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Повідомлення Yuriy D » 27 жовтня 2008, 16:02

Marat писав:Ті „підгорецькі єпископи” жодного відношенння до УГКЦ не мають, можливо Сандей Аделаджа зі своєю організацією до гомеопатіїї відноситься так само, може навіть і хлопці із Вартової Башти теж гомеопатію не сприймають? :wink:

Не думаю, що "підгорецькі владики" робили якісь свої наукові дослідження стосовно гомеопаті. :) В свої книжці "Чотири слова з України" вони використовують дослідження тих самих науковців, про які згадує дописувач mmm82 (який очевидно з попередніх дописів не є їхнім прихильником) на попередній сторінці цієї теми.
З прочитаного можна зробити вснвок, що гомеопатія - це оккультизм, а Церква, як відомо виступає проти оккультизму.

Аватар користувача
Yaremko
початківець
початківець
Повідомлень: 46
З нами з: 06 грудня 2007, 13:09

Повідомлення Yaremko » 28 жовтня 2008, 16:21

Смішно вас читати, бо це найлегше когось обвинувачувати в окультизмі.
Так вже багато написано але ніхто на офіційний документ церкви не послався тільки виключно чиїсь особисті думки. А коли церква є проти чогось проти то про це голосно заявляє і конкретно в казує проти чого є проти.
Класичні гомеопати не належать до нетрадиційною медициною і їхні препарати використовують у своїй повсякденій практиці звичайні лікарі. Лікар гомеопат назначає не тільки гомеопатічні предарати як ви це поясните, а і звичайні аптечні препарати, і дуже часто направляє і до інших лікарів на консультацію. Лікар гомеопат заміняє тільки Сімейного лікаря а більше нікого. Класично гомеопатія неможе і не намагається лізти у лікування всі хворіб.
Самі собою гомеопатичні препатати є не тільки у вигляді гранульок але і таблеток та капель (може ще щось є але я незнаю).
До досить популярних препараті які на щодень використовує звичайна медицина відноситься
Афлубін-протизастудний
Енгістол -противірусний препарат
Циннабсин - від гаймориту та фронтиту
Пумпан -при хворобах серця
Галстена -при проблемах із печінкою
Ременс, Мастодінон, Клімактоплан - для жіночого здоров'я
Гентос - для чоловічого здоров'я
Це тільки ті які я знаю

Аватар користувача
Marat
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 01 січня 2007, 17:09
Звідки: Львів

Повідомлення Marat » 29 жовтня 2008, 00:24

Yaremko писав:Класичні гомеопати не належать до нетрадиційною медициною і їхні препарати використовують у своїй повсякденій практиці звичайні лікарі. Лікар гомеопат назначає не тільки гомеопатічні предарати як ви це поясните, а і звичайні аптечні препарати, і дуже часто направляє і до інших лікарів на консультацію. Лікар гомеопат заміняє тільки Сімейного лікаря а більше нікого. Класично гомеопатія неможе і не намагається лізти у лікування всі хворіб.
Самі собою гомеопатичні препатати є не тільки у вигляді гранульок але і таблеток та капель (може ще щось є але я незнаю).
В такому випадку ви не зовсім в курсі, що таке класична гомеопатія... Класичним гомеопатичним методом призначається тільки один гомеопатичний препарат (і ніяких алопатичних), з найбільш схожим патогенезом, обгрунтування чому один, описані Ганеманом в „Органоні”. До препаратів, назви яких ви навели – афлубіни з анаферонами, грипхелі з пумпанами, класичні гомеопати відносяться презирливо, як і до фірм, що їх випускають. У випадку призначення таких препаратів, з точки зору класичних гомеопатів втрачається як індивідуальний підхід до хворого, так і основний принцип Ганемана similia similibus curantur. Суміші, назви яких ви навели, включають в себе декілька препаратів низьких потенцій, і призначені тільки для зняття гострих симптомів, тобто з точки зору класичних гомеопатів вони діють на „життєву силу”, конституцію, „хронічні міазми” занадто слабо, бо сила препарату і глибина його дії зростає зі збільшенням потенції.
При реєстраці в Україні гомеопатичних препаратів західних фірм не вимагається доказів їхньої ефективності, тільки гарантія безпеки ( в сенсі відсутності токсичності)
ступінь розведення лікарського препарату повинен бути достатнім для того, аби гарантувати його безпечність; зокрема, лікарський препарат не може містити більше однієї частини на 10 000 маткового розчину або 1/100 від мінімальної дози, яка використовується в алопатії щодо активних субстанцій, наявність яких в алопатичному лікарському препараті потребує обов‘язкового пред'явлення рецепта лікаря
Клінічні дослідження, проведені на замовлення західних фірм за їхні ж гроші, довіри не викликають, це чисто для реклами.
Але окультна природа гомеопатії залишається окультною... Як не крути... Доказів було наведено більш ніж досить. А те, що християни приймають ці ліки, опираючись на авторитет дитячого чи сімейного лікаря, що не задумуючись і не вникаючи в суть, призначив який афлубін, великого гріха, мабуть немає: „а коли смертодійне що вип'ють, не буде їм шкодити”(Мк 16.18 ) "Тож про споживання ідольських жертов ми знаємо, що ідол у світі ніщо, і що іншого Бога нема, окрім Бога Одного”.(1 Кор 8.4). А от з класичними гомеопатами справа серйозніша...

Аватар користувача
Yaremko
початківець
початківець
Повідомлень: 46
З нами з: 06 грудня 2007, 13:09

Повідомлення Yaremko » 29 жовтня 2008, 08:39

Дісно я не вкурсі за то ви так бо були в гомеопата :lol:
А ходжу до гомеопата і за всі відвідити він ніразу ще не приписав гранульок! а гомеопатічні краплі чи мазь і багато інших препаратів не гомеппатичних. Бо він лікар і знає коли що приписувати. І навіть посилає до іншого лікаря бо гомеопат не Бог і всього не знає, і гомеопатія від всього не виліковує. Якщоб дійсно вона мала таку нечисту силу про яку ви всі пишите до їй би було море по коліна і лікувала би все (як всі знахарі всьо лікують), а тут такий облом вони самі визнають бо дуже багато чого лікувати неможуть. А що тут ніхто незгадує про таку нетрадиційну медицину яку лікарі теж недолюдблюють бо по іншому дивиться на вирішення проблеми як мануальна терапія!
Ще раз наголошую що ні одного офіційного церковного документа ніхто ненадав про класичних гомеопатів, якщо хочете когось переконати то не своїми думками а офіційними документами і я як послушна християнка послухаю їх а поки що ніхто їх не надав. Якщо будете таке мати то покличете.
Немає на світі такою сфери де би була тільки одна думка а особливо це стосується церкви чи віри, де у інтернеті католицька церква представлена у дуже негативному світлі бо кожен має право щось собі написати як йому захочеться але це не означає що так є насправді.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 30 жовтня 2008, 09:08

Для Yaremko!

Я чомусь почав сумніватися у щирості ваших намірів і вашій "католицькості". Коли більшість тут проти окультної гомеопатії, а ви одні "за"...

Думаю, гомеопатичні ліки, виготовлені на основі виділень людини чи абортованих дітей тощо не дуже смакують і пахнуть канібалізмом, що важко поєднати з християнськими цінностями. Хіба Церква не виступає проти абортів, що проникають в гомеопатію, явного окультизму, що опанував нині нетрадиційну холістичну медицину?

Ви хочете офіційних документів. Дасть Бог, появляться згодом, хоч тільки підтвердиться. У Церкві вистачає подібної гріховності, крім того. Але першоосновою є насамперед Боже Слово (св. Писання), де теж знаходимо вказівки щодо окультизму, небезпеками від нього, Божі заповіді, зокрема перша. Ви хочете чогось більшого? А голова для чого на плечах? Щоб її тільки зачісувати? Треба трохи самому думати, де добро, а де зло, тим більше коли на нього раціонально вказується.

Якби ж то тільки гомеопатія була... Зараз тих окультних штучок повсюди хоч греблю гати. І акупунктура, і акупресура, і сумнівні псих. тренінги у парі з гіпнозом...

Думаю, що навіть якби сам Христос до вас звернувся в тому безпосередньо, ви ще б тоді сумнівалися...


Зверніть ще раз увагу на коріння гомеопатії, що появилась під час спіритизму. Я про це згадував раніше. Хіба Христова Церква мовчала про слизький спіритизм?


Наведе ще раз дещо повторно:


Також досить важливим є той факт, що гомеопатія виникла через повідомлення, котре С. Ганеман отримав під час… спіритичних сеансів. Що таке спіритизм насправді? Під спіритизмом (від лат. spiritus – дух, душа) розуміють містичну віру в можливість спілкування з душами небіжчиків, а також саме це спілкування. Уже давно доведено, що не з померлими ведеться таке дивне та туманне спілкування, а з… нечистими пекельними духами, котрі, як буває, набирають обрисів мешканця потойбіччя, колишнього землянина. Хоча спіритисти однозгідно запевняють, що причиною спіритичних явищ є душі померлих людей, проте вони не дають на це жодного переконливого доказу. Досі нема ніякого доказу ідентичності! На цьому колись, як відомо, наголошували, наприклад, такі авторитети в справах спіритизму як професор Л.П. Джекс, професор Баррет, французький астроном Флямаріон та ін. Без виразної Господньої волі ніщо в цьому сенсі так просто не стається, як здається. Противник Бога сатана надзвичайно хитрий і підсупний… Приставання з духовними єствами за посередництвом медіумів спричинює великі небезпеки для тіла і душі.
Спіритизм – це старий знайомий Спасителевої Церкви. Він є для багатьох душ причиною сумнівів, відступства від віри, тяжких моральних відхилень тощо. Звісно, Католицька Церква не могла мовчати й на це і строго засудила антицерковні спіритичні практики, цю новітню чорну магію, заборонивши всім християнам брати в них участь. Папа Пій IX, між іншим, своїм декретом від 2 квітня 1864 р. забороняє не тільки забави в кружляючі столики й комунікацію з духами, але навіть читання спіритичної літератури, а Венедикт XV з 2 квітня 1917 р. проголосив: «Забороняється брати участь у всіх спіритичних сеансах, як активну так і пасивну, як у сполученні з гіпнотизмом, так і без нього». Бачимо, мов на долоні, витоки сумнозвісної гомеопатії та те, що С. Ганеман аж ніяк не міг отримати інформації про неї від Господа Бога, добрих сил, якихось померлих людей тощо, а від сил темряви. Сюди підходить: “Який корінь, такі й овочі!”


Хіба ще треба більших доказів нехристиянського походження гомеопатії та інших методів "лікування", споріднених з нею?
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 30 жовтня 2008, 10:47

Одразу скажу, що в гомеопатії я профан. Тому хотів би почути-почитати авторитетні джерела про "за" і "проти" цього діла.

Yaremko, Астрологія і астрономія - це два окремі феномени. Для мене як педіатр і педофіл. Ніби про одне і теж, але зовсім по-різному...
З повагою, Дмитро.

Аватар користувача
Marat
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 01 січня 2007, 17:09
Звідки: Львів

Повідомлення Marat » 30 жовтня 2008, 12:12

demetris писав: Тому хотів би почути-почитати авторитетні джерела про "за" і "проти" цього діла.
На жать, ми не маємо опонента, який усвідомлено „за”, тому дискусії не вийде, цікаві статті є на сайті Київської школи гомеопатів у розділі „Для спеціалістів” http://www.homeopat-ua.org/practice.php але вважаю, для ознайомлення з методом – найкраще спочатку першоджерело – „Органон” Самуїла Ганемана.

жаринка
новик
новик
Повідомлень: 22
З нами з: 05 березня 2007, 22:31
Звідки: Львів

Повідомлення жаринка » 30 жовтня 2008, 13:09

принцип гомеопатії "подібне лікується подібним".

За цим же принципом ви даєте дитині з гарячкою малиновий чай. Малина сама по собі піднімає температуру, даючи можливість організмові швидко виробити антитіла, після чого починається виділення антитоксинів через потовиділення і опускання температури. Цього процесу ми зазвичай не помічаємо, а бачимо результат - температура впала. А принцип то геть гомеопатичний.

А спробуйте запхати опечену руку під досить гарячу воду, і ви помітите, що біль зникне, і пухирів не буде, в той час, як холодна вода лише тимчасово полегшить відчуття (перевіряла на собі, була вельми здивована).

Ми справді не знаємо всіх механізмів в організмі. Чому людина хворіє, чому в однакових умовах одна людина здорова, в іншої розвиваються хронічні захворювання? Те що тут не обходиться без інформаційної складової - очевидно (ДНК - та ж інформація).

До речі, навіть рослини реагують на цей принцип - теж магія?
Я колись розповідала знайомому, про те, як один гомеопат на городі в своєї матері позбувся колорадських жуків потенційованим колорадським жуком. "тьху",- відповів мені знайомий, - "моя бабця в селі так давним давно робить, а про гомеопатію вона і не чула"

Лікуючись звичними ліками, ми робимо грубе втручання в організм, "одно лєчим, другое калечим".

Гомеопатичний препарат то є вода, котра несе в собі інформацію (посилання на дослідження про структурну пам'ять води тут вже давали) про ту чи іншу речовину. Він дає змогу "підказати" організмові, що не так. Він підбирається без астрології і гіпнозу (стартова стаття дійсно повна дурня). А за принципом збору симптомів. Пацієнт описує лікареві свій стан. Лікар володіє інформацією про препарати. Є такі книги, називаються "Матерія медика". Там описано дію препаратів на здорових людей - сукупність симптомів, які може викликати той чи інший препарат. Хворій людині підбирають один (!) препарат, котрий в здорової може викликати ту саму сукупність симптомів, яка є в даний момент у хворого. Організм, котрий з тих чи інших причин дав збій (хворобу) таким чином отримує підказку, в якому напрямку працювати, і починає зцілюватися. Для прикладу сильна інтоксикація (наприклад ліками) лікується потенційованим миш'яком.

Єдине, що тут потрібно - грамотний лікар, котрий вміє збирати і класифікувати ці симптоми. Жодної магії, астрології і містики. Тільки дуже клопітка праця і дуже багато уваги до пацієнта. Більшість гомеопатів - лікарі з класичною медичною освітою, котрі в процесі практичної роботи не просто тупо виконували інструкції, а спостерігали й аналізували процеси, що відбувалися з пацієнтами. І робили висновки. Наприклад, про те, що закапування носа, полегшуючи нежить, викликає куди гірші хронічні наслідки. Що лікування алергії антигестамінними та гормональними препаратами призвело до того, що в нас справжня епідемія асми серед дітей. Що збивання температури при ГРВІ призводить до в'ялих хронічних захворювань, чи ускладнень і т.д. і т.п. Бо лікуючи протилежним, хворобу заганяємо на значно глибший рівень, затираючи симптоми, але не лікуючи...

Я сама, і мої діти лікуємося в гомеопата. Класична медицина привела нас до ручки, коли я заледве не підсадила 5-річну дитину на гормони.
Зараз вже і про інгалятор згадуємо раз на пів року.

І повторюся ще раз - жодної магії тут немає. А є кліше, навішані від нерозуміння.
До речі, набагато більше від нас цим питанням переймалися православні. І дискусії там теж тривали. І справді, породжені вони були тим, що Ганеман був містиком і, м'ягко кажучи, не сповідував християнських принципів.

У звязку з цим кілька тез.

1. Чи все, що є добре, винайдено християнами? Чи ми не користаємо з допомоги наук, винаходів творін нехристиян чи людей противних ристиянству? Чого варта ледь не вся хімія?

2. Чи той факт, що якимось середником послуговується людина з антихристиянськими поглядами, робить цей середник поганим?

3. А тепер про дискусії у православ'ї
http://www.avikulov.ru/gip.htm (доктор Вікулов не один раз заочно допомагав у критичній ситуації мені і моїм дітям)

http://novogolutvin.ru/obedience/med/ar ... gomeo.html - стаття на сайті православного жіночого монастиря

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 30 жовтня 2008, 14:20

в дискусії йде мова в першу чергу про коріння гомеопатії і про духовні (диявольські) сили, які стоять за гомеопатією!!!
а ті лікарі, які про це ніц не знають, просто шарлатани і недоумки -- тим більше не заслуговують жодної довіри.

хочеш лікуватись окультизмом -- вперед. але коли наслідки проявляться пізніше -- наркозалежність, чи рак, чи щось подібне, то ти просто згадай, кому в руки віддала владу над своїм життям і життям рідних людей.
можливо лише тоді усвідомиш те, що зробила!
треба бути трохи далекогляднішою, а не тішитись, що гомеопат вилікував нежить, відкривши людину на вплив і владарювання сатані!
а наслідки будуть обов"язково -- питання в тому, чи будеш здатна ти іх пов"язати з магічним лікуванням, яке рекламуєш!

жаринка
новик
новик
Повідомлень: 22
З нами з: 05 березня 2007, 22:31
Звідки: Львів

Повідомлення жаринка » 30 жовтня 2008, 14:23

що у Вас за звичка тикати?

Ви можете довести окультність гомеопатії?
Що є окультного у процесі лікування чи виготовлення ліків?

А от нежить гомеопати здебільшого не лікують, на відміну від традиційних лікарів. Бо нежить - то не хвороба, а процес боротьби з хворобою, втручання не потребує. Більше того, таке втручання якраз є шкідливим, і його наслідки справді в майбутньому аукнуться дуже невесело, включно з раком.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 30 жовтня 2008, 18:00

Дивна річ, дехто такий тут наїний, обороняє не знаючи цілком суті гомеопатичного окультного лікування.

Цікаво: сюди хтось заходив - http://apologetika.ru/pdfs/c121.pdf
Адже там, як на мене, по-науковому підійшли по справи.



Гомеопатія з царини білої магії, а біла магія не може існувати віддільно від чорної. Одне лічить, а друге (зокрема душу) калічить.

Почитайте прихильники гомеопатизму, наприклад, це:

http://www.messcom.org.ua/2008/02/13/novi-vek-3/

http://www.foru.ru/slovo.2532.4.html

http://www.ihtus.ru/82004/z1.shtml

http://www.invictory.org/lib/2004/04/netradicion_l...

http://apologetika.ru/win/index.php3?razd=1&id...

http://www.morningstar.kiev.ua/article%5B3%5D.php

http://crist.narod.ru/doc/book/war/13.htm

http://www.ortodox.donbass.com/text/ohrimenko_o_go...

І т. д.

Ні тільки католики писали, розмірковували, але й протестанти, православні...

І не варто змішувати праведне з грішним!!!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

жаринка
новик
новик
Повідомлень: 22
З нами з: 05 березня 2007, 22:31
Звідки: Львів

Повідомлення жаринка » 30 жовтня 2008, 21:19

mmm82 писав:Дивна річ, дехто такий тут наїний, обороняє не знаючи цілком суті гомеопатичного окультного лікування.

Цікаво: сюди хтось заходив - http://apologetika.ru/pdfs/c121.pdf
Адже там, як на мене, по-науковому підійшли по справи.


єдине більш-менш серйозне посилання. буде час - розберу детальніше. на перший погляд - заказуха, принаймні побудована закласичними правилами чорного піару, змішати правду з напівправдою і приправити брехнею, аби виглядало правдоподібно, але доносило потрібну думку.



Гомеопатія з царини білої магії, а біла магія не може існувати віддільно від чорної. Одне лічить, а друге (зокрема душу) калічить.

Почитайте прихильники гомеопатизму, наприклад, це:

http://www.messcom.org.ua/2008/02/13/novi-vek-3/

ні слова про гомеопатію

теж не знайшла

а тут вже цікавіше. приблизно те, що я і пробувала сказати своїми тезами.
Общецерковного ясного суждения по этому вопросу нет. Как аналогию можно вспомнить то, что св. Феофан Затворник и св. Иоанн Кронштадтский лечились не менее загадочной “гомеопатией”. Ясно, что и в акупунктуре надо различать окружающую ее оккультную антропологию и чисто медицинскую технику.
...
Очевидно, и сейчас, если иглорефлексотерапию практикует православный специалист, нет никакого препятствия православному пациенту получать его помощь.


битий лінк
що саме? нема часу весь сайт вивчати
а тут що про гомеопатію?
намішали все докупи
знову битий лінк

І т. д.

Ні тільки католики писали, розмірковували, але й протестанти, православні...
ви мої посилання на православні ресурси читали?
зокрема про православних святих, котрі практикували гомеопатію?

А всі ті посилання, що Ви дали, об'єднує одне - автори поняття не мають про гомеопатію, лише стереотипи.
Класична ситуація - те, чого не розумієш, відразу охаяти і приписати дияволу. Прикладів в історії було огого...


Щодо східної медицини і її противності християнству - то окрема розмова. Справа в тім, що східний світогляд в силу своєї антропоцентричності краще вивчив людський організм. І дуже часто речі, котрі вони обгрунтовують через свою релігію, містику, енергії - потім знаходить цілком наукові обгрунтування, без жодної магії. То що, не користуватися?

І не варто змішувати праведне з грішним!!!

оце точно!

Аватар користувача
Marat
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 01 січня 2007, 17:09
Звідки: Львів

Повідомлення Marat » 30 жовтня 2008, 21:22

жаринка писав: принцип гомеопатії "подібне лікується подібним".

За цим же принципом ви даєте дитині з гарячкою малиновий чай. Малина сама по собі піднімає температуру, даючи можливість організмові швидко виробити антитіла, після чого починається виділення антитоксинів через потовиділення і опускання температури. Цього процесу ми зазвичай не помічаємо, а бачимо результат - температура впала. А принцип то геть гомеопатичний.
Вибачте, але малина має потогінну і жарознижуючу дію, це пише в будь-якому фітотерапевтичному довіднику. Хіба об”їстися малиною так, щоб одержати розлад кишківника, і тоді вже пронос і, можливо, температуру. :)
А про пам”ять води – це взагалі смішно – по-перше, не доведено, по-друге, знайшов статтю про намагання довести пам”ять води, але навіть в цьому дослідженні(?) ці клатрати існували до декількох годин. Для розваги наведу цю статтю:
Отечественные исследования воды
Первенство - как приятно! - за нашими: оказывается, в Институте медико-биологических проблем РАН еще в 2003 году была защищена диссертация на тему памяти воды. Автор - Станислав Зенин, ученый со своей лабораторией, двумя кандидатскими званиями и одним докторским. Его детище - клатраты, устойчивые (со сроком жизни до нескольких часов!) соединения из 912 молекул воды размером от полумикрона до микрона, которые Зенин считает ее основным структурным элементом. Их даже видно - в контрастно-фазовый микроскоп. В дистиллированной воде клатраты практически электронейтральны. Однако Зенин узнал, что их электропроводность можно изменить. Если помешать магнитной мешалкой, связи между элементами клатратов будут разрушены и вода превратится в мертвое, неупорядоченное месиво. Если поместить в воду предельно малое количество другого вещества (хоть одну молекулу) - клатраты начнут "перенимать" его электромагнитные свойства.
Наконец, Зенин привлек к работе над диссертацией экстрасенсов и народных целителей - публику в научном мире совершенно неуважаемую - и выяснил, что некоторые представители этого зачастую сомнительного ремесла способны силой своей мысли сильно менять электропроводность воды. Зенин дал определение воды как вещества в информационно-фазовом состоянии, вещества, обладающего структурой, пригодной для хранения данных, биологического накопителя информации...
Ну, це для чайників, пєввєнство далеко не за „нашими”, були дослідження і до того на Заході, і на значно вищому рівні, але висновок такий
Не получено экспериментального свидетельства о том, что гомеопатические средства "отпечатываются" на их растворителях.( це з гомеопатичного сайту)

жаринка писав: До речі, навіть рослини реагують на цей принцип - теж магія?
Я колись розповідала знайомому, про те, як один гомеопат на городі в своєї матері позбувся колорадських жуків потенційованим колорадським жуком. "тьху",- відповів мені знайомий, - "моя бабця в селі так давним давно робить, а про гомеопатію вона і не чула"
Це – магія...
І якщо гомеопатія допомагає – це привід трохи замислитися – екстрасенси теж допомагають...А окультна обтяженічть внаслідок лікування у гомеопата відразу не проявляється...
А чому ми вважаємо, що гомеопатія має окультні корені – посилань досить, просто почитайте. Ну, ще одна стаття: http://www.nevskiy.orthodoxy.ru/med/pov/pov6.html :)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 31 жовтня 2008, 08:12

Для жаринки!

Так, декотрі лінки, виходить, вже застарілі, бо не відкриваються, однак не так давно вони були ще дійсні.Вибачте, що знову не перевірив їх.

Посилання не тільки стосувались гомеопатії, але й усієї нетрадиційної медицини (акупунктури, акупресури тощо), нехристиянських окультних технік Нью Ейдж (самого феномену), медичного сектанства. Просто, щоб трохи розширити ваш вузький світогляд.

Щодо "корисності" гомеопатії для Православ*я, ваших декотрих лінків, то скажу, що дехто навіть з Православної Церкви впав у заблудження, хтось уже з нього вийшов. Якщо раніше був прихильником нетрадиційного лікування, то зараз міг змінити свою думку про це, і змінив! Бачимо, що д-р медичних наук православний ієромонах Анатолій Берестов категорично проти цього "законного" окультизму! А він авторитет у цьому, до речі.

У Православ*ї як і в Католицизмі погляди про холістичну медицину неоднозначні, але правда за розсудливими з погляду християнства
!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 31 жовтня 2008, 08:19

Дещо з об*єктивної статті Ірини Березовської "Гомеопатія: кпини з медицини":


"...Відомо, що С. Ганеман був членом масонської ложі, практикував магію, спіритичні сеанси. С. Ганеман не був людиною, яка керувалася моральними імперативами – збовтуючи препарати, засновник методу як підкладку для руки використовував м’яку товсту книгу – Біблію. Якщо людина так поводиться зі Святою книгою, то що для неї означає здоров’я інших?"


http://www.gazeta.lviv.ua/articles/2008/09/25/34569/
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

kamamberta
дописувач
дописувач
Повідомлень: 67
З нами з: 16 квітня 2008, 10:05
Звідки: Rio-de-Dykan'ka

Повідомлення kamamberta » 31 жовтня 2008, 09:02

Yaremko писав:Знаєте вас без намордніка впускати на форум неможна!
Ви нічого не дали такого щоби показувало гріх класичної гомеопатії! Де лікарі-гомеопати це 100% всі дипломовані лікарі звичайної нашої медицини!
шановна!!!ті що роблять аборти теж 100% дипломоваеі люди !! але це не означає що вни не грішать!!

Yaremko писав: Вже нічого не кажу про обов'язкову вакцинацію де з державного бюджету виділяються колосальні суми і де гарно на тому наживаються як самі фірми виробники, посередники та дердслужбовці. І всім вигідно. А гомеопатія чітко виступає проти нахабного втручання в організм тількищо народженої дитина та і людини взагалом.
тобто ви проти державної вакцинації?! щось ви не дуже ясно пишете.невеличке зауваження: гомеопатія не жива)) і я перепрошую але гомеопатичні ліки начебто вживають середину і це теж власне можна розцінити як втручання в організм! виправте мене якщо ними мащуться.
Востаннє редагувалось 31 жовтня 2008, 09:38 користувачем kamamberta, всього редагувалось 1 раз.

kamamberta
дописувач
дописувач
Повідомлень: 67
З нами з: 16 квітня 2008, 10:05
Звідки: Rio-de-Dykan'ka

Повідомлення kamamberta » 31 жовтня 2008, 09:23

Yaremko писав:Знаєте диявол набагато простіше діє і напевно йому непорібно а ж так діяти щоб себе в гранульки запихати :lol:
Якщо священики ходять до гомеопатів значить церква нічого незабароняє а ті хто проти це тільки виключно їхня думка і нетреба ставити її як вчення церкви.
І навіть звичайне добре слово має велику силу то що це також окультизм. смішно!
І ніхто диявола незаперечує, але він значно простіше впливає на нас. Це що ви невживаєте гранульок неозначає що диявом немає впливу на вас.

ви з дияволом знайомі особи100?звідки знаєте як він діє?
дуже цікаво спостерігати його хід у книзі Буття у самому першому розділі. він перекручує слово Боже і подає його людям.
"чи справді ва не можна їсти жодного плода з дерев у саду?" (це не дослівно бо я на парі:) ні лишень з одного не можна.а чому не можна? бо Бог не хоче щоб ви стали таким як Він.брехня за брехнею.
і власне у ваших дописах це теж простежується. якби я вперше дізнавалась про гомеопатію з ваших постів то думаа б десь так "невже Бог хоче об ми хворіли? ні а троши чогось випити для того здоровя ну хіба ж це гріх?отже ні." тим паче що "І СВЯЕННКИ ХОДЯТЬ ДО ГОМЕАТІВ".це вам таке ваш лікар скаав? чи ваша сусідка?
я знаю священника який часто помагає на екзорцизміі він ОСОБИСТО сказав моїй мамі що гомеопатія гріх.

kamamberta
дописувач
дописувач
Повідомлень: 67
З нами з: 16 квітня 2008, 10:05
Звідки: Rio-de-Dykan'ka

Повідомлення kamamberta » 31 жовтня 2008, 09:31

Yaremko писав:лікувала би все (як всі знахарі всьо лікують), а тут такий облом.
та ні шановна.
знахарі лікуюьб одне а інше вилазить. по іншому: лікують ногу а через тиждень починає боліти шось інше що ніколи не боліло.
тобто ваші гомеопати таки схожі на знахарів.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 31 жовтня 2008, 09:32

П. Наталія Радомська, наприклад, гомеопатка, писала, що в післяжовтневий період у Росії мішенню для гонінь були як і Православна Церква, так і гомеопатія… Зазначає, що в державі проходили численні “викривальні” диспути і антицерковних, і антигомеопатичних напрямів. Твердить, що навіть ярлики на “гноблене” тоді наклеювали схожі – войовничі алопати – більшовики характеризували гомеопатію як ненауковий метод лікування, “вираження чужого нам віталізму”, “підмога релігії”, “опіум для народу”, “поневолювання робітників” тощо...





Отже, диму без вогню не буває. Щодо гомеопатії, комуняки не помилились... Якби гомеопатія та вся інша нетрадиційна (холістична медицина) була така "свята", то тоді б ніхто не протестував.

Звичайно, дехто раніше думав (може й думає), що це лікування нешкідливе з духовного боку. Просто ніхто не брався серйозно досліджувати цю окульну медичну містику, тільки, фактично, недавно. Багато речей ще попереду!
Востаннє редагувалось 14 листопада 2009, 10:00 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 31 жовтня 2008, 09:39

kamamberta писав:
Yaremko писав:лікувала би все (як всі знахарі всьо лікують), а тут такий облом.
та ні шановна.
знахарі лікуюьб одне а інше вилазить. по іншому: лікують ногу а через тиждень починає боліти шось інше що ніколи не боліло.
тобто ваші гомеопати таки схожі на знахарів.



Дуже добре, що пишете об*єктивно про суть гомеопатичного "лікування" з погляду здорового християнства, а то я думав, що тут всі жінки в цій дискусії такі вперті та наївні, навіть незважаючи на наведені серйозні аргументи, провідних лікарів, священиків, просто мислячих християн. Успіхів вам!:)

Так, гомеопатія та все, що з нею в*яжеться, можна прирівняти до знахарства, особливо на основі тверджень засновника методу, окультиста С. Ганемана!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 31 жовтня 2008, 09:48

Жаринці:

Ваша цитата:


"http://apologetika.ru/win/index.php3?razd=1&id...

що саме? нема часу весь сайт вивчати"

А ви почитайта на цьому авторитетному апологетичному сайті зліва рубрику "Нетрадиційна медицина". Там не тільки про гомеопатію написано. І взагалі багато повчального містить у собі веб-ресурс. особливо про сучасні секти!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

жаринка
новик
новик
Повідомлень: 22
З нами з: 05 березня 2007, 22:31
Звідки: Львів

Повідомлення жаринка » 31 жовтня 2008, 10:33

коли я чогось не розумію, отже воно від диявола. я гадала, це невігластво залишилося у середньовіччі - а ні. що вдієш... %)

і то нічого, що гомеопатію практикували християнські священики і навіть святі, то нічого, що жодної заборони в церкві на гомеопатію немає, все одно - від диявола :evil:

І те, що акупунктура давно пояснена науково, і жодної магії там немає, просто дія на нервові закінчення - то теж нічого. Просто кляті індуси з китайцями краще за нас розбиралися в людському організмі, і знайшли набагато дієвіші практики, котрі, звісно пояснили згідно свого світогляду. І хоча ці способи лікування набагато дешевші, ефективніші і безпечніші, ми будемо далі давати можливість заробляти на наших хворобах бізнесменам від фармацевтики (котрі, до речі, теж не гребують методами і засобами, і зачасту є тими ж масонами), і допомогати їм творити їхні імперії зла, аби лише не вдатися до того, що до кінця не розумієм.

правда, дію ліків більшість з нас теж не розуміє, але ж є вчені, котрі це все дослідили і вивчили! а то, що з часом виявляється, що там вони помилилися, то шкідливе, а то взагалі смертельно небезпечне, то теж нічого.

панове, котрі тут так нападають на нетрадиційну медицину, а ви знаєте про всіх винахідників ліків і методів лікування? хто з них був масоном, хто окультистом, хто сатаністом? отож бо...

з дискусії самоусуваюся, бо нема про що говорити. мені особисто достатньо того, що офіційної заборони Церкви на гомеопатію немає. Все решта - шептання неграмотних бабусь, добре, якщо не замовне, і не проплачене, як деякі з наведених статтей.

жаринка
новик
новик
Повідомлень: 22
З нами з: 05 березня 2007, 22:31
Звідки: Львів

Повідомлення жаринка » 31 жовтня 2008, 10:37

kamamberta писав:
Yaremko писав:лікують ногу а через тиждень починає боліти шось інше що ніколи не боліло.


це Ви про традиційних лікарів?
підпишуся на всі 100% :lol:

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 31 жовтня 2008, 12:52

Жаринці!

Говори до гори,а гора - горою...

Акупунктура наукова?? Ой, не смішіть мене. Це така правда, як і те, що астрологія=астрономії, хоч є лишень її нерозумною дочкою, що погрузла в магію по вуха як і холістична медицина включно з гомеопатією!

До речі, а ви часом нелікар-гомеопат?!

І ще: якщо вийде офіційна заборона гомеопатії ( ще раз окультизму як такого) ви хіба зміните хід своїх думок? Дуже чомусь сумніваюся...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 31 жовтня 2008, 12:53

жаринка писав:коли я чогось не розумію, отже воно від диявола. я гадала, це невігластво залишилося у середньовіччі - а ні. що вдієш... %)


от власне, що ти і не розумієш, а сліпо віриш, бо мізки маленькі :D
хоча з огляду на твої бажання переконати всіх в тому, що "гомеопатія це добре", думаю, що ти хапаєш непогані бариші з продажу гомеопатичних препаратів або щось подібне.
Так що не потрібно прикриватись фразами
жаринка писав:мені особисто достатньо того, що офіційної заборони Церкви на гомеопатію немає. Все решта - шептання неграмотних бабусь
-- насправді ти лише переживаєш за власну шкуру і тобі глибого до одного місця, що саме ти тулиш людям і за які кошти живеш!!!

жаринка писав:що акупунктура давно пояснена науково, і жодної магії там немає
-- тупа БРЕНХЯ!!! Не соромно?

жаринка писав:будемо далі давати можливість заробляти на наших хворобах бізнесменам від фармацевтики (котрі, до речі, теж не гребують методами і засобами, і зачасту є тими ж масонами), і допомогати їм творити їхні імперії зла, аби лише не вдатися до того, що до кінця не розумієм.
:lol: -- повір, краще дати заробити їм, ніж ТОБІ!!!
гомеопатію практикували християнські священики і навіть святі


оприлюдни списки! :shock:

kamamberta
дописувач
дописувач
Повідомлень: 67
З нами з: 16 квітня 2008, 10:05
Звідки: Rio-de-Dykan'ka

Повідомлення kamamberta » 31 жовтня 2008, 14:13

жаринка писав:
kamamberta писав:
Yaremko писав:лікують ногу а через тиждень починає боліти шось інше що ніколи не боліло.


це Ви про традиційних лікарів?
підпишуся на всі 100% :lol:

шановна! ви так делыкатно стирали з мого допису слова що ы не помытили слова знахары.а це у свою чергу стосувалось того що паны написали що лыкують всьо а гомеопати не всьо ы цим вони рызняться.
а я сказала що таки схожы ЗНАХАРЫ ы ЛЫКАРЫГОМЕОПАТИ.
про традицыйних створыть тему ы пыдписуйтесь скыки того забажаэ серце ваше. тут говорять про ынше

жаринка
новик
новик
Повідомлень: 22
З нами з: 05 березня 2007, 22:31
Звідки: Львів

Повідомлення жаринка » 31 жовтня 2008, 14:44

Малий писав:
жаринка писав:
оприлюдни списки! :shock:

я так і думала, що Ви не читали того, що я пишу. та й дописів тих, хто підтримує Вашу позицію - теж. Прогляньте, як буде час. Зробите для себе відкриття.

П.С. До гомеопатії не маю жодного стосунку, окрім того, що раз на пів року плачу лікареві, котрий спостерігає моїх дітей.

А от на офіційній медицині попеклася добряче. Тепер от гомеопат розгрібає.

А на питання про походження офіційних лікувальних методик і ліків ніхто так і не відповів...

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 31 жовтня 2008, 15:35

ДЛЯ ЖАРИНКИ!


Як, наприклад, акупунтура (голкотерапія) може бути науковою чи (християнською), коли вона основується на філософії, яка включає астрологію, пантеїзм, гіпноз і є невіддільною частиною буддизму та індуїзму, що далекі від християнства... В акупунктурі кожному людському органу відповідає певний астрологічний знак сузір*я. А Христова Церква відкидає астрологію як і окультизм (магію) в цілому. Астрологія не сміє зватись науковою, бо вона відійшла від науки як такої (астрономії...) і поринула в магію, марновірство. Вловили суть?


Щодо акупунктури, д-р Манфред Гайде пише ось що: "Окрім пошкодження нервів і вен доходить до інфекції гепатиту Б. Найнебезпечнішою є комплікація, котра викликає смерть через аневмоторакс (недобре зроблені уколи). Такі випадки зареєстровані вже в різних місцях. Д-р Шноррабергр, директор однієї лабораторії досліджень для китайської медицини в Німеччині, якось сказав: "Акупунктурною голкою можна людину і вбити. Прикладом є подія з 1981 р., коли в Мюнхені дійшло до смерті так, що один лікар зле акупунктурував хворого, і він відразу після голковколювання помер".

Відомі й інші застереження та випадки. Наприклад, на одній зустрічі католицьких лікарів одна лікарка мовила таке: "Коли я була вагітна в лікарні, лікар мені запропонував, що під час пологових болів буде вживати акупунктуру. Болі дійсно припинилися, але також припинився і пологовий процес. Швидко потрібно було зробити декілька уколів, щоб процес відновився. Через вісім років знову була в пологовому будинку і той "віруючий" лікар мене знову змушував до акупунктури. Радикально її відкинула і пологи відбулись нормально. У кімнаті чекала інша жінка, але вона не відважилася категорично сказати "ні", хоч я її попереджувала. З нею повторилося те саме, що зі мною вісім років тому. На жаль, її дитина з того отримала негативні наслідки, які понесе через ціле життя."

Судовий лікар, професор Оспенова з Марбурга, під час однієї телевізійної програми сказала це: "Акупунктура не є такою безпечною, як стверджують. Не відомо ні кількості акупунктурних точок, ні їх локалізації, - чи вони поверхневі, чи глибокі, - тому зовсім не ясно: чому, коли та де колоти голками...".

Один учитель, між іншим, сказав раз: "Моя родичка, вчителька англійської мови, хотіла покинути куріння і звернулася до акупунктуриста, який впихнув їй у вуха голку, яку вона носила два тижні. Результат був такий, що вона почала втрачати розум і змушена була пробути певний час на психіатрії. Ще до сьогодні з нею не все в порядку...".


Ще тут є важлива річ: http://apologetika.ru/pdfs/gi001.pdf


П. С. Щодо гомеопатії, того, що одні священики до неї вдавалися, інші - ні, скажу, що якби, для прикладу, я сам не почав копати глибше, не заглянув би в коріння гомеопатичного методу лікування, то б теж тоді думав, що вона безневинна та досить ефективна. Якщо хтось зі священиків (декотрих православних святих) лікувався гомеопатією, то це, швидше, робив із незнання самої есенції феномену! Бо ж є священики у Христовій Церкві (сучасній, Католицькій і Православній), що категорично проти сумнівної гомеопатії як і окультизму, до слова. Декотрі приклади були наведені вже вище.


До речі, а яке ваше ставлення до окультизму як такого, що заборонений найпершою Божою заповіддю, взагалі св. Писанням???
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

жаринка
новик
новик
Повідомлень: 22
З нами з: 05 березня 2007, 22:31
Звідки: Львів

Повідомлення жаринка » 31 жовтня 2008, 17:27

mmm82 писав:ДЛЯ ЖАРИНКИ!


Як, наприклад, акупунтура (голкотерапія) може бути науковою чи (християнською), коли вона основується на філософії, яка включає астрологію, пантеїзм, гіпноз і є невіддільною частиною буддизму та індуїзму, що далекі від християнства... В акупунктурі кожному людському органу відповідає певний астрологічний знак сузір*я. А Христова Церква відкидає астрологію як і окультизм (магію) в цілому. Астрологія не сміє зватись науковою, бо вона відійшла від науки як такої (астрономії...) і поринула в магію, марновірство. Вловили суть?

вловила. цілком. от лише ні в сучасній акупунктурі, котру практикує багато неврологів, ні в гомеопатії жодного окультизму немає.


Щодо акупунктури, д-р Манфред Гайде пише ось що: "Окрім пошкодження нервів і вен доходить до інфекції гепатиту Б.

якщо не дотримуватися санітарних норм (дезінфекція інструменту), то й банальний укол може призвести до куди гірших інфекцій.


Найнебезпечнішою є комплікація, котра викликає смерть через аневмоторакс (недобре зроблені уколи). Такі випадки зареєстровані вже в різних місцях. Д-р Шноррабергр, директор однієї лабораторії досліджень для китайської медицини в Німеччині, якось сказав: "Акупунктурною голкою можна людину і вбити. Прикладом є подія з 1981 р., коли в Мюнхені дійшло до смерті так, що один лікар зле акупунктурував хворого, і він відразу після голковколювання помер".

неграмотне призначення ліків теж може пацієнта вбити. випадків, думаю, наводити не треба? Це все питання з площини кваліфікації медика, і в звичайній медицині воно стоїть не менше, якщо не більш гостро.

Відомі й інші застереження та випадки. Наприклад, на одній зустрічі католицьких лікарів одна лікарка мовила таке: "Коли я була вагітна в лікарні, лікар мені запропонував, що під час пологових болів буде вживати акупунктуру. Болі дійсно припинилися, але також припинився і пологовий процес. Швидко потрібно було зробити декілька уколів, щоб процес відновився. Через вісім років знову була в пологовому будинку і той "віруючий" лікар мене знову змушував до акупунктури. Радикально її відкинула і пологи відбулись нормально. У кімнаті чекала інша жінка, але вона не відважилася категорично сказати "ні", хоч я її попереджувала. З нею повторилося те саме, що зі мною вісім років тому. На жаль, її дитина з того отримала негативні наслідки, які понесе через ціле життя."

знову ж питання кваліфікації. це якось доводитб окультизм?
чи Вам розповісти про випадки, коли від дій звичайного акушера-гінеколога гинули породіллі?


Судовий лікар, професор Оспенова з Марбурга, під час однієї телевізійної програми сказала це: "Акупунктура не є такою безпечною, як стверджують. Не відомо ні кількості акупунктурних точок, ні їх локалізації, - чи вони поверхневі, чи глибокі, - тому зовсім не ясно: чому, коли та де колоти голками...".

а хто каже, що вона безпечна. а скальпель, знаєте, який небезпечний?


Один учитель, між іншим, сказав раз: "Моя родичка, вчителька англійської мови, хотіла покинути куріння і звернулася до акупунктуриста, який впихнув їй у вуха голку, яку вона носила два тижні. Результат був такий, що вона почала втрачати розум і змушена була пробути певний час на психіатрії. Ще до сьогодні з нею не все в порядку...".

це все часткові випадки, котрі ілюструють невмілі дії лікарів. не більше. в традиційній медицині їх повно. давайте, від неї відмовимося!


Ще тут є важлива річ: http://apologetika.ru/pdfs/gi001.pdf


П. С. Щодо гомеопатії, того, що одні священики до неї вдавалися, інші - ні, скажу, що якби, для прикладу, я сам не почав копати глибше, не заглянув би в коріння гомеопатичного методу лікування, то б теж тоді думав, що вона безневинна та досить ефективна.

і чому я вам не вірю? мабуть, тому, що Ви не вникали в суть, а перелопачували літературу в пошуках доказів своєї версії.
Я теж так вмію. От ви знаєте, що Гіпократ не лише не був християнином, а ще й належав до сімейного клану цілителів, котрі вважали себе потомками поганського бога? а саме він вивів алопатичні принципи лікування. І він подорожував по різних народах вивчав місцеве знахарство (котре, звісно ж як у всіх поган було окультним), систематизував його і наоснові цих знань будував свої принципи, котрими ми послуговуємося досі


Якщо хтось зі священиків (декотрих православних святих) лікувався гомеопатією, то це, швидше, робив із незнання самої есенції феномену! Бо ж є священики у Христовій Церкві (сучасній, Католицькій і Православній), що категорично проти сумнівної гомеопатії як і окультизму, до слова. Декотрі приклади були наведені вже вище.

а звідки Ви знаєте, хто з них був правим, а хто помилявся?
Я чомусь першим вірю більше, бо вони не зі сторони судили, а тримали метод в руках. Чи Ви думаєте, можна успішно лікувати, не розуміючи, що робиш? Ні, це можна тільки з сучасними ліками, навіть не почитавсши інструкцію...





До речі, а яке ваше ставлення до окультизму як такого, що заборонений найпершою Божою заповіддю, взагалі св. Писанням???
а що можуть бути варіанти? я б тоді не була на цьому форумі. Хоча з огляду навідсутність модерації і хамство, сумніваюся, що надовго тут затримаюся.



Друже, зверніть увагу на одну річ. Ви всіма силами шукаєте доказів своєї версії, повністю ігноруючи аргументи, що їй заперечують.
Ви наводите випадки невдалого лікування, але коли Вам розказують про вдале, то Ви це заперечуєте.

Ви посилаєтеся на авторитетів, але коли я Вам подаю авторитетів не нижчого рангу, ба, навіть святих, коли Яремко пише, що питалася священиків, Ви стверджуєте, що всі вони помилялися. Хоча критерій визначення, хто помилявся, а хто ні - не зрозумілий щонайменше.

Ви апелюєте до ганеманівського захоплення містикою, однак не маєте найменшого поняття про походження і цілі засновників тієї медицини, котрою користуєтеся. І, що головне - Вас це не цікавить. Більше того, якщо подивитися на шлях розвитку, на напрям, то в мене великі сумніви щодо відповідності християнським принципам саме традиційної медицини, з її абортами, контрацепцією, штучними заплідненнями, втручаннями в геном тощо.

Якщо Ви хочете докопатися до істини, а не просто дискусія заради дискусії, то може почати все ж з базових принципів і методології?

Може все-таки, будемо за плодами дивитися?

З одного боку традиційна медицина, котра намагається перебрати на себе функції Творця, втручаючись в саму природу людини, і водночас саджаючи нас на голку фармацевтики, котра довела лікувальну справу до абсурду, використовуючи те, що мало б бути для зцілення - для вбивства, для догоджання тілесним похотям і покривання розпусти - продовжувати можна довго.

А з іншого боку - гомеопатія. Котра каже, що людина є такою, якої її створено, з усіма її схильностями і вадами, і змінити щось можна лише важкою працею. Що хронічна хвороба - це результат неправильного, нераціонального способу життя, порушення основних принципів, в тому числі лінивство, нечистота, захланність тощо. І вилікувати її просто пігулкою не можна, а потрібна праця, виправлення помилок, і важкийзворотний шлях через пройдені етапи. І гомеопатичний препарат, кульки чи краплі, це лише маленька підказка, куди, в якому напрямку має працювати організм, тіло, в той час як Ви працюєте з душею.

Дуже Вам раджу подивитися таки сайт доктора Вікулова, він православний, воцерковлена людина. Думаю, Ви знайдете там щось цікаве. Тут, наприклад. Якщо, звісно, захочете знайти, а не шукатимете, за що би звинуватити в єресі.

Ну і улюблена фраза того самого доктора: все не так просто, все просто не так!

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 31 жовтня 2008, 17:40

Вам подаю авторитетів не нижчого рангу, ба, навіть святих,

чесно, не знайшов, подай ще раз, якщо не важко!

якщо це з сайту "Сайт врача-гомеопата Викулова Александра Олеговича" ! не рахується! шоза манера ! понятно, що окультист буде оправдовуватись всіма можливими методами! тай святі, наскільки я бачу лише православні. Може ще й святих- русскіх імператорів будеш в приклад ставити??? :shock:


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 60 гостей