Думка Церкви про існування інопланетян

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Думка Церкви про існування інопланетян

Повідомлення прочанка » 10 вересня 2010, 18:39

http://ufodos.org.ua/publ/1-1-0-123

в цій статті викладена думка як релігійна так і світська, а також приватні думки...священиків різних конфесій. аЛЕ ЦЕ ТІЛЬКИ ДУМКИ-ДИСКУСІЇ...
Чи нам, земним, мало нині своїх клопотів і спокус? Як на мене, якщо десь у Всесвіті і є створені, по Божому образу, брати наші і Богові буде угодно це нам відкрити, то ми обов"язково про це довідаємось. Але ті "гуманоїди", яких нам періодично підсувають, явно не від Бога, тому краще уникати будь-якого контакту з такими"представниками" інших світів.

Читала розповідь одної дівчини, яка пережила клінічну смерть. Власне, вона ледь не закінчила життя самогубством... Її зустіли... "інопланетяни" і благали вирушати з ними, обіцяючи "рай". Але потім з"явилися ангели, а мати і дідусь- священик, який вмер мученичою смертю, намагалися порятувати грішну душу від нечистого, який скинув личину "інопланетянина" і прийняв звичний образ.
Не бійтеся!

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Думка Церкви про існування інопланетян

Повідомлення Злий Іван » 13 вересня 2010, 08:07

прочанка писав:http://ufodos.org.ua/publ/1-1-0-123

в цій статті викладена думка як релігійна так і світська, а також приватні думки...священиків різних конфесій. аЛЕ ЦЕ ТІЛЬКИ ДУМКИ-ДИСКУСІЇ...
Чи нам, земним, мало нині своїх клопотів і спокус? Як на мене, якщо десь у Всесвіті і є створені, по Божому образу, брати наші і Богові буде угодно це нам відкрити, то ми обов"язково про це довідаємось. Але ті "гуманоїди", яких нам періодично підсувають, явно не від Бога, тому краще уникати будь-якого контакту з такими"представниками" інших світів.

Читала розповідь одної дівчини, яка пережила клінічну смерть. Власне, вона ледь не закінчила життя самогубством... Її зустіли... "інопланетяни" і благали вирушати з ними, обіцяючи "рай". Але потім з"явилися ангели, а мати і дідусь- священик, який вмер мученичою смертю, намагалися порятувати грішну душу від нечистого, який скинув личину "інопланетянина" і прийняв звичний образ.


Я вам чесно скажу: я не читаю таких сайтів на який ви дали посилання.
Безперечно треба відділяти зерна від полови.

Але ті "гуманоїди", яких нам періодично підсувають, явно не від Бога


На підставі чого таке твердження?
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Думка Церкви про існування інопланетян

Повідомлення ShMariam » 13 вересня 2010, 20:10

Злий Іван писав:
Але ті "гуманоїди", яких нам періодично підсувають, явно не від Бога


На підставі чого таке твердження?


А Ви думаєте, що то Бог створив такі чудовиська? :bad:
А якщо серйозно, то їх поведінка свідчить сама за себе.
Читала історію про одного чоловіка, який продав душу дияволу за велике багатство (!). Якось після того, як цей чоловік їздив на екскурсію на Святу Землю, з ним вступили в контакт "інопланетяни" і говорили що, через те, що він відвідав святі місця, "диявол від нього відвернувся, а Бог не прийняв", отож вони його підтримають... Хіба диявол колись відмовлявся від своєї жертви? :shock:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Думка Церкви про існування інопланетян

Повідомлення romanm » 14 вересня 2010, 07:02

Думаю, що доказ існування інопланетян і інопланетях супер розумних, являється той факт, що їм до сих пір вистачило розуму не вступати ні в які контакти з людством.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Думка Церкви про існування інопланетян

Повідомлення o.Mykil » 14 вересня 2010, 07:47

romanm писав:Думаю, що доказ існування інопланетян і інопланетях супер розумних, являється той факт, що їм до сих пір вистачило розуму не вступати ні в які контакти з людством.


Це чому?

Вступали не раз у різні контакти ці відомі мислячим "інопланетяни". Навіть у сексуальні,як не дивно http://ufo.ck.ua/index.php?option=com_c ... &Itemid=27

Чи ось http://www.paranormal-news.ru/publ/1-1-0-446
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Думка Церкви про існування інопланетян

Повідомлення o.Mykil » 14 вересня 2010, 07:52

Инкубы

- так называли в средневековой Европе злых духов, посещавших по ночам женщин и имеющих с ними половую связь. Слово «инкубус» происходит от латинского «инкубаре», что означает «возлежать». Кстати, от этого же слова было образовано название «инкубатор» для выведения цыплят но к проказникам-инкубусам инкубатор, конечно же, не имеет никакого отношения. В старинных книгах говорится, что инкубы – падшие ангелы, демоны мужского пола, соблазняющие женщин во сне.

Одним из первых теоретиков инкубата был парижский епископ Гильом Овернский (1180-1249) - именно в XII веке интерес к этому вопросу резко вырос. Гильом утверждал, что демоны не способны на полноценные сексуальные отношения, но умело создают иллюзию таковых, а сперму при этом воруют на стороне. Каким образом они это делают, ученый священник не поясняет (быть может, ценным продуктом с инкубами по-сестрински делятся суккубы, предварительно добыв его у своих любовников?)


http://www.ufo.obninsk.ru/incub.htm


Есть ли жизнь на Марсе? http://sueverie.net/uainmenu-35/-inmenu ... u-77/228--
Востаннє редагувалось 14 вересня 2010, 08:17 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Думка Церкви про існування інопланетян

Повідомлення romanm » 14 вересня 2010, 08:17

o.Mykil писав:Инкубы

что инкубы – падшие ангелы, демоны мужского пола, соблазняющие женщин во сне.

Одним из первых теоретиков инкубата был парижский епископ Гильом Овернский (1180-1249) -


Кх, кх :oops: , Отче.
1. По перше, якщо є справжні інопланетяни, то вони також сотворені Богом, не думаю, що десь є інший світ який створений дияволом.

2. Отож, коли говоримо про інопланетян, плутаємо їх зі злими духами.

3. Щодо поданих вами сайтів читав з цікавістю, але коли дійшов до місця де номінується Серафим Роуз, стало все ясно:)

4. На поданих вами лінках, не дається джерело звідки це взято. Тобто з ригористично історичної точки зору це: а. або просто розповіді когось(часто перебільшені) б. або дія диявола, хоча тут також потрібно бути обережним(це якщо серйозно), або просто нагнітання цікавості і т.д.

5. Всі ці духовні особи є синами свого часу, не забувайте що і тоді сперичалися скільки дияволів можуть вміщатися на кінчику голки:)

6. Щодо інкубів які крадуть сім я...... :wink: як же ш вони його переносять, якщо не можуть фізично вступити в контакт, чи вконтакт :)

А ось цей розділ
Тайна святой инквизиции
для тих, хто хоч трішки знайомий з процедурами св. Інквізиції, нічого крім сміху викликати не може.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Думка Церкви про існування інопланетян

Повідомлення o.Mykil » 14 вересня 2010, 08:25

1. По перше, якщо є справжні інопланетяни, то вони також сотворені Богом, не думаю, що десь є інший світ який створений дияволом.
2. Отож, коли говоримо про інопланетян, плутаємо їх зі злими духами.


Знаю для себе, що це падші ангели, звісно, створені раніше Творцем до їх падіння. І коли вживаю слово "інопланетяни" в контексті теми, то говорю це у переносному значенні, а не прямому, розуміючи під тим злих духів та їх дію на цей світ.

НЛО: современная приманка древнего змия http://sueverie.net/uainmenu-35/-inmenu ... -77/137---

А ось цей розділ
Тайна святой инквизиции
для тих, хто хоч трішки знайомий з процедурами св. Інквізиції, нічого крім сміху викликати не може.


Ну я вже так би не зводив то до сміху, бо інквізиція, як відомо, була різна, і єресь в той час вважалась злочином на державному рівні, Церква не була відокремлена від держави як нині http://rutube.ru/tracks/1669214.html
Востаннє редагувалось 14 вересня 2010, 08:28 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Думка Церкви про існування інопланетян

Повідомлення о.Олег » 14 вересня 2010, 08:27

o.Mykil писав:...Кстати, от этого же слова было образовано название «инкубатор»...

як і досить поширене у нас на Галичині "кубіта" :)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Думка Церкви про існування інопланетян

Повідомлення o.Mykil » 14 вересня 2010, 08:30

о.Олег писав:
o.Mykil писав:...Кстати, от этого же слова было образовано название «инкубатор»...

як і досить поширене у нас на Галичині "кубіта" :)


Може швидше "кобіта" - жінка відповідно до польської дещо.:))
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Думка Церкви про існування інопланетян

Повідомлення romanm » 14 вересня 2010, 08:47

Пам ятаймо про історію Лео Таксіля " масона покаянника" які він історії розповідав, щоби потім сказати, що це все була підстава, але багато католиків йому повірило, а там були такі розповіді, що огого.
Аж потім католики завдали " удару " у відповідь, і пам ятаєте чим все це закінчилося.

Отож, щодо таких сайтів, які розповідають такі речі, потрібно підходити як до сильної отрути, яка може і помогти, але частіше отруює наші думки.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Думка Церкви про існування інопланетян

Повідомлення о.Олег » 14 вересня 2010, 08:49

o.Mykil писав:...Може швидше "кобіта" - жінка відповідно до польської дещо.:))

а там вимовляється ні не "о" ні не "у", але правильніше таки "у" - наш викладач латини виводив "кубіта" від "кубікулюм" (чотирикутна спальня така) і, відповідно, "інкубаре" :)
Стосовно ж теми... :)
Про цитовані сайти - повністю погоджуюсь з Романом.
Але питання до теми в іншому:
Ви дійсно не допускаєте думки про можливість існування розумного життя на інших планетах? Чому?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Думка Церкви про існування інопланетян

Повідомлення o.Mykil » 14 вересня 2010, 08:54

о.Олег писав:Ви дійсно не допускаєте думки про можливість існування розумного життя на інших планетах? Чому?
З повагою, о.Олег


Я про це вже писав не раз і не два у попередніх постах. Нема часу та й потреби повторюватися та творити замкнуте коло. Амінь. Вибачайте. Для себе я вияснив це питання ще раніше- найперше як християнин, а вже потім як священик.

Карикатури про марновірство, прикмети і т.д. http://sueverie.net/-mainmenu-41/-mainmenu-86/105---
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Думка Церкви про існування інопланетян

Повідомлення Злий Іван » 14 вересня 2010, 09:00

ShMariam писав:А Ви думаєте, що то Бог створив такі чудовиська? :bad:
А якщо серйозно, то їх поведінка свідчить сама за себе.
Читала історію про одного чоловіка, який продав душу дияволу за велике багатство (!). Якось після того, як цей чоловік їздив на екскурсію на Святу Землю, з ним вступили в контакт "інопланетяни" і говорили що, через те, що він відвідав святі місця, "диявол від нього відвернувся, а Бог не прийняв", отож вони його підтримають... Хіба диявол колись відмовлявся від своєї жертви? :shock:


Чудовиська?
Мені поритися в неті і знайти для вас фото "чудовиськ" які живуть на Землі (тваринки різні)?
А зайдіть в музей палеонтології...
Те що для когось виглядає страшно -- Бог створив. (І ангелів, які впали, також Бог створив).
Я вас прошу, дивіться на речі неупереджено.
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Думка Церкви про існування інопланетян

Повідомлення o.Mykil » 14 вересня 2010, 09:02

П. Іване, не в образу- але мені ваша аватарка нагадує, певною мірою, "інопланетянина". %)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Думка Церкви про існування інопланетян

Повідомлення Злий Іван » 14 вересня 2010, 09:07

o.Mykil писав:Инкубы

- так называли в средневековой Европе злых духов, посещавших по ночам женщин и имеющих с ними половую связь. Слово «инкубус» происходит от латинского «инкубаре», что означает «возлежать». Кстати, от этого же слова было образовано название «инкубатор» для выведения цыплят но к проказникам-инкубусам инкубатор, конечно же, не имеет никакого отношения. В старинных книгах говорится, что инкубы – падшие ангелы, демоны мужского пола, соблазняющие женщин во сне.

Одним из первых теоретиков инкубата был парижский епископ Гильом Овернский (1180-1249) - именно в XII веке интерес к этому вопросу резко вырос. Гильом утверждал, что демоны не способны на полноценные сексуальные отношения, но умело создают иллюзию таковых, а сперму при этом воруют на стороне. Каким образом они это делают, ученый священник не поясняет (быть может, ценным продуктом с инкубами по-сестрински делятся суккубы, предварительно добыв его у своих любовников?)


А хіба ангели мають стать?

P.S. Виділення мої.
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Думка Церкви про існування інопланетян

Повідомлення o.Mykil » 14 вересня 2010, 09:13

Злий Іван писав:
А хіба ангели мають стать?



Ні, звичайно, не мають цього в реальномі стані, адже то духи, що мають розум та не мають тіла чи костей, отже, безтілесні в суті. У випадку демонів, сатани, то вони можуть, як довідуємось, перевтілюватися у тварин, чорних котів, набирати образу декотрих людей, зокрема покійних, тощо, зберігаючи при тому свою диявольську сутність. І не варто розуміти ті їх контакти на людському рівні, бо це швидше рівень духовної площини, космічний і т.д.

Згадайте, як люди собі чорта уявляють, особливо в Україні по селах... Більш схожого на чоловіка, діда старого та ще й рогатого і страшного. :crazy:
Востаннє редагувалось 14 вересня 2010, 09:20 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 5 разів.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Думка Церкви про існування інопланетян

Повідомлення о.Олег » 14 вересня 2010, 09:14

o.Mykil писав:П. Іване, не в образу- але мені ваша аватарка нагадує, певною мірою, "інопланетянина". %)

ха - і Ваша :D
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Думка Церкви про існування інопланетян

Повідомлення o.Mykil » 14 вересня 2010, 09:16

о.Олег писав:
o.Mykil писав:П. Іване, не в образу- але мені ваша аватарка нагадує, певною мірою, "інопланетянина". %)

ха - і Ваша :D


Я воїн-хрестоносець, не треба. Такі були на цім світі.:))
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Думка Церкви про існування інопланетян

Повідомлення о.Олег » 14 вересня 2010, 09:18

o.Mykil писав:... найперше як християнин, а вже потім як священик...

а як Ви їх розрізняєте? В чому різниця для священика?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Думка Церкви про існування інопланетян

Повідомлення o.Mykil » 14 вересня 2010, 09:20

о.Олег писав:
o.Mykil писав:... найперше як християнин, а вже потім як священик...

а як Ви їх розрізняєте? В чому різниця для священика?


Променем св. Духа і під кутом Слова Божого!
Востаннє редагувалось 14 вересня 2010, 09:22 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Думка Церкви про існування інопланетян

Повідомлення о.Олег » 14 вересня 2010, 09:21

o.Mykil писав:
о.Олег писав:Ви дійсно не допускаєте думки про можливість існування розумного життя на інших планетах? Чому?
З повагою, о.Олег

Я про це вже писав не раз і не два у попередніх постах. Нема часу та й потреби повторюватися та творити замкнуте коло. Амінь. ...

а можете дати точне посилання?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Думка Церкви про існування інопланетян

Повідомлення o.Mykil » 14 вересня 2010, 09:23

о.Олег писав:
o.Mykil писав:
о.Олег писав:Ви дійсно не допускаєте думки про можливість існування розумного життя на інших планетах? Чому?
З повагою, о.Олег

Я про це вже писав не раз і не два у попередніх постах. Нема часу та й потреби повторюватися та творити замкнуте коло. Амінь. ...

а можете дати точне посилання?


Ця ціла тема-"точне посилання". Хоч би тут viewtopic.php?f=3&t=1120

Коментар від 09 лютого 2009, 09:08
Востаннє редагувалось 14 вересня 2010, 09:25 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Думка Церкви про існування інопланетян

Повідомлення Злий Іван » 14 вересня 2010, 09:24

o.Mykil писав:П. Іване, не в образу- але мені ваша аватарка нагадує, певною мірою, "інопланетянина". %)


o.Mykil, мій аватар -- мультяшний герой. Злим, до речі, був :D
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Думка Церкви про існування інопланетян

Повідомлення o.Mykil » 14 вересня 2010, 09:25

Злий Іван писав:
o.Mykil писав:П. Іване, не в образу- але мені ваша аватарка нагадує, певною мірою, "інопланетянина". %)


o.Mykil, мій аватар -- мультяшний герой. Злим, до речі, був :D


Недобре злитися. Нервові клітини, як відомо, не відновлюються... %)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Думка Церкви про існування інопланетян

Повідомлення о.Олег » 14 вересня 2010, 09:28

o.Mykil писав:
о.Олег писав:
o.Mykil писав:... найперше як християнин, а вже потім як священик...

а як Ви їх розрізняєте? В чому різниця для священика?


Променем св. Духа і під кутом Слова Божого!

так більшого за богословіє нічого немає. Ви про що, отче? І це дуже навіть до теми: ми ж про Церкву говоримо в стосунку до інопланетян :) і тут дуже треба постаратися зрозуміти одне одного
стосовно ж Вашого посилання: Ви процитували статтю (російською) і згідні з написаним. Правильно розумію?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Думка Церкви про існування інопланетян

Повідомлення о.Олег » 14 вересня 2010, 09:30

o.Mykil писав:
Злий Іван писав:
o.Mykil писав:П. Іване, не в образу- але мені ваша аватарка нагадує, певною мірою, "інопланетянина". %)


o.Mykil, мій аватар -- мультяшний герой. Злим, до речі, був :D


Недобре злитися. Нервові клітини, як відомо, не відновлюються... %)

тема
:)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Думка Церкви про існування інопланетян

Повідомлення o.Mykil » 14 вересня 2010, 09:34

о.Олег писав:стосовно ж Вашого посилання: Ви процитували статтю (російською) і згідні з написаним. Правильно розумію?


Ніхто не каже, що богослов'я неважливе і що це не має відношення до Церкви. Це раз. Друге, бажано без "допитів". Я ніколи не зазначав, що з усім, що я тут цитую чи подаю через лінк погоджуюся, зокрема цілком, як і в цім випадку. Прото даю як новий матеріал для дискусії. Думаю, позиція зрозуміла. :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Думка Церкви про існування інопланетян

Повідомлення o.Mykil » 14 вересня 2010, 09:41

о.Олег писав: І це дуже навіть до теми: ми ж про Церкву говоримо в стосунку до інопланетян :) і тут дуже треба постаратися зрозуміти одне одного


Надіюсь, не "інопланетян". :D
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Думка Церкви про існування інопланетян

Повідомлення Злий Іван » 14 вересня 2010, 09:44

o.Mykil писав:
Злий Іван писав:
А хіба ангели мають стать?



Ні, звичайно, не мають цього в реальномі стані, адже то духи, що мають розум та не мають тіла чи костей, отже, безтілесні в суті. У випадку демонів, сатани, то вони можуть, як довідуємось, перевтілюватися у тварин, чорних котів, набирати образу декотрих людей, зокрема покійних, тощо, зберігаючи при тому свою диявольську сутність. І не варто розуміти ті їх контакти на людському рівні, бо це швидше рівень духовної площини, космічний і т.д.

Згадайте, як люди собі чорта уявляють, особливо в Україні по селах... Більш схожого на чоловіка, діда старого та ще й рогатого і страшного. :crazy:


Щоб перевтілитися, треба своє тіло змінити на інше. А звідки у них тіло? :unknown: Можливо, правильно буде сказати: захоплювати тіло, як це є з біснуватими?

Саме уявляють. Отож бо й воно
Востаннє редагувалось 14 вересня 2010, 10:03 користувачем Злий Іван, всього редагувалось 1 раз.
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей