Хто такі СТУДИТИ, монахи КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ?

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 15 травня 2009, 09:54

Ira писав:Кажете, постом і молитвою? Тоді мені дивно, чому студити дуже вчені люди і чому їх відсилають по цілому світі вивчати богословські та інші науки? Навіщо їм тоді ті знання? Нехай закрившись у келії, постять та моляться, згідно вашої логіки....


Та лишіться вже тих студитів! Порадив би краще розібратися у своїй релігійній діяльності поза монастирем та здоровим ученням Вселенської Церкви! Не в образу! :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення viter » 15 травня 2009, 11:12

Шановна Іра, що ви робите для приєднання східних хрстиян до Католицької Церкви, крім звинувачення всіх і вся в бездіяльності, та дописів на форум про те яка Ви хороша і як серце вас болить за Божу справу?
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 15 травня 2009, 12:38

Щодо "палок" по хребті , то це таке. Прочитайте св. Августина, здається в нього проскакують ідеї, що типу єретики мають бути затягнуті на корабель спасіння, навіть і силою:)

Говорячи про монахів, прошу не забувати що в КЦ є багато харизм. студити моляться, редемптористи, василіяни - проповідь і т.д.

Та й з рештою, напевно багато студитів гикає вже:) від наших дописів.

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 15 травня 2009, 12:48

Я справді нічого не зробила для єдності Церков, і прошу прощення в Бога, якщо я, пишучи на форумі, себе вихваляю...

Я не маю тої Ласки і тих можливостей, щоб дієво щось робити – поїхати на схід, проповідувати Святу Католицьку Віру, як то робили багато Святих, в тому числі Св.Йосафат Кунцевич, який не боявся, а йшов в лігво „вовків”, бо хотів єдності, і зі всієї душі бажав віддати своє життя за ту єдність. Я прошу Бога, бо дуже би хотіла піти тим самим шляхом....
А поки, я, як проста мирянка, можу лише молитися, постити... і за східних „заблуканих овечок”, і за єдність у Церкві, і за всіх священиків-католиків, щоби вони ту місію єдності поклали у своє серце та виконали...

Можливо я не добре все роблю, і можливо маю гріх, але по щирості стараюся робити все, що є в моїх силах: писати, говорити всюди і всім, кому можу про єдину Святу Католицьку Віру, Святу Католицьку Церкву, про Єдність зі Святим Апостольським Престолом, з Папою Римським як Намісником Бога на землі...

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення viter » 15 травня 2009, 13:31

Ira писав:Я не маю тої Ласки і тих можливостей, щоб дієво щось робити ...

Не правда, що не маєте дієвих засобів. Нічого дієвішого за молитву не було і не буде. Тому монахи і моляться. І справді не знаю, чи можна зробити щось більше, ніж молитися.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 15 травня 2009, 13:33

Ira писав:Можливо я не добре все роблю, і можливо маю гріх, але по щирості стараюся робити все, що є в моїх силах: писати, говорити всюди і всім, кому можу про єдину Святу Католицьку Віру, Святу Католицьку Церкву, про Єдність зі Святим Апостольським Престолом, з Папою Римським як Намісником Бога на землі...

Поясни, що в тебе і твоєї секти є спільного з Католицькою Церквою? Ви, сектанти, достали вже. Брешете на кожному кроці, пускаєте людям дим в очі, при цьому прикриваючись спільністю з Папою Римським! Не має між вами і католиками нічого спільного. Ви роздираєте Тіло Христове, а корчите з себе побожних овечок!
Більшого гріха проти Бога годі собі й уявити!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 15 травня 2009, 13:48

Малий писав:
Більшого гріха проти Бога годі собі й уявити!


Підтримую позицію. Годі вже лукавити! Адже в них на сайті пише чітко: "теперішнього главу УГКЦ-геть, "антипапу" - теж і т. д. Це не пахне те то що автентичним католицизмом, а й християнством! І тому хитрість "співунів" безсила у Божих очах найперше! 8)

Але тримаймося дружньо теми автора, хоч інколи буває важко, щоб не зійти на бік через чиюсь нещирість чи що інше!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

andrijlex
новик
новик
Повідомлень: 29
З нами з: 28 січня 2009, 19:12

Повідомлення andrijlex » 15 травня 2009, 19:57


але ви гет не гонорові...
шо ви сі вчіпили бідної Ірки...
шо то за хлоп шо бідну бабу ганит...)))

andrijlex
новик
новик
Повідомлень: 29
З нами з: 28 січня 2009, 19:12

Повідомлення andrijlex » 15 травня 2009, 20:00

дорогий отче Юстине як ваше життє за границев...файно там ...правда...далеко від монастира де тра рано вставати ))))слухати безконечних щоденних проповідей про одне і те саме ))))
ви файну зробили що зстали мудрим і вченим...то треба для студитів...хто ж їх навчити як не Ви )))

andrijlex
новик
новик
Повідомлень: 29
З нами з: 28 січня 2009, 19:12

Повідомлення andrijlex » 15 травня 2009, 20:01

вибачєйти шо купа помилок...але я я хлоп з гір та в Італії сі не вчив)))

andrijlex
новик
новик
Повідомлень: 29
З нами з: 28 січня 2009, 19:12

Повідомлення andrijlex » 15 травня 2009, 20:05

люди добрі Вам дійсно подобається один одного повчати...так дивлюсь на все вами написане та й дивуюсь...трохи ви якісь недорозвинені...духовно....напевно я помиляюсь...але суджу по ваших словах...ні один з вас напевно не годен промовчати ...Ірки це теж стосується...багато вона знати хоче...віру не треба знати...тим ти хош Бога пізнати...пізнаєш пізнаєш...але спочатку чорта здибаєш...він ближче...бо він тут серед нас))))

andrijlex
новик
новик
Повідомлень: 29
З нами з: 28 січня 2009, 19:12

Повідомлення andrijlex » 15 травня 2009, 20:09

якісь метаморфози вийшли...вибачєйти але я межи вами впереше...
отче Юстин Вам питання...чи годні Ви зараз все лишити і повернутись назавжди в монастир...і жити таким життям як живуть як наприклад унівські брати???думаю ви відкрито відповісте на моє питання...

Justyn
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 236
З нами з: 06 травня 2006, 15:13

Повідомлення Justyn » 15 травня 2009, 20:22

Христос воскрес!

Дорогий брате andrijlex,

радий за Вашу турботу за мене, за що також щиро дякую.
Якщо Ви бажаєте довітись більше про моє життя в Римі, охоче Вам розповім. Прошу писати мені на електронну адресу, вказуючи, з ким маю честь тримати діалог.

Оскільки дана тема не відктрита для дискусії над моїм побутом в Італії, тому пропоную приватний діалог. А якщо бажаєте зробити його публічним, прошу дуже відкривати відповідну тему і я радо публічно відповім.

До Вашого відома хочу тільки сказати, що зараз знаходжуся на навчання в Римі, на яке мене вислав монастир, а саме Духовна Рада Святоуспенської Унівської Лаври. Живу в Паській Чеській Колегії "Непомученим". Якщо бажаєте, виставлю публічно мій розпорядок дня.

А також одне прохання:
якщо Ви не володієте гуцульською діалектикою, то. будь-ласка, не калічте рідну українську мову (якщо звісно вона для Вас рідна).

andrijlex
новик
новик
Повідомлень: 29
З нами з: 28 січня 2009, 19:12

Повідомлення andrijlex » 15 травня 2009, 20:30

дуже радий що у Вас саме зараз найшовся час щоб мені відповісти....думаю що відкривати нової теми не потрібно...моє питання торкнулося студитів...ви ж студит...як мені відомо студити не тільки покликані навертати схід але також чимось й іншим займаються ...як наприклад Ви )))і через те важаю що я не образив вас поставивши трохи пікантне питання...
на превеликий жаль не бачу поки потреби спілкуватись з вами електропоштово...
але ви все таки не відповіли про Ваше бажання чи небажання повернути до матері Лаври...
будьте так ласкаві та дайте відповідь )))
урочисто засвідчую що я не підгорецький грекокатолик...

andrijlex
новик
новик
Повідомлень: 29
З нами з: 28 січня 2009, 19:12

Повідомлення andrijlex » 15 травня 2009, 20:31

і не москаль...бо Ви засумнівались у моєму шляхетному народженні українцем...

andrijlex
новик
новик
Повідомлень: 29
З нами з: 28 січня 2009, 19:12

Повідомлення andrijlex » 15 травня 2009, 20:48

жаль отче...
так хотів з Вами порозмовляти...але ...
)))цензура
тут лише говорять про все давним давно відоме ...
а про справжню ідентичність Студита не лише до католицького монашества , а й самого поняття Монашество, про це ніхто не дискутує...
не сумніваюсь у святості студитських ченців...мрію щоб всі були такими як деякі з них )))

Аватар користувача
ola
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 211
З нами з: 21 серпня 2007, 01:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення ola » 15 травня 2009, 22:16

але я я хлоп з гір та в Італії сі не вчив)))


Наперед перепошую за "не до теми", але на цьому форумі вже є один "із села, що боїться коней"... :P

Цікава компанія збирається... :wink:
Вернися до дому свого, і розкажи, які речі великі вчинив тобі Бог! (Луки 8, 39)

Justyn
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 236
З нами з: 06 травня 2006, 15:13

Повідомлення Justyn » 15 травня 2009, 23:45

Хоч не маю великого бажання відповідати на питання про моє повернення до Унівської Лаври, бо воно не є логічним, все таки відповім жестом ввічливості.

Я був, є і буду (доки Студійські монастирі не автономізуються) монахом Святоуспенської Унівської Лаври. Перебуваючи в монастирі, місцем мого перебування в більшості був Святомихайлівський монастир у Львові, до якого я повернуся через 1,5 року після закінчення студій. Це для ясности.

Інша справа, через яку я запропонував Вам листування електронною поштою. З Ваших слів видно, що Ви мене знаєте. Якщо так, тоді ми можемо поспілкуватися листовно. Якщо Ви не хочете, тоді сам факт, що Ви зачепили мою приватну справу, вказує на те, що не шукаєте відповіді на питання щодо Студійського чернецтва, але хочете розпочати якусь аферу на форумі. Це є справа простої логіки.

І немає тут жодної Вами згаданої цензури, але звичайні правила поведінки.

Justyn
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 236
З нами з: 06 травня 2006, 15:13

Повідомлення Justyn » 15 травня 2009, 23:57

:lol: Оля, чудово! :lol:
Мені дуже сподобався твій дотепний впис!
Почуття гумору життя продовжує.

andrijlex
новик
новик
Повідомлень: 29
З нами з: 28 січня 2009, 19:12

Повідомлення andrijlex » 16 травня 2009, 07:24

ola писав:
але я я хлоп з гір та в Італії сі не вчив)))


Наперед перепошую за "не до теми", але на цьому форумі вже є один "із села, що боїться коней"... :P

Цікава компанія збирається... :wink:


я щось цікаве пропустив????хто то коней боїться???

andrijlex
новик
новик
Повідомлень: 29
З нами з: 28 січня 2009, 19:12

Повідомлення andrijlex » 16 травня 2009, 07:51

отче Ви публічна людина і тому в любий час можете очікувати різноматні афери...якщо Ви вважаєте що я її Вам готовлю, то можете не турбуватись...
Ви вчитесь за кордон поза монастирем це є всім відомо і тому я не роблю з цього сенсації...але з цього приводу виникають питання... тривале перебування поза монастирем змінює монаха :D та й монах тоді вже не монах ...Ви збираєтесь не обговорювати а судити своїх братів...і то дуже позитивнопереконливо....

знову я відволікся від теми форуму....

Студити - монахи католицької церкви....

краще написати, що Студити одні з останніх монахів католицької церкви...

скажіть, які з орденів Римської церкви вважають монастирем?


чи є Студити монахами....? це монастир чи згромадження...чин чи орден....?

Ви розпочали дуже суперечну тему...

звичайно для правовірних найголовнішим питанням хто "любить" а хто "не любить" папу.
це є критерій католицизства, і відразу почали думати наскільки студити його люблять :)
але ще хочу вернутись до вас -чому Ви боїтесь правди? ну запитав я вас про Ваше перебування поза монастирем, чи про що інше, чому ви відразу наїжились? це нічого не змінить...ви ж і далі будете вчитись...все життя...аби тільки не повернутись ...чому боїтесь це вголос сказати?

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення viter » 16 травня 2009, 10:00

Хiба о. Юстин не сказав, що повернеться через пiвтора року? А скiльки йому вчитися i де хiба не вирiшують його настоятелi? Монахи ж не керують своiiм життям.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Justyn
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 236
З нами з: 06 травня 2006, 15:13

Повідомлення Justyn » 16 травня 2009, 10:53

До andrijlex:

Брате, а Ви не боїтеся осудження? Якщо я поснив Вам детально міг графік на найближчі роки, а Ви намагаєтеся мене переконати в тому, що я не хочу повертатися до монастиря, то чи не вважаєте, що перегинаєте палку? Чи Ви мене знаєте наскільки, що можете читати мої думки?

Тут Вам учасник форуму viter пояснив Вам, що у монастирях діє принцип, згідно якого монах нічого не робить без благословення Ради. Саме так і поступаю.

А інше... Що Ви хочете сказати, коли пишете: "тривале перебування поза монастирем змінює монаха та й монах тоді вже не монах ...Ви збираєтесь не обговорювати а судити своїх братів...і то дуже позитивнопереконливо....".

І взагалі: що Ви хочете мені доказати, бо бачу, що Ви включилися в дискусію саме задля того, щоби мені донести якусь істину про мене, якої не бачу.

andrijlex
новик
новик
Повідомлень: 29
З нами з: 28 січня 2009, 19:12

Повідомлення andrijlex » 16 травня 2009, 11:09

viter писав:Хiба о. Юстин не сказав, що повернеться через пiвтора року? А скiльки йому вчитися i де хiба не вирiшують його настоятелi? Монахи ж не керують своiiм життям.

Я думаю що о. Юстин не повернеться в Україну. Настоятелі завжди йдуть на зустріч своїм братам))
)якщо Ви думаєте що монахи не керують своїм життям то ви помиляєтесь. ніхто не позбавив монаха розпоряджатись ним...

andrijlex
новик
новик
Повідомлень: 29
З нами з: 28 січня 2009, 19:12

Повідомлення andrijlex » 16 травня 2009, 11:11

хто Вам дав право відкрити тему для обговорення про Студитів на форумі???у вас є благословення настоятеля ???чи Духовна рада вам це поручала???

andrijlex
новик
новик
Повідомлень: 29
З нами з: 28 січня 2009, 19:12

Повідомлення andrijlex » 16 травня 2009, 11:18

8)

Justyn
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 236
З нами з: 06 травня 2006, 15:13

Повідомлення Justyn » 16 травня 2009, 11:21

Не бачу сенсу продовжувати з Вами будь-який діалог відносно даного питання, оскільки воно не торкає теми.

І ще... Закритість обличчя на форумі не звільняє (особливо християн) від обовязку сумління. Вважайте на фрази, які вживаєте, оскільки вони не є гідними у спілкування з людьми. Це чисто вулична і панібратська форма звертання.

Ось приклади деяких виразів вжитих Вами:

"так дивлюсь на все вами написане та й дивуюсь...трохи ви якісь недорозвинені...духовно..."

"бачу отче що ви з ночі трохи не виспались...."


З повагою,

andrijlex
новик
новик
Повідомлень: 29
З нами з: 28 січня 2009, 19:12

Повідомлення andrijlex » 16 травня 2009, 11:24

[quote="Justyn"]До andrijlex:

Брате, а Ви не боїтеся осудження? Якщо я поснив Вам детально міг графік на найближчі роки, а Ви намагаєтеся мене переконати в тому, що я не хочу повертатися до монастиря, то чи не вважаєте, що перегинаєте палку? Чи Ви мене знаєте наскільки, що можете читати мої думки?

ні в чому я вас не преконую...з усього мною написаним ви вибрали чомусь те що торкається Вас...

буду вдячний якщо Ви уважніше прочитаєте мої попередні повідомлення і дасте свою фахову оцінку...

skept4k
новик
новик
Повідомлень: 22
З нами з: 12 травня 2009, 16:17
Звідки: Lemberg

Повідомлення skept4k » 16 травня 2009, 11:26

Justyn писав:Не бачу сенсу продовжувати з Вами будь-який діалог


Щось Ви, отче, не любите дискутувати. Як тільки Вам гостре питання хтось ставить, то Ви або тему закриваєте і виходите з неї, або сенсу не бачите. Самі ж починаєте... То вже будьте до кінця таким сміливим.

andrijlex
новик
новик
Повідомлень: 29
З нами з: 28 січня 2009, 19:12

Повідомлення andrijlex » 16 травня 2009, 11:30

сказане мною не не було адресовано конкретній людині...і тому це звільняє мене від обовязку сумління)))
ви ж згадали Ірі про Фройда...думаю що більшої образи для жінки нема)))


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 53 гостей