Сторінка 1 з 1

Найцікавіші проповідники УГКЦ

Додано: 06 жовтня 2009, 17:04
ole)g
Прошу тут називати священиків (і де вони проповідують) з найцікавішими і найкращими недільними проповідями. Найліпше, якщо буде написано, для якої групи (молодь, діти, матері, заробітчани, тощо) його проповіді були б найцікавішими. Можна казати як позитивні, так і негативні риси, звісно ж, без особистих образ.

Додано: 06 жовтня 2009, 18:48
romanm
А хіба це не суб єктивне відчуття на рахунок проповіді? Здається, з рештою, що для того, щоби писати таке, потрібно щонеділі пілігримувати по церквах, не думаю що більшість людей так робить.

Додано: 06 жовтня 2009, 20:25
viter
Мені подобаються проповіді отця Порфирія ЧСВВ (храм Христа Царя на Майзлях в Івано-Франківську), отця Леоніда - редемпториста з храму Матері Божої Неустанної Помочі (Івано-Франківськ) а також отця Івана Жука з Катедри (Івано-Франківськ).

Додано: 06 жовтня 2009, 23:51
ole)g
А хіба це не суб єктивне відчуття на рахунок проповіді?


Так, погоджуюсь - це цілком суб'єктивне порівняння, особливо для тих, хто за межами парафії рідко буває. Просто робимо спробу виявити талановитих проповідників - відтак можна було б зробити, щоб їхні проповіді чуло більше людей. Особисто я маю ідею стосовно подкастів. Якщо можете запропонувати ще щось цікаве - буду радий прочитати.

Додано: 07 жовтня 2009, 10:52
Олюнька
romanm писав:А хіба це не суб'єктивне відчуття на рахунок проповіді? Здається, з рештою, що для того, щоби писати таке, потрібно щонеділі пілігримувати по церквах, не думаю що більшість людей так робить.


Але суб'єктивні враження різних людей іноді співпадають.
Та і не потрібно мігрувати по парафіях, є ж реколекції, празничні відправи тощо.

Дуже позитивне враження справили на мене проповіді о. Петра з Тячева, він часто буває на відпусті в с. Боянець Жовківського району, багато молоді їде туди, щоб послухати отця.
Ну і, звичайно, багато отців ЧСВВ мають великий Божий дар проповідництва: о. Корнилій Яремак, о. Йосиф Будай, і як я вже писала о. Василь Мендрунь.

Додано: 10 жовтня 2009, 15:57
felicita
Як на мене то Отець Іван Жук з Катедри просто унікальна людина! Таких одиниці! Для того щоб переконатись просто підіть і послухайте!!!

Додано: 10 жовтня 2009, 16:46
o.Mykil
Для мене чималим авторитетом у проповідництві є владика-емерит Софрон Мудрий (ЧСВВ), який не так уже й давно навчав теж мене разом з іншими гомілетики...

Додано: 10 жовтня 2009, 21:25
vitalko
о. Любомир Ржиський з архикатедрального собору св. Юра у Львові.