Отець Костельник

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Отець Костельник

Повідомлення ShMariam » 11 січня 2015, 22:21

Patlatus писав:... це все свідчить про те, що він, будучи священиком, не мав живої віри в обряди, які він здійснював.
Не думаю... Просто мав віру "неправильну", думав, що робив добре, а насправді, нмсд, був обманутий дияволом. Я вже стільки разів бувала обманута дияволом, що таке нюхом чую...
:(
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Отець Костельник

Повідомлення прочанка » 12 січня 2015, 09:22

Якось мене запрошували на зустріч лікарської комісії НТШ. Там був присутній професор Білінський, що вчився з владикою Гузарем і Шухевечем у львівській ґімназії. Це про них фільм зняли"Сходи Якова". Власне, він згадував, що в них заміняв уроки о.Костельник і вони дуже любили його розповіді про "духів". В той час він певне займався стигматами. Ще одна пані професорка підтвердила, що тоді була малою, але пам ятає, як застрілили отця і мама тихо шепотіла, що то НКВДівці.
Є люди, які ще знають про ті події, навіть пам ятають. Нам важко щось казати чи судити, ми тоді не жили і знаємо тільки про жахливі наслідки псевдособору...
Не бійтеся!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Отець Костельник

Повідомлення прочанка » 12 січня 2015, 09:46

ShMariam писав:
Patlatus писав:... це все свідчить про те, що він, будучи священиком, не мав живої віри в обряди, які він здійснював.
Не думаю... Просто мав віру "неправильну", думав, що робив добре, а насправді, нмсд, був обманутий дияволом. Я вже стільки разів бувала обманута дияволом, що таке нюхом чую...
:(


Я теж схиляюсь до думки - обманутий, бо владика Шептицький знав дуже багато про отця і про його тягу до православ я, але вірив і довіряв йому. Є речі, яких ми не знаємо і не розуміємо, а зло - хитре і підступне, недармо - батько брехні.
Не бійтеся!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Отець Костельник

Повідомлення прочанка » 16 березня 2016, 13:09

болюча тема 70-ї давності
21 ФАКТ ПРО ЛЬВІВСЬКИЙ ПСЕВДОСОБОР 1946 РОКУ
http://sobor-svyura.lviv.ua/21-fakt-pro ... 1946-roku/

в іншій статті вичитила, правда, іншу фразу о.Костельника

"Так як все в Радянському Союзі відбувається добровільно і в 100 відсотках (позики, вибори, здача контингенту), так і Собор відбувся добровільно і з 100-відсотковим успіхом", – пише про це Гавриїл Костельник. Через два роки його застрелять посеред вулиці у центрі Львова.
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Отець Костельник

Повідомлення о.Олег » 16 березня 2016, 13:40

і списали все на уніатів :(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Отець Костельник

Повідомлення прочанка » 23 березня 2016, 17:32

Загадкове вбивство у Львові

http://vgolos.com.ua/blogs/zagadkove_vb ... 08675.html

не знаю, чому, але ця історія теж мене бентежить і раз по раз з'являється на очі.
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Отець Костельник

Повідомлення о.Олег » 23 березня 2016, 20:14

прочанка писав:Загадкове вбивство у Львові

http://vgolos.com.ua/blogs/zagadkove_vb ... 08675.html

не знаю, чому, але ця історія теж мене бентежить і раз по раз з'являється на очі.

зламаний чоловік... :(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 28 гостей