Секрети "прокляття" праматері Єви...

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Наскільки реальною для Вас є думка про безболісні пологи?

Такого не буває!
2
10%
На загал - ні, але іноді жінкам щастить.
7
35%
Взагалі біль не властивий природнім процесам, але ж після гріхопадіння...
4
20%
Впринципі - це реально для кожної здорової жінки.
7
35%
 
Всього голосів: 20

Аватар користувача
brat Martyn
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 289
З нами з: 26 березня 2007, 13:10
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення brat Martyn » 19 липня 2011, 21:25

Тішуся, що Ви взялися за Дік-Ріда! Благословен Господь Бог!

В Дік-Ріда з розслабленням досить важко, він не знав все те, що знаємо ми... Ми з дружиною до своїх пологів готувалися далеко не від початку вагітності, а тільки останні три місяці. Маленький секрет, про який Вам ще треба буде дізнатися: ВОДА.

Техніки розслаблення і спеціальне навчання цьому, як Ви вже здогадалися - це не зовсім природньо, але вони протидіють, як лікарства проти нічим не обгрунтованого напрягу, який корениться у страсі. І на більшу частину, це здавалося б тяжке вміння, може замінити ВОДА.

:)
© 1983-2013 Maryan Kachmar: Ето неловкое чуство..: коли дорослий світ до люті огидний, а дитиною залишатися не вихід.
Skype: m.s.kachmar; e-mail: [email protected]; або сайти: www.simport.org.ua, www.photography.kachmars.com

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення ShMariam » 19 липня 2011, 21:31

Заспокійливі в таких випадках дозволені чи це пошкодить дитині? Маю на увазі легкі заспокійливі, напр., з глоду? Здається, вони подіють краще, ніж вода.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення ShMariam » 19 липня 2011, 22:15

Georgij писав:А я поділюся, як я бувпри появі на світ своєї другої дитинки :) ...

:)

А я знаю приклад, коли чоловіка відвернуло від жінки після того, як був з нею на пологах. :(
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення Georgij » 19 липня 2011, 22:16

brat Martyn писав:
І Скажу, що я тут пропагую найперше нетравматичні для дітей пологи, але оскільки думки неговорящих питатися не будуть, то безболісні пологи - це Ваша частка і приємний бонус у цій справі, любі мої жінки.


Дякую за цю тему,чекаю не дочекаюся, коли приїде моя дружина, є над чим порозважати, ми на кінець вересня готуємось до пологів, O:-) дружина носить третє малятко, сподіваюсь, що треті пологи будуть протилежні попереднім :)
Все в Божих руках!
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення Georgij » 19 липня 2011, 22:25

ShMariam писав:

А я знаю приклад, коли чоловіка відвернуло від жінки після того, як був з нею на пологах. :(


Було й таке, що під час пологів лікарі залишали породілю і всі дружно відкачували чоловіка :D
А те що чоловіка відвернуло від дружини, то це мабуть брак любові :( .Завжди треба памятати, особливо, коли йдеться на пологи про обітницю дану в таїнстві шлюбу: бути разом в біді радості...... і не покину аж до смерті :) O:-) .Відвернуло- це трохи травма, але
4 Любов - довготерпелива, любов - лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається,
5 не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла;
6 не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою;
7 все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
8 Любов ніколи не переминає. Пророцтва зникнуть, мови замовкнуть, знання зникне.
(1 Кор.)
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення ShMariam » 19 липня 2011, 22:34

Georgij писав:А те що чоловіка відвернуло від дружини, то це мабуть брак любові :(

Та ні, він відчував до дружини емоційну прив'язаність, мучився, намагався перебороти себе. Але не зміг і сім'я розвалилася. :(

Очевидно, особливо чутливим чоловікам не можна бути на пологах. Різні бувають люди... Є й такі, що бояться крові.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення andrivovk » 19 липня 2011, 22:53

ShMariam писав:Очевидно, особливо чутливим чоловікам не можна бути на пологах.

Я взагалі проти, щоб чоловіки були в цей час і в цьому місці.Що то дає? :pardon: краще молится вервичку.Більше користі і допомоги дружині.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення Georgij » 19 липня 2011, 22:54

ShMariam писав: Але не зміг і сім'я розвалилася. :(
Очевидно, особливо чутливим чоловікам не можна бути на пологах. Різні бувають люди... Є й такі, що бояться крові.


Може й так , важко коментувати, може час- найкращий лікар? Але треба молитися, тре усвідомити відповідальність перед Богом за малюка, за сім`ю.
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення Georgij » 19 липня 2011, 22:59

andrivovk писав:Я взагалі проти, щоб чоловіки були в цей час і в цьому місці.Що то дає? :pardon: краще молится вервичку.Більше користі і допомоги дружині.


Я був на пологах, і це була найкраща моя вервичка для дружини, така підтримка найкраща. Правда є такі жінки, що навпаки не хочуть, щоб чоловік був присутній на пологах, то в цьому випадку-безсумнівно вервиця. а вище я писав, що то дає, коли чоловік присутній "в тому місці :) "
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення Just_me » 20 липня 2011, 10:33

Ідеальний варіант - присутність на пологах сестри (це най-най!), на крайній випадок свекрухи або мами (жінки з досвідом і рідні - 2 в 1). А чоловіка верне - це не брак любові, ShMariam мала на увазі не почуття до жінки як до людини, а як до особи протилежної статі. Багато є випадків, що людей починає нудити від вигляду м"яса, якщо вони бачили, як ріжуть птицю чи тварин. І вони стають вегетаріанцями. Те саме і з чоловіком на пологах. Це вплив підсвідомості, а не вияв погорди, нелюбові і т.п. Завжди кажу - 10 раз відміряйте, 1 раз відріжте, бо переважно чинять навпаки.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення ShMariam » 20 липня 2011, 10:39

Just_me писав:на крайній випадок свекрухи або мами...

І то, якщо в них здрове серце і міцні нерви, особливо в рідної мами...
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення прочанка » 20 липня 2011, 10:43

Just_me писав:Ідеальний варіант - присутність на пологах сестри (це най-най!), на крайній випадок свекрухи або мами (жінки з досвідом і рідні - 2 в 1). А чоловіка верне - це не брак любові, ShMariam мала на увазі не почуття до жінки як до людини, а як до особи протилежної статі. Багато є випадків, що людей починає нудити від вигляду м"яса, якщо вони бачили, як ріжуть птицю чи тварин. І вони стають вегетаріанцями. Те саме і з чоловіком на пологах. Це вплив підсвідомості, а не вияв погорди, нелюбові і т.п. Завжди кажу - 10 раз відміряйте, 1 раз відріжте, бо переважно чинять навпаки.


Це все дуже індивідуальне. Кесарське, до прикладу, взагалі видовище не для чутливих людей. А пологи... це все як чоловік МОЖЕ... Мій кум сказав, що буде, бо його турбує безпека дружини і дитини, а видовище - не лякає, а інший - під вікном стояв, чув як дружина кричала, то місяць ходив з квадратними очима...
Не бійтеся!

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення Georgij » 21 липня 2011, 17:54

прочанка писав:Це все дуже індивідуальне. Кесарське, до прикладу, взагалі видовище не для чутливих людей. А пологи... це все як чоловік МОЖЕ... Мій кум сказав, що буде, бо його турбує безпека дружини і дитини, а видовище - не лякає, а інший - під вікном стояв, чув як дружина кричала, то місяць ходив з квадратними очима...


Мови нема, все індивідуальне. :) 100 людей-100 характерів. В кінці вересня маємо треті пологи :) Як Бог дасть, буду обовязково на пологах :) . Я б не сказав, що дуже витривалий, операційна, кров і все таке інше...Може коли це все зі мною, воно інакше. Зрештою великий вплив мають бесіди і враження тих чоловіків ,що вже були на пологах. Деякі актуалізують нереальність перебування на пологах. Для декого це приниження його "джигітської" гідності. Деякі навпаки, бояться, але заради підтримки дружини, заради"контролю" за її безпекою, ради дитятка, і накінець через можливість бути на архиважній події в житті сімї, йдуть на пологи. :)
А родички так само можуть вслабнути, плюс "враження зі своїх пологів" :shock: . Тепер , правда все ж якось краще, не те, що колись. Я привіз дружину(перші пологи 2002р.) і в приймальному відділенні переді мною закрили двері, жах :shock: . Як там з нею говорили, як її ігнорували, "звинувачували" в тому, що вона вагітна!!!! :shock: . Уявіть, після реформи, ті самі люди, тіпа привітні, коли чоловік при пологах :) .

Все-таки відсутність чоловіка в родзалі, звичайно що окрім випадків слабості, або відсутності(заробітки і інш. причини) , це уникнення відповідальності за спільне дитя, за його прихід в цей світ. це особлива нагода справді радіти появі цієї дитинки, після переживань, після всієї родзальгої "праці". Моя дружина казала після других пологів(коли я був), що в неї трохи віднялося таке таїнственне материнське відчуття особливої близькості з дитятком на 10%, я ці відсотки перейняв у неї. І знаєте, так і є, перші місяці після пологів, я був реальний тато- повивальник :) , який нічого не цурається, все може,перші всі купання були під моїм контролем!!! :) .Деколи було гавіть таке враження, що старшу доньку я якось не так люблю, може правильніше сказати, біль ніжніший з молодшою.
Це не означає, що всі так мають робити, я маю на увазі бути при пологах, але, якщо є можливість, повірте, ви дуже поможете дружині, собі в тому числі, адже це таке чудо!, таке таїнство :) Ще одна нагода "ділом" сказати своїй дружині O:-) "я тебе люблю!" :roll:
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення andrey s. » 21 липня 2011, 19:44

Georgij писав:
Мови нема, все індивідуальне. :).................................

П.Георгій,Ви молодець.Нажаль я поки не можу до кінця зрозуміти,як там і що.....Но реально знаю одного "крутого мена :) ",який таким чином хотів бути підтримкою своїй коханій дружині,но не витримав "емоційних перепадів "("лихої" долі :lol: ),і брикнувся в обморок(людина добра і також духовно не слабка,а фізично дуже сильна).
Це ціла сага,з елементами камеді,фентезі і драми,а в кінці і бойовика. :D (зато дружина відволіклась від пологів,бо було на що подивитись,і є що згадати :D )
Він так встидається цим фактом,який мав місце,що може і образитись,коли ненароком(ВИПАДКОВО :roll: ), це згадати в колі друзів. :)
Буває і таке....
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
brat Martyn
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 289
З нами з: 26 березня 2007, 13:10
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення brat Martyn » 21 липня 2011, 21:28

Сімейні пологи - це однозначно дуже суперськи!
Не знаю, як там реально це все відчувається у пологовому будинку, бо тільки на відео бачив, але вдома - це виглядає і сприймається набагато органічніше навіть ніж на відео з пологового... однозначно: пологи у роддомі для чоловіка куди більше емоційне випробування, я б сказав так.

А щодо нас, то у дружини на пологах було кілька розривів, і коли акушерка її зашивала, мені не було дуже сили на то дивитись. Пологи ще нічого, а от зашивання промежини... ні, на то мене не вистарчило; і навіть якщо б сам мав хірургічні навики - не зміг би її зашивати. На таке дивитись серце болить і плакати хочеться, хоч потім я за швами власноруч доглядав і на подальше статеве подружнє життя це ніяк негативно не вплинуло.

Ось таке то.
© 1983-2013 Maryan Kachmar: Ето неловкое чуство..: коли дорослий світ до люті огидний, а дитиною залишатися не вихід.
Skype: m.s.kachmar; e-mail: [email protected]; або сайти: www.simport.org.ua, www.photography.kachmars.com

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення andrey s. » 21 липня 2011, 22:26

brat Martyn писав: На таке дивитись серце болить і плакати хочеться, хоч потім я за швами власноруч доглядав і на подальше статеве подружнє життя це ніяк негативно не вплинуло.

Ось таке то.

Ну у цій темі я профан,це точно.(на загал)
Маю якісь спостереження,що стосується такого аспекту,і зараз торкаюсь тільки цього нюанса.
Я не одоразово чув думки "спеціалістів"(лікарі,сімейні психологи,і просто люди),що до цього.Тобто не радили йти на пологи,а якщо йти,то не дивитись на саме головне,бо це може стати проблемою в статевому житті.(а як же все решта?? :)).Якщо не йти по цій причині,то це якось дивно.
Якщо відверто,то в цьому є якась суть(особиста брезгливість людини),але як на мене,то мотиви і акценти подані якось не коректно,або тоді мені не зрозумілі самі сімейні цінності,тих,хто про це казав.Якись нездоровий акцент.Тобто сама думка про це.І як на мене,то якщо таке(побачене) стане проблемою,то можливо потрібно переосмислити,що є головним у подружньому житті.
Власне і тому пишу,що ніяк не можу це уявити,і тим паче говорити за чиїсь цінності,або їх відсутність.( я просто намагаюсь зрозуміти,застосовуючи суто до себе).
Але навіть це ,зробити не можу,бо це все балачки(з мого боку) і уява,я навіть не знаю,і уявити не можу,що там,і як..(но щось мені ідеалісту :) ,думається,що сама така думка,що таке можливо,свідчить про те,що не все гаразд у мене з уявленням про сімейне життя)

Я зрозумів,що у Вашому випадку,це все не стало проблемою.Але з допису розумію,що таке можливо...
Що можите сказати з цього приводу???.Чому???..
Цікавий думка одружених,які мають досвід з цим(звісно тих,які не встидаються чесно про це балакати...фантазії і ідеалістичні думки сам маю)
Дякую..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення Georgij » 22 липня 2011, 08:01

andrey s. писав:Маю якісь спостереження,що стосується такого аспекту,і зараз торкаюсь тільки цього нюанса.
Я не одоразово чув думки "спеціалістів"(лікарі,сімейні психологи,і просто люди),що до цього.Тобто не радили йти на пологи,а якщо йти,то не дивитись на саме головне,бо це може стати проблемою в статевому житті.(а як же все решта?? :)).Якщо не йти по цій причині,то це якось дивно.
Якщо відверто,то в цьому є якась суть(особиста брезгливість людини),але як на мене,то мотиви і акценти подані якось не коректно,або тоді мені не зрозумілі самі сімейні цінності,тих,хто про це казав.Якись нездоровий акцент.Тобто сама думка про це.І як на мене,то якщо таке(побачене) стане проблемою,то можливо потрібно переосмислити,що є головним у подружньому житті.
Власне і тому пишу,що ніяк не можу це уявити,і тим паче говорити за чиїсь цінності,або їх відсутність.( я просто намагаюсь зрозуміти,застосовуючи суто до себе).
Але навіть це ,зробити не можу,бо це все балачки(з мого боку) і уява,я навіть не знаю,і уявити не можу,що там,і як..(но щось мені ідеалісту :) ,думається,що сама така думка,що таке можливо,свідчить про те,що не все гаразд у мене з уявленням про сімейне життя)
Я зрозумів,що у Вашому випадку,це все не стало проблемою.Але з допису розумію,що таке можливо...
Що можите сказати з цього приводу???.Чому???..
Цікавий думка одружених,які мають досвід з цим(звісно тих,які не встидаються чесно про це балакати...фантазії і ідеалістичні думки сам маю)
Дякую..


Я вже не раз думав, може і особиста брезгливість людини? Дехто може дивитися на будь-що, а дехто не може навіть слухати!, йому достатньо уявити чи намалювати таку собі картину. Тим паче, коли (відверто :) ) справа торкається такої особливої в його житті інтимності. Ця сфера "особистого" навряд чи в повній мірі могла пильно аналізуватися діленням відвертостями обома подругами...Кожна людина- індивідум. Якщо наприклад подивитися картини Сальвадора Далі, відразу видно, у нього з "лібідо" в дитячі роки і надалі, не все було в порядку. Навряд чи він міг бути присутній на зашиванні швів його дружини. Як на мене, "це місце"(я знов відверто) якось асоціюєтья у кожного по-особливому, у когось з надніжністю, у когось навпаки- якось агресивно-вульгарно, для когось просто сороміцьке :shock: .
Трохи наплутав, але: мені здається, що важно подругам, так це справді "йти разом до кінця" всіх подій у житті. Я памятаю, як мені доводилося обробляти післяродові шви, бо було кілька розривів. Неприємно, не можу стверджувати що я стійкий. На зашивання не дивився, а от після-холодний піт, дивно, правда. Але це не означає, що я збоченець, чи мясник? Але ми сімя, ця подія особисто наша, ну не кликати ж мені когось, для обробки швів коханої? :) .
Любов усе стерпить
[/quote], ніжність усе витримає :) .
Якщо у когось після цього проблеми з інтимною сферою, значить ця сфера займала "неправильне місце" . Все, що повязане з коханою, чи окремі органи а тим паче ставлення до них- це насамперед кохана, цілком і повністю ваша. Ми повинні сприймати один одного зі всіма недоліками і перевагами. Коли я обробляв рану , я розумів , та ще й у роддомі, що ось передімною жінка, одна із мільйону жінок, якою обдарував мене Бог і благословив мене на життя з нею, це сама!!! найрідніша для мене у цілому світі людина!!!. Дякую тобі Боже, за цю спасенну думку!!! :Yahoo!:
Роблячи ту процедуру, я робив це з ніжністю і увагою, обережністю і розумінням, жалем і співчутливістю. Вона це витерпіла!!!, а я тут почну зараз умлівати і всякі інші соплі-Мені таке б подібне позашивали, чи мені було б приємно, якби вона брезгувала! А вона ради дитинки- моєї/нашої дитинки не то що пішла на це, а просто, пішла до кінця!.А де ж я? ну не можна актуалізувати тут свою слабість!, навіть, якщо це глибоко інтимно, десь ще з дитинства/юності, Господь звільняє від усіх "травм", тільки якщо ми їх перед ним поставимо, як те, що хворе.
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
brat Martyn
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 289
З нами з: 26 березня 2007, 13:10
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення brat Martyn » 22 липня 2011, 17:42

andrey s. писав:
brat Martyn писав: На таке дивитись серце болить і плакати хочеться, хоч потім я за швами власноруч доглядав і на подальше статеве подружнє життя це ніяк негативно не вплинуло.

Ось таке то.

Я зрозумів,що у Вашому випадку,це все не стало проблемою.Але з допису розумію,що таке можливо...
Що можите сказати з цього приводу???.Чому???..
Цікавий думка одружених,які мають досвід з цим(звісно тих,які не встидаються чесно про це балакати...фантазії і ідеалістичні думки сам маю)
Дякую..


Ну, щодо мене особисто, то подібна і ще сильніша реакція такого плану була від того, що доця все таки заплакала після свого народження. В ідеалі цього післяродового плачу не повинно було бути зовсім.. Просто в домашніх пологах порівняно вищий рівень відповідальності і подібні речі сприймаються також у великій мірі, як особистий FAIL, типу: не догледів, не допильнував... тому тут не так йдеться про якесь особливе особисте сприйняття статевих органів своєї половинки, а впершу чергу трохи про інші речі, тому відповідно і жодних проблем у статевому житті не виникло.
© 1983-2013 Maryan Kachmar: Ето неловкое чуство..: коли дорослий світ до люті огидний, а дитиною залишатися не вихід.
Skype: m.s.kachmar; e-mail: [email protected]; або сайти: www.simport.org.ua, www.photography.kachmars.com

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення kvantum » 22 серпня 2011, 17:29

Зрозумійте мене правельно..., щодо "проклаття" Єви, але і тварини, зокрема савці теж мучаються, коли народжують...

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення ShMariam » 22 серпня 2011, 17:48

kvantum писав:Зрозумійте мене правельно..., щодо "проклаття" Єви, але і тварини, зокрема савці теж мучаються, коли народжують...

Значить теж бояться. :pardon: Справді важко... повністю контролювати свої емоції і не допустити хвилювання. А людина до гріхопадіння повнюстю себе контролювала.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення kvantum » 22 серпня 2011, 18:11

ShMariam писав:
kvantum писав:Зрозумійте мене правельно..., щодо "проклаття" Єви, але і тварини, зокрема савці теж мучаються, коли народжують...

Значить теж бояться. :pardon: Справді важко... повністю контролювати свої емоції і не допустити хвилювання. А людина до гріхопадіння повнюстю себе контролювала.

не зрозумів, до чого тут боязнь і контроль над собою?!

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення Just_me » 22 серпня 2011, 18:16

ShMariam писав: А людина до гріхопадіння повнюстю себе контролювала.

Так, таких було багато :) І вони мали значний досвід в дітонародженні :D
Я для себе багато цікавилася цим питанням, зрозуміла наступне: Болі при переймах дуже схожі на болі під час місячних (хто мав, той знає, інші - звиняйте), бо механізм той самий, тільки перші - в 10 раз сильніші. Вибачте, можливо не треба це писати от так, як воно є, але все ж, (модератори при бажанні можуть видалити, тільки не баньте :) ) навряд чи якась жінка під час менструації відчуває страх, але значна частина в перші дні відчуває біль, а дехто такий сильний, що не може підвестися з ліжка, не може рухатися, сидить на обезболенні. Крім того про те, що скоро почнуться пологи жінка і сама дізнається з переймів (біль в низу живота), які починаються незалежно від її бажання (страху). Чи ви хочете сказати, що жінка на останніх місяцях вагітності постійно боїтся?
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення ShMariam » 22 серпня 2011, 18:18

kvantum писав:не зрозумів, до чого тут боязнь і контроль над собою?!

Чим більше жінка боїться, тим більше болить і тим довше дитина родиться. Якщо розслабиться повністю - болю не буде взагалі. Просто розслабитися в такий момент нелегко, навпаки.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення kvantum » 22 серпня 2011, 18:22

ShMariam писав:
kvantum писав:не зрозумів, до чого тут боязнь і контроль над собою?!

Чим більше жінка боїться, тим більше болить і тим довше дитина родиться. Якщо розслабиться повністю - болю не буде взагалі. Просто розслабитися в такий момент нелегко, навпаки.

ого це щось "новерозслабиться повністю - болю не буде взагалі", насамперед відбуваються схватки, які від вас незалежуть, а по други плід який зявляється на світ спричиняє біль...

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення ShMariam » 22 серпня 2011, 18:27

Just_me писав:Я для себе багато цікавилася цим питанням, зрозуміла наступне: Болі при переймах дуже схожі на болі під час місячних (хто мав, той знає, інші - звиняйте), бо механізм той самий, тільки перші - в 10 раз сильніші. Вибачте, можливо не треба це писати от так, як воно є, але все ж, (модератори при бажанні можуть видалити, тільки не баньте :) ) навряд чи якась жінка під час менструації відчуває страх, але значна частина в перші дні відчуває біль, а дехто такий сильний, що не може підвестися з ліжка, не може рухатися, сидить на обезболенні. Крім того про те, що скоро почнуться пологи жінка і сама дізнається з переймів (біль в низу живота), які починаються незалежно від її бажання (страху). Чи ви хочете сказати, що жінка на останніх місяцях вагітності постійно боїтся?

Будь-які болі - ознака того, що в організмі щось йде не так, в т. ч. й під час місячних (але це офтоп). Можна багато теоретизувати, але є реальні приклади - жінки, які повністю розслаблялися при потугах, не відчували болю, або біль був значно менший. Читала їх розповіді про пологи - на початку ще могли бути болі (бо пологи застали зненацька, отже не встигла розслабитися), а потім зникали.
Востаннє редагувалось 22 серпня 2011, 18:31 користувачем ShMariam, всього редагувалось 1 раз.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення ShMariam » 22 серпня 2011, 18:30

kvantum писав:
ShMariam писав:
kvantum писав:не зрозумів, до чого тут боязнь і контроль над собою?!

Чим більше жінка боїться, тим більше болить і тим довше дитина родиться. Якщо розслабиться повністю - болю не буде взагалі. Просто розслабитися в такий момент нелегко, навпаки.

ого це щось "новерозслабиться повністю - болю не буде взагалі", насамперед відбуваються схватки, які від вас незалежуть, а по други плід який зявляється на світ спричиняє біль...

Та, власне, таким способом не допускають біль під час схваток, а пізніше - і під час народження.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення kvantum » 22 серпня 2011, 18:37

Чим більше жінка боїться, тим більше болить і тим довше дитина родиться. Якщо розслабиться повністю - болю не буде взагалі. Просто розслабитися в такий момент нелегко, навпаки.[/quote]
ого це щось "новерозслабиться повністю - болю не буде взагалі", насамперед відбуваються схватки, які від вас незалежуть, а по други плід який зявляється на світ спричиняє біль...[/quote]
Та, власне, таким способом не допускають біль під час схваток, а пізніше - і під час народження.[/quote]
Не знаю хто ви за фахом, але якщо те що ви говорите дійсно є дієве, ви просто зобов"язанні з цього питання надрукувати посібник чи якусь брошуру (говорю без жодної іронії) і віжповідно надати її в маси, принаймні в пологові будинки.
Я щодо пологів знаю мало, але те що ви говорите, для мене нове і повторюся, має бути опублікованим!!!

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення Just_me » 22 серпня 2011, 18:40

Я тут говорю про те, що жінка може й не боятися, а біль всеодно буде, і не говоріть, що це підсвідомо. Моя братова рік тому народила дитину. Я була вдома з нею в той період сама ( брат двоюрідний приїхав, коли вже аж в пологовий мали забирати). То її перша дитина, вона взагалі не знала як це - пологи. Просто сказала, що її щось там час-від часу поболює внизу живота (думала, це дитина щось там витворяє). Як потім сказала її мама, по телефону вона зразу зрозуміла, що це перейми, просто нічого їй не говорила, щоб не налякати. Тому повірте з досвіду, болить це, навіть якщо не боїшся.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення ShMariam » 22 серпня 2011, 18:44

kvantum писав: Не знаю хто ви за фахом, але якщо те що ви говорите дійсно є дієве, ви просто зобов"язанні з цього питання надрукувати посібник чи якусь брошуру (говорю без жодної іронії) і віжповідно надати її в маси, принаймні в пологові будинки.
Я щодо пологів знаю мало, але те що ви говорите, для мене нове і повторюся, має бути опублікованим!!!

:D Я до медицини далека. На жаль... :( Але це вже давно опубліковано і є у вільному доступі в Інтернеті: Грантли Дик-Рид, акушер-гінекоолог: "Роды без страха", 1933-1959 рр.
Інформацію про це поширює brat Martyn, його дружина, до речі, народжувала саме таким способом. Про це також багато говорять на форумі "Малеча".
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення kvantum » 22 серпня 2011, 18:48

ShMariam писав:
kvantum писав: Не знаю хто ви за фахом, але якщо те що ви говорите дійсно є дієве, ви просто зобов"язанні з цього питання надрукувати посібник чи якусь брошуру (говорю без жодної іронії) і віжповідно надати її в маси, принаймні в пологові будинки.
Я щодо пологів знаю мало, але те що ви говорите, для мене нове і повторюся, має бути опублікованим!!!

:D Я до медицини далека. На жаль... :( Але це вже давно опубліковано і є у вільному доступі в Інтернеті: Грантли Дик-Рид, акушер-гінекоолог: "Роды без страха", 1933-1959 рр.
Інформацію про це поширює brat Martyn, його дружина, до речі, народжувала саме таким способом. Про це також багато говорять на форумі "Малеча".

ок, дякую


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 66 гостей