Знаки кінця часів

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Michail » 08 жовтня 2012, 20:54

ShMariam писав:Тут, напевно, треба розрізняти чіп в звичайному значенні слова і той чіп, що вживлюється в тіло і може впливати на волю людини типу 25 кадру, але значно сильніше (кажуть, що такі вже є :( :pardon: ).

Одне дуже є важливим для розуміння: якщо тепер всіх підсадять на електронні паспорти ы люди потроху звикнуть до комфорту з ними звязаного..., то звідси один крок до підшкірних чіпів. Та ж електроніка, лише прикріплена до тіла.. А від тих чіпів до чіпів-контролерів пів-кроку.... Коли люди до чогось звикли вже, то важко їм відмовитись від цього. І коли величезна більшість з легкістю прийматиме чіпи, то малий останок залишиться, які не захочуть і для них знайдеться місце десь на безлюднлму оострові чи в Сибірі... Але зате будуть спасенні.

Отака думка існує. І я її чув по записах ще в дитинстві на касетах, коли в моєму ркаї нормального компютера на свої очі люди і не бачили (хіба що в кіно, та й то ті старі з системою ДОС...

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrey s. » 08 жовтня 2012, 21:03

А тепер дивіться. Я серйозно про це думаю, бо мені справді погано часом , і я помічаю (маю такі підозри, ну чи "шизу ".. суті то не міняє ) що це від компа.
http://video.i.ua/user/661700/4731/385609/
Розумієте, це як хімічна реакція, це взаємодія від якої страждаєм ми. До неї можна звикнути і з легкістю рахувати мене параноїком, сміятись з того. Але, я сам то роблю і заявляю, я "параноїк " і сам з себе сміюсь.
Але за майже два роки в сітці..., я вже пів року про то серйозно думаю. Покину я то діло, той інтернет з компом.
Просто слабкий я, от це правда (або мої взірці дуже потужні , і вони компом не користуються ).
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Tornado » 08 жовтня 2012, 21:30

Just_me писав:
Олег21 писав: нових паспортах буде чіп, який залишиться тільки перенести на руку.

А у Вашій кредитці хіба немає чіпу? А у пульті від телевізора? А в комп"єтері, з якого Ви написали дане повідомлення?

Всюди є. Але я думаю, що Олег21 мав на увазі те, що це тільки перехідний етап до справжньої цілі всієї ГЛОБАЛІЗАЦІЇ - "чіпізація" населення всього світу, щоб легко було контролювати всіх і встановлення царства Антихриста.
Помилуй мене, Боже, помилуй мене, бо на Тебе надіється душа моя. (Пс. 56, 1)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 08 жовтня 2012, 22:03

Tornado писав:
Just_me писав:
Олег21 писав: нових паспортах буде чіп, який залишиться тільки перенести на руку.

А у Вашій кредитці хіба немає чіпу? А у пульті від телевізора? А в комп"єтері, з якого Ви написали дане повідомлення?

Всюди є. Але я думаю, що Олег21 мав на увазі те, що це тільки перехідний етап до справжньої цілі всієї ГЛОБАЛІЗАЦІЇ - "чіпізація" населення всього світу, щоб легко було контролювати всіх і встановлення царства Антихриста.

при чому... чим більше про це думаю, тим більше схиляюсь до думки, що наврят чи це царство антипко готує - готують люди: своїм відходом від Бога все далі і далі, встановлюванням антилюдських (вже навіть не проти Бога - Бог для упорядковувачів світу цього за новітніми принципами... щось... перепрошую, між Зевсом і Буратіно :( ) законів для керування людством... Спокусник дав поштовх і... Людина спокусилася і спокушаеться та спокушається безперестанку... до Останньої Сурми Божої...
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Michail » 08 жовтня 2012, 22:22

Люди готують, а той хіба погидує скористатись?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 09 жовтня 2012, 06:03

Michail писав:Люди готують, а той хіба погидує скористатись?

напевне ні. Вже не гидує.
ОООО
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Злий Іван » 09 жовтня 2012, 21:26

ShMariam писав:Тут, напевно, треба розрізняти чіп в звичайному значенні слова і той чіп, що вживлюється в тіло і може впливати на волю людини типу 25 кадру, але значно сильніше (кажуть, що такі вже є :( :pardon: ).


Кажуть, миша кота з'їла :D
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Злий Іван » 09 жовтня 2012, 21:28

Michail писав:
ShMariam писав:Тут, напевно, треба розрізняти чіп в звичайному значенні слова і той чіп, що вживлюється в тіло і може впливати на волю людини типу 25 кадру, але значно сильніше (кажуть, що такі вже є :( :pardon: ).

Одне дуже є важливим для розуміння: якщо тепер всіх підсадять на електронні паспорти ы люди потроху звикнуть до комфорту з ними звязаного..., то звідси один крок до підшкірних чіпів. Та ж електроніка, лише прикріплена до тіла.. А від тих чіпів до чіпів-контролерів пів-кроку.... Коли люди до чогось звикли вже, то важко їм відмовитись від цього. І коли величезна більшість з легкістю прийматиме чіпи, то малий останок залишиться, які не захочуть і для них знайдеться місце десь на безлюднлму оострові чи в Сибірі... Але зате будуть спасенні.

Отака думка існує. І я її чув по записах ще в дитинстві на касетах, коли в моєму ркаї нормального компютера на свої очі люди і не бачили (хіба що в кіно, та й то ті старі з системою ДОС...


Та розумієте, для всього цього контролю достатньо телебачення.
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 09 жовтня 2012, 21:36

Ну не просто там собі на лавочці побожні бабці. :) Про це прочитала в книжці М. Маріїна "Апокаліпсис" про його припущення, як будуть розгортатися події в останні часи, а хто знає цього автора - пише тверезо, адекватно, не в фанатично-переляканому стилі, обгрунтовує, посилається на відповідні джерела. Звісно, що і його книжку треба читати критично.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 09 жовтня 2012, 21:41

Злий Іван писав:
Та розумієте, для всього цього контролю достатньо телебачення.
Та ні, коли нам показують щось "замовлене", то (сильно) впливають на наш вибір, але загалом вибір робимо ми. А цей чіп має буквально посилати команди в мозок, перетворюючи людину на біоробота (без свободи волі).
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Злий Іван » 09 жовтня 2012, 21:46

Так і я про те ж.
Як будуть розгортатися події в останні дні - виключно припущення.
Зірка, яка впала - полин - Чорнобиль?
Число 666 число людей чи антихриста?
Хто 24 старці і 4 тварини (істоти)?

Знаєте, скільки в мене ще питань по Одкровенню???
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 09 жовтня 2012, 21:56

Злий Іван писав:Так і я про те ж.
Як будуть розгортатися події в останні дні - виключно припущення.
Зірка, яка впала - полин - Чорнобиль?
Число 666 число людей чи антихриста?
Хто 24 старці і 4 тварини (істоти)?

Знаєте, скільки в мене ще питань по Одкровенню???

:) Чорнобиль - вид полину :) , тому цілком можливо. Щодо всьго решта - а хто зна? Будемо бачити. Тільки як хтось чи щось буде засталяти нас ставити щось на чоло чи руку - значить це знак звіра. :pardon: Найгірше, що все це збудеться. :(
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Злий Іван » 09 жовтня 2012, 21:56

ShMariam писав:
Злий Іван писав:
Та розумієте, для всього цього контролю достатньо телебачення.
Та ні, коли нам показують щось "замовлене", то (сильно) впливають на наш вибір, але загалом вибір робимо ми. А цей чіп має буквально посилати команди в мозок, перетворюючи людину на біоробота (без свободи волі).


Свободу волі зовсім не просто підкорити.
Мозок дуже складна штуковина, а будучи на руці контролер не може впливати на мислення, там канали зв'язку (нерви) тільки моторика (рух) і сенсорні (відчуття).
Аналогія: якщо ви їдете в авто, і щось нехороше (контрольний чіп) причепився до педалей то він не зможе вплинути на напрям руху а тільки на швидкість. А вже про прийняття рішень водієм і поготів.

А стосовно вибору... дійсно власний вибір роблять ті хто вміє самостійно думати. А це не просто.
Багато хто тільки думає, що вміє самостійно думати (перепрошую за тавтологію :Rose: )
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Злий Іван » 09 жовтня 2012, 21:59

ShMariam писав:
Злий Іван писав:Так і я про те ж.
Як будуть розгортатися події в останні дні - виключно припущення.
Зірка, яка впала - полин - Чорнобиль?
Число 666 число людей чи антихриста?
Хто 24 старці і 4 тварини (істоти)?

Знаєте, скільки в мене ще питань по Одкровенню???

:) Чорнобиль - вид полину :) , тому цілком можливо. Щодо всьго решта - а хто зна? Будемо бачити. Тільки як хтось чи щось буде засталяти нас ставити щось на чоло чи руку - значить це знак звіра. :pardon: Найгірше, що все це збудеться. :(


Коли б чорнобиль не був видом полину, ніхто його б сюди не пристроював. Але чи зірка, яка впала - полин - Чорнобиль?

В армії честь віддають правою рукою до скроні. Чи можна це розглянути як знак звіра?
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 09 жовтня 2012, 22:02

Та суть в тому, що ніби досліджено(М. Маріїн), що те, що буде на руці, має впливати на мозок. Як? Невідомо. Інакше не було би сенсу боятися тих чіпів. Та й їх би так не боялися, якби їх не вживлювали саме туди, де має бути "знак звіра" - люди роблять відповідні висновки.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Злий Іван » 09 жовтня 2012, 22:03

Чому мають впливати на мозок?
Чому не просто приналежність до звіра?
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 09 жовтня 2012, 22:12

Злий Іван писав:
В армії честь віддають правою рукою до скроні. Чи можна це розглянути як знак звіра?

Ні.
Одкровення, 13 писав: І заподіює всім, малим і великим, і багатим і вбогим, і свобідним і невільникам, щоб дано було їм клейно на руку їхню праву або на чола їхні; 17 щоб жоден не міг купити чи продати, крім того, хто має клейно, ім'я звіра або число імени його

Одкровення, 16 писав: пішов перший і вилив свою чашу на землю: і наробився гнояк, злий і поганий, на людях, що мали клейно звіра і що поклонялися образові його.

Одкровення, 16 писав:Дим мучення їхнього на віки вічні здіймається, і не мають спочинку вдень і вночі ті, що поклоняються звірові і образові його, і якщо хто приймає клейно імени його.

Одкровення, 19 писав:І схоплено звіра і з ним лжепророка, що справляв знамення перед ним, якими він знадив тих, що прийняли клейно звіра, і тих, що поклоняються образові його: живими вкинуто обох в озеро вогню, що палає сіркою. 21 А решту вбито мечем того, хто на коні сидить, - мечем, що виходить з уст його; і всі птиці наситилися трупами їх.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Злий Іван » 09 жовтня 2012, 22:17

Бачите, тут все про клеймо (тавро, знак приналежності) і нічого про контроль.
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 09 жовтня 2012, 22:17

Злий Іван писав:Чому мають впливати на мозок?
Чому не просто приналежність до звіра?

Це теж. Але моя версія крутіша. :D Якщо серйозно - тому що проводилися такі дослідження і вивчено, що таке можливо (ну, звісно все засекречено, але є свідчення окремих людей - не відомо, наскільки ця теорія близька до істини).
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 09 жовтня 2012, 22:19

Злий Іван писав:Бачите, тут все про клеймо (тавро, знак приналежності) і нічого про контроль.

Знак приналежності - це вже звучить загрозливо, означає і певну підвладність, отже контроль
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Злий Іван » 09 жовтня 2012, 22:24

ShMariam писав:
Злий Іван писав:Бачите, тут все про клеймо (тавро, знак приналежності) і нічого про контроль.

Знак приналежності - це вже звучить загрозливо, означає і певну підвладність, отже контроль

А приналежність до Церкви Христової - Який контроль?
Востаннє редагувалось 09 жовтня 2012, 22:27 користувачем Злий Іван, всього редагувалось 2 разів.
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Злий Іван » 09 жовтня 2012, 22:25

ShMariam писав:
Злий Іван писав:Чому мають впливати на мозок?
Чому не просто приналежність до звіра?

Це теж. Але моя версія крутіша. :D Якщо серйозно - тому що проводилися такі дослідження і вивчено, що таке можливо (ну, звісно все засекречено, але є свідчення окремих людей - не відомо, наскільки ця теорія близька до істини).


Крутіша. Не сперечаюся.
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 09 жовтня 2012, 22:46

Злий Іван писав:
ShMariam писав:Знак приналежності - це вже звучить загрозливо, означає і певну підвладність, отже контроль

А приналежність до Церкви Христової - Який контроль?

Cовість (і не тільки). Але це особливий випадок - скоріше вплив, а не контроль, бо Господь ні кого ні до чого не заставляє, на відміну від людей і :evil: .
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Michail » 09 жовтня 2012, 23:27

ShMariam писав:Ну не просто там собі на лавочці побожні бабці. :) Про це прочитала в книжці М. Маріїна "Апокаліпсис" про його припущення, як будуть розгортатися події в останні часи, а хто знає цього автора - пише тверезо, адекватно, не в фанатично-переляканому стилі, обгрунтовує, посилається на відповідні джерела. Звісно, що і його книжку треба читати критично.

І не тільки ця авторка... А ще курс есхатології в навчальних заколадах католицьких...

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrivovk » 10 жовтня 2012, 16:33

Michail писав:
ShMariam писав:Ну не просто там собі на лавочці побожні бабці. :) Про це прочитала в книжці М. Маріїна "Апокаліпсис" про його припущення, як будуть розгортатися події в останні часи, а хто знає цього автора - пише тверезо, адекватно, не в фанатично-переляканому стилі, обгрунтовує, посилається на відповідні джерела. Звісно, що і його книжку треба читати критично.

І не тільки ця авторка... А ще курс есхатології в навчальних заколадах католицьких...

Це не авторка, а автор - Михайло Маріїн (можливо це - псевдонім.).
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Michail » 11 жовтня 2012, 11:22

andrivovk писав:
Michail писав:
ShMariam писав:Ну не просто там собі на лавочці побожні бабці. :) Про це прочитала в книжці М. Маріїна "Апокаліпсис" про його припущення, як будуть розгортатися події в останні часи, а хто знає цього автора - пише тверезо, адекватно, не в фанатично-переляканому стилі, обгрунтовує, посилається на відповідні джерела. Звісно, що і його книжку треба читати критично.

І не тільки ця авторка... А ще курс есхатології в навчальних заколадах католицьких...

Це не авторка, а автор - Михайло Маріїн (можливо це - псевдонім.).

А, ну, та хай...
Стільки цікавих книг собі вже скачав на компютер і відклав у плани колись прочитати... Хто зна чи зможу всі осилити:) Кажуть що мозок здатен 20000 книг: чистого тексту - запамятати. Але ще їх прочитати треба:)

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrivovk » 11 жовтня 2012, 18:29

Michail писав:
andrivovk писав:Це не авторка, а автор - Михайло Маріїн (можливо це - псевдонім.).

А, ну, та хай...
Стільки цікавих книг собі вже скачав на компютер і відклав у плани колись прочитати... Хто зна чи зможу всі осилити:) Кажуть що мозок здатен 20000 книг: чистого тексту - запамятати. Але ще їх прочитати треба:)

В мене подібна проблема. :D Але ... стараюсь. :pardon:
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Злий Іван » 11 жовтня 2012, 21:31

ShMariam писав:
Злий Іван писав:
ShMariam писав:Знак приналежності - це вже звучить загрозливо, означає і певну підвладність, отже контроль

А приналежність до Церкви Христової - Який контроль?

Cовість (і не тільки). Але це особливий випадок - скоріше вплив, а не контроль, бо Господь ні кого ні до чого не заставляє, на відміну від людей і :evil: .


Ось тут абсолютно згоден: Бог нікого не заставляє.
А з совістю і домовитися можна...

Все складно (с).
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrivovk » 18 жовтня 2012, 10:18

Глава держави виступає проти того, щоб вшивати чіпи в тіла громадян
Більше читайте тут: http://tsn.ua/politika/yanukovich-poobi ... inciv.html
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Michail » 18 жовтня 2012, 10:55

Само собою... Хто ж буде передчасно людей залякувати? Тим більше перед виборами...


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 79 гостей