Знаки кінця часів

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Michail » 16 травня 2012, 01:28

Тобто, ті християни малоосвічені і подають природне явище як чудо?
Яміг би сказати, що вже нічому не дивуюсь, але коли вперше такі речі знаходжу, подив є. А значить я вірю в дива :)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 16 травня 2012, 05:23

Michail писав:Тобто, ті християни малоосвічені і подають природне явище як чудо?..

та не думаю, що це від освіт залежить. От під Львовом оголошено було про Чудесну З`яву - комісія приїхана з Юра досліджувати і виявила: включається ліхтар - є видіння, виключається - нема. І давно вже справа була (я ще в семінарії вчився), і все ніби зрозуміло, а люди і далі приїздять і вірують. І, що прекрасно: навертаються, оздоровлюються - Бог Діє навіть через такий невеличкий і, як виглядає, від електрики залежний поштовх до Молитви. Тому, власне, переконаний (вірую), що незалежно від того, чи випадкові, чи природні, чи кимось влаштовані, чи навіть меркантильні інтереси є причиною виникнення того чи іншого Місця - все Богові на славу і все може дати Божий Плід. Але біда, коли те чи інше ...гм... явище використовують не за призначенням (не для молитви, особистого пережиття Зустрічі), а для, якщо коротко, твердження типу "у вас благадати-то - НЕЕЕТ!!" :(
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Michail » 16 травня 2012, 10:23

До фонарика їдуть вже віруючі люди :) а тому і зціляються, бо мають віру...(хоча ще треба врахувати що існує фактор самонавіювання чи-то "самовнушенія", який також мати позитивний результат для оздоровлння організму )...

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення luksander » 16 травня 2012, 12:15

Michail писав:Тобто, ті християни малоосвічені і подають природне явище як чудо?
Яміг би сказати, що вже нічому не дивуюсь, але коли вперше такі речі знаходжу, подив є. А значить я вірю в дива :)

Та всі природні явища природні, от тільки природа одних нам зрозуміла (так вважаємо :) ), а природа інших - ні... от вам і чудо :pardon:
Але ж дива завжди навколо нас (і не тільки). Ось одне чудо в мене біля будинку вже другий тиждень витьохкує - соловейко називається :) або квочка вперше вивела курчат на подвір*я, одне вперше побачило якогось хробака, хапонуло його в дзьоба і, ноги в руки, давай тікати... за ним ще ніколи ніхто не гнався і ніколи ніхто нічого не відбирав... чого б йому бігти? бо решта його братиків і сестричок вже женуться за ним з самими серйозними намірами! теж тільки вилізши з яйця і ніким не навчені. Хіба не диво? :Yahoo!:

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення luksander » 16 травня 2012, 12:27

о.Олег писав: Але біда, коли те чи інше ...гм... явище використовують не за призначенням (не для молитви, особистого пережиття Зустрічі), а для, якщо коротко, твердження типу "у вас благадати-то - НЕЕЕТ!!" :(
З повагою. о.Олег

:sorry: зовсім оф топ :sorry: а де можна про цю благодать прочитати? в ККЦ є? яким "благодатємометром" треба користуватися, щоб не промахнуться? от православні за КЦ визнають хіба що "призиваючу" благодать, якось же вони це визначають... :pardon:
П.С. а ще більша біда, коли ці явища самі створюють, як на мене... :pardon: тоді вже і не скажеш, що використовують їх не за призначенням... :shock:

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Найбільший релігійний обман антихриста

Повідомлення о.Олег » 18 травня 2012, 19:53

Йосип Вісаріоноаич писав:Маскування як спосіб дії.

Зображення
:)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Найбільший релігійний обман антихриста

Повідомлення andrivovk » 18 травня 2012, 21:37

Не переживайте, ми не євреї а гої.Нас то не стосується. :) можна пити.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Найбільший релігійний обман антихриста

Повідомлення ShMariam » 18 травня 2012, 21:43

andrivovk писав:Не переживайте, ми не євреї а гої.Нас то не стосується. :) можна пити.

Не знаю... Читала, що компанія все ж відмовилася від використання клітин абортованих дітей (десь вже про це йшлося на Форумі). Але це оф-топ. :)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Найбільший релігійний обман антихриста

Повідомлення andrivovk » 18 травня 2012, 22:01

ShMariam писав:
andrivovk писав:Не переживайте, ми не євреї а гої.Нас то не стосується. :) можна пити.

Не знаю... Читала, що компанія все ж відмовилася від використання клітин абортованих дітей (десь вже про це йшлося на Форумі). Але це оф-топ. :)

Бойкотування «Пепсі»: є результат http://www.credo-ua.org/2012/05/62654
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Найбільший релігійний обман антихриста

Повідомлення о.Олег » 19 травня 2012, 07:28

andrivovk писав:Не переживайте...

а це не я там намальований :)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Найбільший релігійний обман антихриста

Повідомлення Michail » 19 травня 2012, 09:34

о.Олег писав:
andrivovk писав:Не переживайте...

а це не я там намальований :)

:o
У найгіршому випадку, чи у найкращому? :)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Найбільший релігійний обман антихриста

Повідомлення о.Олег » 19 травня 2012, 12:37

Michail писав:
о.Олег писав:
andrivovk писав:Не переживайте...

а це не я там намальований :)

:o
У найгіршому випадку, чи у найкращому? :)

:) просто - не я. Полюбому :)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Найбільший релігійний обман антихриста

Повідомлення Michail » 19 травня 2012, 23:31

Ze Pepsi ne "katytj". JAkby bula data unifikovana 01-01-58 To she b mozhna podumaty. A koly serednja zyfra 01-1-58, toprytjahnuto za vucha

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Найбільший релігійний обман антихриста

Повідомлення о.Олег » 20 травня 2012, 12:24

Michail писав:Ze Pepsi ne "katytj". JAkby bula data unifikovana 01-01-58 To she b mozhna podumaty. A koly serednja zyfra 01-1-58, toprytjahnuto za vucha

перепрошую - не розумію. Можливо не є зрозумілим, адже люди хворіють сьогодні різними гм... віруваннями, тому на всякий випадок: мені ця підозра Пепсі виглядає просто ще одним прикладом віри в цифри - все можна притягнути за вуха для звинувачень кого небудь у чому небудь і саме з цього я грішний сміюсь
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Найбільший релігійний обман антихриста

Повідомлення Michail » 20 травня 2012, 20:50

о.Олег писав:
Michail писав:Ze Pepsi ne "katytj". JAkby bula data unifikovana 01-01-58 To she b mozhna podumaty. A koly serednja zyfra 01-1-58, toprytjahnuto za vucha

перепрошую - не розумію. Можливо не є зрозумілим, адже люди хворіють сьогодні різними гм... віруваннями, тому на всякий випадок: мені ця підозра Пепсі виглядає просто ще одним прикладом віри в цифри - все можна притягнути за вуха для звинувачень кого небудь у чому небудь і саме з цього я грішний сміюсь
З повагою, о.Олег


Ja ne virju v zi zyfry. Jakby bula povna data, to mozhna bulo b podumaty, sho chtosj spezialjno takynm chynom napysav shyfr... Nu je tam vsiljaki masony... Ale i to pyshu sho mohla b buty biljsha imovirnistj. A tak jak podano nepovnu datu to i ja smijusja...

Tak samo z obernenym napysom CocaCola, jakyj obrazhaje pochuttja relihijni musuljman...

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 05 червня 2012, 09:40

Зображення
:)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Michail » 05 червня 2012, 23:32

А не розумність людей теж одна з ознак кінця?

http://www.directadvert.ru/news/txt/?id ... id=3581100
:) (Жартую)

Та в Біблії ці "Попередження" є, головне читати Біблію і триматись порад щодо цих попереджень.
Ось одне з книги Апокаліпсис (Откровення), яке мене цікавить:

Книга Откровение > Глава 8 > Стих 7:
7. І засурмив перший Ангол, і вчинилися град та огонь, перемішані з кров'ю, і впали на землю. І спалилась третина землі, і згоріла третина дерев, і всіляка зелена трава погоріла...
8. І засурмив другий Ангол, і немов би велика гора, розпалена огнем, була вкинена в море. І третина моря зробилася кров'ю,
9. і померла третина морського створіння, що мають життя, і загинула третина кораблів...
10. І засурмив третій Ангол, і велика зоря спала з неба, палаючи, як смолоскип. І спала вона на третину річок та на водні джерела.
11. А ймення зорі тій Полин. І стала третина води, як полин, і багато з людей повмирали з води, бо згіркла вона...
12.І засурмив Ангол четвертий, і вдарено третину сонця, і третину місяця, і третину зір, щоб затьмилася їхня третина, щоб третина дня не світила, так само ж і ніч...

Як ці часи розпізнати?
Якщо так судити люди вже 1/3 лісів зрубали. Добре що трави ще лишились.
Церква б мала мати чітку відповідь що і де, коли і як то буде на такі знаки кінця світу. Інакше кому б то писав автор Апокаліпсису?

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення viter » 06 червня 2012, 07:30

Цікаве словосполучення "автор Апокаліпсису". :)
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Michail » 06 червня 2012, 10:57

viter писав:Цікаве словосполучення "автор Апокаліпсису". :)

Маю на увазі інспірованого автора, за церковною традицією ап. Івана. А Апокаліпсис - це не кінець світу, а назва книги Одкровення на грецькій мові. Нажаль христини Одкровення асоціювли собі з кінцем світу і помилкововживають Апокаліпсис замість Армагеддону.

Якби я написав автор Армагеддону,то було б дуже цікаве словосполучення :)

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення viter » 06 червня 2012, 11:28

Michail писав: Апокаліпсис - це не кінець світу, а назва книги Одкровення на грецькій мові

Дякую, буду знати, бо я справді думав, що апокаліпсис це кінець світу. :oops:
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Michail » 06 червня 2012, 11:34

viter писав:
Michail писав: Апокаліпсис - це не кінець світу, а назва книги Одкровення на грецькій мові

Дякую, буду знати, бо я справді думав, що апокаліпсис це кінець світу. :oops:

Будь ласка, радий, що можу допомогти в пізнанні ближнім. І сам радію, коли мені допомагають щось нове пізнати і щось відоме ще розуміти глибше. За це дяка Богу!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrivovk » 06 червня 2012, 17:20

Michail писав:Нажаль христини Одкровення асоціювли собі з кінцем світу і помилково вживають Апокаліпсис замість Армагеддону.

Мені здається, що і армагедон не означає кінець світу, як дехто з християн собі асоціює. Цитата з Біблії "І зібрав їх на місце, яке по-єврейському зветься Армагеддон.".Тобто це місце де буде фінальна битва між добром і злом, а не кінець світу. :)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrey s. » 06 червня 2012, 18:30

andrivovk писав:
Michail писав:Нажаль христини Одкровення асоціювли собі з кінцем світу і помилково вживають Апокаліпсис замість Армагеддону.

Мені здається, що і армагедон не означає кінець світу, як дехто з християн собі асоціює. Цитата з Біблії "І зібрав їх на місце, яке по-єврейському зветься Армагеддон.".Тобто це місце де буде фінальна битва між добром і злом, а не кінець світу. :)

Ну, з цього приводу онозначно не скажеш, так як це з того ж Откровення, і як не крути це місце є земля, хоч і можливо (а й про це в інших місцях є), що центром цього місця буде саме Єрусалим (Божа Обітниця). Але це ніяк суті не змінює, всетаки Армагедон це світо приставлення, тобто капец цьому світу, а далі напевне початок іншого (тобто що далі я не знаю, що стосується самого місця). І як на мене, то п.Михайло дуже влучно висловився. Тобто в Апокаліпсисі розповідається про Армагедон, який в принципі почався після вкушання забороненого плоду (дуже по великому рахунку :wink: ), а закінчиться, коли Богу буде це потрібно, і до речі задля нас цей день буде пришвидчено, не дивлячись на те, що Син Божий Воскрес щоб відтягнути цей день. А стосовно битви фінальної не знаю, в Откровенні це не сильно змахує на битву (у мому розумінні), це скоріше змахує на: " ...і вони взнають, що я - Господь.»
17. Я довершу над ними велику помсту, караючи їх люто, і вони взнають, що я, - Господь, - як наведу на них мою помсту.»


Тобто битва це коли є дві сторони які бються, а це одна немічна і паралізована сторона буде спостерігати за Божою Справедливістю. Якщо коротше, то банальна розправа, Бог покаже "Хто газда в хаті". :wink:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Michail » 06 червня 2012, 22:58

andrivovk писав:
Michail писав:Нажаль христини Одкровення асоціювли собі з кінцем світу і помилково вживають Апокаліпсис замість Армагеддону.

Мені здається, що і армагедон не означає кінець світу, як дехто з християн собі асоціює. Цитата з Біблії "І зібрав їх на місце, яке по-єврейському зветься Армагеддон.".Тобто це місце де буде фінальна битва між добром і злом, а не кінець світу. :)

Трохи детальніше: фінальна битва приведе до кінця світу цього... А так світ створив Бог і Він прийшов його спасти, тому буде Нове створіння: Нове небо і Нова земля..., тобто Царство Небесне.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 07 червня 2012, 16:55

Michail писав: тому буде Нове створіння: Нове небо і Нова земля..., тобто Царство Небесне.
Гм...
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Michail » 07 червня 2012, 20:36

ShMariam писав:
Michail писав: тому буде Нове створіння: Нове небо і Нова земля..., тобто Царство Небесне.
Гм...

Так написано і Одкровенні, та й протягом всієї Біблії тягнеться ця лінія. Ті ж Блаженства на це вказують.
Катехизм КЦ на це трохи світло проливає (наскільки може Церква пролити на це таїнство світло):

VI. Надія на нове небо і на нову землю
1042 Наприкінці часу Царство Боже осягне свою повноту....
http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=38

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrivovk » 01 липня 2012, 12:29

Just_me писав:Вибате, для себе хочу з"сувати: який сенс має дане обговорення? Вхопити Бога за бороду? Всі "факти" підбити, щоб сказати "Ага, Боже, ми Тебе викрили! Та то ж все вказує, що скоро - кінець світу!" Та ж не знаємо ні дня, ні години... Якщо святі не знають, коли він настане, то що вже казати нам? Всі факти можна підстосувати під "знак". Від того, що ми тут збиратимемо інформацію, аналізуватимемо і припускатимемо, кінець не настане ні швидше, ні пізніше, і повірте, ми до нього готові не будемо ніколи.

Не згідний.Незнання дня і години не означає, що кінця світу не буде.Ті люди, що кажуть про незнання дня і години, напевно уявляють собі кінець світу, як щось розпливчасте, і в дуууже далекій перспективі.А як він настане (колись же настане), то і тоді будете говорити, що це не він, бо ми не знаємо ні дня...Сам Ісус нам каже (і то досить детально) які будуть ознаки Його приходу.Для чого це, якщо воно "не так важливо".Він сам картає людей "То вигляд неба ви вмієте розпізнавати, а знаків часу ви не здатні розпізнавати?".Він для того і дав, щоб люди були обережними.Таж нічого немає в Письмі лишнього і непотрібного."Духа не гасіте, пророцтва не легковажте, усе перевіряйте; тримайте те, що добре, і стримуйтесь від усякого роду лукавства.".
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 01 липня 2012, 12:41

andrivovk писав:....Незнання дня і години не означає, що кінця світу не буде...

суть в тому, що не колись чи завтра, а вже в цю хвилину треба очікувати. Що і роблять всі святі через віки існування Церкви. Що варта робити і нам - кожному.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Michail » 01 липня 2012, 15:59

о.Олег писав:
andrivovk писав:....Незнання дня і години не означає, що кінця світу не буде...

суть в тому, що не колись чи завтра, а вже в цю хвилину треба очікувати. Що і роблять всі святі через віки існування Церкви. Що варта робити і нам - кожному.
З повагою, о.Олег

Так.
Але виходячи з Откровення пере цим мають відбутись деякі події важливі... А їх ще не було.
Хіба може прийти той День, якщо не все ще здійснилось?

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrey s. » 01 липня 2012, 16:23

andrivovk писав:
Just_me писав:Вибате, для себе хочу з"сувати: який сенс має дане обговорення? Вхопити Бога за бороду? Всі "факти" підбити, щоб сказати "Ага, Боже, ми Тебе викрили! Та то ж все вказує, що скоро - кінець світу!" Та ж не знаємо ні дня, ні години...

Не згідний.Незнання дня і години не означає, що кінця світу не буде.Ті люди, що кажуть про незнання дня і години, напевно уявляють собі кінець світу, як щось розпливчасте, і в дуууже далекій перспективі..

Як на мене то Ви обидвоє говорите близькі мому розумінню речі. Я приблизно так це собі і уявляю , що стосується спасіння моєї душі зокрема. Але правда якщо Ваші думки з цього приводу поєднати разом, то вони мені зрозуміліші.
І у Святих, як пояснив о.Олег, це все пронесено через життя, якось здається що у них це глибоко захоронено в нутрі і навіть помагає у витриванні і здобутті Благодаті Божої, звісно для Спасіння у Ньому (зараз згадався один чин монаший, які раз в місяць, чи навіть менше, готуються до смерті, тобто іншими словами до кінця земної путі, через який осягнуть початок у Вічності. Це насправді дуже поважний підхід і глибоке усвідомлення (переживання) того що ми тут "квартеранти" :) , позичені ми, як бл. Андрей Ш. казав).
Я не знаю, що там собі якісь люди думають кажучи щось , але знаю що саме намагання осягнути ці речі, що без сумніву Господь неодноразово навчав, є якраз як поміч моїй душі, мені, те що помагає витривати у Ньому у всякі часи, і в журбі, так і у втісі.
І так само знаю що не це є основою мого спасіння, а Господь, Син Бога Живого. Тобто тут мова про стару і добру поміркованість, Ревність (Не фанатизм),і..., і..., і Надію на Господа ("........і доброго отвіту на страшному суді Христовому просім." Що доречі не просто так є частиною Літургії). А якщо простіше, то напевне Дух Святий це все "втрясає" у ту "золоту середину" яка необхідна кожному щоб йти далі, а не тормозитись на якихось крайностях ( чи зокрема відсутності думок про це) , які особисто мені (тобто я за себе, за когось не знаю :pardon: ) бачаться такими- які потрібно долати смиренням , яке дарує Мир в Душі, і звичайно я знаю тільки Одного Подателя Цього Всого.
Маю підозри що розуміння цих речей захоронюється в нутрі, і звичайно я поки мало розумію коли все це є на устах і більше нічого (хоч напевне щоб щось в нутрі захоронити...спочатку потрібно це отримати (не здобути, це велика різниця, як на мене), тобто я думаю, прошу, щоб не зійти зі Шляху, яким поза всіх сумнівів є Господь. Навіть пророки завжди казали; " Покайтеся бо кінець вже близький, Царство Боже гряде", але не це було Їх Рушієм, не цю вістку вони хотіли донести, має бути Щось Більше.
Дякую. :Rose:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей