Знаки кінця часів

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 30 жовтня 2012, 14:02

Tornado писав:Отче, але ж Церква несе відповідальність за людей не лише як громадян, але як своїх чадо-християн. І треба якось впливати на Президента і його оточення, щоб захищати своїх віруючих. Не йдеться тут про вплив, наприклад, на вибір того чи іншого кандидата, в чому, на жаль, наша УГКЦ (зокрема в Івано-Франк.) ДУЖЕ активно брала участь!!!). А тепер слабо якось піти проти цих антихристиянських законів? Треба ж мати мужність та бажання, чи не так?

думається, ми заходимо в плутанину між Церква і церковник (будь-якого рангу). Це не одне і те саме. І в церковника, власне, "мужності і бажання" підтримати когось-там може виявитись вповні і шляхи/інструменталій для такого-ось у них є. А от піти проти антихристиянських законів щось зовсім іншого: вже саме називання чогось-там "антихристиянським" має бути підставоо вивченим - я вже не говорю про інструментарій впровадження у дію/реалізації.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення luksander » 30 жовтня 2012, 16:42

Якщо вже тема має таку назву, то «кінець часів» буде напевно. А знаки дані нам для того, щоб ми не впадали в паніку, а сприймали це я ще одне підтвердження Божої обіцянки нам, адже кінець «цих часів» є тільки початком «часів інших». Об’явлення написане для підтримки людей в важку хвилину, і для багатьох воно вже виконало це своє призначення. Як би не йшов розвиток людського суспільства, та гріхопадіння перших людей зробило крах цього світу неминучим. Світ спастися не може, інша справа – людина… тут дійсно Церква має провадити свою паству. І – провадить. І – не тільки в відношенні до чіпів. Чи я Її чую? Чи йду вказаною дорогою?
П.с. число 666 зараз можна знайти не тільки в чіпах, комп’ютерних програмах і т.п. його можна бачити на парканах, стовпах, різних частинах тіл людських… ну і що? Понти це все, не там собака зарита, ой не там…
Хоча, насправді, жаль… от відмовився б від паспорта, - і в Рай… Еххх…
П.с. а про Україну, - дослідіть трохи глибєє (або – ширєє) - банальна жага наживи, і тендер на виготовлення ВСІХ документів суворої звітності виграє приватна структура (або я не живу в країні, де партія регіонів виграла вибори до вр)
П.с. Я тут куму покійному позаздрив нещодавно, правда не з відчаю, а так, по-доброму, - от це для мене більш вагомий дзвіночок :pardon:

Абрикос1
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 23 жовтня 2012, 12:44

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Абрикос1 » 30 жовтня 2012, 20:30

о.Олег писав:тобто на Вашу думку варта, щоб Церква була в політиці і втручалася в функціонування Держави.
З повагою, о.Олег

Переглядав тему "вибори" і знайшов Ваш коментар:

. думаю всечастіше (переживши вже декілька виборів) про те, що вся полеміка навколо обовязкової незаангажованості Церкви у виборчих процесах дещо... дивна. Розумію небезпеки, звичайно, і розумію, що в тій чи іншій мірі церковнослужителі і зараз всеж беруться негласно чи напівнегласно підтримувати якогось кандидата чи політичну силу, однак... афішувати невтручання у так важливу сфери життя народу, яким провадимо... І це в той час, що, фактично, саме греко-католицькі політичні/культурні діячі (серед яких чільне місце посідають священослужителі і їх діти) заклали важливі фундаменти у появу сучасної України на політичній карті світу...
Якось був в Польщі і зустрівся з декількома людьми - бізнесменами/ політиками-католиками, яких Церква організувала в певний рух для надання католицьких кандидатів в їхній парламент, лобіювання політики Католицької Церкви... Там все дуже негладко, але це, як на мене, краще, аніж політика невтручання..."

Не можу зрозуміти, так де Ваша справжня позиція? Бо співставивши коментар у цій темі і коментар у темі "вибори", складається враження, що писали дві різні людини з діаметрально протилежними поглядами...
Висловлення офіційної позиції Церкви щодо прийняття кричущого антихристиянського, антинародного закону, позиції, яку зараз справді потребують багато віруючих людей, вт.ч. і нашої Церкви - це "втручання в функціонування Держави", а от "незаангажованість Церкви у виборчих процесах - це дещо дивно". І взаємини Церкви і політичних кіл в Польщі Ви нам мало не в приклад ставите.
Я, як завжди, щось не так зрозумів?
З повагою
Микола

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 30 жовтня 2012, 22:45

Ви, мабуть, в мені якийсь автомат повчань бачите, пане Миколо. Насправді ж я жива людина, яка шукає шляхи і мого особистого, і церковних структур функціонування в світі, який спостерігаю. На жодні готові відповіді не претендую. Бо їх просто немає і... не думаю, що можуть бути.
Стосовно ж зауваженого Вами... можливе одне і друге. Одночасно. Я проти крайніх позицій. Часто з одним співрозмовником буду захищати віру Христову, спиняючи, наприклад, перегиби в молитві до Богородиці/святих/тощо , а іншому навпаки; одному буду захищати Галіея, а іншому покажу, в чому був неправий і за що осуджений й де правда, а де міфотворчість; в одних обставинах буду заспокоювати людину, що в захваті від часів Інквізиції, а в інших - покажу проблеми конкретних людей, що її використали і тд і тп... Просто світ... ні чорний ні білий, пане Миколо (розумію, що нічого нового Вам не говорю і Ви це і без мене знаєте) - все складно і... кольорово. Зрештою... не Ви перший звертаєте на це увагу і... мене грішного часто не приймають в жодному з протиставляючих себе одне одному ідейних груп. Вибачте, якщо Вас не влаштовую, але думати лише в якійсь одній площині/напрямку вважаю некоректним.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Абрикос1
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 23 жовтня 2012, 12:44

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Абрикос1 » 30 жовтня 2012, 23:05

о.Олег писав:Ви, мабуть, в мені якийсь автомат повчань бачите, пане Миколо.

:D ... Бачу отця,який робить гарну справу. Просвітлює нас грішних.

о.Олег писав:... Просто світ... ні чорний ні білий, пане Миколо (розумію, що нічого нового Вам не говорю і Ви це і без мене знаєте) - все складно і... кольорово.

Не формат теми, але зроблю "ліричний відступ" Насправді я колись також так вважав. І ця фраза була досить часто мною вживана. Також любив казати про те, що світ складається з напівтонів. ...Але моя філософія раптом змінилася, якось переосмислив це. Напевно, знову ж таки Біблія мене навчила по-іншому сприймати світ, де все просто і зрозуміло. Є Істина і є неправда. Є чорне і є біле. Є добро і зло. І все. Немає напівтонів, немає ілюзорної "золотої середини" (в якій так любить себе бачити сучасний християнин, там був (а може й залишаюся) і я)).Як написано: Бог не любить літеплих. Бо вони ані гарячі, ані холодні. Нібито й з Богом, але насправді занурені у світ з головою. Хто не з нами, той проти нас і хто з нами не збирає, той розкидає.
Ось така філософія...
...Вирвалося... :pardon:
З повагою
Микола

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 30 жовтня 2012, 23:16

Абрикос1 писав:
о.Олег писав:Ви, мабуть, в мені якийсь автомат повчань бачите, пане Миколо.

:D ... Бачу отця,який робить гарну справу. Просвітлює нас грішних.

о.Олег писав:... Просто світ... ні чорний ні білий, пане Миколо (розумію, що нічого нового Вам не говорю і Ви це і без мене знаєте) - все складно і... кольорово.

Не формат теми, але зроблю "ліричний відступ" Насправді я колись також так вважав. І ця фраза була досить часто мною вживана. Також любив казати про те, що світ складається з напівтонів. ...Але моя філософія раптом змінилася, якось переосмислив це. Напевно, знову ж таки Біблія мене навчила по-іншому сприймати світ, де все просто і зрозуміло. Є Істина і є неправда. Є чорне і є біле. Є добро і зло. І все. Немає напівтонів, немає ілюзорної "золотої середини" (в якій так любить себе бачити сучасний християнин, там був (а може й залишаюся) і я)).Як написано: Бог не любить літеплих. Бо вони ані гарячі, ані холодні. Нібито й з Богом, але насправді занурені у світ з головою. Хто не з нами, той проти нас і хто з нами не збирає, той розкидає.
Ось така філософія...
...Вирвалося... :pardon:

та це зовсім про інше: напівдобро чи напівзло - це завжди зло. Я про добро, яке можна нести, у цьому конкретному прикладі, і обмежуючи втручання Церкви в політику, і виховуючи політиків-християн. І те і це - в жодному випадку не літеплість, а буття Церкви/і мене грішного в тому числі саме на своєму місці
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Tornado » 31 жовтня 2012, 21:41

Помилуй мене, Боже, помилуй мене, бо на Тебе надіється душа моя. (Пс. 56, 1)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 31 жовтня 2012, 21:52

Tornado писав:по темі - http://www.portal-credo.ru/site/?act=news&id=96178

Ой, боюся ця стаття може принести більше шкоди, ніж користі... Напевне, всім зрозуміло, чому?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Абрикос1
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 23 жовтня 2012, 12:44

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Абрикос1 » 31 жовтня 2012, 23:57

ShMariam писав:
Tornado писав:по темі - http://www.portal-credo.ru/site/?act=news&id=96178

Ой, боюся ця стаття може принести більше шкоди, ніж користі... Напевне, всім зрозуміло, чому?


...Поясните?
З повагою
Микола

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Tornado » 01 листопада 2012, 00:06

ShMariam писав:
Tornado писав:по темі - http://www.portal-credo.ru/site/?act=news&id=96178

Ой, боюся ця стаття може принести більше шкоди, ніж користі... Напевне, всім зрозуміло, чому?


А Ви не будьте упереджені до когось, і візьміть максимально корисне для себе з того, що є.
Більше шкоди може принести мовчання УГКЦ, не кажучи вже й про РКЦ...
Помилуй мене, Боже, помилуй мене, бо на Тебе надіється душа моя. (Пс. 56, 1)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 01 листопада 2012, 16:59

Абрикос1 писав:
ShMariam писав:
Tornado писав:по темі - http://www.portal-credo.ru/site/?act=news&id=96178

Ой, боюся ця стаття може принести більше шкоди, ніж користі... Напевне, всім зрозуміло, чому?


...Поясните?

Визнаю тенденцію:
Все совершается, как и предупреждали духоносные старцы: "Сегодня номер, завтра – карточка, послезавтра – чип"..
,
не розумію:
принятие цифровых имен, их начертаний и электронных носителей – является деянием греховным, равнозначным отречению от Христа
.

Це подібно як би написали: "Сьогодні - перше побачення, завтра - поцілунок, післязавтра - дошлюбний секс". Висновок: взагалі думати про хлопців (дівчат) (нормальні, а не власне нечисті думки) є гріх і погоджуватися (запрошувати) на побачення - є гріхом нечистоти. Так, одруження чи заміжжя зовсім не є обов'язковим для спасіння. Так, в процесі "зустрічання" спокуси ростуть і, йдучи на побачення, треба пам'ятати про всі небезпеки, про власну слабкість і слабкість партнера, але ж не можна все зводити до абсурду!
ShMariam писав:Ой, боюся ця стаття може принести більше шкоди, ніж користі... Напевне, всім зрозуміло, чому?
Вже раніше писала, що коли хтось вважає гріхом те, що ним не є і загалом вважається людиною побожною, то інших (особливо - далеких від Бога) це може (і часто так є) відлякати від Церкви і тоді, нехотячи, це є виконуванням "навпаки" Божої заповіді "Ідіть і навчайте всі народи..." :( . viewtopic.php?f=18&t=2778#p48394 і далі
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 01 листопада 2012, 17:30

принятие цифровых имен, их начертаний и электронных носителей – является деянием греховным, равнозначным отречению от Христа
.
а... цікаво: якщо за основу штрихкоду карточки взяти число 3 (Трійці) - це діяння отримає благочестиву складову і стане рівнозначним прилученню до Христа?
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 01 листопада 2012, 17:37

о.Олег писав:
принятие цифровых имен, их начертаний и электронных носителей – является деянием греховным, равнозначным отречению от Христа
.
а... цікаво: якщо за основу штрихкоду карточки взяти число 3 (Трійці) - це діяння отримає благочестиву складову і стане рівнозначним прилученню до Христа?
З повагою. о.Олег

Не вийде, там таки шістки і три.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 01 листопада 2012, 18:22

ShMariam писав:
о.Олег писав:
принятие цифровых имен, их начертаний и электронных носителей – является деянием греховным, равнозначным отречению от Христа
.
а... цікаво: якщо за основу штрихкоду карточки взяти число 3 (Трійці) - це діяння отримає благочестиву складову і стане рівнозначним прилученню до Христа?
З повагою. о.Олег

Не вийде, там таки шістки і три.

ну то трійки три. Мені... цікавою є віра у певний автоматизм процесу отрєчєнія. Ну, ще більш банальний приклад: якщо у Вас в паспорті чи на машині фігурують три шістки? Так - якщо я спеціально вибрав ці цифри, бо сатані поклоняюся, то від Бога я відрікся. Але лише в цьому випадку. Має бути воля людини і підтекст (явний чи прихований). Розумію, що люди, які виступають проти цього, добачають у саме такому виборі (три шістки) кодувальників злий намір і розумію протестацію повністю. Але не погоджуюся з неправдою: приняття коду не означає зречення від Христа.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Абрикос1
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 23 жовтня 2012, 12:44

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Абрикос1 » 01 листопада 2012, 21:38

ShMariam писав:[
принятие цифровых имен, их начертаний и электронных носителей – является деянием греховным, равнозначным отречению от Христа.

Це подібно як би написали: "Сьогодні - перше побачення, завтра - поцілунок, післязавтра - дошлюбний секс"...
.

Ну вони хоча б якусь позицію від РПЦ висловили, а де наша? Нмсд, краще трохи "перегнути", аніж мовчати взагалі.
Що вони зробили доброго? Вони дали "месидж" своїм вірним про те, що загроза "печатки" є і підготовка до неї йде вже сьогодні.
Я маю на увазі не одномоментне відречення від Христа, а систему планомірних дій, яка підводить нас під "три шістки".
Якщо вже "бавитесь" з цифрами, то не полінуйтесь задуматись. Чому на кожній речі, що продається є штрих-код, де трьома контрольними цифрами, які зчитує комп"ютер є не дві сімки чи три п"ятірки, чи чотири вісімки, чи звичайне n-значне число?. Скільки тисяч комбінацій можна провести з цифрами. Так ні, саме число 666! Згідно теорії ймовірності, шанс бути контрольними цифрами саме такій комбінації - якась доля відсотку.Яке неймовірне співпадіння, чи не так?


о.Олег писав: Розумію, що люди, які виступають проти цього, добачають у саме такому виборі (три шістки) кодувальників злий намір і розумію протестацію повністю. Але не погоджуюся з неправдою: приняття коду не означає зречення від Христа.
З повагою, о.Олег


Введення коду є тільки одним з численних наступів на усталений устрій нашого життя. І навіть якщо прийняття коду - ще не зречення від Христа, то все-одно само по собі є негативним явищем, яке наближає нас до нового світового порядку. Кінець світу, безумовно, прийде. Але, нмсд, чим більше будемо противитись новій системі, тим пізніше прийдуть ці останні часи.
Тому, знову повернуся до думки, що наша Церква мала б також звернутись до Президента з вимогою не підписувати закон "про єдиний демографічний реєстр".
З повагою
Микола

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 01 листопада 2012, 21:44

побачимо, як зреагує Церква
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Абрикос1
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 23 жовтня 2012, 12:44

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Абрикос1 » 01 листопада 2012, 22:31

Дуже сподіваюсь, що побачимо.
З повагою
Микола

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення luksander » 02 листопада 2012, 20:19

о.Олег писав:побачимо, як зреагує Церква
З повагою, о.Олег

відсутність реагування теж є реагуванням, чи не так?
Тут мудрість. Хто має розум, той нехай полічить число звіра, бо це число людське; число його шістсот шістдесят шість.
Цікаво, вже є , хай не догмат, а хоча б єдина думка Церкви про це число? Чому ссаме воно, а не трійки чи інше? нмпд... ті шістки, які наразі тулять будь-де, це наслідок прочитання Апокаліпсису, а не причина згадування про них в Ньому :pardon:

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 02 листопада 2012, 22:01

luksander писав: нмпд... ті шістки, які наразі тулять будь-де, це наслідок прочитання Апокаліпсису, а не причина згадування про них в Ньому :pardon:

Не розумію..?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 02 листопада 2012, 22:43

ShMariam писав:
luksander писав: нмпд... ті шістки, які наразі тулять будь-де, це наслідок прочитання Апокаліпсису, а не причина згадування про них в Ньому :pardon:

Не розумію..?

я думаю, що це ціла кампанія для розвитку параноїдального марновірства "в числа"
З повагою, о.Олег

PS: З іншого боку - для справдження пророкованого Іваном Богословом зовсім неважливими нмсд є мотиви тих, хто завязує все на путанині з числовим зображенням шістсот шістдесят шести: саме так написано в Івана Богослова і в буквальному розумінні всі ці цифрові розкладки непримінимі з позиції написаного Святим Іоаном, а... свого роду твердження "я маю розум порахувати число звірини" (Од.13)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення luksander » 03 листопада 2012, 21:32

ShMariam писав:
luksander писав: нмпд... ті шістки, які наразі тулять будь-де, це наслідок прочитання Апокаліпсису, а не причина згадування про них в Ньому :pardon:

Не розумію..?

:oops: Останнім часом в християнськіq есхатології найпопулярнішими стали дві теми: ознаки «кінця світу» і появлення антихриста, і тут найчастіше все зводиться до відгадування (або – вгадування) значення цього числа. Якось так виглядає, що саме оце вгадування-«мудрування» є найважливішим для людини в питанні спасіння. Але це ж не так?
Про приведену Вами «цитату». Як варіант: якийсь сільський парубок щоб стати першим парубком в селі вирішив зробити собі таке тату на лобі; або – творці суперкомпа в його назву зашифрували три шістки… оце і є наслідок згадування цього числа в Об’явленні…
А причина у автора Об’явлення була зовсім інша. :pardon:

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrey s. » 03 листопада 2012, 23:44

luksander писав:
ShMariam писав:
luksander писав: нмпд... ті шістки, які наразі тулять будь-де, це наслідок прочитання Апокаліпсису, а не причина згадування про них в Ньому :pardon:

Не розумію..?

:oops: Останнім часом в християнськіq есхатології найпопулярнішими стали дві теми: ознаки «кінця світу» і появлення антихриста, і тут найчастіше все зводиться до відгадування (або – вгадування) значення цього числа. Якось так виглядає, що саме оце вгадування-«мудрування» є найважливішим для людини в питанні спасіння. Але це ж не так?
Про приведену Вами «цитату». Як варіант: якийсь сільський парубок щоб стати першим парубком в селі вирішив зробити собі таке тату на лобі; або – творці суперкомпа в його назву зашифрували три шістки… оце і є наслідок згадування цього числа в Об’явленні…
А причина у автора Об’явлення була зовсім інша. :pardon:

Знаєте.., п. Олександре, чомусь мені здається що розумію про що Ви. Але якщо всетаки це так.., то випливає ( і у цьому випливанні я не керуюсь логікою яка є нормальна у світі ) з цього те, що ...., випливає те що я зараз сам протиречу тому що випливає з такої думки.
Я ніяким чином не хочу бути причетним до цього числа. Ні з позиції пошуків чи думок щоб це оминуло мене. Чомусь я розумію що це просто по люцкому. Так, я звичайно людина, але не те щоб мене це влаштовувало..., щоб я вхопився за якусь примару в якісь надії зберегти що маю.
Напевне всі розуміють що Слово Боже мусить сповнитись. А як Слово Сповнюється частіше всього ?
Я незнаю :pardon: , можливо комусь і потрібно тим журитись, можливо це навіть необхідно (я не знаю :pardon: ), але я точно не в тих лавах.
Ці теми шкодять (роздуми ), кажу за себе , а особливо це помітно (якщо просто поспостерігати, подивитись на свої думки ) коли гріхом сумління неспокійне. Ці думки (я про Откровення ) відводять від справжнього, з приводу чого потрібно насамперед журитись ( ну я про себе . Напевне вибранним , розумним, вченим це потрібно і зрозуміло .., але я не вчений науці цій :pardon: ). А коли душа свобідна...., звичайно через Христа, то такі думки є взагалі марнотою і тратою часу.
То для чого Святому Обявленно це все, а Він в свою чергу написав :
18. Свідчу я кожному, хто чує слова пророцтва книги цієї: якщо хто приложить до них, приложить Бог на нього кари, які записані в книзі цій;

19. і якщо хто відніме від слів книги пророцтва цього, відніме Бог участь його від дерева життя та з міста святого, записаного в книзі цій.


Я не знаю для чого :) , і якби навіть побачив Того Хто знає це все..., то спитав би про щось інше .
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Sputnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 166
З нами з: 19 грудня 2011, 21:28

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Sputnik » 17 грудня 2012, 10:03

Зображення
Востаннє редагувалось 17 грудня 2012, 22:46 користувачем Sputnik, всього редагувалось 1 раз.
Cogito, ergo sum

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Michail » 17 грудня 2012, 11:53

От ще що зауважив.

цифри: шістки, 144 000..

Як собі деякі віруючі (наприклад СЄ) дозволяють ними хитро оперувати... Наприклад вірять що і справді буде спесенними на Небі рівно 144 000..

Але в той час вони мали б і чітко стверджувати що на чолі і на руці буде чітко написано 666 ,а не якийсь чіп...

Але ж ні... Одне кажуть так, а інше вже стараються тлумачити.. (До речі і наших, греко-католицьких людей іноді144 000 зачіпає і вони починають вірити в те, що стільки буде спасенних)...

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 17 грудня 2012, 15:44

Sputnik писав:Зображення
Нічого не видно
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Georgij » 17 грудня 2012, 16:06

ShMariam писав:
Sputnik писав:Зображення
Нічого не видно

:Search:
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 05 січня 2013, 08:30

Злий Іван писав:Свободу волі зовсім не просто підкорити.
Мозок дуже складна штуковина, а будучи на руці контролер не може впливати на мислення...

колись переглядав фантастичний фільм in time (знайдете його російською "время") - подається вид такого контролю: у фільмі на руці кожної людини є чіп, що висвітлює табло з часом, який їй залишився, щоб жити; час треба заробити - вислів "час-це гроші" у фільмі треба розуміти буквально з тим нюансом, що від твоєї платіжної спроможності повністю залежить право жити.
:Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Sputnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 166
З нами з: 19 грудня 2011, 21:28

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Sputnik » 05 січня 2013, 14:25

о.Олег писав:Колись переглядав фантастичний фільм in time (знайдете його російською "время") - подається вид такого контролю: у фільмі на руці кожної людини є чіп, що висвітлює табло з часом, який їй залишився, щоб жити; час треба заробити - вислів "час-це гроші" у фільмі треба розуміти буквально з тим нюансом, що від твоєї платіжної спроможності повністю залежить право жити.

Дай Боже, що це так і залишилося на рівні фантастики!
Хоча, всім вже є добрі відомі спроби чіпізації...
Cogito, ergo sum

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Just_me » 06 січня 2013, 01:17

о.Олег писав:фантастичний фільм in time (знайдете його російською "время") - подається вид такого контролю: у фільмі на руці кожної людини є чіп, що висвітлює табло з часом, який їй залишився, щоб жити; час треба заробити - вислів "час-це гроші" у фільмі треба розуміти буквально з тим нюансом, що від твоєї платіжної спроможності повністю залежить право жити.

Нещодавно я теж переглядала той фільм, але там основна ідея не в контролю за людьми (його, загалом, як такого, не передбачалося), а в тому, що розрахунки проводяться не грошима, а часом. Зараз життя залежить від грошей напряму, а у фільмі - від часу. Багаті мали неміяно часу, бідні ж щоразу мали у когось його випрошувати чи бігти заробляти. Все як зараз, тільки час- це гроші :)
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 06 січня 2013, 07:04

Just_me писав:
о.Олег писав:фантастичний фільм in time (знайдете його російською "время") - подається вид такого контролю: у фільмі на руці кожної людини є чіп, що висвітлює табло з часом, який їй залишився, щоб жити; час треба заробити - вислів "час-це гроші" у фільмі треба розуміти буквально з тим нюансом, що від твоєї платіжної спроможності повністю залежить право жити.

Нещодавно я теж переглядала той фільм, але там основна ідея не в контролю за людьми (його, загалом, як такого, не передбачалося), а в тому, що розрахунки проводяться не грошима, а часом. Зараз життя залежить від грошей напряму, а у фільмі - від часу. Багаті мали неміяно часу, бідні ж щоразу мали у когось його випрошувати чи бігти заробляти. Все як зараз, тільки час- це гроші :)

- Ну і ужасниє вєщі пісал ваш Чайковскій, я Вам скажу: хріпіт всьо там, шепєлявіт...
- О - Ви билі в Большой Опере, слушалі Чайковского!?
- Да нєт - мнє єго Рабіновіч насвістивал...
:)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей