Знаки кінця часів

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Michail » 06 січня 2013, 19:25

Той фільм мені нагадує "Дику енергію: Лана" (книгу)

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Злий Іван » 15 січня 2013, 16:38

о.Олег писав:
Злий Іван писав:Свободу волі зовсім не просто підкорити.
Мозок дуже складна штуковина, а будучи на руці контролер не може впливати на мислення...

колись переглядав фантастичний фільм in time (знайдете його російською "время") - подається вид такого контролю: у фільмі на руці кожної людини є чіп, що висвітлює табло з часом, який їй залишився, щоб жити; час треба заробити - вислів "час-це гроші" у фільмі треба розуміти буквально з тим нюансом, що від твоєї платіжної спроможності повністю залежить право жити.
:Rose:


Це простіше роблять вже в наш час - квитанцію висилають. (За газ і електрику :D )
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 13 лютого 2013, 09:08

Взяв вино в магазині. Стою, вибираю маслини. Підходить охоронець. "Прошу пана - у Вас хвилина!" Морщу лоба - не розумію. А він: "Залишилась одна хвилина до 22.00, щоб встигнути купити алкоголь!" Підриваюсь, перестрибуючи через товари - несусь до каси. Він мене обганяє - біжить попереду - пробиває дорогу. На касі разпихає чергу: "Терміново! Вино!" Продавщиця: "Ой, давайте швиденько проб`ю Вам - лише хвилина залишилась!" Тільки розрахувався - через дві людини в черзі стоять хлопці з пивом. Продавщиця: "Боже! Пиво! Вони не встигнуть!" Встає і майже в паніці кричить: "Дівчата! Пиво пробити! Тридцять секунд до кінця!"
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Just_me » 13 лютого 2013, 10:32

Отче, хіба блокування системами касових апаратів продажу алкоголю у львівських магазинах згідно постанови міської ради - знак кінця світу? :D Та це швидше в анекдоти...
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 13 лютого 2013, 11:51

Just_me писав:Отче, хіба блокування системами касових апаратів продажу алкоголю у львівських магазинах згідно постанови міської ради - знак кінця світу? :D Та це швидше в анекдоти...

та ні - поряд з анекдотичністю, це про ментальність, про зміни в акцентах життя, про висліди пропагування іншої норми людини (і не лише в контексті homo alkoholikus)...
нда... - невдячна це справа: пояснення глибин анекдотів
:pardon:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Just_me » 13 лютого 2013, 12:38

о.Олег писав:це про ментальність, про зміни в акцентах життя, про висліди пропагування іншої норми людини (і не лише в контексті homo alkoholikus)

Я зрозуміла одразу про що Ви, але... Якби не було обмеження до 22.00 і людина в цей же час принесла на касу пляшку вина, ніхто б не зауважив цього факту. На перший погляд може видатися те, що і Ви кажете - зміни в акцентах, у якійсь мірі в тій розповіді проілюстроване домінування тих, хто купував алкоголь і відслідковування їх інтересів перед іншими клієнтами. Але подумайте, абстрагуючись від алкоголю, чи не часто забігає хтось на пошту і каже "Будь ласка, я вас благаю, мені НЕГАЙНО треба зареєструвати цього листа, пропустііііііііть". Чи на вокзалі біля кас: "Мій поїзд за 3 хвилини відправляється, я хочу купити квиток!". Ця ситуація аналогічна останнім двом, розказаним мною. В очі кидається лише алкоголь, він робить розповідь вартою обурення. А чи це добре? Ніхто не знає мотивів, може вдома чоловіка чекала хвора дружина, послала його на закупи після роботи, попросила купити окрім продуктів ще пляшку вина, щоб зробити собі глінтвейн від кашлю. Я вже вкотре переконалася, що речі найчастіше не такі, якими нам здаються. Колись трапився мені такий випадок. Я мала зустріти знайомого, який їхав по справах в інший кінець України і мав зупинитися на ночівлю тут. Я повинна була поселити його в готель, бо він не знає міста. На автошляхах була погана ситуація, дорога видалася довшою і приїхав він за північ. Я зустріла його, ми поїхали до готелю, він винайняв номер, поклав свої речі, я за той час викликала таксі. Машина під"їхала, ми стримано попрощалися при виході, я сіла і поїхала. Глянула на водія. Знаєте, що читалося в його очах? Ну що може людина думати про дівчину, яка о 1 ночі виходить з готелю від якогось чоловіка? Людина мала всі підстави вчергове згадати про моральний розпад суспільства, я певна, вона так і зробила. Я його не осуджую, бо він мислив стереотипно. А мені на задньому сидінні було смішно з того всього.
А навіть якщо й дивитись на ситуацію в супермаркеті так, як здається з першого погляду, то всеодно це ще не свідчить про крайню межу морального розпаду і кінець світу, що як наслідок цьому наближається. Якби якийсь конкретний ступінь морального розпаду вважали знаком кінця часів, то в найгіршому випадку світові прийшов би кінець коли німці побудували концтабір в Освенцімі, а в найкращому - коли після народження Ісуса за наказом Ірода вбили всіх немовлят в окрузі, молодших від двох років. Якщо є ще щось, аморальніше за те, то людині очевидно не під силу цього осягнути. Вибачте за довгу тираду.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 13 лютого 2013, 14:54

Just_me писав:... Ніхто не знає мотивів, може вдома чоловіка чекала хвора дружина, послала його на закупи після роботи, попросила купити окрім продуктів ще пляшку вина, щоб зробити собі глінтвейн від кашлю...

:D
тобто Ви можете вписати в мотиви охоронця/продавщиці: "о Боже - він же глітвейн дружині не встигне зробити! А!!!! Вони не проплатять пиво на гоголь-моголь!!!"
тоді - або в "Анекдоти", або Ви не зрозуміли те, чому це подав в данну тему - для моїх мотивів мотив покупців значення, власне, не має
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Just_me » 13 лютого 2013, 14:58

о.Олег писав:Ви не зрозуміли те, чому це подав в данну тему

Так, признатися, де Ви вгледіли в ситуації з алкоголем знак кінця часів, я не додумалася і дотепер :)
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Ігор В
дописувач
дописувач
Повідомлень: 106
З нами з: 27 вересня 2012, 10:33
Звідки: м. Тернопіль

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Ігор В » 13 лютого 2013, 15:00

Як на мене, набагато більша біда криється в узаконюванні державами одностатевих шлюбів, можливості усиновлення такими так званими сімями дітей, це ж гріх не декількох людей, а цілої держави, причому не однієї. Що колись було неприйнятно, тепер стає нормально.

Sputnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 166
З нами з: 19 грудня 2011, 21:28

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Sputnik » 13 лютого 2013, 15:04

Ігор В писав:Як на мене, набагато більша біда криється в узаконюванні державами одностатевих шлюбів, можливості усиновлення такими так званими сімями дітей, це ж гріх не декількох людей, а цілої держави, причому не однієї. Що колись було неприйнятно, тепер стає нормально.

Воно й не дивно, адже, скільки раз "ми виганяли Бога зі свого життя". І Господь Бог, як джентельмен, акуратно відступив, відчуваючи свою непотрібність (перепрошую за такі порівняння). От до чого веде аксіологічна система побудована на гуманізмі, як ключовій цінності... :(
Cogito, ergo sum

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 13 лютого 2013, 15:15

Just_me писав:
о.Олег писав:Ви не зрозуміли те, чому це подав в данну тему

Так, признатися, де Ви вгледіли в ситуації з алкоголем знак кінця часів, я не додумалася і дотепер :)

:pardon:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 13 лютого 2013, 15:23

Ігор В писав:Як на мене, набагато більша біда криється в узаконюванні державами одностатевих шлюбів, можливості усиновлення такими так званими сімями дітей, це ж гріх не декількох людей, а цілої держави, причому не однієї. Що колись було неприйнятно, тепер стає нормально.

та все вірно. От лише - це явища одного порядку. Просто з алкоголем у нас змирилися. В Голандії/інших змирилися з іншими легальними наркотиками. В Канаді/інших гомосексуалісти і їх одруження, розпізнавання своїх статевих уподобань (гомо я, гетеро я??) нормою являється вже давно... В Китаї нормальним є ресторан, де абортованих дітей подають відвідувачам у різних приправах. І т.д, і т.п... Це тільки я грішний бачу тут (лєнінський віршик з Букваря): "все починається з малого - з зернини хліб, з промінчика зоря..."?
:(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Just_me » 13 лютого 2013, 15:26

о.Олег писав:з алкоголем у нас змирилися

Як змирилися? Та це ж в темі про алкоголізм ми говорили. Алкоголь - нормальний продукт, такий же, як інші. Якщо не зловживати. Хіба його продаж в денний час про щось аморальне свідчить?
Ні, Ви мене правильно зрозумійте: я мала точно такий самий випадок свого часу - пропустила поперед себе в магазині людину із пивом, щоб встигли пробити на касі, не вважаю, що вчинила аморально.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 13 лютого 2013, 15:40

Just_me писав:
о.Олег писав:з алкоголем у нас змирилися

Як змирилися? Та це ж в темі про алкоголізм ми говорили. Алкоголь - нормальний продукт, такий же, як інші. Якщо не зловживати. Хіба його продаж в денний час про щось аморальне свідчить?..

Україна - одна з країн найбільшого розповсюдження алкоголізму. Зокрема - дитячого. Я в цьому працюю більш як 10 років - нас споюють, Олю. Алкоголь - одне з сильних слабостей українців. Зрештою - не лише нас. Ненормальний продаж нормального продукту злом таки є: повсюдна реклама, зневага закону про вік людей, яким можна продавати алкоголь. Та і ініціатива Львова - це ще не для всієї України закон (до 10.00 ні-ні - після 22.00 - ні-ні).
зрештою - не про "алкоголь - ненормальний продукт" я говорив. Тут ширше дивитись треба.
І, перепрошую - без черги через те, що не встигає купити алкоголь пропускати не буду в жодному разі: якщо проблема медична - в аптеку :Rose:
зрештою
:pardon:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Just_me » 13 лютого 2013, 15:51

о.Олег писав:Ненормальний продаж нормального продукту злом таки є: повсюдна реклама, зневага закону про вік людей, яким можна продавати алкоголь.

Та ясне діло, що так, але я натяку на рекламу і продаж неповнолітнім у тій розповіді не побачила, розповідь як розповідь, не викликала в мене ані найменшого подиву. Проте дякую, що все "розжували" для "особливо обдарованих жирафів" :D
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 13 лютого 2013, 16:01

Just_me писав:
о.Олег писав:Ненормальний продаж нормального продукту злом таки є: повсюдна реклама, зневага закону про вік людей, яким можна продавати алкоголь.

Та ясне діло, що так, але я натяку на рекламу і продаж неповнолітнім у тій розповіді не побачила, розповідь як розповідь, не викликала в мене ані найменшого подиву. Проте дякую, що все "розжували" для "особливо обдарованих жирафів" :D

в тому анекдоті унаявнене нмсд всезагальне одобрямс, нормальність і, навіть, добрість, якщо хочете, вживання алкоголю
зрештою - не будемо ходити по колу :Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrivovk » 25 лютого 2013, 14:47

Не знаю чи було Биометрический паспорт в Украине - тотальный контроль.
http://www.youtube.com/watch?v=Doi422HXR0k
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Patlatus
дописувач
дописувач
Повідомлень: 137
З нами з: 05 серпня 2011, 11:57

Чи писав Паїсій Святогорець про третю світову війну?

Повідомлення Patlatus » 28 лютого 2013, 23:26

Мені священики з моєї церкви рекомендували читати отця Паїсія Святогорця, однак вони не згадували, що він казав якісь пророцтва.
Я щось недавно поґуґлив, і знайшов таке посилання
http://sv-afon.orthodoxy.ru/svjatye/paisi_af/paisiy.htm
в якому була така інформація (якщо звести до одного абзацу)
Під час третьої світової війни Росія і Китай (народ Гога і Магога) прийдуть воювати. Росія прийде воювати з Туреччиною, і третина турків помре, третина турків прийме християнство, а третина турків втече далеко, Євросоюз з Росією будуть воювати за Константинополь, але зрештою, вирішать віддати Константинополь Греції, як нейтральній стороні.
Китай піде з 200-мільйонною армією воювати в Єрусалим, і висушить річку Єфрат.
І ще, що винний в усьому буде тогочасний Папа?.. :shock:

Якщо я правильно зрозумів.
Схоже на те, що отець Паїсій Святогорець писав майже про те саме, що написано в ірландських пророцтвах, які вважаються сумнівними.

Я особисто всіх творів Паїсія Святогорця не читав, чи хтось може сказати, чи це автентична інформація, і чи справді він писав чи говорив про війни за Константинополь і на Близькому Сході?

Patlatus
дописувач
дописувач
Повідомлень: 137
З нами з: 05 серпня 2011, 11:57

Re: Чи писав Паїсій Святогорець про третю світову війну?

Повідомлення Patlatus » 28 лютого 2013, 23:34

Избранный сосуд. c. 183
Сегодня читать пророчества - как читать газету: так все ясно написано. Помысел мне говорит, что произойдут многие события: русские займут Турцию, Турция же исчезнет с карты, потому что 1/3 турок станет христианами, 1/3 погибнет и 1/3 направятся в Месопотамию.
Средний Восток станет ареной войн, в которых примут участие русские. Прольется много крови, и даже, китайцы перейдут реку Евфрат, имея 200.000.000 армию, и дойдут до Иерусалима. Характерной приметой, что приближаются эти события, будет разрушение мечети Омара, т.к. разрушение ее будет означать начало работ по воссозданию храма Соломона, который был построен именно на том месте.
В Константинополе произойдет великая война между русскими и европейцами, и прольется много крови. Греция не будет играть первенствующую роль в этой войне, но ей отдадут Константинополь, не потому, что перед нами будут благоговеть русские, но потому, что не найдется лучшего решения, и договорятся совместно с Грецией, причем на них будут давить трудные обстоятельства. Греческая армия не успеет подойти туда, как город будет ей отдан. Евреи, поскольку будут иметь силу и помощь европейского руководства, обнаглеют и проявят себя с бесстыдством и гордостью и постараются управлять Европой. Тогда и 2/3 евреев станут христианами.


Нужно нам войти в дух Писаний

Избранный сосуд. c. 50
Летом 1987 г. я спросил Старца о будущей всемирной войне, той, которую называют "Армагеддон" и о которой сообщают Писания.
С отеческой заинтересованностью он сообщил мне разные сведения. И даже захотел открыть определенные признаки, которые нас убедят, что мы действительно находимся в поколении Армагеддона. Итак, он сказал:
"Когда услышите, что воды Евфрата турки перекрывают в верховьях плотиной и используют их для орошения, тогда знайте, что мы уже вошли в приготовление великой той войны и таким образом приготовляется путь для двухсотмилионного войска от восходов солнца, как говорит Откровение.
Среди приготовлений есть и это: должна пересохнуть река Евфрат, чтобы могло пройти многочисленное войско. Хотя - Старец улыбнулся в этом месте - если двести миллионов китайцев, когда прибудут туда, выпьют по одной кружке воды, они осушат Евфрат!
Мне говорили, что армия Китая в настоящий момент составляет двести миллионов, т.е. то конкретное число, о котором пишет святой Иоанн в Откровении. Китайцы даже готовят дорогу, которую называют "чудом эпохи": ширина ее такая, чтобы по ней свободно проходили тысячи солдат, выстроенные в шеренгу. И к этому времени они уже довели ее до границ Индии.


Будете жить и вы в то время!

Избранный сосуд. c. 240
Группа маленьких учеников из Афониады* спускалась к Старцу. Их занимала одна тема: они слышали, как будто Старец сказал некоторым, что мы возьмем Константинополь. И они хотели сами услышать это из его уст и особенно расспросить, будут ли они жить в то время. Итак, они говорили по дороге между собой, что кто-нибудь должен был спросить Старца об этой теме. Итак, они пришли и сели вместе с ним, никто, однако, не осмелился задать такой вопрос. Они встали, взяли благословение и направились к тропинке. Старец, провожая их, улыбаясь сказал:
- И знайте: и Константинополь возьмем и будете жить и вы в то время!
Учеников поразило как громом от сказанного им, и они удивлялись о благодати, какую он имел, и о том, что извещался ею обо всем, и еще о том, что в их поколении произойдут все эти страшные вещи.


Увидите, увидите!

Избранный сосуд. c. 260
Господин Д.К. посетил Старца. В то время СССР был очень сильный во всех отношениях и никто не мог даже предположить, что он может разрушиться, - было еще при власти Брежнева.
Старец, между прочим, сказал ему:
- Увидишь, что скоро СССР развалится.
Господин Д. возразил:
- Но такую крепкую мощь, Геронта, кто развалит. И до ноготка его не смеют
дотронуться.
- Увидишь!
Старец предсказал, что и СССР развалится, и что господин Д. будет еще жив и
увидит это (несмотря на то, что он был уже в возрасте).
И продолжал Старец:
- Знай, что и Турция развалится. Будет война два с половиной года. Мы будем
победители, потому что мы - православные.
- Геронта, потерпим ли мы урон в войне?
- Э, самое большее, один-два острова займут, а нам отдадут и Константинополь.
Увидите, увидите!

Шестимилие есть в Лангадасе, Килнисе***, во Фракии****, в Коринфе, но никто не знает, что те, о которых он говорит, - шесть миль территориальных вод. Вы не читаете у Пророков: у Иоиля, Захарии, Иезекииля, у Даниила? Там все сказано. Семь лет в Палестине будут жечь не дрова, а палки, но откуда вам знать отличие палок от дров! У вас теперь в домах калориферы (улыбаясь), в то время как я здесь жгу дрова в печке и знаю, что к чему.
(Речь идет о пророчестве пророка Иезекииля - 39, 9-10: "Тогда жители городов Израильских выйдут, и разведут огонь, и будут сжигать оружие, щиты и латы, луки и стрелы, и булавы и копья; семь лет будут жечь их. И не будут носить дров с поля, ни рубить из лесов, но будут жечь только оружие; и ограбят грабителей своих, и оберут обирателей своих, говорит Господь Бог".)
Христос: Евреи…
Старец: Один благочестивый иорданец говорил мне, что евреи прокопали под мечеть Омара на много метров глубиной туннель, и хотят разрушить мечеть, чтобы построить храм Соломона, т.к. тогда, говорят они, придет мессия, т.е. антихрист. Тогда аравитяне скажут христианам: не говорите ли вы, христиане, что Мессия уже пришел? Что теперь говорят здесь они, евреи?

Димитрий: Руководителями этой войны будут евреи?
Старец: Да, евреи будут. Много будет содействовать и Папа, потому что все дети дьявола будут считаться его (т.е. Папы) и он укажет им следовать за антихристом. Поэтому и святой Косьма сказал: "Папу проклинайте, т.к. он будет причиной". Святой подразумевал Папу того конкретного времени, который будет помогать водворению антихриста. Другие Папы по сравнению с ним покажутся хорошими.
После такого, впервые ими слышанного и удивительного, каковое явила им любовь Старца, вся группа оставалась некоторое время молчаливой и взволнованной. Старец встал, благословил их и указал дорогу, чтобы им не заблудиться и добраться до места.
Они ушли из келлии Старца потрясенные, помышляя о том, что уготовляет Бог в будущем. Еще они думали, что такие апокалиптические события не должны никогда забываться. Имена группы настоящие, и братья просили любовь вашу помолиться за них, да обретут милость пред Богом. Аминь.

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Re: Чи писав Паїсій Святогорець про третю світову війну?

Повідомлення Tornado » 01 березня 2013, 12:23

Прочитав 1 том повністю (всього перекладених на рос. чи укр. є 5), а решта - вибірково. Дуже все просто відповідає на різні життєві проблемні питання. На рахунок пророцтво, не знаю, поживемо - побачимо.
А от чи Папа буде винен в тому, то треба спостерігати за його науками і будемо бачити куди хилить. Бо не дай Боже, щоб прийшов Папа-ліберал...
Помилуй мене, Боже, помилуй мене, бо на Тебе надіється душа моя. (Пс. 56, 1)

Patlatus
дописувач
дописувач
Повідомлень: 137
З нами з: 05 серпня 2011, 11:57

Re: Чи писав Паїсій Святогорець про третю світову війну?

Повідомлення Patlatus » 03 березня 2013, 14:23

Tornado писав:Прочитав 1 том повністю (всього перекладених на рос. чи укр. є 5), а решта - вибірково. Дуже все просто відповідає на різні життєві проблемні питання. На рахунок пророцтво, не знаю, поживемо - побачимо.
А от чи Папа буде винен в тому, то треба спостерігати за його науками і будемо бачити куди хилить. Бо не дай Боже, щоб прийшов Папа-ліберал...

Я щось спочатку не дуже уважно дивився, ці цитати на тому сайті, які я тут розмістив, вони не зі збірки томів Паїсія, наскільки я розумію, а з іншої книжки,
Иеромонах Христодул Агиорит
«Избранный сосуд (Старец Паисий 1924-1994)»
книга вторая, издание второе
(Санкт-Петербург, 2000).
«SKEUOS EKLOGHS»
(Издание Святой Горы - Agion Oroz, 1996).
Перевод с новогреческого игумена Илии (Жукова)


Иеромонах Христодул Агиорит
«Старец Паисий»
2-е издание, исправленное и дополненное
(Санкт-Петербург, 2000) .
«O GERWN PAISIOS»
(Издание Святой Горы - Agion Oroz, 1996).
Перевод с новогреческого игумена Илии (Жукова)


Тобто, це, власне не витяги з творів Паїсія, а зі згадок інших людей про нього, а саме, Ієромонаха Христодула Агіоріта - Вибраний Посуд.
Хтось має оригінал книжки Вибраний Посуд, щоб там прочитати і подивитися, чи справді якийсь Ієромонах Христодул Агіоріт існував, і писав про такі діалоги з Паїсієм Святогорцем?

Олег21
початківець
початківець
Повідомлень: 38
З нами з: 31 грудня 2010, 23:37

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Олег21 » 16 березня 2013, 15:16

Ще одне посилання про нові паспорти і чіпи: http://www.youtube.com/watch?v=HxlZE_XsGqs

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 16 березня 2013, 15:39

Олег21 писав:Ще одне посилання про нові паспорти і чіпи: http://www.youtube.com/watch?v=HxlZE_XsGqs


Біометричні паспорти: більше питань, ніж відповідей
Апокаліптичні настрої частини населення і чутки про тотальну "чипізацію" та зв'язок із пророцтвами, зокрема Книгою Одкровення, дещо перебільшені.



Чи можуть християни приймати біометричні паспорти?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Just_me » 16 березня 2013, 15:42

Олег21 писав:Ще одне посилання про нові паспорти

Ви краще зайдіть на Credo - там отець Микола Мишовський запостив відео з власною участю в конференції, присвяченій паспортам, може трохи позбавитеся переляку. Чесно, пане Олеже, я цілком стороння для Вас людина, але все ж радила б просто перестати читати всі послання і передання, а почати жити в радість по-християнськи. Вже пережили і кінець світу, і "пророковане Малахією" обрання якогось дивного Папи (Св. Малахія, певне, сам у шоці від "свого" пророцтва) - пора вже зрозуміти, що Божі шляхи незвідані, чи як Ви вважаєте?
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

igormaks
дописувач
дописувач
Повідомлень: 105
З нами з: 24 листопада 2012, 22:55

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення igormaks » 17 березня 2013, 01:42

Just_me писав:
Олег21 писав:Ще одне посилання про нові паспорти

Ви краще зайдіть на Credo - там отець Микола Мишовський запостив відео з власною участю в конференції, присвяченій паспортам, може трохи позбавитеся переляку. Чесно, пане Олеже, я цілком стороння для Вас людина, але все ж радила б просто перестати читати всі послання і передання, а почати жити в радість по-християнськи. Вже пережили і кінець світу, і "пророковане Малахією" обрання якогось дивного Папи (Св. Малахія, певне, сам у шоці від "свого" пророцтва) - пора вже зрозуміти, що Божі шляхи незвідані, чи як Ви вважаєте?

Від себе ще додам - всі пророцтва , знаки ("правдиві " чи ні) вказують , що у людства часу мало. Кінець світу буде 100% . Чіпи (можливість маніпуляцій людини людиною ) , алкоголь (втрата здоровя ), ЗМІ (маніпуляції громадсякою думкої) , та зрештою все ,що нас оточує на планеті, в космосі може нести загрозу життю -ми абсолютно залежні від свого Творця ... Але Людина Богом сотворена не для очікування кінця світу ! Пізнаваймо Бога , велич Його творіння ! Шукаймо за Богом! Живім по заповідям Божим ! А який толк вгадувати дату кінця світу? Всерівно з милосердя Божого будь - яке пророцтво може бути змінене Богом. За прикладами далеко ходити не треба!
Помагати Ісусові двигати хрест!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 17 березня 2013, 06:18

безперечно - і так було завжди: як колишній християнин не знав, що можуть бути ще й інші знаки скорого Приходу, так і ми з вами цього знати не можемо.
Але це не означало тоді і не означає тепер, що маємо поклонитися чужим бовванам
"чувайте і моліться, бо нагорода ваша велика на небесах"
З повагою, о.олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Sputnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 166
З нами з: 19 грудня 2011, 21:28

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Sputnik » 17 березня 2013, 10:51

о.Олег писав:"чувайте і моліться, бо нагорода ваша велика на небесах"
З повагою, о.олег

Так, так! Стережіться, бо ні дня, ні години, незнає ніхто!
Cogito, ergo sum

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 17 березня 2013, 12:41

От що давно хотіла запитати - звідки пішли чутки, що останній Папа мусить взяти ім'я Петро ІІ або , принаймні, бути хрещеним як Педро, П'єр, Пітер тощо? Я серйозно, чому це всі сприймають як пряму ознаку початку кінця? Десь є таке пророцтво (за винятком т. зв пророцтва Малахії, :roll: воно ще від попереднього Папи не збувається)?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Just_me » 17 березня 2013, 12:50

ShMariam писав:От що давно хотіла запитати - звідки пішли чутки, що останній Папа мусить взяти ім'я Петро ІІ або , принаймні, бути хрещеним як Педро, П'єр, Пітер тощо? Я серйозно, чому це всі сприймають як пряму ознаку початку кінця? Десь є таке пророцтво (за винятком т. зв пророцтва Малахії, :roll: воно ще від попереднього Папи не збувається)?

Не знаю відповіді на це питання, але одне скажу - маю стійке переконання, що Бог ще більше утверджує нас в потребі менше слухати пророцтва і видивлятися "знаки кінця" у всьому, що нас оточує, бо це взагалі не нашого розуму діло. Він ніби промовляє: "Як би ви не старалися вгадати чи за якимись ознаками вирахувати початок кінця, вам всеодно це не вдастся, залиште цю порожню діяльність". В принципі, я це нещодавно зрозуміла, а після вибору Папи утвердилася в цьому остаточно і безповоротно.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 17 березня 2013, 15:50

ShMariam писав:...воно ще від попереднього Папи не збувається)?

як? А Василий Середонин? :)
Яке пророцтво, таке втілення
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей