Знаки кінця часів

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 06 травня 2014, 18:35

Patlatus писав:А чому ні? Моя мама вже давно називає Путіна антихристом. Як і Сталіна, Леніна та Гітлера. Усі вони хотіли зробити з себе вождів і бути богами в їхньому розумінні та вершити долю усього людства.

Ну, я думала, що антихрист буде однією особою, але... хто-зна? :pardon:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення luksander » 12 травня 2014, 20:53

Діти остання година! А що чули були, що антихрист іде, а тепер з'явилось багато антихристів, з цього ми пізнаємо, що остання година настала!

та
Хто неправдомовець, як не той, хто відкидає, що Ісус є Христос? Це антихрист, що відрікається Отця й Сина!

так що вище згадані особи вповні можуть претендувати на це означення, так як вони/він вважали/вважає себе "спасителями" світу ну і мали/має певні можливості для проведення процедури "спасіння"...
На роль о с т а н н ь о г о навряд чи вв потягне: з брехнею то в нього все в порядку, та й щоки він старанно надуває, але всесвітньої ваги його фігура немає.

Sputnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 166
З нами з: 19 грудня 2011, 21:28

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Sputnik » 16 травня 2014, 01:33

Patlatus писав:Моя мама вже давно називає Путіна антихристом. Як і Сталіна, Леніна та Гітлера. Усі вони хотіли зробити з себе вождів і бути богами в їхньому розумінні та вершити долю усього людства.

Багато хотіли стати на місце Бога, але лише один Бог захотів стати людиною!
Cogito, ergo sum

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Michail » 27 вересня 2014, 23:30

Підскажіть, будь ласка, таке. Відомо що Католицька Церква (як і Православна) не засудили вчення про тисячолітнє Царство Христа, яке мвє прийти на Землі (мілленіаризм, або хіліазм), але і не прийняли пост і премілленіарим, а лише дотримуються амілленіаримзу, тобто духовного розуміння Тисячолітнього Царства.
Так от чи є десь офіційні документи Католицької Церкви на тему Тисячолітнього цартсва (крім Катехизму КЦ). Дякую!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 28 вересня 2014, 16:28

Michail писав:Підскажіть, будь ласка, таке. Відомо що Католицька Церква (як і Православна) не засудили вчення про тисячолітнє Царство Христа, яке мвє прийти на Землі (мілленіаризм, або хіліазм), але і не прийняли пост і премілленіарим, а лише дотримуються амілленіаримзу, тобто духовного розуміння Тисячолітнього Царства.
Так от чи є десь офіційні документи Католицької Церкви на тему Тисячолітнього цартсва (крім Катехизму КЦ). Дякую!

про що Ви? Хіліазм/мілленіаризм є засудженим ще на Антіохійському Соборі в 3 ст., полемізували з цим вченням отці ще з початку 3 ст - можу пошукати імена, правда... я не впевнений, що фраза із Вірую, яку Ви/я мовимо "...і вдруге прийде із славою судити живих і мертвих а Його Царству не буде кінця..." залишає якийсь варіанти для буквального трактування Одкр.20. Розумію, що може так і легше, щоб класифікувати віруючих і невіруючих в хіліазм, проте... боюсь, що ті всі назвиська, що Ви використовуєте в питанні, породжені протестантами у їхній відмові вірити в: подрібний (відразу по переставлені) суд (якщо незрозуміло - перегляньте ККЦ 1021), святих і їх Сопричастя, безсмертя душі, Вознесіння Христа в тілі. Напевно ще щось і не обовязково в когось присутнім такий брак віри є по всім пунктах, але проповідь 1000-літнього царства появляється вкупі з цими єресями. В нас же (католиків) в 19 ст. був такий собі священик Мануель (прізвища не пригадую, але писав під псевдонімом з Езра на закінченні, якщо не помиляюсь), вчення якого (назване, здається "підсолодженим мілленіаризмом" - якось так - суть його я не памятаю, бо це) відразу засудила Інквізиція.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Michail » 28 вересня 2014, 21:51

На вселенських соборах не була засуджено Хіліазм, а помісні собори не завжди висловлюють суцільну думку Церкви. Якщо Ви мали на увазі антиохійський помісний собор 3 століття, чи можливо 341року?
Бо на 2 Вселенському соборі не було чіткого засудження хіліазму. Там аполінаризм засудили... Хоча було введено пару слів в формулу Символа Вііри, про які Ви згадали. Це важливо для мене. Так от я б і не питав про це все, але якраз проблемою є те, що коли шукаю по цій темі інформацію то повно православних і протестантських статей, які про щось говорять, а католицьких не можу знайти. Самі попробуйте пошукати в Інтернеті, пересвідчитесь. В інтернеті потрібні католицькі обгрунтовані роботи по цій темі, бо думаю, багато людей шукають, а натраплають на інформацію в багатьох випадках отаку: http://www.apocalyptism.ru/Chiliasm-Kapitanchuk.htm

___________________
Отже уже Вам дякую за відповідь. Дещо Ви відкрили для мене. Також є один помісний засудив: "Вже в 255 році, на помісному соборі Александрійської церкви в м. Олександрії хіліазм був засуджений. "
Але мене цікавить вся інформація про засудження прямого розуміння земного тисячолітнього цартсва. Треба пояснити одній людині, яка цього просила.

Про отців Церкви, які спростовували вчення про земні 1000 років, починаючи з Августина Блаженного (він вважав Тисячолітнє царство як і КЦ трактує - духовним, яке вже є від Зішестя Святого Духа), знайти інформацію неважко, але також знаходжу інформацію про отців Церкви, які підтимували це вчення.
(Хилиастическое учение встречается у отцов и учителей Церкви первых веков. Его проповедовали Папий Иерапольский (75-150 гг.), ряд его притч и наставлений признан неистинным, святой Иустин Философ († 166 г.), святой Ириней Лионский (103-202 гг.), Тертуллиан (кон. II – нач. III вв.), который уклонился позднее в монтанизм, Юлий Африкан, Ипполит, Лактанций (III-IV вв.). )
[color=#804000][/color]
Тому мені б потрібно, якщо ж, офіційне пояснення католицьке того, що тисячолітнє Царство це Церква Христова, аж до Його Другого Приходу, з якорго, як відомо, після Великого Суду Бождого почнеться Нове Небо і Нова Земля, себто остання річ - Небо...
Я найшов трохи в катехизмі КЦ:



Катехизм Католицької Церкви, Артикул 676 Цей обман з боку антихриста вже виявляється у світі кожного разу, коли хтось задумує сповнити в історії месіанську надію, яка може завершитися лише поза історією через есхатологічний суд: Церква відкидає цю фальсифікацію прийдешнього Царства, навіть у пом'якшеному вигляді, названому міленаризмом (Пор. Конгрегація віровчення, Декрет « De Millenarismo »: DS 3839.), а передовсім під політичною формою світського месіанізму, який «у своїй суті є спотворений» (Пор. Пій XI, Енц. « Divini Redemptoris », що засуджує «фальшивий містицизм» такої «підробки спасіння знедолених»; II Ватиканський Собор, Паст, конст. « Gaudium et spes », 20-21.).


Може ще щось підскажете?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 01 жовтня 2014, 21:39

Michail писав:На вселенських соборах не була засуджено Хіліазм, а помісні собори не завжди висловлюють суцільну думку Церкви. Якщо Ви мали на увазі антиохійський помісний собор 3 століття, чи можливо 341року?
Бо на 2 Вселенському соборі не було чіткого засудження хіліазму. Там аполінаризм засудили... Хоча було введено пару слів в формулу Символа Вііри, про які Ви згадали. Це важливо для мене. Так от я б і не питав про це все, але якраз проблемою є те, що коли шукаю по цій темі інформацію то повно православних і протестантських статей, які про щось говорять, а католицьких не можу знайти. Самі попробуйте пошукати в Інтернеті, пересвідчитесь. В інтернеті потрібні католицькі обгрунтовані роботи по цій темі, бо думаю, багато людей шукають, а натраплають на інформацію в багатьох випадках отаку: http://www.apocalyptism.ru/Chiliasm-Kapitanchuk.htm

___________________
Отже уже Вам дякую за відповідь. Дещо Ви відкрили для мене. Також є один помісний засудив: "Вже в 255 році, на помісному соборі Александрійської церкви в м. Олександрії хіліазм був засуджений. "
Але мене цікавить вся інформація про засудження прямого розуміння земного тисячолітнього цартсва. Треба пояснити одній людині, яка цього просила.

Про отців Церкви, які спростовували вчення про земні 1000 років, починаючи з Августина Блаженного (він вважав Тисячолітнє царство як і КЦ трактує - духовним, яке вже є від Зішестя Святого Духа), знайти інформацію неважко, але також знаходжу інформацію про отців Церкви, які підтимували це вчення.
(Хилиастическое учение встречается у отцов и учителей Церкви первых веков. Его проповедовали Папий Иерапольский (75-150 гг.), ряд его притч и наставлений признан неистинным, святой Иустин Философ († 166 г.), святой Ириней Лионский (103-202 гг.), Тертуллиан (кон. II – нач. III вв.), который уклонился позднее в монтанизм, Юлий Африкан, Ипполит, Лактанций (III-IV вв.). )
[color=#804000][/color]
Тому мені б потрібно, якщо ж, офіційне пояснення католицьке того, що тисячолітнє Царство це Церква Христова, аж до Його Другого Приходу, з якорго, як відомо, після Великого Суду Бождого почнеться Нове Небо і Нова Земля, себто остання річ - Небо...
Я найшов трохи в катехизмі КЦ:



Катехизм Католицької Церкви, Артикул 676 Цей обман з боку антихриста вже виявляється у світі кожного разу, коли хтось задумує сповнити в історії месіанську надію, яка може завершитися лише поза історією через есхатологічний суд: Церква відкидає цю фальсифікацію прийдешнього Царства, навіть у пом'якшеному вигляді, названому міленаризмом (Пор. Конгрегація віровчення, Декрет « De Millenarismo »: DS 3839.), а передовсім під політичною формою світського месіанізму, який «у своїй суті є спотворений» (Пор. Пій XI, Енц. « Divini Redemptoris », що засуджує «фальшивий містицизм» такої «підробки спасіння знедолених»; II Ватиканський Собор, Паст, конст. « Gaudium et spes », 20-21.).


Може ще щось підскажете?

ой... Хотів Вам почати ще від пресвітера Гая, але позапутуємося, бо і тут во множестві існують різного роду маніпуляції, повязані з часто поставленим знаком рівності між "хіліазм" і "Одкровення" і, відповідно, прийняттям або не прийняттям кимось-там чи Св.Отцями хіліазму з вимогою, щоб "саме так називався і саме про те, як його розумію", навчав. :(
Думаю, Михайле, Ви (чи ті, для кого Ви це шукаєте) робите помилку. Вона не Ваша особиста - дуже часто стрічаю людей, які шукають офіційної реакції Христової Церкви на якусь тезу, моральну проблему чи вчення. Насправді ж Церква не обовязково реагує на такі речі, а Вчить Істині. І у звязку з різноманітним множеством виникаючих чи відроджуючихся старих і нових "вчень", така позиція повністю відповідає будь-якій проблематиці, з якою стикаємося. Повністю вичерпує питання відповіддю: Віруємо так-то і так-то. Тобто, Михайле, треба братися не від "кінця" офіційного заперечення чи неіснуючого офіційного заперечення в Католицькій Церкві якоїсь ідеї/ідей, а від віри Христової Церкви. Не цитувати пункт 676, а зрозуміти викладене в Артикулі 7 (від 668 по 682 пункт).
Бо це про нашу віру. А про те, в що не віримо, не вистарчить паперу писати.
Так - про деякі речі писалося. Через нагальність потреби відповісти.
Стосовно ж хіліазму... Він з різними нюансами існував і довший час не був осуджений якимось особливим чином. Його ідеї дійсно поділяли деякі ранньохристиянські автори, але він тихенько щез із життя Церкви з розвитком Богословія. Знову появився, як частина доктрин різного роду сект, що, як я вже згадував раніше, вчили щось свого-єресі. А потрапив хіліазм/міленаризм під увагу Церкви саме у вигляді спроби християнізації цієї ідеї чилійським єзуїтом Маніелем де Лакунзою (чоловік складної долі - його життя саме припадає на час заборони єзуїтів по всьому католицькому світу; окрім цього читав, що у нього була проблема з психічним здоров`ям :( , хоча пишуть про його особисту чесність - вірив у те, про що писав - і глибину думок). Про це (засудження його міленаризму) і у згаданому в Катехизмі (у виносках) Декреті, який міститься у цьому списку серед інших http://catho.org/9.php?d=byv#a1n Так розумію, що "підсолодженим" чи "помірним" його названо через те, що о.Маніель не проповідував його вкупі з якоюсь єрессю, а щось на зразок "Христос приходить і встановлює Царство як підготовку до Вічності". Його книжка ("Пришестя Месії в славі і величі") розповсюджувалася спершу в ручних переписах, а тоді вийшла друком 1810 року в Іспанії і потім в Лондоні, Мексиці, Парижі (і ще десь), різними мовами (мала прихильників в католицькому середовищі, але найбільше - в протестантському) і тому Церква вимушена була реагувати: в 1824-му Інквізиція її заборонила. Відповідно - до Вашого запитання - можете чітко на це посилатись. Якщо комусь не буде зрозумілим, що саме там було заборонено (хоч більшість в Церкві вважали осудження Інквізицією смертельним ударом по ідеях о.Маніеля, деякі католики дійсно вважали, що не міленаризм як такий, а чи то критика проводу Церкви, чи то Св.ОО попала під заборону) - маєте процитований в Катехизмі Декрет 1941-го року, який був відповіддю єпископові Сантьяго (в Чиллі свого співвітчизника шанували, звідси і запитання) чітко відсилає до помірного міленаризму і говорить, що навіть цей полегшений варіант несе у собі небезпеку. "Не можна видавати за католицьку істину віри, що Христос у воскресіння праведних прийде тілесно царювати на цій землі".
(The Holy Office again issued a decree on 11 July 1941 (in a session held on 9 July) which
reached the same conclusion in a letter sent to Archbishop José M. Caro
Rodríguez in Santiago, Chile: “ . . . it is not possible to safely teach systematic
Milleniarism, even if moderated— namely that it is Catholic revelation that
‘Christ (etc.; see below) . . . at the resurrection of the just will return to reign
bodily on this earth’”—Ed: AAS 36 (1944) 212.)
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Michail » 01 жовтня 2014, 22:21

Ну я помилку не роблю в цьому випадку, просто шукаю для людини що їй відповісти на питання.
Дякую за відповідь. Якщо ще згадаєте можливо якусь католицьку статтю або монографію на цю тему, прошу повідомте...

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrivovk » 01 жовтня 2014, 22:32

Michail писав:Підскажіть, будь ласка, таке. Відомо що Католицька Церква (як і Православна) не засудили вчення про тисячолітнє Царство Христа, яке мвє прийти на Землі (мілленіаризм, або хіліазм), але і не прийняли пост і премілленіарим, а лише дотримуються амілленіаримзу, тобто духовного розуміння Тисячолітнього Царства.
Так от чи є десь офіційні документи Католицької Церкви на тему Тисячолітнього цартсва (крім Катехизму КЦ). Дякую!

Що конкретно вчить це вчення. По контексту догадуюсь, але хотілося б детальніше.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Michail » 01 жовтня 2014, 23:00

Ну це вже інша розмова, ніж те що я питав. По перше самео цікво те, що це вчення не одне. Його варіантів багато в світовому християнстві. Аміленіаримз, який вчить що Царство Тисмчолітнж Це Христова Церква. Обгрунтував Августин Блаженний. Постміленіаризм, Преміленіаримз - варіації розуміння тими чи іншима християнами тисячолітнього царства на землі. ТУт багато єретичних думок в такі концепції входить, якщо просто взяти за положення що можливі такі варіанти...
Крім того є такі що розуміють тисячолітнє Царство таким чином що воно буде в Небі. По цьому поводу є така стаття цікава: http://www.apologetica.ru/otvet/tysyach ... rstvo.html
Ну це ще куди б не йшло (як можливий варіант). Коротше кажучи кожну теорію можна досить детально і масивно розписувати. І тому я ій питання задав, що багато розписано рзнизх теорій і здебільшого теологами православних і протестантів, а католицькі роботи майже відсутні. або якщо є статті то скупі в Інтернеті принаймні.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrivovk » 23 жовтня 2014, 13:10

Цитата з "Вступу в Християнство" Ратцінгера. Стосується нашої теми опосередковано. Але може бути інформацією для роздумів.

Благодаря имени, другой включается в строение моего бытия с другими людьми, и я могу позвать его. Имя, следовательно, означает и обусловливает встраивание в социальный порядок, включение в структуру социальных отношений. Тот, кто считается только номером, выталкивается из структуры бытия с другими, имя же восстанавливает это отношение. Имя дает существу возможность обратиться к нему, откуда и возникает сосуществование с именующим.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Експрес
дописувач
дописувач
Повідомлень: 143
З нами з: 10 травня 2013, 10:22

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Експрес » 23 жовтня 2014, 13:38

andrivovk писав: Тот, кто считается только номером, выталкивается из структуры бытия с другими, имя же восстанавливает это отношение. Имя дает существу возможность обратиться к нему, откуда и возникает сосуществование с именующим.


До теми, запитання до форумчан: чи потрібен Вам ІПН?
Якщо так - то для чого, якщо ні - то чому не відмовитеся?
Раніше номер давали документу: паспорту, посвідченню водія, пенсійному тощо, а ІПН вже присвоюють людині.
Колись таврували худобу, рабів, в"язнів чи товар - не напрошуються асоціації?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 23 жовтня 2014, 14:37

Експрес писав:
andrivovk писав: Тот, кто считается только номером, выталкивается из структуры бытия с другими, имя же восстанавливает это отношение. Имя дает существу возможность обратиться к нему, откуда и возникает сосуществование с именующим.


До теми, запитання до форумчан: чи потрібен Вам ІПН?
Якщо так - то для чого, якщо ні - то чому не відмовитеся?
Раніше номер давали документу: паспорту, посвідченню водія, пенсійному тощо, а ІПН вже присвоюють людині.
Колись таврували худобу, рабів, в"язнів чи товар - не напрошуються асоціації?

тут на чотирнадцятій сторіночці і далі дещо вже сказане з цього приводу
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Експрес
дописувач
дописувач
Повідомлень: 143
З нами з: 10 травня 2013, 10:22

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Експрес » 23 жовтня 2014, 15:22

...дочитав до 17-ї. На своє питання відповіді не знайшов.
Тож повторю запитання, все таки для чого Вам ІПН?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 23 жовтня 2014, 15:34

Експрес писав:...дочитав до 17-ї. На своє питання відповіді не знайшов.
Тож повторю запитання, все таки для чого Вам ІПН?

перепрошую, якщо щось наплутав - дійсно десь ми вже говорили про ідентифікаційні коди. Але нема проблеми ще раз:
ідентифікаційний номер платника податків? Плачу податки, проводив якісь операції з майном, фінансами. Щось таке. А що?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Експрес
дописувач
дописувач
Повідомлень: 143
З нами з: 10 травня 2013, 10:22

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Експрес » 23 жовтня 2014, 17:06

А що Вам заважає робити те ж саме тільки без ІПН?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 23 жовтня 2014, 20:30

Експрес писав:А що Вам заважає робити те ж саме тільки без ІПН?

а що заважає знати одне одного за іменем не користаючи з паспортів? палити вогнище, а не натискати на кнопочку електрики? писати листи на папері, а не смсяти? пити з руки, а не з горнятка? вирощувати їжу, а не ходити за нев в магазин?? (перепрошую - список не повний моїх реляцій на Вашу квестію :D )
До Вашого запитання - не розумію запитання, або ми в цій (в цій?) темі таки вже про це говорили: хай би хтось допоміг і вказав де
ОООО
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Експрес
дописувач
дописувач
Повідомлень: 143
З нами з: 10 травня 2013, 10:22

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Експрес » 23 жовтня 2014, 20:50

Для сплати податків чи різноманітних фінансових та майнових операцій ІПН необов"язковий. Запитання просте, як двері: для чого ж тоді о.Олегу Жаровському індивідуальний податковий номер?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 23 жовтня 2014, 21:34

Експрес писав:Для сплати податків чи різноманітних фінансових та майнових операцій ІПН необов"язковий. Запитання просте, як двері: для чого ж тоді о.Олегу Жаровському індивідуальний податковий номер?

для того, щоб було видко/тепло, п.Експрес електрика не обов`язкова. Не менш просте запитання: для чого Вам електрика (горнятко, паспорт, компютер...)?? Звідки у Вас таке запитання, пане Миколо? Нічого не обовязково. Старовіри відмовляються від туалетів, від електрики, від паспортів. Бо не обовязково. Все можна чимось замінити. Питання: нащо заміняти/не користати? Моя відповідь проста: при фінансових/майнових тощо операціях у мене не ставало і не стоїть питання потреби ІПН, як не ставало і не стоїть питання потреби паспорта/тощо. Це ж Ваше запитання - Вам і треба пояснювати його (у всій його простоті :Rose: ) доцільність: не кожне питання заслуговує на відповідь
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Експрес
дописувач
дописувач
Повідомлень: 143
З нами з: 10 травня 2013, 10:22

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Експрес » 24 жовтня 2014, 14:58

о.Олег писав:для того, щоб було видко/тепло, п.Експрес електрика не обов`язкова. Не менш просте запитання: для чого Вам електрика (горнятко, паспорт, компютер...)??

Електрика -найбільш простий спосіб освітлення, можливість користуватися електроприладами тощо. Паспорт- обов"язковий документ для реалізації своїх виборчих прав, прийомі на роботу, поїздці за кордон і т.п., горнятко - найбільш зручний спосіб напитися.
А які переваги чи зручності в ІПН, що спрощує цей номер?

о.Олег писав: Питання: нащо заміняти/не користати?

Я і не пропоную чимось заміняти ІПН, я просто не розумію потреби в присвоєнні людині номеру. Яким чином Ви користаєте з нього?

о.Олег писав:Моя відповідь проста: при фінансових/майнових тощо операціях у мене не ставало і не стоїть питання потреби ІПН, як не ставало і не стоїть питання потреби паспорта/тощо.

Трохи не так, отче - для різного роду майнових/фінансових операцій паспорт - обов"язковий, а ІПН -ні, тож для чого Вам ІПН?

о.Олег писав:Це ж Ваше запитання - Вам і треба пояснювати його (у всій його простоті :Rose: )

Так я для себе і пояснив - ІПН мені не потрібен. А Вам нащо?
Ви на просте запитання, для чого Вам ІПН, написали про електрику, туалети, документи, горнятка... про все крім самої відповіді.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 25 жовтня 2014, 18:11

Експрес писав:Ви на просте запитання, для чого Вам ІПН, написали про електрику, туалети, документи, горнятка... про все крім самої відповіді.

та бо в переважній більшості, люди не приймають ІПН через переконання в їх... гм... гріховності і, відповідно, згадане мною - явища одного порядку. Якщо ж Вам не про це - користаю з ІПН, бо держава пропонує таку ось систему. Чому ні?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Експрес
дописувач
дописувач
Повідомлень: 143
З нами з: 10 травня 2013, 10:22

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Експрес » 25 жовтня 2014, 20:53

о.Олег писав:
Експрес писав:Ви на просте запитання, для чого Вам ІПН, написали про електрику, туалети, документи, горнятка... про все крім самої відповіді.

та бо в переважній більшості, люди не приймають ІПН через переконання в їх... гм... гріховності і, відповідно, згадане мною - явища одного порядку. Якщо ж Вам не про це - користаю з ІПН, бо держава пропонує таку ось систему. Чому ні?
З повагою, о.Олег

Я не думаю, що прийняття ІПН -гріх, але мені не подобається система, за якої номер присвоюють людині, а не документу, як раніше. Свої асоціації з цього приводу вже подавав. В середньовіччі таврували худобу, рабів і в"язнів. Сьогодні нумерують товар. Ми ж не товар і не худоба. Справді, питання ІПН постає в мене і в контексті Одкровення, як такий собі прототип майбутніх знаків на правиці або чолах, без якого не можна буде ані купити ані продати. ІПН- не "знак звірини", але такий собі початковий етап впровадження цих "шісток". "Шістки", на мою думку, повинні прийти поступово, еволюційно, щоб люди спочатку звикли до системи і прийняття "знаку звірини" не було чимось надзвичайним, а цілком буденним явищем. В ті часи, напевно, аргумент "бо всі так роблять" також буде в силі, як сьогодні з ідентифікаційним.
Повертаючись до основного запитання: пишете, що користаєте з ІПН. Користати - це робити щось, дістаючи з того вигоду. Яку вигоду, отче Олеже, Ви дістаєте від номера?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 25 жовтня 2014, 21:07

Експрес писав:Користати - це робити щось, дістаючи з того вигоду. Яку вигоду, отче Олеже, Ви дістаєте від номера?

не обовязково. В мене це синонім до "вживання", "застосування". Вигода - це зовсім не те, про що я. :pardon:
Наприклад, сьогодні зміна часу на годину: користаю з системи, але жодної вигоди від цього - скоріше навпаки (десь тема у нас про це тут є). І знав людей, які ціле життя прожили за австрійським часом - совєцкого не приймали, не те, що тих переходів зимовий-літній.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrivovk » 13 січня 2015, 18:41

Дуже цікава (на мою думку) стаття про штрихування людей http://apologet.spb.ru/ru/1655.html

Виходить, що чіпування не таке страшне як нанесення штрих-коду. Перше є тільки "відволікаючим маневром". :(
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 13 січня 2015, 23:06

andrivovk писав:Дуже цікава (на мою думку) стаття про штрихування людей http://apologet.spb.ru/ru/1655.html

Виходить, що чіпування не таке страшне як нанесення штрих-коду. Перше є тільки "відволікаючим маневром". :(


Ну то значить, що ми вже "мічені". Через фотоапарат :crazy:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrivovk » 14 січня 2015, 13:02

ShMariam писав:
andrivovk писав:Дуже цікава (на мою думку) стаття про штрихування людей http://apologet.spb.ru/ru/1655.html

Виходить, що чіпування не таке страшне як нанесення штрих-коду. Перше є тільки "відволікаючим маневром". :(


Ну то значить, що ми вже "мічені". Через фотоапарат :crazy:

А ви вже робили сканування лиця для нового паспорту (біометричного)?
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 14 січня 2015, 14:08

andrivovk писав:А ви вже робили сканування лиця для нового паспорту (біометричного)?
Тобто, чи я вже керована? :D
Але справа не в тому - нмд, така паніка точно є "відволікаючим маневром". А от підтакуванню їхньому президенту (при найбільшій "любові" до нього - на антихриста не тягне :D ) у війні з Україною є дійсно служінням дияволу.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrivovk » 14 січня 2015, 14:13

я вас одне питаю, ви зовсім інше пишете... :o
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 14 січня 2015, 15:25

Ні, але того не боюся.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrivovk » 14 січня 2015, 15:28

ShMariam писав:Ні, але того не боюся.

А чому? :) Не вірите, що це правда?
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей