Знаки кінця часів

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

ПОЯСНІТЬ!!!Електронні паспорти і чіпи - печать антихриста?

Повідомлення Максим Борець » 01 січня 2012, 22:39

Чому УГКЦ, на відміну від православних Церков, не виступає проти масового введення ідент. кодів, електронних паспортів і т.д.
Чи буде наступним кроком вживлення ел. чіпів у нашу плоть? Чи не ведуть нас до всесвітнього інформаційного концтабору?

Yura_
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 31 грудня 2011, 20:35

Re: ПОЯСНІТЬ!!!Електронні паспорти і чіпи - печать антихриста?

Повідомлення Yura_ » 01 січня 2012, 23:34

потрібно виступити і проти паперового паспорту7

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: ПОЯСНІТЬ!!!Електронні паспорти і чіпи - печать антихриста?

Повідомлення andrey s. » 01 січня 2012, 23:45

А ніхто не думав що то надто просто і примітивно, щоб бути правдою.
:evil: хитрий і підступний, і можливо проблеми там нема, а вся шумиха для відволікання від Головного, або ще щось таке.
Головне це Віра в Господа, Спасителя нашого.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: ПОЯСНІТЬ!!!Електронні паспорти і чіпи - печать антихриста?

Повідомлення andrivovk » 01 січня 2012, 23:50

andrey s. писав:А ніхто не думав що то надто просто і примітивно, щоб бути правдою.

Ну не зовсім згідний. :no:
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Yura_
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 31 грудня 2011, 20:35

Re: ПОЯСНІТЬ!!!Електронні паспорти і чіпи - печать антихриста?

Повідомлення Yura_ » 01 січня 2012, 23:57

Ну не зовсім згідний. :no:[/quote]
Чому?

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: ПОЯСНІТЬ!!!Електронні паспорти і чіпи - печать антихриста?

Повідомлення andrey s. » 02 січня 2012, 00:03

andrivovk писав:
andrey s. писав:А ніхто не думав що то надто просто і примітивно, щоб бути правдою.

Ну не зовсім згідний. :no:

І то нормально... :wink:
Питання надто невизначине, щоб була одна загальноправильна думка.
Все запутано :D , не виключено що кимось, а тому, я доволі різнобоко і з усвідомленням того, що всьому свій час, то все сприймаю.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: ПОЯСНІТЬ!!!Електронні паспорти і чіпи - печать антихриста?

Повідомлення Вова » 02 січня 2012, 01:18

Максим Борець писав:Чому УГКЦ, на відміну від православних Церков, не виступає проти масового введення ідент. кодів, електронних паспортів і т.д.

Тут на мій погляд немає потреби виступати.


Максим Борець писав:Чи буде наступним кроком вживлення ел. чіпів у нашу плоть? Чи не ведуть нас до всесвітнього інформаційного концтабору?

А про це потрібно вчити.
16 І зробить вона, щоб усім малим і великим, багатим і вбогим, вільним і рабам було дано знамено на їхню правицю або на їхні чола,
17 щоб ніхто не міг ані купити, ані продати, якщо він не має знамена ймення звірини, або числа ймення його...

(Об.13:16,17)
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: ПОЯСНІТЬ!!!Електронні паспорти і чіпи - печать антихриста?

Повідомлення о.Олег » 02 січня 2012, 07:36

Вова писав:
Максим Борець писав:Чому УГКЦ, на відміну від православних Церков, не виступає проти масового введення ідент. кодів, електронних паспортів і т.д.

Тут на мій погляд немає потреби виступати...

Католицька Церква проти кожного методу, який забере в людини Богом Дану свободу волі.
на мій погляд, введення індефікаційних кодів, електронних паспортів (а до цьго нас готували "переписи населення", введення паспортної системи, яка вже для нас є звичайною справою) є спробами створити систему контролю великих мас людей і... підготовки людини прийняти чіпізацію :( Не маю в цьому сумніву. Однак питання у мене: чи описане в Одкровенні може не статися?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

християнка
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 10 грудня 2011, 09:39

Re: ПОЯСНІТЬ!!!Електронні паспорти і чіпи - печать антихриста?

Повідомлення християнка » 02 січня 2012, 08:06

Якщо Католицька Церква проти кожного методу, який забере в людини Богом Дану свободу волі, то де можна прочитати якісь заяви, статті церкви з приводу недоцільності приймати ід. коди, ел. паспорти, чіпи..?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: ПОЯСНІТЬ!!!Електронні паспорти і чіпи - печать антихриста?

Повідомлення о.Олег » 02 січня 2012, 10:22

християнка писав:Якщо Католицька Церква проти кожного методу, який забере в людини Богом Дану свободу волі, то де можна прочитати якісь заяви, статті церкви з приводу недоцільності приймати ід. коди, ел. паспорти, чіпи..?

індентифікаційні коди чи електронні паспорти не забирають свободу волі людини, вживлення чіпів не впроваджується. Стосовно розгляду людини як свобідної істоти дивіться вчення Церкви про людину, про її гідність (як Образу Божого)...
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: ПОЯСНІТЬ!!!Електронні паспорти і чіпи - печать антихриста?

Повідомлення о.Олег » 02 січня 2012, 11:37

а от розрадьте: "не знаєте ні дня ні години" не значить бува, що рік (хвилини, секунди :shock: ) знати можемо?
:D
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: ПОЯСНІТЬ!!!Електронні паспорти і чіпи - печать антихриста?

Повідомлення romanm » 02 січня 2012, 12:45

Прошу тільки пам ятати, що в переписі населення брало участь і святе сімейство. І якось нічого так.

Щодо вживленних чіпів в чолах , руках і інших місцях для контролю диявольських сил за нами....... :oops: Ну хіба не смішно такі дурниці писати? Знаки на руках і чолах, про які йде мова в св. Писанні можуть бути зовсім і не фізичного типу(чіпи). Зрештою хіба зараз той же диявол не контролює людейі без вживлених чіпів?
Але один не мудрий "старець" ляпнув а ми всі повторяємо. Як старовіри, ходять в одежах покрою старого, бо інше - диявольське. Я не розумію, як можна такими дурницями заморочувати собі голову. Ну перепишуть, ну контролюватимуть(так і зараз це є) душу вб ють?

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: ПОЯСНІТЬ!!!Електронні паспорти і чіпи - печать антихриста?

Повідомлення andrivovk » 02 січня 2012, 14:56

romanm писав: Щодо вживленних чіпів в чолах , руках і інших місцях для контролю диявольських сил за нами....... :oops: Ну хіба не смішно такі дурниці писати?

Що смішного?Так в деяких країнах вживляють вже.Ніколи не чули?А ви дивилися два фільми, на які вище подавав посилання? :(
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: ПОЯСНІТЬ!!!Електронні паспорти і чіпи - печать антихриста?

Повідомлення Вова » 02 січня 2012, 15:23

о.Олег писав:Католицька Церква проти кожного методу, який забере в людини Богом Дану свободу волі.

І була проти рабства?
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Максим Борець » 02 січня 2012, 15:26

Чули про нову науку-психоекологію? Вона виникла на базі симбіозу генної інженерії та мікроелектронних технологій і відкриває абсолютно нові можливості доступу до підсвідомого. Викортстовує методи психокодування і психокорекції. На практиці це означає можливість зчитування інформації безпосередньо з мозку людини незалежно від її на те згоди, і не тільки зчитування, але й коригування думок, поведінки.
Ідент. код, електронний паспорт, чіп, а для більшої зручності-лазерний штрих-код на шкіру. От тобі й печать диявола на "чоло чи праву руку".

P.S. Я не проти науково-технічного прогресу в цілому, але в рамках здорового глузду і без порушень прав людини!!!
Востаннє редагувалось 02 січня 2012, 15:35 користувачем Максим Борець, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: ПОЯСНІТЬ!!!Електронні паспорти і чіпи - печать антихриста?

Повідомлення Максим Борець » 02 січня 2012, 15:27

о.Олег писав:
Вова писав:
Максим Борець писав:Чому УГКЦ, на відміну від православних Церков, не виступає проти масового введення ідент. кодів, електронних паспортів і т.д.

Тут на мій погляд немає потреби виступати...

Католицька Церква проти кожного методу, який забере в людини Богом Дану свободу волі.
на мій погляд, введення індефікаційних кодів, електронних паспортів (а до цьго нас готували "переписи населення", введення паспортної системи, яка вже для нас є звичайною справою) є спробами створити систему контролю великих мас людей і... підготовки людини прийняти чіпізацію :( Не маю в цьому сумніву. Однак питання у мене: чи описане в Одкровенні може не статися?
З повагою, о.Олег



Шановний о. Олег, написане мусить збутися, але хтось мусить і спастися

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: ПОЯСНІТЬ!!!Електронні паспорти і чіпи - печать антихриста?

Повідомлення romanm » 02 січня 2012, 16:47

Вова писав:
о.Олег писав:Католицька Церква проти кожного методу, який забере в людини Богом Дану свободу волі.

І була проти рабства?

Так. ТІльки ми говоримо про рабство в норд Америці? Чи Латинських америках? ТУт є деяка різниця.
Нпркл. у весь 300 літній період перебування іспанців в колоніях, проти них не було ні одного повстання. Так, туземці вмирали. Не через звірства іспанців,а через хвороби, до яких не були пристосовані.

Але тут офтоп.
Востаннє редагувалось 02 січня 2012, 17:04 користувачем romanm, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: ПОЯСНІТЬ!!!Електронні паспорти і чіпи - печать антихриста?

Повідомлення romanm » 02 січня 2012, 16:59

andrivovk писав:
romanm писав: Щодо вживленних чіпів в чолах , руках і інших місцях для контролю диявольських сил за нами....... :oops: Ну хіба не смішно такі дурниці писати?

Що смішного?Так в деяких країнах вживляють вже.Ніколи не чули?А ви дивилися два фільми, на які вище подавав посилання? :(

Як на мене, в таких питаннях потрібно бути обережним.

Наприклад в середньовіччі, 1000 тисячу років не зналося про феномен полювання на відьом. Ця "віра", в масах, зародилася через соціяльне єретичне вчення катарів.

Також і тут,повторюся, святе сімейство приймало участь в переписі. Прочитайте С.З. як Бог відносився до перепису.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: ПОЯСНІТЬ!!!Електронні паспорти і чіпи - печать антихриста?

Повідомлення о.Олег » 02 січня 2012, 18:22

Вова писав:
о.Олег писав:Католицька Церква проти кожного методу, який забере в людини Богом Дану свободу волі.

І була проти рабства?

а що є рабство?
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: ПОЯСНІТЬ!!!Електронні паспорти і чіпи - печать антихриста?

Повідомлення andrey s. » 02 січня 2012, 20:07

romanm писав: Щодо вживленних чіпів в чолах , руках і інших місцях для контролю диявольських сил за нами....... :oops: Знаки на руках і чолах, про які йде мова в св. Писанні можуть бути зовсім і не фізичного типу(чіпи). Зрештою хіба зараз той же диявол не контролює людейі без вживлених чіпів?
Але один не мудрий "старець" ляпнув а ми всі повторяємо.

andrey s. писав:А ніхто не думав що то надто просто і примітивно, щоб бути правдою.
:evil: хитрий і підступний, і можливо проблеми там нема, а вся шумиха для відволікання від Головного, або ще щось таке.
Головне це Віра в Господа, Спасителя нашого.


11. І бачив я іншого звіра, що виходив із землі, і мав два роги, немов агнець, а говорив, як дракон.

Скажу так...ну шо мені ті чіпи чи паспорти, щоб це ставити перед головним, і головне, шо мені журитись тим перед часу, якого доречі я не знаю.
І знаєте, потрібно всетаки старатись самому почитати і бажано не у вирванному контексті.(чіпи, то примітивно, не у них справа. Ми гроші давно зробили тим "знаком" чи "клеймом". Значення самих грошей давно змінилось, то вже не ті гроші, що при Кесарю. )
Якщо я буду про Бога згадувати тільки коли буде мова за ті чіпи, то ...то не добре.
Церкві не про чіпи треба журитись зараз, що власне і робить.
І мені треба розважливо думати про то, щоб ця думка чи розважання не зводили мене в сторону, не відволікали від осягнення і розуміння того, що тут, сьогодні і зараз, я маю тільки одне спасіння від світу цього, і це Господь Бог, Його Жертва.(в принципі це спонукає дякувати Заколотому, Принесенному за мене, бо Він Зброя проти дракона :pardon: )
11. І вони перемогли його кров'ю Агнця і словом свідчення свого, і не злюбили життя свого до смерти.

12. Від того веселіться, небеса, і ви, що на них живете. Горе вам, земле і море, бо спустився до вас диявол із лютістю великою, знаючи, що короткий час має.»

...........................
Тобто щоб мені радуватись на Небесах потрібно перемогти тут, і єдиний можливий спосіб, це Жертва Христова.
Я так підозрюю... :oops:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: ПОЯСНІТЬ!!!Електронні паспорти і чіпи - печать антихриста?

Повідомлення Максим Борець » 02 січня 2012, 21:08

andrey s. писав:
romanm писав:
11. І бачив я іншого звіра, що виходив із землі, і мав два роги, немов агнець, а говорив, як дракон.

Скажу так...ну шо мені ті чіпи чи паспорти, щоб це ставити перед головним, і головне, шо мені журитись тим перед часу, якого доречі я не знаю.
І знаєте, потрібно всетаки старатись самому почитати і бажано не у вирванному контексті.(чіпи, то примітивно, не у них справа. Ми гроші давно зробили тим "знаком" чи "клеймом". Значення самих грошей давно змінилось, то вже не ті гроші, що при Кесарю. )
Якщо я буду про Бога згадувати тільки коли буде мова за ті чіпи, то ...то не добре.
Церкві не про чіпи треба журитись зараз, що власне і робить.
І мені треба розважливо думати про то, щоб ця думка чи розважання не зводили мене в сторону, не відволікали від осягнення і розуміння того, що тут, сьогодні і зараз, я маю тільки одне спасіння від світу цього, і це Господь Бог, Його Жертва.(в принципі це спонукає дякувати Заколотому, Принесенному за мене, бо Він Зброя проти дракона :pardon: )
11. І вони перемогли його кров'ю Агнця і словом свідчення свого, і не злюбили життя свого до смерти.

12. Від того веселіться, небеса, і ви, що на них живете. Горе вам, земле і море, бо спустився до вас диявол із лютістю великою, знаючи, що короткий час має.»

...........................
Тобто щоб мені радуватись на Небесах потрібно перемогти тут, і єдиний можливий спосіб, це Жертва Христова.
Я так підозрюю... :oops:


Для спасіння не достатньо самого лише прийняття за істину священних книг, регулярного відвідування храму і т.д. Християнин повинен бути готовий заплатити за свою віру перед світом - заради Христа.
"Блаженнні вигнані за правду."

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: ПОЯСНІТЬ!!!Електронні паспорти і чіпи - печать антихриста?

Повідомлення romanm » 02 січня 2012, 22:29

Максим Борець писав:Для спасіння не достатньо самого лише прийняття за істину священних книг, регулярного відвідування храму і т.д. Християнин повинен бути готовий заплатити за свою віру перед світом - заради Христа.
"Блаженнні вигнані за правду."

Згоден, що потрібно заплатити. Алеі переборщувати також, нмсд, не варто.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: ПОЯСНІТЬ!!!Електронні паспорти і чіпи - печать антихриста?

Повідомлення romanm » 02 січня 2012, 22:50

Вова писав:16 І зробить вона, щоб усім малим і великим, багатим і вбогим, вільним і рабам було дано знамено на їхню правицю або на їхні чола,
17 щоб ніхто не міг ані купити, ані продати, якщо він не має знамена ймення звірини, або числа ймення його...

(Об.13:16,17)

Щодо знамення і особливо цих стихів. Річ зовсім не про чіпи. Щодо Одкровення, розмова взагалі не проста.

Знамено= корупція, переміна до гіршого людського менталітету. Прийняття знамена = ДОБРОВІЛЬНЕ прийняття корупційної = гріховної ідеології. Рука (дії), і в ціла особа(чоло).

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Максим Борець » 02 січня 2012, 23:03

Нащо шукати надумані пояснення, якщо диявол хоче зримо, грубоматеріальним способом нас "опечатати", тобто зробити "перепис населення" своїх слуг. КЕСАРЕВІ КЕСАРЕВЕ???

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення romanm » 03 січня 2012, 07:29

Максим Борець писав:Нащо шукати надумані пояснення, якщо диявол хоче зримо, грубоматеріальним способом нас "опечатати", тобто зробити "перепис населення" своїх слуг. КЕСАРЕВІ КЕСАРЕВЕ???

Еееее :no: і це випливає, чіпування,з стихів наведених вище? І ці стихи пояснюють що,типу, диявол робить таким чином перепис своїх слуг???????

Давайте подумаємо логічно:
1. Диявол і так знає своїх слуг. Без необхідності матеріяльного чіпування. Бо головне що його цікавить, не так тіло як наша душа.
2. Одкровення, не є однозначним. Апокаліптична література була розповсюджена в ті часи. Наприклад в Одкровенні(католики його називають його ще "канонічним Одкровенням") є багато алюзій на книгу Даниїла.
3.Щодо Кесаря, не зрозумів, пробачте.

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Володимир85 » 03 січня 2012, 09:22

Цікаво, чи є смисл розмірковувати про кінець світу, адже живемо тепер і можливо слід більше думати про теперішнє і як покращити життя вже сьогодні ближніх і також думати, як жити краще, як жити з Богом тепер, міняючи власний характер, світобачення; робити те що треба, а буде те, що буде.
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Максим Борець » 03 січня 2012, 21:16

romanm писав:
1. Диявол і так знає своїх слуг. Без необхідності матеріяльного чіпування. Бо головне що його цікавить, не так тіло як наша душа.



Я сподіваюся, ви не хочете поповнити їх число, прийнявши печать? Насправді, чіп - це лише символ. Щоб протистояти поміченню тіла чіпом в умовах тотального тиску, потрібно мати цю ідею в душі, а тоді там не залишиться місця для :evil:

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Максим Борець » 03 січня 2012, 21:43

romanm писав:1. Диявол і так знає своїх слуг. Без необхідності матеріяльного чіпування. Бо головне що його цікавить, не так тіло як наша душа.

3.Щодо Кесаря, не зрозумів, пробачте.


Чіп- це лише символ. Людина. що в умовах тотального тиску знайшла в собі сили не прийняти матеріальне знаменя, 100% не прийме :evil: в свою душу.
Кесар ТУТ, як на мене - безбожний світ, служіння якому часом заперечує служіння Богу. Що виберемо. те й отримаєм.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrey s. » 03 січня 2012, 22:14

Вставлю і я 5 коп.
Знаєте, вважаю дуже небезпечною думку, яка проростає, укріплюється, мутує......
А що, в принципі дуже зручно. Головне не чіпуватись(чи там що), і буде все ок!!!
Бо той маленький чіп зведе на нівець все праведне життя :roll: , яке хтось вів, і тут лукавий знайшов лазійку...чіпувати надумав...хитрун такий. :(
Чи всетаки навпаки???, шукаєм якись кумедний момент, надаєм йому домінуючого значення, акцентуєм на ньому, і вперед за орденами.
Небезпека у тому, що думки про чіп заміняють думки про благодать, тобто прагнення Її здобути у Господа таким дивним способом, самому придумавши те, чому треба протистояти, і так є відчуття якоїсь бородьби, праці, і т.д. Нашо боротись з своєю грішністю, краще проти когось придуманого, доречі спеціально придуманого, щоб відволікти від Основного, і тут кожен повинин сам це вибирати.
А ще кумедність полягає у тому, що балакаєм за прості паспорти, що то є печать, ГВАВТ, Людоньки дивіться...але всетаки паспорт є, і нікуди не дівся.
Здобуваймо Благодать Божу, яка необхідна для спасіння, от це повинно хвилювати і турбувати, спонукати до прагнення, і ще купу всього.
А решта, все що відводить від Господньої Дороги, з дуже великою ймовірністю від ............(ну самі вкурсі)

І доречі, часто помічаю тенденцію, і мені сумно від того.
Лукаий мастак маніпулювати людиною, і я не буду заглиблюватись, але тут дуже доречно про вузькі і широкі ворота, а якщо простіше, то люцкій натурі яка шукає лекший і швидший шлях.
Знаємо, що блаженні ті, ті і ті.
От і підсвідомо підганяєм себе під ці речі, надаючи цим виправдання собі і сенс, а слова про блуд(коли хтось мені про то каже, для прикладу) чомусь викликає внутрішньо сильний біль і неадекватну реакцію...чомусь.. :wink:
Але всетаки, так на певне, і є якесь відчуття Правельності і Істинності.
Якщо я зроблю все для того щоб мене гнали, переслідували, утвержусь у цьому, а якщо так, то це 100% правда.
Бо "Блаженнні вигнані за правду.", тобто краще зробити щоб вигнали, осягнути ту Блаженність через такий простий шлях, ніж паритись за якусь бородьбу з своєю грішністю, гордістю, Не смеренням, Зверхністю і самовпевненністю, і ще купа всього що можу у собі знайти.


І з чіпами аналогічно, тобто хочиться бути в числі 144000, і самий коротший шлях, це не чіпуватись, не прийняти те клеймо :evil: , а решта то таке ,так само як і розуміння, а Хто ті 144000 .
Таке то.

Скажу свою приватну думку...
Наші тіла і все що в тісній привязці до цього, завжди будуть обєктом уваги інших тіл :D (і що керує тими тілами, то не суть), тобто мова за тотальний контроль і всяке таке....
Но це ніяк не може вплинути на душу, і саме прагнення позбутись цього контролю над собою, може виглядати як намагання впавшого в купу лайна -гарно пахнути.
Душа...то не так просто для :evil: , тобто це важко коли людина думає за Господа і довіряється Йому, і робить це без страху за своє тіло, яке хтось там може прагнути тримати на виду, контролювати.
Тому і акценти змінюються, щоб доступ до душі був простіший.
Фігня це все, ті чіпи і решта маразму про тотальний контроль, і фігня це все якщо навіть це має місце.
Ось у цьому суть, хай собі споглядають чи ще щось, я знаю точно, що якщо я Господа Бога поставив у себе на чолі, тобто Він всьому голова, то те все ФІГНЯ.
Востаннє редагувалось 03 січня 2012, 22:28 користувачем andrey s., всього редагувалось 1 раз.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 03 січня 2012, 22:25

Максим Борець писав:
romanm писав:
1. Диявол і так знає своїх слуг. Без необхідності матеріяльного чіпування. Бо головне що його цікавить, не так тіло як наша душа.



Я сподіваюся, ви не хочете поповнити їх число, прийнявши печать? Насправді, чіп - це лише символ. Щоб протистояти поміченню тіла чіпом в умовах тотального тиску, потрібно мати цю ідею в душі, а тоді там не залишиться місця для :evil:

якщо лише символ, тоді... чи не потрібно задіювати людську свідомість: приймаю чіп, бо це символ приналежності Зображення ? Так - збоченці є, і з таким наміром людей небракуватиме, однак переважна більшість буде це робити в тому ж намірі, що і маємо звичайний паспорт, інд.код ...
Ні - мене більше непокоїть не символічність, а реальність (тут розрізняю символ і реальність в загальноприйнятному сучасному трактуванні терміну) можливості керування людиною (навіть не лише знання про те, де була, що купляла, про що розмовляла, а реальному творенню з людини ляльки в руках "посадовця", в руках якого "пульт"), в якій вживлено чіп
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 27 гостей